Bia造stok 15.06.2024
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego U16 2024. Mityng LA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.41 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.3 II SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 13.16 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD -0.3 III GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2024 LDK!
3 3 s 1 13.24 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.3 IV PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 13.24 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -0.3 IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14399/21 2024
5 9 s 1 13.69 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -0.3 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2024 LDK!
  s 1 DQ TOMCZYK Natalia KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.3 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3217/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 5 s 2 13.31 MILEWSKA Patrycja MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +0.2 IV GRANASZEWSKI Artur Z/5255/22 2024
2 6 s 2 13.38 RYBACZEWSKA Zofia MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2009 U16 MZ +0.2 IV NAPI紑KOWSKI Adam Z/2059/22 2024 LDK!
3 7 s 2 13.49 BURZY垶KA Maja MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD +0.2 IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14400/21 2024
4 8 s 2 13.58 WARSIEWICZ Karolina MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +0.2 IV B.D. Z/0225/21 2024 LDK!
5 10 s 2 13.84 MARKO Waleria KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.2 -- DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/14347/21 2024 LDK! 37 80
1 11 s 3 14.09 SEMPOWSKA Amelia KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD -2.0 V KORYTKOWSKA Justyna Z/6010/24 2024 LDK!
2 12 s 3 14.17 BxSZCZUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -2.0 V MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2835/24 2024
3 13 s 3 14.53 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -2.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2024
4 14 s 3 14.92 BAGI垶KA Wiktoria MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD -2.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3383/23 2024
5 15 s 3 15.04 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -2.0 -- DMP PIASECKI Marcin Z/2474/23 2024 7
6 16 s 3 15.59 ROWI垶KA Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD -2.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3384/23 2024
7 17 s 3 15.62 MALISZEWSKA Maja MKS Juvenia Bia造stok 2012 U14 PD -2.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3486/24 2024
8 18 s 3 15.90 STEUER Wiktoria MKS Juvenia Bia造stok 2012 U14 PD -2.0 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3709/23 2024
1 1 s 4 12.80 ULIKOWSKA Sandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -0.7 III SAWICKA Izabela Z/1670/23 2024 LDK!
2 2 s 4 13.71 SZCZECH Patrycja UKS KOKiS Kolno 2010 U16 PD -0.7 IV B.D. Z/5146/24 2024
3 3 s 4 13.85 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.7 V PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
4 4 s 4 13.91 JEGIER Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.7 V DUBICKI Piotr Z/5993/23 2024
5 6 s 4 14.41 GAWRYLUK Alicja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -0.7 V PIASECKI Marcin Z/1188/24 2024 LDK!
6 8 s 4 14.82 RAKOWICZ Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -0.7 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2110/24 2024
7 10 s 4 15.00 ARASIMOWICZ Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -0.7 -- SAWICKA Izabela Z/7359/23 2024 LDK!
1 5 s 5 14.21 PUTRA Inga LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -2.9 V STACHURSKA Agnieszka Z/3037/24 2024 LDK!
2 7 s 5 14.63 BACZEWSKA ㄆcja KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD -2.9 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6156/24 2024 LDK!
3 9 s 5 14.83 KOWALCZYK Weronika UKS KOKiS Kolno 2010 U16 PD -2.9 -- B.D. Z/3545/24 2024
4 11 s 5 15.01 ZDANOWICZ Urszula LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -2.9 -- SAWICKA Izabela Z/1207/24 2024 LDK!
5 12 s 5 15.21 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -2.9 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2024 LDK!
6 13 s 5 15.31 KLEWINOWSKA Daria KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -2.9 -- KARΣK Marek Z/3246/23 2024 LDK!
7 14 s 5 15.93 KARPOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -2.9 -- PIASECKI Marcin Z/1065/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.14 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14399/21 2024
2 2 s 1 43.47 SZYMA垶KA Joanna OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2010 U16 MZ III ZAWOJEK Micha Z/7826/21 2024 LDK!
3 3 s 1 44.65 MILEWSKA Patrycja MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/5255/22 2024
4 4 s 1 45.32 BURZY垶KA Maja MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14400/21 2024
5 5 s 1 46.23 PAWELCZYK Lidia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD IV KORYTKOWSKA Justyna Z/4257/23 2024 LDK!
6 8 s 1 48.73 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2024
  s 1 DNF GNIAZDOWSKA Lena Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1772/24 2024 LDK!
1 6 s 2 46.39 WO昧IAK Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2010 U16 MZ IV ZAWOJEK Micha Z/7837/21 2024 LDK!
2 7 s 2 48.10 CHABASI垶KA Nikola UKS Technik August闚 2011 U14 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/4311/23 2024 LDK!
3 9 s 2 48.80 GLIWKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPI紑KOWSKI Adam Z/4499/23 2024
4 10 s 2 49.24 KOBIAΘA Natalia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5622/22 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 2 49.42 BAGI垶KA Wiktoria MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3383/23 2024
6 13 s 2 50.06 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2474/23 2024
1 14 s 3 50.86 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/3420/22 2024 LDK!
