Sosnowiec 06.06.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.82 | STĘPIEŃ Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U16 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.99 | GWIAZDOŃ Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U16 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.53 | BARANIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 43.90 | BARTU¦ Maja | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:40.50 | ZIĘBIŃSKA Olga | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 1:41.43 | KUCIO Marta | GKS Piast Gliwice # | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:06.95 | CIE¦LAR Marta | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 3:07.78 | HILDEBRAND Monika | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 16.62 | POPIELA Joanna | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U16 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||||
2 | 17.97 | NOWACKA Nicoleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | 0.0 | V | # | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.86 | GIELATA Marlena | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 45.69 | BARTU¦ Maja | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.02 | LEMPART Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | II | B.D. | BEZ | |||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:46.87 | MICHALAK Sandra | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U23 | SL | -- | OPUCHLIK Tomasz # | Z/2320/11 | 2023 | ||||||||||
2 | 4:51.45 | NĘCKA Urszula | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
3 | 5:22.13 | CHWASTEK Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.21 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | +0.1 | III | ||||||||||||
2 | 4.81 | GUZIK Martyna | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U16 | SL | +0.2 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.04 | WASZUTA Katarzyna | GKS Piast Gliwice # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.91 | WŁOSZCZYK Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 28.62 | PODBILSKA Martyna | GKS Piast Gliwice # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.50 | JELONKIEWICZ Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
2 | 29.00 | SIˇKAŁA Kalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 14:46.86 | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | Sen | SL | -- | CZECH Jan | ||||||||||||
2 | 18:00.55 | FUCHS Małgorzata | GTS Bojszowy # | 1994 | U14 | SL | IV | # | ||||||||||||
3 | 18:58.94 | WIERUS Karolina | CKS Budowlani Częstochowa # | 1993 | U16 | SL | IV | LAMCH Czesław # | Z/1874/11 | 2017 | 3 | |||||||||
4 | 19:06.23 | PIEKARSKA Karolina | MKS Górnik w Zabrzu # | 1993 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 20:26.67 | MAŃKOWSKA Natalia | GTS Bojszowy | 1995 | U14 | SL | V | # | ||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 4 | 38.82 | JOŃCZYK Damian | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:27.86 | MODRZEJEWSKI Łukasz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | II | GAJEWSKI Wojciech # | Z/2446/11 | 2015 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 1:28.24 | BIAŁY Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:25.73 | KLONOWSKI Kamil | MOSiR Łaziska Górne # | 1989 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:26.58 | WOSZCZYŃSKI Damian | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus # | Z/3222/11 | 2011 | BEZ | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.26 | ASMAN Karol | MMKS D±browa Górnicza | 1993 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||||
2 | 18.68 | KUCEWICZ Karol | MMKS D±browa Górnicza | 1993 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.82 | MUCHA Arkadiusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 43.04 | KLUSZCZYŃSKI Artur | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 43.54 | BUŁKA Daniel | MOSiR Mysłowice # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.21 | WˇSIEWICZ Ireneusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.97 | PIOTROWSKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.50 | PRZYBYŁKA Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.38533997535706 sekund |