Wrocław 01.06.2014 35. Memoriał F. Malanowskiego i 11. Memoriał Cz. Z±beckiego / Mistrzostwa Dolnego ¦l±ska w sztafetach 4x100 i 4x400 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.63 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -1.4 | M | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.35 | KOPYTO Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | -1.4 | II | PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof | |||||||||
3 | s | 1 | 12.46 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -1.4 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 12.60 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | LKS Polkowice | 1996 | U20 | DS | -1.4 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.70 | GOŁˇB Weronika | KS Żeglina Sieradz | 1997 | U18 | LD | -1.4 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.72 | PÓŁTORAK Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -1.4 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 12.78 | KNULL Marta | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -1.4 | III | # | |||||||||
8 | s | 1 | 12.78 | WYRZYŃSKA Patrycja | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U18 | DS | -1.4 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 12.89 | SWINIARSKA Gabryjela | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | +0.9 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.94 | WĘGRZYN Natalia | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | +0.9 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.97 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | +0.9 | III | ROSTEK William B.D. # | Z/0925/14 | 2024 | |||||||
4 | s | 2 | 12.99 | GÓRKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.9 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.00 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U16 | WP | +0.9 | III | ¦WITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | |||||||
6 | s | 2 | 13.09 | MARKIEFKA Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | +0.9 | III | ||||||||||
7 | s | 2 | 13.12 | WOLAK Adrianna | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.9 | III | ||||||||||
8 | s | 2 | 13.82 | SZCZEPANIAK Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | +0.9 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.88 | MAŁKOWSKA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.24 | MICHALSKA Julia | ZLKL Zielona Góra # | 2000 | U16 | LB | -0.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.25 | KASPERKIEWICZ Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -0.4 | IV | # | |||||||||
4 | s | 3 | 13.26 | LIS Julia | BKL Bełchatów | 1998 | U18 | LD | -0.4 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.33 | ZDUŃCZYK Katarzyna | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -0.4 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 13.45 | SZUMAN Laura | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -0.4 | IV | ||||||||||
7 | s | 3 | 13.54 | JA¬WICZ Sylwia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -0.4 | IV | # | |||||||||
8 | s | 3 | 13.55 | PAPIÓR Jolanta | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U20 | DS | -0.4 | IV | CHORZĘPA Przemysław | Z/0560/12 | 2015 | 3 | ||||||
1 | s | 4 | 13.02 | CHMIELIK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U20 | DS | +0.7 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.40 | NIEZGODA Aleksandra | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U16 | DS | +0.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.61 | AMBROŻY Ada | WLKS Wrocław # | 1998 | U18 | DS | +0.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 13.61 | MATKOWSKA Martyna | WLKS Wrocław | 1998 | U18 | DS | +0.7 | IV | # | |||||||||
5 | s | 4 | 13.66 | GRABARZ Klaudia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | +0.7 | IV | ||||||||||
6 | s | 4 | 13.87 | PASTUSZCZAK Anna | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 13.97 | JEZIORO Aleksandra | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | +0.7 | V | # | LDK! | ||||||||
8 | s | 4 | 14.10 | ZIEMBICKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U14 | MA | +0.7 | V | GIZA Maciej B.D. # | Z/2577/15 | 2023 | |||||||
1 | s | 5 | 13.84 | REKIEL Anna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.5 | V | B.D. | |||||||||
2 | s | 5 | 13.87 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.5 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.10 | SMOLEŃ Sylwia | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -0.5 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.20 | METELSKA Marta | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.5 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.23 | SZWED Weronika | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | -0.5 | V | ||||||||||
6 | s | 5 | 14.33 | KOWALCZYK Weronika | SSMKS Parasol Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -0.5 | V | # | |||||||||
7 | s | 5 | 14.56 | KANECKA Patrycja | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -0.5 | -- | ||||||||||
8 | s | 5 | 15.12 | SZŁUKA VEL SOŁODYNIUK Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 13.55 | KUBAK Hanna | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | -1.9 | IV | # | |||||||||
2 | s | 6 | 14.96 | KAŁUŻNA Pamela | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 | U16 | WP | -1.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 14.97 | PRZEKLASA Mariola | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1999 | U16 | DS | -1.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 15.02 | PRZYTULECKA Wiktoria | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -1.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 15.03 | KOWALSKA Karolina | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2001 | U14 | LB | -1.9 | -- | # | |||||||||
6 | s | 6 | 15.17 | FABIJAN Maria | MKS Siechnice # | 2001 | U14 | DS | -1.9 | -- | SOBCZYK Tomasz B.D. # | Z/3602/15 | 2024 | |||||||
7 | s | 6 | 15.37 | GˇSIOR Dorota | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2002 | U14 | LB | -1.9 | -- | # | |||||||||
8 | s | 6 | 15.44 | SIEROCIUK Katarzyna | WLKS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -1.9 | -- | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.77 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -1.4 | M | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.10 | ROMASZKO Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | Sen | DS | -1.4 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 25.57 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -1.4 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 25.80 | KNULL Marta | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -1.4 | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 26.16 | KOWAL Weronika | O¦ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | -1.4 | II | B.D. BIEDERMANN Roman | , Z/0523/13 | , 2024 | 1 | ||||||
6 | s | 1 | 26.64 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -1.4 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 26.70 | ORGANI¦CIAK Karolina | MKS Juvenia Puszczykowo | 1996 | U20 | WP | -1.4 | III | B.D. | 3 | ||||||||
s | 1 | DNF | KOPYTO Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | -1.4 | -- | PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof | ||||||||||
1 | s | 2 | 25.77 | DUDZIAK Aleksandra | O¦ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | +0.7 | II | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/0918/14 | 2023 | 2 | ||||||
2 | s | 2 | 26.15 | SWINIARSKA Gabryjela | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | +0.7 | II | # | |||||||||
3 | s | 2 | 26.20 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | LKS Polkowice | 1996 | U20 | DS | +0.7 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 26.61 | WŁODARSKA Izabela | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | +0.7 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 26.85 | WĘGRZYN Natalia | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | +0.7 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 27.06 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.7 | III | # | |||||||||
7 | s | 2 | 27.36 | WYRZYŃSKA Patrycja | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U18 | DS | +0.7 | IV | # | |||||||||
s | 2 | DNF | ZAREMBA Martyna | MLKS Sokół Lubin | 1999 | U16 | DS | +0.7 | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 26.49 | KWIT Katarzyna | WKS ¦l±sk Wrocław | 1984 | Sen | DS | -2.0 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 26.59 | GOŁˇB Weronika | KS Żeglina Sieradz | 1997 | U18 | LD | -2.0 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 26.66 | KURLETO Klaudia | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -2.0 | III | ||||||||||
4 | s | 3 | 26.75 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -2.0 | III | ROSTEK William B.D. # | Z/0925/14 | 2024 | |||||||
5 | s | 3 | 26.81 | KRAK Angelika | BKL Bełchatów | 1997 | U18 | LD | -2.0 | III | ||||||||||
6 | s | 3 | 26.85 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | -2.0 | III | ||||||||||
7 | s | 3 | 27.15 | PAPIÓR Jolanta | SL GKS Olsza Olszyna | 1996 | U20 | DS | -2.0 | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0560/12 | 2015 | 3 | ||||||
8 | s | 3 | 28.58 | WYSOTA Karolina | SL GKS Olsza Olszyna | 2000 | U16 | DS | -2.0 | V | CHORZĘPA Przemysław | Z/2466/15 | 2018 | 2 | ||||||
1 | s | 4 | 26.98 | DWORAK Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -1.6 | III | B.D. B.D. | |||||||||
