Sosnowiec 08 - 09.06.2013 Mistrzostwa ¦l±ska seniorów i juniorów |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.65 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U18 | SL | +0.2 | II | # | ||||||||
2 | 2 | e | 1 | 12.79 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U18 | SL | +0.2 | III | B.D. | 2 | |||||||
3 | 7 | e | 1 | 13.13 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | +0.2 | III | |||||||||
4 | 13 | e | 1 | 13.49 | BRY¦ Sandra | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
5 | 15 | e | 1 | 13.78 | KWA¦NIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | +0.2 | IV | B.D. | ||||||||
6 | 17 | e | 1 | 13.87 | DZIEDZIC Katarzyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | +0.2 | V | |||||||||
1 | 3 | e | 2 | 12.84 | SUROWIECKA Justyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | 0.0 | III | HOMA Wioleta # | Z/1226/14 | 2016 | 3 | |||||
2 | 4 | e | 2 | 12.95 | SKOP Małgorzata | MKS-MOS Katowice | 1996 | U18 | SL | 0.0 | III | |||||||||
3 | 5 | e | 2 | 12.97 | HOŁYK Weronika | MOSM Tychy | 1996 | U18 | SL | 0.0 | III | |||||||||
4 | 6 | e | 2 | 13.05 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | III | # | ||||||||
5 | 9 | e | 2 | 13.22 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||
6 | 12 | e | 2 | 13.49 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | # | ||||||||
7 | 19 | e | 2 | 14.66 | SO¦NICKA Dominika | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 8 | e | 3 | 13.16 | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +0.2 | III | # | ||||||||
2 | 10 | e | 3 | 13.25 | MAZURKIEWICZ Ewa | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
3 | 11 | e | 3 | 13.35 | KOKORA Angelika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
4 | 14 | e | 3 | 13.62 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U16 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
5 | 16 | e | 3 | 13.84 | PĘKAŁA Kinga | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
6 | 18 | e | 3 | 14.15 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.2 | V | |||||||||
7 | 20 | e | 3 | 14.69 | SEWERYN Natalia | JKLA Jawor Jaworzno # | 1997 | U18 | SL | +0.2 | -- | B.D. | Z/0633/14 | 2021 | ||||||
1 | f | 1 | 12.14 | CIBA Kamila | O¦ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | +0.1 | I | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||
1 | f | 1 | 12.61 | HOŁYK Weronika | MOSM Tychy | 1996 | U18 | SL | +0.1 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.59 | MYSZOR Karolina | MOSM Tychy | 1994 | U20 | SL | +0.1 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.75 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U18 | SL | +0.1 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.80 | SKOP Małgorzata | MKS-MOS Katowice | 1996 | U18 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.88 | GŁOGOWSKA Elżbieta | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.83 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U18 | SL | +0.1 | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 12.93 | KOWALSKA Magdalena | TL ROW Rybnik | 1995 | U20 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.10 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.49 | KASPEREK Oliwia | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.15 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.70 | RICHTER Sylwia | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U20 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.18 | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +0.1 | III | # | |||||||||
7 | f | 1 | 15.29 | KOŁDRAS Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.35 | MAZURKIEWICZ Ewa | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.54 | CHIBOWSKA Natalia | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | II | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.89 | SIEKIERZYCKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.00 | GAWLAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1996 | U18 | SL | II | HELBIK Marzanna B.D. B.D. | Z/0135/12 | 2020 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.43 | SIWCZYK Angelika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.71 | SAJDAK Renata | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.97 | MISTERKA Nikoletta | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | II | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 60.02 | KOZOK Aleksandra | TS AKS Chorzów | 1993 | U23 | SL | III | ||||||||||
4 | 7 | s | 1 | 61.65 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U18 | SL | III | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | ||||||
5 | 8 | s | 1 | 62.01 | ZIMIERSKA Klaudia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
6 | 9 | s | 1 | 62.46 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
s | 1 | DNF | PIONTEK Natalia | TL ROW Rybnik | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 60.84 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 12 | s | 2 | 63.87 | SZCZYPKA Hanna | UKS Czwórka Żory | 1996 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 64.02 | SADOWSKA Dajana | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 13 | s | 2 | 64.42 | STACHOŃ Natalia | MOSiR Mysłowice # | 1996 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 14 | s | 2 | 66.42 | BĘC Karolina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 66.81 | ZOREMBA Karolina | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
