Lublin 22.06.2024
Mistrzostwa Województwa U18 2024. Mityng kwalifikacyjny LOZLA
100 m K
1 1 s 1 12.58 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU +1.0 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 13.36 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.0 IV BIKOWSKI Wojciech Z/5091/22 2024
3 3 s 1 13.72 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.0 IV BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
1 1 e 1 11.49 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK +1.2 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF  
2 2 e 1 11.84 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +1.2 M MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 11.87 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS  
4 4 e 1 11.93 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU +1.2 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 e 1 12.09 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +1.2 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK!
6 7 e 1 12.57 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU +1.2 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 10 e 1 12.93 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK +1.2 III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B  
1 6 e 2 12.50 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.5 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej , Z/0513/19 , 2024 LDK!
2 8 e 2 12.68 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +0.5 II JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 9 e 2 12.79 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.5 III GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!
4 11 e 2 12.95 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.5 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
1 12 e 3 13.00 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.4 III GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK!
2 14 e 3 13.08 RYŚ Karolina TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.4 III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5685/23 2024
3 18 e 3 13.38 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU +0.4 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
4 19 e 3 13.47 KRZYŚKÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2024
5 21 e 3 13.60 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK +0.4 IV TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2024 LDK!  OSU  
6 24 e 3 13.66 MARIAŃCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.4 IV DANIELCZUK Paweł Z/2184/23 2024 LDK!
7 26 e 3 13.72 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.4 IV BIKOWSKI Wojciech Z/5091/22 2024
8 47 e 3 15.12 OKO Natalia AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +0.4 -- JĘDRYS Andrzej Z/3547/23 2023
1 15 e 4 13.19 CHRZEŚCIJANEK Oliwia AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +0.7 III B.D.
2 16 e 4 13.32 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2024 LDK!
3 17 e 4 13.33 KOPEĆ Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK +0.7 IV WĘGRZYN Monika Z/4749/24 2024
4 20 e 4 13.50 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.7 IV KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
5 23 e 4 13.66 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +0.7 IV BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
6 25 e 4 13.70 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.7 IV TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
7 32 e 4 14.09 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK +0.7 V TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU  
1 22 e 5 13.65 DOMERADZKA Lena UKS Olimp Kozienice 2011 U14 MZ +1.3 IV MISZTAL Janusz Z/7472/23 2024 LDK!
2 27 e 5 13.74 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U16 SK +1.3 IV TIETIERIN Paweł Z/14048/21 2024 LDK!  OSU  
3 29 e 5 13.99 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/1174/24 2024
4 33 e 5 14.09 SOLARSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +1.3 V KAMIEŃ Mirosław Z/1302/23 2024 LDK!
5 34 e 5 14.14 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK +1.3 V TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024
6 35 e 5 14.21 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.3 V BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK!
7 36 e 5 14.23 RADKOWSKA Martyna TS Start Lublin 2010 U16 LU +1.3 V BOBRZYK Wojciech Z/0192/23 2024 LDK!
1 30 e 6 14.02 KUSY Hanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.4 V GDAŃSKA Małgorzata Z/5009/24 2024
2 38 e 6 14.37 KĘCKA Amelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.4 V JAROS Andrzej Z/2062/23 2024 LDK!  OSU  
3 39 e 6 14.43 GNIECKA Emilia MKS Unia Hrubieszów 2012 U14 LU +0.4 V KAMIEŃ Mirosław Z/0319/24 2024 LDK!
4 40 e 6 14.53 DUNAJEWSKA Anna TS Start Lublin 2011 U14 LU +0.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/7090/23 2024 LDK!
5 41 e 6 14.79 MROCZKOWSKA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.4 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1917/23 2024 LDK!
6 46 e 6 15.02 KOPER Jagoda TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.4 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4621/23 2024
7 50 e 6 15.24 KRAWCZYK Iga TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.4 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1918/23 2024 LDK!
