£ód¼ 09.05.2010
Mityng LA I Klasy
100 m K
1 s 1 12.36 ZAGAJEWSKA Karolina AZS £ód¼ 93 U18 LD +1.5 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 s 1 12.78 RZ”DZIŃSKA Julia AZS £ód¼ 92 U20 LD +1.5 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 s 1 12.84 MOJSIEJ Zuzanna RKS £ód¼ 93 U18 LD +1.5 III GOWORSKI Tomasz 2
4 s 1 12.93 KOWALCZYK Karolina RKS £ód¼ 92 U20 LD +1.5 III
5 s 1 13.05 LENARCZYK Aleksandra RKS £ód¼ 93 U18 LD +1.5 III
6 s 1 13.33 TOMCZYK Agata AZS £ód¼ 87 Sen LD +1.5 -- B.D. BEZ
7 s 1 13.93 GAWROŃSKA Helena RKS £ód¼ 92 U20 LD +1.5 --
8 s 1 14.00 MIKO£AJCZUK Paulina RKS £ód¼ 91 U20 LD +1.5 --
1 s 2 13.55 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD +0.1 IV
2 s 2 13.77 MICHALAK Sylwia LUKS Strza³ków # 94 U18 LD +0.1 IV
3 s 2 13.79 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.1 IV
4 s 2 14.01 STASIAK Katarzyna RKS £ód¼ 94 U18 LD +0.1 --
5 s 2 14.02 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewi±tka Kutno 97 U14 LD +0.1 V
6 s 2 14.26 STUSIO Monika RKS £ód¼ 95 U16 LD +0.1 V #
7 s 2 14.37 GRANOS Aleksandra AZS £ód¼ 94 U18 LD +0.1 --
8 s 2 15.06 ULASZEWSKA Ewa LUKS Strza³ków # 94 U18 LD +0.1 --
1 s 3 13.18 SAGANIAK Justyna AZS £ód¼ # 95 U16 LD -0.3 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 3 13.88 £UCZYWEK Pola UKS 55 £ód¼ # 96 U16 LD -0.3 V PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
3 s 3 14.02 PABISIAK Justyna AZS £ód¼ 95 U16 LD -0.3 V B.D. BEZ
4 s 3 14.65 KNERA Aleksandra AZS £ód¼ 95 U16 LD -0.3 -- #
5 s 3 14.90 MIODUSZEWSKA Izabela RKS £ód¼ 96 U16 LD -0.3 --
6 s 3 15.11 WO¬NICKA Zuzanna RKS £ód¼ 96 U16 LD -0.3 -- #
1 s 4 13.09 DZIEWI”TAK Arletta RKS £ód¼ 95 U16 LD +3.3 III #
2 s 4 13.97 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 £ód¼ # 96 U16 LD +3.3 V PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
3 s 4 14.12 TOMCZYK Joanna RKS £ód¼ 96 U16 LD +3.3 V #
1 f 12.38 ZAGAJEWSKA Karolina AZS £ód¼ 93 U18 LD +1.1 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 f 12.78 RZ”DZIŃSKA Julia AZS £ód¼ 92 U20 LD +1.1 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 f 13.04 SAGANIAK Justyna AZS £ód¼ # 95 U16 LD +1.1 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
4 f 13.09 KOWALCZYK Karolina RKS £ód¼ 92 U20 LD +1.1 III
5 f 13.25 DZIEWI”TAK Arletta RKS £ód¼ 95 U16 LD +1.1 IV #
6 f 13.32 TOMCZYK Agata AZS £ód¼ 87 Sen LD +1.1 -- B.D. BEZ
200 m K
1 s 1 25.77 MOJSIEJ Zuzanna RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.7 II GOWORSKI Tomasz 2
2 s 1 25.96 LENARCZYK Aleksandra RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.7 II
3 s 1 26.34 GODZWON Magdalena AZS £ód¼ # 90 U23 LD +0.7 III B.D. 3
4 s 1 26.76 TOMCZYK Agata AZS £ód¼ 87 Sen LD +0.7 III B.D. BEZ
5 s 1 26.83 SAGANIAK Justyna AZS £ód¼ # 95 U16 LD +0.7 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
6 s 1 27.20 DZIEWI”TAK Arletta RKS £ód¼ 95 U16 LD +0.7 III #
7 s 1 27.87 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.7 IV
8 s 1 28.05 KLIMKOWSKA Agata RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.7 IV
400 m K
1 s 1 57.69 WIERUSZEWSKA Marta RKS £ód¼ 94 U18 LD II B.D.
