Kraków 19.06.2010 Otwarty Puchar Krakowa. II mem.Gwiazd Małopolskiej LA (Zawody Ligowe) [DMP] |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.73 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.4 | M | # | |||||||||
2 | e | 1 | 12.14 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | +0.4 | I | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.27 | SIEWRUK Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U16 | OP | +0.4 | II | # | |||||||||
4 | e | 1 | 12.40 | GWIAZDOŃ Katarzyna | AZS-AWF Katowice | 1993 | U18 | SL | +0.4 | II | ||||||||||
5 | e | 1 | 12.68 | NYCZ Nina | AZS-AWF Warszawa # | 1993 | U18 | MZ | +0.4 | II | # | |||||||||
6 | e | 1 | 12.71 | SIEMIEŃSKA Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | +0.4 | II | ||||||||||
7 | e | 1 | 12.86 | ŁABNO Ewa | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 12.82 | WAŻNA Izabela | MOSM Tychy | 1991 | U20 | SL | +0.9 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
2 | e | 2 | 12.83 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.9 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.97 | ŁUKASIK Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | +0.9 | III | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.11 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.9 | III | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | ||||||
5 | e | 2 | 13.12 | KRĘŻEL Aleksandra | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | +0.9 | III | # | |||||||||
6 | e | 2 | 13.26 | BRZOZOWSKA Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 13.36 | GRABOWSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
8 | e | 2 | 13.51 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.9 | -- | # | |||||||||
1 | e | 3 | 13.36 | WESOŁOWSKA Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.6 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 13.69 | RZEPKA Klaudia | ZKS Unia Tarnów | 1995 | U16 | MA | +0.6 | IV | WAŁASZEK Jarosław | BEZ | ||||||||
3 | e | 3 | 13.74 | KWIATKOWSKA Alicja | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | +0.6 | IV | # | |||||||||
4 | e | 3 | 13.81 | JARGUZ Żaneta | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U20 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 13.82 | KRZECZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 13.82 | TRZMIEL Katarzyna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1995 | U16 | MA | +0.6 | V | ||||||||||
7 | e | 3 | 14.07 | GADOMSKA Beata | WKS Wawel Kraków | 1996 | U16 | MA | +0.6 | V | ||||||||||
8 | e | 3 | 15.76 | KURKOWSKA Justyna | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 13.55 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | +0.7 | -- | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.74 | SOBASZEK Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.7 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 13.95 | WINDAK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.7 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 14.27 | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.7 | -- | # | |||||||||
5 | e | 4 | 15.57 | BUBNIAK Magdalena | ULKS Lipinki | 1997 | U14 | MA | +0.7 | -- | # | |||||||||
6 | e | 4 | 16.07 | WÓJCIK Klaudia | ULKS Lipinki | 1998 | U14 | MA | +0.7 | -- | # | |||||||||
7 | e | 4 | 16.23 | SZCZEPANEK Natalia | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 13.38 | DUDZIK Magdalena | MUKS Gim 2 Nysa | 1998 | U14 | OP | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | e | 5 | 13.54 | FILIPOWSKA Wioletta | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1994 | U18 | SL | +0.9 | IV | ||||||||||
3 | e | 5 | 13.89 | GAŻEŁ Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.9 | -- | KOLODZIEJ Roman B.D. | BEZ | ||||||||
1 | f | 1 | 11.71 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.2 | M | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.14 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | -0.2 | I | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.31 | SIEWRUK Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U16 | OP | -0.2 | II | # | |||||||||
4 | f | 1 | 12.68 | NYCZ Nina | AZS-AWF Warszawa # | 1993 | U18 | MZ | -0.2 | II | # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.76 | SIEMIEŃSKA Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | -0.2 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.95 | WAŻNA Izabela | MOSM Tychy | 1991 | U20 | SL | -0.2 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
7 | f | 1 | 12.97 | ŁABNO Ewa | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U18 | MA | -0.2 | III | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.77 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.3 | M | # | |||||||||
2 | s | 1 | 24.95 | GORZKOWSKA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1992 | U20 | SL | -0.3 | II | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # | Z/1747/11 | 2018 | M | ||||||
3 | s | 1 | 25.19 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.3 | II | KUKLA Rafał # | Z/4751/11 | 2018 | 2 | ||||||
4 | s | 1 | 25.21 | SUCHOWIECKA Paula | niest. Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.3 | II | NOWAK Marcin | 1 | ||||||||
5 | s | 1 | 25.35 | HANDZLIK Jolanta | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | -0.3 | II | # | |||||||||
6 | s | 1 | 25.63 | GWIAZDOŃ Katarzyna | AZS-AWF Katowice | 1993 | U18 | SL | -0.3 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 26.19 | ROJOWSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -0.3 | II | # | |||||||||
8 | s | 1 | 26.28 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.3 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.85 | KRĘŻEL Aleksandra | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -0.4 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 26.88 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.4 | III | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | ||||||