8 51 e 6 15.28 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.4 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
1 37 e 7 14.31 KRÓLICKA Natalia KKL Kielce 2009 U16 SK -0.4 V TIETIERIN Paweł Z/6236/24 2024
2 42 e 7 14.84 ROMANIUK Hanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -0.4 -- SZYMCZUK Dariusz Z/2219/23 2024 LDK!
3 44 e 7 14.87 ĆMIL Martyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU -0.4 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5576/24 2024
4 49 e 7 15.24 CIEĆKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U14 LU -0.4 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa Z/0147/23 2024 LDK!
5 48 e 7 15.24 DRAGAN Katarzyna MKL Chełm 2011 U14 LU -0.4 -- SZKODA Piotr Z/7076/23 2024 LDK!
6 52 e 7 15.64 WYSOCKA Paulina TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -0.4 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1919/23 2024 LDK!
7 54 e 7 16.36 MAZUREK Blanka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU -0.4 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5060/24 2024
1 13 e 8 13.02 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +0.3 III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
2 28 e 8 13.82 STĘPIEŃ Julia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.3 V JĘDRYS Andrzej Z/5513/23 2024
3 31 e 8 14.05 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.3 V WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2024 LDK!
4 43 e 8 14.86 MROZOWSKA Kornelia MKS Unia Hrubieszów 2011 U14 LU +0.3 -- KAMIEŃ Mirosław Z/1915/23 2024 LDK!
5 45 e 8 14.94 OLSZÓWKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.3 -- KAMIEŃ Mirosław Z/7228/23 2024
6 53 e 8 15.79 LEŚNIAK Karina MKS Unia Hrubieszów 2012 U14 LU +0.3 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0320/24 2024 LDK!
1 f 1 11.39 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK +2.2 MM KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF  
2 f 1 11.73 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +2.2 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS  
3 f 1 11.75 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +2.2 M MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 12.11 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +2.2 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK!
5 f 1 12.53 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +2.2 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej , Z/0513/19 , 2024 LDK!
6 f 1 12.69 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU +2.2 II GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!
7 f 1 12.86 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU +2.2 III GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.37 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.0 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS  
2 2 s 1 24.17 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +1.0 I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!
3 3 s 1 24.37 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU +1.0 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 25.06 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +1.0 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK!
5 6 s 1 25.87 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU +1.0 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 5 s 2 25.48 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +2.0 II JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 2 26.59 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +2.0 III B.D. Z/5027/22 2024  KN B  
3 9 s 2 26.73 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +2.0 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
4 11 s 2 27.25 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU +2.0 III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
1 7 s 3 26.46 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +0.7 III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
2 10 s 3 27.10 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.7 III TUSTANOWSKI Roman B.D. , Z/3134/20 , 2024 LDK!
3 14 s 3 28.38 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.7 IV KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
4 15 s 3 28.50 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.7 IV BIKOWSKI Wojciech Z/5091/22 2024
5 17 s 3 28.66 STĘPIEŃ Julia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.7 V JĘDRYS Andrzej Z/5513/23 2024
6 19 s 3 29.16 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.7 V TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
7 21 s 3 29.28 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 -- B.D. Z/1174/24 2024
1 16 s 4 28.52 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK +0.2 V TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2024 LDK!  OSU  
2 18 s 4 29.07 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U16 SK +0.2 V TIETIERIN Paweł Z/14048/21 2024 LDK!  OSU  
3 20 s 4 29.25 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.2 V BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK!
4 24 s 4 29.77 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK +0.2 V TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024
5 31 s 4 32.29 KRAWCZYK Iga TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.2 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1918/23 2024 LDK!
6 32 s 4 32.36 MROZOWSKA Kornelia MKS Unia Hrubieszów 2011 U14 LU +0.2 -- KAMIEŃ Mirosław Z/1915/23 2024 LDK!
7 35 s 4 33.13 WYSOCKA Paulina TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.2 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1919/23 2024 LDK!
