Płock 15.06.2024
3. Memoriał Marka Zarychty [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.88 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP -0.9 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 2 e 1 12.01 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.9 I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0261/14 2024  KNS   128
3 3 e 1 12.08 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ -0.9 I MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
4 4 e 1 12.45 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ -0.9 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
1 5 e 2 13.13 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ -1.0 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024 66
2 6 e 2 13.26 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -1.0 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 8 e 2 13.56 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 IV BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 10 e 2 13.72 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ -1.0 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 42
5 12 e 2 13.81 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -1.0 V RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK!
6 13 e 2 13.90 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.0 -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B  
1 7 e 3 13.35 CZAPLIŃSKA Ewelina UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 IV RADKE Karol Z/0730/24 2024
2 9 e 3 13.60 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 IV BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU  
3 11 e 3 13.73 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 IV BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
4 14 e 3 14.24 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.2 -- RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
5 15 e 3 14.52 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 -- BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU  
1 f 1 11.86 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP +0.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 f 1 12.04 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.1 I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0261/14 2024  KNS   126
3 f 1 12.13 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +0.1 I MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
4 f 1 12.18 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ +0.1 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
5 f 1 13.24 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ +0.1 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024 61
200 m K
1 1 s 1 24.38 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -0.5 I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024
2 2 s 1 24.63 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -0.5 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B   153
3 3 s 1 25.13 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.5 II TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0261/14 2024  KNS  
4 5 s 1 25.67 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ -0.5 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
5 7 s 1 26.18 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -0.5 II NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 4 s 2 25.32 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.7 II B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2024
2 6 s 2 26.18 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U23 MZ -0.7 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. , Z/2934/17 , 2024 LDK!
3 8 s 2 28.59 SPYCHALSKA Nicola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -0.7 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0263/24 2024 LDK!  OSU  
4 9 s 2 28.76 NOWAK Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -0.7 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6265/22 2024 LDK!  OSU  
5 10 s 2 29.76 MĘTRAK Alicja OKS Start Otwock 2006 U20 MZ -0.7 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/5036/22 2024
400 m K
1 1 s 1 53.00 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN M LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 53.59 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024 148
3 3 s 1 55.05 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 55.18 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/2277/11 2024 128
1 5 s 2 57.98 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 2 59.07 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 7 s 2 62.73 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2024 LDK!
4 8 s 2 63.71 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
800 m K
1 1 s 1 2:13.98 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2004 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 2:16.08 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2024
3 3 s 1 2:17.09 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ II B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
4 4 s 1 2:17.92 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1986 Masters PD III KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024
5 5 s 1 2:21.49 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK! 62
6 6 s 1 2:23.72 GRYBOŚ Ewa MKS Polonia Warszawa 1990 Sen MZ III JOBT Andrzej Z/7400/23 2024
7 7 s 1 2:25.98 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK!
8 8 s 1 2:29.91 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 1 2:40.89 WRÓBLEWSKA Maria LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1768/20 2024 LDK!  OSU   68
1500 m K
1 1 s 1 4:37.95 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2004 U23 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF   89
2 2 s 1 4:39.78 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1986 Masters PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024
3 3 s 1 4:40.59 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U23 MZ II MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2024  KN B  
100 m pł K
1 1 e 1 13.46 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -0.6 M DMP BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  KN B   161
2 2 e 1 13.84 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -0.6 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   144
3 3 e 1 13.98 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.6 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024 138
4 4 e 1 16.11 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.6 III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
  e 1 DNF ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.6 -- DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024
1 f 1 13.40 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -1.0 M DMP BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  KN B   164
2 f 1 13.82 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -1.0 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024 145
3 f 1 13.99 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -1.0 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   138
4 f 1 14.85 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -1.0 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024 105
400 m pł K K
1 1 s 1 59.88 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ I DMP B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2024 135
2 2 s 1 61.60 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ I MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
3 3 s 1 62.24 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP I B.D. Z/2279/16 2024 LDK!
4 4 s 1 62.25 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. , Z/2934/17 , 2024 LDK!
5 5 s 1 63.42 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ II DMP MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK! 102
6 8 s 1 65.42 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U23 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!