2 15 s 3 51.29 ORZO Veronica KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- ZALEWSKI Jan Z/5153/24 2024
3 20 s 3 55.52 PRAWDZIK Melania UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/4781/24 2024 LDK!
4 21 s 3 57.19 STEUER Wiktoria MKS Juvenia Bia造stok 2012 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3709/23 2024
1 12 s 4 50.05 CZARNECKA Natalia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6127/24 2024 LDK!
2 16 s 4 51.78 RUBA Urszula UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/4314/23 2024 LDK!
3 17 s 4 52.62 ROWI垶KA Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2011 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3384/23 2024
4 18 s 4 53.01 KOWALCZYK Wiktoria UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/4316/23 2024 LDK!
5 19 s 4 53.34 MALISZEWSKA Maja MKS Juvenia Bia造stok 2012 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3486/24 2024
1 1 s 5 45.53 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
2 4 s 5 48.12 ZDU哸ZYK Lidia Danuta KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/4921/24 2024 LDK!
3 6 s 5 49.35 GAWRYLUK Alicja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/1188/24 2024 LDK!
4 8 s 5 53.77 KALINOWSKA Zuzanna KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3508/23 2024 LDK!
1 2 s 6 45.87 WOJSZKO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4351/24 2024
2 3 s 6 45.92 SIE堲OWSKA Nikola KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD IV PODLE吉Y Piotr Z/6338/22 2024 LDK!
3 5 s 6 48.68 JEGIER Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/5993/23 2024
4 7 s 6 49.60 NEJFERT Aleksandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/3038/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.61 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B   100 133
2 2 s 1 64.65 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- DMP U20 PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK! 80
600 m K
1 1 s 1 1:54.90 SIKORSKA Milena KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2882/24 2024
2 2 s 1 1:55.17 SZULC Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4684/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:55.34 CZARNOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2884/24 2024
4 4 s 1 1:55.54 PARADUKHA Anna MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPI紑KOWSKI Adam Z/1981/24 2024
5 5 s 1 1:59.47 ADAMSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2834/24 2024
6 6 s 1 2:01.18 BYCUL Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- PIASECKI Marcin PIASECKI Marcin , Z/1063/24 , 2024 LDK!
7 7 s 1 2:01.58 CIULWIK Lena KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- ZALEWSKI Jan Z/4584/24 2024
8 8 s 1 2:01.85 SIKORSKA Elena KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2881/24 2024
9 9 s 1 2:02.29 RAKOWICZ Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2110/24 2024
10 10 s 1 2:02.67 xDA Lena UKS KOKiS Kolno 2010 U16 PD -- B.D. Z/3546/24 2024
11 11 s 1 2:04.10 KOTLEWSKA Martyna UKS KOKiS Kolno 2010 U16 PD -- B.D. Z/5147/24 2024
12 12 s 1 2:07.12 OKR:x Maja UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1571/24 2024 LDK!
13 13 s 1 2:12.13 OCHRYMIUK Amelia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- KARΣK Marek Z/2348/24 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:25.51 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2024 LDK! 48 99
2 2 s 1 2:34.56 CHORU玆 Karolina MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/10899/21 2024 LDK!
3 3 s 1 2:36.23 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2024
4 4 s 1 2:37.97 BINASZEK Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD -- DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/3377/23 2024 LDK!  OSU   16
5 5 s 1 2:38.59 WOJTACHA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5990/23 2024
6 6 s 1 2:40.12 MASΜWIECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/7401/23 2024
7 7 s 1 2:40.56 CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4218/21 2024 LDK!
8 8 s 1 2:57.72 DΣGOZIMA Oliwia UKS KOKiS Kolno 2008 U18 PD -- B.D. Z/3556/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:03.53 NIEMYJSKA Alexandra MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPI紑KOWSKI Adam Z/1156/23 2024 LDK!
2 2 s 1 3:07.05 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPI紑KOWSKI Adam Z/1157/23 2024 LDK!
3 3 s 1 3:09.96 KALINOWSKA Marta LKS Mak闚 Mazowiecki 2009 U16 MZ III ΣNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2024
4 4 s 1 3:14.21 D牞EK Michalina MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2010 U16 MZ IV NAPI紑KOWSKI Adam Z/2057/22 2024 LDK!
5 5 s 1 3:24.35 NIED柱IECKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/3282/24 2024
6 6 s 1 3:35.52 MALICKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3529/24 2024
7 7 s 1 3:48.46 JAGΜWSKA Marcelina UKS Technik August闚 2010 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1673/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:49.43 KOCHANOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/6014/24 2024
9 9 s 1 3:51.80 MASALSKA Laura UKS Technik August闚 2011 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1679/23 2024 LDK!
10 10 s 1 3:55.99 GOSK Zofia KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6012/24 2024 LDK!
11 11 s 1 4:19.61 RESKA Alicja LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2012 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6149/22 2024 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:24.38 LUBOWIEDZKA Nadia OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2010 U16 MZ IV ZAWOJEK Micha B.D. Z/7834/21 2024 LDK!
