Tarnów 16.06.2024
8. Otwarte Mistrzostwa Tarnowa. Sokołów Cup 2024. Sokołów Awards Competition [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 3 s 1 9.34 PIETRUCH Klara MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2013 U12 MA -1.0 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4843/24 2024
2 11 s 1 9.77 CZAPOR Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -1.0 -- GUZIK Paweł Z/4507/24 2024 LDK!
3 14 s 1 9.93 GRUSZCZYŃSKA Tamara KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -1.0 -- MAŚLANKA Adam Z/5268/24 2024 LDK!
4 19 s 1 10.45 GURGUL Emilia MLUKS Tarnów 2013 U12 MA -1.0 -- JASICZ Ryszard Z/5845/22 2024 LDK!
5 20 s 1 10.50 ZIOMEK Marcelina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -1.0 -- STAWARZ Marta Z/6846/23 2024 LDK!
6 24 s 1 10.81 GAWRON Kaya Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -1.0 -- SUDOŁ Magdalena
7 28 s 1 11.59 MAŁEK Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -1.0 -- STAWARZ Marta Z/6841/23 2024 LDK!
1 17 s 2 10.11 PAPIEROWSKA Nadia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -0.4 -- CIEPLUCH Beata Z/7061/23 2024 LDK!
2 21 s 2 10.58 RZESZÓTKO Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.4 -- STAWARZ Marta Z/6843/23 2024 LDK!
3 23 s 2 10.64 MOSOŃ Lena UKS Kobylanka 2014 U12 MA -0.4 -- B.D. Z/5982/22 2024
4 25 s 2 10.82 GAĆKOWSKA Nadia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.4 -- STAWARZ Marta Z/6839/23 2024 LDK!
5 26 s 2 11.02 SADOWSKA Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2014 U12 MA -0.4 -- ZAGRODZKI Marcin Z/5896/22 2024 LDK!
6 27 s 2 11.19 JÓŹWIAK Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.4 -- STAWARZ Marta Z/6840/23 2024 LDK!
7 29 s 2 11.84 STAŃCZYK Amelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.4 -- STAWARZ Marta Z/6844/23 2024 LDK!
1 6 s 3 9.38 SEKUŁA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -0.3 -- CIEPLUCH Beata Z/4264/24 2024 LDK!
2 9 s 3 9.57 CZECHOWICZ Milena TS Wieliczanka Wieliczka 2013 U12 MA -0.3 -- WÓJCIK Teodor Z/4838/24 2024
3 10 s 3 9.64 GÓRA Melania WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA -0.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2831/24 2024 LDK!
4 12 s 3 9.82 MATRAS Iga KS Limanowa Forrest 2014 U12 MA -0.3 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/5216/23 2024 LDK!
5 13 s 3 9.85 MICHALIK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.3 -- SZELĄG Marzena Z/4495/24 2024 LDK!
6 16 s 3 10.02 NATANEK Oliwia Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -0.3 -- SUDOŁ Magdalena Z/3646/24 2024
7 18 s 3 10.20 SKUPIEŃ Anastazja TS Wieliczanka Wieliczka 2013 U12 MA -0.3 -- WÓJCIK Teodor Z/5611/24 2024
8 22 s 3 10.59 CHODAK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.3 -- STAWARZ Marta Z/1434/24 2024 LDK!
1 1 s 4 8.76 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK +0.4 -- MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
2 2 s 4 9.33 KORYTO Milena KB Krościenko Wyżne 2014 U12 PK +0.4 -- GUZIK Paweł Z/7030/23 2024 LDK!
3 4 s 4 9.35 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA +0.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2024
4 5 s 4 9.37 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/3039/21 2024 LDK!
5 7 s 4 9.43 BIENIAS Amanda KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/6838/23 2024 LDK!
6 8 s 4 9.52 ŚWIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA +0.4 -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
7 15 s 4 9.98 LIZAK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA +0.4 -- STAWARZ Marta Z/6847/23 2024 LDK!
1 6 s 5 11.11 PTAK Klara UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3312/23 2024 LDK!
2 7 s 5 11.15 PŁONKA Florentyna MLUKS Tarnów 2016 U12 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/3320/24 2024 LDK!
3 8 s 5 11.25 FOLMER Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2015 U12 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin Z/6815/23 2024 LDK!
4 9 s 5 11.53 WANTUCH Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4494/24 2024 LDK!
5 13 s 5 12.13 WŁODARZ Sara Kraków Athletics Team 2015 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena
6 14 s 5 12.17 DUDEK Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4501/24 2024 LDK!
7 15 s 5 13.84 KORCZYŃSKA Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4124/24 2024 LDK!
1 1 s 6 9.99 UCZNIAK Milena SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -0.7 -- WITKOWSKI Marek Z/6628/23 2024 LDK!
2 2 s 6 10.53 BROWARNIK Amelia Kraków Athletics Team 2015 U12 MA -0.7 -- SUDOŁ Magdalena Z/5939/22 2024
3 3 s 6 10.73 ZAJĄC Inga UKS Lider Siercza 2016 U12 MA -0.7 -- KAMIŃSKA Joanna Z/5917/22 2024 LDK!
4 4 s 6 10.94 SZELĄG Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -0.7 -- SZELĄG Marzena Z/4745/22 2024 LDK!
5 5 s 6 11.05 KLUKOWSKA Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2016 U12 MA -0.7 -- WITKOWSKI Marek Z/4709/23 2024 LDK!
6 10 s 6 11.58 ZADORA Wiktoria UKS Jedynka Tokarnia 2016 U12 MA -0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/3011/24 2024 LDK!
7 11 s 6 11.88 KORABIK Maja UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA -0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/3311/23 2024 LDK!
8 12 s 6 12.00 PĘCEK Nadia UKS Jedynka Tokarnia 2015 U12 MA -0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/3315/23 2024 LDK!
1 7 s 7 8.75 BOGDAŁ Giulia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/0442/24 2024 LDK!
2 13 s 7 9.08 WOJNAROWICZ Aurelia UKS Kobylanka 2011 U14 MA +0.2 -- B.D. Z/6227/24 2024
3 20 s 7 9.41 WINIARSKA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA +0.2 -- KURYLINA Volha Z/4127/24 2024
4 23 s 7 9.73 WIEJA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.2 -- KURYLINA Volha Z/1890/22 2024 LDK!
5 30 s 7 11.08 KĘDZIORA Milena Kraków Athletics Team 2012 U14 MA +0.2 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4498/24 2024 LDK!
1 9 s 8 8.83 KIEŁEK Blanka KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/4263/24 2024 LDK!
2 19 s 8 9.35 PODCZERWIŃSKA Lena Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2011 U14 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/6216/24 2024
3 21 s 8 9.41 ŁYPIK Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/0881/23 2024 LDK!
4 22 s 8 9.54 HOFFMANN Sara SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/6428/22 2024 LDK!
5 26 s 8 9.90 WIEJA Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA 0.0 -- KURYLINA Volha Z/4750/22 2024 LDK!
6 28 s 8 10.09 CUDAK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/6003/22 2024 LDK!
7 29 s 8 10.17 BUJAK Karolina KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7059/23 2024 LDK!
1 5 s 9 8.57 WIEJACZKA Natalia UKS Kobylanka 2011 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/6228/24 2024
2 10 s 9 8.84 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U14 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/13862/21 2024
3 12 s 9 8.90 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA 0.0 -- WÓJCIK Weronika Z/2876/22 2024
4 14 s 9 9.12 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/1782/22 2024 LDK!