2 | s | 4 | 27.33 | BACHAR Paulina | WKS ¦l±sk Wrocław | 1992 | U23 | DS | -1.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 27.71 | BEDNAREK Monika | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U16 | SL | -1.6 | IV | B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | , Z/0680/15 | , 2023 | |||||||
4 | s | 4 | 27.75 | LIS Julia | BKL Bełchatów | 1998 | U18 | LD | -1.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 28.20 | BOGIŃCZUK Julia | WKS ¦l±sk Wrocław | 1998 | U18 | DS | -1.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 4 | 28.28 | STRˇCZEK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -1.6 | IV | B.D. # | |||||||||
7 | s | 4 | 28.36 | AMBROŻY Ada | WLKS Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -1.6 | IV | ||||||||||
8 | s | 4 | 30.98 | KANECKA Patrycja | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -1.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 27.61 | GRABARZ Klaudia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | -1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 27.70 | NIEZGODA Aleksandra | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U16 | DS | -1.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 5 | 27.83 | NIED¬WIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | -1.0 | IV | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | ||||||
4 | s | 5 | 27.89 | SZCZEPANIAK Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -1.0 | IV | # | |||||||||
5 | s | 5 | 28.81 | SMOLEŃ Sylwia | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -1.0 | V | ||||||||||
6 | s | 5 | 28.91 | ANDRZEJEWICZ Anna | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -1.0 | -- | # | |||||||||
7 | s | 5 | 29.24 | ZAJˇC Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | -1.0 | V | ||||||||||
8 | s | 5 | 29.35 | KOWALCZYK Weronika | SSMKS Parasol Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -1.0 | V | # | |||||||||
1 | s | 6 | 26.69 | GIERSZEWSKA Martyna | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 27.59 | BENKOWSKA Nina | WLKS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -0.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 6 | 28.30 | MATKOWSKA Martyna | WLKS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -0.1 | IV | # | |||||||||
4 | s | 6 | 28.78 | PASTUSZCZAK Anna | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 29.81 | PIETROŃ Natalia | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -0.1 | V | # | LDK! | ||||||||
6 | s | 6 | 30.08 | SZWED Weronika | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | -0.1 | V | ||||||||||
7 | s | 6 | 30.86 | JACEWICZ Aleksandra | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -0.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 6 | 31.00 | SIKORSKA Daria | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 26.69 | FISZER Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | +0.9 | III | ||||||||||
2 | s | 7 | 27.75 | MICHALSKA Julia | ZLKL Zielona Góra # | 2000 | U16 | LB | +0.9 | IV | ||||||||||
3 | s | 7 | 29.31 | JEZIORO Aleksandra | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | +0.9 | V | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 7 | 29.88 | GÓRKA Beata | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | +0.9 | V | # | |||||||||
5 | s | 7 | 29.98 | WALIGÓRA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1996 | U20 | WP | +0.9 | -- | PTAK Krzysztof | Z/1742/12 | 2017 | 2 | ||||||
6 | s | 7 | 30.63 | MENDELSKA Natalia | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 31.07 | KAŁUŻNA Pamela | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 | U16 | WP | +0.9 | -- | ||||||||||
8 | s | 7 | 36.04 | OCHĘDZAN Sara | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | +0.9 | -- | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.64 | MAK Ewa | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 58.21 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U20 | OP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 61.01 | GĘBARZEWSKA Monika | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1996 | U20 | DS | III | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | s | 1 | 61.24 | JÓZIK Paulina | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 61.64 | DREWIENKOWSKA Kaja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 61.95 | STASIAK Dorota | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1996 | U20 | WP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 62.35 | BERKOWSKA Karolina | MLKS Echo Twardogóra | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 63.88 | SZMAGIEREWSKA Anna | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 64.66 | GŁÓD Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 64.74 | KLEMENTOWSKA Aneta | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 65.05 | HAJDASZ Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1998 | U18 | OP | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 68.18 | USIK Aleksandra | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 65.10 | STRZEMIŃSKA Wioletta | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 66.29 | RYBAK Katarzyna | MLKS Sokół Lubin | 2000 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 66.61 | KORCZUK Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/1634/14 | 2024 | ||||||||
4 | s | 3 | 68.95 | STERCZAŁA Patrycja | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 69.68 | WALIŃSKA Marta | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 69.84 | WACHNIK Paulina | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.68 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2000 | U16 | MA | II | KUZAK Piotr B.D. # | , Z/0109/15 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:40.80 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U16 | WP | III | OLSZYNA Waldemar # | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 1:42.29 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | III | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 1:42.62 | PAWŁOWSKA Magdalena | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:43.79 | GÓROWSKA Patrycja | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:45.72 | RODAK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:47.14 | DUCKA Julia | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:47.44 | KÖNIGSMAN Karolina | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | V | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 1 | 1:52.23 | MRÓZ Ewa | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 2000 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:53.77 | MISZTAL Natalia | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 1:59.16 | MIKOŁAJCZAK Agata | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:46.68 | BARTOSZEWICZ Angelika | UKS Piast Bolków | 1999 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:49.68 | PIERZGA Aleksandra | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 2000 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:50.54 | BARTKOWIAK Klaudia | MKS Piast Głogów | 2000 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:51.07 | DOBRUCKA Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1996 | U20 | OP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:54.29 | SOBCZAK Dominika | MLKS Echo Twardogóra | 2001 | U14 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:56.44 | ĆWIR Miriam | SSMKS Parasol Wrocław # | 2001 | U14 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:00.07 | KOCOŃ Joanna Karolina | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2000 | U16 | OP | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:02.18 | WIRWIŃSKA Olga | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:02.59 | PAWLU¦ Patrycja | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 2:08.62 | PASZTETNIK Julia | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:17.34 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:21.50 | GIERUŃ Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:24.09 | SIKORA Natalia | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:26.28 | PRZYJAZNA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | SZCZUREK Leszek | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 2:27.81 | WOLSKA Karolina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:32.57 | KOTOWICZ Paula | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 1996 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:33.19 | SZAKIEL Paulina | GLKS ¦widnica | 1997 | U18 | DS | -- | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/0784/13 | 2015 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 2:54.32 | WANICKA Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U18 | OP | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | PONIKIEWSKA Kamila | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10:38.62 | KAMIŃSKA Dominika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 10:57.26 | DZIUGIEŁ Miłosława | UKS SMS Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 11:15.85 | GLUMA Agata | UKS Achilles Leszno | 1996 | U20 | WP | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 12:00.49 | PONIKIEWSKA Kamila | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 12:54.70 | PIECHOWIAK Patrycja | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | ŁAZARCZYK Patrycja | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18:48.47 | ŁUKIJANIUK Marta | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1996 | U20 | DS | III | B.D. | 2 | |||||||||