2 s 1 62.26 KLIMKOWSKA Agata RKS £ód¼ 93 U18 LD IV
3 s 1 64.74 KOSMALA Sylwia UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD -- #
4 s 1 65.75 FELCZAK Joanna MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD --
5 s 1 66.52 SOBIERAJ Agata RKS £ód¼ 94 U18 LD -- #
6 s 1 69.36 KO£ODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów £ódzki # 98 U14 LD -- #
1 s 2 65.01 OLEJNICZAK Aleksandra MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
2 s 2 66.81 WIŹCEK Aleksandra LUKS Strza³ków # 94 U18 LD --
3 s 2 66.83 SIBIŃSKA Emilia MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD --
4 s 2 67.39 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD -- #
5 s 2 69.15 OJRZYŃSKA Wioletta LUKS Strza³ków # 95 U16 LD --
6 s 2 76.42 CZARKOWSKA Milena RKS £ód¼ 94 U18 LD --
1 s 3 65.24 GROMEK Dagmara MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
2 s 3 65.97 KOWALCZYK Justyna AZS £ód¼ 96 U16 LD V
3 s 3 67.08 GLIŃSKA Izabela MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD --
4 s 3 70.48 DERWISZ Monika LUKS Strza³ków # 96 U16 LD --
5 s 3 74.55 MODRZEJEWSKA Paulina UKS Dziewi±tka Kutno 98 U14 LD --
6 s 3 81.82 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewi±tka Kutno 98 U14 LD -- B.D. BEZ
800 m K
1 2:24.42 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesi±tka Radomsko 94 U18 LD III
2 2:28.11 GWÓ¬D¬ Ewa niest. £ód¼ # 88 U23 LD --
3 2:48.94 PIETRZAK Patrycja MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD -- #
3000 m K
1 10:41.43 MOKROS Zuzanna RKS £ód¼ 93 U18 LD III B.D. Z/3527/15 2019 1
2 12:12.57 FLASZKA Anita UKS Dziesi±tka Radomsko 93 U18 LD --
100 m p³ M£ K
4 s 1 16.11 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.4 III #
5 f 16.28 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.1 III #
100 m p³ J M£ K
1 s 1 13.94 RYBARCZYK Zuzanna O¦ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.4 I #
2 s 1 14.36 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 I #
3 s 1 15.28 MATUSIAK Joanna £KS £ód¼ 93 U18 LD +0.4 II RÓÆAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
5 s 1 16.25 PIGULSKA Anna AZS £ód¼ # 93 U18 LD +0.4 III B.D. # BEZ
6 s 1 16.42 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.4 III #
7 s 1 16.98 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD +0.4 IV #
1 f 14.17 RYBARCZYK Zuzanna O¦ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.1 I #
2 f 14.52 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II #
3 f 15.86 PIGULSKA Anna AZS £ód¼ # 93 U18 LD -0.1 III B.D. # BEZ
4 f 16.23 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -0.1 III #
6 f 16.89 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD -0.1 III #
100 m p³ K
1 s 2 14.97 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.5 II BUGA£A Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 s 2 15.94 KOWALCZYK Karolina RKS £ód¼ 92 U20 LD +1.5 III
3 s 2 16.86 MIKO£AJCZUK Paulina RKS £ód¼ 91 U20 LD +1.5 III
1 f 15.19 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.9 II BUGA£A Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 f 17.14 MIKO£AJCZUK Paulina RKS £ód¼ 91 U20 LD +0.9 IV
400 m p³ K K
1 65.87 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD II #
2 66.26 LENART Weronika UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD III
Tyczka K
1 3.71 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I #
2 3.51 WI¦NIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
3 3.41 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
4 2.61 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL IV
Trójskok K
1 12.53 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.9 I