5 18 s 9 9.17 ŚCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13961/21 2024 LDK!
6 27 s 9 9.91 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
1 16 s 10 9.14 ŚWIDER Lena UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -0.2 -- PERUCKA Kamila Z/13911/21 2024 LDK!
2 17 s 10 9.14 PIOTROWSKA Kinga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -0.2 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4352/23 2024 LDK!
3 24 s 10 9.87 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.2 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
4 25 s 10 9.89 STOCH Liliana Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -0.2 -- SUDOŁ Magdalena Z/5874/22 2024
1 1 s 11 8.31 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
2 2 s 11 8.34 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA +0.8 -- DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
3 3 s 11 8.47 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK +0.8 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
4 4 s 11 8.50 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
5 6 s 11 8.74 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U14 MA +0.8 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
6 8 s 11 8.82 GRUCHLIK Maja SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.8 -- GRUCHLIK Bartłomiej Z/4707/23 2024 LDK!
7 11 s 11 8.85 STALMACH Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/6848/23 2024 LDK!
8 15 s 11 9.14 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2024 LDK!
1 1 s 12 11.46 PIETRUCH Weronika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2017 U12 MA +1.3 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4844/24 2024
2 2 s 12 12.53 MATRAS Klara KS Limanowa Forrest 2018 U12 MA +1.3 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/6245/24 2024
3 3 s 12 12.80 BUŹNIAK Anna MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2018 U12 MA +1.3 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6146/24 2024
4 4 s 12 12.83 STACHOŃ Marcelina Kraków Athletics Team 2018 U12 MA +1.3 -- SUDOŁ Magdalena
5 5 s 12 12.94 OSTROWSKA Luiza MLUKS Tarnów 2017 U12 MA +1.3 -- JASICZ Ryszard Z/6159/24 2024 LDK!
100 m K
1 7 e 1 12.98 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.1 III WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
2 16 e 1 13.32 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.1 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2024 LDK!
3 27 e 1 13.66 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.1 IV GUJA Marta Z/3997/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 33 e 1 14.00 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK +0.1 V DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU   75
5 42 e 1 14.23 HOŁDA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA +0.1 V KURYLINA Volha Z/3826/23 2024 LDK!
6 46 e 1 14.88 CZORT Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA +0.1 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4497/24 2024 LDK!
1 6 e 2 12.97 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U20 MA 0.0 III DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/4231/19 2024 74 113
2 8 e 2 12.98 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA 0.0 III GUJA Marta Z/5715/23 2024 LDK!  OSU  
3 12 e 2 13.23 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U18 MA 0.0 IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024  KN B  
4 23 e 2 13.58 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA 0.0 IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
5 28 e 2 13.71 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK 0.0 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2024 LDK!  OSU   84
6 43 e 2 14.34 PITUŁA Blanka SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA 0.0 V WITKOWSKI Marek Z/5520/23 2024 LDK!
7 51 e 2 15.29 RYCHTARCZYK Gabriela UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3675/23 2024
1 9 e 3 13.01 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.5 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ 111
2 13 e 3 13.23 PIOTROWICZ Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -0.5 IV WAŁASZEK Jarosław Z/0331/24 2024 LDK!
3 26 e 3 13.66 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -0.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
4 29 e 3 13.72 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -0.5 IV GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
5 35 e 3 14.08 BURNS Larysa TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.5 V WÓJCIK Weronika Z/5835/22 2024
6 47 e 3 14.91 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -0.5 -- ŻĄDŁO Jacek Z/6759/23 2024 LDK!
1 11 e 4 13.20 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków 1989 Masters MA -0.2 III B.D. Z/2405/15 2024
2 15 e 4 13.29 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.2 IV MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
3 21 e 4 13.53 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK -0.2 IV TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2024 LDK!  OSU  
4 37 e 4 14.14 FIGURSKA Wiktoria Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -0.2 V MĘDRECKA Małgorzata Z/7601/23 2024
5 39 e 4 14.16 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK -0.2 V TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024
6 53 e 4 15.33 KOŁODZIEJ Zofia MLUKS Tarnów 2010 U16 MA -0.2 -- JASICZ Ryszard Z/1437/24 2024 LDK!
7 57 e 4 15.89 LECHOWICZ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11626/21 2024 LDK!
1 2 e 5 12.59 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.5 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 10 e 5 13.19 ŚPIEWLA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.5 III WITKOWSKI Marek Z/5848/22 2024 LDK!
3 30 e 5 13.82 KULA Angelika KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U18 SK +0.5 -- KUBIEC Dawid Z/6238/22 2024 LDK!  OSU  
4 40 e 5 14.17 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.5 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
5 49 e 5 15.22 JANIK Lena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4633/24 2024 LDK!
6 58 e 5 16.35 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA +0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2024 LDK!
1 5 e 6 12.88 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 14 e 6 13.27 PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -0.2 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2024 LDK! 60 101
3 19 e 6 13.42 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
4 24 e 6 13.60 CUDEK Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2009 U16 MA -0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/6346/24 2024 LDK!
5 25 e 6 13.63 KOT Ewa MLUKS Tarnów 2010 U16 MA -0.2 IV JASICZ Ryszard Z/1438/24 2024 LDK!
6 32 e 6 13.98 KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA -0.2 V ZAGRODZKI Marcin Z/5210/23 2024 LDK!
7 50 e 6 15.24 KORZINEK-DEC Pola Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6298/22 2024
1 4 e 7 12.75 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +0.5 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 17 e 7 13.35 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +0.5 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
3 36 e 7 14.13 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.5 V TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
4 41 e 7 14.22 CAO Aurelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA +0.5 V WAŁASZEK Jarosław Z/1626/23 2024 LDK!
5 44 e 7 14.34 BEDNARZ Wiktoria MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2008 U18 MA +0.5 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/1397/24 2024
6 56 e 7 15.68 SAR Hanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK +0.5 -- KUBIEC Dawid Z/3471/24 2024 LDK!
1 3 e 8 12.68 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA +0.1 II GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
2 20 e 8 13.52 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.1 IV GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU  
3 22 e 8 13.56 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6458/21 2024 LDK!
4 38 e 8 14.16 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.1 V WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
5 45 e 8 14.60 KRÓLICKA Natalia KKL Kielce 2009 U16 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł Z/6236/24 2024
6 48 e 8 15.22 ŚWIĘTOCHOWSKA Kamila MLUKS Tarnów 2010 U16 MA +0.1 -- JASICZ Ryszard Z/1441/24 2024 LDK!
7 54 e 8 15.57 ŻESŁAWSKA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA +0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11625/21 2024 LDK!
1 1 e 9 12.24 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA 0.0 II B.D. Z/1316/21 2024
2 18 e 9 13.39 TCHOŃ Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA 0.0 IV WAŁASZEK Jarosław Z/2456/24 2024 LDK!
3 31 e 9 13.84 CHWAŁA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA 0.0 V WITKOWSKI Marek Z/6626/23 2024 LDK!
4 34 e 9 14.07 JĘDRUSIAK Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1987 Masters PK 0.0 -- BIGUS Anna Z/0228/24 2024
5 52 e 9 15.33 LAZAROWICZ Julia MLUKS Tarnów 2010 U16 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/1439/24 2024 LDK!
6 55 e 9 15.59 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2024 LDK!