s | 1 | DNF | PĘDZIWIATER Klaudia | WKS ¦l±sk Wrocław | 1993 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | GÓRNIAK Natalia | MKS Ekonomik Nysa # | 1986 | Sen | OP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.28 | REKIEL Anna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -1.7 | III | B.D. | |||||||||
2 | s | 1 | 17.21 | ZIEMBICKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U14 | MA | -1.7 | IV | GIZA Maciej B.D. # | Z/2577/15 | 2023 | |||||||
3 | s | 1 | 18.12 | MACHNER Matylda | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -1.7 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.79 | KATA Żaneta | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | -1.7 | -- | # | LDK! | ||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.19 | KOWAL Weronika | O¦ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | -0.7 | II | B.D. BIEDERMANN Roman | , Z/0523/13 | , 2024 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 15.34 | BOLECHOWSKA Marcela | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -0.7 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.40 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | -0.7 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.69 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | -0.7 | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 15.73 | SZYMAŃSKA Oliwia | MLKS Agros Żary | 1998 | U18 | LB | -0.7 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.08 | KRAK Angelika | BKL Bełchatów | 1997 | U18 | LD | -0.7 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 21.08 | BUSŁOWICZ Barbara | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | -0.7 | -- | B.D. | |||||||||
s | 1 | DNF | KOLANEK Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U18 | DS | -0.7 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 15.71 | BOGIŃCZUK Julia | WKS ¦l±sk Wrocław | 1998 | U18 | DS | -2.0 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 15.81 | DWORAK Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -2.0 | III | B.D. B.D. | |||||||||
3 | s | 2 | 16.87 | SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra | MKS Siechnice # | 1997 | U18 | DS | -2.0 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.07 | NOWAK Nikola | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U18 | DS | -2.0 | IV | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.63 | BACHAR Paulina | WKS ¦l±sk Wrocław | 1992 | U23 | DS | -0.9 | II | ||||||||||
s | 1 | DNF | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -0.9 | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 15.60 | SIEWRUK Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | -0.9 | II | # | |||||||||
2 | s | 2 | 15.78 | CHMIELIK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U20 | DS | -0.9 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 15.96 | KUCIA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -0.9 | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | s | 2 | 17.39 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U20 | LB | -0.9 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 17.54 | ANDRZEJEWICZ Anna | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -0.9 | IV | # | |||||||||
6 | s | 2 | 18.59 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -0.9 | -- | B.D. | 2 | ||||||||
7 | s | 2 | 20.08 | WALIGÓRA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1996 | U20 | WP | -0.9 | -- | PTAK Krzysztof | Z/1742/12 | 2017 | 2 | ||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.39 |
MAŁKOWSKA Paulina GÓRKA Magdalena MIERZYŃSKA Jagoda KRYSTECKA Justyna |
MKS MOS Wrocław | 1997 1997 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
ROSTEK William B.D. |
Z/0925/14 |
2024 |
||||||||
2 | s | 1 | 50.45 |
DUTKIEWICZ Julia KOWAL Weronika REYER Ksenia WAWRZYNIAK Karolina |
KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 1997 1997 1997 |
U18 | WLP | -- |
JAGACIAK Jarosław B.D. BIEDERMANN Roman WALCZAK Michał B.D. |
Z/0309/14 , Z/0523/13 Z/1128/14 |
2024 , 2024 2024 |
1 1 BEZ |
|||||||
3 | s | 1 | 50.69 |
SZUMAN Laura GIERSZEWSKA Martyna MARKIEFKA Paulina PÓŁTORAK Natalia |
ZLKL Zielona Góra | 1998 1997 1997 1997 |
U18 | LBU | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 51.58 |
BIEL Joanna JÓZIK Paulina KOLANEK Alicja WYRZYŃSKA Patrycja |
LKS Górnik Wałbrzych | 1998 1997 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
5 | s | 1 | 51.85 |
TKACZUK Weronika MADEJA Kornelia STACHOWIAK Marta JAWORSKA Aleksandra |
MKL 12 Jelenia Góra | 1997 1997 1998 1997 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 54.04 |
BUSŁOWICZ Barbara KLEMENTOWSKA Aneta BARAN Eryka GRABARZ Klaudia |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 1998 1997 1998 |
U18 | DOL | -- |
B.D. |
||||||||||
1 | s | 2 | 50.04 |
DURAK Karolina ŁACHACZ Barbara KMIEĆ Marika JÓ¬WIAK Karolina |
MKS Osa Zgorzelec | 1997 1998 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 51.31 |
DˇBROWSKA Oliwia MAK Dominika PAWLUKIEWICZ Paulina OSOWSKA Aleksandra |
AZS-AWF Gorzów | 1998 1998 1998 1998 |
U18 | LBU | -- |
LEMIESZ Aneta |
Z/1369/14 |
2021 |
||||||||
3 | s | 2 | 51.98 |
KASPERKIEWICZ Karolina WOLAK Adrianna MATKOWSKA Martyna BENKOWSKA Nina |
WLKS Wrocław | 1998 1997 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 52.90 |
SAWCZYŃSKA Karolina RACZYŃSKA Zofia WOŻNIAKOWSKA Maja BOLECHOWSKA Marcela |
ZLKL Zielona Góra | 1997 1997 1998 1998 |
U18 | LBU | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 53.05 |
PASTUSZCZAK Anna ZDUŃCZYK Katarzyna SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra SZMAGIEREWSKA Anna |
MKS MOS Wrocław | 1998 1998 1997 1997 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
6 | s | 2 | 59.28 |
FALTYN Renata MOCZARSKA Justyna SZPILA Patrycja KOCHAJ Nikola |
SL GKS Olsza Olszyna | 1998 1998 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
CHORZĘPA Przemysław |
Z/0106/14 |
2015 |
BEZ |
|||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:07.44 |
SAWCZYŃSKA Karolina RACZYŃSKA Zofia JASTRZĘBSKA Iga GIERSZEWSKA Martyna |
ZLKL Zielona Góra | 1997 1997 1998 1997 |
U18 | LBU | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
2 | s | 1 | 4:09.29 |
SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra MAJCHER Anna KRYSTECKA Justyna GÓRKA Magdalena |
MKS MOS Wrocław | 1997 1997 1998 1997 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 4:10.38 |
JAWORSKA Aleksandra MADEJA Kornelia STACHOWIAK Marta TKACZUK Weronika |
MKL 12 Jelenia Góra | 1997 1997 1998 1997 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 4:17.51 |
DˇBROWSKA Oliwia MAK Dominika PAWLUKIEWICZ Paulina RZETELNA Martyna |
AZS-AWF Gorzów | 1998 1998 1998 1998 |
U18 | LBU | -- |
LEMIESZ Aneta |
Z/1369/14 |
2021 |
||||||||
5 | s | 1 | 5:13.55 |
SZPILA Patrycja KOCHAJ Nikola MOCZARSKA Justyna FALTYN Renata |
SL GKS Olsza Olszyna | 1998 1998 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
CHORZĘPA Przemysław |
Z/0106/14 |
2015 |
BEZ |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.81 | KWA¦NIEWSKA Michalina | ZLKL Zielona Góra | 1991 | Sen | LB | I | B.D. | M | |||||||||
2 | f | 1 | 1.61 | GUTKOWSKA Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.56 | SENDEREK Jagoda | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.56 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.51 | NOWAK Nikola | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U18 | DS | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.51 | BRYŁKA Justyna | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.51 | BACHAR Paulina | WKS ¦l±sk Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.51 | WˇCHAŁA Patrycja | LUKS Dwójka Namysłów # | 1998 | U18 | OP | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.46 | BUSŁOWICZ Barbara | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | IV | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.46 | MAZUR Kamila | MLKS Agros Żary | 1996 | U20 | LB | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.46 | JUSZCZAK Kinga | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | IV | B.D. | 3 | |||||||||
12 | f | 1 | 1.46 | FUKS Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | IV | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.41 | DWORAK Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | B.D. B.D. | ||||||||||
14 | f | 1 | 1.36 | ZDANOWICZ Paulina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.36 | KUCIA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
16 | f | 1 | 1.31 | KATA Żaneta | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
16 | f | 1 | 1.31 | WOŁOSZYN Magdalena | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | BOJKO Martyna | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.90 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 1992 | U23 | MA | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.80 | HNIDA Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | M | |||||||||||
3 | f | 1 | 3.30 | SZYMASZEK Paulina | MKS MOS Wrocław | 1996 | U20 | DS | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 3.00 | RY¦ Aleksandra | MKS MOS Wrocław | 1996 | U20 | DS | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 3.00 | ADASZAK Daria | MKS MOS Wrocław | 1996 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2.40 | ŻABSKA Michalina | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 2.00 | ŁYKO Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U14 | DS | V | ŁO¦ Dariusz B.D. # | Z/3600/15 | 2024 | ||||||||
