Łódź 13.01.2019 1. Halowy Mityng RKS i ŁOZLA 2019 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.27 | JASTRZĘBSKA Klaudia | PTT Delta Płock | 2004 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3537/17 | 2019 | 2 | |||||||
2 | e | 1 | 8.69 | BOREK Alicja | KKL Kielce | 2005 | U16 | SK | -- | JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł | , Z/5280/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ||||||
3 | e | 1 | 8.70 | BIBIK Anna | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | -- | GDAŃSKI Andrzej # | Z/0401/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 1 | 8.73 | KRUK Julia | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | , Z/0852/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | e | 1 | 9.15 | KONIECZKA Julia | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.38 | MARCHWICKA Nadia | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.17 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | e | 2 | 8.33 | MOKROSIŃSKA Alicja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | e | 2 | 8.51 | KADYŁO Zofia | WLKS Wrocław # | 2006 | U14 | DS | -- | HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil # | , Z/0268/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | e | 2 | 8.63 | MASTERNAK Oliwia | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # | Z/0156/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
1 | e | 3 | 8.64 | MŁODZIŃSKA Nina | AZS Łódź | 2006 | U14 | LD | -- | BRÓDKA Daniel | 2 | LDK! | ||||||||
2 | e | 3 | 8.65 | JACAK Julia | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech | , Z/0673/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||||
3 | e | 3 | 8.86 | TARNOWSKA Aleksandra | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | -- | MARKOWSKA Dorota # | Z/0429/18 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | e | 3 | 9.20 | LUBNAUER Julia | UKS 55 Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | Z/0258/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
5 | e | 3 | 9.41 | WACH Lena | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 8.49 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 4 | 8.56 | KŁOSIŃSKA Sara | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. # | ROSU | |||||||||
3 | e | 4 | 8.75 | REG Hanna | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 8.85 | RUTOWICZ Monika | UMLKS Pegaz Opoczno | 2006 | U14 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/0413/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 4 | 10.25 | MAREK Zofia | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 8.18 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | e | 5 | 8.48 | RYCHLEWSKA Emilia | PTT Delta Płock | 2003 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir B.D. | Z/3277/17 | 2022 | ||||||||
3 | e | 5 | 8.64 | PLAK Malwina | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | LISIAK Adam B.D. # | Z/3535/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
5 | e | 5 | 9.85 | KREMPIŃSKA Julia | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 5 | 8.83 | KWAPISIEWICZ Julia | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel # | 4 | LDK! | ||||||||
1 | e | 6 | 8.19 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | e | 6 | 8.32 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | e | 6 | 8.48 | MOSZURA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. | , Z/3541/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
4 | e | 6 | 8.85 | JABŁOŃSKA Maja | UKS Vis Skierniewice | 2003 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 6 | 8.86 | WOLAK Wiktoria | ULKS MOSiR Sieradz | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0470/16 | 2019 | BEZ | |||||||
6 | e | 6 | 9.04 | KRAUSE Wiktoria | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | e | 7 | 8.42 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 7 | 8.53 | KŁOS Karina | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | e | 7 | 8.81 | KULA Amelia | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 5 | LDK! | ||||||||
4 | e | 7 | 9.29 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ||||||||
5 | e | 7 | 9.61 | ŁUCZKOWSKA Oliwia | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | e | 8 | 8.51 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | e | 8 | 8.52 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | e | 8 | 8.55 | WIKA Wiktoria | KS Żeglina Sieradz | 2002 | U18 | LD | -- | NOWAK Mieczysław B.D. | Z/3503/16 | 2021 | ||||||||
4 | e | 8 | 8.77 | WŁOŚCIAŃSKA Patrycja | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | e | 8 | 8.79 | WIŚNIEWSKA Zuzanna | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
6 | e | 8 | 9.09 | BEDNARKIEWICZ Amelia | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 7.69 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/0925/14 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | e | 9 | 8.25 | KOZIARA Ewelina | UKS Azymut Pabianice | 2001 | U20 | LD | -- | WOŹNIAK Jerzy | Z/0438/18 | 2022 | 2 | |||||||
3 | e | 9 | 8.41 | RODAK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
4 | e | 9 | 8.50 | WŁODARCZYK Kamila | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 9 | 8.65 | JÓŹWIAK Zofia | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | e | 10 | 7.84 | GĄSIOR Adriana | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | e | 10 | 8.18 | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | # | ||||||||||
3 | e | 10 | 8.43 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 10 | 8.67 | BRYCH Wiktoria | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 10 | 8.86 | GÓRKA Beata | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 10 | 9.10 | WOŁEK Julia | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/2271/16 | 2021 | 4 | |||||||
1 | e | 11 | 7.75 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | Sen | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. | Z/0840/12 | 2023 | 1 | |||||||
2 | e | 11 | 8.16 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
3 | e | 11 | 8.22 | KRÓLAK Liliana | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | SYGDZIAK Zofia | 3 | LDK! | ||||||||
4 | e | 11 | 8.32 | OZGA Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN SKN | ||||||||||
5 | e | 11 | 8.69 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U20 | LD | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | e | 12 | 7.97 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | |||||||
2 | e | 12 | 8.29 | OSTROWSKA Alicja | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | SADACH Aneta B.D. | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | e | 12 | 8.56 | MARKS Matylda | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | e | 12 | 8.62 | TARCZEWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 12 | 8.97 | LASKOŚ Aleksandra | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U23 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | e | 13 | 8.17 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | -- | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||||
2 | e | 13 | 8.65 | LACHOWICZ Klara | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