4 | 15 | s | 2 | 66.89 | STACHOŃ Martyna | MOSiR Mysłowice # | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 16 | s | 2 | 67.39 | KOWALEWSKA Dominika | MOSiR Mysłowice # | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 18 | s | 2 | 72.44 | HOJKA Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 3 | 59.50 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | III | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | |||||||
2 | 5 | s | 3 | 60.96 | STĘPIEŃ Magdalena | TL ROW Rybnik | 2000 | U14 | SL | III | ||||||||||
3 | 6 | s | 3 | 61.62 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
4 | 10 | s | 3 | 62.76 | KOBIÓR Klaudia | LKS Pszczyna | 1998 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 11 | s | 3 | 63.73 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | IV | B.D. # | |||||||||
6 | 17 | s | 3 | 67.58 | RAŻAKOWSKA Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:55.29 | DEPCZYŃSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | III | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:58.84 | BALIŃSKA Ewelina | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:55.43 | RAŻAKOWSKA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 5:00.74 | ROSIKOŃ Katarzyna | UKS Chromik Mysłowice # | 1995 | U20 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 5:02.35 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | IV | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 5:06.28 | KORZUCH Julia | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | IV | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | , Z/0727/12 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:12.05 | FRUKACZ Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:26.43 | KOŁODZIEJCZYK Zofia | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 5:47.62 | BŁACHUT Anna | MKS Żywiec | 1998 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:03.15 | PILARSKA Karolina | WKB Meta Lubliniec | 1987 | Sen | SL | II | DRACZYŃSKI Adam # | Z/1490/11 | 2024 | 1 | ||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:38.96 | BŁASZCZAK Jowita | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | III | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11:22.73 | KORNY Karolina | LKS Pszczyna # | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:08.41 | SUWAJ Aneta | TL Athletics Jastrzębie # | 1986 | Sen | SL | II | B.D. | Z/0731/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 11:01.89 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 11:32.02 | NIESYTO Kamila | LKS Pszczyna # | 1996 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 10:22.94 | MENDECKA Michalina | MOSiR Łaziska Górne # | 1992 | U23 | SL | II | BONK Anna # | Z/1549/11 | 2019 | 1 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 11:25.06 | SICIŃSKA Alicja | UKS Czwórka Żory | 1994 | U20 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11:45.84 | PIECHACZEK Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/1005/13 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 12:05.08 | PRZEMYK Kamila | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 12:14.98 | NOWAK Daria | UKS Czwórka Żory | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 12:19.17 | WOJTYŁA-SIKORA Barbara | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | -- | B.D. # | Z/0438/11 | 2023 | 3 | ||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 63.00 | LEWKOWICZ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U20 | MA | II | ||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 65.16 | JUSZCZYK Karolina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1996 | U18 | SL | II | # | |||||||||
s | 1 | DNF | STANKIEWICZ Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.28 |
DZIEDZIC Katarzyna KOZIOŁ Paulina KWA¦NIAK Oliwia SUROWIECKA Justyna |
LUKS Zabrzeg | 1998 1998 1999 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. HOMA Wioleta |
Z/1226/14 |
2016 |
3 |
|||||||
2 | s | 1 | 51.82 |
BRY¦ Sandra MISTERKA Nikoletta ADAMIEC Martyna SKOP Małgorzata |
MKS-MOS Katowice | 1997 1997 1997 1996 |
U18 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
3 | s | 1 | 52.31 |
KOWALSKA Małgorzata KAPAŁA Patrycja SMYŁA Zofia LIS Milena |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 1997 1996 1999 |
U18 | SLK | -- |
B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. |
, Z/0479/13 |
, 2023 |
||||||||
4 | s | 1 | 52.62 |
RUSIN Anna CISZEWSKA Ewelina KRAWCZYK Aleksandra TOPOLNICKA Adrianna |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 1998 1998 1999 |
U16 | SLK | -- |
BARSZCZ Mirosław B.D. |
Z/3569/15 |
2024 |
||||||||
5 | s | 1 | 53.00 |
