Gdańsk 16.05.2012 I Rzut Okręgowej Ligi Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.69 | SUMIŁA Anna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
1 | s | 1 | 15.24 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.5 | -- | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 1 | 13.81 | GABOŚ Magda | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | +1.5 | V | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.25 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 1999 | U14 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 14.32 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +1.5 | V | B.D. | |||||||||
3 | s | 1 | 15.51 | MITAKIS Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 14.47 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | +1.5 | V | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 15.78 | BALCER Aleksandra | KL Gdynia | 1999 | U14 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.52 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 15.28 | KANIEWSKA Amanda | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 15.38 | GRUDNOWSKA Alicja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 16.11 | KRAUSE Adrianna | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.68 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.97 | BIEŃ Paulina | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +1.0 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.16 | DMOWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U14 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.36 | RYBAK Beata | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +1.0 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.45 | KRAMER Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.58 | STAROSZCZYK Magdalena | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.72 | KULAS Monika | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.0 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | s | 2 | 15.27 | DUNST Klaudia | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 16.99 | KALKOWSKA Klaudia | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.93 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.35 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.35 | SZLAGE Patrycja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.69 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.47 | WINIARCZYK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||
3 | s | 3 | 13.88 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +0.7 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 14.20 | GRUBBA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +0.7 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 14.35 | WIŚNIEWSKA Amelia | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.64 | ABRAHAM Oliwia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.67 | KANCERZ Anita | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 16.06 | SILDATKE Paulina | MMKS Gdańsk | 1999 | U14 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.72 | OKUŃ Julia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +0.8 | IV | # | |||||||||
2 | s | 4 | 13.78 | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +0.8 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 4 | 13.79 | KAPINOS Daria | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.03 | HOLK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 14.29 | CHYŁA Daria | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
6 | s | 4 | 14.88 | GREBIN Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | +0.8 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 5 | 14.53 | CZAPIEWSKA Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U14 | PM | +2.5 | -- | # | |||||||||
2 | s | 5 | 15.05 | JASIWNIA Monika | UKS Jedynka Reda # | 1997 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 15.20 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.5 | -- | # | |||||||||
4 | s | 5 | 15.46 | PARTYKA Eliza | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.65 | MALISZEWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 1 | 44.05 | CZYŻEWSKA Paulina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1997 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 41.27 | GESEK Karolina | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 44.53 | SZLAGE Patrycja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 41.32 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U23 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 45.00 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 42.91 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U23 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 46.71 | GLANDER Sandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 48.26 | LASKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 50.74 | GREBIN Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
7 | s | 1 | 52.64 | MICKIEWICZ Arleta | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 44.78 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.88 | JAKUBOWSKA Karolina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 47.18 | URBANIAK Kamila | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 50.73 | DOMISZEWSKA Agnieszka | MMKS Gdańsk | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 48.75 | WOJCIECHOWSKA Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 54.16 | PAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 48.84 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
5 | s | 2 | 49.49 | PAWŁOWSKA Magdalena | CMKL Człuchów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 50.07 | JAŻDŻEWSKA Magdalena | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 51.94 | KAIZER Karolina | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 3 | 45.91 | LABUDA Nicole | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. | 4 | |||||||||