1 22 s 5 29.54 KUSY Hanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.9 V GDAŃSKA Małgorzata Z/5009/24 2024
2 26 s 5 30.09 KRÓLICKA Natalia KKL Kielce 2009 U16 SK +0.9 V TIETIERIN Paweł Z/6236/24 2024
3 27 s 5 31.05 OLSZÓWKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.9 -- KAMIEŃ Mirosław Z/7228/23 2024
4 28 s 5 31.62 ĆMIL Martyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.9 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5576/24 2024
5 33 s 5 32.43 GNIECKA Emilia MKS Unia Hrubieszów 2012 U14 LU +0.9 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0319/24 2024 LDK!
6 36 s 5 33.44 TOKARZEWSKA Natalia MKL Chełm 2011 U14 LU +0.9 -- SZKODA Piotr Z/3528/23 2024 LDK!
7 38 s 5 34.78 MAZUREK Blanka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.9 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5060/24 2024
1 12 s 6 27.63 KRZYŚKÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2024
2 13 s 6 28.33 DOMERADZKA Lena UKS Olimp Kozienice 2011 U14 MZ +0.8 IV MISZTAL Janusz Z/7472/23 2024 LDK!
3 23 s 6 29.75 SOLARSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.8 V KAMIEŃ Mirosław Z/1302/23 2024 LDK!
4 25 s 6 29.93 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK +0.8 V TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU  
5 29 s 6 31.93 KOPER Jagoda TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.8 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4621/23 2024
6 30 s 6 32.16 ZAWIŚLAK Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU +0.8 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5061/24 2024
7 34 s 6 32.96 LEŚNIAK Karina MKS Unia Hrubieszów 2012 U14 LU +0.8 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0320/24 2024 LDK!
8 37 s 6 33.46 OKO Natalia AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +0.8 -- JĘDRYS Andrzej Z/3547/23 2023
400 m K
1 1 s 1 58.56 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ II B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
2 2 s 1 60.69 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 60.74 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 63.11 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/3571/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 65.96 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
6 7 s 1 70.39 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
7 9 s 1 75.09 KOZIEJ Emilia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3708/24 2024
1 6 s 2 67.46 HASIAK Bianka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3567/21 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 73.51 DUNAJEWSKA Anna TS Start Lublin 2011 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/7090/23 2024 LDK!
3 10 s 2 79.95 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:48.50 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/5306/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:49.50 NIEMIEC Maja MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/3525/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:50.73 GORGOL Agata AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2527/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 1:51.12 ILCZUK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2277/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:54.79 SKOBEL Lena MKL Chełm 2011 U14 LU -- SEREJ Łukasz Z/3524/22 2024 LDK!
6 6 s 1 2:01.43 BISZCZANIK Michalina KS Agros Zamość 2009 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1326/24 2024
7 7 s 1 2:02.01 CHWAŁA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3521/23 2024
8 8 s 1 2:05.41 KUBAS Aleksandra AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- B.D. Z/6244/24 2024
9 9 s 1 2:07.05 ĆWIKLIŃSKA Emilia KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5982/24 2024
10 10 s 1 2:13.25 DĄBROWSKA Nikola TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U14 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5467/24 2024
800 m K
1 1 s 1 2:16.14 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:17.04 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4926/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:18.08 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
4 4 s 1 2:28.02 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024
5 5 s 1 2:32.53 ZASOWSKA Jagoda UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6112/23 2024
6 6 s 1 2:34.73 DĄBROWSKA Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4850/23 2024
7 7 s 1 2:41.59 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
1500 m K
1 1 s 1 5:09.67 ZDUNEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU IV MAZUREK Marek Z/1654/24 2024
2 2 s 1 5:42.95 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2024
3 3 s 1 6:13.13 SIEWIERSKA Milena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/3010/24 2024
3000 m K
1 1 s 1 10:43.38 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 11:06.00 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U20 LU IV KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2024  OSU  
3 3 s 1 11:10.05 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 11:29.52 ROLA Marcjanna RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2024 LDK!