2 11.63 MADEJ Anna AZS £ód¼ 90 U23 LD +0.9 II B.D. BEZ
3 10.97 KRY£OWICZ Joanna AZS £ód¼ 93 U18 LD 0.0 III
4 10.76 HABIB Amalia MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD 0.0 III
5 10.64 MATUSIAK Joanna £KS £ód¼ 93 U18 LD +0.2 IV RÓÆAŃSKI Waldemar B.D. BEZ
6 9.60 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 £ód¼ # 96 U16 LD +0.1 -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
7 9.58 £UCZYWEK Pola UKS 55 £ód¼ # 96 U16 LD +0.6 -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
8 7.50 TYCZYŃSKA Natalia LUKS Strza³ków # 93 U18 LD 0.0 --
Kula (3) K
1 9.77 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
2 9.20 MRÓWKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 96 U16 LD V #
3 8.88 MIKULEC Patrycja UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD V
4 8.37 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD --
5 7.65 GAIK Karolina LUKS Strza³ków # 95 U16 LD --
6 7.39 DŹBSKA Karolina LUKS Strza³ków # 95 U16 LD --
7 7.17 TRZEBIŃSKA Malwina UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD --
8 6.78 KONIECZNA Dominika UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD --
Kula (4) K
1 9.94 GAWROŃSKA Emilia RKS £ód¼ 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
2 9.83 GAWROŃSKA Helena RKS £ód¼ 92 U20 LD IV
3 8.90 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD -- #
4 6.39 PIGULSKA Anna AZS £ód¼ # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ
Dysk (0.75) K
1 29.92 MRÓWKA Ma³gorzata RKS £ód¼ 96 U16 LD IV #
2 26.41 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
3 25.62 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
4 23.41 MIKULEC Patrycja UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD --
5 22.55 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesi±tka Radomsko 94 U18 LD --
6 19.08 TRZEBIŃSKA Malwina UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD --
7 17.98 KONIECZNA Dominika UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD --
Dysk (1) K
1 47.84 JAKU£A Dominika MKS Aleksandrów £ódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
2 37.12 SZKLAREK Paulina AZS £ód¼ 89 U23 LD II
3 30.80 GAWROŃSKA Emilia RKS £ód¼ 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
4 29.88 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD IV
5 16.99 BIERNATOWICZ Katarzyna LUKS Strza³ków # 94 U18 LD --
100 m M
1 s 1 10.90 KOPEĘ Dominik RKS £ód¼ 85 Sen LD +0.4 I
2 s 1 11.32 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.4 III
3 s 1 11.33 OSIEJ Damian UKS 55 £ód¼ # 89 U23 LD +0.4 III MŹDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
4 s 1 11.42 RAJ Bart³omiej SKS Start £ód¼ 92 U20 LD +0.4 III MŹDRZYCKI Dariusz # Z/0111/11 2011 3
5 s 1 11.71 LIGAS Daniel AZS £ód¼ 92 U20 LD +0.4 III
6 s 1 11.93 RACHUBIŃSKI Piotr RKS £ód¼ 94 U18 LD +0.4 IV #
7 s 1 12.19 NOWICKI Mateusz LUKS Strza³ków # 93 U18 LD +0.4 IV
8 s 1 13.10 TARNOWSKI Daniel SKS Start £ód¼ 93 U18 LD +0.4 --
1 s 2 11.29 KURA¦ Emil RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.8 II
2 s 2 11.42 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD +0.8 III #
3 s 2 11.82 BARSKI Norbert RKS £ód¼ # 94 U18 LD +0.8 IV B.D. # BEZ
4 s 2 11.85 HADDAD Kamil AZS £ód¼ 92 U20 LD +0.8 IV
5 s 2 12.21 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start £ód¼ 94 U18 LD +0.8 -- MŹDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
6 s 2 12.73 CISZEWSKI Jakub SKS Start £ód¼ 94 U18 LD +0.8 --
7 s 2 13.00 PIOTROWSKI Przemys³aw SKS Start £ód¼ 94 U18 LD +0.8 -- GŹBARSKI £ukasz Z/4486/11 2012 4
8 s 2 13.62 TOMCZYŃSKI Krzysztof AZS £ód¼ 93 U18 LD +0.8 --
1 s 3 12.12 KACPRZAK Marcin AZS £ód¼ # 95 U16 LD -0.6 IV