3 | s | 2 | 27.02 | ŁUKASIK Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 27.63 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -0.4 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 27.71 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 28.18 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.4 | -- | # | |||||||||
7 | s | 2 | 28.35 | KWIATKOWSKA Alicja | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -0.4 | IV | # | |||||||||
8 | s | 2 | 28.42 | NASTASOWSKA Patrycja | MUKS Gim 2 Nysa | 1997 | U14 | OP | -0.4 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 28.29 | GAŻEŁ Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.1 | IV | KOLODZIEJ Roman B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 3 | 28.48 | JARGUZ Żaneta | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U20 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 28.80 | MARTYNIAK Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 29.01 | MALINOWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.1 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 29.08 | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.1 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 29.10 | KRZECZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 30.30 | GADOMSKA Beata | WKS Wawel Kraków | 1996 | U16 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 34.84 | SZCZEPANEK Natalia | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 28.26 | WESOŁOWSKA Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -1.1 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 28.93 | FILIPOWSKA Wioletta | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1994 | U18 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 29.40 | SOBASZEK Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 30.48 | TRZMIEL Katarzyna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1995 | U16 | MA | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 33.64 | BUBNIAK Magdalena | ULKS Lipinki | 1997 | U14 | MA | -1.1 | -- | # | |||||||||
6 | s | 4 | 34.40 | WÓJCIK Klaudia | ULKS Lipinki | 1998 | U14 | MA | -1.1 | -- | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.63 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U23 | SL | II | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 60.24 | RYBAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 61.11 | BRZOZOWSKA Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 63.39 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | IV | B.D. # | 1 | |||||||||
5 | s | 1 | 64.78 | RICHTER Sylwia | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 64.80 | MORMUL Joanna | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1996 | U16 | OP | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 64.84 | HORWAT Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 65.29 | MUSIAŁ Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 57.37 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | |||||||
2 | s | 2 | 62.15 | MOJŻYSZ Paulina | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 68.49 | WIERTEL Iwona | UKS Polfin Oświęcim | 1994 | U18 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław # | Z/5239/11 | 2013 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 70.16 | ŚLIWIŃSKA Magdalena | MUKS Gim 2 Nysa | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:16.46 | MARMON Sara | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | II | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:16.53 | NAPRAWA Sylwia | LKS Stal Mielec | 1995 | U16 | PK | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:19.34 | MIKLER Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:25.03 | BULDA Aleksandra | UKS Jedynka Skawina | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:28.09 | KOWALCZYK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:28.17 | ŚLĘZAK Karolina | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:35.87 | KASPRZYCKA Daria | niest. Katowice # | 1990 | U23 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:38.84 | ŁASKAWIEC Marta | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:39.65 | MUSIAŁ Justyna | KS Cracovia 1906 Kraków | 1995 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:39.69 | CORA Aleksandra | UKS Jedynka Skawina | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:42.72 | JACEWICZ Paulina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1996 | U16 | MA | -- | B.D. | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:30.32 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 4:31.50 | KOWAL Matylda | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U23 | PK | I | KOWAL Piotr # | Z/0093/11 | 2023 | MM | |||||||
3 | s | 1 | 4:31.70 | SUWAJ Aneta | TL Athletics Jastrzębie # | 1986 | Sen | SL | I | B.D. | Z/0731/11 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 4:33.30 | STANEK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1985 | Sen | SL | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:36.20 | SŁAWIK Maria | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0092/11 | 2018 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 4:44.90 | ZIELINKIEWICZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | B.D. # | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 4:51.92 | DULAK Katarzyna | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | III | KLIMEK Józef # | Z/0369/11 | 2018 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 4:53.61 | SZWARNÓG Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 5:01.43 | PODSIADŁO Roksana | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 5:02.66 | GĘGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 5:12.11 | BAJOR Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14.33 | NYCZ Nina | AZS-AWF Warszawa # | 1993 | U18 | MZ | +0.3 | I | # | |||||||||
