Piła 15.06.2024
Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny PLKS Gwda Piła 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 14.08 ŚWIRSKA Julia UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -1.0 V PRENDECKA Agnieszka Z/2395/24 2024
2 2 s 1 14.59 FENGIER Emilia UKS Orkan Środa Wlkp. 2011 U14 WP -1.0 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/5595/23 2024 LDK!
3 3 s 1 14.75 GOLON Kornelia MKS Baszta Szamotuły 2011 U14 WP -1.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5995/23 2024
4 4 s 1 15.86 PACZYŃSKA Liliana PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -1.0 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/4428/24 2024
5 5 s 1 17.14 DUDZIŃSKA Lexi PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -1.0 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/4430/24 2024
1 1 s 2 12.78 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -0.5 III MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
2 2 s 2 12.95 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -0.5 III WALCZAK Piotr Z/7483/21 2024 LDK!
3 3 s 2 13.12 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP -0.5 III WIADEREK Piotr Z/9450/21 2024
4 4 s 2 13.24 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -0.5 IV ROJTEK Mikołaj Z/7637/21 2024 LDK!
5 6 s 2 13.48 ŚLUBORSKA Gabriela AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1646/23 2024 LDK!
6 7 s 2 13.50 KACZMAREK Katarzyna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -0.5 IV JANKOWSKI Marcin Z/6042/23 2024 LDK!  OSU  
7 8 s 2 13.54 BOGDAŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -0.5 IV CHWAŁEK Jarosław Z/1991/22 2024 LDK!
1 5 s 3 13.37 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -1.3 IV WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
2 9 s 3 13.67 BIELAZIK Maja KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -1.3 IV MARCINIAK Roman Z/3219/23 2024
3 10 s 3 14.15 JOKIEL Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -1.3 V PAPUGA Sebastian Z/1177/24 2024 LDK!
4 13 s 3 14.54 SKIBINSKA Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -1.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1344/24 2024 LDK!
5 14 s 3 14.62 MICHALAK Sandra KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -1.3 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1139/23 2024 LDK!
1 11 s 4 14.25 SKWAREK Oliwia KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -1.3 V CHWAŁEK Jarosław Z/1140/23 2024 LDK!
2 12 s 4 14.48 BANAK Nadia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -1.3 V PAPUGA Sebastian Z/6230/24 2024 LDK!
3 15 s 4 14.67 BINKOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP -1.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3011/22 2024
4 16 s 4 14.87 ZIELIŃSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -1.3 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6791/23 2024 LDK!
5 17 s 4 15.05 KARCZMARZ Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -1.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/6190/23 2024 LDK!
6 18 s 4 15.18 RYBICKA Hanna RKL Kusy Rokietnica 2010 U16 WP -1.3 -- ŚWIST Jerzy Z/6173/24 2024
1 1 e 1 12.14 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF  
2 17 e 1 13.38 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
3 19 e 1 13.44 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -1.2 IV KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr , Z/4320/18 , 2024 LDK!
4 21 e 1 13.66 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U18 WP -1.2 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2024
5 26 e 1 13.77 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U18 ZP -1.2 IV PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2024 LDK!
6 30 e 1 14.16 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -1.2 -- ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2024 LDK!
1 2 e 2 12.24 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -1.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF  
2 8 e 2 12.85 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP -1.0 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK!
3 10 e 2 12.86 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP -1.0 III GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2024
4 15 e 2 13.20 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -1.0 III BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2024
5 24 e 2 13.72 ZIÓŁKOWSKA Maja UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -1.0 IV WIADEREK Piotr Z/9449/21 2024
6 25 e 2 13.75 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -1.0 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2024 LDK!  OSU  
7 28 e 2 14.13 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.0 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2024
1 3 e 3 12.35 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 Sen ZP -0.4 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2024
2 9 e 3 12.85 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -0.4 III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2024
3 11 e 3 13.01 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Masters WP -0.4 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
4 12 e 3 13.04 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U18 LB -0.4 III DMP ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!  KN B   71
5 20 e 3 13.56 WOSZCZYŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -0.4 IV WOŹNIAK Agnieszka # Z/5879/23 2024
6 27 e 3 14.07 ŚWIĄTNICKA Matylda UKS Dąb Suchy Las 2008 U18 WP -0.4 -- TYLAK Łukasz Z/6217/23 2024
1 5 e 4 12.49 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -1.4 II DMP ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KNF   99
2 14 e 4 13.19 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -1.4 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2024 LDK!  KN B  
3 16 e 4 13.21 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -1.4 IV SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
4 22 e 4 13.67 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP -1.4 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK!