1 | s | 3 | 46.80 | STRĄCZEK Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 45.97 | LIBAN Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 46.98 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 46.11 | BRZEZICKA Jolanta | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 47.24 | KAPUŚCIŃSKA Angelika | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 49.37 | KREFTA Patrycja | LKS Mila Kamienica Królewska | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 53.60 | BUKOWSKA Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 49.79 | SIRY Magdalena | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 4 | 48.18 | WODZAK Paula | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 49.67 | KRZYSZTAŁOWICZ Paulina | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 50.92 | SILDATKE Paulina | MMKS Gdańsk | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 51.07 | CZAPIEWSKA Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 53.76 | CZERSKA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 48.17 | POTRYKUS Daria | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:30.07 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.64 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:35.15 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:41.92 | CZAPIEWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:42.47 | SAZON Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:52.86 | FIJAŁ Amelia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:43.29 | TOPP Marta | KS Wejher Wejherowo | 1997 | U16 | PM | IV | WALCZAK Mariusz | Z/0201/13 | 2021 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 1:54.33 | BULCZAK Sylwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:44.10 | RENUSZ Dominika | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:54.90 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U14 | PD | -- | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 1:44.63 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:59.67 | LASKOWSKA Joanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:44.87 | BULCZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:01.38 | FISZER Adrianna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:45.48 | SZEWCZYK Daria | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:02.53 | DUNST Katarzyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:47.27 | WOLSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | V | B.D. # | 4 | |||||||||
9 | s | 1 | 2:05.38 | PREKOP Paulina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:51.34 | GRALAK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:51.64 | GUZIŃSKA Justyna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | s | 1 | 1:54.89 | ZYGADLIŃSKA Magdalena | MKL Lider Malbork | 1997 | U16 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz B.D. | BEZ | |||||||||
13 | s | 1 | 1:56.39 | MOSTOWSKA Agnieszka | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | s | 1 | 1:59.46 | LEPAK Dominika | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 2:00.42 | CZARNOWSKA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | s | 1 | 2:01.86 | ŻYGOWSKA Aneta | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:46.42 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:53.13 | KIEJZIK Marta | CMKL Człuchów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:53.59 | WORONA Katarzyna | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:53.98 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:58.00 | CEYNOWA Izabella | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:59.09 | CEYNOWA Agata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:59.91 | ADAMEK Patrycja | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 2:00.72 | NAGRABSKA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 2:01.04 | POSIAKOW Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:02.00 | BARANOWSKA Martyna | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:05.16 | STRUPIŃSKA Natalia | LKB im. Braci Petk Lębork | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0421/13 | 2020 | BEZ | |||||||
12 | s | 2 | 2:05.79 | NIEĆKO Martyna | KS Wejher Wejherowo # | 1997 | U16 | PM | -- | ROLBIECKI Zbigniew # | Z/0697/13 | 2015 | 2 | |||||||
13 | s | 2 | 2:08.19 | WOLAK Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 2 | 2:11.09 | MINIACH Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:53.40 | ADAMCZYK Martyna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1992 | U23 | PD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:07.10 | DIAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1997 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/0051/13 | 2019 | ||||||||
3 | s | 1 | 3:15.72 | GAJDUS Julia | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:17.16 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:17.50 | WOSZCZYK Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:19.18 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:30.20 | GUBERNAT Weronika | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 3:31.40 | GUZIŃSKA Natalia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:32.16 | SZEMELA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.65 | NARLOCH Honorata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | +1.0 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 16.25 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 16.69 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 17.47 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.0 | V | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.37 | ŁADA Alicja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 54.83 | DRAB Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 55.44 | DOMINIK Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 56.60 | PRONDZIŃSKA Natalia | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 57.41 | TOHL Daria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 46.14 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 47.34 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 47.95 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 48.63 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 50.26 | DOCZEKALSKA Alicja | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 51.08 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.17 |
ŁABIAK Zuzanna KUŹNICKA Martyna KOŁTONOWSKA Katarzyna GOŁĄBEK Klaudia |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 1993 1994 1995 |
U20 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 55.61 |
PIECHOWSKA Karolina GREBIN Patrycja CZARNOWSKA Aleksandra ZBLEWSKA Kamila |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
3 | s | 1 | 55.63 |
SCHUSTER Julianna SUMIŁA Anna GRONDA Klaudia WILMA Roksana |
MMKS Gdańsk | 1997 1997 1998 1997 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 55.82 |
GLANDER Sandra HOLK Agnieszka MIGDAŁ Hanna KANCERZ Anita |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 1998 1997 1998 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 56.55 |
OKUŃ Julia CHABOWSKA Sylwia KIERSZK Marzena KULAS Monika |
SKLA Sopot | 1998 1997 1998 1997 |
U16 | POM | -- |
CZAJA Bogdan B.D. |
BEZ BEZ |
|||||||||
6 | s | 1 | 56.87 |
WRÓBLEWSKA Daria SZLAGE Patrycja SIRY Magdalena WODZAK Paula |
UKS Jedynka Reda | 1997 1997 1998 1997 |