4 | e | 1 | 15.68 | BERETA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | +0.3 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.67 | BERETA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U18 | DS | +0.2 | II | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 15.50 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.3 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 15.66 | PASIERBEK Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.3 | II | ||||||||||
5 | e | 1 | 16.68 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.3 | III | ||||||||||
1 | f | 1 | 15.21 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.2 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.24 | PASIERBEK Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.2 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 16.39 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.2 | III | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 61.79 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U23 | MA | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 63.70 | TABACZEK Angelika | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 64.15 | ŻUREK Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | B.D. | M | |||||||||
4 | s | 1 | 65.95 | ZAMBROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1991 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 67.42 | BANASIK Monika | WKS Wawel Kraków | 1990 | U23 | MA | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 67.92 | OLSZEWSKA Emanuela | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 68.20 | HAJNOSZ Barbara | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.76 | ZAWIŁA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | I | # | ||||||||||||
2 | 1.72 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | I | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 1.72 | MAŁEK Sonia | WLKS Nowe Iganie # | 1991 | U20 | MZ | I | B.D. # | 2 | |||||||||||
4 | 1.64 | PRAŻUCH Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | II | |||||||||||||
5 | 1.60 | KOWALSKA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | III | |||||||||||||
6 | 1.45 | ZAJĄC Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.54 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U23 | PM | -0.4 | II | ||||||||||||
2 | 5.52 | KOWALSKA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +1.1 | II | ||||||||||||
3 | 5.37 | SUCHAN Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U23 | SL | 0.0 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
4 | 5.33 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | +0.1 | III | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | ||||||||
5 | 5.21 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.1 | III | # | |||||||||||
6 | 4.89 | MARCHEWKA Angelika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -0.1 | IV | ||||||||||||
7 | 4.72 | KOZAK Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +1.1 | -- | ||||||||||||
8 | 4.59 | KRĘŻEL Aleksandra | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | +0.6 | V | # | |||||||||||
9 | 3.61 | SZCZEPANEK Natalia | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.00 | STARZAK Anna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | -0.7 | I | # | |||||||||||
2 | 12.37 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -0.5 | I | ||||||||||||
3 | 12.25 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | -0.2 | I | ||||||||||||
4 | 11.31 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | -0.4 | III | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||
5 | 10.98 | SADO Joanna | UKS-MOS Opole | 1992 | U20 | OP | -1.7 | III | B.D. | 3 | ||||||||||
6 | 10.90 | MARCHEWKA Angelika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.8 | III | ||||||||||||
7 | 10.80 | BIAŁKOWSKA Ewelina | MUKS Gim 2 Nysa | 1991 | U20 | OP | +0.6 | III | ||||||||||||
8 | 10.53 | MAJ Agnieszka | UKS-MOS Opole | 1992 | U20 | OP | -0.7 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 6.58 | CIEŚLA Anna | ULKS Lipinki | 1997 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.70 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 10.54 | ZEMAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 9.34 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
4 | 9.27 | NORAS Maria | MKS-MOS Katowice # | 1994 | U18 | SL | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
5 | 8.95 | DEREK Klaudia | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 7.45 | MATYNIA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.75 | LYTEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||||
2 | 36.07 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||||
3 | 35.91 | PLECHTA Marzena | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||||
4 | 34.94 | SEBESTA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||||
5 | 33.28 | NORAS Maria | MKS-MOS Katowice # | 1994 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 29.67 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
7 | 24.46 | DURAŃSKA Sabina | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.95 | SZAJEWSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 33.14 | KAWAŁEK Aneta | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -- | |||||||||||||
3 | 19.49 | LITWIN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.65 | JURKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.3 | M | ||||||||||
2 | e | 1 | 10.71 | JĘDRUSIK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -0.3 | I | ||||||||||
3 | e | 1 | 10.77 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | -0.3 | I | ||||||||||