5 23 e 4 13.68 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -1.4 IV ZAWORSKI Marek Z/0302/20 2024 LDK!
6 31 e 4 14.58 NOWAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -1.4 -- ZIELIŃSKA Janina Z/13120/21 2024
1 4 e 5 12.42 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -0.3 II WIADEREK Piotr Z/4143/22 2024 2
2 6 e 5 12.56 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.3 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 95
3 7 e 5 12.82 WIECZOREK Kornelia MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -0.3 III UNGER Krzysztof Z/3483/23 2024
4 13 e 5 13.16 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.3 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU   105
5 18 e 5 13.42 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -0.3 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
6 29 e 5 14.15 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -0.3 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
1 1 f 1 12.13 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.8 I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 12.15 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -0.8 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 12.31 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 Sen ZP -0.8 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2024
4 4 f 1 12.42 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -0.8 II WIADEREK Piotr Z/4143/22 2024 2
5 5 f 1 12.60 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.8 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 93
6 6 f 1 12.74 WIECZOREK Kornelia MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -0.8 II UNGER Krzysztof Z/3483/23 2024
7 7 f 1 12.89 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -0.8 III MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
200 m K
1 1 s 1 24.43 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -0.4 I DMP PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!  KNF   130
2 2 s 1 24.95 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -0.4 II WIADEREK Piotr Z/4143/22 2024 2
3 3 s 1 25.41 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -0.4 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 25.47 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.4 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
5 6 s 1 25.59 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -0.4 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF   99
6 7 s 1 25.68 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.4 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   97
1 5 s 2 25.48 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP -1.1 II DMP BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK! 102
2 8 s 2 25.71 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -1.1 II WIADEREK Piotr Z/9442/21 2024
3 9 s 2 26.36 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -1.1 III MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
4 10 s 2 26.68 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -1.1 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2024 112
5 11 s 2 26.81 MULLER Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -1.1 III MARCINIAK Roman Z/1971/24 2024
1 13 s 3 27.13 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -0.2 III SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
2 15 s 3 27.23 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -0.2 III KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr , Z/4320/18 , 2024 LDK!
3 16 s 3 27.26 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP -0.2 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK! 103
4 18 s 3 27.53 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U18 LB -0.2 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!  KN B  
5 19 s 3 27.59 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -0.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
6 20 s 3 27.85 SÓWKA Lena PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2597/21 2024 LDK!  OSU  
1 12 s 4 27.03 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -0.6 III WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
2 14 s 4 27.15 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -0.6 III WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2024 LDK!
3 17 s 4 27.32 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -0.6 IV WALCZAK Piotr Z/7483/21 2024 LDK!
4 21 s 4 28.75 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U18 ZP -0.6 -- PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2024 LDK!
5 22 s 4 29.10 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -0.6 -- ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2024 LDK!
6 23 s 4 29.58 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.6 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2024
300 m K
1 1 s 1 42.90 BOGDAŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 2010 U16 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/1991/22 2024 LDK!
2 2 s 1 43.45 HALICKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP III ROJTEK Mikołaj Z/0179/21 2024 LDK!
3 3 s 1 44.26 DEMBIŃSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP III ROJTEK Mikołaj Z/0618/24 2024
4 4 s 1 45.01 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
5 7 s 1 47.58 JUSZKIEWICZ Lena UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP V B.D. Z/2885/22 2024 LDK!
6 9 s 1 48.33 PRZYWECKA Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/5889/22 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 2 47.95 BANAK Nadia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/6230/24 2024 LDK!
2 10 s 2 48.54 BĘBNOWSKA Amelia PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2812/23 2024  OSU  
3 11 s 2 48.82 JANUCHOWSKA Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3992/23 2024
4 13 s 2 49.75 POMARAŃSKA Nadia UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/5275/23 2024 LDK!
5 15 s 2 50.96 JOKIEL Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1177/24 2024 LDK!
6 16 s 2 55.64 PIĄTEK Paulina PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
1 5 s 3 45.63 ŚLUBORSKA Gabriela AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1646/23 2024 LDK!
2 6 s 3 47.03 SKWAREK Oliwia KS Gwardia Piła 2010 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/1140/23 2024 LDK!
