Wrocław 10.09.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.98 | OLSZAŃSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +9.9 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.59 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | +9.9 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.73 | PĘDZIWIATR Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | +9.9 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.97 | KNYSAK Monika | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | +9.9 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.11 | DĘBIŃSKA Monika | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1992 | U16 | DS | +9.9 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 13.00 | KARPOWICZ Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | +9.9 | III | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.77 | PĘDZIWIATR Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.31 | WRÓBLEWSKA Wioletta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U16 | OP | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.58 | TALARCZYK Magdalena | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.81 | BIERNACKA Katarzyna | MKS Siechnice # | 1991 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 41.35 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 42.24 | GOLICZ Malwina | SL Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 1:41.43 | FRANECZEK Aleksandra | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.68 | BOCH Aleksandra | LUKS Dwójka Namysłów # | 1991 | U16 | OP | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 16.18 | KNYSAK Monika | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 16.41 | PIECHOTA Natalia | MKS MOS Wrocław # | 1992 | U16 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 16.77 | SOBOTKIEWICZ Karolina | LUKS Podium Kup # | 1991 | U16 | OP | 0.0 | IV | ||||||||||||
5 | 17.27 | ĆWIKLIŃSKA Żaneta | UKS-MOS Opole # | 1991 | U16 | OP | 0.0 | IV | ||||||||||||
6 | 17.79 | KROWICKA Zofia | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | 0.0 | V | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.80 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 14.97 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.55 | ŚWIDERSKA Karolina | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 15.34 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | 0.0 | II | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | ||||||
1 | s | 2 | 17.12 | KOSIBA Angelika | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 2 | 15.86 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 16.18 | MICHALSKA Alicja | MKL Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | III | B.D. # | 2 | ||||||||
4 | s | 2 | 16.32 | ŚLEZIONA Damiana | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | 0.0 | III | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.45 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | 0.0 | II | PLUTA Ryszard | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 46.74 | ŚLEZIONA Damiana | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
2 | 49.06 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | III | # | ||||||||||||
4 | 50.06 | KROWICKA Zofia | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.80 | GARDZIELEWSKA Urszula | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | I | # | ||||||||||||
2 | 1.75 | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | # | ||||||||||||
3 | 1.60 | KASPRZAK Kamila | MKS Szerszeń Bogatynia # | 1991 | U16 | DS | III | # | ||||||||||||
4 | 1.55 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | III | |||||||||||||
5 | 1.50 | BOCH Aleksandra | LUKS Dwójka Namysłów # | 1991 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
6 | 1.50 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U16 | OP | IV | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.00 | MIKOŁAJCZYK Olga | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | II | # | ||||||||||||
2 | 2.80 | SAK Adrianna | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||||
3 | 2.60 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
4 | 2.00 | ZABORSKA Julia | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | V | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.18 | MIKOŁAJCZYK Olga | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | +9.9 | III | # | |||||||||||
2 | 5.08 | WIDAWSKA Anna | niest. Wrocław # | 1983 | Sen | DS | +9.9 | -- | ||||||||||||
5 | 4.93 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | +9.9 | IV | PLUTA Ryszard | |||||||||||
8 | 4.84 | PAŹDZIOR Sandra | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | +9.9 | IV | # | |||||||||||
9 | 4.83 | ZIELONKA Żaneta | SL GKS Olsza Olszyna # | 1991 | U16 | DS | +9.9 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.39 | CIEŚLIŃSKA Katarzyna | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||||
2 | 10.81 | ŁUKOMSKA Aneta | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
