Chorzów 25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 8.76 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U14 | SL | -0.2 | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 1 | 9.53 | PRZEŹDZING Hanna | TL ROW Rybnik | 2006 | U14 | SL | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 10 | s | 1 | 9.59 | FORNALIK Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2006 | U14 | SL | -0.2 | -- | GRUCHEL Marzena | Z/3027/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 11 | s | 1 | 9.59 | KOTULSKA Marianna | UKS Czwórka Żory | 2008 | U12 | SL | -0.2 | -- | KRUPA Iwona # | Z/1386/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 12 | s | 1 | 9.67 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U12 | SL | -0.2 | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 1 | 10.11 | JAŚKACZEK Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -0.2 | -- | SIERKA Ewa SIERKA Ewa | , Z/2093/17 | , 2023 | 5 | LDK! | ||||
7 | 20 | s | 1 | 10.48 | ADAMCZYK Maja | KS Olkusz # | 2008 | U12 | MA | -0.2 | -- | KALEMBKA Kamil # | Z/12071/21 | 2022 | LDK! | |||||
8 | 26 | s | 1 | 10.83 | SAŁAHUB Oliwia | TS AKS Chorzów | 2006 | U14 | SL | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 2 | 9.15 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
2 | 7 | s | 2 | 9.39 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3464/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
3 | 9 | s | 2 | 9.57 | POLAK Anna | MKS Tempo Kęty | 2006 | U14 | MA | 0.0 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/4912/18 | 2021 | BEZ | |||||
4 | 14 | s | 2 | 9.77 | COFAŁA Daria | TS AKS Chorzów | 2005 | U14 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 22 | s | 2 | 10.51 | PUDŁOWSKA Amelia | TS AKS Chorzów | 2009 | U12 | SL | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 29 | s | 2 | 11.47 | FORNALIK Hanna | TS AKS Chorzów | 2009 | U12 | SL | 0.0 | -- | GRUCHEL Marzena # | Z/8130/21 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 3 | s | 3 | 8.95 | DYLEWSKA Amelia | UKS Czempion Bełchatów # | 2006 | U14 | LD | -0.1 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 3 | 9.75 | WALCZAK Nadia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2006 | U14 | LD | -0.1 | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/0245/18 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 15 | s | 3 | 9.84 | KASPRZAK Dominika | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | -0.1 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2570/18 | 2021 | BEZ | |||||
4 | 18 | s | 3 | 10.15 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 2007 | U12 | SL | -0.1 | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 19 | s | 3 | 10.21 | WASELA Dominika | TL ROW Rybnik | 2007 | U12 | SL | -0.1 | -- | OLSZAR Michał | Z/2971/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
6 | 22 | s | 3 | 10.51 | KASPEREK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2007 | U12 | MA | -0.1 | -- | |||||||||
7 | 25 | s | 3 | 10.61 | ŚLEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -0.1 | -- | PATER Agnieszka # | Z/2224/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
8 | 27 | s | 3 | 11.17 | WALCZAK Noemi | UKS Lisy Zgierz # | 2010 | U12 | LD | -0.1 | -- | LISIECKI Paweł # | Z/5251/19 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 4 | 8.22 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.4 | -- | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 4 | 9.10 | MIELCZAREK Martyna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | +0.4 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 5 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 4 | 9.32 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | U14 | MA | +0.4 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2568/18 | 2024 | BEZ | |||||
4 | 16 | s | 4 | 10.02 | HAŁADAJ Barbara | LKS Omega Kleszczów # | 2007 | U12 | LD | +0.4 | -- | RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # | , Z/3461/19 | , 2024 | LDK! | |||||
5 | 21 | s | 4 | 10.50 | SAŁATA Sara | MKS Tempo Kęty | 2010 | U12 | MA | +0.4 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/4466/18 | 2024 | BEZ | |||||
6 | 24 | s | 4 | 10.56 | GACEK Kamila | MKS Tempo Kęty | 2008 | U12 | MA | +0.4 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/2567/18 | 2019 | BEZ | |||||
7 | 28 | s | 4 | 11.32 | GÓRKIEWICZ Amelia | LKS Brzezina Osiek | 2007 | U12 | MA | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.76 | LESZEK Weronika | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U16 | SL | -1.6 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.06 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | -1.6 | III | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 13.42 | RODAK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | -1.6 | IV | # | LDK! | GIM | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 13.60 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | -1.6 | IV | PILAREK Sławomir B.D. # | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
5 | 6 | s | 1 | 13.62 | CZAJKOWSKA Magda | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | -1.6 | IV | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 13.95 | KOPKA Malwina | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | -2.1 | V | WRÓBLEWSKA Aleksandra # | LDK! | GIM | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 13.97 | CYRULIŃSKA Oliwia | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U14 | SL | -2.1 | V | TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # | , Z/3419/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||
5 | 13 | s | 2 | 13.99 | BĄBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U14 | SL | -2.1 | V | CHRIST Marek CHRIST Marek # | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
6 | 16 | s | 2 | 14.18 | CYRULIŃSKA Anna | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | -2.1 | V | WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. # | , Z/4415/17 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||
7 | 20 | s | 2 | 14.45 | CAŁUS Barbara | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -2.1 | V | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/2922/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||
8 | 26 | s | 2 | 14.83 | ADAMCZEWSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2005 | U14 | LD | -2.1 | -- | BLAUSZ Henryka # | Z/0238/18 | 2024 | ||||||
2 | 9 | s | 3 | 13.94 | TRĄBCZYŃSKA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U14 | SL | -0.3 | V | MICHALSKA Alicja TRĄBCZYŃSKA Żaneta # | Z/2920/18 | 2021 | 5 | LDK! | ||||
3 | 14 | s | 3 | 14.09 | MARCZEWSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -0.3 | V | # | LDK! | |||||||
4 | 19 | s | 3 | 14.39 | BAŁDYS Magdalena | KS Cracovia 1906 Kraków | 2003 | U16 | MA | -0.3 | V | |||||||||
5 | 21 | s | 3 | 14.66 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -0.3 | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | ||||||