2 2 s 1 7:25.39 LUDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2010 U16 MZ IV ZAWOJEK Micha B.D. Z/7828/21 2024 LDK!
3 3 s 1 7:26.61 MISZCZUK Monika KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD IV SACHARCZUK Roman Z/5781/23 2024
4 4 s 1 7:29.22 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U16 PD IV SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2024 LDK!
5 5 s 1 7:50.67 BRECZKO Paulina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V ZALEWSKI Jan Z/2885/24 2024
6 6 s 1 8:14.49 SPEICHLER Maja KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/5909/21 2024
7 7 s 1 8:34.16 ZAMOJSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/5798/24 2024
8 8 s 1 8:35.18 BACIOCHA Kornelia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2883/24 2024
5000 m K
1 s 1 16:58.11 BA堲OWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 1990 Sen PD I DMP B.D. GI玆垶KI Mariusz , Z/3112/11 , 2024 125
  s 1 DNF MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -- DMP MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
80 p K
1 s 1 13.71 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -1.1 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 15.51 PxCZEK Natalia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -1.1 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6408/22 2024 LDK!
3 s 1 15.85 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -1.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2024 LDK!
4 s 1 16.39 NIERODA Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1185/24 2024
5 s 1 16.72 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -1.1 -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
80 m p ds K
1 s 1 14.33 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5908/21 2024 LDK!
2 s 1 15.00 RZEMIENIECKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.3 -- STOJAK Danuta Daria Z/3049/24 2024 LDK!
3 s 1 15.74 WR笅LEWSKA Hanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/4592/24 2024 LDK!
4 s 1 17.86 JENDRUCZYK Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.3 -- STOJAK Danuta Daria Z/3047/24 2024 LDK!
100 m p J M K
1 1 s 1 16.18 BACZY垶KA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.7 III DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/4689/22 2024  OSU   KN B   116
2 2 s 1 17.93 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.7 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2024 LDK!  OSU   68
100 m p K
1 s 1 17.27 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -1.7 IV GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2024 LDK!
  s 1 DNF KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -1.7 -- DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/4193/20 2024
300 m p K
1 1 s 1 51.17 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 1 54.44 KONIECKO Izabela UKS Technik August闚 2010 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/1675/23 2024 LDK!
3 5 s 1 56.77 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4686/21 2024 LDK!
4 7 s 1 57.90 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
5 8 s 1 57.97 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2024 LDK!
6 9 s 1 58.66 ZDANOWICZ Urszula LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/1207/24 2024 LDK!
1 2 s 2 53.50 KRAWCZYK Martyna UKS KOKiS Kolno 2009 U16 PD V B.D. Z/6013/24 2024
2 4 s 2 55.78 PxCZEK Natalia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/6408/22 2024 LDK!
3 6 s 2 57.35 NIERODA Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1185/24 2024
4 10 s 2 60.33 JENDRUCZYK Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3047/24 2024 LDK!
400 m p K K
1 1 s 1 64.22 JELSKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
2 2 s 1 66.93 STEFA垶KA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/12538/21 2024 LDK!  OSU   KN B   75
3 3 s 1 69.28 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2024 LDK!  OSU  
4x100 m K
1 s 1 48.75 BACZY垶KA Zuzanna
ROMANIUK Nikola
TOMCZYK Natalia
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Bia造stok 2007
2008
2008
2007
U18 POD -- SUPRO Jaros豉w
SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
PIASECKI Marcin
Z/4689/22
, Z/0010/21
Z/3217/20
Z/2309/21
2024
, 2024
2024
2024




  s 1 DNF KIERSNOWSKA Gabriela
KIREJCZUK Zofia
MARKO Waleria
OSTAPOWICZ Magdalena
KS Podlasie Bia造stok 2008
2007
2008
2008
U18 POD -- GRANASZEWSKI Artur
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRANASZEWSKI Artur
NAZARKIEWICZ Robert
Z/6390/22
, Z/11329/21
Z/14347/21
Z/7388/23
2024
, 2024
2024
2024




1000 m prz K
1 s 1 3:56.37 TEKIE Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/6178/23 2024
2 s 1 3:59.81 MELLER Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/6337/22 2024 LDK!
3 s 1 4:04.27 ZAMBRZYCKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4685/21 2024 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.65 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
2 f 1 1.45 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2024 LDK!  OSU   46 75
3 f 1 1.30 PROCHORSKA Natalia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -- B.D. Z/2109/24 2024
W dal K
1 f 1 5.68 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD +2.0 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2024 LDK!  OSU   KN B   104 135
2 f 1 5.21 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   73 97
3 f 1 5.13 G紑ALCZYK Aneta LKS Narew υm瘸 2008 U18 PD +0.3 III KOTOWSKI Jan Z/3710/24 2024
4 f 1 5.06 URYNOWICZ Maja KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.9 IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/6367/22 2024 LDK!
5 f 1 4.41 PAWELCZYK Lidia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD +0.5 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4257/23 2024 LDK!
