Bielsko-Biała 03 - 04.06.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.58 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 12.73 | MISIAK Aleksandra | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.88 | KUCHARSKA Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
6 | e | 1 | 13.95 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 12.95 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.49 | KATANA Sylwia | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.45 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | e | 3 | 12.76 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.87 | PURGAT Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | e | 3 | 12.95 | PIRÓG Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 12.95 | PIRÓG Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
5 | e | 3 | 13.13 | BUCZEK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
6 | e | 3 | 13.22 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice | 1989 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
7 | e | 3 | 13.26 | JANCZAK Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1990 | U18 | OP | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.30 | SOBIK Maja | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.56 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -0.1 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.84 | PURGAT Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | -0.1 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 12.91 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.98 | PIRÓG Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.98 | PIRÓG Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.20 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice | 1989 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.21 | BUCZEK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U18 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.34 | JANCZAK Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1990 | U18 | OP | -0.1 | IV | ||||||||||
1 | f | 2 | 12.69 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -0.1 | II | # | |||||||||
2 | f | 2 | 12.91 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 2 | 13.85 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -0.1 | -- | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 28.58 | BOROWIEC Kamila | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | +0.3 | -- | # | ||||||||||
2 | e | 29.00 | KONEFAŁ Kamila | UKS-MOS Opole # | 1990 | U18 | OP | +0.3 | -- | |||||||||||
3 | e | 29.02 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +0.3 | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 56.75 | KU¦ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U23 | SL | II | ||||||||||||
2 | e | 57.25 | FICK Ewelina | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | II | ||||||||||||
3 | e | 59.61 | JAWOR Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | III | # | |||||||||||
4 | e | 65.03 | DURZYŃSKA Izabela | MKS-MOSM Bytom | 1986 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
1 | e | 1 | 55.49 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 56.99 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 57.30 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 58.12 | DUDEK Agata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1988 | U20 | OP | II | SZCZUREK Leszek # | ||||||||||
5 | e | 1 | 58.46 | CIWIS Ewelina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
6 | e | 1 | 58.70 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
7 | e | 1 | 58.75 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
8 | e | 1 | 61.00 | ZAŁÓG Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 60.20 | GÓRKA Sylwia | WLKS Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 61.21 | FAJ Anna | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 61.52 | SAJDAK Natalia | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 61.53 | SZARUGA Małgorzata | UKS Romer Rabka-Zdrój # | 1988 | U20 | MA | III | B.D. | Z/6104/22 | 2023 | ||||||||
1 | e | 3 | 59.48 | SZEWCZYK Klaudia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 59.92 | SZEWCZYK Karolina | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 3 | 60.53 | KINDER Karolina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | e | 3 | 62.27 | PODBIOŁ Danuta | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
1 | e | 4 | 62.12 | MAŁECKA Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. B.D. | 3 | |||||||||
4 | e | 4 | 66.63 | HEMLOWSKA Milena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1989 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 4:33.20 | PRZYBYŁA Beata | AZS-AWF Katowice | 1983 | Sen | SL | II | # | |||||||||||
2 | e | 4:38.62 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | # | |||||||||||
3 | e | 4:42.60 | KALARUS Ewa | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | II | ||||||||||||
4 | e | 4:42.99 | DROBIEC Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | II | ||||||||||||
5 | e | 4:45.65 | JADASZ Anna | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1987 | U20 | OP | III | B.D. | |||||||||||
6 | e | 4:50.52 | WNUK Ewa | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
8 | e | 4:58.92 | CZAPIGA Kornelia | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