U16 | POM | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.57 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | III | BORYS Jerzy B.D. # | Z/0014/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 1.51 | POBŁOCKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.48 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.48 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U16 | PM | IV | B.D. | 1 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | KŁOS Maria | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | KALETHA Paulina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.45 | MAŃCZAK Nikola | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.38 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.34 | MALECKA Magda | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.34 | BAŃKOWSKA Joanna | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.34 | ADAMCZYK Monika | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.30 | SAGERMANN Karolina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.30 | RYBAK Beata | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.30 | PERRON Michalina | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.30 | ZAJONCZKOWSKA Barbara | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 1.30 | CHABOWSKA Sylwia | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 1.26 | KLASA Faustyna | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 1.26 | WALASZEK Karolina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.30 | MOMONT Kaja | KL Gdynia | 1999 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 2.60 | KOZAK Karina | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.90 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.50 | LACKOWSKA Anna | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | KALKOWSKA Klaudia | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.09 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 5.17 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.4 | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | f | 1 | 4.50 | KIERSZK Marzena | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | CZAJA Bogdan # | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 4.91 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.38 | CHABOWSKA Sylwia | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.0 | -- | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.86 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +2.2 | IV | # | |||||||||
4 | f | 1 | 4.16 | KOZAK Karina | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.52 | DMOWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U14 | PM | +1.6 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.12 | GÓRSKA Alicja | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.36 | GRUBBA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.8 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.05 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.2 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.06 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | +2.3 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 3.71 | ROCŁAWSKA Judyta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.97 | KŁOS Maria | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 3.95 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +2.3 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
9 | f | 1 | 3.77 | KORNELUK Monika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +1.9 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.75 | WALECZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.44 | MIERZEJEWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.43 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.27 | DOMBROWSKA Wiktoria | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.25 | OSTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | WALCZAK Leszek # | Z/1394/13 | 2024 | 1 | |||||||
6 | f | 1 | 9.77 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.70 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.70 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
9 | f | 1 | 9.45 | SZCZERBA Sandra | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.98 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.94 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
12 | f | 1 | 8.80 | ALLTMAN Julia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
13 | f | 1 | 8.72 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
14 | f | 1 | 8.28 | WALTER Sara | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 8.11 | SZYCA Sabina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 8.11 | RATHNAU Kamila | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 8.02 | LASZKOWSKA Wiktoria | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 7.93 | WAJCHERT Adriana | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 7.89 | ŁOZOWSKA Agata | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 7.88 | HUNIEWICZ Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
21 | f | 1 | 7.88 | SNARSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
22 | f | 1 | 6.92 | JEZIERSKA Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.41 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 28.85 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 28.81 | MULARCZYK Izabela | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 28.72 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo # | 1998 | U16 | WN | IV | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 28.48 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 26.70 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 23.84 | SKOWRONEK Agnieszka | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 23.29 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 22.60 | ŁOZOWSKA Agata | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 22.57 | ZDROJEWSKA Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 22.54 | SNARSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 20.35 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 20.25 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 18.87 | MIERZEJEWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 23.02 | LEPAK Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 21.04 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 19.96 | LUBISZEWSKA Anita | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | f | 1 | 40.33 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 39.57 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.62 | BIAŁA Monika | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 37.60 | OSTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | III | WALCZAK Leszek # | Z/1394/13 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 32.22 | LIPKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 31.89 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 31.66 | BOGACKA Małgorzata | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 29.10 | WINIARSKA Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 28.48 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