3 12 s 3 49.45 MICHALAK Sandra KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1139/23 2024 LDK!
4 14 s 3 50.60 KARCZMARZ Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/6190/23 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.25 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I DMP B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  KN B   115
2 2 s 1 57.62 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U20 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2024 2 LDK!
3 3 s 1 58.68 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz 2006 U20 KP II BAUMGART Iwona Z/1454/20 2024 LDK!
4 4 s 1 58.96 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/4946/18 2024 86
5 6 s 1 60.44 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP III GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2024
1 5 s 2 60.20 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III MARCINIAK Roman Z/0320/19 2024
2 7 s 2 62.17 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2024
3 8 s 2 65.32 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2024 LDK!  OSU  
600 m K
1 1 s 1 1:43.93 DERAK Emilia UKS 20 Poznań 2010 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/0032/23 2024
2 2 s 1 1:44.37 MATERKA Matylda UKS 20 Poznań 2010 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/3021/22 2024
3 3 s 1 1:45.60 PODRAZA Pola UKS 20 Poznań 2009 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9445/21 2024
4 4 s 1 1:45.64 MIELCAREK Hania UKS 20 Poznań 2010 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/5718/24 2024
5 5 s 1 1:50.22 KOŚCIUSZKO Amelia AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1293/24 2024 LDK!
6 6 s 1 1:53.22 PEKSA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -- B.D. Z/5502/24 2024
7 7 s 1 2:00.82 URBANIAK Julia KS Gwardia Piła 2010 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/1504/24 2024
8 8 s 1 2:06.37 PIOTROWSKA Marcelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP -- B.D. Z/5349/23 2024
800 m K
1 1 s 1 2:20.59 STAWSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP III ZAWORSKI Marek Z/0865/23 2024 LDK!
2 2 s 1 2:21.58 MATUSZCZAK Gabriela OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. , Z/0300/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 2:24.63 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP III ZAWORSKI Marek Z/3085/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:48.16 KELICH Aleksandra PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2810/23 2024
5 5 s 1 2:53.93 WYRWA Kinga PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3852/24 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:52.29 KRYŚCIO Małgorzata OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/5789/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 5:03.81 PROCH Jagna MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/3482/23 2024
3 3 s 1 5:06.67 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!
4 4 s 1 5:32.91 KOZAK Kalina KL Lumel Zielona Góra 2008 U18 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/7158/21 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.10 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -1.7 II DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B   136
2 2 s 1 15.36 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.7 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B   131
3 3 s 1 15.41 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -1.7 II LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
4 4 s 1 16.14 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -1.7 III JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
  s 1 DNF ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U18 KP -1.7 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DQ KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.7 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
100 m pł K
1 1 s 1 16.37 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP -1.4 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
2 2 s 1 16.93 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -1.4 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 60.10 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB I DMP PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2024 LDK!  KN B   133
2 2 s 1 60.19 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB I DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK! 132
3 3 s 1 62.56 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP II DMP RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  KN B   110
4 4 s 1 63.61 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1 101
1 1 s 2 65.47 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U18 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2024 LDK!
2 2 s 2 71.31 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK!
3 3 s 2 72.46 PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2024 LDK!
4 4 s 2 77.71 CHRYPO Alicja KS Gwardia Piła 2007 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1610/18 2024
4x100 m K
1 1 s 1 49.78 KOWIESKA Maja
KOMMISARCZYK Zuzanna
GACA Zofia
KWIATKOWSKA Zuzanna
STS Pomerania Szczecinek 2008
2008
2008
2008
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/5757/19
Z/4118/20
Z/4867/19
Z/5053/22
2024
2024
2024
2024
BEZ



  s 1 DNF PTAK Zuzanna
ŚWIĄDER Lena
MROZIK Alicja
FUTERSKA Hanna
STS Pomerania Szczecinek 2007
2007
2008
2008
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/12905/21
Z/4909/18
Z/4138/19
Z/5963/23
2024
2024
2024
2024

BEZ


Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 ZALEWSKA Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP II ZAWORSKI Marek Z/0866/23 2024
2 2 f 1 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/0610/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.50 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 2007 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2024
4 4 f 1 1.50 POPIIAKOWA Sofiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV KACZOCHA Alina Z/4979/22 2024 LDK!
5 6 f 1 1.45 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/12085/21 2024 LDK!
