Słubice 17.06.2024
Mityng rzutowy o puchar Burmistrza Słubic
100 m K
1 s 1 13.05 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB +1.0 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 13.91 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
3 s 1 14.35 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB +1.0 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2024
4 s 1 15.24 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
5 s 1 16.16 UGORSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2016 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1002/24 2024 LDK!
200 m K
1 s 1 24.93 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB +1.0 II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 25.08 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB +1.0 II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!
3 s 1 28.38 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB +1.0 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
4 s 1 32.19 BRAJER Mia LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2861/23 2024 LDK!
5 s 1 34.05 UGORSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2016 U12 LB +1.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1002/24 2024 LDK!
400 m K
1 s 1 65.60 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2024 LDK!
2 s 1 67.66 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2024 LDK!
3 s 1 70.90 CZARNECKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1000/24 2024 LDK!
4 s 1 77.44 KOPEĆ Alicja LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1270/23 2024 LDK!
5 s 1 80.16 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2024 LDK!
6 s 1 81.16 PIÓRKOWSKA Ewelina LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB --
600 m K
1 s 1 1:33.70 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB -- B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DNF WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DNF KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.10 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.6 III WOŹNIAK Agnieszka Z/3287/20 2024
2 f 1 10.93 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U18 LB +0.8 III ŻUROWSKI Mariusz Z/3754/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 9.90 WOSZCZYŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB +0.4 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/5879/23 2024
Kula (2) K
1 f 1 9.40 URBANEK Martyna UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4060/22 2024 LDK!
2 f 1 8.33 NAPIERALSKA Maja LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- NOGA Grzegorz NOGA Grzegorz LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.80 PŁOTECKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5148/23 2024
1 f 2 8.65 BOJANOWSKA Liliana UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3066/24 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.10 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U20 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 16.78 NAPIERALSKA Maja LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- NOGA Grzegorz NOGA Grzegorz LDK!
  f 1 NM SZPUNAR Matylda LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4427/23 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.39 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 38.26 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 f 1 30.05 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 29.86 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 26.18 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 21.20 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Młot (3) K
1 f 1 58.27 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB I KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 50.08 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 44.09 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 43.63 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 38.73 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2024
6 f 1 26.06 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 19.72 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!  OSU  
  f 2 NM SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!  OSU  
Młot (4) K
1 f 1 48.03 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (500) K
1 f 1 39.54 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 37.60 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2024 LDK!  KN B  
1 f 2 20.81 BIENIEK Lena LKS Lubusz Słubice 2013 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/0204/24 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 38.43 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 35.52 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U20 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
3 f 1 34.68 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA III MICHNIAK Jan Z/3023/16 2024 LDK!
4 f 1 33.60 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0817/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 27.65 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
100 m M
1 s 1 11.29 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra 2007 U18 LB 0.0 II FILIPOWSKI Krzysztof Z/2897/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 11.36 DUCHNOWSKI-SZCZOTKA Borys KL Lumel Zielona Góra 2008 U18 LB 0.0 III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5558/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 11.60 URSZYC Konrad KL Lumel Zielona Góra 2007 U18 LB 0.0 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2024 LDK!
4 s 1 12.93 MIKOŁAJEK Szymon LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/6021/24 2024
200 m M
1 s 1 22.92 DUCHNOWSKI-SZCZOTKA Borys KL Lumel Zielona Góra 2008 U18 LB +1.0 III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5558/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 23.53 URSZYC Konrad KL Lumel Zielona Góra 2007 U18 LB +1.0 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2024 LDK!
3 s 1 24.44 ZASADA Wiktor KL Lumel Zielona Góra 2006 U20 LB +1.0 -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/5571/22 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 25.65 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U18 LB +1.0 -- SZPIGUN Zenon Z/4571/19 2024 LDK!
5 s 1 27.77 MAREK Kacper UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB +1.0 -- SZPIGUN Zenon Z/1715/23 2024 LDK!
800 m M
1 s 1 2:00.63 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 s 1 2:00.76 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2024 LDK!
3 s 1 2:58.90 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
4 s 1 3:02.78 FABIAŃCZUK Bartosz LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6189/23 2024 LDK!
5 s 1 3:07.79 WIDZIEWICZ Ignacy LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5829/22 2024 LDK!
4x100 m M
1 s 44.42 ZASADA Wiktor
URSZYC Konrad
RUDNIK Błażej
DUCHNOWSKI-SZCZOTKA Borys
KL Lumel Zielona Góra 2006
2007
2007
2008
U20 LBU -- FILIPOWSKI Krzysztof
LANDYSZKOWSKI Sławomir
FILIPOWSKI Krzysztof
FILIPOWSKI Krzysztof
Z/5571/22
Z/13761/21
Z/2897/20
Z/5558/22
2024
2024
2024
2024




