Gdańsk 08.05.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.35 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | +0.5 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.03 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | -0.4 | III | # | |||||||||
3 | e | 1 | 13.42 | JARZĘBSKA Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | -0.4 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 12.56 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.00 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | +0.8 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.27 | BAZYCHOWSKA Martyna | RKS Rumia | 1989 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.71 | DORAWA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.73 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1989 | U16 | PM | +0.8 | IV | # | |||||||||
5 | e | 2 | 13.75 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
6 | e | 2 | 13.84 | GÓRSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.24 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | +0.5 | II | # | |||||||||
2 | e | 3 | 12.92 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | +0.5 | III | POBŁOCKI Wojciech | |||||||||
3 | e | 3 | 13.62 | STEFAN Justyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | +0.5 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.88 | STUDZIŃSKA Izabela | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | e | 4 | 13.03 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 4 | 13.61 | SPICA Magdalena | MTS Junior Sopot # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 12.15 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | ||||||||
3 | f | 12.80 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | III | ||||||||||||
1 | f | 0 | 12.12 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.12 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.12 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.12 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 12.85 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
4 | f | 0 | 12.85 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
4 | f | 0 | 12.85 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
4 | f | 0 | 12.85 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
6 | f | 0 | 13.06 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 13.06 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 13.06 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 13.06 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.58 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +0.1 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 27.12 | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | +0.1 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 27.93 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1989 | U16 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
5 | e | 1 | 28.80 | ZAWADZKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | +0.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 2 | 26.35 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | 0.0 | III | ||||||||||
1 | e | 3 | 27.25 | JARZĘBSKA Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | +0.4 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 27.55 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
3 | e | 3 | 28.21 | DORAWA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 25.86 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | II | ||||||||||
2 | e | 4 | 28.02 | KITA Agnieszka | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 29.32 | GUTOWSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 29.57 | SPICA Magdalena | MTS Junior Sopot # | 1987 | U18 | PM | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 24.86 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | 0.0 | I | # | |||||||||
2 | e | 5 | 25.00 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | 0.0 | II | ||||||||||
3 | e | 5 | 25.13 | WARDOWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1983 | U23 | PM | 0.0 | II | ||||||||||
4 | e | 5 | 25.99 | SAŻALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | 0.0 | II | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 60.80 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 62.48 | STĘPIEŃ Marta | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1990 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 62.66 | SAS Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 65.77 | GWIŻDŻ Sylwia | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1992 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | e | 1 | 65.45 | STEFANKO Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 70.95 | GRUCHAŁA Patrycja | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1992 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 59.27 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 60.13 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 60.65 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 62.31 | REJENT Natalia | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | IV | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:12.35 | PIETRYKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:13.81 | NOWAKOWSKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 1985 | U20 | PM | II | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0352/12 | 2024 | ||||||||
3 | e | 1 | 2:16.77 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:1881 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U18 | PM | MM | |||||||||||
7 | e | 1 | 2:20.74 | WRÓBLEWSKA Monika | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 4:40.18 | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U23 | KP | II | B.D. | Z/0869/11 | 1 | ||||||||
3 | e | 1 | 5:16.89 | WAŻNA Ewelina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11:14.71 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.16 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +0.4 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 15.55 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.4 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 15.97 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 16.33 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.4 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | e | 2 | 15.18 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 2 | 15.58 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 15.80 | ANDRZEJEWSKA Beata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 19.32 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 66.07 | KOŚKA Małgorzata | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 70.95 | ŚCIĄGAJ Monika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | IV | KRASIŃSKI Jędrzej | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.60 | ZEDIG Bogumiła | SKS Sokół Malbork # | 1983 | U23 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 0 | 1.45 | WOJCIECHOWSKA Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.40 | CZAJKOWSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
