Toruń 18.06.2024
46. Memoriał Grzegorza Duneckiego
60 m K
1 1 s 1 9.14 BUDZYŃSKA Wiktoria MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP +0.9 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/0624/24 2024 LDK!
2 2 s 1 9.31 KUCZYŃSKA Lena Maria MKS Inowrocław 2013 U12 KP +0.9 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/4287/23 2024 LDK!
3 3 s 1 9.43 PIECHNIK Maja MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP +0.9 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/13131/21 2024 LDK!
4 4 s 1 9.76 PIETRYKOWSKA Iga MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2016 U12 KP +0.9 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6918/23 2024 LDK!
4 4 s 1 9.76 SAWICKA Kaja UKS Cyprianka 2013 U12 KP +0.9 -- JETTER Piotr Z/2553/23 2024 LDK!
6 6 s 1 9.94 KIELECKA Maja UKS Cyprianka 2014 U12 KP +0.9 -- JETTER Piotr Z/3539/22 2024 LDK!
1 7 s 2 10.02 JANIACZYK Anna MKL Toruń 2013 U12 KP -2.7 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/6258/24 2024 LDK!
2 8 s 2 10.02 GROSZEWSKA Natalia MKL Toruń 2013 U12 KP -2.7 -- B.D.
3 9 s 2 10.74 KERSTEIN Milena KS Pro Athlete Grudziądz 2014 U12 KP -2.7 -- MIRA Krzysztof Z/5315/24 2024
4 10 s 2 10.80 LELEWSKA Natalia UKS Cyprianka 2016 U12 KP -2.7 -- JETTER Piotr Z/4632/23 2024 LDK!
5 11 s 2 10.81 BRANDYKOWSKA Wiktoria MKL Toruń 2013 U12 KP -2.7 -- B.D.
6 12 s 2 11.25 LENDZIOSZEK Stella KS Ciechan Ciechanów 2015 U12 MZ -2.7 -- GRODECKI Tomasz Z/6250/24 2024 LDK!
7 13 s 2 12.50 LEWANDOWSKA Hanna MKL Toruń 2016 U12 KP -2.7 -- B.D.
100 m K
1 1 s 1 13.19 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +1.5 III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2024 LDK!
2 2 s 1 13.79 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U14 KP +1.5 IV B.D. RUDNIK Damian , Z/0571/20 , 2024 LDK!
3 3 s 1 13.92 BUDNIAK Maja KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ +1.5 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3336/23 2024
4 4 s 1 14.04 ROKICIŃSKA Nikola KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP +1.5 V MIRA Krzysztof B.D. Z/4157/23, Z/4864/24 2024, 2024 LDK!
5 6 s 1 14.67 WASILEWSKA Laura KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP +1.5 -- MIRA Krzysztof Z/6125/23 2024 LDK!
6 9 s 1 15.06 BUDNIAK Zuzanna KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ +1.5 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3335/23 2024
1 5 s 2 14.20 MIKITA Julia KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP +0.1 V MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4054/23, Z/4866/24 2024, 2024 LDK!
2 7 s 2 14.85 GRABEK Łucja MKL Toruń 2011 U14 KP +0.1 -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3476/23 , 2024 LDK!
3 8 s 2 14.96 WITKOWSKA Nina MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP +0.1 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6881/21 2024 LDK!
4 10 s 2 15.44 KOPROWSKA Maja MUKL Brodnica 2012 U14 KP +0.1 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5225/24 2024
4 10 s 2 15.44 KUBIAK Karolina MKS Inowrocław 2011 U14 KP +0.1 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5101/23 2024 LDK!
6 12 s 2 15.58 DUDOJĆ Zuzanna MKL Toruń 2012 U14 KP +0.1 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/6255/24 2024
1 1 s 3 11.84 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP -0.6 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 2 s 3 12.25 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -0.6 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF  
3 3 s 3 12.66 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP -0.6 II DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz , Z/1595/20 , 2024 LDK!
4 4 s 3 12.72 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP -0.6 II GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2024
5 5 s 3 13.07 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP -0.6 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2024 LDK!
6 6 s 3 13.32 GRZELAK Klaudia MKL Toruń 2006 U20 KP -0.6 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/4479/24 2024
1 1 s 4 12.31 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 4 12.56 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.4 II BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 4 12.59 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP -0.4 II BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK!
1 4 s 5 12.73 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -0.2 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
2 5 s 5 12.86 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 III BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU  
3 6 s 5 13.67 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
4 7 s 5 14.34 WOJAS Zuzanna PTT Delta Płock 2008 U18 MZ -0.2 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/6194/23 2024
5 8 s 5 14.46 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 -- BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU  
1 1 s 6 12.56 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U16 PM +1.0 II ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2024 LDK!
2 2 s 6 12.75 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP +1.0 II MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
3 3 s 6 12.88 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +1.0 III DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
4 5 s 6 13.42 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U16 KP +1.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2024
5 7 s 6 13.59 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM +1.0 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/2505/20 2024 LDK!
6 8 s 6 13.62 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP +1.0 IV KRASICKI Adam Z/2315/21 2024 LDK!
1 4 s 7 13.32 WRÓBLEWSKA Zosia LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP +0.9 IV KARMELITA Mariusz Z/0093/22 2024 LDK!
2 6 s 7 13.47 KULA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +0.9 IV PRZYBYŁ Janusz # Z/5178/24 2024 LDK!
3 9 s 7 13.64 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U16 WP +0.9 IV KARMELITA Mariusz Z/0100/22 2024 LDK!
4 11 s 7 13.80 STASZEK Anna GKS Olimpia Grudziądz 2009 U16 KP +0.9 IV PRZYBYŁ Janusz Z/0189/24 2024 LDK!
5 13 s 7 14.03 GÓRECKA Zofia MKL Toruń 2010 U16 KP +0.9 V GĄSIEWICZ Jarosław Z/0788/22 2024 LDK!
6 14 s 7 14.07 NOWICKA Tola MKL Toruń 2010 U16 KP +0.9 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/2995/23 2024
1 10 s 8 13.79 WIŚNIEWSKA Lena MKL Toruń 2010 U16 KP +0.3 IV GĄSIEWICZ Jarosław Z/0785/22 2024 LDK!
2 12 s 8 13.90 SZEWCZYK Martyna MKL Toruń 2009 U16 KP +0.3 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/6257/24 2024
3 15 s 8 14.17 KUBIAK Urszula MKS Inowrocław 2009 U16 KP +0.3 V KWIATKOWSKI Waldemar Z/5103/23 2024 LDK!
4 16 s 8 14.57 WAWRZYNOWICZ Aleksandra MKL Toruń 2010 U16 KP +0.3 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0504/24 2024 LDK!
5 17 s 8 14.70 NOWICKA Jagna MKL Toruń 2010 U16 KP +0.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2996/23 2024
6 18 s 8 14.88 PONIATOWSKA Amelia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U16 KP +0.3 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0188/24 2024 LDK!
7 19 s 8 15.00 REWAJ Maria MKL Toruń 2010 U16 KP +0.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/6262/24 2024
200 m K
1 1 s 1 24.83 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U20 KP 0.0 I WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF  
2 2 s 1 25.59 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz 2006 U20 KP 0.0 II BAUMGART Iwona Z/1454/20 2024 LDK!
