Dresden (GER) 15.12.2018 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.47 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 1 | 8.76 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 8.31 | BIELECKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 8.60 | KOZDROWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
1 | s | 2 | 7.99 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ROSU ZKN | |||||||
1 | s | 2 | 8.61 | HAWRYLAK Izabela | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 8.14 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 8.83 | BRZEK Paulina | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 8.73 | GUT Agata | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/1283/18 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 2 | 8.80 | BOLUK Kamila | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | ROSU | ||||||||||
5 | s | 2 | 9.49 | GWOŹDZIEWICZ Julia | KS AZS AWF Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 8.69 | KOZŁOWSKA Zofia | WLKS Wrocław | 2005 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/1144/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 3 | 8.76 | SALAMAGA Malwina | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | s | 3 | 9.22 | RUTKOWSKA Natalia | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 3 | 8.89 | PAWLUS Marta | KS AZS AWF Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 8.50 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 9.16 | GIERON Jagoda | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 7.96 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | s | 5 | 9.24 | PRZYSTAŚ Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 8.97 | GRZECHOWIAK Lena | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 8.60 | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 8.74 | DATTNER Emilia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 10 | 8.39 | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
1 | f | 7.91 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ROSU ZKN | ||||||||
2 | f | 7.87 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | f | 8.20 | BIELECKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U23 | DS | -- | # | |||||||||||
3 | f | 8.11 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | f | 8.70 | BRZEK Paulina | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | -- | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 26.43 | BIELECKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U23 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 30.71 | PRZYSTAŚ Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 28.09 | BRZEK Paulina | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 30.67 | GIERON Jagoda | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 31.36 | RUTKOWSKA Natalia | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 4 | 28.93 | PAWLUS Marta | KS AZS AWF Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 29.65 | KOZDROWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
2 | s | 5 | 29.29 | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 29.40 | GRZECHOWIAK Lena | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 28.54 | DATTNER Emilia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | V | |||||||||||
1 | s | 7 | 28.18 | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | IV | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 1:49.51 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | ||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
5 | s | 1 | 12.44 | GWOŹDZIEWICZ Julia | KS AZS AWF Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4x200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 1:53.02 |
KOZŁOWSKA Zofia RUGOWSKA Anna GABIŃSKA Oliwia KUBIS Paulina |
WLKS Wrocław | 2005 2004 2005 2004 |
U16 | DOL | -- |
KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil JUNIEWICZ Jakub KOBIAŁKA Kamil |
Z/1144/19 Z/0742/18 Z/4109/20 Z/0743/18 |
2024 2024 2024 2024 |
BEZ |
|||||||
4 | s | 1 | 1:53.14 |
GUT Agata BOLUK Kamila SALAMAGA Malwina PUZIO Dorota |
GKS Start Długołęka | 2004 2003 2003 2003 |
U18 | DOL | -- |
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk B.D. BENKOWSKI Henryk B.D. |
, Z/1283/18 Z/0251/17 |
, 2020 2024 |
4 5 |
|||||||
5 | s | 1 | 1:53.74 |
KRUPA Milena GRZECHOWIAK Lena DATTNER Emilia MASAJADA Anna |
KS AZS AWF Wrocław | 2004 2003 2004 2003 |
U18 | DOL | -- |
B.D. |
4 |
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
17 | f | 1.40 | LEWANDOWSKA Aleksandra | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | V | ROSU | |||||||||||
18 | f | 1.40 | KALEMBA Kinga | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | V | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/1310/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.33 | KUCHCIŃSKI Szymon | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 1 | 7.47 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | ROSU | |||||||
2 | s | 1 | 7.67 | KOGUT Andrzej | GKS Start Długołęka # | 2001 | U20 | DS | -- | B.D. | Z/1613/15 | 2021 | ||||||||
3 | s | 1 | 7.74 | KARIM Adam | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 8.48 | DZIAŁOSZEK Karol | WLKS Wrocław | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 7.44 | LUSZYŃSKI Dominik | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 7.79 | GIDZIŃSKI Michał | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 7.48 | GRĄBCZEWSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 7.83 | SZEWCZYK Kamil | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | ROSU | ||||||||||
3 | s | 2 | 7.49 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
3 | s | 2 | 7.88 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | ROSU | ||||||
4 | s | 2 | 8.02 | KOZAK Marcin | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2187/17 | 2021 | 4 | ZKN | ||||||
1 | s | 3 | 8.02 | SIERADZKI Wiktor | WLKS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 8.08 | KAMIŃSKI Kacper | WLKS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 4 | 7.66 | LEWANDOWSKI Jan | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 7.83 | GONKIEWICZ Jan | GKS Start Długołęka | 2005 | U16 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/5731/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
3 | s | 4 | 7.66 | KIERSKI Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz KNULL Mariusz | Z/3527/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 4 | 7.90 | RYNIEC Patryk | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 7.23 | KUCHCIŃSKI Szymon | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||||
2 | f | 7.43 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | ROSU | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.29 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U23 | DS | III | ZKN KNF SKN | ||||||||||
1 | s | 1 | 25.25 | RYNIEC Patryk | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 25.62 | KIERSKI Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz KNULL Mariusz | Z/3527/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
1 | s | 2 | 23.31 | KUCHCIŃSKI Szymon | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | III | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 25.68 | KARIM Adam | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 24.49 | LEWANDOWSKI Jan | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 24.15 | LUSZYŃSKI Dominik | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | IV | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:37.70 | GONKIEWICZ Jan | GKS Start Długołęka | 2005 | U16 | DS | V | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/5731/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 1:39.93 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | ROSU | ||||||
3 | s | 2 | 1:29.08 | KOGUT Andrzej | GKS Start Długołęka # | 2001 | U20 | DS | -- | B.D. | Z/1613/15 | 2021 | ||||||||
4 | s | 3 | 1:49.20 | DZIAŁOSZEK Karol | WLKS Wrocław | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4x200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.90 |
GONKIEWICZ Jan SZEWCZYK Kamil KAWIŃSKI Karol BRZEZIŃSKI Konrad |
GKS Start Długołęka | 2005 2004 2003 2003 |
U18 | DOL | -- |
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk B.D. |
, Z/5731/18 Z/2847/17 Z/2442/17 |
, 2024 2022 2024 |
5 4 |
|||||||
2 | s | 1 | 1:45.74 |
KAMIŃSKI Kacper DZIAŁOSZEK Karol SIERADZKI Wiktor GIDZIŃSKI Michał |
WLKS Wrocław | 2003 2005 2003 2004 |
U18 | DOL | -- |
|
||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3 | f | 6.44 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | III | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | ZKN | |||||||
7 | f | 5.91 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | IV | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | f | 5.77 | KOZAK Marcin | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2187/17 | 2021 | 4 | ZKN | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.62200999259949 sekund |