1 1 f 1 12.71 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA +0.2 II GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 12.72 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +0.2 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 3 f 1 12.81 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.2 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
4 5 f 1 12.93 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 7 f 1 13.17 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.2 III WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
6 8 f 1 13.20 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U20 MA +0.2 III DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/4231/19 2024 63 104
1 4 f 2 12.85 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.4 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ 118
2 6 f 2 13.15 ŚPIEWLA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.4 III WITKOWSKI Marek Z/5848/22 2024 LDK!
3 9 f 2 13.21 PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -0.4 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2024 LDK! 63 103
4 10 f 2 13.67 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -0.4 IV MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
200 m K
1 15 s 1 28.57 TCHOŃ Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -1.0 V WAŁASZEK Jarosław Z/2456/24 2024 LDK!
2 18 s 1 29.06 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -1.0 -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
3 19 s 1 29.07 FIGURSKA Wiktoria Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -1.0 V DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata Z/7601/23 2024 79
4 24 s 1 32.91 JAGUSIAK Zuzanna Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -1.0 -- DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata Z/5232/23 2024 47
5 25 s 1 33.02 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -1.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2024 LDK!
1 12 s 2 28.27 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK -0.5 IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 17 s 2 28.77 CUDEK Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2009 U16 MA -0.5 V WAŁASZEK Jarosław Z/6346/24 2024 LDK!
3 22 s 2 30.43 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024
4 23 s 2 31.98 JANIK Lena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4633/24 2024 LDK!
1 7 s 3 27.83 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA +0.4 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK! 52 94
2 10 s 3 28.12 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA +0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
3 16 s 3 28.60 KULA Angelika KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U18 SK +0.4 -- KUBIEC Dawid Z/6238/22 2024 LDK!  OSU  
4 20 s 3 29.19 JĘDRUSIAK Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1987 Masters PK +0.4 -- BIGUS Anna Z/0228/24 2024
5 21 s 3 30.38 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK +0.4 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024 67
1 9 s 4 27.94 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.5 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 11 s 4 28.15 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.5 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
3 13 s 4 28.34 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -0.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6458/21 2024 LDK!
4 14 s 4 28.39 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA -0.5 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
1 3 s 5 26.80 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.8 III MAJCHROWICZ Rena Z/13621/21 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 5 27.22 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.8 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
3 6 s 5 27.31 PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U16 MA +0.8 IV SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2024 LDK!
4 8 s 5 27.88 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.8 IV DMP U20 GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU   93
1 1 s 6 24.31 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK +0.5 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK! 133
2 2 s 6 24.32 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.5 I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024
3 4 s 6 26.98 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.5 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
300 m K
1 8 s 1 48.34 TOMASIAK Faustyna MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2012 U14 MA V BUŹNIAK Arkadiusz Z/6615/22 2024
2 15 s 1 50.82 ŚCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13961/21 2024 LDK!
3 19 s 1 51.09 KIEŁEK Blanka KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/4263/24 2024 LDK!
4 22 s 1 54.10 WIEJA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- KURYLINA Volha Z/1890/22 2024 LDK!
5 25 s 1 57.43 BUJAK Karolina KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7059/23 2024 LDK!
1 14 s 2 50.58 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA -- WÓJCIK Weronika Z/2876/22 2024
2 20 s 2 51.63 ŚWIDER Lena UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/13911/21 2024 LDK!
3 21 s 2 53.32 WIEJA Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA -- KURYLINA Volha Z/4750/22 2024 LDK!
4 23 s 2 54.60 PŁACHTA Natalia MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2012 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4004/24 2024
5 24 s 2 54.67 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
1 9 s 3 48.37 ZIĘCINA Amelia MLUKS Tarnów 2012 U14 MA V JASICZ Ryszard Z/5843/22 2024 LDK!
2 10 s 3 49.00 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
3 12 s 3 49.82 PIOTROWSKA Kinga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4352/23 2024 LDK!
4 17 s 3 51.05 HOFFMANN Sara SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA -- GUJA Marta Z/6428/22 2024 LDK!
5 18 s 3 51.05 HORNIK Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/6889/23 2024 LDK!
1 4 s 4 46.43 MICHALIK Aleksandra MLUKS Tarnów 2011 U14 MA IV JASICZ Ryszard Z/3123/23 2024 LDK!
2 6 s 4 47.72 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK V KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
3 11 s 4 49.13 BOGDAŁ Giulia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/0442/24 2024 LDK!
4 13 s 4 50.27 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/1782/22 2024 LDK!
5 16 s 4 50.95 PIETRZAK Katarzyna KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/5885/22 2024 LDK!
1 1 s 5 43.03 KOSIARSKA Viktoria MLUKS Tarnów 2012 U14 MA III JASICZ Ryszard Z/1440/24 2024 LDK!
2 2 s 5 43.87 KOPEĆ Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK III WĘGRZYN Monika Z/4749/24 2024
3 3 s 5 46.03 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA IV WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
4 5 s 5 47.02 ATEBA Lea UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA V PERUCKI Wiesław Z/6385/23 2024 LDK!
5 7 s 5 47.83 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
1 7 s 6 53.44 SEKUŁA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -- CIEPLUCH Beata Z/4264/24 2024 LDK!
2 14 s 6 58.26 MARECIK Alicja WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2014 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/6215/24 2024 LDK!
3 17 s 6 61.84 PINDEL Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2014 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3014/24 2024 LDK!
4 18 s 6 62.15 GAĆKOWSKA Nadia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/6839/23 2024 LDK!
5 22 s 6 64.07 DUDEK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4747/22 2024 LDK!
1 5 s 7 53.18 KORYTO Milena KB Krościenko Wyżne 2014 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/7030/23 2024 LDK!
2 16 s 7 59.71 PAPIEROWSKA Nadia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7061/23 2024 LDK!
3 20 s 7 62.31 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2024 LDK!
4 24 s 7 67.63 STAŃCZYK Amelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/6844/23 2024 LDK!
5 25 s 7 67.90 MAŁEK Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/6841/23 2024 LDK!
1 11 s 8 56.57 LIZAK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/6847/23 2024 LDK!
2 13 s 8 57.94 MOKWA Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4740/22 2024 LDK!
3 19 s 8 62.20 SADOWSKA Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2014 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5896/22 2024 LDK!
4 21 s 8 62.76 JÓŹWIAK Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/6840/23 2024 LDK!
5 23 s 8 66.99 CZEKAJ Estera KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/3824/23 2024 LDK!
1 8 s 9 53.48 CZECHOWICZ Milena TS Wieliczanka Wieliczka 2013 U12 MA -- WÓJCIK Teodor Z/4838/24 2024
2 9 s 9 55.14 MICHALIK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4495/24 2024 LDK!
3 10 s 9 55.89 CHODAK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/1434/24 2024 LDK!
4 12 s 9 57.00 GURGUL Emilia MLUKS Tarnów 2013 U12 MA -- JASICZ Ryszard Z/5845/22 2024 LDK!
5 15 s 9 58.75 MOTYKA Lilianna UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3724/24 2024 LDK!
1 1 s 10 48.72 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
2 2 s 10 51.49 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2024 LDK!
3 3 s 10 51.89 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/3039/21 2024 LDK!
4 4 s 10 52.21 GÓRA Melania WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2831/24 2024 LDK!
5 6 s 10 53.28 GRUSZCZYŃSKA Tamara KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5268/24 2024 LDK!