3 | e | 13 | 8.66 | MURAWSKA Barbara | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 13 | 8.77 | KURKOWSKA Joanna | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
5 | e | 13 | 8.88 | DAROS Iga | LUKS Strzałków | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.60 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 8.09 | MOKROSIŃSKA Alicja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 8.47 | JASTRZĘBSKA Klaudia | PTT Delta Płock | 2004 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3537/17 | 2019 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 8.40 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 8.39 | KŁOSIŃSKA Sara | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. # | ROSU | |||||||||
6 | f | 1 | 8.72 | MASTERNAK Oliwia | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # | Z/0156/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 8.09 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 2 | 8.19 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
3 | f | 2 | 8.35 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 2 | 8.36 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 2 | 8.42 | RYCHLEWSKA Emilia | PTT Delta Płock | 2003 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir B.D. | Z/3277/17 | 2022 | ||||||||
6 | f | 2 | 8.51 | MOSZURA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. | , Z/3541/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
1 | f | 3 | 7.75 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | Sen | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. | Z/0840/12 | 2023 | 1 | |||||||
2 | f | 3 | 7.82 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/0925/14 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 3 | 7.99 | GĄSIOR Adriana | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 3 | 8.01 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | |||||||
5 | f | 3 | 8.25 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | -- | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.13 | MIERZYŃSKA Jagoda | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | II | ROSTEK William B.D. | Z/0925/14 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 28.44 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | -- | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||||
1 | s | 2 | 26.50 | OSTROWSKA Alicja | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | III | SADACH Aneta B.D. | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | s | 2 | 26.75 | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość # | 2000 | U20 | LU | III | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 28.67 | WŁODARCZYK Kamila | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 26.99 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | III | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | |||||||
2 | s | 3 | 27.64 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | IV | B.D. | ||||||||||
3 | s | 3 | 29.06 | MURAWSKA Barbara | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 4 | 25.55 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | II | # | KNF SKN | |||||||||
2 | s | 4 | 27.32 | KURYŁO Joanna | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 26.41 | GĄSIOR Adriana | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | CZAJKOWSKI Waldemar # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | s | 5 | 28.39 | TARCZEWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 27.40 | OZGA Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | IV | ZKN SKN | ||||||||||
2 | s | 6 | 27.77 | LACHOWICZ Klara | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | IV | B.D. | ||||||||||
3 | s | 6 | 29.33 | MASTERNAK Oliwia | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | V | LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # | Z/0156/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
1 | s | 7 | 28.34 | RYCHLEWSKA Emilia | PTT Delta Płock | 2003 | U18 | MZ | IV | KĄPIŃSKI Sławomir B.D. | Z/3277/17 | 2022 | ||||||||
2 | s | 7 | 28.53 | MOTYKA Aleksandra | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | s | 8 | 27.96 | BRYCH Wiktoria | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | IV | |||||||||||
2 | s | 8 | 29.86 | KURKOWSKA Joanna | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
3 | s | 8 | 30.58 | TARNOWSKA Aleksandra | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | -- | MARKOWSKA Dorota # | Z/0429/18 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 27.06 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | III | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | s | 9 | 29.67 | KULA Amelia | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 9 | 30.40 | SZULAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U18 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | 5 | LDK! | ||||||||
1 | s | 10 | 27.20 | SZELIGA Martyna | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | III | LESZCZYŃSKI Damian | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | s | 10 | 29.83 | DURAS Oliwia | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | V | KOWALCZYK Katarzyna | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 10 | 32.92 | ŁUCZKOWSKA Oliwia | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 11 | 28.85 | REG Hanna | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | V | |||||||||||
2 | s | 11 | 29.16 | WOLAK Wiktoria | ULKS MOSiR Sieradz | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0470/16 | 2019 | BEZ | |||||||
1 | s | 12 | 27.44 | KRÓLAK Liliana | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | IV | SYGDZIAK Zofia | 3 | LDK! | ||||||||
2 | s | 12 | 29.68 | CIARKA Patrycja | UKS Filipides Teresin | 2001 | U20 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 12 | 30.24 | WIŚNIEWSKA Zuzanna | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 13 | 28.45 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||
2 | s | 13 | 28.92 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | s | 13 | 30.97 | KONIECZKA Julia | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 14 | 28.27 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | IV | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | s | 14 | 28.28 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | IV | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | s | 14 | 30.03 | WŁOŚCIAŃSKA Patrycja | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
1 | s | 15 | 27.30 | RODAK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | ZKN | ||||||||||
2 | s | 15 | 27.53 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | IV | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | ROSU ZKN | |||||||
1 | s | 16 | 29.67 | MATUSZCZAK Izabela | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U20 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof B.D. | Z/0173/17 | 2024 | ||||||||
2 | s | 16 | 30.52 | KRAUSE Wiktoria | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 17 | 28.53 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | s | 17 | 30.25 | RUTOWICZ Monika | UMLKS Pegaz Opoczno | 2006 | U14 | LD | V | GRABOLUS Marek | Z/0413/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 17 | 36.30 | MAREK Zofia | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.81 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | -- | # | KNF SKN | |||||||||