3 3 s 1 25.98 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP 0.0 II DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz , Z/1595/20 , 2024 LDK!
4 4 s 1 26.26 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP 0.0 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2024 LDK!
5 5 s 1 26.89 MULLER Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP 0.0 III MARCINIAK Roman Z/1971/24 2024
6 6 s 1 27.76 GRZELAK Klaudia MKL Toruń 2006 U20 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/4479/24 2024
1 2 s 2 31.50 KUCZYŃSKA Lena Maria MKS Inowrocław 2013 U12 KP 0.0 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/4287/23 2024 LDK!
2 12 s 2 33.81 KAMIŃSKA Zuzanna UKS Cyprianka 2013 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/2547/21 2024 LDK!
3 18 s 2 35.08 SUWIŃSKA Zofia KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/3782/23 2024 LDK!
4 21 s 2 35.71 SZWARCKOPF Bianka MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP 0.0 -- ULATOWSKI Roman Z/4948/23 2024 LDK!
1 4 s 3 32.69 CHABIERSKA Antonina Kuma Run Warszawa 2014 U12 MZ -0.1 -- CHABIERSKI Bartłomiej # Z/1906/24 2024
2 7 s 3 33.09 DAWIDOWICZ Józefina MKL Toruń 2013 U12 KP -0.1 --
3 13 s 3 33.85 SZPAKOWSKA Pola MKL Toruń 2013 U12 KP -0.1 -- B.D. Z/3929/24 2024
4 14 s 3 34.13 JANKOWSKA Antonina MKL Toruń 2013 U12 KP -0.1 --
5 16 s 3 34.82 ZIENTARSKA Zofia KS Pro Athlete Grudziądz 2014 U12 KP -0.1 -- MIRA Krzysztof Z/5314/24 2024 LDK!
6 20 s 3 35.65 KOŁECKA Anna KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ -0.1 -- GRODECKI Tomasz Z/3780/23 2024 LDK!
1 1 s 4 31.23 CIACHOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ -1.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5926/23 2024 LDK!
2 5 s 4 32.75 JANIACZYK Anna MKL Toruń 2013 U12 KP -1.5 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/6258/24 2024 LDK!
3 10 s 4 33.57 WODA Karolina MKL Toruń 2013 U12 KP -1.5 -- B.D.
4 11 s 4 33.65 SUCHOMSKA Marta LUKS Start Nakło 2013 U12 KP -1.5 -- RADTKE Aleksandra Z/7168/23 2024 LDK!
5 15 s 4 34.52 ŚNIADOCH Aniela UKS Filipides Teresin 2014 U12 MZ -1.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5928/23 2024 LDK!
6 17 s 4 34.88 CIECIERSKA Maja KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ -1.5 -- GRODECKI Tomasz Z/0959/24 2024 LDK!
7 22 s 4 36.65 LESZCZYŃSKA Lena KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ -1.5 -- GRODECKI Tomasz Z/5449/24 2024 LDK!
1 3 s 5 31.72 ANTCZAK Pola KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ +0.2 -- GRODECKI Tomasz Z/0904/24 2024 LDK!
2 6 s 5 33.02 STALIŃSKA Kaja MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP +0.2 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6919/23 2024 LDK!
3 8 s 5 33.14 SEROCZYŃSKA Zofia UKS Filipides Teresin 2013 U12 MZ +0.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0254/24 2024 LDK!
4 9 s 5 33.22 ROGALSKA Pola KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ +0.2 -- GRODECKI Tomasz Z/0905/24 2024 LDK!
5 19 s 5 35.37 SZTANGIERSKA Julia MKL Toruń 2014 U12 KP +0.2 --
6 23 s 5 36.94 SARNOWSKA Amelia KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ +0.2 -- BUDNIAK Tomasz Z/2047/24 2024 LDK!
7 24 s 5 38.17 TOMALSKA Agata KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ +0.2 -- BUDNIAK Tomasz Z/2137/24 2024 LDK!
1 1 s 6 33.01 NOWAK Klaudia MKS Inowrocław 2016 U12 KP +0.8 -- B.D. Z/5067/24 2024
2 2 s 6 33.67 KARWOWSKA Gabriela KS Ciechan Ciechanów 2015 U12 MZ +0.8 -- GRODECKI Tomasz Z/0906/24 2024 LDK!
3 3 s 6 38.11 SZPOT Danuta LUKS Start Nakło 2015 U12 KP +0.8 -- RADTKE Aleksandra Z/1749/23 2024 LDK!
4 4 s 6 38.16 WIŚNIEWSKA Julia UKS Cyprianka 2016 U12 KP +0.8 -- JETTER Piotr Z/3007/24 2024 LDK!
5 5 s 6 39.21 BAPRAWSKA Katarzyna KS Ciechan Ciechanów 2015 U12 MZ +0.8 -- GRODECKI Tomasz Z/0909/24 2024 LDK!
6 6 s 6 46.50 LEWANDOWSKA Hanna MKL Toruń 2016 U12 KP +0.8 -- B.D.
1 1 s 7 25.40 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP +0.2 II BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK!
2 2 s 7 25.65 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP +0.2 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
3 3 s 7 25.83 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.2 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 7 25.95 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ +0.2 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 7 27.35 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP +0.2 IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2024
6 6 s 7 29.29 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U18 KP +0.2 -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/0153/20 2024
1 1 s 8 25.55 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ +0.5 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 8 25.69 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U16 KP +0.5 II WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
3 3 s 8 25.92 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP +0.5 II MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
4 5 s 8 26.15 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +0.5 II DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
5 6 s 8 26.92 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.5 III ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2024
6 8 s 8 27.59 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.5 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2024
1 7 s 9 27.33 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.2 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 9 27.72 KAŹMIERCZYK Alicja MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2915/23 2024
3 10 s 9 27.97 KULA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +0.2 IV PRZYBYŁ Janusz # Z/5178/24 2024 LDK!
4 11 s 9 28.25 SIENKIEWICZ Jagoda MUKL Brodnica 2010 U16 KP +0.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2911/23 2024
5 12 s 9 28.27 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.2 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2024 LDK!  OSU  
6 14 s 9 29.67 WALENDZIAK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.2 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4030/23 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 10 25.99 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -0.6 II ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2024 LDK!
2 13 s 10 28.99 KUBIAK Urszula MKS Inowrocław 2009 U16 KP -0.6 V KWIATKOWSKI Waldemar Z/5103/23 2024 LDK!
3 15 s 10 30.35 WALENDZIAK Kaja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -0.6 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4031/23 2024 LDK!  OSU  
4 16 s 10 30.88 STRZELIŃSKA Oliwia MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -0.6 -- KRASICKI Adam Z/6879/21 2024 LDK!
5 17 s 10 31.16 JANIK Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -0.6 -- MARCINIAK Roman Z/0408/21 2024
1 2 s 11 27.96 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U14 KP 0.0 IV WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2024 LDK!
2 3 s 11 28.52 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U14 KP 0.0 V B.D. RUDNIK Damian , Z/0571/20 , 2024 LDK!
3 4 s 11 28.66 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP 0.0 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
4 5 s 11 28.93 ERTMAN Natalia LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP 0.0 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0776/23 2024 LDK!
5 7 s 11 28.97 MIKITA Julia KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP 0.0 V MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4054/23, Z/4866/24 2024, 2024 LDK!