SKUPIEŃ Amanda SOLORZ Magdalena SUCHOWIECKA Patrycja GRAJA Ewa |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 1996 1997 1996 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.70 | DŁUTEK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | I | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.61 | NIEWIEDZIAŁ Magda | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.58 | ADAMIEC Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.50 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | IV | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.40 | BEJM Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.35 | FOJT Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.71 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.49 | POTYKA Paulina | TL ROW Rybnik | 1995 | U20 | SL | 0.0 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.41 | FOJT Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | +0.5 | -- | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.42 | LAPCZYK Paulina | TL ROW Rybnik | 1995 | U20 | SL | 0.0 | II | B.D. # | 3 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.84 | KRASOŃ Marta | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1995 | U20 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
3 | 4 | f | 1 | 4.30 | NIEWIEDZIAŁ Maja | MKS Żywiec | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 3 | f | 1 | 4.30 | LUDYNIA Olga | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.07 | SEWERYN Natalia | JKLA Jawor Jaworzno # | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | B.D. | Z/0633/14 | 2021 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.02 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -0.3 | -- | |||||||||
7 | f | 1 | 3.33 | LUDWISZEWSKA Sylwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 34.49 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | III | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.91 | KIJANKA Joanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | II | BONK Stanisław | 3 | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.04 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik | 1992 | U23 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.08 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.13 | KITAJEWSKA Daria | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 20.91 | STOLARSKA Magdalena | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1994 | U20 | DS | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 24.88 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 23.77 | LECHOWSKA Angelika | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 19.09 | RYBIŃSKA Jolanta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.39 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 47.02 | JOŃSKA Adrianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | III | B.D. # | 2 | ||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 46.88 | KOKOWSKA Aleksandra | O¦ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | II | NOWAK Grzegorz # | Z/3234/11 | 2024 | 1 | ||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:39.42 | PATYNA Emilia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 17:24.02 | BORAL Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 20:12.08 | STĘPIEŃ Patrycja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.10 | KUBAŃSKI Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +0.9 | II | B.D. # | BEZ | |||||||
1 | 3 | e | 1 | 11.33 | KOKOSZEK Mateusz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | -0.3 | III | |||||||||
2 | 4 | e | 1 | 11.51 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +0.9 | III | B.D. # | 3 | |||||||
2 | 7 | e | 1 | 11.60 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U18 | SL | -0.3 | III | |||||||||
3 | 5 | e | 1 | 11.53 | MROWIEC Witold | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1995 | U20 | SL | +0.9 | III | HACZEK Piotr # | Z/0269/13 | 2015 | BEZ | |||||
3 | 14 | e | 1 | 11.81 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -0.3 | IV | |||||||||
4 | 9 | e | 1 | 12.00 | WŁODARCZYK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1994 | U20 | SL | +0.9 | IV | B.D. # | M | |||||||
4 | 20 | e | 1 | 12.29 | KRAKOWCZYK Kamil | KB MOSiR Jastrzębie | 1996 | U18 | SL | -0.3 | -- | |||||||||
5 | 11 | e | 1 | 12.74 | PODOLSKI Filip | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +0.9 | -- | |||||||||
5 | 24 | e | 1 | 12.79 | KIJEWSKI Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -0.3 | -- | # | ||||||||
6 | 12 | e | 1 | 12.79 | OLEJNIK Oskar | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.9 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 11.16 | KUBANEK Przemysław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U20 | SL | +0.1 | II | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 11.24 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | +0.3 | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||
2 | 3 | e | 2 | 11.28 | ¦LĘZAK Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +0.1 | II | # | ||||||||
2 | 4 | e | 2 | 11.37 | LUDWISZEWSKI Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1996 | U18 | SL | +0.3 | III | |||||||||
3 | 6 | e | 2 | 11.58 | CHMIELEWSKI Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +0.3 | III | |||||||||
3 | 6 | e | 2 | 11.70 | PIEŃKUS Daniel | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | +0.1 | III | ZIEMBA Dariusz | Z/3213/11 | 2015 | BEZ | |||||
4 | 8 | e | 2 | 11.62 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | +0.3 | III | |||||||||
4 | 7 | e | 2 | 11.79 | STRZELIŃSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
5 | 9 | e | 2 | 11.64 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.3 | III | KRUPA Iwona # | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