2 | s | 1 | 43.82 | SZELIGA Martyna | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 49.10 | LASKOŚ Aleksandra | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U23 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 42.91 | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość # | 2000 | U20 | LU | -- | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 43.90 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | ROSU ZKN | |||||||
3 | s | 2 | 45.44 | MOTYKA Aleksandra | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | s | 3 | 45.85 | KŁOS Karina | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 3 | 46.43 | KMIN-NIEMIRSKA Julia | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 49.66 | SADYŚ Marta | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 46.76 | KWAPISIEWICZ Julia | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel # | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 4 | 48.41 | ŻEBRACKA Milena | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | s | 4 | 49.76 | BEDNARKIEWICZ Amelia | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 47.67 | SOKÓŁ Oliwia | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | , Z/0299/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 5 | 50.22 | SZULAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U18 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 5 | 60.46 | KIJAŃSKA Nadia | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 6 | 45.40 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | s | 6 | 47.07 | WIKA Wiktoria | KS Żeglina Sieradz | 2002 | U18 | LD | -- | NOWAK Mieczysław B.D. | Z/3503/16 | 2021 | ||||||||
3 | s | 6 | 50.88 | MIECZYŃSKA Alicja | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | s | 7 | 47.94 | KRUK Julia | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | V | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | , Z/0852/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 7 | 49.02 | MORAWIEC Maja | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | KOPEĆ Dominik # | Z/0464/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 7 | 49.22 | LINOWSKA Rozalia | PTT Delta Płock | 2004 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/2653/18 | 2021 | 4 | |||||||
1 | s | 8 | 48.60 | LESZKIEWICZ Michalina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2006 | U14 | LD | -- | B.D. | Z/0399/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 8 | 49.42 | WALCZAK Nadia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2006 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/0245/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 8 | 49.61 | CIURZYŃSKA Amelia | UKS Filipides Teresin | 2006 | U14 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 9 | 44.29 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U23 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1333/14 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 9 | 46.83 | JÓŹWIAK Zofia | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:43.09 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U20 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0297/15 | 2020 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 1:44.66 | SUCHOWOLAK Lena | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | IV | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/3276/17 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 1 | 1:47.43 | WOŁEK Julia | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/2271/16 | 2021 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 1:48.06 | OTOCKA Ewa | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:50.97 | MICHNIACKA Agnieszka | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:51.38 | SOKÓŁ Aleksandra | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej # | , Z/0298/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
7 | s | 1 | 1:54.27 | KREMPIŃSKA Julia | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:50.22 | LEWANDOWSKA Wiktoria | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U16 | LD | -- | NOWAK Mieczysław | Z/3529/18 | 2023 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 1:53.59 | JABŁOŃSKA Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U16 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/0823/18 | 2024 | ROSU | |||||||
3 | s | 2 | 1:53.86 | ADAMCZYK Katarzyna | RKS Łódź | 2006 | U14 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:58.40 | HORNA Dominika | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | s | 2 | 2:00.34 | ROMANOWSKA Agata | UKS Lisy Zgierz | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:01.58 | JAKUBOWSKA Magdalena | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U14 | LD | -- | KOWALSKI Robert # | Z/5166/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | s | 2 | 2:03.79 | ZAJĄC Maja | UKS Lisy Zgierz | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:09.23 | PORADECKA Adrianna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/0214/19 | 2022 | LDK! | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:07.21 | RĘBACZ Paulina | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U16 | LD | III | NOWAK Mieczysław | Z/4077/17 | 2024 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 3:14.15 | JĘDRZEJCZAK Wiktoria | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:16.01 | KOLASA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2001 | U20 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/2633/16 | 2019 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 3:17.64 | WERNER Anna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:18.81 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ||||||||
6 | s | 1 | 3:21.12 | ZAWROTNIAK Urszula | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
7 | s | 1 | 3:24.49 | ZATORSKA Natalia | UKS Lisy Zgierz | 2002 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:27.41 | ŚLUSAŁEK Weronika | RKS Rumia # | 2006 | U14 | PM | V | B.D. SZYMAŃSKI Maciej | , Z/4917/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:57.31 | GALIŃSKA Eliza | UKS Filipides Teresin | 2006 | U14 | MZ | II | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2399/17 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 1 | 7:10.10 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. B.D. | Z/2637/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 7:48.67 | ZIEMBA Wiktoria | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | ||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.14 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U16 | LD | -- | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | ||||||||
2 | e | 1 | 10.72 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U16 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | e | 1 | 11.55 | PAKUŁA Paulina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/5494/18 | 2021 | BEZ | |||||||
4 | e | 1 | 11.72 | KOPERSKA Kalina | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0422/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