6 10 s 11 29.41 MAJEK Wiktoria LKS Koluszki 2012 U14 LD 0.0 V TOMCZYK Antoni Z/3053/23 2024 LDK!
7 19 s 11 31.36 RADZIECKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2012 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6264/22 2024 LDK!
1 1 s 12 27.95 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U14 KP -0.2 IV RADTKE Aleksandra Z/2866/20 2024 LDK!
2 8 s 12 29.15 SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U14 KP -0.2 V RADTKE Aleksandra Z/2275/20 2024 LDK!
3 11 s 12 29.61 ROKICIŃSKA Nikola KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP -0.2 V MIRA Krzysztof B.D. Z/4157/23, Z/4864/24 2024, 2024 LDK!
4 15 s 12 30.27 MESZYŃSKA Eliza MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP -0.2 -- KRASICKI Adam Z/6885/21 2024 LDK!
5 16 s 12 30.34 BUTKIEWICZ Nikola MKL Toruń 2011 U14 KP -0.2 -- WLEKLIŃSKA Dagna WLEKLIŃSKA Dagna Z/0503/24 2024 LDK!
6 21 s 12 31.97 BUDNIAK Zuzanna KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -0.2 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3335/23 2024
1 9 s 13 29.23 BUDNIAK Maja KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ +0.6 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3336/23 2024
2 14 s 13 30.22 SOBECKA Martyna MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP +0.6 V DOBRZYŃSKI Piotr Z/4621/24 2024 LDK!
3 17 s 13 30.79 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U14 MZ +0.6 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2024 LDK!
4 20 s 13 31.88 SZCZEŚNIAK Oliwia MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP +0.6 -- KRASICKI Adam Z/4892/24 2024 LDK!
5 22 s 13 32.22 KUBIAK Karolina MKS Inowrocław 2011 U14 KP +0.6 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5101/23 2024 LDK!
1 6 s 14 28.95 KIEŁPIŃSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP +0.4 V DOBRZYŃSKI Piotr Z/3277/24 2024 LDK!
2 12 s 14 29.82 ZABOROWSKA Kira MUKL Brodnica 2011 U14 KP +0.4 V ROSIŃSKI Zenon Z/1088/24 2024
3 13 s 14 29.97 ADAMEK Oliwia MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP +0.4 V KRASICKI Adam Z/4890/24 2024 LDK!
4 18 s 14 31.17 BARGIEŁ Zofia UKS Filipides Teresin 2011 U14 MZ +0.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5927/23 2024 LDK!
5 23 s 14 32.60 CZARNOMORZEC Natasza KS Ciechan Ciechanów 2012 U14 MZ +0.4 -- GRODECKI Tomasz Z/0908/24 2024
6 24 s 14 33.06 CZARNIK Agata KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP +0.4 -- MIRA Krzysztof Z/1315/24 2024 LDK!
7 25 s 14 33.28 ANTONIEWICZ Katarzyna MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP +0.4 -- ULATOWSKI Roman Z/4947/23 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.35 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 57.88 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
3 3 s 1 59.45 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP III B.D. MARCINIAK Roman , Z/0068/20 , 2024 LDK!
4 4 s 1 60.47 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń 2003 U23 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
5 5 s 1 65.29 FIAŁKOWSKA Marta MKL Toruń 2003 U23 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/11809/21 , 2024
1 1 s 2 60.82 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP III GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2024
2 2 s 2 62.98 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP IV MARCINIAK Roman Z/0320/19 2024
3 3 s 2 63.49 DREWCZYŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/3562/22 2024 LDK!
4 4 s 2 70.22 SZYMAŃSKA Amelia MKL Tlen Mogilno 2007 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/6268/22 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.83 CIESIELSKA Łucja LKS Koluszki 2012 U14 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4291/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:44.55 GOJŁO Jaśmina MKL Toruń 2011 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/0789/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:45.92 BEDNARCZYK Kalina KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP IV MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4119/23, Z/4868/24 2024, 2024 LDK!
4 4 s 1 1:48.66 KRUSZEWSKA Agata KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP V MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4052/23, Z/4867/24 2024, 2024 LDK!
5 5 s 1 1:49.83 MICHALAK Maria MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP V KRASICKI Adam Z/7481/23 2024 LDK!
6 6 s 1 2:02.02 MALINOWSKA Hanna MKL Toruń 2012 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1248/24 2024 LDK!
7 7 s 1 2:02.57 GÓRECKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/4946/23 2024 LDK!
8 8 s 1 2:03.83 SADECKA Olga MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/3086/24 2024 LDK!
9 9 s 1 2:06.25 MAKARSKA Julia MKS Inowrocław 2012 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5104/24 2024 LDK!
1 s 2 1:48.63 WISNIEWSKA Nadia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP V MATUS Marek Z/7897/21 2024 LDK!
2 s 2 1:55.94 URBAŃSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP -- MATUS Marek Z/0530/24 2024 LDK!
3 s 2 2:04.52 TRZCIŃSKA Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2014 U12 KP -- MATUS Marek Z/1312/22 2024 LDK!
4 s 2 2:47.01 GONCZEWSKA Nikola KS Pro Athlete Grudziądz 2013 U12 KP -- MIRA Krzysztof Z/5962/24 2024
1 1 s 3 1:41.29 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 3 1:43.60 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U16 KP IV MATUS Marek Z/1591/20 2024 LDK!
3 3 s 3 1:46.05 TOMCZAK Agata MKS Inowrocław 2010 U16 KP V KWIATKOWSKI Waldemar Z/4284/23 2024 LDK!
4 4 s 3 2:04.82 KORNATOWSKA Maja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2238/23 2024 LDK!  OSU  
800 m K
1 1 s 1 2:26.09 BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/6874/21 2024 LDK!
2 2 s 1 2:28.31 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP IV MIERZEJEWSKA Martyna Z/3239/22 2024
3 3 s 1 2:30.07 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:42.03 BALCERZAK Agata MKL Tlen Mogilno 2007 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/7784/21 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:14.39 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U16 PM IV BODZIAK Igor B.D. Z/1436/20 2024 LDK!
2 2 s 1 3:16.37 BUKAVETS Emiliya MKL Toruń 2010 U16 KP IV GĄSIEWICZ Jarosław LDK!
3 3 s 1 3:21.73 WOLSKA Julia UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0255/24 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 3:26.45 MICHALAK Emilia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP V KRASICKI Adam Z/0276/24 2024 LDK!
5 5 s 1 3:34.84 PODLASZEWSKA Małgorzata CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0486/23 2024 LDK!
6 6 s 1 3:40.50 GRACZYK Zuzanna MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/6382/23 2024 LDK!
7 7 s 1 3:41.80 DRĄŻKOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3492/24 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:48.78 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń 2000 Sen KP III B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
2 2 s 1 4:53.78 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
3 3 s 1 5:07.74 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2024 LDK!
4 4 s 1 5:09.75 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 5:11.08 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2024 LDK!