7 9 s 1 65.46 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2024
1 6 s 2 64.63 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 2 65.30 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ II TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
3 10 s 2 66.15 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 s 2 67.56 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP III DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!  OSU   112
5 12 s 2 68.73 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK! 106
6 13 s 2 70.05 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
7 14 s 2 73.60 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU   85
Wzwyż K
1 f 1 1.65 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ II DMP RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B   93
2 f 1 1.60 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ III DMP RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 80
3 f 1 1.60 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
4 f 1 1.55 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U23 LD III DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024 68
5 f 1 1.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 f 1 1.45 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV DMP RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024 46
7 f 1 1.45 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU   75
8 f 1 1.45 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1193/23 2024 LDK!  OSU  
W dal K
1 f 1 5.88 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 I DMP B.D. Z/2037/16 2024 2 118
2 f 1 5.70 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +1.1 II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK! 136
3 f 1 5.64 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.0 II GRALEWSKI Wojciech B.D. Z/2947/17 2024  KN B  
4 f 1 5.44 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.5 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
5 f 1 5.20 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +0.7 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
6 f 1 5.16 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -0.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 f 1 5.04 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 5.02 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.1 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024 83
9 f 1 4.56 WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +2.1 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
10 f 1 4.28 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.3 -- BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
11 f 1 3.70 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   35
Kula (4) K
1 f 1 10.63 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 10.54 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 9.74 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2024 LDK!
4 f 1 9.55 ŁAWICKA Natalia MLKL Płock 2007 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/2464/23 2024 LDK!
5 f 1 9.15 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
Dysk (1) K
1 f 1 42.23 LEMANOWICZ Oliwia KS Ciechan Ciechanów 2006 U20 MZ II GRODECKI Tomasz Z/5522/23 2024
2 f 1 39.70 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 34.03 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
100 m M
1 1 e 1 10.71 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.2 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS   128
2 2 e 1 10.78 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -1.2 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   151
3 3 e 1 10.91 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ -1.2 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
4 4 e 1 11.02 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
5 5 e 1 11.05 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 II B.D. Z/1804/23 2024
6 6 e 1 11.15 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -1.2 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
  e 1 DNF BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -1.2 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
1 e 2 11.24 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.3 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
2 e 2 11.35 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -0.3 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2024 LDK!
3 e 2 11.49 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.3 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2024  OSU   110
4 e 2 11.54 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.3 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
5 e 2 11.56 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
6 e 2 11.66 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 102
1 e 3 11.79 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -1.9 IV OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
2 e 3 11.86 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   93
3 e 3 11.87 PRZEMYSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1996 Sen MZ -1.9 -- B.D. TRZOS Leszek , Z/1707/13 , 2024
4 e 3 12.05 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U20 MZ -1.9 IV B.D. Z/10886/21 2024
5 e 3 12.08 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -1.9 -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024
6 e 3 12.19 WOJDYŁA Oliwier LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -1.9 IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3549/23 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 10.58 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.3 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS   140
2 f 1 10.72 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -1.3 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   155
3 f 1 10.82 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ -1.3 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
4 f 1 10.97 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.3 II B.D. Z/1804/23 2024
5 f 1 11.15 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -1.3 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
6 f 1 11.37 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.3 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
7 f 1 11.41 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -1.3 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2024  OSU   115
8 f 1 56.98 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.3 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.52 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ -0.7 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 2 s 1 21.63 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ -0.7 I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2876/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 1 21.73 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.7 I B.D. Z/1804/23 2024
4 4 s 1 21.91 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -0.7 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
5 5 s 1 21.94 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ -0.7 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
6 6 s 1 22.25 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -0.7 II BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024
1 7 s 2 22.54 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.7 II DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024 128
2 8 s 2 22.61 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.7 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK! 87
3 9 s 2 22.78 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U18 MZ -0.7 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2024 LDK!  KN B  
4 10 s 2 23.29 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -0.7 III OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
1 13 s 3 23.65 CIEŚLAKIEWICZ Adam LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP 0.0 IV DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1497/24 2024 LDK!  OSU   102
2 14 s 3 23.67 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
3 15 s 3 23.71 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU  
4 16 s 3 23.78 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ 0.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024
5 18 s 3 24.36 PRZEMYSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1996 Sen MZ 0.0 -- B.D. TRZOS Leszek , Z/1707/13 , 2024
1 11 s 4 23.42 KŁAK Mateusz SKS Unia Swarzędz 2005 U20 WP -0.9 III BYTNIEWSKI Szymon Z/1651/19 2024
2 12 s 4 23.59 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U20 MZ -0.9 III B.D. Z/10886/21 2024
3 17 s 4 24.24 WOJDYŁA Oliwier LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -0.9 IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3549/23 2024 LDK!  OSU  
4 19 s 4 26.27 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP -0.9 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!  OSU  
400 m M
1 1 s 1 48.66 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/0930/17 , 2024
2 2 s 1 49.08 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
3 3 s 1 49.82 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 50.92 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
5 5 s 1 51.75 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
6 9 s 1 53.96 RUDOWSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1986 Masters MZ -- JESIEŃ Paweł Z/6110/24 2024 1
1 6 s 2 52.63 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ III ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
2 7 s 2 52.87 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
3 8 s 2 53.25 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 55.33 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024 26
5 11 s 2 61.52 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
800 m M
1 1 s 1 1:52.77 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2024  KNF  
2 2 s 1 1:53.15 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!