e | 1 | DNF | KOŁODZIEJCZUK Maria | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona | , Z/0755/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | f | 1 | 10.17 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U16 | LD | -- | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 10.84 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U16 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 11.68 | PAKUŁA Paulina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/5494/18 | 2021 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 11.69 | KOPERSKA Kalina | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0422/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.41 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 1 | 10.06 | ŻEBRACKA Milena | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | e | 1 | 11.11 | ZABŁOCKA Paulina | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | f | 1 | 9.59 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 10.27 | ŻEBRACKA Milena | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 1 | 10.85 | ZABŁOCKA Paulina | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.91 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | Sen | DS | -- | # | KN | |||||||||
2 | e | 1 | 8.99 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
3 | e | 1 | 9.49 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | Sen | KP | -- | B.D. | M | KN SKN | ||||||||
4 | e | 1 | 10.52 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. | Z/1958/17 | 2023 | ||||||||
5 | e | 1 | 10.84 | BUDNER Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.89 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | Sen | DS | -- | # | KN | |||||||||
2 | f | 1 | 9.02 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław | 1997 | U23 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 9.42 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | Sen | KP | -- | B.D. | M | KN SKN | ||||||||
4 | f | 1 | 10.35 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. | Z/1958/17 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 10.80 | BUDNER Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.51 | PIECH Maria | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | IV | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 1.51 | OWCZAREK Patrycja | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | IV | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/4816/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 1.51 | MOSZURA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2002 | U18 | LD | IV | JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. | , Z/3541/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.41 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U16 | LD | V | RYBARCZYK Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 1.36 | JABŁOŃSKA Maja | UKS Vis Skierniewice | 2003 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 1.31 | KOSTRZEWA Małgorzata | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
f | 1 | NM | MOSZURA Aleksandra | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # | , Z/3542/16 | , 2023 | LDK! | ||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.10 | ŁYKO Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | M | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/3600/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 3.50 | PLAK Malwina | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | I | LISIAK Adam B.D. # | Z/3535/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
3 | f | 1 | 3.20 | ŚMIAŁKOWSKA Maja | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | II | LISIAK Adam B.D. # | Z/2708/16 | 2023 | ZKN SKN | |||||||
4 | f | 1 | 2.50 | ZABŁOCKA Paulina | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | 1 | 2.20 | JAKÓBIEC Małgorzata | RKS Łódź # | 2006 | U14 | LD | V | ROJEK Julita LISIAK Adam # | , Z/0310/18 | , 2023 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | KŁOSIŃSKA Sara | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. # | ROSU | ||||||||||
f | 1 | NM | KOPERSKA Kalina | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0422/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.56 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | Sen | DS | II | # | KN | |||||||||
2 | f | 1 | 5.47 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | Sen | KP | II | B.D. | M | KN SKN | ||||||||
3 | f | 1 | 5.22 | JUSZCZAK Gabriela | AZS Łódź # | 2004 | U16 | LD | III | PALISZEWSKI Maciej | 2 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 5.12 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U20 | LD | III | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 5.05 | MYSZYŃSKA Izabela | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2003 | U18 | LD | IV | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/3164/17 | 2023 | 4 | |||||||
6 | f | 1 | 5.05 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U18 | KP | IV | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 4.95 | BUDNER Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 4.72 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. | Z/1958/17 | 2023 | ||||||||
9 | f | 1 | 4.70 | JACAK Julia | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | V | KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech | , Z/0673/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 4.68 | LUBNAUER Julia | UKS 55 Łódź | 2005 | U16 | LD | V | PALISZEWSKI Maciej | Z/0258/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 4.60 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | V | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 4.57 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów # | 2005 | U16 | LD | V | MORAWIEC Agnieszka # | 5 | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 4.50 | BIBIK Anna | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | V | GDAŃSKI Andrzej # | Z/0401/19 | 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 4.45 | PIECH Maria | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | ||||||||
15 | f | 1 | 4.35 | BOREK Alicja | KKL Kielce | 2005 | U16 | SK | -- | JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł | , Z/5280/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | PAKUŁA Paulina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/5494/18 | 2021 | BEZ | ||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.04 | JUSZCZAK Gabriela | AZS Łódź # | 2004 | U16 | LD | III | PALISZEWSKI Maciej | 2 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 10.79 | GRZELEWSKA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | LDK! | ||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.73 | CHAŁADZIŃSKI Oskar | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | e | 1 | 8.02 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -- | BARSKA Jolanta # | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