6 | f | 3.20 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | ||||||||||||
8 | f | 2.80 | LEHMANN Małgorzata | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | III | ||||||||||||
1 | f | 0 | 4.10 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U23 | MA | M | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 3.70 | SOWA Katarzyna | KKL Kielce # | 1985 | U20 | SK | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.40 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | U20 | LU | I | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 3.40 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1983 | U23 | LU | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 3.20 | KALINOWSKA Oliwia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 3.20 | KACZMAREK Anna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 2.40 | KOSMALA Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
10 | f | 0 | 2.20 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 2.20 | GRZELECKA Sonia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 5.67 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 5.16 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | f | 0 | 5.09 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 5.03 | HEBDA Nadzieja | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 4.91 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 4.87 | KUBICA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 4.84 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 11.79 | CHYŁA Izabela | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U20 | PM | II | B.D. | ||||||||||
2 | f | 0 | 11.02 | GIBAS Marlena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U23 | PM | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | ||||||||||
3 | f | 0 | 10.74 | UMECKA Anna | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 10.55 | PIĄTKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 10.99 | GRUBBA Izabela | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | ||||||||||||
1 | f | 0 | 12.13 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 11.89 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | f | 0 | 11.88 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 10.94 | MARZEJON Alicja | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 43.76 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 36.71 | KOZŁOWSKA Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 35.04 | OCZAK Justyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 28.82 | BŁASZKOWSKA Magdalena | KS Wda Lipusz # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
3 | f | 39.53 | BUBIEŃKO Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | II | ||||||||||||
1 | f | 0 | 45.50 | LEWANDOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 41.55 | BIELAS Anna | SKLA Słupsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 37.96 | WODERSKA Nina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 0 | 36.49 | MARZEJON Alicja | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 35.73 | WOJTASIK Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 31.91 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.82 | GAJ Adam | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U23 | WP | -0.4 | I | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.83 | CZAJKOWSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 10.93 | KULCZAK Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1982 | U23 | KP | -0.4 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 11.10 | KUBASZEWSKI Mariusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1982 | U23 | KP | -0.4 | II | # | |||||||||
4 | e | 1 | 11.57 | ROŻEK Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1984 | U23 | PM | -0.4 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.83 | GOEBEL Kamil | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1988 | U18 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 11.90 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | U23 | PM | -0.4 | -- | KWIATKOWSKI Lech | |||||||||
1 | e | 2 | 11.48 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.71 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 11.25 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.50 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.97 | DARDZIŃSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 11.76 | CHMURA Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.21 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.4 | II | ||||||||||
3 | e | 3 | 11.56 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
6 | e | 3 | 11.88 | KUZMANOW Stanisław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.02 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | +0.6 | II | ||||||||||
2 | e | 4 | 11.32 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | +0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 4 | 11.50 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
4 | e | 4 | 11.51 | GALOR Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | +0.6 | III | ||||||||||
5 | e | 4 | 11.60 | SZULC Dominik | KS Agro Kociewie Starogard # | 1987 | U18 | PM | +0.6 | III | B.D. | |||||||||
3 | e | 5 | 11.83 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | e | 5 | 11.93 | LASKOWSKI Damian | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
6 | e | 5 | 12.05 | GRABAN Sebastian | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | 0.0 | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | |||||||||
1 | f | 0 | 10.86 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | +0.5 | I | ||||||||||
2 | f | 0 | 11.24 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.5 | II | ||||||||||
4 | f | 0 | 11.41 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.5 | III | ||||||||||
6 | f | 0 | 11.64 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.5 | III | ||||||||||
7 | f | 0 | 11.75 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | +0.5 | III | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.65 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -0.3 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 22.70 | SZCZYGIEŁ Jarosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1974 | Sen | KP | -0.3 | II | ||||||||||
1 | e | 2 | 23.56 | KREFT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1988 | U18 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 23.92 | KUZMANOW Stanisław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