6 6 s 1 5:30.99 KARYTA Oliwia KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/3749/22 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.73 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.5 I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 e 1 14.88 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -0.5 II ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 e 1 15.09 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -0.5 II LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
4 4 e 1 15.09 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U18 KP -0.5 II LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!  KN B  
5 5 e 1 15.11 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -0.5 II PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 13.56 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.7 I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 f 1 14.88 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.7 II ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 f 1 14.97 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.7 II PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 15.06 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP +0.7 II LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
  f 1 DNF ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U18 KP +0.7 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 1 s 1 15.90 KRASOWSKA Karolina KL Gdynia 2006 U20 PM -0.5 III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/3534/23 2024
4x100 m K
1 1 s 1 49.60 KRUSZEWSKA Barbara
WIĘCEK Zofia
JÓŹWICKA Hanna
WROTEK Hanna
OKS Skra Warszawa 2007
2007
2008
2008
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/3762/22
Z/4753/23
Z/0419/24
Z/0952/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 50.66 ŚLIZANOWSKA Marta
KORNACKA Zuzanna
ŁADOŃ Julia
ZAREMBA Alicja
KSLZS Kruszwica 2007
2008
2007
2007
U18 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
GOTÓWKA Monika
LUZAK Andrzej
Z/1032/20
, Z/5578/22
Z/1031/20
Z/2339/20
2024
, 2024
2024
2024




3 3 s 1 52.01 NOWICKA Tola
LADA Weronika
KOPYSTECKA Maja
GROSS Zuzanna
MKL Toruń 2010
2009
2009
2009
U16 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
WLEKLIŃSKA Dagna
WOŹNIAK Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/2995/23
Z/4493/19
Z/5041/22
Z/13195/21
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 53.66 ŚRAMA Julia
CIEŚLIŃSKA Barbara
WRÓBLEWSKA Zosia
MAKOWSKA Ewa
LKS Atleta Gniezno 2010
2010
2009
2010
U16 WLP -- KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
KARMELITA Mariusz
Z/13144/21
Z/5823/22
Z/0093/22
Z/0100/22
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.55 MÓWIŃSKA Michalina NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U16 WN III B.D. Z/5654/23 2024
2 f 1 1.40 WYPIJEWSKA Julia MKS Inowrocław 2010 U16 KP V KWIATKOWSKI Waldemar Z/5104/23 2024 LDK!
3 f 1 1.40 PORAZIK Agnieszka LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U20 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4719/22 2024
4 f 1 1.40 ADAMCZYK Antonina MKL Toruń 2009 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/6261/24 2024
5 f 1 1.30 KRAWCZYK Kinga MKS Inowrocław 2006 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/6457/22 2024
6 f 1 1.25 PRZYBYSZ Patrycja MKL Toruń 2010 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3087/24 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 6.03 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -0.3 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF  
2 f 1 5.17 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń 2003 U23 KP +0.3 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024
3 f 1 5.05 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -0.1 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 4.39 GRODECKA Dominika KS Ciechan Ciechanów 2008 U18 MZ +0.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3337/23 2024
1 f 2 4.68 GÓRECKA Zofia MKL Toruń 2010 U16 KP -0.3 V GĄSIEWICZ Jarosław Z/0788/22 2024 LDK!
2 f 2 4.34 NOWICKA Tola MKL Toruń 2010 U16 KP -0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2995/23 2024
3 f 2 4.10 NOWICKA Jagna MKL Toruń 2010 U16 KP +0.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2996/23 2024
4 f 2 3.43 PRZYBYSZ Patrycja MKL Toruń 2010 U16 KP -0.4 -- WOŹNIAK Jacek Z/3087/24 2024 LDK!
1 f 3 4.93 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U14 KP 0.0 IV WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2024 LDK!
2 f 3 4.75 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U14 KP 0.0 V RADTKE Aleksandra Z/2866/20 2024 LDK!
3 f 3 4.72 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP 0.0 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2024 LDK!
4 f 3 4.53 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP 0.0 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
5 f 3 4.52 DUNAJ Sandra MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP 0.0 V KRASICKI Adam Z/6876/21 2024 LDK!
6 f 3 4.30 GRABEK Łucja MKL Toruń 2011 U14 KP 0.0 -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3476/23 , 2024 LDK!
7 f 3 3.86 ERTMAN Natalia LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0776/23 2024 LDK!
8 f 3 3.73 WASILEWSKA Laura KS Pro Athlete Grudziądz 2011 U14 KP 0.0 -- MIRA Krzysztof Z/6125/23 2024 LDK!
  f 3 NM SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U14 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/2275/20 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.12 ANTCZAK Pola KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/0904/24 2024 LDK!
2 f 1 4.11 ŁUGIEWICZ Zofia NKS Nowe Miasto Lubawskie 2013 U12 WN 0.0 -- B.D. Z/4365/24 2024 LDK!
3 f 1 4.07 PIECHNIK Maja MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP 0.0 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/13131/21 2024 LDK!
4 f 1 4.07 BUDZYŃSKA Wiktoria MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP 0.0 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/0624/24 2024 LDK!
5 f 1 3.99 ROGALSKA Pola KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/0905/24 2024 LDK!
6 f 1 3.97 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP 0.0 -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2024 LDK!
7 f 1 3.84 KAMIŃSKA Zuzanna UKS Cyprianka 2013 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/2547/21 2024 LDK!
8 f 1 3.78 MAŁKOWSKA Oliwia MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2015 U12 KP 0.0 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6917/23 2024 LDK!
9 f 1 3.71 SZPAKOWSKA Pola MKL Toruń 2013 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/3929/24 2024
10 f 1 3.68 KIELECKA Maja UKS Cyprianka 2014 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/3539/22 2024 LDK!
11 f 1 3.67 SUCHOMSKA Marta LUKS Start Nakło 2013 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/7168/23 2024 LDK!
12 f 1 3.62 CHABIERSKA Antonina Kuma Run Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- CHABIERSKI Bartłomiej # Z/1906/24 2024
13 f 1 3.57 STALIŃSKA Kaja MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP 0.0 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6919/23 2024 LDK!
14 f 1 3.46 SARNOWSKA Amelia KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ 0.0 -- BUDNIAK Tomasz Z/2047/24 2024 LDK!
15 f 1 3.38 KARWOWSKA Gabriela KS Ciechan Ciechanów 2015 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/0906/24 2024 LDK!
16 f 1 3.37 SAWICKA Kaja UKS Cyprianka 2013 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/2553/23 2024 LDK!
17 f 1 3.34 CIECIERSKA Maja KS Ciechan Ciechanów 2013 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/0959/24 2024 LDK!
18 f 1 3.32 PIETRYKOWSKA Iga MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2016 U12 KP 0.0 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6918/23 2024 LDK!
19 f 1 3.29 NOWAK Klaudia MKS Inowrocław 2016 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5067/24 2024
20 f 1 3.16 LENDZIOSZEK Stella KS Ciechan Ciechanów 2015 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/6250/24 2024 LDK!
21 f 1 3.11 LELEWSKA Natalia UKS Cyprianka 2016 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/4632/23 2024 LDK!
22 f 1 2.91 BAPRAWSKA Katarzyna KS Ciechan Ciechanów 2015 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/0909/24 2024 LDK!
23 f 1 2.88 SZPOT Danuta LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/1749/23 2024 LDK!
24 f 1 2.65 WIŚNIEWSKA Julia UKS Cyprianka 2016 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/3007/24 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.29 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń 2003 U23 KP +0.1 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024
2 f 1 10.53 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U18 KP +0.4 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.88 ŁAWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/5523/23 2024
1 f 2 11.72 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM III ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
2 f 2 11.70 MICHAŁOWSKA Pola MKL Toruń 2009 U16 KP III HULISZ Robert Z/6236/23 2024 LDK!