6 5 f 1 1.45 SYPNIEWSKA Amelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5396/22 2024  OSU  
7 7 f 1 1.40 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2024
  f 1 NM HOFFMANN Julia MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/4085/23 2024
1 1 f 2 1.40 JODKO Maja MKS Baszta Szamotuły 2010 U16 WP V UNGER Krzysztof Z/5726/24 2024 LDK!
2 2 f 2 1.30 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
3 3 f 2 1.30 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2141/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 1.25 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/12805/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 2 1.15 RYBICKA Hanna RKL Kusy Rokietnica 2010 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/6173/24 2024
W dal K
1 1 f 1 5.41 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +2.0 II WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 4.97 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP +1.5 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 4.90 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.6 IV PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/2390/20 2024 LDK!
1 1 f 2 5.21 KUBIAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP +0.5 III KACZOCHA Alina Z/0183/21 2024 LDK!
2 2 f 2 5.02 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB +1.1 IV WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
3 3 f 2 4.66 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U16 KP +0.7 V JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 4.65 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB +1.1 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
5 5 f 2 4.43 WESOŁOWSKA Hanna MKS Baszta Szamotuły 2010 U16 WP +0.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2816/24 2024
6 6 f 2 4.39 BINKOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 2009 U16 WP +1.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3011/22 2024
7 7 f 2 4.31 ZIELIŃSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U16 WP +0.8 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/6791/23 2024 LDK!
8 8 f 2 4.15 JODKO Maja MKS Baszta Szamotuły 2010 U16 WP +0.3 -- UNGER Krzysztof Z/5726/24 2024 LDK!
1 1 f 3 4.68 GOLON Kornelia MKS Baszta Szamotuły 2011 U14 WP +0.8 V ZIELIŃSKA Janina Z/5995/23 2024
2 2 f 3 4.21 FENGIER Emilia UKS Orkan Środa Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/5595/23 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.02 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP +0.7 I ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.75 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.8 III WOŹNIAK Agnieszka Z/3287/20 2024
3 3 f 1 10.00 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.2 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/2390/20 2024 LDK!
4 4 f 1 9.98 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U18 KP +0.4 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 9.88 NOWAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP +0.4 -- ZIELIŃSKA Janina Z/13120/21 2024
6 6 f 1 9.85 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 2007 U18 WP +0.2 -- CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2024
7 7 f 1 9.38 RATAJCZAK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP +0.2 -- UNGER Krzysztof Z/2926/24 2024
8 8 f 1 9.18 HOFFMANN Julia MKS Baszta Szamotuły 2008 U18 WP +0.1 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4085/23 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 9.66 ZHABINSKA Kseniia WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4567/23 2024  OSU  
2 2 f 1 8.52 BIŃKOWSKA Jagoda PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/1683/23 2024 LDK!
1 1 f 2 6.42 MAŚLAK Maja UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2346/24 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 10.08 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
1 1 f 2 11.40 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/0145/20 2024 LDK!  OSU   KN B   123
Dysk (1) K
1 1 f 1 29.01 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 21.14 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3082/22 2024 LDK!
  f 1 NM MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 61.21 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3237/22 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   156
2 2 f 1 47.38 ZHABINSKA Kseniia WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4567/23 2024  OSU  
3 3 f 1 44.83 ŁAWNICZAK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/3510/23 2024  OSU  
4 4 f 1 43.80 SZAJKOWSKA Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/1774/22 2024 LDK!  OSU   106
5 5 f 1 37.42 WIŚNIEWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/4002/23 2024  OSU  
1 1 f 2 43.19 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP III BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2024
2 2 f 2 39.03 PŁÓCIENIAK Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U16 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1821/24 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 26.35 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2139/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 25.76 KRÓL Katarzyna UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/0243/23 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 46.95 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP II DMP DMP U20 BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  KN B   104 141
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.75 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U18 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2024  KN B  
2 2 f 1 35.41 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 28.87 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0035/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 27.64 SZCZEPANIAK Iga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/2505/24 2024
5 5 f 1 26.93 BRAUER Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/2993/23 2024  OSU  
6 6 f 1 23.95 SYPNIEWSKA Amelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5396/22 2024  OSU  
7 7 f 1 20.49 MACZKOWIAK Maja WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/0300/23 , 2024 LDK!