1 6 s 11 51.60 HOŁDA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- KURYLINA Volha Z/3826/23 2024 LDK!
2 7 s 11 53.66 SAR Hanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/3471/24 2024 LDK!
3 8 s 11 56.04 ŻESŁAWSKA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11625/21 2024 LDK!
4 9 s 11 58.58 LECHOWICZ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11626/21 2024 LDK!
1 1 s 12 43.17 ŚPIEWLA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA III WITKOWSKI Marek Z/5848/22 2024 LDK!
2 2 s 12 44.74 CAO Aurelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1626/23 2024 LDK!
3 3 s 12 44.98 ZUBRZYCKA Oliwia UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA III PERUCKI Wiesław Z/7020/23 2024
4 4 s 12 47.14 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 12 48.75 RAJCHEL Anna KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/6224/22 2024 LDK!
400 m K
1 9 s 1 67.88 GRZEGORCZYK Natalia Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- DMP MĘDRECKA Małgorzata Z/5271/22 2024 18
2 10 s 1 68.43 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2024
3 11 s 1 69.04 SIUTA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- B.D. Z/0572/24 2024
4 13 s 1 70.43 MAMOŃ Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 2008 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3300/24 2024 59
1 5 s 2 62.85 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1955/17 2024
2 6 s 2 64.40 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA IV PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
3 7 s 2 64.93 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2024 LDK!  OSU  
4 8 s 2 65.63 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U16 MA V DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2024 LDK! 30 74
5 12 s 2 69.07 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/2010/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 3 56.77 TUREK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/2866/21 2024  KN B  
2 2 s 3 58.48 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U20 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
3 3 s 3 58.82 MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK II TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
4 4 s 3 60.28 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
500 m K
1 1 s 1 1:48.69 ZAJĄC Inga UKS Lider Siercza 2016 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/5917/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:48.92 BROWARNIK Amelia Kraków Athletics Team 2015 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5939/22 2024
3 3 s 1 1:53.36 FOLMER Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2015 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/6815/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:55.59 PŁONKA Florentyna MLUKS Tarnów 2016 U12 MA -- JASICZ Ryszard Z/3320/24 2024 LDK!
5 5 s 1 2:09.97 WANTUCH Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4494/24 2024 LDK!
6 6 s 1 2:16.50 TROJANOWSKA Zuzanna KS Limanowa Forrest 2016 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3306/24 2024 LDK!
7 7 s 1 2:19.26 DUDEK Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4501/24 2024 LDK!
8 1 s 1 2:27.68 WŁODARZ Sara Kraków Athletics Team 2015 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena
9 8 s 1 2:42.80 STACHOŃ Marcelina Kraków Athletics Team 2018 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena
600 m K
1 1 s 1 1:47.35 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U14 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:49.65 WĄŻ Aleksandra LKS Stal Mielec 2011 U14 PK V TORBA Agnieszka Z/3707/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:49.83 JANECZEK Weronika SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA V WITKOWSKI Marek Z/5856/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:50.15 FOLMER Lena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/6441/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:54.67 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
6 6 s 1 1:54.97 KUZAR Oliwia KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1729/24 2024 LDK!
7 7 s 1 1:55.54 KOSZUT Gloria MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2011 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6614/22 2024
8 8 s 1 1:56.16 SĘK Kamila UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/4137/22 2024 LDK!
9 9 s 1 2:00.02 KONOPKA Maja MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2011 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2415/24 2024
10 10 s 1 2:02.09 MROZEK Mira UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/5665/23 2024
11 11 s 1 2:02.46 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2024 LDK!
12 12 s 1 2:08.04 KOWALCZYK Nikola KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7068/23 2024 LDK!
13 13 s 1 2:09.65 JĘDRZEJCZAK Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7071/23 2024 LDK!
1 1 s 2 2:00.12 ZAJĄC Nicola UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9389/21 2024 LDK!
2 2 s 2 2:01.08 MATRAS Iga KS Limanowa Forrest 2014 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/5216/23 2024 LDK!
3 3 s 2 2:18.27 STYCZEŃ Lena KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7058/23 2024 LDK!
4 4 s 2 2:18.95 MOSOŃ Lena UKS Kobylanka 2014 U12 MA -- B.D. Z/5982/22 2024
1 1 s 3 1:44.59 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:44.84 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/13680/21 2024 LDK!
3 3 s 3 1:45.49 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2024 LDK!
4 4 s 3 1:48.26 ZASOWSKA Jagoda UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6112/23 2024
5 5 s 3 1:49.88 MAJERSKA Joanna MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2009 U16 MA V BUŹNIAK Arkadiusz Z/1427/24 2024
6 6 s 3 1:50.35 PIOTROWSKA Alicja WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4351/23 2024 LDK!
7 7 s 3 1:51.25 BOGUSZ Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/5464/23 2024
8 8 s 3 1:51.39 GRANIEWSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4858/23 2024 LDK!
9 9 s 3 1:52.76 KHOKHERCHAK Albina LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/2445/24 2024 LDK!
10 10 s 3 1:53.38 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
11 11 s 3 1:56.03 CHUDZIK Aleksandra KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0036/24 2024 LDK!
12 12 s 3 1:58.13 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
13 13 s 3 1:59.98 LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/3986/20 2024 LDK!
14 14 s 3 2:01.34 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:10.40 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U18 MA I DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2024 LDK!  KN B   115 146
2 2 s 1 2:11.33 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U23 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:18.98 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
4 4 s 1 2:20.18 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:22.74 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/3712/19 2024 LDK!
6 6 s 1 2:25.13 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/1358/16 2024 LDK!
7 7 s 1 2:25.53 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- KARAŚ Stanisław B.D. Z/1199/18 2024
8 8 s 1 2:27.75 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U20 MA IV JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:34.66 BRZESKA Magdalena MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/5245/22 2024
10 10 s 1 3:02.91 LATAWIEC Ida UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3677/23 2024 45
11 11 s 1 3:17.32 ZELEK Magdalena UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3644/24 2024 31
  s 1 DNF DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
1500 m K
1 1 s 1 4:30.96 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!
2 2 s 1 4:37.15 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U23 MA II BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024  KN B  
3 3 s 1 4:40.56 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK II KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 4:42.10 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
5 5 s 1 4:46.59 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/13997/21 2024  KN B   69 117
6 6 s 1 4:47.33 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III MIREK Wacław Z/1888/18 2024 5 LDK!  KN B  
7 7 s 1 4:49.74 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
8 8 s 1 5:00.46 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA IV SUDOŁ Grzegorz # Z/7639/21 2024 LDK!
9 9 s 1 5:00.50 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U18 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/13860/21 2024
10 10 s 1 5:02.14 DĘBSKA Natalia MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz # 2006 U20 MA IV BUŹNIAK Arkadiusz Z/3445/23 2024
11 11 s 1 5:14.06 ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2024 78
12 12 s 1 5:32.98 STASZKIEWICZ Kaja Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5846/22 2024 LDK! 3 68
80 pł K
1 1 s 1 12.01 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 12.89 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK -0.1 III KUBIEC Dawid Z/8867/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 15.51 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2024 LDK!