6 f 1 4.30 GNIAZDOWSKA Lena Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2012 U14 PD +1.8 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1772/24 2024 LDK!
7 f 1 4.21 CHABASI垶KA Nikola UKS Technik August闚 2011 U14 PD +1.8 -- SOW粌 Bogus豉w Z/4311/23 2024 LDK!
8 f 1 4.11 PAWLUCZUK Milena KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +1.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/4079/23 2024 LDK!
9 f 1 3.60 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD +0.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5908/21 2024 LDK!
10 f 1 3.46 SEMPOWSKA Amelia KS Prefbet-Sonarol 2011 U14 PD +0.4 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6010/24 2024 LDK!
1 f 2 4.71 SKAR玆垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.5 V DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0521/24 2024 43 68
2 f 2 4.47 CHOJNOWSKA Oliwia LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +1.2 -- KOTOWSKI Jan Z/0913/23 2024
3 f 2 4.32 ARASIMOWICZ Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -0.2 -- SAWICKA Izabela Z/7359/23 2024 LDK!
4 f 2 4.29 BACZEWSKA ㄆcja KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD +0.4 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6156/24 2024 LDK!
5 f 2 4.26 PUTRA Inga LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.1 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3037/24 2024 LDK!
6 f 2 4.08 PROCHORSKA Natalia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -0.5 -- B.D. Z/2109/24 2024
7 f 2 3.95 SZCZECH Patrycja UKS KOKiS Kolno 2010 U16 PD -0.8 -- B.D. Z/5146/24 2024
8 f 2 3.62 CZARNAK Klaudia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -2.1 -- KOZIARSKI Cezary Z/1072/23 2024 LDK!
9 f 2 3.52 KOWALCZYK Weronika UKS KOKiS Kolno 2010 U16 PD -0.3 -- B.D. Z/3545/24 2024
10 f 2 2.67 NEJFERT Aleksandra LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -3.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3038/24 2024 LDK!
Tr鎩skok K
1 1 f 1 11.95 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD +1.0 II ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika , Z/5612/19 , 2024 LDK!  KN B  
Wieloskok K
1 1 f 1 11.08 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +0.1 II STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
2 2 f 1 10.57 SMORCZEWSKA Pola KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.6 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/1845/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 9.88 CHOJNOWSKA Oliwia LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD +0.5 V KOTOWSKI Jan Z/0913/23 2024
4 4 f 1 8.94 PAWLUCZUK Milena KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/4079/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.17 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/3296/20 2024 LDK!  OSU   KN B   110
2 f 1 10.03 G紑SKA Dominika UKS KOKiS Kolno 2008 U18 PD IV B.D. Z/6059/24 2024
1 f 2 10.95 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK! 96
2 f 2 8.86 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V JURKOWICZ Stanis豉w Z/14552/21 2024 LDK!
3 f 2 8.27 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
4 f 2 7.96 TURKOWSKA Julia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0153/24 2024 LDK!
5 f 2 7.69 KRY垶KA Zuzanna UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5154/22 2024 LDK!
6 f 2 7.64 NAUMOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4323/23 2024 LDK!
7 f 2 7.57 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
8 f 2 7.37 FASZCZEWSKA Maja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1705/22 2024 LDK!
9 f 2 7.12 狹BROWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9836/21 , 2024 LDK!
10 f 2 6.40 名IERZBI垶KA Natalia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0154/24 2024
Kula (4) K
1 f 1 16.09 MA印ANA Zuzanna MLKL P這ck 2004 U23 MZ M NISZTOR Miros豉w NISZTOR Stanis豉w NISZTOR Stanis豉w B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 14.05 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2001 Sen PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. B.D. Z/1954/15 2024 123
3 f 1 12.68 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. Z/1458/20 2024  KN B   104
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.99 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4282/21 2024 LDK!
2 f 1 29.72 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK!
3 f 1 29.21 KRY垶KA Zuzanna UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/5154/22 2024 LDK!
4 f 1 23.55 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
5 f 1 23.18 FASZCZEWSKA Maja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1705/22 2024 LDK!
6 f 1 22.97 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
7 f 1 20.26 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
8 f 1 19.49 OKUx Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9829/21 , 2024 LDK!
9 f 1 19.22 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/6640/21 2024 LDK!
10 f 1 18.48 TURKOWSKA Julia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0153/24 2024 LDK!
11 f 1 18.39 DEMBY Wiktoria LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/7141/23 2024 LDK!
12 f 1 17.80 AKONOM Weronika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1279/23 2024 LDK!
