Poznań 23.06.2024
2. Memoriał Czesława Cybulskiego
60 m K
1 1 s 1 8.33 KULESZA Antonina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP +0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4299/23 2024 LDK!
2 2 s 1 8.46 KWIATKOWSKA Marta UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +0.7 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4626/24 2024
3 3 s 1 8.54 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +0.7 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0812/23 2024 LDK!
4 4 s 1 8.78 MILESZKO Marcelina UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP +0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4105/24 2024
5 5 s 1 8.78 GOLON Kornelia MKS Baszta Szamotuły 2011 U14 WP +0.7 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5995/23 2024
6 6 s 1 8.79 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP +0.7 -- KARMELITA Mariusz Z/13148/21 2024 LDK!
7 7 s 1 8.81 BŁOSZYK Monika MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U14 WP +0.7 -- CHMIELARZ Lucyna Z/6663/23 2024 LDK!
8 8 s 1 8.97 FENGIER Emilia UKS Orkan Środa Wlkp. 2011 U14 WP +0.7 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/5595/23 2024 LDK!
100 m K
4 4 s 1 12.93 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń 1994 Sen KP +1.0 III BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024
5 5 s 1 15.57 KIBIL Jagoda RSSiRON Start Radom 1999 Sen MZ +1.0 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11053/21 2024
6 6 s 1 13.38 GRACA Antonina RSSiRON Start Radom 2010 U16 MZ +1.0 IV SZCZYGIEŁ Jacek Z/3860/24 2024 LDK!
7 7 s 1 13.42 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. 2003 U23 LB +1.0 -- WOŹNIAK Daniel Z/1741/18 2024
200 m K
1 s 1 22.70 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.0 MM ROŻEJ Marek Z/1152/14 2024  KNS  
3 s 1 23.27 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ +2.0 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNS  
4 s 1 23.28 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +2.0 M WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  KNS  
7 s 1 23.61 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.0 M GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024
400 m K
1 1 s 1 51.91 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KNS  
7 7 s 1 53.27 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2024
800 m K
3 3 s 1 2:01.43 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK M KOSTRZEBA Jacek Z/0598/11 2024 MM  KNS  
4 4 s 1 2:02.13 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0939/12 2024 M  KNS  
6 6 s 1 2:02.52 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA M B.D. GIZA Andrzej , Z/0990/18 , 2024  KNS  
9 9 s 1 2:05.59 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2024  KNS  
10 10 s 1 2:05.87 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0658/11 2024 MM  KNS  
  s 1 DNF KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
100 m pł K
3 8 e 1 13.24 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +0.4 M SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
5 11 e 1 13.31 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.4 M GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS  
7 13 e 1 13.47 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB +0.4 M ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/1328/15 2024
1 1 e 2 12.87 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -0.1 MM JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/0536/15 2024  KNS  
2 3 e 2 13.01 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -0.1 MM ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF  
8 15 e 2 13.61 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -0.1 I MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KNS  
2 f 1 12.98 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -0.1 MM JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/0536/15 2024  KNS  
3 f 1 13.02 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -0.1 MM ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF  
4 f 1 13.07 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -0.1 MM SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
400 m pł K K
6 s 1 56.74 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/3750/11 2024 MM  KNS  
7 s 1 56.75 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS  
2000 m prz K
1 1 s 1 6:00.81 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 Sen WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2024 1  KNS  
2 2 s 1 6:04.29 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP -- FLETCHER Benjamin Z/4540/11 2024  KNS  
4 4 s 1 6:09.28 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  KNS  
8 8 s 1 6:16.96 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. , Z/0479/13 , 2024  KNS  
9 9 s 1 6:20.11 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNS  
15 15 s 1 6:44.90 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
Trójskok K
5 f 1 13.76 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.9 M SADACH Aneta B.D. Z/1019/12 2024  KNS  
6 f 1 13.53 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +1.2 M B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  KNS  
7 f 1 13.52 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +1.5 M SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KNS  
Młot (4) K
1 1 s 1 72.00 WŁODARCZYK Anita KS AZS AWF Katowice 1985 Masters SL MM JAKELJIC Ivica Z/0183/11 2024  KNS  
4 4 s 1 67.83 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KNS  
6 8 s 1 64.89 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU M KOPRON Witold Z/4597/11 2024  KNS  
2 7 s 2 65.38 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KNS  
3 9 s 2 61.04 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
60 m M
1 1 s 1 8.14 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U14 WP +0.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2024 LDK!