4 4 s 1 16.73 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.1 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024
5 5 s 1 16.78 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.22 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +1.4 I JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 2 s 1 14.92 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U18 MA +1.4 II KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024  KN B  
3 3 s 1 15.17 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +1.4 II DMP U20 GUJA Marta Z/3997/20 2024 LDK!  OSU   KN B   135
100 m pł K
1 1 s 1 14.95 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +1.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 15.00 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +1.4 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   99 139
3 3 s 1 16.44 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK +1.4 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU   112
4 4 s 1 16.67 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +1.4 III TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
300 m pł K
1 1 s 1 45.51 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 1 49.40 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
3 6 s 1 56.37 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2024 LDK!
4 7 s 1 59.32 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2024 LDK!
1 2 s 2 45.95 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK II WĘGRZYN Monika Z/4227/22 2024
2 3 s 2 46.05 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA II GIZA Karolina Z/13811/21 2024
3 4 s 2 48.68 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA III SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
4 8 s 2 60.17 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2024 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 64.65 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2024
2 2 s 1 65.89 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA II WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2024
3 3 s 1 66.14 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 s 1 68.07 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK III TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 70.34 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK IV SOBOLAK Piotr Z/2579/20 2024 LDK!  KN B  
4x100 m K
1 1 s 1 51.66 PITUŁA Blanka
BASIURA Sabina
CHWAŁA Emilia
ŚPIEWLA Emilia
SKL Sucha Beskidzka 2010
2010
2010
2010
U16 MLP -- WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
WITKOWSKI Marek
Z/5520/23
Z/12378/21
Z/6626/23
Z/5848/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 51.75 TCHOŃ Katarzyna
CAO Aurelia
IWANIEC Nikola
PIOTROWICZ Laura
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010
2009
2009
2009
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/2456/24
Z/1626/23
Z/4632/24
Z/0331/24
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 51.79 UCHWAT Ewa
KORPET Małgorzata
TERLECKA Aleksandra
PASIONEK Paulina
SKS Kusy Kraków 2010
2009
2010
2010
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Dorota
MĘDRECKA Małgorzata
KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
Z/2500/21
Z/3964/20
Z/1595/22
Z/1845/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 57.64 ŚWIĘTOCHOWSKA Kamila
KOŁODZIEJ Zofia
LAZAROWICZ Julia
KOT Ewa
MLUKS Tarnów 2010
2010
2010
2010
U16 MLP -- JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard
Z/1441/24
Z/1437/24
Z/1439/24
Z/1438/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.58 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B   75 110
2 2 f 1 1.50 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.45 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.54 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -0.4 II GUJA Marta Z/5715/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 5.44 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK -0.4 II JANIK Emilia Z/5145/15 2024 3
3 3 f 1 5.40 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK +0.1 II DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU   114
4 4 f 1 5.33 ŻURAWSKA Patrycja LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +0.7 III TORBA Tomasz Z/0163/24 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 5.19 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
6 7 f 1 5.14 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK +1.0 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU   KN B   91
7 8 f 1 5.11 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK +0.8 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2024 LDK!  OSU   89
8 9 f 1 5.09 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK +0.9 -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
9 11 f 1 4.93 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.4 IV KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 13 f 1 4.82 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +0.7 IV TORBA Tomasz Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
11 20 f 1 4.34 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -0.2 -- TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
1 6 f 2 5.18 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2024  OSU   KN B  
2 10 f 2 5.06 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA 0.0 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2024 LDK!
3 12 f 2 4.90 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.4 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2024  OSU   54 75
4 14 f 2 4.82 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +1.0 IV WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
5 15 f 2 4.66 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA +0.4 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
6 26 f 2 4.56 BURNS Larysa TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.4 V WÓJCIK Weronika Z/5835/22 2024
7 17 f 2 4.51 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.3 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
8 18 f 2 4.49 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK -0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU  
9 19 f 2 4.47 KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA -0.6 -- ZAGRODZKI Marcin Z/5210/23 2024 LDK!
10 21 f 2 4.10 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.4 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
11 22 f 2 4.00 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
12 23 f 2 3.23 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2024 LDK!
  f 2 NM KATASONOVA Daria LKS Stal Mielec 2010 U16 PK 0.0 -- TORBA Tomasz Z/5513/24 2024 LDK!  OSU  
W dal strefa K
1 1 f 1 4.01 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2024
2 2 f 1 4.00 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2024 LDK!
3 3 f 1 3.99 BIENIAS Amanda KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/6838/23 2024 LDK!
4 4 f 1 3.64 ŚWIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
5 5 f 1 3.62 SKUPIEŃ Anastazja TS Wieliczanka Wieliczka 2013 U12 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/5611/24 2024
6 6 f 1 3.52 UCZNIAK Milena SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/6628/23 2024 LDK!
7 7 f 1 3.49 CZAPOR Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/4507/24 2024 LDK!
8 8 f 1 3.44 DUDEK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4747/22 2024 LDK!
9 9 f 1 3.37 GAWRON Kaya Kraków Athletics Team 2014 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena
10 10 f 1 3.34 NATANEK Oliwia Kraków Athletics Team 2013 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/3646/24 2024
11 11 f 1 3.27 MOKWA Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4740/22 2024 LDK!
12 12 f 1 3.17 ZIOMEK Marcelina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/6846/23 2024 LDK!
13 13 f 1 3.12 RZESZÓTKO Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/6843/23 2024 LDK!
14 14 f 1 2.84 PROKOP Amelia UKS Kobylanka 2014 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5664/23 2024
15 15 f 1 2.83 CZEKAJ Estera KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/3824/23 2024 LDK!
16 16 f 1 2.82 KLUKOWSKA Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2016 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/4709/23 2024 LDK!
1 1 f 2 4.91 KOSIARSKA Viktoria MLUKS Tarnów 2012 U14 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/1440/24 2024 LDK!
2 2 f 2 4.74 WIEJACZKA Natalia UKS Kobylanka 2011 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/6228/24 2024
3 3 f 2 4.70 MICHALIK Aleksandra MLUKS Tarnów 2011 U14 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/3123/23 2024 LDK!
4 4 f 2 4.63 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U14 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/13862/21 2024
5 5 f 2 4.49 GRUCHLIK Maja SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- GRUCHLIK Bartłomiej Z/4707/23 2024 LDK!
6 6 f 2 4.40 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U14 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
7 7 f 2 4.38 STALMACH Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/6848/23 2024 LDK!
8 8 f 2 4.38 JANECZEK Weronika SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/5856/22 2024 LDK!
9 9 f 2 4.32 WOJNAROWICZ Aurelia UKS Kobylanka 2011 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/6227/24 2024
10 10 f 2 4.22 ŁYPIK Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2011 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/0881/23 2024 LDK!
11 11 f 2 4.20 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
12 12 f 2 4.00 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
13 13 f 2 3.97 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2024 LDK!
14 14 f 2 3.94 WINIARSKA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA 0.0 -- KURYLINA Volha Z/4127/24 2024
15 15 f 2 3.92 KUZAR Oliwia KS Limanowa Forrest 2011 U14 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1729/24 2024 LDK!
16 16 f 2 3.83 ZIĘCINA Amelia MLUKS Tarnów 2012 U14 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/5843/22 2024 LDK!
17 17 f 2 3.80 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
18 18 f 2 3.30 KĘDZIORA Milena Kraków Athletics Team 2012 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4498/24 2024 LDK!