4 | e | 1 | 10.88 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice | 1990 | U23 | SL | -0.3 | I | # | |||||||||
5 | e | 1 | 11.23 | SUSZEK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -0.3 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | e | 1 | 11.58 | LIGIĘZA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -0.3 | III | # | |||||||||
7 | e | 1 | 11.71 | ZIĘBA Szymon | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | -0.3 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.56 | SARNECKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.2 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | e | 2 | 11.57 | GAUDYN Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.2 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.68 | MATYSEK Krzysztof | TS AKS Chorzów | 1988 | U23 | SL | +0.2 | III | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3210/11 | 2016 | BEZ | ||||||
4 | e | 2 | 11.70 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.2 | III | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
5 | e | 2 | 11.72 | LASIK Karol | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | +0.2 | III | ||||||||||
6 | e | 2 | 11.76 | WĘC Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.2 | IV | ||||||||||
7 | e | 2 | 11.86 | WIĄCEK Paweł | MOSM Tychy | 1993 | U18 | SL | +0.2 | IV | ||||||||||
8 | e | 2 | 11.99 | PIETRYKA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.2 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.29 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +1.5 | II | # | |||||||||
2 | e | 3 | 11.81 | KORNAŚ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +1.5 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 11.85 | GUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +1.5 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
4 | e | 3 | 11.94 | ZIELIŃSKI Adrian | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +1.5 | IV | ||||||||||
5 | e | 3 | 11.95 | CZUPRYNA Arnold | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U20 | SL | +1.5 | IV | ||||||||||
6 | e | 3 | 12.01 | FUGAS Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +1.5 | IV | ||||||||||
7 | e | 3 | 12.05 | KASPRZAK Patryk | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | +1.5 | IV | # | |||||||||
8 | e | 3 | 12.22 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 10.83 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -0.2 | I | # | |||||||||
2 | e | 4 | 12.16 | KANIOWSKI Bartosz | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -0.2 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.20 | HUJDUS Dominik | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -0.2 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
4 | e | 4 | 12.32 | CHOLEWA Hubert | WKS Wawel Kraków # | 1996 | U16 | MA | -0.2 | V | ||||||||||
5 | e | 4 | 12.99 | MIREK Krzysztof | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | -0.2 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 14.36 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1948 | Masters | MA | -0.2 | -- | B.D. # | Z/0177/19 | 2019 | |||||||
7 | e | 4 | 14.39 | ŚLUSARZ Wojciech | ULKS Lipinki | 1997 | U14 | MA | -0.2 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 10.62 | JURKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.1 | M | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.64 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | -0.1 | M | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.75 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice | 1990 | U23 | SL | -0.1 | I | # | |||||||||
4 | f | 1 | 10.80 | JĘDRUSIK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -0.1 | I | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.90 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -0.1 | I | # | |||||||||
6 | f | 1 | 11.17 | SUSZEK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -0.1 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
7 | f | 1 | 11.33 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.1 | III | # | |||||||||
8 | f | 1 | 11.50 | SARNECKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -0.1 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.17 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | Sen | KP | -1.6 | M | # | |||||||||
2 | s | 1 | 21.56 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | -1.6 | I | ||||||||||
3 | s | 1 | 21.73 | KRZEWINA Jakub | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U23 | WP | -1.6 | I | # | |||||||||
4 | s | 1 | 21.91 | GOLUCH Robert | AZS-AWF Katowice | 1987 | Sen | SL | -1.6 | II | OLSZAR Michał | |||||||||
5 | s | 1 | 22.22 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -1.6 | II | # | |||||||||
6 | s | 1 | 22.68 | KRZYWIEC Stanisław | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | -1.6 | II | # | |||||||||
7 | s | 1 | 22.72 | DYKAS Paweł | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | -1.6 | II | ||||||||||
8 | s | 1 | 23.29 | KOTUŁA Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1990 | U23 | SL | -1.6 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 22.57 | SOBÓR Damian | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | -1.2 | II | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
2 | s | 2 | 22.89 | SUSZEK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -1.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 22.92 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -1.2 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 23.32 | GAUDYN Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -1.2 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 23.59 | LIGIĘZA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -1.2 | III | # | |||||||||