6 | 22 | s | 3 | 14.67 | KUBECZKO Julia | MKS Tempo Kęty | 2005 | U14 | MA | -0.3 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/2572/18 | 2019 | BEZ | |||||
7 | 24 | s | 3 | 14.69 | KUDINA Margo | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 10 | s | 4 | 13.95 | OZIĘBŁO Wanessa | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | -0.4 | V | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 4 | 14.19 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.4 | V | MICHNIAK Jan # | Z/2410/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||
3 | 27 | s | 4 | 14.94 | MAJKA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U14 | SL | -0.4 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 29 | s | 4 | 15.26 | POLAK Anna | MKS Tempo Kęty | 2006 | U14 | MA | -0.4 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/4912/18 | 2021 | BEZ | |||||
5 | 30 | s | 4 | 15.31 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | U14 | MA | -0.4 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2568/18 | 2024 | BEZ | |||||
6 | 31 | s | 4 | 15.54 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice | 2005 | U14 | SL | -0.4 | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ||||||
7 | 33 | s | 4 | 16.93 | O A | MKS Tempo Kęty | 2005 | U14 | MA | -0.4 | -- | # | ||||||||
1 | 22 | s | 5 | 14.67 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U14 | SL | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 25 | s | 5 | 14.82 | KOŁODZIEJCZUK Maria | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona | , Z/0755/19 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 28 | s | 5 | 15.15 | MAJDAK Wiktoria | MKS Żywiec | 2005 | U14 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 32 | s | 5 | 15.60 | KOWALIK Karolina | MKS-MOS Katowice | 2005 | U14 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.39 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice | 2001 | U18 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
2 | 2 | e | 1 | 13.42 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | Sen | SL | -0.2 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
3 | 3 | e | 1 | 13.75 | LEGASZEWSKA Maria | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -0.2 | IV | B.D. # | ||||||||
4 | 4 | e | 1 | 13.77 | STEC Julia | MOSM Tychy | 2000 | U20 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
5 | 5 | e | 1 | 13.94 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno | 1998 | U23 | SL | -0.2 | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | |||||
6 | 7 | e | 1 | 14.01 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U20 | SL | -0.2 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | |||||
7 | 8 | e | 1 | 14.12 | PRUŚ Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U20 | MA | -0.2 | -- | B.D. # | ||||||||
1 | 6 | e | 2 | 13.97 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U18 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
2 | 9 | e | 2 | 14.14 | KUSTRA Zuzanna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | 0.0 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/4144/17 | 2021 | ||||||
3 | 10 | e | 2 | 14.22 | JURKIEWICZ Aniela | KS Cracovia 1906 Kraków # | 2000 | U20 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 11 | e | 2 | 15.02 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | 0.0 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ZKN | |||||
5 | 12 | e | 2 | 15.58 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice | 2002 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.64 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | 0.0 | III | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||
2 | 3 | s | 1 | 27.95 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 2000 | U20 | SL | 0.0 | IV | B.D. # | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 27.97 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 27.98 | STERNATIVO Wiktoria | TS AKS Chorzów | 1997 | U23 | SL | 0.0 | -- | CZYŻ Katarzyna # | Z/0771/18 | 2021 | 3 | |||||
1 | 2 | s | 2 | 27.89 | STEC Julia | MOSM Tychy | 2000 | U20 | SL | -0.6 | IV | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 28.22 | WĄSOWICZ Alicja | MCKiS Jaworzno | 2002 | U18 | SL | -0.6 | IV | BEDNARCZYK Józef | Z/1454/17 | 2021 | 4 | |||||
3 | 7 | s | 2 | 28.37 | PRUŚ Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U20 | MA | -0.6 | IV | B.D. # | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 28.37 | NYKAZA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | -0.6 | IV | LDK! | ||||||||
1 | 9 | s | 3 | 28.65 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U14 | SL | -1.0 | V | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ||||
2 | 10 | s | 3 | 28.66 | KLASIK Joanna | TL ROW Rybnik | 2002 | U18 | SL | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 11 | s | 3 | 29.08 | KUSTRA Zuzanna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -1.0 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/4144/17 | 2021 | ||||||
4 | 12 | s | 3 | 29.62 | MIŚ Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 2001 | U18 | SL | -1.0 | -- | |||||||||
5 | 13 | s | 3 | 29.73 | JURKIEWICZ Aniela | KS Cracovia 1906 Kraków # | 2000 | U20 | MA | -1.0 | -- | |||||||||
1 | 14 | s | 4 | 30.68 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -1.6 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ZKN | |||||
2 | 15 | s | 4 | 31.79 | WILK Magdalena | MOSM Tychy | 2002 | U18 | SL | -1.6 | -- | GAWLINA Józef B.D. # | Z/2852/17 | 2024 | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.75 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | II | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.01 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1999 | U20 | SL | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 42.27 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 42.48 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
5 | 7 | s | 1 | 43.39 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | ZKN GIM | |||||
6 | 8 | s | 1 | 43.41 | CZAJKOWSKA Magda | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | III | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 43.30 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | III | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
2 | 9 | s | 2 | 43.57 | BINIEK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0272/18 | , 2020 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 43.94 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | -- | LDK! | |||||||||
4 | 12 | s | 2 | 44.48 | NYKAZA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 14 | s | 2 | 44.62 | TOBOREK Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | III | LAMCH Mariola # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 5 | s | 3 | 42.73 | LESZEK Weronika | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 15 | s | 3 | 45.42 | KOPKA Malwina | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | IV | WRÓBLEWSKA Aleksandra # | LDK! | GIM | |||||||