5 5 s 1 11:59.39 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 12:02.76 KOGUT Amelia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/22 , 2024 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.65 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -1.8 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 13.82 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -1.8 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024
3 3 e 1 14.55 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -1.8 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2024
4 4 e 1 14.67 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -1.8 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. , Z/2888/15 , 2024 LDK!
5 5 e 1 16.42 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK -1.8 III TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 13.50 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +2.0 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 13.68 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +2.0 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024
3 f 1 14.39 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +2.0 I SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. , Z/2888/15 , 2024 LDK!
4 f 1 14.43 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +2.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2024
5 f 1 16.36 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK +2.0 III TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU  
400 m pł K K
1 1 s 1 67.02 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
2 2 s 1 67.33 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 71.21 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
4 4 s 1 71.71 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/3571/21 2024 LDK!  OSU  
2000 m prz K
1 1 s 1 8:39.62 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 8:40.39 PUŹNIAK Kamila LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/5683/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 8:48.31 RAPA Agnieszka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/3647/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 9:50.11 KRUK Anna AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/5014/23 2024
Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 KARWOWSKA Nikola PUKS Jedynka Łosice 2011 U14 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2211/23 2024 LDK!
2 2 f 1 1.30 MĘKAL Karolina MKS Agros Chełm 2009 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5898/23 2024
3 3 f 1 1.30 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
4 4 f 1 1.25 ŚWINIARSKA Zofia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2013 U12 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/6316/24 2024
5 5 f 1 1.25 OBYDŹ Dagna MKS Agros Chełm 2012 U14 LU -- MAZUREK Marek Z/1510/24 2024
W dal K
1 1 f 1 5.56 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +0.8 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
2 2 f 1 5.23 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +0.3 III KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 5.01 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
4 4 f 1 4.82 CHEREDNYCHENKO Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2006 U20 LU +1.8 IV MAKARUK Tadeusz Z/1164/24 2024
5 5 f 1 4.76 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU +1.1 V MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
6 6 f 1 4.67 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ 0.0 V WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2024 LDK!
7 7 f 1 4.57 KOPEĆ Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK +1.2 V WĘGRZYN Monika Z/4749/24 2024
8 8 f 1 4.28 BLOCH Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/5281/24 2024 LDK!
9 9 f 1 4.22 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU 0.0 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.20 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +2.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.08 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.4 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
12 12 f 1 3.98 ROMANIUK Hanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.3 -- SZYMCZUK Dariusz Z/2219/23 2024 LDK!
13 13 f 1 3.50 KĘCKA Amelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU 0.0 -- JAROS Andrzej Z/2062/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 5.47 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU 0.0 II KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 2 5.23 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +1.4 III WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2024 LDK!
3 3 f 2 5.22 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK 0.0 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 5.20 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.2 III KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
5 5 f 2 5.15 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK +1.3 III TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 2 4.78 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +1.3 -- JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2024
7 7 f 2 4.70 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/3909/21 2024 LDK!
8 8 f 2 4.48 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU 0.0 -- KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
Trójskok K
  f 1 12.23 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +0.5 I KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 1 12.57 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +2.8 I KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 12.37 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +2.0 I BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
3 3 f 1 10.28 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
1 1 f 2 11.98 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.3 II KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 2 11.87 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.8 II KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
3 3 f 2 10.88 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U18 SK 0.0 III TIETIERIN Paweł Z/13031/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 2 10.48 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.3 IV WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
5 5 f 2 10.04 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +1.8 -- JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2024
6 6 f 2 9.74 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.5 -- KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
7 7 f 2 9.70 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +0.6 -- WOLIŃSKI Michał Z/3909/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.22 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024
1 1 f 2 10.66 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
2 2 f 2 7.63 MUSIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5943/24 2024 LDK!