8 8 f 1 16.05 ILNYTSKA Sofia MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3057/24 2024
Oszczep (600) K
1 1 f 1 30.90 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB -- DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2680/17 2024 LDK! 52
100 m M
1 1 s 1 11.60 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -0.9 III ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
2 2 s 1 12.33 JANNY Jakub UKS 20 Poznań 2010 U16 WP -0.9 V WIADEREK Piotr Z/0311/24 2024
3 3 s 1 12.46 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -0.9 V KACZOR Mieczysław Z/4568/23 2024 LDK!
4 4 s 1 12.54 BYCZKOWSKI Wojciech AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -0.9 V PAPUGA Sebastian Z/1240/24 2024 LDK!
5 7 s 1 13.11 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -0.9 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2024 LDK!
1 5 s 2 12.77 KLAWIŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB -0.5 -- PAPUGA Sebastian Z/4321/24 2024 LDK!
2 6 s 2 13.05 LENKIEWICZ Jakub PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4861/22 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 2 13.68 BANASZKIEWICZ Jan UKS 20 Poznań 2010 U16 WP -0.5 -- WIADEREK Piotr Z/0084/24 2024
4 9 s 2 14.20 WALEWSKI Kacper PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -0.5 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/13431/21 2024 LDK!
1 1 e 1 11.09 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -0.9 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KN B  
2 15 e 1 12.13 METELSKIY Maxim UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -0.9 IV KACZOR Mieczysław Z/4867/22 2024
3 17 e 1 12.23 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.9 -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2024 LDK!
4 22 e 1 13.11 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -0.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2024
1 2 e 2 11.17 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.6 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2024 LDK!  KN B  
2 3 e 2 11.31 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -0.6 III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
3 10 e 2 11.74 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP -0.6 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2024 99
4 13 e 2 12.05 STEC Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -0.6 IV BIEDERMANN Roman Z/4547/23 2024
5 20 e 2 12.60 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -0.6 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2024
1 6 e 3 11.38 STYPA Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -2.0 III MARCINIAK Roman Z/0569/24 2024
2 7 e 3 11.52 KUŹBA Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -2.0 III LUZAK Andrzej Z/5998/23 2024
3 9 e 3 11.72 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -2.0 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
4 11 e 3 12.01 ROSOŁOWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -2.0 IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/3970/23 2024
5 18 e 3 12.28 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -2.0 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
6 21 e 3 12.72 BURZYŃSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -2.0 -- ROJTEK Mikołaj Z/5169/23 2024
1 5 e 4 11.34 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -1.4 III MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
1 4 e 4 11.34 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -1.4 III DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024 77
3 8 e 4 11.68 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -1.4 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 12 e 4 12.04 KOZŁOWSKI Radosław PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -1.4 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4217/24 2024
5 14 e 4 12.10 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -1.4 IV PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/13153/21 2024 LDK!
6 16 e 4 12.17 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -1.4 IV TYLAK Łukasz Z/0397/21 2024
7 19 e 4 12.55 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -1.4 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2024
1 1 f 1 11.01 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -0.9 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.08 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.9 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.15 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -0.9 II DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024 90
4 4 f 1 11.26 STYPA Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -0.9 II MARCINIAK Roman Z/0569/24 2024
5 5 f 1 11.30 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.9 II MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
6 6 f 1 11.35 KUŹBA Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -0.9 III LUZAK Andrzej Z/5998/23 2024
7 7 f 1 11.37 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -0.9 III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
8 8 f 1 11.52 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP -0.9 III ZAWORSKI Marek Z/3084/21 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 2 22.55 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U20 WP -0.5 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 2 23.06 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.5 III JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 23.17 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U20 WP -0.5 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2024 112
4 4 s 2 23.53 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -0.5 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1142/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 2 24.04 ROSOŁOWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.5 IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/3970/23 2024
6 7 s 2 24.27 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -0.5 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
7 8 s 2 24.34 STEC Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -0.5 IV BIEDERMANN Roman Z/4547/23 2024
1 6 s 3 24.25 KOZŁOWSKI Radosław PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -1.0 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4217/24 2024
2 9 s 3 25.01 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -1.0 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2024
3 10 s 3 25.49 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -1.0 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2024
4 11 s 3 26.00 KRZYŻANOWSKI Cyprian MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -1.0 -- UNGER Krzysztof Z/5506/22 2024
5 12 s 3 26.53 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -1.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2024
300 m M
1 1 s 1 34.46 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/2711/15 2024
2 2 s 1 38.88 WAWRZYŃSKI Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2420/23 2024 LDK!