3 | 16 | s | 3 | 45.61 | GÓRSKA Dominika | TL Pogoń Ruda Śląska | 2003 | U16 | SL | IV | CZYŻ Katarzyna | Z/3185/17 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 20 | s | 3 | 46.24 | JAKUBOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom # | 2005 | U14 | SL | IV | SIEMIEŃSKA Barbara # | 3 | LDK! | |||||||
5 | 21 | s | 3 | 46.44 | MADUZIA Karolina | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | IV | CZYŻ Katarzyna | Z/3216/18 | 2024 | 4 | ||||||
6 | 25 | s | 3 | 48.33 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | V | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | |||||||
1 | 17 | s | 4 | 46.02 | KRZESZEWSKA Olga | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U14 | MA | IV | SZKOŁA Sebastian # | Z/2155/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 18 | s | 4 | 46.05 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir B.D. # | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 19 | s | 4 | 46.22 | BAŁDYS Magdalena | KS Cracovia 1906 Kraków | 2003 | U16 | MA | IV | ||||||||||
4 | 22 | s | 4 | 47.70 | FRANIEL Agata | TL Pogoń Ruda Śląska | 2005 | U14 | SL | V | SPISAK Barbara # | 5 | LDK! | |||||||
6 | 26 | s | 4 | 48.71 | NOWAK Aleksandra | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | -- | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 24 | s | 5 | 48.22 | KONOPKA Anna | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 27 | s | 5 | 48.76 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||
3 | 28 | s | 5 | 50.73 | KUDINA Margo | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
4 | 29 | s | 5 | 51.34 | PIASECKA Wiktoria | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 32 | s | 5 | 53.78 | BARANOWICZ Julia | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 30 | s | 6 | 51.79 | BRZEZOWSKA Melisa | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 37 | s | 6 | 58.73 | KOWALSKA Katarzyna | BKL Bełchatów | 2005 | U14 | LD | -- | SKARBA Andrzej | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 31 | s | 7 | 51.99 | PRZEŹDZING Hanna | TL ROW Rybnik | 2006 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||
2 | 33 | s | 7 | 54.14 | MAKUCH Julia | LKS Kłos Olkusz # | 2004 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 34 | s | 7 | 54.44 | KUREK Natalia | UKS Kusy Bukowno | 2006 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 35 | s | 7 | 55.04 | WASELA Dominika | TL ROW Rybnik | 2007 | U12 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/2971/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 36 | s | 7 | 55.86 | KUREK Roksana | UKS Kusy Bukowno | 2008 | U12 | MA | -- | ||||||||||
6 | 38 | s | 7 | 60.70 | LABISKO Maja | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2009 | U12 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/0838/24 | 2024 | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.75 | SYNOWIEC Wiktoria | TL Pogoń Ruda Śląska | 2000 | U20 | SL | II | B.D. | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 62.21 | KONIECZNA Wiktoria | UKS Czempion Bełchatów # | 2001 | U18 | LD | IV | # | LDK! | ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 64.00 | PRUŚ Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U20 | MA | IV | B.D. # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 65.71 | KUSTRA Zuzanna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/4144/17 | 2021 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 67.11 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ZKN | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 68.47 | JURKIEWICZ Aniela | KS Cracovia 1906 Kraków # | 2000 | U20 | MA | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:38.70 | PRZĄDKA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2003 | U16 | SL | II | HELBIK Joachim # | Z/1186/18 | 2023 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:40.57 | NAGIĘĆ Nikola | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U14 | MA | III | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/2156/20 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:40.75 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:41.36 | GŁĄBEK Sabina | LKS Pszczyna | 2004 | U16 | SL | III | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/1185/18 | , 2022 | 3 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 1:42.39 | PALA Zuzanna | LKS Pszczyna | 2004 | U16 | SL | III | KŁÓSKA Karolina | 3 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:42.84 | PAWELUS Amelia | LKS Omega Kleszczów # | 2005 | U14 | LD | III | RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz | , Z/2048/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:45.94 | SZCZYPKA Roksana | LKS Pogórze Skoczów | 2003 | U16 | SL | IV | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:46.91 | CHROMIK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. WOSIEK Jacek | , Z/2286/16 | , 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:48.34 | ARIK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U16 | SL | V | LDK! | GIM | ||||||||
10 | 12 | s | 1 | 1:54.51 | DYBALAK Marita | UKS Czempion Bełchatów # | 2004 | U16 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | |||||||
s | 1 | DNF | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
1 | 10 | s | 2 | 1:52.02 | POSMYK Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | -- | MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # | , Z/0757/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 11 | s | 2 | 1:52.44 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U14 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 1:55.18 | JAŚKACZEK Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa SIERKA Ewa | , Z/2093/17 | , 2023 | 5 | LDK! | |||||
5 | 15 | s | 2 | 1:55.74 | ŚRUTEK Ewa | MKS-MOS Katowice | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 17 | s | 2 | 1:57.77 | SZARZYŃSKA Martyna | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | -- | RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna # | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 18 | s | 2 | 1:58.08 | WALCZAK Nadia | BKL Bełchatów | 2010 | U12 | LD | -- | ||||||||||
9 | 19 | s | 2 | 1:58.50 | GOŁĘBIEWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice | 2004 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 20 | s | 2 | 1:58.76 | LISOWSKA Daria | MOSM Tychy # | 2005 | U14 | SL | -- | ||||||||||
11 | 21 | s | 2 | 1:59.16 | JAŚKACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
12 | 22 | s | 2 | 2:04.11 | KURKOWSKA Patrycja | UKS Czwórka Żory | 2005 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:59.41 | WÓJCIK Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | II | SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # | , Z/1162/17 | , 2023 | LDK! | GIM | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:59.42 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U20 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:06.40 | WARMIŃSKA Klaudia | TL ROW Rybnik | 2001 | U18 | SL | -- | CIEPŁAK Maciej B.D. | Z/3456/15 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:07.80 | GŁOWACKA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U16 | SL | III | PASZTA Wiesław PASZTA Anna # | Z/1440/17 | 2022 | 3 | LDK! | GIM | ||||