3 3 f 2 6.38 DRAS Maja TS Start Lublin 2010 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0189/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.57 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU I MIKOS Mateusz # Z/4841/23 2024  KN B  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.16 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
2 2 f 1 19.04 PIEKUTOWSKA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4730/24 2024
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.26 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II MIKOS Mateusz # Z/4841/23 2024  KN B  
2 2 f 1 36.17 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
3 3 f 1 32.45 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2024
4 4 f 1 29.08 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024
5 5 f 1 26.90 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 50.10 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ II TUZ Damian Z/3760/22 2024  KN B  
2 2 f 1 43.23 BUJNAROWSKA Antonina LUKS Atletic Białystok 2008 U18 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/5510/22 2024
3 3 f 1 36.69 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2024 LDK!
4 4 f 1 34.72 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2024 LDK!
1 1 f 2 44.52 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2024 LDK!
2 2 f 2 37.43 KAPUSTKA Weronika LKS Stal Mielec 2010 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2776/23 2024 LDK!
3 3 f 2 33.64 DENISIUK Lena PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1842/24 2024 LDK!
4 4 f 2 29.81 KLIMASZEWSKA Daria PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1645/24 2024 LDK!
5 5 f 2 23.01 PIEKUTOWSKA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4730/24 2024
Młot (4) K
1 1 f 1 62.87 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 59.45 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  KN B  
3 3 f 1 51.58 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I TUZ Damian B.D. Z/2464/20 2024  KN B  
4 4 f 1 48.84 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 38.33 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
6 6 f 1 37.64 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
Oszczep (500) K
1 1 f 1 48.36 PIECHOTA Antonina RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 33.32 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
3 3 f 1 24.44 KRZYWICKA Maja MKL Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2024 LDK!  OSU  
100 m M
1 1 s 1 11.45 GIZICKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +2.3 III BŁASIŃSKA Aneta Z/4763/24 2024 LDK!
2 2 s 1 11.47 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU +2.3 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 11.63 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ +2.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
4 4 s 1 11.86 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +2.3 IV B.D. Z/5599/23 2024
5 6 s 1 11.97 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U18 LU +2.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0593/21 2024 LDK!  KN B  
6 5 s 1 11.97 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +2.3 IV BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
7 7 s 1 12.54 CIEŚLAK Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +2.3 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/6342/23 2024
1 1 e 1 10.42 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +1.1 M BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 2 e 1 10.49 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +1.1 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024
3 3 e 1 10.65 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.1 M GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 e 1 10.68 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +1.1 I B.D. Z/3922/23 2024  KN B  
5 5 e 1 10.70 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS  
6 6 e 1 10.74 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +1.1 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024
7 8 e 1 10.80 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL +1.1 I KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II
1 7 e 2 10.76 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B  
2 9 e 2 10.97 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -0.2 II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
3 12 e 2 11.55 GIZICKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.2 III BŁASIŃSKA Aneta Z/4763/24 2024 LDK!
4 14 e 2 11.70 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -0.2 III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
5 17 e 2 11.85 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.2 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0593/21 2024 LDK!  KN B  
1 11 e 3 11.48 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +1.1 III JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
2 10 e 3 11.48 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ +1.1 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
3 13 e 3 11.63 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU +1.1 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
4 15 e 3 11.74 MYŚKÓW Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U16 MZ +1.1 III MISZTAL Janusz Z/6165/23 2024 LDK!
5 19 e 3 12.08 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +1.1 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
1 16 e 4 11.80 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.9 IV B.D. Z/5599/23 2024
2 18 e 4 12.04 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.9 IV BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
3 23 e 4 12.47 CIEŚLAK Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.9 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/6342/23 2024
4 26 e 4 14.21 SADŁO Gabriel MKS Agros Chełm 2012 U14 LU +1.9 -- MAZUREK Marek Z/2592/24 2024
1 20 e 5 12.15 CZERKAWSKI Mikołaj MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU +2.4 IV KAMIEŃ Mirosław Z/2027/23 2024 LDK!