3 3 s 1 39.00 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP III KACZOR Mieczysław Z/4568/23 2024 LDK!
4 4 s 1 39.84 BYCZKOWSKI Wojciech AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/1240/24 2024 LDK!
1 5 s 2 44.46 KOPCZYŃSKI Oliwier PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2974/24 2024 LDK!
2 6 s 2 53.28 FRELICH Nikodem PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/5086/24 2024
400 m M
1 1 s 1 50.81 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP III DMP BAUMGART Iwona Z/0214/16 2024 BEZ 77
2 2 s 1 55.02 KRZYŻANOWSKI Cyprian MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/5506/22 2024
600 m M
1 1 s 1 1:32.61 BARCZYŃSKI Michał PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP IV B.D. ŁAPACZ Zbigniew , Z/5648/23 , 2024
2 2 s 1 1:33.39 KUBIŚ Wojciech AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB IV FULARA Maciej Z/14415/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:41.15 RYCZEK Szymon PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/2972/24 2024
4 4 s 1 1:56.17 BALCEROWICZ Stanisław PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/3123/24 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:59.84 MICHNIKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna Z/3066/22 2024 LDK!
  s 1 DNF BARCZYŃSKI Michał PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -- B.D. ŁAPACZ Zbigniew , Z/5648/23 , 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:14.85 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/2384/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 4:15.09 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 4:21.26 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0016/21 2024 LDK!  OSU  
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.35 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.1 III ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
2 2 s 1 15.66 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.1 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   113
3 3 s 1 16.14 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP +0.1 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
4 4 s 1 16.31 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.1 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   91
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.12 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3915/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 58.74 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
3 3 s 1 58.93 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/0191/18 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 60.21 SIKORSKI Cyprian PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5585/22 2024 LDK!  OSU  
  s 1 DNF OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1142/23 2024 LDK!  OSU  
400 m pł M
1 1 s 1 57.42 DĄBEK Dominik niestowarzyszony # 2006 U20 III B.D. Z/14605/21 2024 LDK!
2 2 s 1 57.59 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U20 WP III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4x100 m M
1 1 s 1 43.45 DUDA Tymon
SIUDA Mateusz
TKACZYK Filip
PRACZYK Szymon
OŚ AZS Poznań 2007
2007
2007
2008
U18 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
BIEDERMANN Roman
BIEDERMANN Roman
Z/2367/20
Z/0015/21
Z/1416/22
Z/5603/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 43.54 GOWGIEL Kacper
WICZYŃSKI Franciszek
IDZIASZEK Jakub
RAUHUT Damian
UKS Orkan Środa Wlkp. 2007
2008
2007
2007
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka
Z/3132/19
Z/13321/21
Z/4150/22
Z/0300/20
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 44.56 BECELA Piotr
KRAMSKI Norbert
LORENC Łukasz
JĄDER Wiktor
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2007
2007
2007
U18 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0025/21
Z/13125/21
Z/0030/21
Z/0027/21
2024
2024
2024
2024




2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:19.58 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 6:35.77 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2024 LDK!
  s 1 DNF KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2024 LDK!  OSU  
  s 1 DNF KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2024 LDK!
4x400 m M
1 1 s 1 3:34.92 MIROFORIDIS Piotr
GOWGIEL Kacper
METELSKIY Maxim
RAUHUT Damian
UKS Orkan Środa Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U18 WLP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina
ZAWORSKI Marek
KACZOR Mieczysław
ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka
Z/13153/21
Z/3132/19
Z/4867/22
Z/0300/20
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 3:40.13 RATKOWSKI Jędrzej
SIUDA Mateusz
KOPEK Piotr
PROTASEWICZ Jakub
OŚ AZS Poznań 2008
2007
2007
2008
U18 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
Z/0303/21
Z/0015/21
Z/0266/21
Z/11312/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 3:50.26 BECELA Piotr
KRAMSKI Norbert
LORENC Łukasz
JĄDER Wiktor
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2007
2007
2007
U18 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0025/21
Z/13125/21
Z/0030/21
Z/0027/21
2024
2024
2024
2024




3000 m prz M
1 1 s 1 10:28.91 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/14640/21 2024  OSU  
2 2 s 1 10:43.16 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/14639/21 2024  OSU  
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U18 WP III DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!  OSU   108
2 2 f 1 1.85 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 1.80 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/4250/18 , 2024 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.65 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4150/22 2024 LDK!