2 s 3 12.26 SIEDLECKI Marek UKS 55 £ód¼ # 95 U16 LD -0.6 V OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
3 s 3 12.37 MAJEWSKI Bart³omiej AZS £ód¼ 94 U18 LD -0.6 --
4 s 3 12.63 HUBICKI £ukasz AZS £ód¼ 95 U16 LD -0.6 V #
5 s 3 12.66 BUCH Natan AZS £ód¼ 95 U16 LD -0.6 V SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
6 s 3 12.78 KACPRZAK Jan UKS Dziewi±tka Kutno 95 U16 LD -0.6 -- #
7 s 3 12.87 SZMID Sebastian SKS Start £ód¼ 94 U18 LD -0.6 -- MŹDRZYCKI Dariusz BEZ
8 s 3 13.08 KACPRZAK Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -0.6 -- #
1 s 4 12.31 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start £ód¼ 95 U16 LD +0.6 V MŹDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
2 s 4 12.32 KOWALCZYK Oskar RKS £ód¼ 95 U16 LD +0.6 V
3 s 4 12.33 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD +0.6 V #
4 s 4 12.84 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD +0.6 -- #
5 s 4 14.79 KO£ODZIUK Konrad AZS £ód¼ 96 U16 LD +0.6 --
1 s 5 11.27 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów £ódzki 89 U23 LD -0.1 II LIPIŃSKI Leszek £UKASIAK Micha³ # Z/3512/11 2019 M
2 s 5 12.20 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD -0.1 IV #
3 s 5 15.22 PRZEWO¬NY Kamil AZS £ód¼ 97 U14 LD -0.1 --
4 s 5 16.32 PRZEWO¬NY £ukasz AZS £ód¼ 95 U16 LD -0.1 --
1 f 10.72 KOPEĘ Dominik RKS £ód¼ 85 Sen LD +3.8 I
2 f 11.06 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów £ódzki 89 U23 LD +3.8 II LIPIŃSKI Leszek £UKASIAK Micha³ # Z/3512/11 2019 M
3 f 11.14 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD +3.8 II
4 f 11.16 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD +3.8 II #
5 f 11.38 RAJ Bart³omiej SKS Start £ód¼ 92 U20 LD +3.8 III MŹDRZYCKI Dariusz # Z/0111/11 2011 3
6 f 11.50 LIGAS Daniel AZS £ód¼ 92 U20 LD +3.8 III
200 m M
1 s 1 21.93 KOPEĘ Dominik RKS £ód¼ 85 Sen LD +0.7 II
2 s 1 22.82 JAB£OŃSKI Tomasz AZS £ód¼ 90 U23 LD +0.7 III
3 s 1 22.83 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.7 III
4 s 1 23.32 WIECZOREK Piotr AZS £ód¼ 88 U23 LD +0.7 III B.D. # BEZ
5 s 1 23.57 DOMARAŃCZYK Tomasz RKS £ód¼ 90 U23 LD +0.7 III
6 s 1 24.23 CHMIELEWSKI Artur RKS £ód¼ 88 U23 LD +0.7 --
1 s 2 23.22 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD +1.6 III #
2 s 2 24.43 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +1.6 --
3 s 2 24.57 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +1.6 -- #
4 s 2 25.28 KOWALCZYK Oskar RKS £ód¼ 95 U16 LD +1.6 V
5 s 2 25.74 URBAŃSKI Jan AZS £ód¼ 94 U18 LD +1.6 --
6 s 2 25.78 B£ASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +1.6 --
400 m M
1 50.83 SZCZEPANIAK Kamil AZS £ód¼ 93 U18 LD III
2 51.02 KURA¦ Emil RKS £ód¼ 93 U18 LD III
3 54.47 RACHUBIŃSKI Piotr RKS £ód¼ 94 U18 LD IV #
4 54.74 BUKATO Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD IV B.D. BEZ
5 55.05 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD --
6 57.28 JANISZEWSKI Norbert MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD --
7 57.93 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD -- #
800 m M
1 1:56.64 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ II WO£KOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 1:57.55 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
3 1:57.64 PASZYŃSKI Piotr AZS £ód¼ 81 Sen LD III #
4 1:58.64 WI¦NIEWSKI £ukasz AZS £ód¼ 92 U20 LD III B.D. BEZ
5 1:59.61 NITKA Maciej RKS £ód¼ # 93 U18 LD III #
6 1:59.67 PUZANISTA Jacek SKS Start £ód¼ 90 U23 LD III MŹDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0107/11 2011 3
7 2:01.40 STASIK Marek MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III #
8 2:03.16 WOJTCZAK Rados³aw MKS Aleksandrów £ódzki 91 U20 LD IV