4 | 9.84 | LULEWICZ Patrycja | SL GKS Olsza Olszyna # | 1991 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.49 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | III | # | ||||||||||||
2 | 11.41 | RZEŹNIK Kornelia | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||||
3 | 11.21 | LEWANDOWSKA Kamila | LKS Polkowice | 1988 | U20 | DS | III | |||||||||||||
4 | 10.79 | KOWALSKA Magdalena | LKS Polkowice | 1990 | U18 | DS | III | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.55 | CIEŚLIŃSKA Katarzyna | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | II | |||||||||||||
2 | 32.41 | ŁUKOMSKA Aneta | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
3 | 25.10 | TURKIEWICZ Małgorzata | LLKS Bielawianka # | 1992 | U16 | DS | V | |||||||||||||
4 | 24.30 | LULEWICZ Patrycja | SL GKS Olsza Olszyna # | 1991 | U16 | DS | V | # | ||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.58 | ŁUKOMSKA Aneta | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # | 1991 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.27 | KALIŃSKA Katarzyna | MKS MOS Wrocław # | 1983 | Sen | DS | I | |||||||||||||
8 | 26.40 | PRASK Natalia | MKL 12 Jelenia Góra | 1991 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.97 | KASPEROWICZ Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1986 | U23 | DS | -1.6 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.03 | MIKITA Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -1.6 | II | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.46 | OMELKO Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.01 | MARCINISZYN Marcin | WKS Śląsk Wrocław # | 1982 | Sen | DS | 0.0 | II | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.60 | HYŻY Mateusz | MLKS Sokół Lubin # | 1991 | U16 | DS | +0.2 | III | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 21.47 | MARCINISZYN Marcin | WKS Śląsk Wrocław # | 1982 | Sen | DS | 0.0 | I | ||||||||||||
2 | 21.52 | PTAK Paweł | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1983 | Sen | WP | 0.0 | I | PTAK Krzysztof | 1 | ||||||||||
3 | 22.57 | KRAWCZUK Łukasz | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | 0.0 | II | # | |||||||||||
4 | 22.59 | OMELKO Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | 0.0 | II | # | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.97 | GREF Rafał | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 39.38 | STEC Kamil | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # | 1993 | U14 | DS | IV | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:24.04 | ASKUNTOWICZ Wojciech | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 1:24.48 | URBANIAK Łukasz | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 1:25.04 | BARAN Przemysław | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
4 | 1:26.08 | WŁODARSKI Rafał | MKS MOS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
5 | 1:28.02 | TRZASKOWSKI Przemysław | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1991 | U16 | OP | III | |||||||||||||
6 | 1:28.64 | LESIECKI Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||||
8 | 1:30.68 | KOMINIARCZUK Tomasz | MUKS Legnica | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||||
9 | 1:30.70 | PATERAK Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U16 | OP | III | # | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:26.91 | DĄBROWSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:27.75 | FRUŻYŃSKI Dariusz | WLKS Wrocław | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:33.83 | WENDLAND Michał | MKS Siechnice # | 1989 | U18 | DS | -- | B.D. | Z/3283/11 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 2:40.45 | PAMPUCH Stefan | LUKS Podium Kup # | 1991 | U16 | OP | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:43.61 | SZCZUREK Mateusz | MKS Piast Głogów # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:38.65 | SZCZEPIŃSKI Krzysztof | SSMKS Parasol Wrocław # | 1991 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:10.30 | PAŃKOWSKI Łukasz | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # | 1990 | U18 | DS | III | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.52 | ZALWERT Maciej | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | 0.0 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | 16.16 | SOJKA Grzegorz | UKS-MOS Opole # | 1991 | U16 | OP | 0.0 | III | # | |||||||||||
3 | 16.16 | WAŻNY Jakub | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 16.73 | GOGOLIŃSKI Krystian | SL GKS Olsza Olszyna # | 1991 | U16 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
5 | 16.98 | SOBERA Robert | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | 0.0 | III | ŁOŚ Dariusz # | Z/4015/11 | 2024 | MM | ||||||||
6 | 17.90 | JANISZ Sebastian | LUKS Dwójka Namysłów # | 1992 | U16 | OP | 0.0 | V | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.43 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U18 | OP | -0.9 | III | BUŚKO Przemysław | |||||||||||
2 | 15.68 | WOLNY Norbert | WLKS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -0.9 | III | ||||||||||||
