Białogard 05.05.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.47 | MAZUREK Izabela | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U20 | ZP | +0.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.64 | PIKTA Karolina | KL Bałtyk Koszalin # | 1989 | U20 | ZP | +0.1 | II | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.19 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin # | 1993 | U16 | ZP | +0.1 | III | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.53 | MAZUREK Izabela | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U20 | ZP | +0.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.90 | LIPKO Adrianna | LKS Pomorze Stargard # | 1988 | U20 | ZP | +0.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.20 | BANIAK Joanna | LLKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | +0.1 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | s | 1 | 26.91 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U16 | LU | +0.1 | III | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.35 | BOCEWICZ Marika | MKL Maraton Świnoujście # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:39.32 | BORKOWSKA Roksana | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:00.71 | ZAJĄC Paulina | UKS Barnim Goleniów # | 1987 | U23 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | 3:06.38 | CIEŚLIK Joanna | UKL Ósemka Police # | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 3:07.25 | OSTROWSKA Aleksandra | UKS Jedynka Szczecinek # | 1991 | U18 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.59 | WIATROWSKA Diana | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 46.50 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 36.40 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 35.34 | SIENKIEWICZ Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1991 | U18 | MZ | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
4 | 34.85 | STEFAŃSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U16 | ZP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
5 | 33.18 | POLECHOŃSKA Paulina | KL Bałtyk Koszalin # | 1991 | U18 | ZP | IV | B.D. | ||||||||||||
6 | 31.18 | ZUBEL Sara | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.83 | WITKOWSKI Kamil | MKL Szczecin | 1986 | U23 | ZP | +0.5 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.02 | PĘKALA Damian | MKL Szczecin # | 1989 | U20 | ZP | +0.5 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.17 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | +0.5 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.41 | MAKAJ Mateusz | SL Olimpia Poznań # | 1991 | U18 | WP | +0.5 | III | B.D. # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.46 | GŁOS Mateusz | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.76 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.80 | LEWCZUK Cezary | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.02 | WITKOWSKI Kamil | MKL Szczecin | 1986 | U23 | ZP | +0.3 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.42 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | +0.3 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.46 | KRUK Zbigniew | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | +0.3 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.03 | GŁOS Mateusz | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U18 | ZP | +0.2 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 23.11 | MAKAJ Mateusz | SL Olimpia Poznań # | 1991 | U18 | WP | +0.1 | III | B.D. # | |||||||||
2 | s | 4 | 25.44 | BAREJA Mariusz | LKS Pomorze Stargard # | 1992 | U16 | ZP | +0.2 | V | ||||||||||
1 | s | 5 | 23.90 | LEWCZUK Cezary | MKS Hermes Gryfino # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 23.93 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 5 | 24.67 | BECKER Dominik | LLKS Pomorze Stargard # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 25.67 | MOŁODECKI Mateusz | LKS Pomorze Stargard # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:27.34 | LITWIC Adrian | UKL Ósemka Police # | 1986 | U23 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:32.06 | RYCKO Mateusz | UKL Ósemka Police # | 1986 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:32.48 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:34.91 | OLOBRY Maciej | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:40.65 | CERK Łukasz | KL Iskra Białogard # | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:51.04 | CZAJKOWSKI Tomasz | MKS Hermes Gryfino # | 1989 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | 5:54.04 | SUPRON Piotr | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | Sen | KP | -- | |||||||||||||
3 | 6:03.18 | JASTRZĘBSKI Wojciech | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 6:05.97 | KOWALSKI Tomasz | ULKS Tychowo | 1991 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
5 | 6:06.67 | KRUCZKOWSKI Damian | MKS Junior Złocieniec # | 1988 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
6 | 6:08.48 | HENNIG Karol | ULKS Tychowo | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
7 | 6:12.65 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.88 | SZTADILÓW Michał | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 1.70 | JUDYCKI Sławomir | GULKS Barwice # | 1992 | U16 | ZP | V | B.D. | 3 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.46 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | +0.2 | III | # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.16 | SUWARSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.71 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 14.96 | POŁOM Damian | PLMKS Chrobry Gryfice # | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
3 | 14.59 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.14 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.35 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.20 | SZPAK Mieczysław | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1961 | Masters | ZP | I | SZPAK Mieczysław | Z/4707/21 | 2021 | BEZ | |||||||||
2 | 45.30 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 65.45 | SIDEŁKO Tomasz | KL Bałtyk Koszalin # | 1990 | U18 | ZP | I | |||||||||||||
2 | 63.44 | SUWARSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 74.50 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U20 | ZP | M | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||||
2 | 69.62 | BARAN Łukasz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1981 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
3 | 64.86 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | I | # | ||||||||||||
4 | 53.63 | DANKOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1990 | U18 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4868/11 | 2017 | 2 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.65861511230469 sekund |