1 | s | 3 | 23.27 | SARNECKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -0.8 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 3 | 23.32 | WĘC Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.8 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 23.38 | MATYSEK Krzysztof | TS AKS Chorzów | 1988 | U23 | SL | -0.8 | III | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3210/11 | 2016 | BEZ | ||||||
4 | s | 3 | 23.73 | LASIK Karol | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | -0.8 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 23.88 | MICHALAK Michał | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | -0.8 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 24.18 | GUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -0.8 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
7 | s | 3 | 24.29 | KORNAŚ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.8 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 24.31 | PIETRYKA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.8 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 24.01 | OSTROWSKI Piotr | MLUKS Tarnów | 1994 | U18 | MA | -0.4 | IV | # | |||||||||
2 | s | 4 | 24.73 | KASPRZAK Patryk | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | -0.4 | -- | # | |||||||||
3 | s | 4 | 24.73 | HUJDUS Dominik | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -0.4 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
4 | s | 4 | 26.05 | MIREK Krzysztof | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | -0.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 28.35 | DEPTA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 30.08 | SANCAKLI Denis | MUKS Gim 2 Nysa | 1997 | U14 | OP | -0.4 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.03 | BAŃKA Witold | SPLA Tychy # | 1984 | Sen | SL | M | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 48.80 | CZERWIŃSKI Adam | UKS Lider Siercza # | 1988 | U23 | MA | II | CZERWIŃSKI Adam | Z/3849/11 | 2023 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 49.57 | MISA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | U23 | OP | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.00 | WAŁTOSZ Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 50.04 | SOBÓR Damian | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | II | KOLODZIEJ Roman | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 50.26 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | II | KOLODZIEJ Roman | 2 | |||||||||
7 | s | 1 | 50.41 | ROGOZIK Mariusz | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | II | B.D. | 2 | |||||||||
8 | s | 1 | 50.51 | MUCHA Arkadiusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 52.39 | GACZOREK Adrian | AZS-AWF Katowice | 1992 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 53.59 | PRZYBYŁA Wiktor | UKS Gimpel Nowy Targ | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 54.02 | KUBAT Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
4 | s | 2 | 54.38 | GÓRKIEWICZ Michał | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 54.47 | KOCZUR Eryk | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 56.25 | ŻACZEK Maciej | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 57.25 | WARMUZ Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 58.02 | TOPOLNICKI Szymon | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 57.49 | MANTERYS Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 58.41 | NIEMIEC Daniel | MUKS Gim 2 Nysa | 1995 | U16 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 59.81 | KOWALIK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 61.79 | STEC Ryszard | ULKS Lipinki | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 62.21 | KOZIOŁ Łukasz | ULKS Lipinki | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.76 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1988 | U23 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:54.90 | SIÓDMIAK Andrzej | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | II | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:56.98 | SOBAS Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | II | B.D. # | Z/3377/11 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 1:57.18 | BUCZKOWSKI Sławomir | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 1:57.65 | ZIELINKIEWICZ Arkadiusz | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | KOLODZIEJ Roman B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 1:58.88 | MICHNIAK Jan | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:59.45 | KNAPIK Michał | RKS Łódź # | 1993 | U18 | LD | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:59.76 | PIWOWAR Stanisław | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 1:59.89 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | III | KOLODZIEJ Roman # | BEZ | |||||||||
10 | s | 1 | 2:00.50 | PARADOWSKI Marcin | AZS-AWF Katowice | 1994 | U18 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:55.54 | DUDEK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | U23 | OP | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:58.36 | CARTIER Craig | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | Sen | MA | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:01.71 | DADOUCH Mohamed | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:02.27 | KULIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:03.52 | BUKAŁA Dawid | SPLA Tychy # | 1994 | U18 | SL | IV | WDOWIAK Szymon # | Z/0395/11 | 2017 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 2:04.46 | STASZUK Krystian | MKS-MOS Katowice | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:05.05 | MOTYL Damian | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | IV | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:07.04 | DEREWECKI Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:04.03 | RADWAN Michał | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:04.44 | GAŁĄZKIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | -- | KOLODZIEJ Roman | 3 | |||||||||