3 f 2 7.94 OSTROWSKA Weronika KS Ciechan Ciechanów 2011 U14 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3332/23 2024
4 f 2 7.90 STECKO Julita UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Inga Z/6051/24 2024 LDK!
5 f 2 7.60 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U14 KP -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.75 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/0145/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Młot (3) K
1 f 1 45.02 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 42.88 NOWAK Marika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP III RADTKE Aleksandra Z/0671/24 2024
3 f 1 40.18 SZAJKOWSKA Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/1774/22 2024 LDK!  OSU  
Młot (4) K
1 f 1 54.26 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP I B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 47.91 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U20 KP II RADTKE Aleksandra Z/0530/20 2024 LDK!
3 f 1 40.99 MACINA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3925/18 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 38.40 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
60 m M
1 2 s 1 9.22 KUCZYŃSKI Kacper KS Ciechan Ciechanów 2014 U12 MZ +0.2 -- GRODECKI Tomasz Z/3333/23 2024 LDK!
2 3 s 1 9.40 KUKULSKI Michał LKS Koluszki 2013 U12 LD +0.2 -- TOMCZYK Antoni Z/2569/24 2024 LDK!
3 4 s 1 9.47 WIŚNIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP +0.2 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/12496/21 2024
4 7 s 1 10.07 MATŁOKA Sebastian MKS Inowrocław 2014 U12 KP +0.2 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5020/23 2024
5 8 s 1 10.29 KARCZEWSKI Kordian UKS Cyprianka 2014 U12 KP +0.2 -- JETTER Piotr Z/3538/22 2024 LDK!
6 13 s 1 11.21 ŚWIĄTEK Łukasz LUKS Start Nakło 2013 U12 KP +0.2 -- RADTKE Aleksandra Z/0274/24 2024 LDK!
1 1 s 2 8.86 PIOTROWSKI Jan MKL Toruń 2013 U12 KP -1.0 --
2 5 s 2 9.68 SZUMACHER Luka GLZS Start Warlubie 2014 U12 KP -1.0 -- MIRA Krzysztof Z/6287/24 2024
3 6 s 2 9.76 KILANOWSKI Franciszek MKL Toruń 2014 U12 KP -1.0 -- B.D.
4 9 s 2 10.71 DOWBOR Stanisław MKL Toruń 2014 U12 KP -1.0 -- B.D.
5 10 s 2 10.84 WITKOWSKI Antoni GLZS Start Warlubie 2015 U12 KP -1.0 -- B.D. Z/6288/24 2024
6 11 s 2 10.95 TARGOWSKI Paweł GLZS Start Warlubie 2014 U12 KP -1.0 -- MIRA Krzysztof Z/5964/24 2024
7 12 s 2 11.05 ZAWIEJA Kacper LUKS Start Nakło 2014 U12 KP -1.0 -- RADTKE Aleksandra Z/0984/22 2024 LDK!
1 1 s 3 9.45 NIKANDROW Igor MKL Toruń 2015 U12 KP 0.0 -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0505/24 2024 LDK!
2 2 s 3 9.96 BRZUCHALSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/4233/24 2024 LDK!
3 3 s 3 10.03 KMITTA Witold MKS Inowrocław 2015 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5069/24 2024
4 4 s 3 10.23 GOŁOWACZ Adam MKL Toruń 2016 U12 KP 0.0 --
5 5 s 3 10.62 ŻURAWSKI Alan GLZS Start Warlubie 2015 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5965/24 2024
6 6 s 3 10.81 ŁĘGOSZ Tymoteusz MKL Toruń 2015 U12 KP 0.0 --
7 7 s 3 11.56 MOLĘDA Franciszek LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/0273/24 2024 LDK!
8 8 s 3 11.58 ANDRZEJEWSKI Bartłomiej MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2016 U12 KP 0.0 -- ŚMIGIEL Angielika Z/5654/24 2024 LDK!
9 9 s 3 12.50 BABICH Igor KS Ciechan Ciechanów 2016 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz GRODECKI Tomasz Z/10397/21, Z/3781/23 2021, 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.58 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.2 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS  
2 2 s 1 10.86 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP -1.2 I KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 11.22 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -1.2 II MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
4 4 s 1 12.10 GÓRNY Karol GKS Olimpia Grudziądz 1980 Masters KP -1.2 -- CZUBASZEK Jarosław Z/2460/23 2024
1 1 s 2 12.62 KSIĄŻEK Wiktor MKS Inowrocław 2011 U14 KP -0.4 V KWIATKOWSKI Waldemar Z/1111/24 2024 LDK!
2 2 s 2 13.11 TARGOWSKI Tobiasz GLZS Start Warlubie 2011 U14 KP -0.4 -- MIRA Krzysztof Z/5963/24 2024
3 3 s 2 13.38 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP -0.4 -- KACPRZAK Marcin Z/7299/21 2024 LDK!
4 4 s 2 14.00 GRYGIEL Wiktor MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP -0.4 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/1343/22 2024 LDK!
5 5 s 2 14.79 JABŁOŃSKI Wojciech MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U14 KP -0.4 -- ŻYWICA Wojciech Z/6582/22 2024 LDK!
1 1 s 3 10.65 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -0.7 M LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/13197/21 2024
2 2 s 3 10.95 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U20 KP -0.7 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 3 s 3 10.98 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -0.7 II MARCINIAK Roman Z/5614/18 2024 LDK!
4 5 s 3 11.33 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP -0.7 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
5 6 s 3 11.36 STYPA Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -0.7 III MARCINIAK Roman Z/0569/24 2024
6 8 s 3 11.40 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM -0.7 III MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
7 9 s 3 11.44 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP -0.7 III BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2024
8 10 s 3 11.46 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U20 KP -0.7 III BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2024 LDK!
1 4 s 4 11.27 GÓRNY Hubert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM -0.9 II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3769/24 2024
2 7 s 4 11.38 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM -0.9 III RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2024
3 11 s 4 11.48 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U20 PM -0.9 III ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
4 12 s 4 11.50 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -0.9 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
5 13 s 4 12.84 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U20 KP -0.9 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2024
1 2 s 5 11.12 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +0.8 II WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 5 11.27 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP +0.8 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024
3 4 s 5 11.35 KUŹBA Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP +0.8 III LUZAK Andrzej Z/5998/23 2024
4 5 s 5 11.44 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.8 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
5 6 s 5 11.50 JABŁOŃSKI Borys GKS Olimpia Grudziądz 2008 U18 KP +0.8 III PRZYBYŁ Janusz Z/6246/23 2024
6 7 s 5 11.52 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U18 LD +0.8 III KRET Waldemar Z/1432/21 2024  KN B  
7 8 s 5 11.71 KOZIEŁ Szymon MKL Toruń 2008 U18 KP +0.8 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/5039/23 2024 LDK!
8 12 s 5 11.93 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +0.8 IV WIELGOSZ Sławomir Z/1575/20 2024 LDK!