5 | 5 | s | 1 | 3:10.36 | KOWALSKA Natalia | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | III | LAMCH Czesław LAMCH Mariola | Z/0669/17 | 2020 | 3 | LDK! | GIM | ||||
6 | 6 | s | 1 | 3:11.87 | STOPYRA Natalia | TS AKS Chorzów | 2001 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1809/15 | 2024 | 3 | ZKN | |||||
s | 1 | DNF | GAŁA Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2001 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1807/15 | 2020 | 3 | ||||||||
1 | 7 | s | 2 | 3:13.26 | KOKOSZKA Zofia | MKS Iskra Pszczyna | 2004 | U16 | SL | IV | BIELA Marek | Z/0803/18 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 2 | 3:13.75 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | IV | PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # | Z/3735/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 9 | s | 2 | 3:15.27 | KOZIK Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | IV | B.D. B.D. # | , Z/2138/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 3:24.55 | KIJAK Lena | MOSM Tychy | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 12 | s | 2 | 3:28.99 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice | 2001 | U18 | SL | -- | B.D. | 4 | ||||||||
7 | 13 | s | 2 | 3:30.89 | SIKORSKA Marcelina | AZS-AWF Katowice | 2006 | U14 | SL | V | CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.20 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | -0.4 | II | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | s | 1 | 13.06 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | -0.4 | IV | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | s | 1 | 13.66 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice | 2003 | U16 | SL | -0.4 | IV | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 14.27 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice | 2005 | U14 | SL | -0.4 | V | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 13.70 | CICHOCKA Anastazja | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -0.2 | IV | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/2921/18 | 2023 | 3 | LDK! | ||||
2 | 5 | s | 2 | 13.93 | ZIEMBA Zuzanna | TS AKS Chorzów | 2003 | U16 | SL | -0.2 | V | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3589/17 | 2023 | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 14.50 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | -0.2 | V | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 2 | 15.00 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | -0.2 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.50 | KACZMAREK Wiktoria | BKL Bełchatów | 2003 | U16 | LD | IV | MANTYK Łukasz | 4 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.35 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice | 2005 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.20 | KASPRZAK Dominika | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2570/18 | 2021 | BEZ | ||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.41 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | 0.0 | II | BIELA Marek | Z/0307/15 | 2023 | 1 | KN | |||||
2 | f | 1 | 5.27 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice | 2001 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.95 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | Sen | SL | -1.2 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | ||||||
4 | f | 1 | 4.91 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.64 | MIŚ Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 2001 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.62 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U18 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.57 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 2000 | U20 | SL | 0.0 | -- | B.D. # | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 5.10 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | 0.0 | III | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | f | 2 | 4.68 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | -0.8 | V | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 4.61 | MAJDAK Wiktoria | MKS Żywiec | 2005 | U14 | SL | -0.1 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 4.51 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U14 | SL | -0.8 | V | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ||||
6 | 6 | f | 2 | 4.48 | CAŁUS Barbara | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | 0.0 | -- | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/2922/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||
7 | 7 | f | 2 | 4.35 | DUDA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U16 | SL | 0.0 | -- | CHRIST Marek # | 3 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 2 | 4.33 | PALA Sonia | MKS Iskra Pszczyna | 2003 | U16 | SL | -0.2 | -- | BIELA Monika # | Z/3771/17 | 2021 | 5 | |||||
9 | 9 | f | 2 | 4.24 | KRZYSTOLIK Alina | TL Pogoń Ruda Śląska | 2003 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
10 | 10 | f | 2 | 4.24 | MIELCZAREK Martyna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 5 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 2 | 4.23 | DYLEWSKA Amelia | UKS Czempion Bełchatów # | 2006 | U14 | LD | 0.0 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 2 | 4.22 | KUBECZKO Julia | MKS Tempo Kęty | 2005 | U14 | MA | -1.3 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/2572/18 | 2019 | BEZ | |||||
14 | 14 | f | 2 | 4.07 | MARCZEWSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
15 | 15 | f | 2 | 4.00 | POLAK Anna | MKS Tempo Kęty | 2006 | U14 | MA | -0.2 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/4912/18 | 2021 | BEZ | |||||
16 | 16 | f | 2 | 3.88 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
17 | 17 | f | 2 | 3.86 | MAJKA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U14 | SL | -0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
18 | 18 | f | 2 | 3.77 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice | 2005 | U14 | SL | -0.8 | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ||||||
19 | 19 | f | 2 | 3.50 | GACEK Kamila | MKS Tempo Kęty | 2008 | U12 | MA | -0.7 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/2567/18 | 2019 | BEZ | |||||
20 | 20 | f | 2 | 3.46 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | U14 | MA | -0.1 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2568/18 | 2024 | BEZ | |||||
21 | 21 | f | 2 | 3.42 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U12 | SL | 0.0 | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ||||||