2 21 e 5 12.20 ZIELIŃSKI Emil AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +2.4 IV JAROS Andrzej Z/1778/24 2024
3 22 e 5 12.20 IDZIK Wiktor AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +2.4 IV KITLIŃSKI Piotr Z/6119/23 2024
4 24 e 5 13.29 MALINOWSKI Wojciech MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +2.4 -- KAMIEŃ Mirosław Z/2990/23 2024 LDK!
5 25 e 5 13.84 WITKOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2010 U16 LU +2.4 -- MAZUREK Marek Z/6334/24 2024
1 f 1 10.33 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.9 M BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 10.63 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL +0.9 M KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II
3 f 1 10.64 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.9 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS  
4 f 1 10.65 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +0.9 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B  
5 f 1 10.68 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU +0.9 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 10.70 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.9 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024
7 f 1 10.91 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.9 II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
200 m M
1 1 s 1 21.46 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +1.4 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024
2 2 s 1 21.50 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +1.4 I B.D. Z/3922/23 2024  KN B  
3 3 s 1 21.73 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.4 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 22.93 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +1.4 III JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
5 6 s 1 23.28 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK +1.4 III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
6 7 s 1 23.40 MENDEL Stefan AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.4 III B.D. Z/3952/23 2024  KN B  
1 5 s 2 23.26 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU +1.5 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 23.44 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK +1.5 III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
3 13 s 2 26.02 CIEŚLAK Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.5 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/6342/23 2024
1 9 s 3 24.21 IDZIK Wiktor AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +0.5 IV KITLIŃSKI Piotr Z/6119/23 2024
2 10 s 3 24.89 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +0.5 -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
3 11 s 3 25.08 CZERKAWSKI Mikołaj MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU +0.5 V KAMIEŃ Mirosław Z/2027/23 2024 LDK!
4 12 s 3 25.56 ZIELIŃSKI Emil AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +0.5 -- JAROS Andrzej Z/1778/24 2024
5 14 s 3 27.74 MALINOWSKI Wojciech MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU +0.5 -- KAMIEŃ Mirosław Z/2990/23 2024 LDK!
6 15 s 3 30.77 OLESZCZYŃSKI Tomasz MKL Chełm 2011 U14 LU +0.5 -- SZKODA Piotr Z/2124/23 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.79 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz Z/5263/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 36.91 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
3 3 s 1 42.67 ZAZULA Miłosz MKL Chełm 2010 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3522/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 46.88 WITKOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2010 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/6334/24 2024
5 5 s 1 48.02 ŚWIDROŃ Jakub MKS Agros Chełm 2010 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/6319/24 2024
400 m M
1 1 s 1 48.89 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 50.66 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 50.97 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
4 4 s 1 53.97 BOROWIEC Michał TS Start Lublin 1985 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/5029/22 2024
5 5 s 1 73.66 SIERACZYŃSKI Michał TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2012 U14 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz
600 m M
1 1 s 1 1:20.39 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1
2 2 s 1 1:25.55 SOBIESIAK Hubert AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6033/23 2024
3 3 s 1 1:29.30 JANOWSKI Tomasz MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/6869/21 2024
4 4 s 1 1:36.71 SENIUK Paweł MKS Agros Chełm 2009 U16 LU V MAZUREK Marek Z/5332/24 2024
5 5 s 1 1:37.19 DYŃSKI Antoni MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/1398/22 2024 LDK!
6 6 s 1 1:38.18 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
7 7 s 1 1:48.19 DĄBROWSKI Gustaw MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1062/22 2024 LDK!