9 | e | 5:00.07 | GLONDALSKA Pamela | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
10 | e | 5:00.12 | PAŁUSZKA Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
13 | e | 5:04.18 | MATUSZEWSKA Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | IV | # | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:53.44 | STROŃSKA Barbara | LUKS Zabrzeg | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | e | 11:16.15 | CEMBALA Izabela | LUKS Zabrzeg | 1989 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 15.80 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -0.1 | III | |||||||||||
3 | e | 17.58 | KONEFAŁ Kamila | UKS-MOS Opole # | 1990 | U18 | OP | -0.1 | IV | |||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
5 | e | 20.30 | BOROWIEC Kamila | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | -0.1 | -- | # | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 64.32 | PATERAK Ilona | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 64.89 | SLEZIONA Damiana | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | II | |||||||||||||
1 | e | 63.00 | BARTU¦ Maja | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | II | ||||||||||||
2 | e | 63.85 | JAKSA Anna | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | II | ||||||||||||
3 | e | 65.84 | JABŁOŃSKA Sylwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U23 | SL | II | ||||||||||||
3 | e | 69.13 | STASIŃSKA Paulina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
4 | e | 71.31 | STĘPIEŃ Paulina | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 5:15.63 | KULA Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
2 | e | 5:15.94 | CHWASTEK Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | ||||||||||||
3 | e | 5:16.18 | GAGLA Dorota | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
4 | e | 5:20.23 | SKOŁUBOWICZ Emilia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
5 | e | 5:21.66 | SCHATTON Aleksandra | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
6 | e | 5:33.17 | KOŁODZIEJ Agata | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
7 | e | 5:34.46 | KOWALSKA Margareta | MLKS Sokół Lubin # | 1990 | U18 | DS | III | ||||||||||||
8 | e | 5:35.16 | PAŁUSZKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
9 | e | 5:41.32 | PODGÓRSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
10 | e | 6:04.27 | GUZEK Weronika | UKS Wyspiański Będzin | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1.70 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | I | ||||||||||||
1 | e | 1.70 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | I | ||||||||||||
2 | e | 1.33 | KONEFAŁ Kamila | UKS-MOS Opole # | 1990 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
2 | e | 1.65 | LECHOWICZ Hanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | II | ||||||||||||
3 | e | 1.60 | OLECHOWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
4 | e | 1.30 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | e | 1.60 | SETLA Teresa | UKS Junior Kamesznica # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. | |||||||||||
5 | e | 1.30 | BOROWIEC Kamila | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
5 | e | 1.45 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | IV | # | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3 | 5.27 | SIWEK Oliwia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | e | 5.46 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | 0.0 | II | |||||||||||
1 | e | 5.91 | DOBIJA Teresa | AZS ŁódĽ | 1982 | Sen | LD | +0.7 | I | # | ||||||||||
2 | e | 5.19 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1987 | U20 | MA | 0.0 | III | B.D. # | Z/5612/23 | 2024 | ||||||||
2 | e | 5.56 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | II | # | ||||||||||
3 | e | 5.15 | NABIELEC Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
4 | e | 5.05 | STEFANIAK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | 0.0 | IV | |||||||||||
4 | e | 5.19 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | e | 4.83 | DˇBROWSKA Kinga | RMKS Rybnik | 1987 | U20 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
5 | e | 5.00 | DOMAŃ Monika | MOSM Tychy | 1989 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
6 | e | 4.92 | GIŁKA Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
8 | e | 4.88 | CHMIELEWSKA Klaudia | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | +0.3 | IV | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 9.14 | BOROWIEC Kamila | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | # | |||||||||||
1 | e | 11.56 | KUBECKA Beata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
1 | e | 16.01 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | M | # | |||||||||||
2 | e | 8.21 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
2 | e | 11.21 | MARCZAK Patrycja | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
2 | e | 11.46 | KIERES Alina | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | III | ||||||||||||
3 | e | 7.83 | KONEFAŁ Kamila | UKS-MOS Opole # | 1990 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
3 | e | 11.19 | FRANICZEK Dominika | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1990 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
4 | e | 9.11 | BOROWIEC Kamila | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | # | |||||||||||