22 | 22 | f | 2 | 3.11 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 2007 | U12 | SL | 0.0 | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.77 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U18 | SL | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | f | 1 | 10.18 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U18 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 9.70 | SKRZEKOWSKA Zuzanna | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.27 | OZIĘBŁO Wanessa | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 8.93 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2004 | U16 | MA | V | MICHNIAK Jan # | Z/2410/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
7 | 7 | f | 1 | 6.81 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.74 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U18 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | f | 1 | 8.70 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 7.76 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2004 | U16 | MA | -- | MICHNIAK Jan # | Z/2410/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 29.96 | GNIDA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | IV | KOTWICA Czesław # | Z/3736/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.19 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2004 | U16 | MA | IV | MICHNIAK Jan # | Z/2410/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 26.68 | SKRZEKOWSKA Zuzanna | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 26.62 | FOLTYN Aleksandra | MKS-MOS Katowice | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 22.72 | MIAŁKOWSKA Bianka | MKS-MOS Katowice | 2003 | U16 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 21.81 | OZIĘBŁO Wanessa | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 20.56 | ŚLEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -- | PATER Agnieszka # | Z/2224/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 33.87 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno | 1999 | U20 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.63 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U18 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 3 | f | 1 | 24.01 | CYROL Katarzyna | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 20.48 | KRAMARCZYK Aneta | MCKiS Jaworzno | 1998 | U23 | SL | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.65 | WIJAS Wiktoria | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | II | FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł | Z/0153/17 | 2023 | 2 | LDK! | |||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 60.96 | FURMANEK Katarzyna | KKL Kielce | 1996 | U23 | SK | I | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1267/12 | 2024 | KN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 56.59 | KOKOWSKA Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1995 | Sen | WP | I | NOWAK Grzegorz # | Z/3234/11 | 2024 | 1 | KN | |||||
3 | 3 | f | 1 | 52.97 | KACZMAREK Marika | KKL Kielce # | 1996 | U23 | SK | I | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1130/12 | 2024 | LDK! | KN | |||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.29 | TALIK Konrad | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | -0.9 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2573/18 | 2024 | BEZ | |||||
2 | 2 | s | 1 | 9.44 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U14 | MA | -0.9 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 1 | 9.69 | DUDEK Leon | KS Victoria Trzebinia | 2009 | U12 | MA | -0.9 | -- | SIERKA Ewa # | Z/2225/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 10 | s | 1 | 9.99 | SAŁATA Dominik | MKS Tempo Kęty | 2008 | U12 | MA | -0.9 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/4465/18 | 2022 | BEZ | |||||
5 | 11 | s | 1 | 10.29 | RYŚ Marcin | TL ROW Rybnik | 2007 | U12 | SL | -0.9 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 12 | s | 1 | 10.31 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia | 2007 | U12 | MA | -0.9 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 9.58 | LACH Marcel | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | -0.1 | -- | ŁYSEK Tadeusz | Z/4992/18 | 2019 | BEZ | |||||
2 | 9 | s | 2 | 9.85 | RAKOCZY Karol | MKS Tempo Kęty | 2009 | U12 | MA | -0.1 | -- | ŁYSEK Tadeusz | Z/4991/18 | 2021 | BEZ | |||||
3 | 14 | s | 2 | 10.79 | OBROK Ignacy | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U12 | MA | -0.1 | -- | B.D. # | LDK! | |||||||
4 | 15 | s | 2 | 11.41 | BOROWIEC Mateusz | TS AKS Chorzów | 2008 | U12 | SL | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 17 | s | 2 | 12.46 | ZACZYK Piotr | MKS-MOSM Bytom # | 2010 | U12 | SL | -0.1 | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/3172/20 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 3 | s | 3 | 9.46 | ZACZYK Łukasz | MKS-MOSM Bytom # | 2007 | U12 | SL | 0.0 | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1407/20 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 3 | 9.47 | TŁOCZEK Filip | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | 0.0 | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/3463/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 5 | s | 3 | 9.52 | MACHNIK Szymon | TS AKS Chorzów | 2007 | U12 | SL | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 8 | s | 3 | 9.75 | KUBIAK Bartosz | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U12 | SL | 0.0 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1294/21 | , 2024 | LDK! | |||||
5 | 13 | s | 3 | 10.55 | LOTKA Adam | UKS Lisy Zgierz # | 2008 | U12 | LD | 0.0 | -- | |||||||||
6 | 16 | s | 3 | 11.65 | MACHNIK Michał | TS AKS Chorzów | 2009 | U12 | SL | 0.0 | -- | GRUCHEL Marzena # | Z/0213/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10.99 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -0.7 | II | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ZKN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 11.42 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | -0.7 | III | ZKN | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 11.53 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U18 | SL | -0.7 | III | ZKN | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 11.54 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | -0.7 | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||
5 | 6 | s | 1 | 11.66 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 1995 | Sen | SL | -0.7 | III | B.D. | 2 | |||||||
6 | 9 | s | 1 | 11.85 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory | 1989 | Sen | SL | -0.7 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 11.44 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | 0.0 | III | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2024 | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 11.83 | KIDOŃ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | 0.0 | IV | GIZA Andrzej B.D. | Z/1693/17 | 2024 | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 11.83 | PINDYCH Dominik | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 11.87 | WASZKIEWICZ Bruno | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | 0.0 | IV | B.D. | ZKN | |||||||
