Gdańsk 13 - 14.01.2007 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
4 | e | 5 | 8.50 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | 8.31 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 8.49 | LACH Magdalena | LKS Jantar Ustka # | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.84 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | -- | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 1:43.23 | NOWAK Agnieszka | UKS Bliza Władysławowo # | 1991 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 1:44.31 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | s | 5 | 1:49.75 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.69 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 10.06 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.32 | GRZĄDZIELA Olga | KL Gdynia | 1991 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.13 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 10.28 | TUROWSKA Oliwia | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 10.00 | KĄKOL Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
5 | 9.21 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.32 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 11.45 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 10.50 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 10.47 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
5 | 9.66 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 4 | 7.21 | BIENIEWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 7.70 | DRZYMALSKI Wojciech | UKS Jedynka Reda # | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | 7.69 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 2:58.76 | MIELEWCZYK Cezary | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U16 | PM | V | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 2 | 2:59.36 | KASZEWSKI Zbigniew | ULKS Talex Borzytuchom # | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.35 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.04 | RADOMSKI Kacper | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.14 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.77 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 13.80 | ZAKRZEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 13.28 | FIKUS Karol | GKS Luzino | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 13.07 | GRUBA Mateusz | GKS Luzino | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.57 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
2 | 15.78 | KAMIŃSKI Kamil | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 15.36 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
4 | 14.48 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 19.07 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec # | 1985 | U23 | PK | M | # | ||||||||||||
2 | 18.26 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | M | # | ||||||||||||
3 | 17.31 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
4 | 16.40 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
5 | 16.14 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
6 | 14.95 | PŁOSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1977 | Sen | PM | I | ANTCZAK Edmund # | Z/4792/11 | 2021 | 1 | |||||||||
7 | 14.12 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||||
8 | 13.83 | BULSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||||
9 | 13.17 | KĄKOL Stanisław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1962 | Masters | PM | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.44811296463013 sekund |