10 | f | 1 | 26.79 | TOPÓR Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 24.60 | RICHERT Olga | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 24.58 | SZYCA Sabina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 24.05 | FERGON Oliwia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 23.05 | BOŻEK Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 22.38 | DANKOWSKA Joanna | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 22.32 | SAREŃSKA Natalia | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 20.21 | ZĄBEK Martyna | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17:37.26 | CZAJA Zuzanna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | CZAJA Bogdan # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 18:19.39 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 19:59.61 | PELOWSKA Victoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław | 5 | |||||||||
4 | s | 1 | 20:37.09 | LACH Adrianna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1510/14 | 2015 | 3 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.06 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | +0.4 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 1 | 12.34 | KULIGOWSKI Dariusz | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.4 | V | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.76 | RASMUS Kacper | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.06 | GUZOWSKI Krystian | MKS Truso Elbląg | 1999 | U14 | WN | +0.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.00 | TYCZYŃSKI Mateusz | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.05 | GRZEGORZEWSKI Michał | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.22 | WESOŁY Artur | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.33 | GUZOWSKI Krystian | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 10.87 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U20 | ZP | +1.7 | I | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 12.94 | BUCHHOLC Dominik | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.22 | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +1.7 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.45 | KLONOWSKI Michał | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +0.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.31 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U20 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.65 | MARKOWSKI Adam | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.42 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U20 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.77 | WESOŁOWSKI Patryk | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 11.49 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +1.7 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.81 | KRZYŻOPOLSKI Mariusz | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +0.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 11.54 | TELEPSKI Kacper | MMKS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.89 | MĄDRY Maciej | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 11.93 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.47 | SZULC Mateusz | MMKS Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | +2.2 | V | # | |||||||||
2 | s | 3 | 12.61 | PIEKARSKI Kamil | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +2.2 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.15 | STOSIK Dawid | SKLA Sopot # | 1997 | U16 | PM | +2.2 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 13.19 | GODLEWSKI Krystian | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | +2.2 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 13.19 | TERECH Przemysław | MMKS Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | +2.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 16.52 | CICHOSZ Maciej | UKS Jedynka Reda # | 1998 | U16 | PM | +2.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.44 | JESCHKE Krzysztof | MLKS Tucholanka Tuchola | 1998 | U16 | KP | +1.9 | V | # | |||||||||
2 | s | 4 | 12.54 | PERCZAK Krzysztof | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.62 | PAWELLA Kamil | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | V | # | |||||||||
4 | s | 4 | 12.95 | PIĆ Dominik | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.97 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
6 | s | 4 | 13.30 | MACHALEWSKI Marcin | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
7 | s | 4 | 13.44 | ZBIERSKI Patryk | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.15 | MIENTKI Bartłomiej | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +2.6 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.16 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +2.6 | IV | # | |||||||||
3 | s | 5 | 12.44 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +2.6 | V | NAWROCKI Dariusz | BEZ | ||||||||
4 | s | 5 | 12.72 | STANKIEWICZ Sebastian | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | +2.6 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 13.08 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | +2.6 | -- | # | |||||||||
6 | s | 5 | 13.09 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.6 | -- | # | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 33.86 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin # | 1994 | U20 | ZP | -- | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | s | 1 | 38.20 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 35.42 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | Sen | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
2 | s | 1 | 38.75 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 36.84 | KOZIURA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 43.85 | LANDOWSKI Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 38.97 | GABIS Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 43.96 | LIPIŃSKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 41.28 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 45.17 | DOLNY Łukasz | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 41.30 | FELSKI Filip | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U12 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/4603/15 | 2023 | ||||||||
1 | s | 2 | 41.76 | MELLER Eryk | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | B.D. # | 5 | |||||||||
2 | s | 2 | 42.70 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
3 | s | 2 | 43.07 | WATRAL Bartosz | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 48.89 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 55.45 | JANKOWSKI Michał | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 39.88 | BORKOWSKI Daniel | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 40.78 | RACHLEWICZ Krzysztof | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 41.09 | KUKLA Konrad | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 42.66 | DĘBCZAK Bartłomiej | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 43.46 | CZAUSZ Hubert | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 44.32 | SMOLIŃSKI Nikodem | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 44.98 | LOSOSOWSKI Daniel | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 39.50 | BAZALIN Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 39.70 | MOSTOWIAK Wiktor | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 4 | 40.51 | WSZAŁEK Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 40.84 | MILER Dawid | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | V | ELWART Roman # | Z/1163/13 | 2021 | 4 | |||||||