f | 1 | NM | FABIJAN Maria | MKS Siechnice # | 2001 | U14 | DS | -- | SOBCZYK Tomasz B.D. # | Z/3602/15 | 2024 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.97 | ROMASZKO Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | Sen | DS | -0.2 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.96 | WŁODARSKA Izabela | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | +0.7 | I | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.78 | ROSIAK Ewa | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1991 | Sen | WP | -0.3 | II | WALCZAK Marek | Z/2238/11 | 2017 | M | ||||||
4 | f | 1 | 5.54 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | 0.0 | II | # | |||||||||
5 | f | 1 | 5.34 | GÓRKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.22 | BOGIŃCZUK Julia | WKS ¦l±sk Wrocław | 1998 | U18 | DS | +0.4 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.16 | WAWRZYNIAK Karolina | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1997 | U18 | WP | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 5.01 | KOLANEK Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U18 | DS | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
9 | f | 1 | 4.89 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | +0.7 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
10 | f | 1 | 4.87 | REYER Ksenia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1997 | U18 | WP | 0.0 | IV | WALCZAK Michał | Z/1128/14 | 2024 | |||||||
11 | f | 1 | 4.83 | BACHAR Paulina | WKS ¦l±sk Wrocław | 1992 | U23 | DS | +0.6 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.79 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.1 | V | # | |||||||||
13 | f | 1 | 4.79 | WALIGÓRA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1996 | U20 | WP | 0.0 | -- | PTAK Krzysztof | Z/1742/12 | 2017 | 2 | ||||||
14 | f | 1 | 4.59 | MACHNER Ines | UKS-MOS Opole | 1996 | U20 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.56 | KUBAK Hanna | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | 0.0 | V | # | |||||||||
16 | f | 1 | 4.55 | NIED¬WIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | +0.6 | V | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | ||||||
17 | f | 1 | 4.54 | BOJKO Martyna | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -0.3 | V | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.49 | ZAJˇC Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | -0.9 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.37 | PATELAK Angelika | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U16 | LB | -0.6 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 4.32 | BORKOWSKA Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
21 | f | 1 | 4.25 | KOWALSKA Karolina | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2001 | U14 | LB | +0.3 | -- | # | |||||||||
22 | f | 1 | 4.19 | WAWRZYNIAK Natalia | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1999 | U16 | DS | +0.4 | -- | ||||||||||
23 | f | 1 | 4.16 | BIEŻUŃSKA Klara | MKS Osa Zgorzelec | 2000 | U16 | DS | -0.4 | -- | # | |||||||||
24 | f | 1 | 4.08 | METELSKA Marta | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | +0.7 | -- | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.95 | GˇSIOR Dorota | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2002 | U14 | LB | +0.4 | -- | # | |||||||||
26 | f | 1 | 3.92 | MACHNER Matylda | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | +0.3 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.33 | FISZER Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | -1.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.41 | KASZNICKA Weronika | BKL Bełchatów | 1998 | U18 | LD | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.22 | WAWRZYNIAK Karolina | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1997 | U18 | WP | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | f | 1 | 10.11 | MACHNER Ines | UKS-MOS Opole | 1996 | U20 | OP | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.38 | PALAMASZ Patrycja | LUKS Dwójka Namysłów | 1998 | U18 | OP | +0.5 | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | SADLAK Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | 0.0 | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | KWIT Katarzyna | WKS ¦l±sk Wrocław | 1984 | Sen | DS | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.76 | CISICKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.38 | SANDAK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.34 | SOBIESIŃSKA Patrycja | UKS Piast Bolków | 1998 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.64 | PRZYSTUPA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.57 | PAULIŃSKA Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.31 | WALTHER Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2000 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 10.14 | WRÓBLEWSKA Michalina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.83 | OLIASZ Katarzyna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.77 | WÓJCIK Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 2000 | U16 | DS | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.32 | KUMO¦ Beata | SL GKS Olsza Olszyna | 1997 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0063/13 | 2015 | 4 | |||||||
11 | f | 1 | 7.84 | KOWAL Karolina | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.55 | PRZYTULECKA Wiktoria | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.38 | ŻYGADŁO Patrycja | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.28 | MUSIOŁ Karolina | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U14 | OP | -- | SKRZYDLEWSKI Marek # | BEZ | LDK! | ||||||||
15 | f | 1 | 7.21 | WALNIK Karolina | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.06 | RACHWALSKA Dorota | LKS Polkowice | 1996 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.56 | CHUDZIŃSKA Weronika | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.00 | SANDAK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.92 | BˇK Weronika | UKS-MOS Opole | 1996 | U20 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.70 | HORWAT Wirginia Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 31.80 | PRZYSTUPA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 30.48 | CISICKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.45 | ORLIŃSKA Dominika | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1998 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 42.17 | SIEWRUK Agata | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 40.51 | SANDAK Monika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 38.84 | KAŁUŻNA Adriana | MLKS Echo Twardogóra | 1998 | U18 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.65 | SŁOWIK Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 36.30 | BARAN Eryka | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 28.90 | BˇBEL Wiktoria | LUKS Podium Kup | 1998 | U18 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 24.65 | HORWAT Wirginia Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 23.71 | GRZE¦KÓW Oliwia | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 22.20 | KRAK Angelika | BKL Bełchatów | 1997 | U18 | LD | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 21.31 | KOZŁOWSKA Daria | SL GKS Olsza Olszyna | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 21.17 | PIEKARZ Wiktoria | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.30 | RACHWALSKA Dorota | LKS Polkowice | 1996 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 30.01 | CHUDZIŃSKA Weronika | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | IV | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.80 | SKRZYPACZ Adrian | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -1.5 | I | SKRZYPACZ Adrian # | Z/3763/11 | 2022 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 11.01 | WIĘCŁAW Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U20 | DS | -1.5 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.01 | BACHAR Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U23 | DS | -1.5 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 11.05 | JAKUBOWIAK Kamil | MULKS MOS Sieradz | 1996 | U20 | LD | -1.5 | II | ROSIAK Zbigniew | Z/1311/12 | 2016 | 3 | ||||||
5 | s | 1 | 11.10 | FURMAŃCZYK Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | -1.5 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.18 | SALMONOWICZ Wojciech | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -1.5 | II | # | |||||||||
7 | s | 1 | 11.29 | JACENT Artur | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U20 | DS | -1.5 | II | ||||||||||
8 | s | 1 | 11.34 | OLCZYK Hubert | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | -1.5 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.09 | PYTLIK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | -1.3 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 2 | 11.46 | MIZERACKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -1.3 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.50 | ŻOGALSKI Jakub | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | -1.3 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 11.50 | WYSOTA Tomasz | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | -1.3 | III | FIRLIT Roman | Z/1262/13 | 2015 | 4 | ||||||
5 | s | 2 | 11.51 | KU¬NIK Konrad | UMLKS START Wieruszów # | 1998 | U18 | LD | -1.3 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 11.52 | JAKUBOWIAK Przemysław | MULKS MOS Sieradz | 1998 | U18 | LD | -1.3 | III | B.D. | Z/1255/14 | 2017 | 3 | ||||||
7 | s | 2 | 11.53 | KONDYCKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1996 | U20 | LB | -1.3 | III | B.D. | 2 | ||||||||