5 | 8 | e | 2 | 11.90 | TARNAWA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
6 | 15 | e | 2 | 11.85 | SOBIERAŃSKI Marcel | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | +0.3 | IV | |||||||||
6 | 10 | e | 2 | 12.18 | PLATEN Grzegorz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
7 | 23 | e | 2 | 12.39 | MARKOWSKI Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | +0.3 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 3 | 11.30 | KUŁACZ Igor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -0.3 | II | B.D. | ||||||||
2 | 11 | e | 3 | 11.72 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -0.3 | III | |||||||||
3 | 12 | e | 3 | 11.73 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | -0.3 | III | |||||||||
4 | 13 | e | 3 | 11.74 | DOBOSZ Piotr | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | -0.3 | III | |||||||||
5 | 18 | e | 3 | 11.98 | OLBER Tomasz | LUKS Zabrzeg | 1997 | U18 | SL | -0.3 | IV | # | ||||||||
6 | 19 | e | 3 | 12.21 | PALICHLEB Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -0.3 | -- | |||||||||
7 | 22 | e | 3 | 12.33 | WÓJCICKI Dawid | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | -0.3 | -- | |||||||||
1 | 5 | e | 4 | 11.48 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U16 | SL | +0.5 | III | |||||||||
2 | 10 | e | 4 | 11.70 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.5 | III | # | ||||||||
3 | 16 | e | 4 | 11.89 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +0.5 | IV | |||||||||
4 | 17 | e | 4 | 11.90 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | +0.5 | IV | |||||||||
5 | 21 | e | 4 | 12.30 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U16 | SL | +0.5 | V | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | |||||
6 | 25 | e | 4 | 13.09 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | +0.5 | -- | # | ||||||||
7 | 26 | e | 4 | 13.09 | LIPIŃSKI Patryk | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +0.5 | -- | |||||||||
8 | 29 | e | 4 | 13.90 | STELMACH Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 27 | e | 5 | 13.48 | JAROS Adrian | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | +0.3 | -- | |||||||||
2 | 28 | e | 5 | 13.67 | KOWALSKI Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | +0.3 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 10.99 | ŁAWRESZUK Marcin | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | -0.6 | II | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.03 | KUBAŃSKI Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | 0.0 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | f | 1 | 11.17 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | -0.1 | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | ||||||
2 | f | 1 | 11.13 | KUBANEK Przemysław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.19 | KUŁACZ Igor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -0.1 | II | B.D. | |||||||||
2 | f | 1 | 11.20 | SOBOL Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 1990 | Sen | SL | -0.6 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.17 | ¦LĘZAK Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.29 | KOKOSZEK Mateusz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | -0.1 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.50 | KOŁODZIEJCZYK Maksymilian | niest. Katowice # | 1993 | U23 | SL | -0.6 | III | B.D. | Z/2590/11 | 2016 | 3 | ||||||
4 | f | 1 | 11.31 | LUDWISZEWSKI Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1996 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.60 | MROWIEC Witold | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1995 | U20 | SL | 0.0 | III | HACZEK Piotr # | Z/0269/13 | 2015 | BEZ | ||||||
4 | f | 1 | 11.71 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów | 1983 | Sen | SL | -0.6 | III | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | ||||||
5 | f | 1 | 11.43 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.72 | PIEŃKUS Daniel | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | 0.0 | III | ZIEMBA Dariusz | Z/3213/11 | 2015 | BEZ | ||||||
5 | f | 1 | 11.78 | BEDNARCZYK Grzegorz | niest. Katowice | 1986 | Sen | SL | -0.6 | -- | B.D. | 3 | ||||||||
6 | f | 1 | 11.61 | CHMIELEWSKI Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.73 | STRZELIŃSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.32 | MATYSEK Krzysztof | TS AKS Chorzów | 1988 | Sen | SL | -0.6 | -- | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3210/11 | 2016 | BEZ | ||||||