19 19 f 2 3.11 CUDAK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/6003/22 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.88 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +0.6 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
2 2 f 1 11.03 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U20 MA +0.5 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.84 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +0.1 III TORBA Tomasz Z/2589/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 10.57 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2024  OSU   KN B  
5 5 f 1 10.42 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.7 IV KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 10.37 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2024  OSU  
7 7 f 1 10.23 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U18 SK +1.3 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/13031/21 2024 LDK!  OSU   KN B   81
8 8 f 1 9.86 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -0.2 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
9 9 f 1 9.58 NOGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6357/23 2024  OSU  
10 10 f 1 9.49 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +0.3 -- JANIK Emilia Z/13630/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.66 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA V KUKLA Rafał Z/1997/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 9.59 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.05 STOLARCZYK Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/3978/24 2024
4 4 f 1 8.74 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
5 5 f 1 8.42 GORCZYCA Klaudia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/5756/22 2024 LDK!
6 6 f 1 7.31 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MUNIAK Michał # Z/3963/20 2024
7 7 f 1 6.43 ŚWIĘCH Natasza KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3003/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 6.62 HALCZAK Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2830/22 2024 56
Ppal (150) K
1 1 f 1 48.00 MICHALIK Aleksandra MLUKS Tarnów 2011 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/3123/23 2024 LDK!
2 2 f 1 38.00 KOWALCZYK Nikola KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7068/23 2024 LDK!
3 3 f 1 32.00 CHMIEL Milena KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK -- GUZIK Paweł Z/6287/22 2024 LDK!
4 4 f 1 23.00 STOCH Liliana Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5874/22 2024
5 5 f 1 20.00 KALINKA Gabriela Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5838/22 2024
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.62 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
2 2 f 1 21.33 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MUNIAK Michał # Z/3963/20 2024
3 3 f 1 20.76 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U16 MA -- KUKLA Rafał Z/1997/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 49.30 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA I BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
2 2 f 1 33.44 ZAJDEL Nina WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/2453/24 2024
3 3 f 1 25.21 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/2454/24 2024 LDK!
4 4 f 1 16.66 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 41.29 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U23 PK II BIGUS Anna Z/3204/18 2024 5  KN B  
2 2 f 1 35.59 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
60 m M
1 4 s 1 9.47 PROSZEK Oskar UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -0.3 -- KRUPA Zdzisław Z/3725/24 2024 LDK!
2 7 s 1 10.05 WOJNAROWICZ Nikodem UKS Kobylanka 2013 U12 MA -0.3 -- B.D. Z/6026/24 2024
3 8 s 1 10.32 ŻUCHOWICZ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.3 -- STAWARZ Marta Z/3559/23 2024 LDK!
4 9 s 1 10.51 JURCZAK Patryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA -0.3 -- B.D. Z/1415/24 2024 LDK!
5 10 s 1 10.79 KRAWCZYK Wiktor KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -0.3 -- SZELĄG Marzena
6 11 s 1 11.07 STAWARZ Benjamin KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -0.3 -- STAWARZ Marta Z/6008/22 2024 LDK!
7 12 s 1 11.22 WINCZAKIEWICZ Wojciech KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.3 -- STAWARZ Marta Z/6845/23 2024 LDK!
1 1 s 2 9.15 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA +0.2 -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
2 2 s 2 9.22 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA +0.2 -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
3 3 s 2 9.25 HYJEK Eryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/13832/21 2024 LDK!
4 5 s 2 9.60 KĄKOL Piotr SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/6627/23 2024 LDK!
5 6 s 2 9.63 STASZKIEWICZ Tymon Kraków Athletics Team 2013 U12 MA +0.2 -- SUDOŁ Magdalena Z/5847/22 2024
1 1 s 3 10.49 OSOWSKI Dawid Kraków Athletics Team 2016 U12 MA +0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6578/23 2024
2 2 s 3 10.72 CIERPICH Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA +0.1 -- SZELĄG Marzena Z/2899/23 2024 LDK!
3 3 s 3 11.35 ŁUKASZCZYK Samuel MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2016 U12 MA +0.1 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6145/24 2024
4 4 s 3 11.36 ZIAJA Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA +0.1 -- SZELĄG Marzena Z/4131/24 2024 LDK!
5 5 s 3 11.52 TOMASIAK Mieszko MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2016 U12 MA +0.1 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6144/24 2024
6 6 s 3 12.22 ŁOPKA Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA +0.1 -- SZELĄG Marzena Z/4125/24 2024 LDK!
7 7 s 3 12.40 PUDLEWSKI Franciszek KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA +0.1 -- SZELĄG Marzena Z/4277/24 2024 LDK!
8 8 s 3 12.77 ROZMARYNOWICZ Kamil MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2016 U12 MA +0.1 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4994/24 2024
9 9 s 3 12.98 PĘCEK Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 2016 U12 MA +0.1 -- KRUPA Zdzisław Z/5331/24 2024 LDK!
1 1 s 4 8.12 IRZYKOWSKI Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.3 -- KURYLINA Volha Z/4711/23 2024 LDK!
2 3 s 4 8.34 MALEC Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA +0.3 -- PERUCKA Kamila Z/2584/24 2024 LDK!
3 6 s 4 8.78 WAL Mikołaj UKS Kobylanka 2012 U14 MA +0.3 -- B.D. Z/6681/23 2024
4 7 s 4 8.83 SEKUŁA Hubert UKS Kobylanka 2011 U14 MA +0.3 -- B.D. Z/2924/23 2024
5 8 s 4 8.99 MAJKUT Antoni MLUKS Tarnów 2011 U14 MA +0.3 -- JASICZ Ryszard Z/6160/24 2024 LDK!
1 4 s 5 8.34 PIĄTKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA +0.7 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4208/23 2024 LDK!
2 5 s 5 8.66 ŠULO Milo KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.7 -- KURYLINA Volha Z/4744/22 2024 LDK!
3 13 s 5 9.36 BOCIANOWSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA +0.7 -- PERUCKA Kamila Z/4136/22 2024 LDK!
4 14 s 5 9.63 WAJS Fabian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA +0.7 -- KURYLINA Volha Z/4129/24 2024
5 15 s 5 9.65 MIZERA Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 2012 U14 MA +0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/5200/23 2024 LDK!
6 17 s 5 9.87 LISZKA Jakub KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.7 -- SIERKA Ewa Z/2935/23 2024 LDK!
1 2 s 6 8.33 DYREK Kamil SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/6624/23 2024 LDK!
2 9 s 6 9.09 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
3 10 s 6 9.22 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2024 LDK!
4 11 s 6 9.28 STANISZ Tomasz KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA +0.1 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2646/22 2024 LDK!
5 12 s 6 9.31 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA +0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2024 LDK!
6 16 s 6 9.83 POŻOGA Filip KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK +0.1 -- CIEPLUCH Beata Z/7054/23 2024 LDK!
100 m M
1 7 e 1 11.27 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.5 II KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10 e 1 11.37 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
3 12 e 1 11.46 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U23 MA +0.5 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
4 16 e 1 11.64 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +0.5 III KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
5 17 e 1 11.70 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.5 III GIZA Maciej Z/3996/20 2024 LDK!  KN B  
6 25 e 1 12.48 SURÓWKA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.5 V WÓJCIK Teodor Z/1418/24 2024
7 27 e 1 12.58 HERMANN Ryszard KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.5 V SZKOŁA Sebastian Z/5870/24 2024
1 4 e 2 11.09 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +0.3 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024 95
2 5 e 2 11.16 TRELA Sebastian KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.3 II GUJA Marta Z/0728/24 2024 LDK!  OSU  
3 15 e 2 11.63 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.3 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
4 18 e 2 11.78 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.3 IV GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
5 23 e 2 12.32 OLEKSY Tomasz MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2007 U18 MA +0.3 -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6217/24 2024
6 26 e 2 12.58 DYMEK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.3 V SKOCZEŃ Marcin Z/5857/22 2024 LDK!
