Kraków 08 - 09.05.2010 Mistrzostwa woj.małopolskiego juniorów. Wojewódzka Olimpiada Młodzieży |
||||||||||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:48.83 | KALIWODA Monika | MUKS ILKUS Olkusz # | 1996 | U16 | MA | V | BORAWSKI Krzysztof # | Z/0839/12 | 2014 | 4 | |||||||||
2 | 1:52.16 | WOLCZYŃSKA Jaśmina | MUKS ILKUS Olkusz # | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 1:54.17 | KOŻUCH Ewa | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 1:55.06 | NATONIK Joanna | UKS Gminy Brzeszcze # | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
5 | 1:56.40 | BYCZEK Kinga | IKS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
6 | 2:00.35 | DZIADKOWIEC Klaudia | UKS Gminy Brzeszcze # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:13.99 | ZIELINKIEWICZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | II | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 2:19.88 | MIKLER Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||||
3 | 2:23.48 | GĘGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | III | |||||||||||||
4 | 2:23.98 | RYBAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | III | |||||||||||||
5 | 2:25.04 | BULDA Aleksandra | UKS Jedynka Skawina | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
6 | 2:26.50 | GAŻEŁ Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
7 | 2:29.66 | ŚLĘZAK Karolina | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
8 | 2:34.07 | MSTOWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
9 | 2:43.38 | NOWAK Wioletta | LKS Kłos Olkusz # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:50.71 | PODSIADŁO Roksana | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | III | # | ||||||||||||
2 | 10:53.40 | KULKA Regina | ULKS Lipinki | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||||
3 | 11:42.32 | LITWIŃSKA Jagoda | UKS bieganie.pl Wieliczka # | 1993 | U18 | MA | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
4 | 11:47.33 | CIEMPKA Agata | LKS Kłos Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
5 | 11:50.69 | CIEŚLIK Aleksandra | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 7:01.06 | DULAK Katarzyna | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | II | KLIMEK Józef # | Z/0369/11 | 2018 | 3 | |||||||||
2 | 8:06.22 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | MKS Stal Nowa Dęba | 1995 | U16 | PK | III | # | ||||||||||||
3 | 8:11.64 | RZYMEK Sabina | MLUKS Tarnów | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
4 | 8:45.25 | ŁASKAWIEC Marta | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.25 | WALCZYK Patrycja | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
1 | 1.50 | BORCZAK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
1 | 1.70 | BUKOWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1992 | U20 | MZ | I | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 1.50 | ZAJĄC Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 1.66 | PRAŻUCH Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | II | |||||||||||||
3 | 1.50 | DŁUTEK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | IV | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 1.55 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | III | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.01 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | -0.2 | III | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | ||||||||
1 | 12.28 | WŁODARCZYK Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | +1.1 | I | # | |||||||||||
2 | 11.56 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | +1.1 | II | ||||||||||||
3 | 11.40 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | +1.6 | III | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.19 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | II | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 9.56 | DURAJ Agnieszka | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | V | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
3 | 8.27 | NOWAK Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 7.75 | LITWIN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
5 | 7.43 | TYLIBA Dominika | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 7.91 | CZOPEK Klaudia | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
1 | 10.08 | ZEMAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 7.56 | DAŃDA Anna | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
2 | 8.79 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||||
3 | 5.72 | SOLECKA Sylwia | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 8.60 | WACŁAWIK Beata | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 6.20 | SZOTA Agnieszka | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 24.92 | NOWAK Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
2 | 18.85 | DAŃDA Anna | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 16.94 | CZOPEK Klaudia | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
4 | 16.82 | LITWIN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:30.27 | DEREWECKI Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | |||||||||||||
2 | 1:30.71 | HEKŁOWSKI Rafał | MLUKS Tarnów | 1995 | U16 | MA | III | |||||||||||||
3 | 1:33.69 | CZAPLA Krystian | IKS Olkusz | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
4 | 1:40.63 | KOWALIK Konrad | MLUKS Tarnów # | 1997 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