4 | e | 11.03 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | III | # | |||||||||||
5 | e | 9.92 | FILIPIUK Mariola | MOSM Tychy | 1987 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
5 | e | 10.93 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
6 | e | 10.54 | KWIEK Angelika | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
8 | e | 9.87 | CWYNAR Oliwia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | IV | # | |||||||||||
9 | e | 9.61 | DZIAMSKA Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
10 | e | 8.82 | PAJEK Martyna | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1990 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
2 | 35.56 | PIASKOWY Urszula | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||||
e | 36.87 | GEMBARA Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
1 | e | 38.13 | GEMBARA Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
1 | e | 42.83 | BYRSKA Iwona | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U20 | SL | II | ||||||||||||
2 | e | 37.65 | CWYNAR Oliwia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | III | # | |||||||||||
3 | e | 33.02 | SIEKIERA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | IV | # | |||||||||||
3 | e | 34.27 | FILIPIUK Mariola | MOSM Tychy | 1987 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
4 | e | 32.22 | KUBECKA Beata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
5 | e | 26.19 | WAWOCZNY Klaudia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
5 | e | 30.69 | KUZIOR Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | IV | ||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 26:35.77 | MILEWSKA Dominika | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. | |||||||||||
2 | e | 26:39.50 | BARUCHA Wioletta | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. | |||||||||||
3 | e | 27:43.95 | ARAZY Karolina | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. | |||||||||||
4 | e | 27:59.10 | GORZELAK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 12.00 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | -0.4 | -- | |||||||||||
2 | e | 12.18 | KOLSZYCKI Michał | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | -0.4 | IV | |||||||||||
1 | e | 1 | 10.86 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | I | # | |||||||||
2 | e | 1 | 11.09 | GOLUCH Robert | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | II | OLSZAR Michał # | |||||||||
3 | e | 1 | 11.14 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 11.25 | TRELIŃSKI Michał | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | II | B.D. | 2 | ||||||||
5 | e | 1 | 11.37 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
6 | e | 1 | 11.49 | MRÓZ Michał | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.54 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1988 | U20 | MA | 0.0 | III | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||
3 | e | 2 | 11.87 | NIEJADLIK Łukasz | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
6 | e | 2 | 12.39 | KUROWSKI Krzysztof | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 12.40 | LEKI Paweł | UKS Kusy Bukowno # | 1988 | U20 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.35 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | e | 3 | 11.41 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.46 | ADAMUS Gabriel | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
5 | e | 4 | 11.90 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U18 | OP | 0.0 | IV | BU¦KO Przemysław | |||||||||
6 | e | 4 | 11.91 | KOSIŃSKI Marcin | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
8 | e | 4 | 12.03 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
3 | e | 5 | 12.14 | STAŃCZAK Janusz | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 5 | 12.18 | KRAWIEC Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | e | 6 | 11.31 | PŁONKA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 6 | 11.43 | LOREK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U23 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
4 | e | 6 | 11.44 | ZBROSZCZYK Rafał | RMKS Rybnik | 1986 | U23 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
5 | e | 6 | 11.77 | DREJ Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 7 | 11.83 | OSZEK Paweł | LKS Pszczyna | 1991 | U16 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 7 | 12.14 | NOWAKOWSKI Ryszard | niest. Katowice # | 1954 | Masters | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 7 | 14.34 | OKOŃSKI Czesław | UTW Gliwice # | 1941 | Masters | SL | 0.0 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 11.41 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.46 | ¦LED¬ Dominik | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 11.47 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.50 | ADAMUS Gabriel | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
1 | f | 2 | 10.84 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | -0.4 | I | # | |||||||||
2 | f | 2 | 11.05 | GOLUCH Robert | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -0.4 | II | OLSZAR Michał # | |||||||||
3 | f | 2 | 11.23 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | -0.4 | II | ||||||||||