5 | s | 4 | 40.90 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 41.18 | PALIWODA Robert | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 5 | 41.84 | KOWALIK Paweł | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 42.21 | CUPPA Miłosz | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 43.70 | SKWIERAWSKI Adrian | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 45.05 | FRYCZ Łukasz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 45.19 | KĘDZIELA Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 45.85 | KUBISZEWSKI Wiktor | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.41 | OBECNY Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.62 | DUCHNOWSKI Adam | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:28.65 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:35.97 | GINTER Jonasz | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:31.43 | SOBIERAJSKI Karol | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:32.12 | WIRKUS Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:32.88 | LISOWSKI Dominik | LKS Zantyr Sztum # | 1998 | U16 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz | 3 | |||||||||
6 | s | 1 | 1:33.38 | LABUDDA Patryk | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:33.71 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:37.65 | NACZK Grzegorz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:38.09 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:38.36 | CYMANN Maciej | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:40.27 | KLECHOWICZ Paweł | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:41.54 | ZAMOROWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 1:51.83 | ŁACHACKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 1:52.07 | GOSTOMSKI Marcel | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 1:57.50 | LACH Dawid | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1511/14 | 2015 | 4 | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:38.71 | KUNC Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | III | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0519/13 | 2021 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:40.68 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:49.16 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 2:49.80 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:51.34 | ADAMCZYK Nikodem | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:53.69 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:02.62 | SŁAWSKI Jędrzej | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:06.14 | ZDANKIEWICZ Cyprian | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:09.10 | KIEŁPIŃSKI Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:10.21 | GLINKOWSKI Piotr | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:12.90 | ZIEGERT Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:15.37 | WOŁOSZYK Arnold | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:18.08 | SZYMANOWSKI Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:21.09 | KLEINA Dawid | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:51.95 | DZIENNIAK Mikołaj | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:54.89 | PANKIEWICZ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:02.39 | MROŻEK Filip | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:03.58 | CELIŃSKI Szymon | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. # | 5 | |||||||||
5 | s | 2 | 3:05.54 | GLEBOW Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:06.58 | PRILL Daniel | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:10.36 | CHMURA Krystian | RKS Rumia # | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 3:10.58 | KIERZNKIEWICZ Kamil | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:12.22 | FLIS Marek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:13.02 | NIEDZWIECKI Jan | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:16.69 | MYMA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 3:17.49 | CAŁA Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 2 | 3:34.94 | MAKOWSKI Dominik | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U12 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 2 | 3:41.91 | KACZMAREK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:28.27 | CZAJA Dominik | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 6:20.31 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:28.51 | BILSZTA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 6:45.36 | LASS Adrian | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 7:06.56 | WÓJCICKI Maciej | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 20.30 | MAJDAK Michał | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 20.54 | BUCHHOLC Dominik | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.24 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 39.95 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 44.24 | KULIK Piotr | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.42 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.31 |
ŁASZEWSKI Marcin SŁOWIKOWSKI Przemysław KARNAS Kamil BYKOWSKI Michał |
MMKS Gdańsk | 1994 1993 1993 1993 |
U20 | POM | -- |
KOTUŁA Krzysztof |
Z/3333/11 |
2024 |
||||||||
2 | s | 1 | 48.25 |
GALIKOWSKI Michał GODLEWSKI Krystian DĘBCZAK Bartłomiej JESCHKE Krzysztof |
SKLA Sopot | 1997 1998 1997 1998 |
U16 | POM | -- |
GIZA Andrzej |
Z/0044/13 |
2020 |
1 |
|||||||
3 | s | 1 | 49.38 |
MIENTKI Bartłomiej PALIWODA Robert LASKA Radosław PERCZAK Krzysztof |
UKS Lipusz | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 50.01 |
SZULC Mateusz KUPIS Oskar SAJNAGA Szymon KULIGOWSKI Dariusz |
MMKS Gdańsk | 1997 1998 1998 1997 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 50.62 |
MAJCHRZAK Michał BŁASZCZYK Tomasz ZABŁOCKI Mateusz KAŃSKI Norbert |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 1997 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard |
Z/1240/14 |
2023 |
||||||||
6 | s | 1 | 52.00 |
MĄDRY Maciej WESOŁY Artur SOBIERAJSKI Karol RZEPA Mateusz |
UKS Jedynka Reda | 1998 1997 1997 1997 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.81 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.78 | BEDNARZ Bartosz | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.78 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | PIEKARSKI Kamil | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.65 | TEREFENKO Adam | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.60 | RZEPA Mateusz | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.50 | FLAK Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.50 | SOBIERAJSKI Kacper | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.50 | ŻMUDA Marcin | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | WERNER Bernard # | BEZ | |||||||||