5 5 f 1 1.65 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2024 LDK!
6 6 f 1 1.60 BORSUKIEWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/13326/21 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.55 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3135/22 2024 LDK!
1 1 f 2 1.50 PIETRZAK Kacper UKS LA Wałcz 2012 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2320/22 2024 LDK!
2 2 f 2 1.20 BORSUKIEWICZ Piotr PLKS Gwda Piła 2011 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3067/22 2024 LDK!
1 1 f 3 1.70 ROBERSON Marcus UKS LA Wałcz 2010 U16 ZP V PRENDECKA Agnieszka Z/2884/22 2024 LDK!
2 2 f 3 1.65 RYSIEWSKI Filip KS Gwardia Piła 2009 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/5750/23 2024 LDK!
3 3 f 3 1.40 WAJER Karol LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6044/23 2024 LDK!  OSU  
W dal M
1 1 f 1 7.20 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP +0.9 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. , Z/4323/17 , 2024 LDK!
2 2 f 1 6.32 MĘTLAK Tomasz KS Gwardia Piła 2008 U18 WP +0.6 III CHWAŁEK Jarosław Z/1204/22 2024 LDK!
1 1 f 2 5.59 KLAWIŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 2010 U16 LB +0.8 -- PAPUGA Sebastian Z/4321/24 2024 LDK!
2 2 f 2 5.03 BRZEZIŃSKI Oliwier PLKS Gwda Piła 2010 U16 WP -0.2 -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3068/22 2024 LDK!
3 3 f 2 3.41 ZBONIK Wojciech PLKS Gwda Piła 2012 U14 WP +0.4 -- WAWRUSZAK Andrzej
Trójskok M
1 1 f 1 12.91 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP +0.8 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0027/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 12.85 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP +1.1 IV KOWALSKI Adam # Z/8340/21 2024
3 3 f 1 12.26 MĘTLAK Tomasz KS Gwardia Piła 2008 U18 WP +0.2 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1204/22 2024 LDK!
4 4 f 1 12.20 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +0.7 -- ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
5 5 f 1 11.23 BEDNARSKI Oktawian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.5 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3953/23 2024
Kula (4) M
1 1 f 1 8.74 MAKAROŃSKI Franciszek UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/3062/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 18.97 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 16.32 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
1 1 f 2 13.34 PAWLAK Oskar LUKS Orkan Września 2010 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0923/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 7.04 FRYDRYCH Sebastian MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- B.D. # Z/3998/23 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 13.58 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.78 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 15.47 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 15.09 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.60 PAWLAK Oskar LUKS Orkan Września 2010 U16 WP III PAWLAK Przemysław Z/0923/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 39.92 POLUS Cyprian LUKS Orkan Września 2010 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/6666/23 2024
3 3 f 1 26.91 FRYDRYCH Sebastian MKS Junior Złocieniec 2010 U16 ZP -- B.D. # Z/3998/23 2024
  f 1 NM KANIGOWSKI Oliwier PLKS Gwda Piła 2009 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/1686/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.74 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 45.17 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 32.31 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U18 PM -- POGROSZEWSKA Agnieszka # Z/1519/22 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 43.22 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (2) M
1 1 f 1 54.30 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 47.16 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 45.43 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 44.78 JACKÓW Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 1980 Masters WP II B.D. Z/4671/18 2024 1
Młot (5) M
1 1 f 1 72.84 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3238/22 2024 LDK!  OSU   KN B   158
2 2 f 1 35.00 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U18 PM -- POGROSZEWSKA Agnieszka # Z/1519/22 2024
3 3 f 1 28.68 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0545/18 2024 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 53.37 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP II DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/5137/18 2024 BEZ LDK!  OSU   130
2 2 f 1 47.26 ANDRZEJAK Bartosz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/4280/24 2024
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.38 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF   155
2 2 f 1 67.84 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024 153
3 3 f 1 58.65 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2024 1 122
4 4 f 1 58.00 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U23 KP I LATAŃSKI Grzegorz Z/4965/18 2024 5  KN B  
5 5 f 1 54.98 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP I JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.60 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/2634/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 52.25 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5149/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 29.04 SEMRAU Maciej MKS Baszta Szamotuły 2007 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/5825/24 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 57.46 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. Z/5938/15 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.311798095703 sekund