8 8 s 1 1:51.92 BOGUCKI Ksawery AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4785/24 2024
800 m M
1 1 s 1 2:00.84 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:01.15 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU III MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
3 3 s 1 2:01.46 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 2:01.80 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU III KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU  
5 5 s 1 2:04.30 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2024  KN B  
6 6 s 1 2:07.03 NOWAKOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3847/23 2024
7 7 s 1 2:12.65 NOWAKOWSKI Maciej AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3848/23 2024
8 8 s 1 2:16.48 DZIKI Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3141/23 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:17.48 CIĘSZCZYK Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/0437/24 2024
2 2 s 1 4:17.91 MAZUR Jacek AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6173/22 2024
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.37 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
400 m pł M
1 1 s 1 54.02 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU I HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:30.99 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5512/22 2024  KN B  
2 2 s 1 6:33.57 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
3 3 s 1 6:43.27 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2024
4 4 s 1 6:46.06 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/4668/23 2024  OSU  
5 5 s 1 7:02.84 NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6075/22 2024 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK III MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2024 BEZ  KN B  
2 2 f 1 1.90 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm 1988 Masters LU III MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
3 3 f 1 1.75 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
4 4 f 1 1.55 FILIPEK Leonard AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- RUKASZ Bartłomiej Z/2045/23 2023 LDK!
5 5 f 1 1.50 CZERNIAWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2526/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 LEWANDOWSKI Dominik KU AZS AWP w Lublinie 2009 U16 LU -- HOŁUB Beata Z/6024/24 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.41 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU 0.0 III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
2 2 f 1 6.28 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU +1.2 -- HODUN Rafał B.D. B.D. LDK!
3 3 f 1 6.16 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU +1.2 IV BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
4 4 f 1 5.04 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +1.3 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
5 5 f 1 4.98 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +3.7 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
6 6 f 1 3.55 TCHÓRZEWSKI Alan AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU +2.2 -- DANIELCZUK Paweł Z/2155/23 2024
1 1 f 2 6.46 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.8 III KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 2 5.42 KRAWCZYK Szymon AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +0.9 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4622/24 2024
3 3 f 2 5.18 CIEŚLAK Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/6342/23 2024
Trójskok M
1 1 f 1 13.94 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU -0.2 III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
2 2 f 1 13.37 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.4 III KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
Kula (5) M
1 1 f 1 13.38 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
2 2 f 1 11.73 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
1 1 f 2 12.14 KOCOŁ Kacper LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/1054/24 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 12.49 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
2 2 f 1 11.47 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
3 3 f 1 9.89 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.79 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M B.D. Z/1690/11 2024
2 2 f 1 18.30 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS  
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.33 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 32.15 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
3 3 f 1 26.06 MICHAŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3142/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.97 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK II FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 43.48 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
3 3 f 1 40.53 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
4 4 f 1 40.14 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 41.40 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
2 2 f 1 36.06 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 44.98 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 58.25 DĄBROWSKI Kacper LUKS Atletic Białystok 2007 U18 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/1672/23 2024
2 2 f 1 55.86 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
3 3 f 1 54.82 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 47.01 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
5 5 f 1 44.35 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2024
6 6 f 1 44.02 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 43.14 STEC Olaf LKS Stal Mielec 2008 U18 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/3020/23 2024  KN B  
8 8 f 1 36.18 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2024 LDK!  KN B  
  f 1 NM MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1330/22 2024 LDK!
1 1 f 2 42.89 KICIŃSKI Szymon LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/0308/24 2024
2 2 f 2 36.85 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 35.58 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
4 4 f 2 24.52 MICHAŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3142/23 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 53.78 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
2 2 f 1 48.35 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U20 SK III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 38.72 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U20 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 34.57 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2024 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 64.09 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024
2 2 f 1 60.58 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 1 56.90 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 57.33 LIPKA Jan RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/3400/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 44.58 WITKOWSKI Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/3610/23 2024 LDK!
3 3 f 1 28.57 ŚWIDROŃ Jakub MKS Agros Chełm 2010 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/6319/24 2024
4 4 f 1 20.26 SADŁO Gabriel MKS Agros Chełm 2012 U14 LU -- MAZUREK Marek Z/2592/24 2024
Oszczep (700) M
1 1 f 1 58.63 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
2 2 f 1 47.18 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
3 3 f 1 46.74 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 66.39 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1
2 2 f 1 52.31 FALIŃSKI Filip RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III FALIŃSKI Jacek B.D. Z/5085/18 2024 LDK!
3 3 f 1 44.58 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2024 BEZ LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7763299942017 sekund