Gdańsk 11.06.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.69 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -0.9 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.20 | GRUSZKA Karolina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -0.9 | III | ||||||||||
2 | f | 12.57 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | +0.3 | II | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
4 | f | 12.74 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +0.3 | II | |||||||||||
5 | f | 12.82 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | +0.3 | III | |||||||||||
6 | f | 13.02 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U16 | PD | +0.3 | III | # | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.83 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -0.3 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 25.65 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | 0.0 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 25.68 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | e | 2 | 26.53 | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 59.27 | WANTOCH-REKOWSKA Malwina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 59.42 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 59.31 | CYBUL Monika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 59.89 | JARZĘBSKA Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 59.80 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:15.30 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:16.10 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 4:44.33 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 4:45.47 | JAKIMOW Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 4:50.69 | MAŃSKA Krystyna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 4:53.64 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 4:54.55 | PĘKAŁA Katarzyna | UKS Orzeł Objazda # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.36 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | -1.3 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | e | 1 | 15.82 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -1.3 | III | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | I | |||||||||||||
2 | 1.65 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 1.60 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.00 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 1982 | U23 | SK | M | WRONA Agnieszka # | ||||||||||||
2 | 3.80 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U23 | MA | M | # | ||||||||||||
3 | 3.60 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 3.20 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
5 | 2.60 | GRZELECKA Sonia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 2.40 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.57 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | -0.3 | II | ||||||||||||
2 | 5.41 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | -0.5 | II | ||||||||||||
4 | 5.10 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +1.3 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.81 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 12.59 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 10.58 | GRUBBA Izabela | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.71 | KOZŁOWSKA Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 37.78 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
3 | 35.71 | OCZAK Justyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 33.09 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||||
7 | 27.60 | BŁASZKOWSKA Magdalena | KS Wda Lipusz # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 54.94 | KOŹLAKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1982 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 37.58 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 45.40 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 41.96 | BIELAS Anna | SKLA Słupsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 40.92 | BUBIEŃKO Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||||
4 | 39.82 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
5 | 38.70 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
6 | 35.62 | WOJTASIK Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
7 | 35.27 | MARCIUCH Agnieszka | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 29:16.06 | MILEWICZ Katarzyna | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 29:24.25 | ROKITA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
3 | 31:32.09 | RYCHCIK Beata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 32:49.09 | PIĘTKA Edyta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 3 | 11.13 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | 0.0 | II | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.09 | KONIECZYŃSKI Łukasz | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | +0.9 | II | ||||||||||
2 | e | 4 | 11.13 | KOWALSKI Sebastian | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | +0.9 | II | ||||||||||
1 | e | 5 | 10.92 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -0.4 | II | ||||||||||
1 | e | 6 | 10.85 | WIADEREK Piotr | SKLA Sopot # | 1984 | U23 | PM | -1.6 | I | # | |||||||||
1 | f | 10.97 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | +0.3 | II | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 23.13 | GRYZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
1 | e | 3 | 22.80 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -0.7 | II | ||||||||||
2 | e | 3 | 22.87 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -0.7 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 22.93 | BRZOZOWSKI Piotr | BKS Bydgoszcz | 1987 | U18 | KP | -0.7 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 23.08 | KUZMANOW Stanisław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | -0.7 | III | ||||||||||
1 | e | 5 | 22.94 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.3 | III | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 48.53 | WALCZAK Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1975 | Sen | PM | II | WALCZAK Mariusz | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:58.23 | PODOLAK Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:59.15 | UFNALEWSKI Kacper | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:54.42 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:54.88 | RULIŃSKI Przemysław | MUKS Olimpijczyk Rajkowy # | 1986 | U20 | PM | II | B.D. | 3 | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
7 | e | 1 | 4:07.69 | WLAZŁY Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:45.59 | ŁUDZIK Piotr | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8:46.73 | TOMKOWSKI Przemysław | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14:51.74 | KOPEĆ Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | B.D. | Z/1267/14 | 2022 | 1 | |||||||
2 | e | 1 | 15:44.20 | WALECZKO Maciej | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U20 | KP | III | NOWAKOWSKI Marian # | 2 | |||||||||
3 | e | 1 | 15:56.52 | BARAN Łukasz | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 15:58.04 | RODA Adam | KUKS Remus Kościerzyna | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.41 | KOZAK Szymon | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | -0.3 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 16.07 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
3 | e | 1 | 16.26 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U18 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 14.96 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | -0.9 | I | ||||||||||
2 | e | 2 | 15.94 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 16.64 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | 1.98 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
5 | 1.85 | JARECKI Adrian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.50 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 4.40 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 4.20 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | II | # | ||||||||||||
4 | 4.00 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
5 | 4.00 | KOŁAKOWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
6 | 3.80 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
7 | 3.80 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.15 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | +0.3 | II | ||||||||||||
2 | 6.61 | ŻARKOWSKI Daniel | RKS Rumia | 1985 | U20 | PM | +0.3 | III | ||||||||||||
3 | 6.45 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +0.5 | III | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.82 | KUCZERSKI Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 14.31 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | III | # | ||||||||||||
3 | 14.14 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.38 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 16.64 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 15.11 | BULSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
4 | 14.08 | OWCZAREK Henryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||||
5 | 13.96 | MICHALAK Paweł | SKLA Słupsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
6 | 13.74 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.42 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | I | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.62 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.15 | WASIAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 50.05 | ROGOWIEC Sebastian | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 48.37 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.95 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 45.21 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | II | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.64 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 42.18 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 66.68 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | I | |||||||||||||
2 | 65.29 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 62.50 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
4 | 56.53 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 51.47 | SZAJDA Jakub | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
6 | 50.13 | SZMIDT Robert | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.54 | WIŚNIEWSKI Maciej | niest. Toruń # | 1978 | Sen | KP | I | # | ||||||||||||
2 | 63.46 | ROGIŃSKI Tomasz | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 55.40 | LACH Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||||
4 | 53.77 | MAJEK Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 52:30.63 | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||||
2 | 53:53.70 | FILIPOWICZ Tomasz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 59:06.29 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 61:58.89 | JĘDRZEJEWSKI Artur | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
5 | 67:43.67 | KWIATKOWSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1990 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.80215883255005 sekund |