8 | s | 2 | 11.69 | DROGOSZ Michał | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | -1.3 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.73 | BILIK Krystian | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U18 | DS | +0.2 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.79 | ŁYCZAK Kamil | WLKS Wrocław | 1996 | U20 | DS | +0.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 3 | 11.95 | ŁYSOŃ Michał | GLKS ¦widnica | 1991 | Sen | DS | +0.2 | -- | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/1413/14 | 2015 | BEZ | ||||||
4 | s | 3 | 11.96 | KAZARNOWICZ Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | +0.2 | IV | # | |||||||||
5 | s | 3 | 11.96 | FUDZIAK Kamil | WLKS Wrocław | 1996 | U20 | DS | +0.2 | IV | # | |||||||||
6 | s | 3 | 12.02 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | +0.2 | IV | # | |||||||||
7 | s | 3 | 12.09 | POLAŃSKI Artur | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | +0.2 | IV | B.D. | |||||||||
8 | s | 3 | 12.25 | CIELECKI Jarosław | UKS Orlica Domaniów # | 1998 | U18 | DS | +0.2 | -- | B.D. | Z/5055/15 | 2023 | |||||||
1 | s | 4 | 11.16 | MISIOŁEK Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -0.2 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | s | 4 | 11.52 | ŁONIEWSKI Tomasz | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -0.2 | III | ||||||||||
3 | s | 4 | 11.72 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U20 | DS | -0.2 | III | ||||||||||
4 | s | 4 | 11.92 | PIECHOWIAK Dominik | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -0.2 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.05 | MARCINIAK Cezary | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | -0.2 | IV | ||||||||||
6 | s | 4 | 12.10 | MIŃCZUK Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | -0.2 | IV | # | |||||||||
7 | s | 4 | 12.13 | PETELA Krystian | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U18 | DS | -0.2 | IV | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.15 | DZIECHCIAROW Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U23 | DS | -0.6 | II | ||||||||||
2 | s | 5 | 11.84 | WUJDA Konrad | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U16 | DS | -0.6 | IV | CHORZĘPA Przemysław | Z/0359/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | s | 5 | 12.05 | POLAŃSKI Robert | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U20 | DS | -0.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 5 | 12.05 | JANKOWSKI Tomasz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U16 | WP | -0.6 | IV | WALCZAK Katarzyna # | Z/0837/15 | 2024 | |||||||
5 | s | 5 | 12.12 | MARCINIAK Dawid | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -0.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 5 | 12.24 | PLUSKOTA Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -0.6 | -- | # | |||||||||
7 | s | 5 | 12.40 | KRAM Maks Marcel | SSMKS Parasol Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -0.6 | V | ||||||||||
8 | s | 5 | 12.49 | PŁONKA Piotr | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -0.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 11.68 | MICHALAK Daniel | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -1.2 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 12.10 | FOCH Jakub | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -1.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 6 | 12.34 | KONARSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -1.2 | V | # | |||||||||
4 | s | 6 | 12.47 | PIOTROWSKI Krzysztof | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | -1.2 | V | # | LDK! | ||||||||
5 | s | 6 | 12.48 | KLUGIEWICZ Kacper | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -1.2 | V | ||||||||||
6 | s | 6 | 12.51 | RADUŃSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -1.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 6 | 12.93 | ŁOBODA Konrad | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -1.2 | -- | ||||||||||
8 | s | 6 | 13.65 | JANKOWICZ Piotr | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U18 | DS | -1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 11.99 | POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander | LUKS Podium Kup | 1998 | U18 | OP | -0.3 | IV | ||||||||||
2 | s | 7 | 12.24 | GOŁˇBEK Wiktor | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | -0.3 | -- | FIRLIT Roman | Z/1261/13 | 2015 | BEZ | ||||||
3 | s | 7 | 12.66 | GRZYWOCZ Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -0.3 | V | ||||||||||
4 | s | 7 | 12.71 | SZCZEPANIAK Mateusz | UMLKS START Wieruszów # | 1999 | U16 | LD | -0.3 | V | ||||||||||
5 | s | 7 | 12.96 | STEC Dominik | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 7 | 13.01 | KOZIOŁ Przemysław | niest. Wrocław | 1973 | Masters | DS | -0.3 | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
7 | s | 7 | 13.66 | JEŻOWSKI Wiktor | MKS MOS Wrocław | 2001 | U14 | DS | -0.3 | -- | # | |||||||||
8 | s | 7 | 14.77 | SZCZE¦ Fabian | MKS Szerszeń Bogatynia | 2001 | U14 | DS | -0.3 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.75 | SKRZYPACZ Adrian | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | -0.6 | I | SKRZYPACZ Adrian # | Z/3763/11 | 2022 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 21.90 | BACHAR Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U23 | DS | -0.6 | I | # | |||||||||
3 | s | 1 | 22.14 | TOMCZAK Patryk | LKS Polkowice | 1993 | U23 | DS | -0.6 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 22.15 | MAZURKIEWICZ Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -0.6 | II | B.D. | 3 | ||||||||
5 | s | 1 | 22.21 | SALMONOWICZ Wojciech | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | -0.6 | II | # | |||||||||
6 | s | 1 | 22.22 | WIĘCŁAW Kacper | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U20 | DS | -0.6 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 22.52 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -0.6 | II | # | |||||||||
8 | s | 1 | 22.88 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | -0.6 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 22.50 | JAKUBOWIAK Kamil | MULKS MOS Sieradz | 1996 | U20 | LD | -0.2 | II | ROSIAK Zbigniew | Z/1311/12 | 2016 | 3 | ||||||
2 | s | 2 | 22.86 | JACENT Artur | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U20 | DS | -0.2 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 23.00 | MAJSKOW Patryk | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -0.2 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 23.06 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | -0.2 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 23.07 | JURCZYK Mariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -0.2 | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0179/12 | 2021 | 1 | ||||||
6 | s | 2 | 23.33 | TUDOROW Arkadiusz | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U20 | LB | -0.2 | III | ||||||||||
7 | s | 2 | 23.97 | WIERZBICKI Maciej | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | -0.2 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 23.01 | SHULGIN Evgeniy | niest. Wrocław | 1991 | Sen | DS | -0.8 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | s | 3 | 23.06 | RYSIUKIEWICZ Mateusz | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | -0.8 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 23.11 | WALCZAK Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1996 | U20 | DS | -0.8 | III | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.25 | ŁONIEWSKI Tomasz | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -0.8 | III | ||||||||||
5 | s | 3 | 23.47 | ŻOGALSKI Jakub | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | -0.8 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 3 | 23.60 | KOSIOREK Piotr | MKS Szerszeń Bogatynia | 1997 | U18 | DS | -0.8 | III | ||||||||||
7 | s | 3 | 23.78 | BILIK Krystian | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U18 | DS | -0.8 | IV | ||||||||||
8 | s | 3 | 23.86 | POLAŃSKI Artur | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1995 | U20 | DS | -0.8 | IV | B.D. | |||||||||
1 | s | 4 | 23.23 | MIZERACKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -1.5 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 23.42 | ŁYCZAK Kamil | WLKS Wrocław | 1996 | U20 | DS | -1.5 | III | # | |||||||||
3 | s | 4 | 23.77 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | -1.5 | IV | # | |||||||||
4 | s | 4 | 23.98 | OSIENIENKO Przemysław | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1994 | U23 | MA | -1.5 | -- | B.D. # | Z/0447/14 | 2021 | |||||||
5 | s | 4 | 24.05 | ŁYSOŃ Michał | GLKS ¦widnica | 1991 | Sen | DS | -1.5 | -- | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/1413/14 | 2015 | BEZ | ||||||
6 | s | 4 | 24.10 | WUJDA Konrad | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U16 | DS | -1.5 | IV | CHORZĘPA Przemysław | Z/0359/15 | 2019 | 2 | ||||||
7 | s | 4 | 24.12 | O¦KO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | -1.5 | IV | ||||||||||
8 | s | 4 | 24.15 | POLAŃSKI Robert | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1996 | U20 | DS | -1.5 | IV | ||||||||||
1 | s | 5 | 23.14 | ĆWIK Kamil | LKS Polkowice # | 1999 | U16 | DS | -2.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 5 | 24.90 | FOCH Jakub | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -2.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 25.37 | PIOTROWSKI Krzysztof | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 2000 | U16 | DS | -2.0 | V | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 5 | 25.80 | ŁOBODA Konrad | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 26.71 | KALININ Dawid | MULKS Olimpia ¦widnica | 2000 | U16 | DS | -2.0 | -- | TEODOSIADIS Micios | Z/0110/15 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | s | 5 | 27.18 | JANKOWICZ Piotr | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U18 | DS | -2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 23.76 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -0.4 | IV | # | |||||||||