3 | e | 1 | 8.06 | KĘDZIA Kacper | UMLKS START Wieruszów | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.17 | BULIŃSKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.69 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 7.78 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 2 | 7.90 | JERCHA Michał | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | e | 2 | 7.91 | PIĘTA Sebastian | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.27 | GRZESZKIEWICZ Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 8.31 | GĄSIOROWSKI Mateusz | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 3 | 7.59 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | e | 3 | 8.00 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 3 | 8.75 | GRZEJSZCZAK Nikodem | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.17 | MARCINKOWSKI Piotr | niest. Łódź | 2007 | U14 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.64 | BIAŁEK Kamil | UMLKS Pegaz Opoczno | 2006 | U14 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/0412/19 | 2019 | LDK! | |||||||
1 | e | 4 | 7.04 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
2 | e | 4 | 7.37 | GRZYWACZ Kacper | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 7.44 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | e | 4 | 7.57 | GRZEGORZEWSKI Szymon | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0258/19 | 2023 | 4 | |||||||
5 | e | 4 | 7.86 | KAMIŃSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
6 | e | 4 | 8.03 | KOCIAK Szymon | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.00 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||
2 | e | 5 | 7.31 | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | e | 5 | 7.71 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U18 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | e | 5 | 7.76 | STANKIEWICZ Mikołaj | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | e | 5 | 7.81 | OLSZAŃSKI Kacper | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | e | 6 | 7.46 | PRZYGODZKI Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | LIPIŃSKI Leszek B.D. # | Z/0587/17 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | e | 6 | 7.52 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | e | 6 | 7.65 | KACZMARCZYK Kacper | LUKS Strzałków | 2002 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | e | 6 | 7.94 | JAWORSKI Aleks | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 8.02 | MAŚLANKO Jakub | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 7.53 | RADOMYSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 7 | 7.62 | KOWALSKI Jędrzej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz | , Z/3553/16 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 7 | 7.62 | DOBROWOLSKI Bartłomiej | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 7.97 | BOROWSKI Jarosław | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 7.43 | WISZNIOWSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | BIALIC Marek B.D. # | LDK! | |||||||||
2 | e | 8 | 7.46 | KRYSIAK Iwo | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # | , Z/3975/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 8 | 7.89 | GRACZYK Oskar | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | OSTOJSKI Piotr # | Z/0588/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | e | 8 | 7.95 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
5 | e | 8 | 8.79 | SZTRANEK Jan | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U18 | LD | -- | GĄSIOROWSKI Adam | Z/0440/17 | 2020 | LDK! | |||||||
1 | e | 9 | 7.38 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | e | 9 | 7.51 | TURAJ Mateusz | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | e | 9 | 7.63 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | e | 9 | 7.67 | PILARSKI Mateusz | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | 4 | LDK! | ||||||||
5 | e | 9 | 7.87 | JARCZEWSKI Antoni | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 10 | 7.04 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
2 | e | 10 | 7.04 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||
3 | e | 10 | 7.35 | KADYŁO Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/5139/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | e | 10 | 8.36 | OLSZEWSKI Kacper | RKS Łódź # | 2003 | U18 | LD | -- | KOPEĆ Dominik | LDK! | |||||||||
1 | e | 11 | 7.18 | PYTLIK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | B.D. | 1 | |||||||||
2 | e | 11 | 7.30 | LEWANDOWSKI Jakub | RKS Łódź # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | e | 11 | 7.39 | WŁODAREK Bartek | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 11 | 7.54 | ZARASKA Łukasz | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman # | Z/0778/18 | 2020 | 3 | |||||||
5 | e | 11 | 7.66 | PROKOPOWICZ Patryk | CKS Budowlani Częstochowa # | 2001 | U20 | SL | -- | CIUK Marek | Z/2118/17 | 2024 | ||||||||
6 | e | 11 | 8.04 | STACH Wojciech | MKS MOS Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 12 | 7.04 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | e | 12 | 7.16 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2000 | U20 | SL | -- | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | ZKN SKN | ||||||
3 | e | 12 | 7.36 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF SKN | ||||||||||
4 | e | 12 | 7.42 | MAĆKAŁA Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | B.D. ROSTEK William B.D. | , Z/0551/17 | , 2024 | ||||||||
5 | e | 12 | 7.61 | WOLNIAK Łukasz | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
6 | e | 12 | 8.08 | ZAJĄC Dawid | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 13 | 7.21 | CICHOŃSKI Bartłomiej | KKL Kielce | 1999 | U23 | SK | -- | |||||||||||
2 | e | 13 | 7.29 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 13 | 7.39 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 13 | 7.57 | MORDAKA Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/6326/15 | 2020 | 3 | |||||||
1 | e | 14 | 7.11 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | e | 14 | 7.32 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz | 2001 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | ||||||||
3 | e | 14 | 7.41 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 1995 | Sen | SL | -- | B.D. | 2 | |||||||||
4 | e | 14 | 7.53 | SOBCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN SKN | ||||||||||
5 | e | 14 | 8.71 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów Łódzki | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
1 | e | 15 | 7.16 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. # | Z/2244/18 | 2023 | ||||||||
2 | e | 15 | 7.49 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | Sen | OP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 15 | 7.63 | POSŁUSZNY Piotr | MKS MOS Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | e | 15 | 7.77 | ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2001 | U20 | SL | -- | KASIŃSKI Marek | Z/2281/16 | 2024 | ||||||||
5 | e | 15 | 8.51 | PŁÓCIENNIK Konrad | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 16 | 7.27 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 16 | 7.31 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok # | 2000 | U20 | PD | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2023 | ||||||||
