Zielona Góra 18.06.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.15 | RYSIUKIEWICZ Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1978 | Sen | LB | -0.5 | I | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:16.64 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U18 | PD | II | B.D. | 3 | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:48.93 | KNAP Ilona | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:55.65 | ZAWADZKA Ewa | LLKS Osowa Sień # | 1989 | U16 | LB | III | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.99 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U18 | DS | -0.2 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.52 | BILIŃSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U18 | DS | -0.2 | II | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 65.21 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | II | PLUTA Ryszard | ||||||||||
2 | s | 1 | 70.45 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | IV | B.D. | 3 | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | ZWIRN Magdalena | KS AZS AWF Poznań # | 1986 | U20 | WP | III | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.20 | ILKOWSKA Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||||
2 | 2.80 | KRZYŻANOWSKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U16 | LB | III | |||||||||||||
3 | 2.80 | BUDZISZ Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 2.70 | BONIK Monika | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
5 | 2.70 | SZULC Emilia | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
6 | 2.60 | PODEMSKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
7 | 2.50 | FREJLICH Małgorzata | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.59 | OLKIEWICZ Monika | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U18 | LB | +0.6 | II | # | |||||||||||
3 | 5.28 | RŻEWSKA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | +0.4 | III | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.51 | OLKIEWICZ Monika | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U18 | LB | +0.4 | II | # | |||||||||||
2 | 10.75 | BILIŃSKA Joanna | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U18 | DS | +0.5 | III | ||||||||||||
4 | 10.54 | MRÓZ Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | +0.4 | IV | ||||||||||||
5 | 10.47 | CHOROSZKO Aneta | AZS-AWF Gorzów | 1989 | U16 | LB | +0.2 | IV | B.D. | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.79 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | I | # | ||||||||||||
2 | 11.79 | SIELUK Agnieszka | ULKS Ilno Torzym # | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||||
3 | 10.47 | KAMIŃSKA Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.26 | GLANC Żaneta | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U23 | WP | I | |||||||||||||
2 | 45.36 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | I | # | ||||||||||||
3 | 43.67 | KRZYŻAN Małgorzata | LKS Lubusz Słubice # | 1968 | Masters | LB | I | BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # | Z/3809/11 | 2024 | 2 | |||||||||
4 | 37.45 | ODROBNA Marta | AZS-PWSZ Gorzów # | 1988 | U18 | LB | II | |||||||||||||
5 | 37.37 | KAMIŃSKA Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | II | |||||||||||||
6 | 36.43 | PASEK Małgorzata | ULKS Ilno Torzym # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 59.04 | STONOGA Dorota | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | I | |||||||||||||
2 | 43.72 | PASEK Małgorzata | ULKS Ilno Torzym # | 1987 | U18 | LB | II | |||||||||||||
3 | 42.78 | ŁUKASZEWSKA Bożena | ULKS Ilno Torzym # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
4 | 41.65 | SIELUK Agnieszka | ULKS Ilno Torzym # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.26 | HOFFMAN Aneta | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1989 | U16 | LB | III | |||||||||||||
2 | 36.64 | CEMBROWICZ Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||||
3 | 36.52 | ŁAPCZYŃSKA Agnieszka | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
5 | 30.20 | JAŃCZUK Olga | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 49.98 | MIGDALSKI Filip | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 4:19.93 | KARABIN Jakub | ZLKL Zielona Góra # | 1989 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
4 | 4:26.87 | MIKOŁAJCZAK Mateusz | MKST Astra Nowa Sól # | 1990 | U16 | LB | V | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.05 | SZMIT Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1989 | U16 | LB | -0.7 | IV | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.51 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | -0.7 | III | ||||||||||||
2 | 16.01 | SAROSIK Artur | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U18 | DS | -0.7 | IV | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.88 | ZIÓŁKOWSKI Robert | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U20 | LB | -0.7 | IV | ||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.18 | KUZIORA Łukasz | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 56.22 | JEZIOREK Adam | LLKS Gubin | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 57.79 | SALAMON Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 58.01 | WOJCIECHOWSKI Paweł | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 58.42 | ŁAPA Jakub | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U18 | DS | III | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 53.02 | JOACHIMIAK Marcin | LLKS Gubin | 1983 | U23 | LB | I | |||||||||||