5 | 11 | s | 2 | 11.98 | KSIĘŻARCZYK Szymon | MCKiS Jaworzno | 2001 | U18 | SL | 0.0 | IV | KUZAK Piotr # | Z/3169/17 | 2021 | 3 | |||||
5 | 11 | s | 2 | 11.98 | KLOS Roger | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1993 | Sen | MA | 0.0 | -- | OSTROWSKA Justyna B.D. # | Z/3199/17 | 2024 | ||||||
7 | 13 | s | 2 | 12.01 | DRABIK Szymon | UKS Czwórka Żory | 2002 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||
8 | 16 | s | 2 | 12.25 | SZAROTA Bartosz | TS AKS Chorzów | 1996 | U23 | SL | 0.0 | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/1332/13 | 2020 | BEZ | |||||
1 | 15 | s | 3 | 12.15 | SZCZYREK Szymon | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | -1.4 | IV | |||||||||
2 | 17 | s | 3 | 12.32 | RZEPKA Radosław | TS AKS Chorzów | 2002 | U18 | SL | -1.4 | -- | PODCHUL Krzysztof # | BEZ | |||||||
3 | 18 | s | 3 | 12.66 | PAWŁOWSKI Michał | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | -1.4 | -- | # | ||||||||
4 | 19 | s | 3 | 12.73 | PONISZOWSKI Wiktor | TL Pogoń Ruda Śląska | 2002 | U18 | SL | -1.4 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 20 | s | 3 | 12.77 | UCHEREK Kacper | RMKS Rybnik # | 2002 | U18 | SL | -1.4 | -- | FOJCIK Dorota B.D. # | Z/5053/18 | 2024 | ||||||
6 | 21 | s | 3 | 12.87 | PROKOPOWICZ Patryk | CKS Budowlani Częstochowa # | 2001 | U18 | SL | -1.4 | -- | CIUK Marek | Z/2118/17 | 2024 | ||||||
7 | 22 | s | 3 | 12.98 | SZYMCZYK Patryk | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | -1.4 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
8 | 23 | s | 3 | 13.42 | JANEWICZ Artur | TL Pogoń Ruda Śląska | 2002 | U18 | SL | -1.4 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.77 | STRYCZEK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 2003 | U16 | SL | -0.1 | IV | HOMA Wioleta # | 2 | LDK! | GIM | |||||
2 | 2 | e | 1 | 11.81 | SKOMSKI Bartosz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | -0.1 | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | e | 1 | 12.01 | WIECZOREK Jan | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | -0.1 | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/4564/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
4 | 4 | e | 1 | 12.19 | BRILLA Cyprian | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | -0.1 | IV | KRUPA Iwona KRUPA Iwona | Z/0803/17 | 2023 | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 12.29 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U16 | SL | -0.1 | V | |||||||||
6 | 7 | e | 1 | 12.44 | DRZAŁ Maksym | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U16 | MA | -0.1 | V | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 12.84 | WOJTAL Sebastian | AZS-AWF Katowice | 2004 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 11 | e | 2 | 13.05 | BERNACKI Krystian | TS AKS Chorzów | 2005 | U14 | SL | 0.0 | -- | PODCHUL Krzysztof | Z/3034/18 | 2024 | 5 | |||||
5 | 12 | e | 2 | 13.13 | KURDZIEL Robert | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 13 | e | 3 | 13.41 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.7 | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 14 | e | 3 | 15.00 | WALCZAK Andrzej | TL ROW Rybnik | 2005 | U14 | SL | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 15 | e | 3 | 15.22 | JARZYNA Paweł | TL ROW Rybnik | 2005 | U14 | SL | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 16 | e | 3 | 15.79 | ŁAPCIK Artur | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -0.7 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.21 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -0.1 | II | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ZKN | ||||
3 | 4 | s | 1 | 23.31 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | -0.1 | III | ZKN | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 23.52 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | -0.1 | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||
5 | 6 | s | 1 | 23.74 | WASZKIEWICZ Bruno | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -0.1 | IV | B.D. | ZKN | |||||||
6 | 8 | s | 1 | 23.82 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U23 | SL | -0.1 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 23.27 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | 0.0 | III | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2024 | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 23.88 | KSIĘŻARCZYK Szymon | MCKiS Jaworzno | 2001 | U18 | SL | 0.0 | IV | KUZAK Piotr # | Z/3169/17 | 2021 | 3 | |||||
3 | 10 | s | 2 | 24.20 | KLOS Roger | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1993 | Sen | MA | 0.0 | -- | OSTROWSKA Justyna B.D. # | Z/3199/17 | 2024 | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 24.65 | DRABIK Szymon | UKS Czwórka Żory | 2002 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 24.66 | SZAROTA Bartosz | TS AKS Chorzów | 1996 | U23 | SL | 0.0 | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/1332/13 | 2020 | BEZ | |||||
1 | 7 | s | 3 | 23.80 | KIDOŃ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | 0.0 | IV | GIZA Andrzej B.D. | Z/1693/17 | 2024 | ||||||
2 | 14 | s | 3 | 24.76 | WIECZOREK Jan | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | 0.0 | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/4564/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
3 | 16 | s | 3 | 25.22 | PAWŁOWSKI Michał | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
4 | 17 | s | 3 | 25.52 | UCHEREK Kacper | RMKS Rybnik # | 2002 | U18 | SL | 0.0 | -- | FOJCIK Dorota B.D. # | Z/5053/18 | 2024 | ||||||
5 | 18 | s | 3 | 25.73 | PONISZOWSKI Wiktor | TL Pogoń Ruda Śląska | 2002 | U18 | SL | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 19 | s | 3 | 26.89 | SZYMCZYK Patryk | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
1 | 11 | s | 4 | 24.41 | SZCZYREK Szymon | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | -0.8 | -- | |||||||||
2 | 15 | s | 4 | 24.78 | RZEPKA Radosław | TS AKS Chorzów | 2002 | U18 | SL | -0.8 | -- | PODCHUL Krzysztof # | BEZ | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 38.39 | BARTŁOMIEJCZYK Radosław | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | III | MICHALSKA Alicja # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 38.55 | BRILLA Cyprian | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | III | KRUPA Iwona KRUPA Iwona | Z/0803/17 | 2023 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 39.37 | WÓJCIK Damian | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2004 | U16 | MA | IV | # | LDK! | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 39.98 | CHRUŚCIEL Marek | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | IV | LAMCH Czesław | 3 | LDK! | |||||||
5 | 6 | s | 1 | 40.27 | JANECZEK Michał | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U16 | MA | IV | GIZA Andrzej # | 4 | LDK! | |||||||