7 29 e 2 12.86 DYMEK Adam TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4634/24 2024 LDK!
1 2 e 3 10.97 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U23 MA -0.2 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2024 LDK!  KN B  
2 9 e 3 11.33 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.2 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
3 11 e 3 11.37 MALATYŃSKI Tristan WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -0.2 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1278/23 2024 74
4 19 e 3 12.08 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
5 24 e 3 12.33 MENDOZA TORRES Jan Ferrer TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.2 V SKOCZEŃ Marcin Z/5757/23 2024 LDK!
6 28 e 3 12.59 MATOGA Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.2 V SKOCZEŃ Marcin Z/6254/23 2024 LDK!
7 35 e 3 14.90 CZEKAJ Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.2 -- KURYLINA Volha Z/2408/22 2024 LDK!
1 3 e 4 11.08 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -0.9 II DMP DMP U20 B.D. Z/5432/18 2024 4 LDK!  KN B   96 134
2 6 e 4 11.24 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.9 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
3 13 e 4 11.47 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.9 III SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
4 22 e 4 12.27 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -0.9 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
5 31 e 4 13.52 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA -0.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1948/22 2024 LDK!
6 33 e 4 14.02 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U16 MA -0.9 -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2024 LDK!
7 34 e 4 14.69 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.9 -- KURYLINA Volha Z/10083/21 2024 LDK!
1 1 e 5 10.72 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK +0.8 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  KN B   127
2 8 e 5 11.27 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.8 II B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024
3 14 e 5 11.51 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.8 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU   65 109
4 20 e 5 12.09 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA +0.8 IV KUKLA Rafał Z/2008/21 2024 LDK!  OSU  
5 21 e 5 12.19 SZYMOCHA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.8 IV SZKOŁA Sebastian SZKOŁA Sebastian Z/4926/24 2024
6 30 e 5 13.44 PUDLEWSKI Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA +0.8 -- KURYLINA Volha Z/5740/23 2024 LDK!
7 32 e 5 13.62 WALCZAK Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA +0.8 -- GUJA Marta Z/5678/22 2024 LDK!
  e 5 DNF PRACUCH Kajetan KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.8 -- GUJA Marta Z/1411/24 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 10.6 r REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -0.3 -- DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  KN B   138
2 3 f 1 10.7 r GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -0.3 -- DMP DMP U20 B.D. Z/5432/18 2024 4 LDK!  KN B   129 157
3 2 f 1 10.7 r FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U23 MA -0.3 -- KUKLA Rafał Z/1069/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 10.8 r STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.3 -- DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024 120
5 5 f 1 10.9 r TRELA Sebastian KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/0728/24 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 11.0 r MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -0.3 -- KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 11.0 r LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.3 -- GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
8 9 f 1 11.3 r GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.3 -- B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024
1 8 f 2 11.27 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -0.9 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
2 10 f 2 11.37 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.9 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
3 11 f 2 11.49 MALATYŃSKI Tristan WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -0.9 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1278/23 2024 66
4 12 f 2 11.50 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.9 III SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
5 13 f 2 11.61 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.9 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
6 14 f 2 11.82 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.9 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU   47 95
200 m M
1 6 s 1 25.05 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +0.2 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
2 7 s 1 26.98 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA +0.2 -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
3 8 s 1 27.78 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1948/22 2024 LDK!
4 9 s 1 29.12 RADWAŃSKI Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA +0.2 -- KURYLINA Volha Z/4746/22 2024 LDK!
1 3 s 2 22.77 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA +0.2 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
2 5 s 2 23.16 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +0.2 III KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
  s 2 DQ KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK +0.2 -- SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 3 22.28 TRELA Sebastian KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.5 II DMP U20 GUJA Marta Z/0728/24 2024 LDK!  OSU   135
2 2 s 3 22.60 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.5 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
3 4 s 3 23.11 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U23 MA -0.5 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
  s 3 DNF ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
300 m M
1 1 s 1 42.53 ŁUNIEWSKI Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/3856/24 2024 LDK!
2 6 s 1 48.83 SEKUŁA Hubert UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/2924/23 2024
3 7 s 1 51.61 WAJS Fabian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA -- KURYLINA Volha Z/4129/24 2024
4 8 s 1 55.43 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2024 LDK!
5 9 s 1 57.00 KRAIEVSKYI Artiom KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3002/23 2024 LDK!
1 2 s 2 43.82 IRZYKOWSKI Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- KURYLINA Volha Z/4711/23 2024 LDK!
2 3 s 2 44.25 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2024
3 4 s 2 45.51 PIĄTKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4208/23 2024 LDK!
4 5 s 2 46.13 ŠULO Milo KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- KURYLINA Volha Z/4744/22 2024 LDK!
1 1 s 3 47.44 MALEC Wojciech UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/5763/22 2024 LDK!
2 2 s 3 52.81 STASZKIEWICZ Tymon Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5847/22 2024
3 3 s 3 59.20 KRAWCZYK Wiktor KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -- SZELĄG Marzena
4 4 s 3 59.81 TROJANOWSKI Piotr KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/7925/21 2024 LDK!
5 5 s 3 60.87 KOWALCZE Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4650/24 2024 LDK!
1 s 4 41.96 SURÓWKA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/1418/24 2024
2 s 4 48.76 CZEKAJ Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- KURYLINA Volha Z/2408/22 2024 LDK!
3 s 4 49.20 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- KURYLINA Volha Z/10083/21 2024 LDK!
4 s 4 58.40 ISKRA Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -- KURYLINA Volha Z/3825/23 2024 LDK!
1 s 5 40.18 DYMEK Adam TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/4634/24 2024 LDK!
2 s 5 40.80 MENDOZA TORRES Jan Ferrer TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/5757/23 2024 LDK!
3 s 5 45.04 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U16 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2024 LDK!
4 s 5 47.20 KĄKOL Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4477/23 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.56 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA III SIKORA Bartosz # Z/5754/21 2024 LDK!
2 2 s 1 51.17 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
3 3 s 1 53.35 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU   KN B   97
4 4 s 1 58.20 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2024 LDK!
5 5 s 1 58.51 ZĄBKIEWICZ Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3651/24 2024
500 m M
1 1 s 1 1:37.98 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2024 LDK!
2 1 s 1 1:55.08 OSOWSKI Dawid Kraków Athletics Team 2016 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/6578/23 2024
3 2 s 1 2:03.71 CIERPICH Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/2899/23 2024 LDK!
4 3 s 1 2:05.12 ŁOPKA Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4125/24 2024 LDK!
5 4 s 1 2:23.27 PUDLEWSKI Franciszek KU AZS PWSZ w Tarnowie 2016 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4277/24 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:43.96 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2024
2 2 s 1 1:45.25 URBANIAK Jeremiasz KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/7069/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:45.91 MACHAŁ Maksymilian WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5899/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:47.16 WAL Mikołaj UKS Kobylanka 2012 U14 MA -- B.D. Z/6681/23 2024
5 5 s 1 1:48.43 PROKOP Alan UKS Kobylanka 2011 U14 MA -- B.D. Z/5236/22 2024 LDK!