4 | f | 2 | 11.24 | TRELIŃSKI Michał | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -0.4 | II | B.D. | 2 | ||||||||
5 | f | 2 | 11.50 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
6 | f | 2 | 11.53 | MRÓZ Michał | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
7 | f | 2 | 11.57 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1988 | U20 | MA | -0.4 | III | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 55.65 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | -- | ||||||||||||
2 | e | 57.28 | KOLSZYCKI Michał | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
1 | e | 1 | 49.06 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 49.46 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 49.90 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 50.46 | DOMBEK Łukasz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. | ||||||||||
5 | e | 1 | 52.18 | CZAPLA Marcin | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||
6 | e | 1 | 52.42 | LONCIERZ Artur | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 51.33 | BRATEK Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 51.54 | KURYLAS Maciej | MKS-MOSM Bytom | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 52.29 | GAŁĘCKI Dariusz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 54.56 | HELBIK Marek | Gimnazjum 3 Wiechlice # | 1988 | U20 | LB | IV | |||||||||||
4 | e | 3 | 54.81 | WO¬NIAK Grzegorz | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 55.43 | PŁONKA Wojciech | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 50.40 | WERNER Robert | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 51.00 | KOPYTKO Adam | TS AKS Chorzów # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | e | 4 | 52.96 | BULA Jacek | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | e | 5 | 52.14 | KONDRACKI Wojciech | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | III | B.D. | ||||||||||
3 | e | 6 | 55.04 | WOSZCZYŃSKI Damian | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus # | Z/3222/11 | 2011 | BEZ | |||||||
2 | e | 7 | 57.21 | KIJONKA Bartosz | MKS Będzin | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 7 | 58.74 | KŁÓSKA Piotr | UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 7 | 60.51 | KˇDZIELA Tomasz | KB MOSiR Jastrzębie # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 50.09 | FAERBER Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
3 | e | 8 | 52.12 | RUT Kamil | GKS Piast Gliwice # | 1984 | U23 | SL | III | |||||||||||
4 | e | 8 | 54.39 | NOWAKOWSKI Ryszard | niest. Katowice # | 1954 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 4:08.97 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
5 | e | 4:13.31 | CZAPLA Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1990 | U18 | SL | IV | GAJEWSKI Wojciech B.D. # | Z/2436/11 | 2021 | 2 | ||||||||
7 | e | 4:19.40 | JASKÓŁA Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 1988 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
9 | e | 4:22.89 | SZYMOŃCZYK Paweł | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
11 | e | 4:30.92 | MACHULEC Dariusz | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 8:40.60 | SZEWCZYK Dawid | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. | 2 | ||||||||||
2 | e | 8:52.36 | KOSIŃSKI Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
3 | e | 8:52.40 | O¦LIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
4 | e | 9:01.43 | ¦WIERC Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | III | B.D. # | Z/3378/11 | 2024 | 3 | ||||||||
5 | e | 9:06.15 | KRÓL Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | ||||||||||||
6 | e | 9:06.24 | CZERWIŃSKI Robert | KB MOSiR Jastrzębie # | 1989 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
7 | e | 9:09.46 | STANOCH Mateusz | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | III | ||||||||||||
8 | e | 9:10.06 | SZARGUT Łukasz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | III | ||||||||||||
11 | e | 9:14.53 | HOMA Bogusław | LUKS Zabrzeg | 1986 | U23 | SL | III | ||||||||||||
14 | e | 9:19.56 | ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | IV | B.D. # | 3 | ||||||||||
15 | e | 9:40.86 | ŻURAWSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | IV | B.D. # | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 55.85 | MAĆKÓW Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | II | ||||||||||||
2 | e | 59.18 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | IV | # | |||||||||||
3 | e | 64.71 | ADAMÓW Damian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1990 | U18 | OP | -- | # | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 56.52 | JASIŃSKI Cyprian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | III | JASIŃSKI Cyprian # | Z/3353/11 | 2024 | 2 | ||||||||
2 | e | 55.27 | GLINIORZ Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | II | ||||||||||||
2 | e | 57.48 | STANEK Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
3 | e | 56.56 | KUBOŃ Arkadiusz | AZS-AWF Katowice # | 1986 | U23 | SL | III | # | |||||||||||
3 | e | 59.53 | GÓRALCZYK Daniel | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
4 | e | 57.61 | KACZMARCZYK Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | U23 | OP | III | ||||||||||||