6 | 9 | s | 1 | 42.07 | TKOCZ Cyryl | TL Pogoń Ruda Śląska | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 41.15 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
3 | 8 | s | 2 | 41.87 | MĄKA Patryk | UKS Czwórka Żory | 2004 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 43.07 | DAWISKIBA Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/3693/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
5 | 11 | s | 2 | 44.23 | KURDZIEL Robert | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 13 | s | 2 | 45.72 | KRUCZYŃSKI Jeremi | MKS Żywiec | 2005 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 12 | s | 3 | 45.33 | SYGUŁA Jakub | UKS Kusy Bukowno | 2004 | U16 | MA | -- | ||||||||||
2 | 14 | s | 3 | 46.08 | BRZEZINA Grzegorz | MKS-MOS Katowice | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 15 | s | 3 | 48.75 | TALIK Konrad | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2573/18 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 16 | s | 3 | 52.73 | ŁAPCIK Artur | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 17 | s | 3 | 59.71 | RYŚ Marcin | TL ROW Rybnik | 2007 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||
6 | 18 | s | 3 | 75.54 | RZESZUTKO Sebastian | UKS Kusy Bukowno | 2009 | U12 | MA | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.38 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 1995 | Sen | SL | II | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.01 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U23 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.02 | PINDYCH Dominik | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 54.01 | ŁADAK Michał | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 53.45 | SZYMAŃSKI Krystian | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U20 | MA | IV | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 54.15 | SITKOWSKI Jan | CKS Budowlani Częstochowa | 2001 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 54.25 | WRÓBEL Michał | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | IV | KRUPA Iwona B.D. # | Z/5054/18 | 2024 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:32.77 | CIĘŻKOWSKI Piotr | KS Cracovia 1906 Kraków | 2004 | U16 | MA | IV | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:32.96 | HUTNY Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 1:34.50 | SZWED Damian | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U16 | SL | IV | GAJEWSKI Wojciech # | LDK! | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 1:35.33 | KAMEL Patryk | LKS Pogórze Skoczów | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 6 | s | 1 | 1:37.13 | HADASZ Adam | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U16 | SL | V | MATACZYŃSKI Grzegorz | Z/2067/18 | 2023 | 5 | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 1:39.09 | MARKOWIAK Mateusz | LKS Omega Kleszczów # | 2005 | U14 | LD | V | BEDNARSKI Tomasz # | Z/0890/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 12 | s | 1 | 2:09.74 | KUBIAK Bartosz | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U12 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1294/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
s | 1 | DNF | ROMBERG Adrian | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1159/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 1:33.58 | JÓŹWIAK Krzysztof | UKS Lisy Zgierz | 2004 | U16 | LD | IV | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 1:38.61 | KUCIŃSKI Wiktor | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U14 | LD | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 10 | s | 2 | 1:43.27 | JAENEL Igor | MKS-MOS Katowice | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 1:45.01 | SRAGA Jakub | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:38.50 | MROŻEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2001 | U18 | SL | -- | MICHALSKA Alicja B.D. # | Z/1062/17 | 2022 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:42.40 | PIĄTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U16 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/1831/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:42.46 | ROMBERG Adrian | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1159/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | s | 1 | 2:45.15 | ZASTAWNY Łukasz | TL Pogoń Ruda Śląska | 2003 | U16 | SL | IV | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:46.77 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team # | 2003 | U16 | MA | IV | SOBCZYK Grzegorz B.D. | Z/1154/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
6 | 6 | s | 1 | 2:46.86 | ZYGMUNT Łukasz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U16 | MA | IV | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:49.36 | MAREK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | IV | B.D. GIZA Maciej # | , Z/0271/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:51.74 | ROZWADOWSKI Jan | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:52.32 | WIDAWSKI Bazyli | MKS-MOS Katowice | 2003 | U16 | SL | V | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:52.80 | BARCIK Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U16 | MA | V | GIZA Andrzej MIREK Wacław # | , Z/0074/17 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
11 | 11 | s | 1 | 2:53.41 | JONAS Beniamin | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | V | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:12.43 | LIGOROWSKI Cyprian | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | BEZ | LDK! | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:06.46 | MUTWIL Oliwier | TL ROW Rybnik | 1999 | U20 | SL | III | B.D. B.D. # | , Z/2051/16 | , 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 4:11.90 | HAJDUK Paweł | TL ROW Rybnik | 1999 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:12.14 | RAPTA Paweł | Kraków Athletics Team # | 2000 | U20 | MA | IV | SOBCZYK Grzegorz B.D. | Z/1694/17 | 2021 | ZKN | |||||||
4 | s | 1 | 4:13.78 | KUBICKI Kamil | TL Pogoń Ruda Śląska | 1998 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 4:16.42 | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U20 | SL | IV | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 4:34.95 | BUBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U23 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:41.36 | PIEKORZ Paweł | TL ROW Rybnik | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 4:42.34 | SURMA Dawid | MKS-MOS Katowice | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:49.40 | HARĘŻA Maciej | MKS-MOS Katowice | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 59.00 | WIEWIÓRKA Paweł | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | IV | ROLAK Dorota # | Z/3197/16 | 2023 | 2 | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 66.05 | TATARCZYK Brunon | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.70 | PULNAR Piotr | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | V | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.70 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.15 | TŁOCZEK Filip | UKS Czempion Bełchatów # | 2007 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/3463/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
