Bielsko Biała 07 - 08.06.2003 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 24.64 | MINDA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | +0.5 | I | ||||||||||||
1 | 25.87 | KORNAS Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | -0.1 | II | ||||||||||||
1 | 26.97 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U16 | SL | +1.6 | III | ||||||||||||
2 | 25.27 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | +0.5 | II | ||||||||||||
2 | 27.12 | ZUZIAK Roksana | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U16 | SL | +1.6 | III | ||||||||||||
3 | 25.82 | FICK Ewelina | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | +0.5 | II | ||||||||||||
4 | 26.14 | ŁˇCKA Kamila | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U18 | SL | +0.5 | II | ||||||||||||
5 | 26.39 | PLEWNIA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U18 | SL | +0.5 | III | ||||||||||||
6 | 26.63 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U18 | SL | +0.5 | III | # | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:09.23 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | I | |||||||||||||
1 | 2:10.2 r | KU¦ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
2 | 2:10.6 r | GRUSZKA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
2 | 2:11.04 | SZCZOTKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 2:16.86 | HANDZLIK Dagmara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 2:19.3 r | SZCZYRK Katarzyna | UKS Olimp Mazańcowice # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 2:20.33 | ZIMOLONG Nikola | UKS-MOS Opole # | 1987 | U18 | OP | III | |||||||||||||
4 | 2:25.5 r | GLONDALSKA Pamela | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 2:21.49 | MENTEL Monika | MKS-R Centrum Dzięgielów # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:03.45 | KAMIŃSKA Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1982 | U23 | SL | II | |||||||||||||
2 | 10:09.59 | KALARUS Angelika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 10:14.42 | SOJDA Mariola | CKS Budowlani Częstochowa # | 1982 | U23 | SL | II | LAMCH Czesław # | Z/0524/14 | 2017 | 3 | |||||||||
4 | 10:42.01 | JANDA Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
5 | 10:55.05 | GLUZA Monika | UKS Czwórka Żory # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.04 | BARTU¦ Maja | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U16 | SL | -0.5 | II | ||||||||||||
2 | 16.44 | PACIUCH Marcelina | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U16 | SL | -0.5 | III | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.66 | KACPEREK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 15.02 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -0.1 | II | ||||||||||||
2 | 15.05 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -0.5 | II | ||||||||||||
3 | 15.60 | KUCHARSKA Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | 0.0 | II | ||||||||||||
3 | 15.63 | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -0.5 | II | # | |||||||||||
4 | 16.19 | ANDROSZ Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.98 | SADOWSKA Anna | MKL Szczecin | 1980 | Sen | ZP | 0.0 | II | ||||||||||||
1 | 16.78 | CZAPELKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.20 | KŁAPTOCZ Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | II | |||||||||||||
1 | 3.20 | HAŁAT Urszula | AZS-AWF Katowice | 1983 | U23 | SL | II | |||||||||||||
2 | 2.60 | KOBAK Sylwia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 2.40 | KUGLARZ Wioletta | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 2.00 | KOZAKOWSKA Michalina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.81 | MAJDAK Sylwia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | +0.6 | III | ||||||||||||
1 | 11.08 | DUBIŃSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.61 | KOWOLIK Beata | AZS-AWF Katowice | 1985 | U20 | SL | II | |||||||||||||
1 | 41.57 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 36.19 | JABŁOŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1985 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 39.33 | MIREK Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 30.94 | WYLEŻAJEK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 36.73 | SZEWERDA Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1987 | U18 | OP | III | |||||||||||||
4 | 31.22 | SŁOWIK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 28.91 | GRAJDEK Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.72 | KNESZ Monika | RMKS Rybnik | 1985 | U20 | SL | III | |||||||||||||
1 | 42.87 | MIREK Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 32.54 | SOSNOWSKA Agata | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 32.90 | KUCHARZAK Dobrosława | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 4098 | CHUDOMIĘT Olga | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||||
2 | 4019 | KUCHARZAK Dobrosława | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | III | |||||||||||||
3 | 3655 | OLECHOWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 3607 | SICIARSKA Patrycja | UKS-MOS Opole # | 1986 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
5 | 3078 | SZTENC Aleksandra | UKS Kometa Gliwice # | 1986 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
6 | 2197 | KŁOS Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 25:21.99 | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U20 | SL | II | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||||
2 | 25:32.33 | DESKA Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 26:53.33 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
4 | 26:53.62 | MICHALAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
5 | 27:16.35 | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | U20 | SL | III | CZECH Jan | ||||||||||||
6 | 28:43.54 | KOMANDERA Monika | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 21.65 | TRˇBCZYŃSKI Szymon | CKS Budowlani Częstochowa # | 1981 | U23 | SL | 0.0 | I | ||||||||||||