1 1 s 6 11.09 FRANKOWSKI Cyprian BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP +2.0 II BAUMGART Iwona Z/6220/24 2024
2 9 s 6 11.76 TURNO Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP +2.0 IV WIELGOSZ Sławomir Z/6271/22 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 6 11.88 GDANIEC Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP +2.0 IV WIELGOSZ Sławomir Z/0414/24 2024
3 10 s 6 11.88 KOPYCIŃSKI Antoni MKL Toruń 2007 U18 KP +2.0 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5122/24 2024
5 13 s 6 12.07 ALFUT Tomasz MKL Toruń 2008 U18 KP +2.0 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5994/23 2024
6 14 s 6 12.09 MIEDZIANOWSKI Bartek KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP +2.0 IV MIRA Krzysztof Z/7482/23 2024
7 15 s 6 12.12 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U18 KP +2.0 IV WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK!
1 1 s 7 11.46 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U16 WP +0.7 III BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 7 12.18 CHRUBCZYŃSKI Bartosz MKS Inowrocław 2010 U16 KP +0.7 IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/6384/22 2024 LDK!
3 3 s 7 12.35 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM +0.7 V B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2024 LDK!
4 4 s 7 12.37 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +0.7 V PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2024 LDK!
5 5 s 7 13.40 MRÓWCZYŃSKI Natan MKS Inowrocław 2010 U16 KP +0.7 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5417/24 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.24 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U20 KP -0.1 M BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 2 s 1 21.27 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP -0.1 M KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 22.55 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.1 II MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
4 4 s 1 22.64 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -0.1 II ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
5 5 s 1 22.69 STYPA Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -0.1 II MARCINIAK Roman Z/0569/24 2024
6 7 s 1 22.84 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP -0.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2024
1 6 s 2 22.70 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U20 PM -0.2 II ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
2 8 s 2 22.97 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM -0.2 III RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2024
3 9 s 2 23.02 GÓRNY Hubert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM -0.2 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3769/24 2024
4 10 s 2 23.95 GÓRNY Karol GKS Olimpia Grudziądz 1980 Masters KP -0.2 -- CZUBASZEK Jarosław Z/2460/23 2024
1 1 s 3 29.28 DOLACINSKI Krzysztof LUKS Start Nakło 2014 U12 KP +0.3 -- RADTKE Aleksandra Z/1751/23 2024 LDK!
2 2 s 3 30.21 KUKULSKI Michał LKS Koluszki 2013 U12 LD +0.3 -- TOMCZYK Antoni Z/2569/24 2024 LDK!
3 3 s 3 30.89 KUCZYŃSKI Kacper KS Ciechan Ciechanów 2014 U12 MZ +0.3 -- GRODECKI Tomasz Z/3333/23 2024 LDK!
4 5 s 3 30.93 SOBOLEWSKI Jan MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP +0.3 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6916/23 2024 LDK!
5 7 s 3 31.95 WYGOCKI Jakub KS Ciechan Ciechanów 2014 U12 MZ +0.3 -- GRODECKI Tomasz Z/3331/23 2024 LDK!
1 4 s 4 30.92 SZUMACHER Luka GLZS Start Warlubie 2014 U12 KP +0.4 -- MIRA Krzysztof Z/6287/24 2024
2 6 s 4 31.06 SIKORSKI Fabian LUKS Start Nakło 2013 U12 KP +0.4 -- RADTKE Aleksandra Z/5893/22 2024 LDK!
3 8 s 4 34.12 JASIOK Eryk MKL Toruń 2014 U12 KP +0.4 --
4 9 s 4 36.28 KOWALCZYK Wojciech MKL Toruń 2014 U12 KP +0.4 --
5 10 s 4 38.17 DOWBOR Stanisław MKL Toruń 2014 U12 KP +0.4 -- B.D.
1 4 s 5 35.74 CHWIŁKA Franciszek MKS Inowrocław 2015 U12 KP +0.5 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5019/23 2024
2 6 s 5 36.65 BOCHEŃSKI Bartosz UKS Cyprianka 2015 U12 KP +0.5 -- JETTER Piotr Z/4633/23 2024 LDK!
3 7 s 5 38.34 FANSLAU Eliasz LUKS Start Nakło 2015 U12 KP +0.5 -- RADTKE Aleksandra Z/5925/23 2024 LDK!
4 8 s 5 39.51 JUSZYŃSKI Jan MKS Inowrocław 2017 U12 KP +0.5 -- B.D. Z/5070/24 2024
5 9 s 5 44.29 KILICHOWSKI Aleksander MKS Inowrocław 2016 U12 KP +0.5 -- B.D. Z/5806/24 2024
6 10 s 5 44.43 MARCINIAK Antoni LUKS Start Nakło 2015 U12 KP +0.5 -- RADTKE Aleksandra Z/1750/23 2024 LDK!
1 1 s 6 32.92 NIKANDROW Igor MKL Toruń 2015 U12 KP +0.3 -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0505/24 2024 LDK!
2 2 s 6 33.85 DAMSZEL Filip MUKL Brodnica 2015 U12 KP +0.3 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5224/24 2024
3 3 s 6 35.51 ŁĘGOSZ Tymoteusz MKL Toruń 2015 U12 KP +0.3 --
4 5 s 6 36.58 GAWRYSIAK Tymon MKS Inowrocław 2015 U12 KP +0.3 -- B.D. Z/5071/24 2024
5 11 s 6 45.34 WOLIŃSKI Antoni KS Ciechan Ciechanów 2017 U12 MZ +0.3 -- GRODECKI Tomasz Z/3777/23 2024
1 1 s 7 23.45 JABŁOŃSKI Borys GKS Olimpia Grudziądz 2008 U18 KP +0.6 III PRZYBYŁ Janusz Z/6246/23 2024
2 2 s 7 23.61 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP +0.6 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024
3 3 s 7 24.33 ALFUT Tomasz MKL Toruń 2008 U18 KP +0.6 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5994/23 2024
4 4 s 7 24.70 MIEDZIANOWSKI Bartek KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP +0.6 -- MIRA Krzysztof Z/7482/23 2024
1 1 s 8 23.47 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +1.0 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 8 24.86 CHRUBCZYŃSKI Bartosz MKS Inowrocław 2010 U16 KP +1.0 V KWIATKOWSKI Waldemar Z/6384/22 2024 LDK!
3 3 s 8 25.06 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +1.0 V PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2024 LDK!
4 4 s 8 26.83 KOŁODZIEJSKI Damian KS Pro Athlete Grudziądz 2010 U16 KP +1.0 -- MIRA Krzysztof Z/3764/24 2024 LDK!
5 5 s 8 27.54 MRÓWCZYŃSKI Natan MKS Inowrocław 2010 U16 KP +1.0 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5417/24 2024 LDK!
6 6 s 8 28.16 SOKOŁOWSKI Szymon MKL Toruń 2010 U16 KP +1.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3931/24 2024
1 2 s 9 26.62 KOTFAS Oskar LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP +0.5 -- KACPRZAK Marcin Z/7299/21 2024 LDK!
2 5 s 9 28.05 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U14 KP +0.5 -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2024 LDK!
3 6 s 9 28.90 SIDOROWICZ Ignacy MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP +0.5 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6886/21 2024 LDK!
4 8 s 9 30.58 JĘDRZEJEWSKI Szymon LKS Vectra Włocławek 2012 U14 KP +0.5 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/4010/22 2024 LDK!
5 9 s 9 30.72 RAKOWSKI Hubert MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP +0.5 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/7782/21 2024 LDK!