3 3 s 1 1:53.58 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 Sen MZ II B.D. B.D. Z/4260/15 2024
4 4 s 1 1:53.74 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024
5 5 s 1 1:54.07 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK! 92
6 6 s 1 1:54.08 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
7 7 s 1 1:54.79 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
8 8 s 1 1:54.91 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2024  KNF  
9 9 s 1 1:54.95 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
10 10 s 1 1:55.48 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 s 1 1:55.52 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 s 1 1:56.62 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2024  KN B  
  s 1 DNF KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
1 13 s 2 1:59.29 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0605/18 2024
2 14 s 2 2:01.05 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B   44
3 15 s 2 2:01.11 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2024 LDK!  OSU  
4 16 s 2 2:01.51 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
5 17 s 2 2:03.13 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
6 18 s 2 2:03.95 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U20 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0333/20 2024 87
7 19 s 2 2:04.74 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/5943/23 2024
8 20 s 2 2:05.04 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/2052/15 2024
9 21 s 2 2:07.40 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:00.73 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024
2 2 s 1 4:01.02 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
3 3 s 1 4:11.61 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2024
4 4 s 1 4:13.74 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 4:33.13 ŁĘGOSZ Stanisław LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5684/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 4:33.27 SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U16 MZ V MIŁKOWSKI Karol Z/4201/23 2024
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.46 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -0.5 I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
1 f 1 14.24 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -0.2 I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
110 m pł M
1 1 e 1 15.42 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.5 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
2 2 e 1 16.04 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -0.5 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 66
1 f 1 15.73 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.2 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
2 f 1 15.98 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -0.2 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 68
3 f 1 21.27 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ -0.2 -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.43 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B   120
400 m pł M
1 1 s 1 54.46 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2024  KN B   107
2 2 s 1 55.22 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
3 3 s 1 56.15 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
4 4 s 1 61.66 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK! 90
Wzwyż M
1 f 1 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KNS  
2 f 1 2.08 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 f 1 2.00 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U23 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4605/17 2024 5 LDK!  KN B  
3 f 1 2.00 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   99 134
5 f 1 1.86 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ III LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2024
6 f 1 1.86 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 1.81 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U18 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
8 f 1 1.66 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/6029/23 2024
9 f 1 1.61 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 1.56 ZABOST Miłosz MLKL Płock 2009 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3250/24 2024 LDK!
11 f 1 1.56 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
12 f 1 1.36 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
W dal M
1 f 1 7.46 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.4 I DMP DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KNF   124 153
2 f 1 7.32 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +1.8 I ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
3 f 1 7.22 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ +0.9 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
4 f 1 7.12 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +2.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
5 f 1 6.93 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +1.5 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS  
7 f 1 6.73 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +2.7 III DMP KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2024 LDK! 74
8 f 1 6.68 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.4 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
9 f 1 6.59 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.9 III DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   65
10 f 1 6.57 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB +0.6 III KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
11 f 1 6.25 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +1.6 IV KOZERA Piotr Z/5615/22 2024
12 f 1 6.23 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +1.2 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
13 f 1 5.73 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.7 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
14 f 1 5.66 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.9 -- DMP RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   22
15 f 1 5.59 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ +2.2 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
Kula (6) M
1 f 1 15.05 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
2 f 1 12.49 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 11.79 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024
2 f 1 8.10 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.37 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 36.23 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
3 f 1 29.38 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.969732999802 sekund