f | 1 | NM | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.95 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U20 | OP | II | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | KN | |||||
2 | 2 | f | 2 | 1.95 | MOROŃ Michał | MKS Iskra Pszczyna | 2002 | U18 | SL | II | BIELA Marek # | Z/3772/17 | 2021 | 2 | ZKN | |||||
3 | 3 | f | 2 | 1.80 | ŚWIĄĆ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | IV | ZKN | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.30 | WATOŁA Maciej | TS AKS Chorzów | 1991 | Sen | SL | -0.5 | III | STAWOWY Andrzej B.D. | Z/3226/11 | 2019 | 3 | |||||
5 | 5 | f | 1 | 5.17 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów | 1983 | Masters | SL | +0.3 | -- | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | |||||
1 | 1 | f | 2 | 5.93 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -1.5 | IV | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
3 | 3 | f | 2 | 5.79 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | 0.0 | V | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||
4 | 4 | f | 2 | 5.64 | WIECZOREK Jan | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | -0.1 | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/4564/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||
5 | 5 | f | 2 | 5.54 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U16 | SL | -1.5 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 2 | 5.53 | MARKIEWICZ Kamil | GKS Piast Gliwice | 2003 | U16 | SL | 0.0 | -- | RAMUS Józef | Z/4512/18 | 2023 | 4 | LDK! | ||||
8 | 8 | f | 2 | 4.71 | KRUCZYŃSKI Jeremi | MKS Żywiec | 2005 | U14 | SL | -2.1 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 2 | 4.16 | TALIK Konrad | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | 0.0 | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/2573/18 | 2024 | BEZ | |||||
10 | 10 | f | 2 | 3.80 | LACH Marcel | MKS Tempo Kęty | 2007 | U12 | MA | -1.7 | -- | ŁYSEK Tadeusz | Z/4992/18 | 2019 | BEZ | |||||
11 | 11 | f | 2 | 3.80 | RAKOCZY Karol | MKS Tempo Kęty | 2009 | U12 | MA | -1.9 | -- | ŁYSEK Tadeusz | Z/4991/18 | 2021 | BEZ | |||||
12 | 12 | f | 2 | 3.80 | SAŁATA Dominik | MKS Tempo Kęty | 2008 | U12 | MA | -0.3 | -- | ZAWADZKA Gabriela # | Z/4465/18 | 2022 | BEZ | |||||
13 | 13 | f | 2 | 3.60 | KUBIAK Bartosz | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U12 | SL | 0.0 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1294/21 | , 2024 | LDK! | |||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 14.00 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U16 | SL | III | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 13.75 | WDANIEC Szymon | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/1903/17 | 2019 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.85 | KISIELOWSKI Karol | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.80 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2003 | U16 | OP | V | DOMIN Adam DOMIN Adam # | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
6 | 6 | f | 1 | 10.57 | KŁUSEK Sebastian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir | 5 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 10.37 | TYMOSZUK Dominik | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.45 | SZENFELD Patryk | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 9.20 | BOHATYROWICZ Fabian | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
11 | 11 | f | 1 | 6.82 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.21 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory | 1989 | Sen | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.44 | ZĄBKOWSKI Alan | TS AKS Chorzów | 1999 | U20 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam | Z/3188/15 | 2020 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.43 | GÓRSKI Patryk | MCKiS Jaworzno | 2000 | U20 | SL | -- | KUZAK Piotr B.D. # | Z/1701/17 | 2024 | |||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.51 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U16 | SL | II | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
2 | 2 | f | 1 | 48.25 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2003 | U16 | OP | II | DOMIN Adam DOMIN Adam # | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 44.24 | PILARSKI Noel | MKS-MOS Katowice | 2004 | U16 | SL | III | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 38.88 | BOHATYROWICZ Fabian | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | IV | LDK! | GIM | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 28.81 | KŁUSEK Sebastian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | 5 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 26.45 | KUKUŁA Adam | MCKiS Jaworzno | 2006 | U14 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/2597/19 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 25.98 | KASTELIK Igor | MCKiS Jaworzno | 2003 | U16 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/1449/17 | 2020 | 4 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 24.42 | PULNAR Szymon | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 46.19 | PUDŁOWSKI Szymon | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | I | BONK Stanisław | Z/0961/13 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 42.81 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno | 1991 | Sen | SL | II | BEDNARCZYK Józef | Z/4086/11 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.45 | DROZDOWSKI Olaf | TS AKS Chorzów | 1995 | Sen | SL | III | GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. | Z/3225/11 | 2019 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 27.91 | GÓRSKI Patryk | MCKiS Jaworzno | 2000 | U20 | SL | -- | KUZAK Piotr B.D. # | Z/1701/17 | 2024 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 20.53 | WDANIEC Szymon | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | -- | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/1903/17 | 2019 | |||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 19.91 | WIERZBICKI Kajetan | LKS Brzezina Osiek | 2004 | U16 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 30.08 | ŚWIERCZYŃSKI Dominik | TL Pogoń Ruda Śląska | 2002 | U18 | SL | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 54.77 | GRUDZIEŃ Adam | TS AKS Chorzów | 1987 | Sen | SL | I | GRZESIK Zygmunt | Z/3204/11 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 50.88 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów | 1994 | Sen | SL | II | GRUDZIEŃ Adam | Z/2353/11 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 47.24 | PTAK Adam | WKS Śląsk Wrocław | 1998 | U23 | DS | II | KOTWICA Czesław | ZKN | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7772500514984 sekund |