2 | s | 6 | 25.19 | CIELECKI Jarosław | UKS Orlica Domaniów # | 1998 | U18 | DS | -0.4 | -- | B.D. | Z/5055/15 | 2023 | |||||||
3 | s | 6 | 25.40 | KLUGIEWICZ Kacper | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | -0.4 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 25.58 | KONARSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -0.4 | V | # | |||||||||
5 | s | 6 | 25.71 | SZCZEPANIAK Mateusz | UMLKS START Wieruszów # | 1999 | U16 | LD | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 31.07 | SZCZE¦ Fabian | MKS Szerszeń Bogatynia | 2001 | U14 | DS | -0.4 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.90 | KRAWCZUK Łukasz | WKS ¦l±sk Wrocław | 1989 | Sen | DS | M | |||||||||||
2 | s | 1 | 47.99 | CHOJNOWSKI Bartłomiej | WKS ¦l±sk Wrocław | 1993 | U23 | DS | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.51 | KU¦NIERZ Piotr | WKS ¦l±sk Wrocław | 1994 | U23 | DS | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 49.56 | SIERADZAN Tomasz | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | U23 | DS | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 50.92 | WILCZYŃSKI Stanisław | SSMKS Parasol Wrocław # | 1995 | U20 | DS | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 52.53 | FONAŁ Filip | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica # | 1995 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 50.42 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1995 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 50.71 | NOWICKI Marcin | UKS Achilles Leszno | 1997 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 51.40 | PASTERNAK Oskar | UKS 12 Kalisz | 1997 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 51.78 | WOJCIESZAK Przemysław | UKS 12 Kalisz | 1995 | U20 | WP | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 2 | 54.25 | WOJTASZEK Mateusz | UKS 12 Kalisz | 1997 | U18 | WP | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 54.65 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 51.26 | GŁÓD Piotr | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 51.54 | PIETRASZKO Filip | MLKS Agros Żary | 1995 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 52.84 | MARCHWICKI Maciej | UKS 12 Kalisz | 1998 | U18 | WP | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 53.31 | KOTUŁA Patryk | UKS Sprint Legnica | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
5 | s | 3 | 53.73 | NAPIERAŁA Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 1995 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | s | 3 | 55.32 | OLEJNIK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 59.85 | ZARZYCKI Łukasz | LUKS Żórawina | 1987 | Sen | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 55.35 | WO¬NIAK Radosław | MLKS Echo Twardogóra | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 55.46 | SZURMIŃSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U23 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 4 | 55.98 | WOWK Krzysztof | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 56.11 | KACZOROWSKI Wacław | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 56.59 | NAZARUK Michał | MKS Piast Lwówek ¦l±ski | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 57.22 | POPŁAWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 58.38 | HADRY¦ Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:30.46 | SZYMCZAK Bartłomiej | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:31.20 | ZAJˇCZKOWSKI Wojciech | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:31.22 | WEISE Adam | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:31.47 | WANTUCH Michał | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:32.35 | SKIBIAK Kacper | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica # | 2000 | U16 | DS | IV | SZAŁEK Andrzej # | Z/2602/15 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 1:32.79 | ŻUKOWSKI Adrian | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:35.26 | SOBCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:35.31 | BOGUCKI Norbert | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:37.46 | WOJNOWSKI Grzegorz | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:37.84 | LINSTEDT Michał | SSMKS Parasol Wrocław # | 2000 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 1:41.56 | GˇSIOREK-PAWLAK Marcin | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
12 | s | 1 | 1:43.24 | MICHALSKI Dominik | MKS MOS Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:32.07 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:34.14 | KAWKA Kamil | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:36.86 | CZERONEK Mikołaj | WKS ¦l±sk Wrocław | 2000 | U16 | DS | V | ADAMEK Marek # | Z/1124/15 | 2024 | 2 | |||||||
4 | s | 2 | 1:37.66 | WODNICKI Dawid | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:39.21 | KOWALIŃSKI Patryk | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U16 | LD | V | URBANIAK Jarosław | 4 | |||||||||
6 | s | 2 | 1:40.17 | CIESIELSKI Ryszard | SSMKS Parasol Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:42.13 | ORDA Mateusz | SSMKS Parasol Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:42.15 | MAJCHER Michał | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:42.17 | DAŃKOWSKI Dominik | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2000 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 1:42.21 | SCHNEIDER Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1999 | U16 | OP | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 1:43.45 | ADAMSKI Michał | MKS MOS Wrocław # | 2000 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 1:47.37 | LEPCZYŃSKI Mateusz | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:50.89 | KRAWCZYK Szymon | WKS ¦l±sk Wrocław | 1988 | Sen | DS | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:53.73 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | II | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2023 | ||||||||
3 | s | 1 | 1:55.64 | GRODZKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 1996 | U20 | WP | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:57.80 | WARZOCHA Adrian | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U23 | DS | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:58.30 | GOŁˇB Łukasz | UMLKS START Wieruszów # | 1996 | U20 | LD | III | URBANIAK Jarosław | Z/0877/12 | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 2:02.12 | KUPCZAK Aleksander | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1997 | U18 | OP | IV | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:05.87 | ROKICKI Paweł | WLKS Wrocław | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:12.28 | PAWLIK Dawid | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U18 | OP | -- | # | ||||||||||
s | 1 | DNF | WRÓBEL Patryk | WKS ¦l±sk Wrocław | 1994 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 2:01.57 | MILER Michał | MKL 12 Jelenia Góra | 1994 | U23 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:02.62 | BORATYŃSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/0434/13 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 2:03.13 | GRZYWNA Bartłomiej | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 1998 | U18 | DS | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:03.21 | GZE¦KÓW Wojciech | GLKS ¦widnica | 1997 | U18 | DS | IV | MYDŁOWSKI Ryszard | Z/0783/13 | 2016 | 3 | |||||||
5 | s | 2 | 2:03.59 | SZKWAREK Grzegorz | MKS MOS Wrocław | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:04.10 | CHAŁUPCZAK Jakub | SSMKS Parasol Wrocław # | 1993 | U23 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
7 | s | 2 | 2:04.36 | BYCZEK Jakub | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:08.90 | PAPLA Filip | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 2:04.16 | ZAWI¦LAK Paweł | LKS Zorza Niemil | 1998 | U18 | DS | IV | JAŁOSZYŃSKA Marzena | Z/0910/14 | 2017 | 3 | |||||||
2 | s | 3 | 2:04.21 | JANISZEWSKI Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:04.95 | LUDKIEWICZ Łukasz | UKS Start Ruszów # | 1996 | U20 | DS | IV | SZYMAŃSKI Tomasz # | Z/3028/20 | 2023 | ||||||||
4 | s | 3 | 2:05.43 | STRZELCZYK Marek | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:06.87 | WISZ Mateusz | MLKS Agros Żary | 1996 | U20 | LB | IV | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:11.68 | PACHURKA Marcin | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:15.32 | KONIECZNY Mikołaj | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14:56.84 | KARBOWIAK Kamil | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | II | B.D. # | Z/0597/14 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 15:12.42 | PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1993 | U23 | OP | II | ORŁOWSKI Andrzej # | Z/3306/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 15:23.91 | KOWALSKI Wojciech | WKS ¦l±sk Wrocław | 1982 | Sen | DS | III | ADAMEK Marek | Z/14611/21 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 15:27.30 | KOT Aleksander | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 1994 | U23 | DS | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 15:55.58 | FRANKOWSKI Mateusz | SSMKS Parasol Wrocław # | 1995 | U20 | DS | III | B.D. B.D. # | ||||||||||