7 | f | 1 | 11.67 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.83 | TARNAWA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 11.71 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.24 | DUSZYŃSKI Kajetan | AZS ŁódĽ # | 1995 | U20 | LD | I | WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | Z/3203/11 | 2024 | M | ||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.80 | KOS Marek | UKS Czwórka Żory | 1989 | Sen | SL | II | B.D. | 2 | ||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.14 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 49.86 | MITKA Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U20 | MA | II | B.D. # | M | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 50.34 | MAGIERA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1997 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 53.19 | POLOCZEK Kamil | UKS Czwórka Żory | 1989 | Sen | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.14 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.68 | MYSZOR Bartłomiej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.78 | MAREK Krzysztof | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1992 | U23 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 50.44 | STRZˇDAŁA Przemysław | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U20 | SL | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 52.76 | MIEDZIŃSKI Mateusz | niest. Katowice # | 1996 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. | , Z/1366/13 | , 2017 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 51.00 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1995 | U20 | SL | III | B.D. # | 2 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 53.21 | KANIA Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 51.22 | WĘGLER Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 7 | s | 2 | 54.11 | GRZEGORCZYK Artur | TKKF Czarni Katowice | 1997 | U18 | SL | IV | B.D. | Z/1147/13 | 2013 | 4 | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 52.46 | KRASOWSKI Patryk | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 8 | s | 2 | 54.27 | BEDNAREK Marcin | AKL Ursynów Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 52.77 | LECHOSZEST Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 55.08 | PIˇTKOWSKI Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 53.97 | KURUC Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 55.78 | POLAK Przemysław | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 12 | s | 2 | 56.86 | STAWIARSKI Dawid | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 15 | s | 2 | 58.86 | ROSKOSZ Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 53.55 | PAŃKÓW Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 56.01 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 11 | s | 3 | 56.19 | PRZYBYŁO Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 13 | s | 3 | 57.65 | MIKLEWSKI Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 14 | s | 3 | 57.83 | JABŁOŃSKI Wojciech | UKS Czwórka Żory # | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 16 | s | 3 | 60.26 | GAŁUSZKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 4 | 55.46 | WO¬NICA Patryk | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U16 | SL | V | # | |||||||||
2 | 17 | s | 4 | 60.30 | HOJKA Daniel | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 18 | s | 4 | 60.73 | BOJCZUK Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:58.43 | CIURLA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | II | # | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:01.70 | BIOLIK Rafał | GTS Bojszowy | 1996 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:01.31 | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa | 1975 | Masters | SL | II | NOWAK Monika # | Z/1856/11 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:02.23 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U18 | SL | III | PASZTA Wiesław | 2 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:03.33 | ZACZEK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:04.62 | BRZOZOWSKI Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:03.93 | TUSZYŃSKI Jerzy | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:12.35 | COPIK Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:11.10 | MARCINKOWSKI Piotr | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:21.29 | KOWALIK Damian | UKS Chromik Mysłowice # | 1994 | U20 | SL | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:24.07 | STEFANIAK Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:26.03 | MORDYŃSKI Bartłomiej | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:31.44 | ZADWORNY Jan | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:39.63 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:32.34 | GUTOWSKI Adam | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:55.44 | KLIMCZAK Aleksander | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:46.12 | WYSOCKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | PIECZKO Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:36.57 | GRAJCAR Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1987 | Sen | SL | II | LAMCH Czesław | Z/1879/11 | 2021 | 3 | ||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:37.38 | TOPOLNICKI Szymon | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | II | # | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:41.76 | POŁEĆ Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 8:51.77 | WŁOSTOWSKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:20.16 | BADOWICZ Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:12.28 | ŁUKASIAK Robert | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 10:53.39 | GRYGIEL Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 9:15.79 | BAJON Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 9:20.04 | BIAŁEK Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | IV | ||||||||||