9 2:04.86 BUBA Przemys³aw MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD IV
10 2:08.34 LAUK Wojciech AZS £ód¼ 93 U18 LD --
3000 m M
1 9:03.14 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz 90 U23 LD III B.D. # 3
2 9:05.77 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
3 9:17.45 KUBIAK £ukasz KB Geotermia Uniejów # 88 U23 LD --
4 9:23.81 W£ODARCZYK Dawid RKS £ód¼ 92 U20 LD IV
5 9:31.91 NOWAK Rafa³ MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD IV
6 9:51.39 CHARUBA £ukasz niest. £ód¼ # 90 U23 LD --
7 10:02.25 JAGIELSKI Przemys³aw WKB Meta Lubliniec 83 Sen SL --
110 m p³ M£ M
1 s 2 16.62 SIEDLECKI Marek UKS 55 £ód¼ # 95 U16 LD +1.2 III OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
2 f 16.87 SIEDLECKI Marek UKS 55 £ód¼ # 95 U16 LD -2.2 III OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
110 m p³ J M£ M
1 s 1 15.54 MUÆDÆYŃSKI Krystian RKS £ód¼ # 94 U18 LD -2.3 III #
2 s 1 17.38 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start £ód¼ 94 U18 LD -2.3 -- MŹDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
3 s 1 19.77 SZCZEPANEK Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD -2.3 -- #
2 s 2 18.27 IGNACZEWSKI Micha³ UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD +1.2 -- #
3 s 2 19.54 FRYDRYCH Damian RKS £ód¼ 94 U18 LD +1.2 --
4 s 2 19.56 SZMID Sebastian SKS Start £ód¼ 94 U18 LD +1.2 -- MŹDRZYCKI Dariusz BEZ
1 f 15.52 MUÆDÆYŃSKI Krystian RKS £ód¼ # 94 U18 LD -2.2 III #
3 f 17.36 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start £ód¼ 94 U18 LD -2.2 -- MŹDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
4 f 18.66 IGNACZEWSKI Micha³ UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD -2.2 -- #
5 f 18.90 SZCZEPANEK Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD -2.2 -- #
6 f 19.66 FRYDRYCH Damian RKS £ód¼ 94 U18 LD -2.2 --
110 m p³ M (99.1) M
1 s 3 15.29 JUSTYŃSKI Miko³aj AZS £ód¼ 92 U20 LD +1.8 II #
2 s 3 15.55 S£OMCZYŃSKI Damian RKS £ód¼ 92 U20 LD +1.8 II
1 f 15.38 S£OMCZYŃSKI Damian RKS £ód¼ 92 U20 LD +0.1 II
2 f 15.45 JUSTYŃSKI Miko³aj AZS £ód¼ 92 U20 LD +0.1 II #
110 m p³ M
1 s 3 16.02 OSIEJ Damian UKS 55 £ód¼ # 89 U23 LD +1.8 III MŹDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
400 m p³ J M£ M
1 59.74 SZCZEPANEK Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD IV #
2 61.01 SKUPIŃSKI Micha³ RKS £ód¼ 94 U18 LD --
3 63.47 W£ODARCZYK Miko³aj RKS £ód¼ 94 U18 LD -- #
4 66.70 NOWAKOWSKI Rafa³ SKS Start £ód¼ 94 U18 LD -- MŹDRZYCKI Dariusz BEZ
5 66.80 FRYDRYCH Damian RKS £ód¼ 94 U18 LD --
400 m p³ M
1 57.27 DOMARAŃCZYK Tomasz RKS £ód¼ 90 U23 LD III
2 59.35 CHMIELEWSKI Artur RKS £ód¼ 88 U23 LD --
3 59.86 WYLŹG£Y Witold AZS £ód¼ 92 U20 LD IV
4 60.48 ROMEK Pawe³ RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ IV R”CZKA Pawe³ # Z/4928/11 2
Tyczka M
1 4.01 ¦WIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL II
Trójskok M
1 14.00 GÓRNIAK Rafa³ MKS Aleksandrów £ódzki 92 U20 LD 0.0 III
2 13.48 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD +1.1 III KU¦ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
3 13.01 KO£AKOWSKI Przemys³aw UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD +2.0 IV B.D. # 3
4 12.44 B£ASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +0.7 --
5 12.43 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +1.6 --
6 10.83 MAJCHRZAK Damian LUKS Strza³ków # 94 U18 LD +0.5 --
Kula (5) M
1 17.65 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD I
2 15.55 ZA£OGA Robert MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD II
3 12.20 STASIAK Przemys³aw MKS Aleksandrów £ódzki # 94 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0216/12 4