2 | s | 2 | 55.31 | GÓRSKI Stanisław | ZLKL Zielona Góra | 1984 | U23 | LB | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 55.48 | BREJWO Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:10.73 | METELICA Łukasz | MKST Astra Nowa Sól # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 6:15.02 | SARDAKOWSKI Maciej | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||||
4 | 6:29.02 | SZNAJDER Rafał | MKST Astra Nowa Sól # | 1988 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
5 | 6:31.30 | SAWIELEWICZ Teodor | LLKS Osowa Sień # | 1988 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
6 | 6:32.86 | JUREK Arkadiusz | MKST Astra Nowa Sól # | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
7 | 6:33.32 | KONOPKA Tymoteusz | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
8 | 6:37.72 | MALINOWSKI Sławomir | MKST Astra Nowa Sól # | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | WOJTYNA Piotr | ZLKL Zielona Góra | 1985 | U20 | LB | II | |||||||||||||
2 | 1.95 | KWIATKOWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||||
3 | 1.95 | SZCZERBA Rafał | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | II | |||||||||||||
4 | 1.92 | DZIADAS Karol | AZS-PWSZ Gorzów | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
4 | 1.92 | DZIOPA Jakub | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.70 | WYPRZAŁ Jarosław | ZLKL Zielona Góra | 1986 | U20 | LB | III | # | ||||||||||||
2 | 3.40 | WYRWICKI Marcin | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
3 | 3.40 | STONOGA Michał | ULKS Ilno Torzym # | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
4 | 3.30 | PILARZ Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
5 | 3.00 | HASIUK Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 2.50 | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.86 | MARMOL Oskar | AZS-AWF Gorzów | 1985 | U20 | LB | +0.2 | III | ||||||||||||
2 | 13.35 | GŁUCHOWSKI Grzegorz | ZLKL Zielona Góra | 1986 | U20 | LB | +0.4 | III | ||||||||||||
3 | 12.82 | PŁOCHOCKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1988 | U18 | DS | +0.3 | IV | ||||||||||||
4 | 12.82 | SKWAREK Wojciech | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | +0.4 | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.26 | FRĄTCZAK Tobiasz | ULKS Ilno Torzym # | 1987 | U18 | LB | II | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.01 | KORBUT Piotr | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | II | |||||||||||||
2 | 14.74 | BOSY Arkadiusz | ULKS Ilno Torzym # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||||
3 | 14.52 | RODAK Michał | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | II | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.02 | BASIŃSKI Tomasz | ULKS Ilno Torzym # | 1983 | U23 | LB | I | |||||||||||||
2 | 14.78 | SKIBICKI Zdzisław | KS Gwardia Piła # | 1982 | U23 | WP | I | B.D. | Z/11326/21 | 2024 | ||||||||||
3 | 14.54 | PAWELSKI Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1968 | Masters | LB | I | PAWELSKI Grzegorz # | 2 | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.95 | RATAJCZAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U20 | WP | I | |||||||||||||
2 | 44.19 | NIJAKOWSKI Łukasz | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | II | |||||||||||||
3 | 42.38 | BORULA Paweł | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | III | |||||||||||||
4 | 41.73 | KUCZYK Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1986 | U20 | WP | III | |||||||||||||
5 | 41.69 | ŻÓŁTAŃSKI Marcin | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1986 | U20 | LB | III | |||||||||||||
6 | 39.09 | DULKO Marcin | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1986 | U20 | WP | III | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.10 | CWALINA Sylwester | AZS-AWF Gorzów | 1980 | Sen | LB | I | |||||||||||||
2 | 45.66 | BOJARSKI Arkadiusz | LKS Lubusz Słubice # | 1980 | Sen | LB | II | CHUSTECKI Ryszard | Z/3834/11 | 2024 | 2 | |||||||||
3 | 43.15 | BASIŃSKI Tomasz | ULKS Ilno Torzym # | 1983 | U23 | LB | II | |||||||||||||
4 | 42.08 | PAWELSKI Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1968 | Masters | LB | II | PAWELSKI Grzegorz # | 2 | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.20 | FRĄTCZAK Tobiasz | ULKS Ilno Torzym # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 52.48 | HOŁUBOWICZ Michał | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 62.31 | RODAK Michał | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | I | |||||||||||||
2 | 54.56 | SOBOLAK Paweł | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||||
3 | 45.78 | BOSY Arkadiusz | ULKS Ilno Torzym # | 1986 | U20 | LB | III | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.38 | PUDLISZEWSKI Przemysław | TS Olimpia Poznań # | 1989 | U16 | WP | III | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.12 | SPYCHAŁA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | II | |||||||||||||
2 | 46.26 | BAŁUK Kamil | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
3 | 44.37 | RUCIOCH Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 43.24 | DOPIERAŁA Kamil | AZS-AWF Gorzów | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.74081802368164 sekund |