6 10 s 9 31.36 KONIECZKA Mikołaj MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP +0.5 -- KRASICKI Adam Z/4027/22 2024 LDK!
1 1 s 10 25.97 KSIĄŻEK Wiktor MKS Inowrocław 2011 U14 KP +0.6 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/1111/24 2024 LDK!
2 3 s 10 26.73 TARGOWSKI Tobiasz GLZS Start Warlubie 2011 U14 KP +0.6 -- MIRA Krzysztof Z/5963/24 2024
3 4 s 10 27.07 ŁYDZIŃSKI Marcel MKL Toruń 2012 U14 KP +0.6 -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1672/24 2024 LDK!
4 7 s 10 29.27 GRYGLAK Szymon LKS Koluszki 2011 U14 LD +0.6 -- TOMCZYK Antoni Z/5195/22 2024 LDK!
5 11 s 10 32.15 PRZYBYLSKI Kacper ABiC Jabłonowo Pomorskie 2011 U14 KP +0.6 -- B.D. Z/0550/22 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.98 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 50.73 KOŚMIDER Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP III MARCINIAK Roman Z/6365/22 2024
3 3 s 1 51.06 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP III DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2024 LDK!
4 4 s 1 52.32 OLBIŃSKI Gracjan BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP III RUDNIK Damian Z/0571/24 2024
5 5 s 1 53.71 KOWALCZYK Rafał Athletics Team Radomsko 2005 U20 LD IV PAŚ Mariusz Z/5130/22 2024
1 1 s 2 50.50 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/0214/16 2024 BEZ
2 2 s 2 52.72 IWANIEC Franciszek KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/7504/23 2024
3 3 s 2 55.21 KARMELITA Franek LKS Atleta Gniezno 2007 U18 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5817/22 2024
4 4 s 2 55.29 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:52.84 MĄDRY Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2014 U12 KP -- MATUS Marek Z/0526/24 2024 LDK!
2 2 s 1 1:56.70 DOBEK Bogusław MLKS Nadwiślanin Chełmno 2014 U12 KP -- MATUS Marek Z/0533/24 2024 LDK!
3 3 s 1 2:11.28 GULIŃSKI Maksymilian MKL Toruń 2014 U12 KP --
4 4 s 1 2:20.85 WAŚKIEWICZ Jakub MKL Toruń 2013 U12 KP --
5 5 s 1 2:25.59 DRUMOWSKI Tomek KS Pro Athlete Grudziądz 2013 U12 KP -- MIRA Krzysztof Z/0268/24 2024
1 1 s 2 1:26.87 GIERACH Jakub BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP II RUDNIK Damian Z/0570/20 2024 LDK!
2 2 s 2 1:29.22 KULA Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5676/23 2024  OSU  
3 3 s 2 1:29.48 JADCZAK Kordian LKS Koluszki 2010 U16 LD III TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2024 LDK!
4 4 s 2 1:31.80 WIŚNIEWSKI Tymoteusz MKL Toruń 2009 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/3926/23 2024 LDK!
5 5 s 2 1:37.83 KARWASZ Miron CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/6946/23 2024  OSU  
6 6 s 2 1:39.75 BAŃKA Kacper KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3090/24 2024 LDK!
7 7 s 2 1:46.36 SZOPIŃSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/2386/24 2024
8 8 s 2 1:46.42 FISZER Eryk MKL Toruń 2009 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3866/24 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:58.39 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP III JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:58.41 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:58.44 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:58.65 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 2:02.72 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
6 6 s 1 2:04.80 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
7 7 s 1 2:06.62 RIEMER Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP IV MIRA Krzysztof Z/4336/23 2024
8 8 s 1 2:20.12 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12441/21 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:48.43 PODLASIŃSKI Aleksander KKL Rodło Kwidzyn 2009 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/7505/23 2024
2 2 s 1 2:52.61 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0268/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 2:54.45 MAŁECKI Remigiusz MKL Tlen Mogilno 2010 U16 KP V KRASICKI Adam Z/5888/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:57.00 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP V MATUS Marek Z/1559/20 2024 LDK!
5 5 s 1 2:58.86 PANFIL Michał LKS Maraton Turek 2009 U16 WP V B.D. Z/0584/24 2024
6 6 s 1 2:59.40 PYTYŃSKI Igor KS Pro Athlete Grudziądz 2010 U16 KP V MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof Z/4056/23, Z/4865/24 2024, 2024 LDK!
7 7 s 1 3:08.85 BIAŁOWĄS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0635/24 2024
8 8 s 1 3:16.15 KARTUSZYŃSKI Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. Z/0921/23 2024 LDK!
9 9 s 1 3:17.94 BOCHEŃSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- MATUS Marek Z/0771/23 2024 LDK!
10 10 s 1 3:27.68 DRĄG Jędrzej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/2240/21 2024 LDK!
11 11 s 1 3:33.39 WIŚNIEWSKI Jacek MKL Toruń 2012 U14 KP -- B.D. GĄSIEWICZ Jarosław , Z/1673/24 , 2024 LDK!
12 12 s 1 3:36.02 TALAR Adam MKL Toruń 2012 U14 KP -- B.D. GĄSIEWICZ Jarosław , Z/1674/24 , 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:51.20 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2024 4 LDK!
2 2 s 1 3:53.19 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!
3 3 s 1 4:01.22 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
4 4 s 1 4:07.61 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U20 KP III KRASICKI Adam Z/7068/21 2024 LDK!
5 5 s 1 4:15.71 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 4:19.71 LACHOWSKI Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2007 U18 KP IV MIRA Krzysztof # Z/7399/23 2024
7 7 s 1 4:21.63 GAJDUS Leon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U23 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4290/20 2024
8 8 s 1 4:22.01 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/4053/23 , 2024 LDK!
9 9 s 1 4:22.41 GRUGEL Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1448/23 2024
10 10 s 1 4:23.84 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 Sen KP -- PERSZKE Wiesław B.D. Z/2204/20 2023
11 11 s 1 4:30.89 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2024 LDK!  OSU  
12 12 s 1 4:34.94 SŁOWIK Jakub MKL Toruń 2008 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5863/23 2024
13 13 s 1 4:37.12 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
  s 1 DNF ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.93 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U18 LD -0.8 II RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 15.22 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U18 KP -0.8 III WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.93 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U20 PM -0.8 III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
2 2 s 1 16.15 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U20 PM -0.8 III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0479/19 2024 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 43.32 DUDA Tymon
PRACZYK Szymon
TKACZYK Filip
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań 2007
2008
2007
2007
U18 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta
BIEDERMANN Roman
BIEDERMANN Roman
CIEŚLICKA Elżbieta
Z/2367/20
Z/5603/22
Z/1416/22
Z/0015/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 44.37 LUBOCH Tomasz
KUŹBA Jakub
PALUSZAK Oliwier
ZIELIŃSKI Łukasz
KSLZS Kruszwica 2007
2008
2008
2008
U18 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
Z/5363/24
Z/5998/23
Z/2327/20
Z/5362/24
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 44.55 KOZIEŁ Szymon
ŻYWICA Krystian
CIESZEWSKI Adam
GRABOWSKI Ksawery
MKL Toruń 2008
2008
2007
2007
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
B.D. BUTKIEWICZ Jacek
WOŹNIAK Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/5039/23
, Z/4490/19
Z/4625/19
Z/5783/22
2024
, 2024
2024
2024




4 4 s 1 45.17 KRAWCZYK Michał
TURNO Patryk
GDANIEC Szymon
SŁOMSKI Kacper
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007
2008
2008
2007
U18 KPO -- WIELGOSZ Sławomir
WIELGOSZ Sławomir
WIELGOSZ Sławomir
WIELGOSZ Sławomir
Z/1575/20
Z/6271/22
Z/0414/24
Z/14383/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 2.05 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 1.85 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U20 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024
3 f 1 1.75 SZULC Patryk LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U20 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/6222/24 2024
4 f 1 1.65 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U18 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0859/20 2024 LDK!