3 12.20 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD V
5 10.64 SUDRA £ukasz AZS £ód¼ # 96 U16 LD V #
6 10.48 KACPRZAK Marcin AZS £ód¼ # 95 U16 LD --
7 10.36 GO¬DZIEWICZ Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
8 10.08 TOMCZAK Dawid UKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD --
9 9.81 MICHA£OWSKI Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
10 9.76 MOSKA Cezary MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD --
11 9.73 SIKORSKI Damian UKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0670/11 2012 4
12 9.39 KA£CZYŃSKI Patryk UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
13 9.38 STAŃCZYK Rafa³ RKS £ód¼ 96 U16 LD --
14 9.08 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów £ódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
15 8.65 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
16 8.55 IGNACZEWSKI Micha³ UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD -- #
17 8.50 MELKA Sebastian UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
18 8.35 DUDZIAK Sebastian RKS £ód¼ 95 U16 LD --
19 7.16 MARCINIAK Adrian UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -- JUDA Jerzy # BEZ
20 6.88 KACPRZAK Jan UKS Dziewi±tka Kutno 95 U16 LD -- #
21 6.41 LICHAŃSKI S³awomir UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -- JUDA Jerzy BEZ
Kula (6) M
1 15.50 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 91 U20 LD II
2 10.94 KOWALSKI Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki # 92 U20 LD --
Kula (7.26) M
1 13.39 ROGALSKI Tomasz AZS £ód¼ 86 Sen LD II
2 11.58 KAPU¦CIŃSKI Patryk AZS £ód¼ 87 Sen LD --
3 11.34 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki # 87 Sen LD --
Dysk (1) M
1 45.57 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD III
2 39.95 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD IV
3 35.52 JÓ¬WIAK Damian MKS Aleksandrów £ódzki 95 U16 LD IV
4 34.62 KOWALCZYK Marcin RKS £ód¼ 96 U16 LD V B.D. # BEZ
5 33.15 GO¬DZIEWICZ Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD V
6 32.52 STAŃCZYK Rafa³ RKS £ód¼ 96 U16 LD V
7 31.53 MA£ECKI Piotr LUKS Strza³ków # 95 U16 LD V
8 25.55 MA£EK £ukasz UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD -- #
9 25.37 KOWALCZYK Kamil UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD -- #
10 24.28 LICHAŃSKI S³awomir UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -- JUDA Jerzy BEZ
11 23.39 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
12 23.04 MELKA Sebastian UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
13 22.80 MICHA£OWSKI Kamil MKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD --
14 19.02 MARCINIAK Adrian UKS Aleksandrów £ódzki 96 U16 LD -- JUDA Jerzy # BEZ
Dysk (1.5) M
1 57.54 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD I
2 47.08 ZA£OGA Robert MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD II
3 36.63 SIKORSKI Damian UKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD IV JUDA Jerzy Z/0670/11 2012 4
4 28.34 STASIAK Przemys³aw MKS Aleksandrów £ódzki # 94 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0216/12 4
5 27.96 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów £ódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
Dysk (1.75) M
1 43.29 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 91 U20 LD III
2 39.00 KOWALSKI Micha³ MKS Aleksandrów £ódzki # 92 U20 LD III
Dysk (2) M
1 37.93 JANKOWSKI Rafa³ AZS £ód¼ 89 U23 LD III
2 37.78 KAPU¦CIŃSKI Patryk AZS £ód¼ 87 Sen LD III
3 24.95 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów £ódzki # 87 Sen LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1996929645538 sekund