6 | s | 1 | 16:02.18 | HOFFMAN Dariusz | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 1996 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 16:15.83 | SOBCZYK Tomasz | MKS Siechnice # | 1977 | Masters | DS | III | B.D. | Z/1218/11 | 2021 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 16:29.69 | SIKORA Artur | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1995 | U20 | WP | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 17:02.92 | BELGRAU Tobiasz | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U18 | DS | IV | DŁUBAŁA Marek # | Z/0748/13 | 2021 | 4 | |||||||
10 | s | 1 | 17:07.65 | PILICHOWSKI Daniel | MLKS Sokół Lubin | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 17:07.75 | KRYSTECKI Krzysztof | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
12 | s | 1 | 17:36.39 | NOWACKI Mateusz | LKS Zorza Niemil | 1991 | Sen | DS | -- | JAŁOSZYŃSKA Marzena | Z/0736/14 | 2014 | BEZ | |||||||
13 | s | 1 | 18:13.93 | BASIŃSKI Piotr | MKS Siechnice # | 1989 | Sen | DS | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | LUBA¦ Tomasz | MLKS Sokół Lubin | 1994 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | GŁÓD Piotr | MKS MOS Wrocław | 1995 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.01 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -2.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.86 | KOŁODZIEJ Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -2.0 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.65 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -2.0 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 16.82 | ZAJˇC Dawid | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -2.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 17.02 | MŁOT Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -2.0 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 17.04 | POPŁAWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -2.0 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 17.25 | MITKIEWICZ Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -2.0 | IV | # | |||||||||
8 | s | 1 | 17.29 | JUSZCZYSZYN Sebastian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -2.0 | IV | # | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.58 | SIUDEK Bartosz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -1.4 | II | JOPEK Mateusz B.D. # | Z/1329/14 | 2020 | |||||||
2 | s | 1 | 15.54 | NOCEK Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U18 | LB | -1.4 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.61 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -1.4 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.08 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | -1.4 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.34 | PATER Maciej | WLKS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -1.4 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.41 | GADZIŃSKI Piotr | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | -1.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 16.52 | SZEWCZYK Dawid | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 16.87 | GURDZIEL Marcel | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.90 | KACZOROWSKI Wacław | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.69 | KA¬MIERCZAK Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 19.46 | KRAJEWSKI Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.76 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -2.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 14.94 | GUL Bartosz | MKL 12 Jelenia Góra | 1996 | U20 | DS | -2.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.34 | MISIOŁEK Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -2.0 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | s | 1 | 15.48 | GOSS Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | -2.0 | II | B.D. | 2 | ||||||||
5 | s | 1 | 15.81 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U20 | OP | -2.0 | III | # | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.21 | BACHAR Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U23 | DS | -2.0 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 18.16 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -2.0 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.21 |
MIZERACKI Mateusz ŁONIEWSKI Tomasz PYTLIK Krzysztof MISIOŁEK Adrian |
MKS MOS Wrocław | 1995 1995 1995 1996 |
U20 | DOL | -- |
B.D. B.D. |
1 3 |
|||||||||
2 | s | 1 | 43.79 |
KU¬NIK Konrad JAKUBOWIAK Przemysław PAWŁOWSKI Patryk WYSOTA Tomasz |
MULKS MOS Sieradz | 1998 1998 1997 1997 |
U18 | LDZ | -- |
B.D. GABRYSIAK Marcin FIRLIT Roman |
Z/1255/14 Z/1260/13 Z/1262/13 |
2017 2023 2015 |
3 1 4 |
|||||||
3 | s | 1 | 45.20 |
KUPCZAK Aleksander WERNER Mariusz CHMIELEWSKI Maciej POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander |
LUKS Podium Kup | 1997 1997 1997 1998 |
U18 | OPL | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 45.61 |
NOCEK Mateusz ANKLEWICZ Mateusz STACHÓW Marcin RYK Rafał |
MLKS Agros Żary | 1998 1998 1998 1997 |
U18 | LBU | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 47.11 |
KAZARNOWICZ Daniel PLUSKOTA Paweł RADUŃSKI Dominik MAJSKOW Patryk |
ZLKL Zielona Góra | 1998 1998 1998 1997 |
U18 | LBU | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 47.34 |
GADZIŃSKI Piotr SKRZYPACZ Krystian GRADZIK Damian MODRAS Patryk |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 1998 1997 1997 |
U18 | DOL | -- |
B.D. |
||||||||||
7 | s | 1 | 48.93 |
WOJNOWSKI Grzegorz WEICHERT Marcin SZYMCZAK Bartłomiej WANTUCH Michał |
MKS Piast Głogów | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:33.76 |
MARCHWICKI Maciej WOJTASZEK Mateusz MROWIŃSKI Rafał PASTERNAK Oskar |
UKS 12 Kalisz | 1998 1997 1997 1997 |
U18 | WLP | -- |
SZCZUREK Leszek |
2 |
|||||||||
2 | s | 1 | 3:34.60 |
LECHOCKI Grzegorz MALISZEWSKI Filip KUREK Michał ADAMCZYK Maksym |
AZS-AWF Gorzów | 1997 1998 1998 1997 |
U18 | LBU | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 3:38.74 |
JÓ¬WIAK Paweł GRADZIK Damian MODRAS Patryk KARABAN Wojciech |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 1997 1997 1997 |
U18 | DOL | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 3:38.95 |
PLICHTA Mariusz MODLIBOREK Dominik LASAK Michał WIESZCZEK Wojciech |
LKS Polkowice | 1998 1998 1998 1998 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 3:42.96 |
SAPA Eryk LIS Paweł PRZYBYTEK Damian GRZYWNA Bartłomiej |
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 1998 1997 1997 1998 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 3:45.10 |
PAWŁOWSKI Patryk JAKUBOWIAK Przemysław GOŁˇBEK Wiktor WYSOTA Tomasz |
MULKS MOS Sieradz | 1997 1998 1997 1997 |
U18 | LDZ | -- |
GABRYSIAK Marcin B.D. FIRLIT Roman FIRLIT Roman |
Z/1260/13 Z/1255/14 Z/1261/13 Z/1262/13 |
2023 2017 2015 2015 |
1 3 BEZ 4 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.96 | PILICHOWSKI Marek | KS AZS AWF Wrocław | 1994 | U23 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.86 | OCHYRA Marcin | LKS Górnik Wałbrzych | 1998 | U18 | DS | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.86 | GRADZIK Damian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.81 | GRYNIENKO Maciej | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1998 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.81 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.81 | MARCYNIUK Michał | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.81 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U20 | OP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.76 | SYGULSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.76 | ATAMAŃCZUK Aleksander | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.76 | KAWALER Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
10 | f | 1 | 1.71 | OLSZAŃSKI Szymon | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U20 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.71 | DOMARADZKI Maksym | MKS MOS Wrocław | 1996 | U20 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.71 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U20 | OP | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 1.66 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.66 | PICHOWICZ Wojciech | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.66 | JUSZCZYSZYN Sebastian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 1.66 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U16 | LB | V | |||||||||||
17 | f | 1 | 1.56 | LIER Oskar | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 1.56 | KA¬MIERCZAK Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | NAWOCKI Piotr | KS AZS AWF Wrocław | 1970 | Masters | DS | II | B.D. | Z/1232/13 | 2 | ||||||||
2 | f | 1 | 3.80 | OLSZAŃSKI Szymon | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 3.60 | WAWRZYNIAK Michał | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.20 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 2.20 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2.00 | NAWOCKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U14 | DS | -- | ŁO¦ Dariusz # | Z/3604/15 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 1.80 | BIALIC Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | A E | MKS MOS Wrocław | 1996 | U20 | DS | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.55 | KUCH Andrzej | AZS UMCS Lublin # | 1991 | Sen | LU | +1.0 | I | B.D. # | Z/4261/11 | 2023 | |||||||