6 | e | 2 | 26.07 | GOEBEL Kamil | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1988 | U18 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 22.92 | KOCHAŃSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | -0.3 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 23.08 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | -0.3 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 23.09 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -0.3 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 23.12 | GALOR Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | -0.3 | III | ||||||||||
5 | e | 3 | 23.75 | WICHROWSKI Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -0.3 | IV | ||||||||||
6 | e | 3 | 24.31 | BAGROWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | -0.3 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 23.41 | ŚLIGOWSKI Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 4 | 23.96 | KOWALCZYK Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
1 | e | 5 | 23.07 | WĘGRZYN Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
2 | e | 5 | 23.21 | ŻARKOWSKI Daniel | RKS Rumia | 1985 | U20 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 5 | 23.46 | ROŻEK Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1984 | U23 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
4 | e | 5 | 24.28 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
1 | e | 6 | 22.28 | GAJ Adam | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U23 | WP | 0.0 | II | ||||||||||
2 | e | 6 | 22.50 | KUBASZEWSKI Mariusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1982 | U23 | KP | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | e | 6 | 23.79 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | U23 | PM | 0.0 | -- | KWIATKOWSKI Lech | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 49.29 | SKRZYPCZAK Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 49.48 | ŁĘGOWSKI Rafał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 1 | 52.35 | JAKUBIAK Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 52.75 | HOGE Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 51.69 | UFNALEWSKI Kacper | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 51.37 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 52.62 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 55.09 | JEZIORNY Jerzy | UKB Szubin | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 51.35 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 3 | 52.06 | BRZOZOWSKI Piotr | BKS Bydgoszcz | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | e | 4 | 51.69 | SOLIS Adam | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 4 | 53.63 | LABUDA Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
3 | e | 4 | 54.05 | MYKOWSKI Paweł | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
1 | e | 5 | 52.31 | SZCZYGIEŁ Bartosz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 5 | 53.28 | SUŁKOWSKI Jarosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | IV | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 2:02.61 | DWORAK Dawid | MKL Szczecin # | 1988 | U18 | ZP | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | e | 1 | 2:02.88 | LISKOWICZ Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:05.21 | CHILIŃSKI Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 2:08.13 | LESZCZYŃSKI Mariusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:59.11 | RULIŃSKI Przemysław | MUKS Olimpijczyk Rajkowy # | 1986 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 2 | 2:01.11 | NOWAKOWSKI Karol | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
4 | e | 2 | 2:01.27 | KRÓL Błażej | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1987 | U18 | PM | III | NAWROCKI Dariusz | Z/0528/12 | 2012 | 2 | |||||||
5 | e | 2 | 2:02.21 | WLAZŁY Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:56.05 | PIEKARSKI Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:56.17 | HEBEL Łukasz | LKS Zantyr Sztum # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:57.69 | JANIAK Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1984 | U23 | KP | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 1:59.20 | KOZYRA Karol | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1983 | U23 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 3 | 2:01.80 | PAPROCKI Krzysztof | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1986 | U20 | PM | III | B.D. NAWROCKI Dariusz | , Z/0527/12 | , 2012 | 3 | |||||||
7 | e | 3 | 2:02.93 | WIŚNIEWSKI Przemysław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
8 | e | 3 | 2:03.27 | KAMIŃSKI Łukasz | MKLA Łęczyca | 1987 | U18 | LD | IV | |||||||||||
9 | e | 3 | 2:06.64 | KĄKOL Mateusz | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1987 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 4:10.88 | PATALAS Piotr | UKS Bliza Władysławowo # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 4:11.40 | BRZYSKI Paweł | BKS Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 4:23.23 | NASTAŁY Wiesław | MLKS Olimpia Bytów # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 2 | 3:58.61 | LABUDDA Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 4:01.08 | KOŚMIEJA Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | II | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 2 | 4:06.75 | PRZYSIĘŻNY Oskar | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | U20 | PM | III | B.D. | Z/0427/13 | 2016 | 2 | |||||||
4 | e | 2 | 4:07.49 | ZIELIŃSKI Cezary | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U20 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||
5 | e | 2 | 4:09.01 | CZAJA Michał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 4:11.33 | SADOWSKI Robert | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 1985 | U20 | LD | III | B.D. # | Z/0551/12 | 2023 | ||||||||
8 | e | 2 | 4:19.49 | STASZEWSKI Ariel | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | IV | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:40.01 | ROMAN Marek | LUKS Orneta # | 1983 | U23 | WN | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 9:02.80 | ROLBIECKI Michał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | U20 | PM | III | B.D. # | Z/0522/12 | 2017 | 2 | |||||||
3 | e | 1 | 9:02.94 | ŁUDZIK Piotr | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 9:11.19 | LAUT Mariusz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1984 | U23 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||
5 | e | 1 | 9:31.00 | GARSTA Ireneusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 16.41 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | +0.6 | IV | ||||||||||
5 | e | 1 | 20.00 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 20.87 | KOSECKI Sebastian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14.98 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | +0.8 | I | ||||||||||