11 | f | 1 | 1.50 | KOZŁOWSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 1.45 | SPIERAWKA Krzysztof | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.45 | BUJAK Paweł | UKS Jedynka Bytów | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.45 | TEMPSKI Damian | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.45 | GRZYWA Damian | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
16 | f | 1 | 1.45 | FRANC Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 1.35 | SOŁTYSIAK Mateusz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.80 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 2.90 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.90 | BUI MINH Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.90 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 2.60 | KOWALCZUK Daniel | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2.30 | SOWIŃSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.54 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.72 | BAZALIN Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | +0.7 | V | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.45 | KIEDROWSKI Dawid | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.31 | NIEDZIELA Paweł | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.29 | GROSS Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.22 | KOWALIK Paweł | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.15 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.8 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 5.14 | ŚREDNIAWSKI Adrian | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.10 | KUKLA Konrad | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U16 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.07 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.7 | -- | KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | Z/1240/14 | 2023 | |||||||
11 | f | 1 | 5.00 | LASKA Radosław | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.92 | BUJAK Paweł | UKS Jedynka Bytów | 1997 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.85 | SIEK Sebastian | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.81 | KRZYŻOPOLSKI Mariusz | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.75 | TEREFENKO Adam | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.73 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | +0.7 | -- | # | |||||||||
17 | f | 1 | 4.53 | TRACZYK Filip | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.3 | -- | WRZOSEK Zbigniew | Z/1512/14 | 2014 | BEZ | ||||||
18 | f | 1 | 4.48 | TUSK Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.39 | SPIERAWKA Krzysztof | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 3.76 | STANISŁAWSKI Borys | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.32 | OSIŃSKI Marek | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.13 | KOPROWSKI Wojciech | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.62 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.55 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.00 | JANICKI Krzysztof | KL Gdynia | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.98 | GAWINA Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.87 | WOJCIECHOWSKI Krystian | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.57 | FALEŃSKI Przemysław | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 9.52 | MORACZYŃSKI Jakub | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 9.40 | BRZOZOWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 9.14 | ROCHALSKI Kacper | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 9.05 | WELENC Patryk | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 8.64 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | -- | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
14 | f | 1 | 8.50 | MAJSTEREK Michał | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 8.40 | BŁASZKOWSKI Marek | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 8.28 | SOBCZYK Marcin | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | FREITAG Marian | BEZ | |||||||||
17 | f | 1 | 7.55 | BOJARZYNSKI Karol | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
18 | f | 1 | 5.88 | MICHALCZYK Bartłomiej | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.75 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | III | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 38.24 | BAUMGARD Kamil | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.67 | ROGALSKI Kacper | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 33.26 | ZIELIŃSKI Mikołaj | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.74 | MIROWICZ Dominik | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 26.63 | FIERKA Artur | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 25.24 | KRĘCKI Krzysztof | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 24.31 | BIELAWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 22.73 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | -- | B.D. | 1 | |||||||||
10 | f | 1 | 21.40 | WIECZOREK Kacper | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 21.21 | GAJDA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 19.35 | BRZOZOWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.78 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 34.60 | KRĘCKI Krzysztof | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.30 | GAJDA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.19 | GAWINA Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 45.83 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 38.13 | BIELAS Maciej | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 36.70 | MORACZYŃSKI Jakub | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 35.94 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 33.14 | MIROWICZ Dominik | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 33.00 | SZCZEPANIK Adam | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 32.23 | BAUMGARD Kamil | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 31.36 | WESOŁOWSKI Patryk | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 29.61 | ŚRAMA Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 28.73 | GRABAN Mateusz | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
12 | f | 1 | 28.58 | NARLOCH Piotr | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:09.04 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 25:36.74 | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | II | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 28:52.76 | STOINSKI Robert | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.866415977478 sekund |