3 | e | 16 | 7.38 | KĘDZIA Krzysztof | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 16 | 7.51 | KĘDZIERSKI Mateusz | ULKS MOSiR Sieradz | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz | Z/0259/19 | 2020 | ||||||||
5 | e | 16 | 8.81 | ZDUNIAK Krzysztof | KS Dynamic Łódź # | 1957 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0155/19 | 2024 | ||||||||
1 | f | 1 | 7.56 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | 1 | 7.66 | CHAŁADZIŃSKI Oskar | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 7.72 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 7.85 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 7.98 | PIĘTA Sebastian | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.99 | JERCHA Michał | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | f | 2 | 6.98 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
2 | f | 2 | 7.03 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||
3 | f | 2 | 7.33 | GRZYWACZ Kacper | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 7.35 | KADYŁO Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/5139/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 2 | 7.36 | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
1 | f | 3 | 7.03 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 3 | 7.07 | PYTLIK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 3 | 7.08 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 3 | 7.09 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. # | Z/2244/18 | 2023 | ||||||||
5 | f | 3 | 7.18 | CICHOŃSKI Bartłomiej | KKL Kielce | 1999 | U23 | SK | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.08 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 23.19 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 1 | 24.00 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 1995 | Sen | SL | -- | B.D. | 2 | |||||||||
1 | s | 2 | 23.07 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | s | 2 | 23.27 | LEWANDOWSKI Jakub | RKS Łódź # | 2000 | U20 | LD | III | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 2 | 24.71 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz | 2001 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | ||||||||
1 | s | 3 | 24.20 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | IV | B.D. | ZKN | |||||||||
2 | s | 3 | 24.30 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 24.13 | WOŚKO Kacper | UKS Czempion Bełchatów # | 2003 | U18 | LD | IV | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | s | 4 | 24.53 | WOLNIAK Łukasz | AZS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 23.73 | TURAJ Mateusz | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | IV | BRÓDKA Daniel | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | s | 5 | 24.31 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok # | 2000 | U20 | PD | IV | B.D. B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2023 | ||||||||
3 | s | 5 | 24.84 | JUSZCZAK Mateusz | UKS 55 Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 6 | 25.15 | DOBROWOLSKI Bartłomiej | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 25.26 | PILARSKI Mateusz | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 6 | 25.40 | STANKIEWICZ Mikołaj | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
1 | s | 7 | 24.88 | KRYSIAK Iwo | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # | , Z/3975/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 7 | 25.36 | JARCZEWSKI Antoni | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 25.72 | RADOMYSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 8 | 24.91 | RUDNIK Piotr | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 25.76 | PROKOPOWICZ Patryk | CKS Budowlani Częstochowa # | 2001 | U20 | SL | -- | CIUK Marek | Z/2118/17 | 2024 | ||||||||
3 | s | 8 | 27.71 | WIŚNIEWSKI Hubert | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 23.99 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | IV | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 9 | 24.83 | WISZNIOWSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | BIALIC Marek B.D. # | LDK! | |||||||||
3 | s | 9 | 25.29 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
1 | s | 10 | 23.81 | CICHOŃSKI Bartłomiej | KKL Kielce | 1999 | U23 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 10 | 25.80 | STACH Wojciech | MKS MOS Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 10 | 26.36 | KOZIOŁ Kacper | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | Z/1114/19 | 2019 | ||||||||
1 | s | 11 | 24.08 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | IV | KUŚ Tomasz B.D. # | Z/2244/18 | 2023 | ||||||||
2 | s | 11 | 24.70 | KĘDZIERSKI Mateusz | ULKS MOSiR Sieradz | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz | Z/0259/19 | 2020 | ||||||||
1 | s | 12 | 24.16 | WŁODAREK Bartek | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | IV | |||||||||||
2 | s | 12 | 24.97 | POSŁUSZNY Piotr | MKS MOS Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 12 | 26.18 | WIECZOREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | WOSIEK Jacek | Z/3234/17 | 2024 | ||||||||
1 | s | 13 | 24.64 | GRZEGORZEWSKI Szymon | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0258/19 | 2023 | 4 | |||||||
2 | s | 13 | 24.97 | KACZMARCZYK Kacper | LUKS Strzałków | 2002 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
1 | s | 14 | 23.84 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | IV | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 14 | 24.52 | KADYŁO Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/5139/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 14 | 26.68 | BOROWSKI Jarosław | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 15 | 25.98 | MAŚLANKO Jakub | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 15 | 27.16 | KAMIŃSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 16 | 25.25 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | V | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | s | 16 | 26.26 | JAWORSKI Aleks | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 16 | 27.16 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -- | BARSKA Jolanta # | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
1 | s | 17 | 27.17 | OLSZEWSKI Kacper | RKS Łódź # | 2003 | U18 | LD | -- | KOPEĆ Dominik | LDK! | |||||||||
2 | s | 17 | 27.40 | FORTUŃSKI Jan | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 18 | 25.50 | CHAŁADZIŃSKI Oskar | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | s | 18 | 26.72 | KĘDZIA Kacper | UMLKS START Wieruszów | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 19 | 31.29 | MARCINKOWSKI Piotr | niest. Łódź | 2007 | U14 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 19 | 31.94 | BIAŁEK Kamil | UMLKS Pegaz Opoczno | 2006 | U14 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/0412/19 | 2019 | LDK! | |||||||