6 6 s 1 1:49.74 HOŁDA Antoni Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13861/21 2024
7 7 s 1 1:58.18 SADOWSKI Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5897/22 2024 LDK!
8 1 s 1 2:05.36 BIGAJ Jan Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7218/21 2024
9 2 s 1 2:05.84 ŁYPIK Bartosz SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/0880/23 2024 LDK!
1 1 s 2 1:39.34 ZAJĄC Michał Kraków Athletics Team 2010 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz
2 2 s 2 1:40.37 ZACHURA Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4708/23 2024 LDK!
3 3 s 2 1:41.92 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2024 LDK!
4 4 s 2 1:47.82 TABOR Kacper MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2010 U16 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2344/24 2024
5 5 s 2 1:48.12 BURNS Stefan TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- WÓJCIK Weronika Z/5836/22 2024
800 m M
1 10 s 1 2:00.93 KRAIEVSKYI Andrii KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/2751/23 2024 LDK!
2 11 s 1 2:00.98 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 12 s 1 2:01.80 OSIKA Dawid KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/2753/23 2024 LDK!
4 14 s 1 2:03.43 BOGDAŃSKI Kacper MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U20 MA IV BUŹNIAK Arkadiusz Z/1046/18 2024
5 15 s 1 2:06.78 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
6 16 s 1 2:11.45 BABULA Brajan MKS Stal Nowa Dęba 2007 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/3304/23 2024
7 17 s 1 2:29.41 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2024 LDK!
  s 1 DNF SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 2 1:51.80 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK I DMP KOWAL Piotr Z/0440/22 2024 LDK!  KN B   112
2 2 s 2 1:54.35 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
3 3 s 2 1:54.65 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team 2001 Sen MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3075/16 , 2024 87
4 4 s 2 1:54.83 PIĄTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA II DMP SOBCZYK Grzegorz Z/3636/22 2024 86
5 5 s 2 1:55.37 ZWIERNIAK Aleksander UKS Lider Siercza 1993 Sen MA II B.D. Z/1441/23 2024
6 6 s 2 1:55.95 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
7 7 s 2 1:58.02 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 2 1:58.26 ŁYBACKI Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/3408/23 2024  KN B   115
9 9 s 2 1:59.85 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
10 13 s 2 2:01.90 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:55.24 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B   87
2 2 s 1 3:59.47 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024  KN B  
3 3 s 1 3:59.90 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/2198/18 2024  KN B   70
4 4 s 1 4:01.10 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Masters PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
5 5 s 1 4:04.55 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U18 PK III WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 4:05.45 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA III DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2024  KN B   113
7 7 s 1 4:08.38 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U23 MA III WŁODARCZYK Mirosław B.D. Z/3432/18 2024
8 8 s 1 4:17.91 MICAŁ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/5625/23 2024  KN B   90
9 9 s 1 4:21.11 JĘDRZEJEK Paweł MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2009 U16 MA IV BUŹNIAK Arkadiusz Z/1426/24 2024
10 10 s 1 4:24.72 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
11 11 s 1 4:27.57 FLOREK Jakub MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/3525/24 2024
12 12 s 1 4:38.65 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2024
13 13 s 1 5:19.90 CZYSZCZOŃ Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2065/24 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.93 DYMEK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +1.0 III SKOCZEŃ Marcin Z/5857/22 2024 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.47 BIERNAT Franciszek WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3962/24 2024  OSU  
2 2 s 1 60.52 SZELIGA Szymon UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/2465/23 2024
3 3 s 1 60.68 BURKIEWICZ Norbert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U18 PK IV WĘGRZYN Monika Z/0013/23 2024  KN B  
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B   55 99
2 2 f 1 1.70 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
W dal M
1 1 f 1 6.63 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.3 III KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
2 2 f 1 6.55 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK +0.3 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 6.37 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -0.3 III GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 6.31 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.1 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 5.71 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -0.1 V WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.44 MATOGA Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/6254/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.58 RADWAŃSKI Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.5 -- KURYLINA Volha Z/4746/22 2024 LDK!
8 8 f 1 4.58 PUDLEWSKI Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U16 MA -0.1 -- KURYLINA Volha Z/5740/23 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.50 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
2 2 f 1 4.21 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
3 3 f 1 4.20 KĄKOL Piotr SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/6627/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.16 MALEC Wojciech UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/5763/22 2024 LDK!
5 5 f 1 3.83 WOJNAROWICZ Nikodem UKS Kobylanka 2013 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/6026/24 2024
6 6 f 1 3.82 PROSZEK Oskar UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3725/24 2024 LDK!
7 7 f 1 3.54 ŻUCHOWICZ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/3559/23 2024 LDK!
8 8 f 1 3.05 JURCZAK Patryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/1415/24 2024 LDK!
9 9 f 1 3.04 STAWARZ Benjamin KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/6008/22 2024 LDK!
10 10 f 1 2.98 BORKOWSKI Augustine KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA 0.0 -- STAWARZ Marta Z/2943/23 2024 LDK!
1 1 f 2 5.06 DYREK Kamil SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/6624/23 2024 LDK!
2 2 f 2 4.92 WALCZAK Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2011 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5678/22 2024 LDK!
3 3 f 2 4.80 MALEC Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/2584/24 2024 LDK!
4 4 f 2 4.60 MAJKUT Antoni MLUKS Tarnów 2011 U14 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/6160/24 2024 LDK!
5 5 f 2 4.50 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
6 6 f 2 4.12 BOCIANOWSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/4136/22 2024 LDK!
7 7 f 2 3.75 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2024
8 8 f 2 3.71 POŻOGA Filip KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7054/23 2024 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.35 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.8 I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B   121
2 2 f 1 14.48 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK -0.1 II TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 12.20 JANISZEWSKI Franciszek WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1274/23 2024  OSU   31 79
  f 1 NM SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA 0.0 -- DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024
  f 1 NM SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U20 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 13.53 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA III KUKLA Rafał Z/0315/22 2024 LDK!  OSU  
Kula (6) M
1 1 f 1 14.53 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!
2 2 f 1 13.51 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U20 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
Ppal (80) M
1 1 f 1 32.00 TROJANOWSKI Piotr KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/7925/21 2024 LDK!
2 2 f 1 28.00 BIGAJ Jan Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7218/21 2024
3 3 f 1 22.00 BORKOWSKI Augustine KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -- STAWARZ Marta Z/2943/23 2024 LDK!
Ppal (150) M
1 1 f 1 50.00 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2024 LDK!
2 2 f 1 48.00 BUSHKOU Yaraslau KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA -- KURYLINA Volha
3 3 f 1 37.00 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2024
4 4 f 1 37.00 LISZKA Jakub KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2935/23 2024 LDK!
5 5 f 1 35.00 STANISZ Tomasz KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2646/22 2024 LDK!
6 6 f 1 33.00 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2024 LDK!
7 7 f 1 22.00 CIERPICH Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U14 MA -- KURYLINA Volha Z/2897/23 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 42.94 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U20 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 30.64 BURNS Stefan TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- WÓJCIK Weronika Z/5836/22 2024
2 2 f 1 22.54 JANUS Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/5244/24 2024
Oszczep (700) M
1 1 f 1 25.87 RUSIN Oliwier SKL Sucha Beskidzka 2007 U18 MA -- BALCER Marcin Z/0229/24 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 39.872739076614 sekund