Gdynia 12.01.2013 Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Juniorów mł. |
||||||||||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.40 | LACKOWSKA Anna | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 3.00 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 3.50 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2.30 | STUBBA Dagmara | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.70 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | MIGDA Leszek B.D. # | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||
3 | f | 1 | 2.40 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.40 | CYROCKA Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.40 | POHNKE Dominika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.30 | HERKA Katarzyna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.20 | PERRON Michalina | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
f | 1 | NM | BAŃKOWSKA Joanna | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.64 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 14.87 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U18 | PM | I | RETYK Sławomir | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 10.33 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.06 | SKIERSKA Joanna | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 7.67 | KOWALICKA Martyna | KS Piast Wilczęta | 1998 | U16 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 10.51 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | IV | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 10.35 | DOMBROWSKA Wiktoria | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.35 | POLANOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 9.40 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.59 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.68 | WOJEWSKA Natalia | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.18 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 8.91 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 8.65 | NISKA Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.70 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 3.60 | DELIŃSKI Igor | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | II | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 2.30 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.60 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3.40 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.00 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 2.70 | BUI MINH Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | SOWIŃSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.87 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.56 | JANICKI Krzysztof | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.93 | WOJCIECHOWSKI Krystian | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 11.37 | MORACZYŃSKI Jakub | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.94 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.43 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
8 | f | 1 | 9.88 | MAJSTEREK Michał | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 7.67 | ŁEBEK Marek | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.18 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U20 | WN | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 1 | 14.33 | KIELBRATOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | II | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.90 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1988 | Sen | LU | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.37 | KASZUBA Krzysztof | MKS Truso Elbląg # | 1970 | Masters | WN | II | SZCZEPAŃSKI Stanisław # | Z/0159/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 12.79 | KULIKOWICZ Tadeusz | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1966 | Masters | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 11.69 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1963 | Masters | PM | -- | B.D. | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.58938813209534 sekund |