3 | s | 19 | 32.04 | ADAMCZEWSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U12 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/0972/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.69 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 1995 | Sen | SL | -- | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 38.71 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | Sen | OP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 38.02 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 2 | 38.25 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U20 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 38.93 | BAŃKA Łukasz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U18 | LU | -- | HOŁUB Grzegorz # | Z/2806/17 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | s | 3 | 38.85 | JUSZCZAK Mateusz | UKS 55 Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 3 | 40.41 | SAMULSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 40.68 | OLSZAŃSKI Kacper | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U18 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 4 | 40.52 | KOWALSKI Jędrzej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz | , Z/3553/16 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 4 | 42.01 | PIĘTA Sebastian | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | V | |||||||||||
3 | s | 4 | 43.48 | PĘCZEK Adam | RKS Łódź | 1972 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/0876/18 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | s | 5 | 39.24 | ZARASKA Łukasz | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman # | Z/0778/18 | 2020 | 3 | |||||||
2 | s | 5 | 40.54 | MORDAKA Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/6326/15 | 2020 | 3 | |||||||
3 | s | 5 | 46.07 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów Łódzki | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
1 | s | 6 | 39.33 | GRABSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | IV | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/1466/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 6 | 42.39 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | V | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 6 | 42.55 | TOMASZEWSKI Kacper | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 38.65 | SUBOCZ Bartosz | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 7 | 38.85 | GRABSKI Mateusz | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/2155/17 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
3 | s | 7 | 40.74 | JASIAK Kacper | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0471/16 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | s | 8 | 38.76 | GRZYWACZ Kacper | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 42.20 | NESKA Bartłomiej | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 8 | 44.07 | GRABOWSKI Arkadiusz | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | U18 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman # | Z/1300/19 | 2021 | BEZ | |||||||
1 | s | 9 | 38.61 | MATERA Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | III | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # | , Z/0658/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 9 | 41.27 | SWĘDERSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 9 | 43.15 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0070/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | s | 10 | 40.92 | GARBICZ Krzysztof | UKS Vis Skierniewice | 1978 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 10 | 41.33 | UŁAŃSKI Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 2004 | U16 | LD | V | NOWAK Mieczysław | Z/0133/19 | 2024 | ||||||||
3 | s | 10 | 48.45 | STRZAŁKOWSKI Krzysztof | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | ROSU | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.72 | SOBCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | ZKN SKN | ||||||||||
2 | s | 1 | 55.83 | RUDNIK Piotr | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 56.06 | SUBOCZ Bartosz | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 2 | 56.43 | GRABSKI Mateusz | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/2155/17 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 2 | 57.31 | WIECZOREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | WOSIEK Jacek | Z/3234/17 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 59.78 | GRABSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/1466/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:26.66 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 1:27.75 | WOŚKO Kacper | UKS Czempion Bełchatów # | 2003 | U18 | LD | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | s | 1 | 1:27.78 | BIERNACKI Wiktor | KS Żeglina Sieradz | 2001 | U20 | LD | -- | NOWAK Mieczysław | Z/2253/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
4 | s | 1 | 1:28.46 | MALINOWSKI Rafał | WKS Śląsk Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:32.53 | ERM Adrian | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 1:27.60 | KULIK Robert | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # | , Z/0488/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | s | 2 | 1:36.07 | JÓŹWIAK Krzysztof | UKS Lisy Zgierz | 2004 | U16 | LD | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:36.29 | ORLIKOWSKI Kamil | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | , Z/0373/17 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 2 | 1:41.03 | KIJAŃSKI Wiktor | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | s | 2 | 1:41.18 | HUĆKO Michał | AZS Łódź # | 2004 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:41.42 | SZCZEPANIAK Igor | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. KOWALCZYK Katarzyna # | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | s | 2 | 1:41.65 | LEO Paweł | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | KOWALCZYK Katarzyna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 1:24.98 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | s | 3 | 1:41.13 | TEDYS Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 2003 | U18 | LD | -- | NOWAK Mieczysław | Z/5383/18 | 2021 | 3 | |||||||
3 | s | 3 | 1:46.93 | WIROWSKI Aleksander | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 3 | 1:49.70 | PIETRUSZKA Julian | UKS Lisy Zgierz | 2004 | U16 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:52.88 | GOŁĘBIOWSKI Jan | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U16 | LD | -- | BARSKA Jolanta # | Z/0426/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:38.94 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | U18 | SK | -- | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1398/17 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 2:40.89 | SZAFRAN Hubert | KS Żeglina Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | NOWAK Mieczysław | Z/5760/15 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 2:42.39 | CZYŻEWSKI Jakub | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
4 | s | 1 | 2:44.37 | ROMANOWICZ Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/2545/16 | 2021 | 4 | ZKN | ||||||
5 | s | 1 | 2:45.83 | RUTA Mateusz | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:46.02 | TWORSKI Kacper | UKS Lisy Zgierz | 2002 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:46.96 | OSET Piotr | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:49.87 | PŁÓCIENNIK Konrad | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:54.87 | ZIELIŃSKI Piotr | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U18 | LD | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/3241/16 | 2023 | 3 | |||||||
