Łódź 23 - 24.09.2017 Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 27.51 | BATOLIK Agata | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | -1.2 | IV | B.D. # | |||||||||
1 | s | 2 | 26.59 | OSTROWSKA Alicja | AZS Łódź | 2001 | U18 | LD | -1.2 | III | SADACH Aneta B.D. | LDK! | ||||||||
2 | s | 2 | 26.70 | JANUS Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U18 | LD | -1.2 | III | B.D. | |||||||||
3 | s | 2 | 28.02 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U18 | LD | -1.2 | IV | B.D. | |||||||||
4 | s | 2 | 28.06 | WŁODARCZYK Kamila | AZS Łódź | 2000 | U18 | LD | -1.2 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 28.35 | SPYCHALSKA Zuzanna | RKS Łódź | 2001 | U18 | LD | -1.2 | IV | KOPEĆ Dominik B.D. | LDK! | ||||||||
6 | s | 2 | 28.39 | MARKS Matylda | AZS Łódź | 2000 | U18 | LD | -1.2 | IV | # | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:41.13 | WÓJCIK Lilianna | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 5:11.77 | CIOŁAK Magdalena | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 5:14.63 | JĘDRZEJCZAK Wiktoria | RKS Łódź | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 67.69 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U18 | LD | III | LASOŃ Krzysztof | Z/0297/15 | 2020 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 68.04 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | III | B.D. | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 71.12 | WŁODARCZYK Kamila | AZS Łódź | 2000 | U18 | LD | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 79.87 | MATUSZCZAK Izabela | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof B.D. | Z/0173/17 | 2024 | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.05 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U18 | PD | I | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.16 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.83 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | -1.0 | -- | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | ||||||
2 | s | 1 | 25.77 | PAWŁOWSKI Wojciech | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2002 | U16 | LD | -1.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 25.80 | ERM Adrian | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | -1.0 | -- | JASZCZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 26.11 | JARCZEWSKI Antoni | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.38 | LEWANDOWSKI Jakub | RKS Łódź # | 2000 | U18 | LD | -0.1 | III | B.D. # | |||||||||
1 | s | 3 | 23.30 | KNOP Juliusz | UKS Azymut Pabianice | 1998 | U20 | LD | -0.4 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 23.99 | KOZIOŁ Jakub | RKS Łódź | 1999 | U20 | LD | -0.4 | IV | B.D. | |||||||||
3 | s | 3 | 24.18 | JACEWICZ Błażej | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | -0.4 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 24.56 | JANCZYK Patryk | UKS Azymut Pabianice | 1999 | U20 | LD | -0.4 | -- | WOŹNIAK Jerzy B.D. # | Z/0225/17 | 2024 | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:11.87 | SZKUDLAREK Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | III | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/6308/15 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 4:49.55 | RUTA Mateusz | AZS Łódź | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:50.27 | GAWRYSZCZAK Daniel | AZS Łódź | 2001 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 4 | LDK! | ||||||||
s | 1 | DNF | STAROŃ Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U18 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1882/15 | 2024 | 2 | ||||||||
1 | s | 2 | 3:54.91 | SOWIK Wojciech | RKS Łódź # | 1996 | U23 | LD | II | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 2 | 3:56.86 | HASIURA Jędrzej | RKS Łódź | 1997 | U23 | LD | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:00.31 | KUC Sławomir | RKS Łódź | 1996 | U23 | LD | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 4:04.37 | PETRUSIEWICZ Grzegorz | AZS Łódź # | 1996 | U23 | LD | III | B.D. KUCZKOWSKI Piotr # | , Z/0718/13 | , 2023 | ||||||||
5 | s | 2 | 5:03.66 | FLORCZAK Łukasz | RKS Łódź | 2002 | U16 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 4:28.80 | CHROSTOWSKI Konrad | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 3 | 5:04.34 | O A | UKS Dziesiątka Radomsko | 1999 | U20 | LD | -- | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.06 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | IV | B.D. | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.05 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | III | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | |||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:38.26 |
JACEWICZ Błażej GAWRYSZCZAK Daniel LEWANDOWSKI Jakub MROCZEK Adam |
AZS Łódź | 1999 2001 2000 1999 |
U20 | LDZ | -- |
SADACH Aneta B.D. B.D. |
4 |
|||||||||
2 | s | 1 | 4:35.78 |
KOZIOŁ Jakub SZKUDLAREK Jakub JARCZEWSKI Antoni WŁOSTEK Piotr |
RKS Łódź | 1999 2001 2002 2000 |
U20 | LDZ | -- |
B.D. B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. |
, Z/6308/15 |
, 2024 |
||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.98 | GOŹDZIK Bartłomiej | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | II | GOŹDZIK Beata | Z/0096/15 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 44.57 | WAWRZYNIAK Maciej | MKLA Łęczyca | 2000 | U18 | LD | III | ANDRYSIAK Mirosław | Z/3824/15 | 2023 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 35.82 | KOWALSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U18 | LD | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 34.34 | DUDKIEWICZ Kacper | MKLA Łęczyca | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 27.17 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.44 | GORTAT Krystian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U20 | LD | II | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.52731609344482 sekund |