2 | f | 1 | 6.70 | ABRAMCZYK Kacper | LKS Polkowice | 1998 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.44 | KU¬NIK Konrad | UMLKS START Wieruszów # | 1998 | U18 | LD | 0.0 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.36 | KOPEĆ Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | 0.0 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | f | 1 | 6.34 | JÓ¬WIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +1.4 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.02 | GÓRSKI Dawid | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1995 | U20 | WP | 0.0 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.97 | POBLOCKI Jan | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | +1.9 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.85 | MŁOCZKOWSKI Jakub | MKS Piast Głogów | 1997 | U18 | DS | +1.2 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.75 | MIŃCZUK Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | +1.2 | V | # | |||||||||
10 | f | 1 | 5.63 | MUSZTAFA Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.57 | BARSZCZ Mikołaj | LUKS Dwójka Namysłów | 1998 | U18 | OP | +0.9 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.24 | POPŁAWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | +1.3 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 5.13 | SKRZYPACZ Krystian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | +0.5 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 5.03 | WEICHERT Marcin | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | +0.5 | -- | # | |||||||||
f | 1 | NM | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | 0.0 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||
f | 1 | NM | OLEJNIK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.41 | GÓRALSKI Marcin | BKL Bełchatów | 1995 | U20 | LD | +0.4 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.43 | TRZEBOŃSKI Mateusz | BKL Bełchatów | 1996 | U20 | LD | +0.3 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.86 | JÓ¬WIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.3 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.76 | KOPEĆ Bartłomiej | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | +0.5 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | f | 1 | 12.52 | MICHALAK Daniel | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.45 | ORZECHOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1997 | U18 | DS | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.93 | WEICHERT Marcin | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | 0.0 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 10.52 | KRAM Maks Marcel | SSMKS Parasol Wrocław # | 1999 | U16 | DS | +0.1 | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | SKRZYPACZ Krystian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.51 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.93 | POLANIN Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.77 | CZAPOR Wiktor | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 13.59 | SZOZDA Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.54 | PTAK Adam | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1998 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.39 | KRÓLIK Radosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 12.96 | PAWLAK Jarosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 12.66 | POPŁAWSKI Radosław | MKS Szerszeń Bogatynia | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 11.90 | PLUTA Karol | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | -- | ROSIAK Zbigniew | Z/1486/14 | 2014 | 4 | |||||||
10 | f | 1 | 11.70 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 11.41 | SZELˇGIEWICZ Marcin | LUKS Dwójka Namysłów | 1998 | U18 | OP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 9.60 | GADZIŃSKI Piotr | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 8.78 | STEFANOWSKI Maciej | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 12.83 | CZERWIŃSKI Karol | WLKS Wrocław | 1999 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 12.70 | PYTLAK Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 2 | 12.61 | ŻELAZO Dawid | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 11.57 | STEC Dominik | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
5 | f | 2 | 11.27 | GOŁĘBIOWSKI Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | f | 2 | 10.51 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | f | 2 | 10.10 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | f | 2 | 8.63 | JENDRO¦KA Wojciech | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1999 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.46 | DU¦ Mariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.91 | JĘDRUSIAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1996 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.75 | KUROSZ Michał | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 13.54 | DELINOWSKI Adam | WKS ¦l±sk Wrocław | 1996 | U20 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 12.53 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.81 | SZYSZKOWSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 1991 | Sen | SL | M | B.D. # | Z/1690/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 13.38 | PAWLIKOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | II | WALCZAK Aleksandra | Z/1619/14 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 10.76 | CHŁOND Kacper | KS AZS AWF Wrocław | 1994 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.90 | MOSKA Patryk | UMLKS START Wieruszów | 1994 | U23 | LD | -- | URBANIAK Jarosław B.D. | Z/1309/12 | 2022 | BEZ | |||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.90 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | II | PIˇTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 47.18 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 42.34 | SZOZDA Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 41.47 | KUBUS Paweł | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 39.44 | DZIUBA Krzysztof | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 37.62 | WOJDYŁO Dominik | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | IV | SATORA Jan | 3 | |||||||||
7 | f | 1 | 37.46 | POPŁAWSKI Radosław | MKS Szerszeń Bogatynia | 1997 | U18 | DS | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 37.14 | CZAPOR Wiktor | LUKS Podium Kup | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 34.46 | POLANIN Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 33.96 | ŻELAZO Dawid | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
11 | f | 1 | 33.50 | RADZIEJ Fabian | LUKS Podium Kup | 1998 | U18 | OP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 32.60 | WIECZOREK Bartosz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 32.58 | PTAK Adam | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 30.46 | PLUTA Karol | MULKS MOS Sieradz | 1997 | U18 | LD | -- | ROSIAK Zbigniew | Z/1486/14 | 2014 | 4 | |||||||
15 | f | 1 | 29.68 | PATER Maciej | WLKS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 24.42 | KA¬MIERCZAK Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 17.64 | STEFANOWSKI Maciej | MKS MOS Wrocław | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | PYTLAK Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.78 | KUROSZ Michał | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.73 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U20 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 41.22 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 39.05 | JĘDRUSIAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1996 | U20 | WP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 35.20 | DU¦ Mariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 33.98 | DELINOWSKI Adam | WKS ¦l±sk Wrocław | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.09 | PAWLIKOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | II | WALCZAK Aleksandra | Z/1619/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 33.91 | CHŁOND Kacper | KS AZS AWF Wrocław | 1994 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.87 | STEC Dominik | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 54.77 | WCZELIK Mikołaj | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 49.57 | RADZIEJ Fabian | LUKS Podium Kup | 1998 | U18 | OP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 46.25 | JUCHNER Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U18 | LD | IV | NOWAK Mieczysław B.D. | Z/0049/14 | 2020 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 38.31 | SZANDROWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U18 | LB | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.53 | KWIATKOWSKI Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 1998 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 21.67 | JENDRO¦KA Wojciech | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 1999 | U16 | DS | V | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 63.84 | KOŁODZIEJCZYK Mateusz | LKS Polkowice | 1994 | U23 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 47.47 | PROKOPOWICZ Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1996 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 45.68 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 42.06 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U20 | OP | IV | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 40.23 | KONDYCKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1996 | U20 | LB | IV | B.D. | 2 | |||||||||
6 | f | 1 | 39.82 | CHŁOND Kacper | KS AZS AWF Wrocław | 1994 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 39.08 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.1525540351868 sekund |