5 f 1 1.60 KUKIEŁA Wiktor LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/6226/24 2024 LDK!
6 f 1 1.55 JUNG Dominik MKL Toruń 2009 U16 KP --
  f 1 NM JABŁOŃSKI Borys GKS Olimpia Grudziądz 2008 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/6246/23 2024
  f 1 NM MIDURA Aleksander MKL Toruń # 2010 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel
W dal M
1 f 1 6.92 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -0.1 II SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2024 BEZ  KN B  
2 f 1 6.92 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -0.3 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS  
3 f 1 6.76 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP -0.3 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
4 f 1 6.11 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U18 KP -0.6 IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/4490/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 6.02 KOPYCIŃSKI Antoni MKL Toruń 2007 U18 KP -0.2 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/5122/24 2024
6 f 1 5.32 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U18 KP -0.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2024 LDK!
7 f 1 5.11 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U20 KP -0.6 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2024
1 f 2 5.53 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U16 PM 0.0 -- B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2024 LDK!
2 f 2 4.92 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0268/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 4.34 SIDOROWICZ Ignacy MKL Tlen Mogilno 2012 U14 KP 0.0 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6886/21 2024 LDK!
4 f 2 3.84 STARCZEWSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U14 KP 0.0 -- JEZIORSKA Magdalena Z/1553/20 2024 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.36 DOLACINSKI Krzysztof LUKS Start Nakło 2014 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/1751/23 2024 LDK!
2 f 1 4.08 SOBOLEWSKI Jan MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP 0.0 -- ŚMIGIEL Angielika Z/6916/23 2024 LDK!
3 f 1 3.89 SIKORSKI Fabian LUKS Start Nakło 2013 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/5893/22 2024 LDK!
4 f 1 3.53 WYGOCKI Jakub KS Ciechan Ciechanów 2014 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/3331/23 2024 LDK!
5 f 1 3.49 BRZUCHALSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/4233/24 2024 LDK!
6 f 1 3.48 KARCZEWSKI Kordian UKS Cyprianka 2014 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/3538/22 2024 LDK!
7 f 1 3.35 WIŚNIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/12496/21 2024
8 f 1 3.30 MATŁOKA Sebastian MKS Inowrocław 2014 U12 KP 0.0 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5020/23 2024
9 f 1 3.30 DOWBOR Stanisław MKL Toruń 2014 U12 KP 0.0 -- B.D.
10 f 1 3.21 ZAWIEJA Kacper LUKS Start Nakło 2014 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/0984/22 2024 LDK!
11 f 1 3.16 KMITTA Witold MKS Inowrocław 2015 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5069/24 2024
12 f 1 3.15 MARCINIAK Antoni LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/1750/23 2024 LDK!
13 f 1 3.13 NIKANDROW Igor MKL Toruń 2015 U12 KP 0.0 -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0505/24 2024 LDK!
14 f 1 3.07 GAWRYSIAK Tymon MKS Inowrocław 2015 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5071/24 2024
15 f 1 3.02 FANSLAU Eliasz LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/5925/23 2024 LDK!
16 f 1 3.00 CHWIŁKA Franciszek MKS Inowrocław 2015 U12 KP 0.0 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5019/23 2024
17 f 1 2.85 BOCHEŃSKI Bartosz UKS Cyprianka 2015 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/4633/23 2024 LDK!
18 f 1 2.81 ŚWIĄTEK Łukasz LUKS Start Nakło 2013 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/0274/24 2024 LDK!
19 f 1 2.63 MOLĘDA Franciszek LUKS Start Nakło 2015 U12 KP 0.0 -- RADTKE Aleksandra Z/0273/24 2024 LDK!
20 f 1 2.50 BABICH Igor KS Ciechan Ciechanów 2016 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz GRODECKI Tomasz Z/10397/21, Z/3781/23 2021, 2024 LDK!
21 f 1 2.22 WOLIŃSKI Antoni KS Ciechan Ciechanów 2017 U12 MZ 0.0 -- GRODECKI Tomasz Z/3777/23 2024
22 f 1 1.70 JUSZYŃSKI Jan MKS Inowrocław 2017 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5070/24 2024
23 f 1 1.52 KILICHOWSKI Aleksander MKS Inowrocław 2016 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/5806/24 2024
Trójskok M
1 f 1 14.71 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 Sen KP +0.3 II B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!
2 f 1 12.69 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U20 KP -0.4 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2024 LDK!
3 f 1 12.18 JANK Adam KL Gdynia 2006 U20 PM +0.2 -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
4 f 1 11.50 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U18 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.41 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 17.12 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP II HULISZ Robert Z/3168/19 2024
3 f 1 9.31 ŚMIGIEL Jakub MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U18 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/11776/21 2024 LDK!
4 f 1 7.56 SŁOWIK Jakub MKL Toruń 2008 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5863/23 2024
1 f 2 10.89 GROBELSKI Sebastian Aleksander MKS Inowrocław 2010 U16 KP V KWIATKOWSKI Waldemar Z/0890/23 2024 LDK!
2 f 2 9.71 MAŁEK Tymoteusz MKL Toruń 2011 U14 KP -- HULISZ Robert Z/5271/24 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 15.24 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM I KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  
2 f 1 14.90 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM I PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2024
3 f 1 12.81 WILKOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM III ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław , Z/4784/19 , 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.74 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/3530/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 41.15 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 34.08 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U18 PM -- POGROSZEWSKA Agnieszka # Z/1519/22 2024
4 f 1 33.36 KOSSEDA Lawrence BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/0970/24 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.99 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U20 PM I KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  KNF  
Dysk (2) M
1 f 1 54.73 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/0821/13 2024
2 f 1 47.07 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U20 PM I KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  KNF  
3 f 1 43.51 WILKOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM II ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław , Z/4784/19 , 2024
4 f 1 39.45 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk 1989 Masters PM III GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
Młot (5) M
1 f 1 64.40 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 62.49 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 52.97 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 51.48 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP III HULISZ Robert Z/3168/19 2024
5 f 1 47.22 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 2 34.05 MAŁEK Tymoteusz MKL Toruń 2011 U14 KP V HULISZ Robert Z/5271/24 2024
Młot (6) M
1 f 1 60.75 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP I JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 52.24 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/5137/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 46.30 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 43.80 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U20 PM III MICHALSKI Henryk # Z/2741/22 2024
Młot (7.26) M
1 f 1 56.67 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U23 KP I LATAŃSKI Grzegorz Z/4965/18 2024 5  KN B  
2 f 1 56.61 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP I NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024
3 f 1 41.05 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5660088062286 sekund