s | 1 | DNF | PASEK Damian | TS AKS Chorzów # | 1985 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/2342/11 | 2019 | 3 | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.56 | ROKITKA Szymon | LUKS Zabrzeg | 1996 | U18 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0954/13 | 2015 | BEZ | ||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.30 | JELONEK Dorian | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 57.70 | MARSZAŁEK Marcel | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 59.09 | KRAUT Sebastian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1995 | U20 | SL | IV | # | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.76 |
PIKUL Mateusz PIERZGALSKI Dawid KALINKIEWICZ Damian KUŁACZ Igor |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 1996 1997 1997 |
U18 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 45.51 |
MARKOWSKI Marcin PALICHLEB Bartosz SOBIERAŃSKI Marcel MYSZOR Bartłomiej |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 1997 1997 1996 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.75 | BUDKA Kajetan | MKS Żywiec | 1997 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.90 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.75 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.75 | MACHETA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.70 | WÓJCIK Filip | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.18 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +0.3 | IV | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.12 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | Sen | SL | 0.0 | II | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.01 | KUBALA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -0.4 | IV | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.94 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | 0.0 | II | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.94 | WANDZEL Szymon | MKS Żywiec | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.78 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U20 | SL | 0.0 | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.81 | WYCZESANY Marek | LUKS Zabrzeg | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | HOMA Wioleta | Z/0956/13 | 2016 | 4 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 6.58 | KUSTRA Piotr | TL ROW Rybnik | 1994 | U20 | SL | -0.1 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.78 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -0.4 | V | B.D. | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.31 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +0.4 | III | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.51 | MROWIEC Witold | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1995 | U20 | SL | -0.6 | -- | HACZEK Piotr # | Z/0269/13 | 2015 | BEZ | |||||
6 | 6 | f | 1 | 5.59 | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -0.8 | -- | # | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.56 | BOJDOŁ Damian | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.39 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | -0.6 | -- | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | ||||||
f | 1 | NM | BRYŁA Piotr | LKS Pszczyna | 1994 | U20 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 43.93 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | III | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 42.96 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 32.82 | ORŁOWSKI Rafał | RMKS Rybnik | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 31.65 | TROSZKA Jonasz | RMKS Rybnik | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 29.73 | ¦MIŁEK Przemysław | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 28.42 | PAWŁOWSKI Jakub | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.47 | ZACKIEWICZ Cezary | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.33 | CICHY Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 35.92 | DROZDOWSKI Olaf | TS AKS Chorzów | 1995 | U20 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. | Z/3225/11 | 2019 | |||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.25 | GOŁĘBIEWSKI Łukasz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 36.86 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.39 | ¦MIŁEK Przemysław | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.38 | NITNER Mateusz | TL ROW Rybnik | 1994 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 47.74 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów # | 1994 | U20 | SL | III | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2353/11 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.58 | KOŁODZIEJCZYK Bartosz | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U20 | SL | IV | ||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.51 | SKORUPA Dawid | RMKS Rybnik # | 1993 | U23 | SL | II | # | |||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22:29.79 | KOSTKA Łukasz | GTS Bojszowy | 1994 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 22:39.21 | BIELECKI Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 25:55.95 | KOSTRZEWA Patryk | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 29:05.67 | STOL Wojciech | GTS Bojszowy | 1998 | U16 | SL | IV | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.0382781028748 sekund |