1 | 22.77 | KUBECZKO Marcin | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 23.00 | MICHERDA Marcin | MKS Żywiec | 1986 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:53.83 | SZCZUKA Adam | GKS Naprzód Rydułtowy # | 1984 | U20 | SL | II | BOJKO Bogdan | ||||||||||||
1 | 1:55.02 | ROLNIK Robert | GKS Piast Gliwice # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
1 | 1:55.68 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 1:55.90 | ADAMCZYK Tomasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1986 | U18 | OP | II | |||||||||||||
2 | 1:56.26 | WOJTALIK Dawid | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 1:56.21 | BŁACH Łukasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1984 | U20 | OP | II | |||||||||||||
3 | 1:56.67 | GUTT Mirosław | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 1:59.41 | DORIGHI Wojciech | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 1:57.16 | SOPA Tomasz | GKS Naprzód Rydułtowy # | 1985 | U20 | SL | III | BOJKO Bogdan | ||||||||||||
4 | 1:59.98 | PAWUSZ Michał | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:45.82 | PAŁKA Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | III | PAŁKA Piotr # | Z/1643/11 | 2024 | 2 | |||||||||
2 | 8:51.64 | GRZEGORCZYK Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||||
3 | 8:54.55 | SKOCZYŃSKI Łukasz | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||||
4 | 8:54.96 | KOKOT Stanisław | MKS Budomark Mysłowice # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
5 | 9:05.08 | MEHLICH Dawid | MKS Ekonomik Nysa # | 1986 | U18 | OP | III | |||||||||||||
6 | 9:19.80 | HOMA Bogusław | LUKS Zabrzeg # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
7 | 9:20.53 | PELAR Marcin | MKS-R Centrum Dzięgielów # | 1987 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
11 | 9:26.50 | BORSUKIEWICZ Łukasz | GKS Naprzód Rydułtowy # | 1987 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
12 | 9:29.84 | WÓJCIK Adam | MKS Tychy | 1986 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.79 | PAŁAC Patryk | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1987 | U18 | OP | 0.0 | IV | ||||||||||||
2 | 16.06 | GORZKOWSKI Andrzej | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U16 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
3 | 16.53 | MELLEN Sławomir | MKS Górnik w Zabrzu # | 1986 | U18 | SL | 0.0 | -- | B.D. | |||||||||||
4 | 17.09 | MRÓZ Michał | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
1 | w | 15.92 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 15.85 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | -1.2 | III | |||||||||||
3 | w | 16.76 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | -1.2 | IV | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 3.60 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | III | ||||||||||||
2 | w | 3.30 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | IV | 431 | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.40 | GÓRNICZ Daniel | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | -0.4 | -- | # | |||||||||||
1 | 14.22 | ŁUDZIEŃ Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | +0.2 | III | ||||||||||||
2 | 14.11 | GARBACIAK Stefan | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.07 | PIEBAK Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1986 | U18 | OP | I | |||||||||||||
2 | 44.40 | SZYMCZAK Krzysztof | KS Energetyk Jaworzno # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 44.04 | ANDRZEJCZAK Janusz | UKS-MOS Opole # | 1986 | U18 | OP | III | |||||||||||||
4 | 41.79 | KUDRYŃSKI Marek | UKS-MOS Opole # | 1986 | U18 | OP | III | |||||||||||||
5 | 41.11 | CEBULA Dominik | KS Energetyk Jaworzno # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 39.49 | LICZNAR Tomasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1986 | U18 | OP | III | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.72 | KALINKA Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1985 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 46.60 | PIWOWAR Jarosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 46.23 | KWA¦NIEWSKI Piotr | AZS-AWF Katowice | 1985 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 43.33 | CEGIELSKI Tomasz | KS Energetyk Jaworzno # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
5 | 38.19 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
1 | w | 40.97 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | III | ||||||||||||
2 | w | 39.66 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | III | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.34 | SKIBSKI Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | III | |||||||||||||
2 | 53.14 | WÓJTOWICZ Dawid | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 49.02 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U18 | OP | IV | # | ||||||||||||
4 | 42.09 | KOT Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.65 | NOWAK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 44.14 | STRZEWICZEK Mirosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | III | |||||||||||||
3 | 24.73 | GÓRECKI Rafał | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
10-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5742 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 4551 | CHUDOMIĘT Kamil | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1987 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
1 | 6426 | DROZD Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 6210 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | II | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 51:45.84 | CHROBOK Andrzej | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | IV | WDOWIAK Szymon | 3 | |||||||||||
2 | 52:44.19 | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U20 | SL | IV | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
3 | 53:52.34 | URBANOWICZ Jacek | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1636271476746 sekund |