2 | e | 1 | 15.31 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | +0.8 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 15.80 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | +0.8 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 18.91 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | +0.8 | -- | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 56.37 | KOĆ Dominik | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 58.31 | WOŹNIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 59.59 | JÓŹWIAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 61.50 | BACH Arkadiusz | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 5:47.87 | RZESZEWICZ Karol | LKS Zantyr Sztum # | 1983 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 5:53.49 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | e | 1 | 5:55.58 | CHUCHAŁA Daniel | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1983 | U23 | PM | -- | B.D. # | Z/0536/12 | 2016 | 3 | |||||||
4 | e | 1 | 6:06.10 | TRZASKO Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 6:08.22 | KRÓL Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
6 | e | 1 | 6:13.54 | SZCZYPIOR Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 6:30.98 | BARAN Łukasz | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | IV | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 2.04 | GLAUBERT Marcin | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U23 | WN | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.04 | GLAUBERT Marcin | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U23 | WN | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.04 | GLAUBERT Marcin | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U23 | WN | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.04 | GLAUBERT Marcin | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U23 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2.01 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2.01 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2.01 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2.01 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.85 | LEWANDOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.85 | LEWANDOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.85 | LEWANDOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1.85 | LEWANDOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.75 | MÓŁKA Tomasz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.75 | MÓŁKA Tomasz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.75 | MÓŁKA Tomasz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 1.75 | MÓŁKA Tomasz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | PUŁAWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | PUŁAWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | PUŁAWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | PUŁAWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.70 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 6.96 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 6.60 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 6.54 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 6.42 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 1985 | U20 | MZ | III | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0612/22 | 2024 | ||||||||
6 | f | 0 | 6.01 | NALEŻYTY Piotr | BKS Bydgoszcz | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 5.95 | SIARA Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
11 | f | 0 | 5.46 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 13.90 | GÓRAS Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 13.69 | RUDŹ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 13.05 | BORZESZKOWSKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 12.82 | GOLUCH Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 12.65 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
3 | 15.18 | BULSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | f | 0 | 13.60 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U18 | KP | III | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
1 | f | 0 | 18.38 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 13.44 | PISANKO Bartosz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||
2 | f | 0 | 16.36 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 13.06 | LIS Przemysław | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1988 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||
4 | f | 0 | 12.87 | KOPACZ Tomasz | GKS Luzino | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 13.67 | OWCZAREK Henryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 12.39 | FIKUS Andrzej | GKS Luzino # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 13.16 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 0 | 12.75 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 12.39 | TOPP Przemysław | GKS Luzino | 1983 | U23 | PM | III | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 42.63 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 33.20 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 29.33 | PISANKO Bartosz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 55.94 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 51.23 | WASIAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 51.15 | ROGOWIEC Sebastian | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 45.66 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 41.31 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 38.54 | SZULC Bartłomiej | GKS Luzino | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 32.11 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.09 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | II | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
2 | 43.23 | MALECKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||||
3 | f | 0 | 34.58 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 0 | 30.77 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 52.25 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 48.13 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U18 | PM | IV | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 0 | 43.80 | GAJKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 56.87 | KĄKOL Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 55.63 | KAZUBOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 48.80 | MAJEK Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 47.80 | MIERZEJEWSKI Michał | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 46.81 | ZIELIŃSKI Rafał | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 42.90 | NIKLEWICZ Nikodem | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.864856004715 sekund |