13 f 1 16.04 名IERZBI垶KA Natalia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0154/24 2024
14 f 1 15.75 ZAGUBIE Izabela UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7305/23 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 38.39 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD II ZABAWSKI Przemys豉w B.D. Z/1458/20 2024  KN B  
2 f 1 31.00 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD IV ZABAWSKI Przemys豉w Z/3296/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 30.91 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
M這t (3) K
1 f 1 42.56 BUJNAROWSKA Antonina LUKS Atletic Bia造stok 2008 U18 PD III CHLEBI垶KI Bogumi Z/5510/22 2024
2 f 1 24.93 G紑SKA Dominika UKS KOKiS Kolno 2008 U18 PD -- B.D. Z/6059/24 2024
1 f 2 33.56 BUJNAROWSKA Bogumi豉 LUKS Atletic Bia造stok 2009 U16 PD V CHLEBI垶KI Bogumi Z/2713/24 2024
2 f 2 33.05 KRUKOWSKA Sonia KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ V KRUKOWSKI Micha KRUKOWSKI Micha Z/4106/23 2024
M這t (4) K
1 f 1 65.94 R荅A垶KA Ewa KS Podlasie Bia造stok 2000 Sen PD M DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2024  KNS   178
2 f 1 62.54 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!
3 f 1 62.51 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Miko豉j B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF  
4 f 1 48.05 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I TIETIERIN Pawe ROSA Miko豉j , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (500) K
1 f 1 31.04 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4280/21 2024 LDK! 77
2 f 1 28.76 CZAUSZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V DMP U20 WOJNA Cezary Z/6388/22 2024 LDK! 70
3 f 1 25.93 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
4 f 1 21.03 CZOΜMIEJ Oliwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4294/24 2024 LDK!
5 f 1 20.45 PIECZYSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7302/23 2024 LDK!
6 f 1 20.27 ΣKASIUK Oliwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7301/23 2024 LDK!
7 f 1 18.92 NIEMYJSKA Emilia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4293/24 2024 LDK!
8 f 1 18.78 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 KARΣK Marek Z/6396/22 2024 LDK! 38
9 f 1 17.01 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/6640/21 2024 LDK!
10 f 1 15.60 PRZYMIERSKA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3828/24 2024 LDK! 27
11 f 1 14.53 KRYSZTOPOWICZ Laura KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/0157/24 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.00 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD -0.1 II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 11.03 PRUS Krystian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.1 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2024  OSU   KN B   100 136
3 3 s 1 11.05 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U23 PD -0.1 II GO牞IOWSKI Jaros豉w B.D. Z/1455/21 2024  KN B  
4 4 s 1 11.23 DONDZIΜ Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.1 II PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 11.25 WA匠IEWICZ Norbert MKS Juvenia Bia造stok 2000 Sen PD -0.1 II B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
6 6 s 1 11.81 ROMANOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD -0.1 IV SAWICKA Izabela Z/2292/23 2024 LDK!
1 7 s 2 11.84 PATKOWSKI Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.9 IV KUBE Stanis豉w Z/5528/23 2024
2 8 s 2 11.89 LIPSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.9 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/4078/23 2024 43 92
3 9 s 2 11.93 DZIENIS Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.9 IV GRANASZEWSKI Artur Z/1008/24 2024
4 11 s 2 12.43 PRUS Patryk KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.9 -- GRANASZEWSKI Artur Z/1007/24 2024
5 15 s 2 15.23 JARMOΜWSKI Krystian GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +0.9 -- PO同IECH Anna Z/3243/23 2024 LDK!
1 10 s 3 12.30 KLIKOWSKI Micha MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +0.5 -- B.D. Z/4705/22 2024
2 12 s 3 12.45 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +0.5 -- DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/4037/23 2024 20 74
3 13 s 3 12.62 名ISΜCKI Piotr MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +0.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2204/23 2024
4 14 s 3 13.87 MALEJKO Wiktor GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD +0.5 -- PO同IECH Anna Z/3244/23 2024 LDK!
5 16 s 3 15.73 NORKOWSKI Rafa GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD +0.5 -- PO同IECH Anna Z/1685/24 2024
6 17 s 3 16.12 KONDRATOWICZ Jan KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +0.5 -- STOJAK Danuta Daria Z/5148/24 2024
7 18 s 3 16.99 SKIBICKI Daniel GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD +0.5 -- PO同IECH Anna Z/0152/24 2024
  s 3 DQ ABRAMOWICZ Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +0.5 -- B.D. Z/5665/22 2024
1 1 s 4 12.05 MOSKAL Piotr KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.3 IV DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1066/24 2024 LDK! 36 86
2 2 s 4 12.15 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.3 IV DMP DMP U20 KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU   31 83
3 3 s 4 12.41 KARWOWSKI ㄆkasz LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -0.3 V G紑SKI Andrzej Z/7142/23 2024
4 4 s 4 12.55 M.RY Kamil UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -0.3 V KOZIARSKI Cezary Z/1283/23 2024 LDK!
5 7 s 4 13.06 印IWKA Pawe KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1186/24 2024 LDK!
6 8 s 4 13.47 KRUK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.3 -- GRANASZEWSKI Artur Z/4077/23 2024
1 5 s 5 12.82 CEMPA Wiktor UKS Olimpia Kolno 2010 U16 PD +0.6 -- B.D. Z/4069/24 2024
2 6 s 5 12.96 WALUKIEWICZ Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.6 -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2024 LDK!