5 | 1:48.82 | DEPTA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.33 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz | 1986 | Sen | MA | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:55.66 | BUCZKOWSKI Sławomir | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 1:58.81 | ZIELINKIEWICZ Arkadiusz | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 1:59.01 | KNAPIK Michał | RKS Łódź # | 1993 | U18 | LD | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:59.55 | IWANIEC Mariusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1992 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:59.97 | POTOK Daniel | ULKS Lipinki # | 1993 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:00.72 | DUDA Bartosz | UKS Kusy Bukowno | 1993 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:01.11 | KOS Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:01.65 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:02.91 | MOTAK Jakub | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U20 | MA | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 2:06.00 | MOLEK Dariusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 2:09.46 | FRYCZ Radosław | LKS Kłos Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:10.77 | RAJCA Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:12.63 | CZARNECKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:13.29 | PINDELSKI Daniel | UKS bieganie.pl Stryszawa # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:20.97 | POCHOPIEŃ Adam | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:21.87 | DANECKI Michał | MUKS ILKUS Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||
8 | s | 2 | 2:22.02 | MYSTEK Kamil | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 9:07.46 | KAROŃ Bartosz | KS Olkusz # | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||||
2 | 9:13.80 | WRONA Łukasz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||||
3 | 9:19.57 | KLUBA Marcin | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 9:27.39 | RADWAN Michał | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
5 | 9:28.01 | JANUSZEK Artur | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
6 | 9:55.75 | NOWAK Dawid | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
7 | 10:00.03 | BIELAT Kacper | LKS Kłos Olkusz # | 1994 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:46.61 | PIEKARZ Krystian | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||||
2 | 7:53.71 | PASICH Wojciech | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 8:11.40 | GURGUL Kamil | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 8:13.36 | SOBCZYK Adrian | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.92 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
1 | 1.95 | DŁUTEK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U20 | SL | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
2 | 1.82 | CIEŚLIK Miłosz | LKS Narew Łomża # | 1993 | U18 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/3911/23 | 2023 | ||||||||||
2 | 1.86 | ŚNIEĆ Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||||
3 | 1.70 | MADYDA Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 1.70 | PRZYWARA Dawid | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
3 | 1.70 | ZIAJA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | ZAPART Stanisław # | Z/0080/11 | 2020 | BEZ | |||||||||
4 | 1.70 | ZYGMUNT Kamil | MKS Tempo Kęty | 1986 | Sen | MA | -- | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.59 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1990 | U23 | MA | +0.7 | III | # | |||||||||||
2 | 13.25 | LEŚKÓW Maciej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.5 | III | ||||||||||||
3 | 11.79 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +2.0 | -- | # | |||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.29 | KURZDYM Wojciech | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | V | # | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.74 | KACHNIC Artur | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 12.84 | KAPCIA Marcin | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
3 | 12.41 | ZACNY Wojciech | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 10.98 | CHOŁA Przemysław | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
5 | 9.69 | KUNA Szymon | MUKS ILKUS Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.78 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U20 | SL | II | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 12.00 | WOJTASZEK Dawid | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
3 | 11.88 | PORADZISZ Patryk | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
4 | 10.90 | KOWALEWSKI Jakub | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
5 | 10.52 | SIENKIEWICZ Michał | MUKS ILKUS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 10.22 | PILARCZYK Bartłomiej | MUKS ILKUS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
7 | 10.19 | KOLAWA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
8 | 8.45 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
9 | 7.08 | ŁOPUCH Paweł | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.67 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | I | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.20 | KURZDYM Wojciech | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | V | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.15 | KACHNIC Artur | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 31.56 | MIGDAŁ Robert | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.27 | PORADZISZ Patryk | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 51.34 | GĄSIOR Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||||
3 | 49.39 | NOWOTARSKI Piotr | MKS Tempo Kęty | 1992 | U20 | MA | III | |||||||||||||
4 | 40.59 | KOLAWA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
5 | 40.34 | ŻMUDA Adrian | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
6 | 24.31 | KLICH Mateusz | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.9746398925781 sekund |