4 | e | 59.56 | MARUNOWSKI Mateusz | KS Energetyk Jaworzno # | 1988 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 9:33.38 | GRAJCAR Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | LAMCH Czesław | Z/1879/11 | 2021 | 3 | ||||||||
2 | e | 9:35.89 | WOCH Daniel | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. # | 2 | ||||||||||
3 | e | 9:48.27 | MAZUR Artur | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
4 | e | 9:48.77 | KUDLA Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
5 | e | 9:51.85 | TAJCHMAN Michał | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | 1.85 | SEIDEL Dawid | GKS Naprzód Rydułtowy # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
3 | 1.85 | WANDZEL Adrian | MKS Żywiec | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | e | 1.83 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | III | ||||||||||||
1 | e | 2.00 | STACHOWICZ Szymon | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | II | # | |||||||||||
2 | e | 1.60 | KOLSZYCKI Michał | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
4 | e | 1.80 | MARCISZ Tomasz | GKS Naprzód Rydułtowy # | 1989 | U18 | SL | IV | B.D. | |||||||||||
5 | e | 1.75 | ZMIESZKOŁ Dawid | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3 | 6.50 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | |||||||||
1 | e | 6.17 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | -1.2 | -- | |||||||||||
1 | e | 6.90 | ŁUDZIEŃ Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U23 | SL | 0.0 | II | |||||||||||
1 | e | 7.44 | DUDA Grzegorz | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | 0.0 | I | |||||||||||
2 | e | 6.05 | KOLSZYCKI Michał | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | -0.6 | IV | |||||||||||
2 | e | 6.55 | SKOCZYLAS Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
2 | e | 7.08 | KUSTRA Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | 0.0 | II | |||||||||||
3 | e | 6.32 | RˇCZKA Przemysław | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
4 | e | 6.04 | GARCZARCZYK Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | -0.1 | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | e | 6.34 | MARCINKIEWICZ Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | 0.0 | III | # | ||||||||||
5 | e | 6.23 | KOD¬ Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
6 | e | 5.73 | SMOLIK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1988 | U20 | SL | -0.6 | -- | |||||||||||
6 | e | 6.18 | RUMIANOWSKI Przemysław | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
7 | e | 4.51 | OKOŃSKI Czesław | UTW Gliwice # | 1941 | Masters | SL | 0.0 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | e | 5.99 | KRAWIEC Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
11 | e | 5.50 | TOMECKI Dawid | RMKS Rybnik | 1989 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
12 | e | 5.36 | TARGIEL Damian | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
e | 8.52 | KOLSZYCKI Michał | LUKS Podium Kup # | 1990 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
1 | e | 16.65 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | |||||||||||
2 | e | 15.33 | ZIELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | II | ||||||||||||
3 | e | 14.01 | ANDRZEJCZAK Bartosz | GKS Piast Gliwice # | 1989 | U18 | SL | III | B.D. | |||||||||||
4 | e | 13.98 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
5 | e | 13.89 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
6 | e | 13.10 | GRABARCZYK Damian | GKS Piast Gliwice # | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
8 | e | 12.37 | HORODYŃSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 17.80 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | |||||||||||
2 | e | 17.78 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | ||||||||||||
3 | e | 14.53 | MAZUR Adrian | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | II | ||||||||||||
4 | e | 13.28 | ŁYDEK Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | III | ||||||||||||
5 | e | 13.19 | RACZYŃSKI Klaudiusz | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U20 | SL | III | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
e | 9.93 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 66.59 | KEMPNY Bartłomiej | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | I | # | |||||||||||
3 | e | 47.74 | WILKOSZYŃSKI Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
4 | e | 46.36 | ANDRZEJCZAK Bartosz | GKS Piast Gliwice # | 1989 | U18 | SL | IV | B.D. | |||||||||||
5 | e | 45.45 | REICH Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1990 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
6 | e | 42.11 | SAGAN Bartosz | KS Energetyk Jaworzno # | 1989 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 51.02 | CHEĆKO Bartłomiej | MMKS D±browa Górnicza | 1987 | U20 | SL | III | ||||||||||||
2 | e | 42.91 | KUROWSKI Krzysztof | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | IV | ||||||||||||
3 | e | 29.32 | ŁYDEK Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
2 | 50:19.66 | BROL Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | e | 47:07.15 | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | II | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | ||||||||
3 | e | 54:03.58 | NABIAŁEK Michał | UKS 50 Częstochowa | 1989 | U18 | SL | IV | B.D. | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9529979228973 sekund |