3 9 s 5 13.72 RACZKOWSKI Krzysztof LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.6 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3036/24 2024 LDK!
4 10 s 5 13.99 SZCZ邘NY Jakub UKS Olimpia Kolno 2010 U16 PD +0.6 -- B.D. Z/4015/24 2024
300 m M
1 1 s 1 34.30 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 38.17 LIPSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/4078/23 2024
3 4 s 1 41.00 ROMANOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD -- SAWICKA Izabela Z/2292/23 2024 LDK!
1 3 s 2 39.29 DZIENIS Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/1008/24 2024
2 5 s 2 41.91 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD V JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2024 LDK!
3 6 s 2 53.41 JARMOΜWSKI Krystian GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/3243/23 2024 LDK!
4 7 s 2 59.23 NORKOWSKI Rafa GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/1685/24 2024
5 8 s 2 61.55 SKIBICKI Daniel GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0152/24 2024
1 2 s 3 41.25 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2024 LDK!
2 3 s 3 42.05 PODCHUL Wojciech UKS Olimpia Kolno 2010 U16 PD V B.D. Z/4064/24 2024
3 4 s 3 42.86 印IWKA Pawe KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1186/24 2024 LDK!
4 5 s 3 43.50 ZI茛KOWSKI Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD -- KOWALSKA Anna B.D. , Z/4150/23 , 2024 LDK!
5 6 s 3 44.32 KRUK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/4077/23 2024
6 7 s 3 45.43 KARWOWSKI ㄆkasz LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/7142/23 2024
1 1 s 4 38.29 BUJNO Mateusz Witalis KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD III KALINOWSKI Pawe Z/6011/24 2024 LDK!
2 8 s 4 45.98 LEWKOWICZ Jakub MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD -- B.D. Z/6155/24 2024
3 9 s 4 50.07 SZCZ邘NY Jakub UKS Olimpia Kolno 2010 U16 PD -- B.D. Z/4015/24 2024
400 m M
1 3 s 1 52.85 TEREBUN Szymon KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1937/22 2024  OSU   KN B  
2 4 s 1 54.61 砠OBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD IV DMP 名IDERSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B   32
3 5 s 1 54.76 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2024  OSU  
4 6 s 1 56.08 xBANOWSKI Daniel MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5991/23 2024
5 8 s 1 57.84 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 2 48.27 MIEZIANKO Pawe KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I NABIAΒK ㄆkasz B.D. Z/1650/20 2024  KN B  
2 2 s 2 50.01 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok # 2003 U23 PD II B.D. Z/2499/20 2024
3 7 s 2 57.48 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/3869/21 2024 LDK!  OSU   69
600 m M
1 1 s 1 1:33.50 MELESZ Jakub KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U16 PD IV SACHARCZUK Roman Z/14294/21 2024
2 2 s 1 1:34.39 WALESIUK Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD IV D、ROWSKI Tomasz Z/6125/24 2024
3 3 s 1 1:35.83 OWSIANKO-JACHIMSKI Kamil KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/6158/24 2024 LDK!
4 4 s 1 1:42.35 ORZO Kacper KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/3378/23 2024
5 7 s 1 1:51.48 ARASIM Filip LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/3040/24 2024 LDK!
6 13 s 1 2:11.76 RUCHAx Kacper UKS Olimpia Kolno 2010 U16 PD -- B.D. Z/4295/24 2024
7 14 s 1 2:11.77 PO名IATA Bartosz UKS Olimpia Kolno 2010 U16 PD -- B.D. Z/4014/24 2024
1 5 s 2 1:43.53 CHILICKI Miko豉j UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1570/24 2024 LDK!
2 6 s 2 1:44.04 MELESZ Jan KS Parkiet Hajn闚ka 2011 U14 PD -- SACHARCZUK Roman Z/3375/23 2024
3 8 s 2 1:56.59 POLAK Ignacy KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4030/24 2024 LDK!
4 9 s 2 2:01.51 KMIECIK Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2013 U12 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4022/24 2024 LDK!
5 10 s 2 2:04.81 JAKUCEWICZ Jan UKS Technik August闚 2012 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/4778/24 2024 LDK!
6 11 s 2 2:06.15 KARCZEWSKI Micha GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/7245/23 2024 LDK!
7 12 s 2 2:08.99 LUTY B豉瞠j GOKSiT Suchowola 2012 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/7148/23 2024 LDK!
8 15 s 2 2:12.93 POPxWSKI Antoni KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2651/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:42.09 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD III SAWICKA Izabela Z/14437/21 2024 LDK!
2 2 s 1 2:52.42 LEBIODA Jan Tomasz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V SAWICKA Izabela Z/5165/23 2024 LDK!
3 3 s 1 2:53.57 KALINOWSKI Dawid KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/3024/24 2024 LDK!
4 4 s 1 3:05.02 S艼AL Przemys豉w UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1062/24 2024 LDK!