2 2 s 1 8.20 KRUPIEŃCZYK Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2011 U14 WP +0.5 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1207/22 2024 LDK!
3 3 s 1 8.62 JERZYŃSKI Miłosz UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U14 WP +0.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0195/24 2024 LDK!
4 4 s 1 8.66 GRACZYK Michał OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP +0.5 -- PINIARSKI Paweł PINIARSKI Paweł MALUŚKIEWICZ Agnieszka , Z/6212/23 , 2024 LDK!
5 5 s 1 9.12 ZIELONKA Szymon LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP +0.5 -- KARMELITA Mariusz Z/1627/22 2024 LDK!
6 6 s 1 9.28 SZUDROWICZ Łukasz UKS Orkan Środa Wlkp. 2012 U14 WP +0.5 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/0941/24 2024 LDK!
7 7 s 1 9.34 PĘKAL Tomasz UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP +0.5 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1052/22 2024 LDK!
8 8 s 1 9.35 FARBISZEWSKI Mieszko MKS Baszta Szamotuły 2011 U14 WP +0.5 -- ZIELIŃSKA Janina Z/6278/24 2024
100 m M
1 1 s 1 11.83 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP +1.0 -- B.D. Z/11013/21 2024
2 2 s 1 11.92 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP +1.0 -- B.D. B.D. Z/11044/21 2024
3 3 s 1 12.58 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 Sen WP +1.0 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2024
200 m M
2 3 s 1 20.64 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +2.1 MM MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024
5 10 s 1 20.93 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U20 PM +2.1 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  KNF  
6 11 s 1 21.02 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +2.1 M ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNS  
3 7 s 2 20.74 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.4 MM OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2024  KNS  
5 9 s 2 20.85 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +1.4 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNS  
6 15 s 2 21.81 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +1.4 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024
1 12 s 3 21.05 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.6 M BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
2 13 s 3 21.19 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +1.6 M ROŻEJ Marek Z/0690/19 2024  KNF  
3 14 s 3 21.59 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +1.6 I BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024
4 16 s 3 22.12 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +1.6 II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2024
5 17 s 3 22.15 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 Sen WP +1.6 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024
6 18 s 3 23.37 KŁAK Mateusz SKS Unia Swarzędz 2005 U20 WP +1.6 III BYTNIEWSKI Szymon Z/1651/19 2024
800 m M
5 5 s 1 1:45.64 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU MM KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF  
6 6 s 1 1:45.66 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL MM SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  KN B  
9 9 s 1 1:46.60 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 Sen PM MM B.D. JASZCZAK Stanisław , Z/0336/15 , 2024  KNS  
10 10 s 1 1:46.78 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP MM SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1
11 11 s 1 1:48.19 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KNS  
400 m pł M
7 7 s 1 50.91 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU M HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2024  KNS  
8 8 s 1 51.37 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KNS  
Tyczka M
2 f 1 5.82 LISEK Piotr KMS Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2024 MM  KNS  
5 f 1 5.42 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Masters KP M MICHALSKI Włodzimierz Z/2184/11 2024 MM  KNS  
7 f 1 5.17 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3251/19 2024 LDK!  KNF  
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/2627/16 2024 LDK!  KNF  
Kula (3) M
1 f 1 8.22 GÓRCZAK Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11140/21 2024
3 f 1 10.85 KĄKOL Piotr MKL Toruń 1982 Masters KP -- HULISZ Robert Z/11004/21 2024
Kula (4) M
2 f 1 10.34 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Masters KP -- B.D. Z/11387/21 2024
4 f 1 7.10 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2024
5 f 1 5.34 GAZDYSZYN Oskar GZSN START Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2420/24 2024
Młot (7.26) M
1 1 s 1 78.77 FAJDEK Paweł OŚ AZS Poznań 1989 Masters WP MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2024  KNS  
2 2 s 1 78.37 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Masters PD MM FIODOROW Joanna Z/3138/11 2024 MM  KNS  
6 6 s 1 72.37 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2024 1  KNS  
1 7 s 2 71.76 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M ROSA Mikołaj B.D. Z/1858/16 2024  KNF  
2 8 s 2 67.40 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024
3 9 s 2 66.95 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I ROSA Mikołaj Z/2769/11 2024 M
4 10 s 2 66.92 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.89951491355896 sekund