  s DNF KUJAWA Dawid
STAŃ Seweryn
JURGIEWICZ Jakub
CHOINA Mateusz
LKS Lubusz Słubice 2009
2006
2006
2007
U20 LBU -- HOROSZKIEWICZ Łukasz
HOROSZKIEWICZ Łukasz
KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
Z/13555/21
Z/1801/20
Z/4174/20
Z/1689/18
2024
2024
2024
2024

BEZ

BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.85 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U23 LB III SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2024 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.50 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U20 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ  KN B  
2 f 1 2.70 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2024 LDK!
3 f 1 2.60 SZYMAŃSKI Teodor ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/14824/21 2024 LDK!
4 f 1 2.40 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 5.16 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U18 LB +0.9 -- SZPIGUN Zenon Z/4571/19 2024 LDK!
2 f 1 4.42 MAREK Kacper UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB +1.0 -- SZPIGUN Zenon Z/1715/23 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 6.90 GUŚĆ Ezau LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2814/22 2024 LDK!
2 f 1 6.70 JABŁOŃSKI Antoni LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3744/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.40 BAŁAJEWICZ Tymoteusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/5303/24 2024 LDK!
1 f 2 13.73 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 11.54 CIEŚLA Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB V MUCHOWSKI Michał Z/3404/21 2024 LDK!
3 f 2 11.43 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
4 f 2 11.07 STOSZEK Maciej ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5979/23 2024
5 f 2 9.23 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
6 f 2 8.95 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
7 f 2 8.80 CIEŚLA Filip UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3403/21 2024 LDK!
8 f 2 8.31 ZBRZEŹNIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2024 LDK!
9 f 2 6.88 HOŁYŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5090/24 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.39 BISKUP Filip KL Lumel Zielona Góra 2005 U20 LB II BISKUP Paweł Z/10170/21 2024
2 f 1 12.14 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.01 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U23 LB III SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2024 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.45 GUŚĆ Ezau LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2814/22 2024 LDK!
2 f 1 30.49 JABŁOŃSKI Antoni LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3744/23 2024 LDK!
3 f 1 22.00 WONTOR Dominik LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4497/23 2024 LDK!
4 f 1 14.40 BARYŁA Antoni LKS Lubusz Słubice 2013 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5484/24 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 50.00 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 49.58 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 40.47 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
4 f 1 39.45 SIEPIELSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB IV NOGA Grzegorz Z/6976/23 2024 LDK!
5 f 1 38.47 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
6 f 1 37.30 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
7 f 1 33.12 ŻMUDA Marcin LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB V NOGA Grzegorz Z/2892/23 2024 LDK!
8 f 1 31.10 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
9 f 1 29.30 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
10 f 1 28.90 ŻMUDA Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/6975/23 2024
11 f 1 28.56 HOŁYŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5090/24 2024 LDK!
12 f 1 24.00 ZBRZEŹNIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.54 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 46.23 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 45.91 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB II HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 44.67 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 44.57 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 37.92 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 36.57 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 36.27 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.10 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 45.15 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 37.97 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
Młot (5) M
1 f 1 31.35 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 2 37.34 STOSZEK Maciej ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5979/23 2024
2 f 2 24.94 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 21.07 HOŁYŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5090/24 2024 LDK!
4 f 2 21.07 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7271/21 2024 LDK!
5 f 2 14.91 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 49.36 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2024 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 27.22 FUTRYK Dominik LKS Lubusz Słubice 2011 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/6023/24 2024 LDK!
2 f 1 25.77 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2024 LDK!
3 f 1 17.44 WONTOR Dominik LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4497/23 2024 LDK!
4 f 1 15.29 BIENIEK Fabian LKS Lubusz Słubice 2012 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5887/23 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 47.35 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 29.34 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
3 f 1 14.25 WIEWIÓROWSKI Krzysztof LKS Lubusz Słubice 2010 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/6977/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 54.02 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U18 LB III MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 51.82 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 46.52 ŚMICH Sebastian LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5458/22 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0616919994354 sekund