5 5 s 1 3:08.53 FASZCZEWSKI Karol KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6157/24 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:04.43 PIGIEL Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD III SAWICKA Izabela Z/13110/21 2024  KN B  
2 2 s 1 4:06.97 BONDARUK Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD III GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/13094/21 2024
3 3 s 1 4:13.40 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
4 4 s 1 4:15.86 BRODOWSKI Sasha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U20 PD IV SAWICKA Izabela Z/3879/19 2024 LDK!
5 5 s 1 4:20.13 PIE堲OWSKI Damian MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2007 U18 MZ IV B.D. Z/1393/24 2024
2000 m M
1 s 1 6:21.90 SZUMIELUK Franciszek KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V D、ROWSKI Tomasz Z/6143/24 2024
2 s 1 6:23.71 TEREBUN Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD V MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1954/24 2024
3 s 1 7:21.21 RUCZAJ Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14553/21 2024 LDK!
4 s 1 7:51.47 SZEWCZUK Filip KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2851/24 2024
110 m p M M
1 s 1 20.78 WALUKIEWICZ Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.1 -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2024 LDK!
2 s 1 20.89 URBA垶KI Miko豉j LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.1 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3513/23 2024 LDK!
3 s 1 21.37 KULESZA Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.1 -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
110 m p M
1 s 1 14.78 SINIΜ Krystian KS Podlasie Bia造stok 2000 Sen PD -0.1 I DMP NABIAΒK ㄆkasz B.D. Z/1535/15 2024 116
300 m p M
1 1 s 1 44.62 BA堲OWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2010 U16 PD V KALINOWSKI Pawe Z/6161/24 2024 LDK!
2 2 s 1 46.09 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 48.95 WIERZBIΜ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6319/23 2024 LDK!
400 m p M
1 1 s 1 57.50 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U23 PD III KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2024 5
2 2 s 1 57.58 狹KOWSKI Sebastian MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD III GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/12537/21 2024
3 3 s 1 58.81 KOMENDA ㄆkasz MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD III B.D. Z/5222/22 2024
4 4 s 1 62.47 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- SUPRO Jaros豉w Z/11579/21 2024
4x100 m M
1 s 1 43.06 BALEJKO Dawid
DONDZIΜ Oliwier
PRUS Krystian
SIEMASZKO Daniel
KS Podlasie Bia造stok 2007
2008
2008
2007
U18 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
PIASECKI Marcin
NAZARKIEWICZ Robert
PIASECKI Marcin
Z/1232/23
Z/1599/22
Z/1195/23
Z/14521/21
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF DOMASZEWICZ Philip
GUZOWSKI Julian
SOSNOWSKI Bartosz
砠OBIKOWSKI Oskar
KS Podlasie Bia造stok 2008
2008
2008
2008
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor
名IDERSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor
, Z/4276/21
Z/2304/23
Z/5910/21
, Z/5989/23
, 2024
2024
2024
, 2024




1000 m prz M
1 1 s 1 3:04.64 MAZIEWSKI Marcel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD V SAWICKA Izabela Z/6409/22 2024 LDK!
2 2 s 1 3:06.40 KOMENDA Grzegorz MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD V B.D. Z/2293/23 2024
3 3 s 1 3:17.89 TRYL: Alan MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD -- B.D. Z/3528/24 2024 LDK!
4 4 s 1 3:19.15 KACZMAREK Jan UKS Dziesi徠ka Radomsko 2009 U16 LD -- LASO Krzysztof Z/0386/24 2024
5 5 s 1 3:30.46 MOCZULSKI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1284/23 2024 LDK!
2000 m prz J M M
1 1 s 1 6:34.35 WIELKOPOLAN Filip UKS B造skawica Domaniewice 2008 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczys豉w Z/3881/24 2024
2 s 1 6:39.89 SALA Szymon UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2007 U18 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
3 s 1 6:41.85 KISZKIEL Jakub MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5656/23 2024
4 s 1 6:42.35 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U18 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2420/21 , 2024 LDK!
Wzwy M
1 f 1 2.08 MOSZCZY垶KI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   120
2 f 1 1.75 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD IV PIEKARSKA Monika Z/1262/22 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 1.65 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
1 f 2 1.80 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2024 LDK!  OSU   55 99
2 f 2 1.60 GNATOWSKI Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024
3 f 2 1.50 SERAFI垶KI Sebastian LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej Z/7143/23 2024
W dal M
1 f 1 7.02 WYSZY垶KI Pawe KS Podlasie Bia造stok 2001 Sen PD -0.5 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024 92
2 f 1 6.92 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD +0.6 II WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
3 f 1 6.56 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD +1.5 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2024 2 LDK! 64
4 f 1 5.92 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.5 IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   32 77
5 f 1 5.55 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD +0.5 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
6 f 1 5.53 BALEJKO Dawid KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.9 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1232/23 2024 17 66
7 f 1 5.42 KONDRAT Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -2.1 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0972/24 2024 14 64
8 f 1 3.46 KONDRATOWICZ Jan KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD +1.5 -- STOJAK Danuta Daria Z/5148/24 2024
  f 1 NM RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
  f 2 5.60 GNATOWSKI Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD +0.8 V WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024
1 f 2 6.28 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -0.5 IV DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 48
2 f 2 5.82 NOWI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +0.5 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/8870/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 5.81 GNATOWSKI Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD +2.3 V WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024
4 f 2 5.55 TRZASKA Wiktor LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD -0.8 -- G紑SKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
5 f 2 5.24 TOCZYDΜWSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +1.0 -- 名IDERSKI Pawe Z/14586/21 2024 LDK!