1 | s | 2 | 2:56.57 | WOJDYŁA Dawid | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | U18 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman B.D. | Z/3622/17 | 2021 | ||||||||
2 | s | 2 | 3:02.45 | ZAJĄC Dawid | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:02.83 | SZTRANEK Jan | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U18 | LD | -- | GĄSIOROWSKI Adam | Z/0440/17 | 2020 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 3:03.16 | ANDRUSIEWICZ Jerzy | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | BELTER Artur # | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 3:05.18 | BĄKAŁA Michał | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:07.64 | CZEMIERZEWSKI Kamil | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
7 | s | 2 | 3:21.94 | GŁUSZCZAK Mateusz | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.98 | JERCHA Michał | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | e | 1 | 9.89 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0070/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | e | 1 | 10.27 | SAS Mateusz | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | e | 1 | 10.71 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -- | BARSKA Jolanta # | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
5 | e | 1 | 12.55 | GRZEJSZCZAK Nikodem | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.82 | JERCHA Michał | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | 1 | 9.70 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0070/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 10.34 | SAS Mateusz | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | f | 1 | 11.24 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -- | BARSKA Jolanta # | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 12.33 | GRZEJSZCZAK Nikodem | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.24 | SOBURA-DURMA Jakub | KKL Kielce | 2002 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł | Z/1101/16 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
2 | e | 1 | 8.28 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | e | 1 | 8.90 | JOŃCZYK Maciej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | e | 1 | 9.52 | ŻEMIGAŁA Bartosz | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
1 | e | 2 | 8.47 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | e | 2 | 8.55 | RADOMSKI Dawid | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | e | 2 | 8.56 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | e | 2 | 9.03 | ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2001 | U20 | SL | -- | KASIŃSKI Marek | Z/2281/16 | 2024 | ||||||||
5 | e | 2 | 9.80 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 8.26 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 8.26 | SOBURA-DURMA Jakub | KKL Kielce | 2002 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł | Z/1101/16 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
3 | f | 1 | 8.30 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 1 | 8.50 | RADOMSKI Dawid | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 8.64 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | f | 1 | 8.67 | JOŃCZYK Maciej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.32 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | e | 1 | 8.55 | PILARCZYK Adam | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
3 | e | 1 | 9.00 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
4 | e | 1 | 9.25 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
1 | f | 1 | 8.23 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 8.35 | PILARCZYK Adam | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.59 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 9.57 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.69 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | |||||||||||
e | 1 | DNF | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF SKN | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.59 | GRUCHOT Dawid | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | Sen | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.65 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF SKN | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.96 | RUTOWICZ Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | GRABOLUS Marek | Z/2231/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 1.61 | SAS Mateusz | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | f | 1 | 1.56 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.70 | MUŻDŻYŃSKI Maksymilian | RKS Łódź # | 1997 | U23 | LD | I | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.60 | BIALIC Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | I | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 4.20 | NAWOCKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | ŁOŚ Dariusz | Z/3604/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 4.00 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U23 | LD | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 3.80 | NIEMCZYK Marcin | MKS MOS Wrocław | 2001 | U20 | DS | III | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.80 | GRACZYK Maciej | UKS 55 Łódź | 2001 | U20 | LD | III | LDK! | ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 3.80 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | III | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 3.60 | GRACZYK Oskar | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | III | OSTOJSKI Piotr # | Z/0588/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
9 | f | 1 | 3.50 | CHOMICZ Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.40 | ŻEMIGAŁA Bartosz | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | IV | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.80 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | II | KNF SKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.72 | DULA Tomasz | KS Warszawianka W-wa | 1989 | Sen | MZ | III | GRABOLUS Marek | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 6.36 | PODSIADŁY Adam | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | III | # | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 6.16 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U18 | LD | IV | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 5.94 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 5.91 | KĘDZIA Krzysztof | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U20 | LD | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.14 | FORTUŃSKI Jan | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.66 | DULA Tomasz | KS Warszawianka W-wa | 1989 | Sen | MZ | III | GRABOLUS Marek | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 13.51 | RUTOWICZ Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | III | GRABOLUS Marek | Z/2231/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 13.28 | PODSIADŁY Adam | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | III | # | ZKN | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.2201359272003 sekund |