3 | 15.77 | STYPA Wojciech | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U18 | ZP | -0.9 | IV | # | |||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.28 | SZYDŁOWSKI Łukasz | ULKS Muflon Bielawa # | 1987 | U20 | DS | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 15.98 | WRÓBLEWSKI Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1989 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.23 | KASPEROWICZ Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1986 | U23 | DS | 0.0 | II | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.27 | KRÓL Tomasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 39.29 | WAŻNY Jakub | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 39.93 | ZALWERT Maciej | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | II | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 42.80 | SZAPOWAŁ Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 44.45 | BOJKO Michał | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 42.02 | SCHAB Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 43.00 | PATERAK Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U16 | OP | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 43.99 | FRĄSZCZAK Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 44.04 | RODAK Michał | SL GKS Olsza Olszyna # | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 44.28 | TOCZEWSKI Tomasz | MKL 12 Jelenia Góra | 1992 | U16 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 38.39 | GLINIORZ Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 40.72 | KAŻURA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 45.42 | MIŚ Piotr | LUKS Dwójka Namysłów # | 1991 | U16 | OP | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 45.75 | KOŁODZIEJSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1991 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.04 | STACHOWICZ Szymon | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | II | # | ||||||||||||
2 | 1.85 | KOCHAN Przemysław | LKS Orzeł Namysłów # | 1990 | U18 | OP | III | B.D. | ||||||||||||
5 | = | 1.70 | KAMIŃSKI Maciej | LUKS Dwójka Namysłów # | 1991 | U16 | OP | V | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | HABAJ Mirosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | |||||||||||||
2 | 4.00 | KORZEWA Daniel | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | II | |||||||||||||
3 | 3.80 | SOBERA Robert | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | III | ŁOŚ Dariusz # | Z/4015/11 | 2024 | MM | |||||||||
4 | 2.80 | KRAWIEC Filip | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | g | 1 | 6.37 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | +9.9 | III | # | |||||||||
2 | g | 1 | 6.31 | WŁODARCZYK Krzysztof | ULKS Muflon Bielawa # | 1989 | U18 | DS | +9.9 | III | ||||||||||
1 | g | 2 | 5.97 | SKRZYPIŃSKI Maciej | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U16 | DS | +9.9 | IV | # | |||||||||
2 | g | 2 | 5.90 | WAŻNY Jakub | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | +9.9 | IV | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.44 | ORZECHOWSKI Kamil | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | II | |||||||||||||
2 | 13.40 | LINKOWSKI Kamil | LUKS Podium Kup # | 1991 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
3 | 13.11 | SZTACHERA Stefan | MKL 12 Jelenia Góra | 1991 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
4 | 12.59 | KRÓL Dariusz | LUKS Podium Kup # | 1991 | U16 | OP | V | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.51 | TRONINA Zbigniew | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U23 | DS | I | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.02 | ORZECHOWSKI Kamil | WKS Śląsk Wrocław # | 1991 | U16 | DS | III | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.52 | DENYSIAK Paweł | LLKS Bielawianka # | 1990 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
2 | 36.14 | ŁOŚ Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.90 | LINKOWSKI Kamil | LUKS Podium Kup # | 1991 | U16 | OP | V | |||||||||||||
2 | 35.65 | CZERWIŃSKI Jakub | ULKS Zielony Dąb Żarów # | 1992 | U16 | DS | V | |||||||||||||
3 | 30.70 | KLOSA Tomasz | LUKS Podium Kup # | 1991 | U16 | OP | -- | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 67.58 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | II | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.06 | HOFFMANN Krystian | WKS Śląsk Wrocław # | 1988 | U20 | DS | II | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.00 | GOŁDYN Bartosz | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | U23 | ZP | I | GOŁDYN Bartosz # | Z/3068/11 | 2019 | 1 | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.13 | KRAWIEC Filip | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U16 | DS | V | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.41 | SOBCZAK Jaromir | MLKS Echo Twardogóra # | 1989 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
2 | 48.30 | BĄK Dariusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
3 | 45.49 | WOLNY Norbert | WLKS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3083829879761 sekund |