6 f 2 5.04 TRZASKA Szymon LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD +1.5 -- G紑SKI Andrzej Z/7144/23 2024
7 f 2 4.87 RACZKOWSKI Krzysztof LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3036/24 2024 LDK!
Tr鎩skok M
1 f 1 13.92 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -0.1 III DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   75 118
2 f 1 13.13 P犵ZICH Patryk KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.4 IV DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2693/22 2024 LDK! 100
Wieloskok M
1 1 f 1 12.50 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD +0.1 II KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK!
2 2 f 1 11.63 TRZASKA Wiktor LKS Narew υm瘸 2009 U16 PD -0.2 IV G紑SKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
3 3 f 1 10.70 WIERZBIΜ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +1.9 -- SAWICKA Izabela Z/6319/23 2024 LDK!
4 4 f 1 10.17 KULESZA Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +1.3 -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
5 5 f 1 10.05 TRZASKA Szymon LKS Narew υm瘸 2010 U16 PD -0.1 -- G紑SKI Andrzej Z/7144/23 2024
6 6 f 1 9.37 MOWEL Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD +0.1 -- KOZIARSKI Cezary Z/3463/24 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.65 KALINOWSKI Piotr GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0259/23 2024 LDK!
2 f 1 7.93 ZUJKO Mateusz GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/3245/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.41 NAG紑KA Alan KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD IV ZABAWSKI Przemys豉w Z/1606/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 11.37 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
3 f 1 11.13 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
1 f 2 11.47 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
2 f 2 11.12 SLIPENKO Illia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V D、ROWSKI Tomasz Z/4777/24 2024
3 f 2 10.24 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2024 LDK!
4 f 2 10.12 ADAMSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/6175/24 2024
5 f 2 9.99 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
6 f 2 7.29 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 11.92 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 16.91 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B   136
Dysk (1) M
1 f 1 34.07 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
2 f 1 27.35 SZCZOTKA Bruno KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9834/21 , 2024 LDK!
3 f 1 26.33 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2024 LDK!
4 f 1 26.06 ZENAISHVILI Zauri GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0258/23 2024 LDK!
5 f 1 23.29 KALINOWSKI Piotr GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0259/23 2024 LDK!
6 f 1 18.24 ZUJKO Mateusz GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/3245/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.53 NAG紑KA Alan KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/1606/22 2024 LDK!  OSU   KN B   115
2 f 1 30.67 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
3 f 1 26.92 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.28 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2024
2 f 1 34.64 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
3 f 1 33.24 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2024
4 f 1 32.39 PYRKO Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2024 88
  f 1 NM DENIZIAK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec # 2006 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13239/21 2024
Dysk (2) M
1 f 1 53.57 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo嗆 2000 Sen LU I DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2024  KNS   132
2 f 1 48.16 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B  
M這t (5) M
1 f 1 56.67 D、ROWSKI Kacper LUKS Atletic Bia造stok 2007 U18 PD III CHLEBI垶KI Bogumi # Z/1672/23 2024
1 f 2 23.68 ADAMSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/6175/24 2024
M這t (6) M
1 f 1 38.27 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD IV STOJAK Danuta Daria Z/2368/22 2024
Oszczep (500) M
1 f 1 29.60 SZYMA垶KI Krzysztof UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2011 U14 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3462/24 2024 LDK!
2 f 1 27.87 ZA邘KI Tymon KS Podlasie Bia造stok 2011 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/3247/23 2024 LDK!
3 f 1 27.14 OSKALDOWICZ Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2012 U14 PD -- KARΣK Marek Z/6389/22 2024 LDK!
4 f 1 26.72 MALEJKO Wiktor GOKSiT Suchowola 2011 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/3244/23 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 44.56 PIASZCZYK Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV 名IDERSKI Pawe WOJNA Cezary , Z/4778/21 , 2024 LDK!
2 f 1 38.13 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
3 f 1 19.31 PUL Jakub KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4292/24 2024 LDK!
4 f 1 18.31 MOWEL Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3463/24 2024 LDK!
5 f 1 17.61 MAKSIMCZUK Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7304/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 70.75 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD I DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2024 LDK!  KN B   143
2 f 1 51.04 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD III WOJNA Cezary Z/5796/22 2024
3 f 1 41.81 HRYNIEWIECKI Wiktor MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/4704/22 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 61.94 PIELOCH Dawid KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD II DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2024 101
2 f 1 59.30 KOSSAKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD II DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3881/19 2024  KNF   91 132

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.348021030426 sekund