Białogard 02.10.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.63 | SZCZYPIOR Laura | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | +0.2 | II | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 1:40.00 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1989 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 1:42.44 | KAPCZYŃSKA Natalia | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U16 | ZP | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:08.00 | ZIELIŃSKA Aleksandra | UKS Jedynka Szczecinek # | 1991 | U14 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 3:09.04 | KACZYŃSKA Anna | MKS Hermes Gryfino # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 3:09.37 | OSTROWSKA Małgorzata | MLUKS Mokasyn Płoty # | 1988 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:12.59 | RYCHTER Antonina | MKL Szczecinek # | 1985 | U20 | ZP | II | TOBOŁA Roman # | Z/0788/11 | 2014 | 2 | |||||||||
1 | 10:18.13 | RYBACKA Joanna | MKS Hermes Gryfino # | 1986 | U20 | ZP | II | PODLEŚNY Jan | Z/0433/12 | 2021 | 1 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.11 | FLASZA Helena | UKS Barnim Goleniów # | 1987 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 5.04 | WOŹNIAK Joanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | +0.1 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.87 | KOCZAN Marta | MKS Junior Złocieniec # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.97 | SZYBOWSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:58.44 | MAŁOLEPSZY Marcin | LKS Olimpic Szczecin # | 1988 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 2:04.62 | PRZYBYSZ Łukasz | PLMKS Chrobry Gryfice # | 1989 | U16 | ZP | IV | PRZYBYSZ Janusz # | BEZ | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 4:08.92 | KRAWCZYK Wojciech | MKL Szczecin | 1987 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 9:28.18 | WNUK-LIPIŃSKI Jarosław | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 9:29.48 | NASTAŁY Wiesław | MLKS Olimpia Bytów # | 1988 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.66 | SUSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +0.2 | III | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.72 | MICHALAK Paweł | SKLA Słupsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.40 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | II | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.52 | SINIAK Szymon | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1987 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 40.96 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | III | # | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.30 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | III | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||||
2 | 46.62 | WIĘCKOWSKI Krzysztof | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 46.60 | BURKIEWICZ Wojciech | MKS Hermes Gryfino # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
4 | 44.41 | CYBULSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
5 | 43.01 | SUWARSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.00 | SZMIDT Robert | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.13 | MARUSZAK Grzegorz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1986 | U20 | ZP | II | B.D. | ||||||||||||
2 | 47.08 | KOŁODYŃSKI Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1987 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.4613618850708 sekund |