3 | s | 3 | 2:05.52 | BIEDA Norbert | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 2:06.53 | BIELAT Kacper | LKS Kłos Olkusz # | 1994 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 2:06.83 | MARKOWICZ Szymon | niest. Kraków # | 1986 | Sen | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:07.04 | MARZEC Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:17.36 | BUJAŁA Michał | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:22.81 | KORZEC Bartosz | ULKS Lipinki | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:49.89 | MURZYN Kamil | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:50.02 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz | 1986 | Sen | MA | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:52.91 | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | U18 | MZ | II | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2023 | ||||||||
4 | s | 1 | 3:57.96 | BRONIATOWSKI Maciej | WKS Wawel Kraków | 1987 | Sen | MA | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:01.18 | WOŹNIAK Jakub | WKS Wawel Kraków | 1990 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 4:09.76 | PIECH Kacper | WKS Wawel Kraków | 1990 | U23 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:09.84 | IWANIEC Mariusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1992 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 4:11.37 | POTOK Daniel | ULKS Lipinki # | 1993 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 4:40.26 | DEHN Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:57.28 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec | 1991 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 4:09.92 | KAWIK Marek | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:10.91 | KOS Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 4:11.88 | KLUBA Marcin | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 4:13.67 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U16 | MA | IV | B.D. B.D. # | , Z/0830/11 | , 2024 | ||||||||
6 | s | 2 | 4:14.87 | MOLEK Dariusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | s | 2 | 4:36.47 | SMĘDOWSKI Paweł | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1994 | U18 | PK | -- | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2486/11 | 2021 | 2 | |||||||
8 | s | 2 | 4:48.18 | BARAN Bartłomiej | ULKS Lipinki | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 4:54.85 | KRAJEWSKI Maksymilian | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.14 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U18 | KP | +0.1 | III | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | |||||||||
4 | e | 1 | 15.88 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.1 | IV | # | |||||||||
6 | e | 1 | 16.46 | CIEŚLIK Miłosz | LKS Narew Łomża # | 1993 | U18 | PD | +0.1 | IV | KOTOWSKI Jan | Z/3911/23 | 2023 | |||||||
3 | f | 1 | 15.05 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U18 | KP | -0.3 | III | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 15.64 | SADLAK Michał | UKS-MOS Opole | 1992 | U20 | OP | +0.1 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 15.67 | KLICH Bartłomiej | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | +0.1 | II | ||||||||||
5 | e | 1 | 15.93 | ARCZYŃSKI Mirosław | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.1 | III | ||||||||||
7 | e | 1 | 17.23 | GADŻAŁA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1992 | U20 | OP | +0.1 | IV | JASIŃSKI Cyprian | Z/3650/11 | 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 15.64 | KLICH Bartłomiej | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | -0.3 | II | ||||||||||
7 | f | 1 | 16.20 | SADLAK Michał | UKS-MOS Opole | 1992 | U20 | OP | -0.3 | III | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 14.20 | WOJTKOWSKI Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U23 | MZ | -0.2 | I | # | |||||||||
2 | e | 2 | 14.38 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.2 | I | ||||||||||
3 | e | 2 | 14.95 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | -0.2 | I | ||||||||||
4 | e | 2 | 15.51 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | -0.2 | II | ||||||||||
5 | e | 2 | 15.94 | SUŁEK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.2 | III | ||||||||||
1 | f | 1 | 14.38 | WOJTKOWSKI Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U23 | MZ | -0.3 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 14.47 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.3 | I | ||||||||||
4 | f | 1 | 15.30 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | -0.3 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 16.07 | SUŁEK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.3 | III | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 59.68 | CIEŚLA Przemysław | LKS Brzezina Osiek # | 1994 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 61.06 | ŁUKASIK Łukasz | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | -- | WAŁASZEK Jarosław | Z/4313/11 | 2011 | 4 | |||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 51.23 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | M | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 51.55 | OSTROWSKI Rafał | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1985 | Sen | MA | I | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 52.41 | DUSIŃSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | I | |||||||||||
4 | s | 2 | 54.76 | JAJUGA Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | II | |||||||||||
5 | s | 2 | 55.07 | GNAT Krystian | LKS Stal Mielec | 1991 | U20 | PK | II | |||||||||||
6 | s | 2 | 57.38 | CETNAROWICZ Rafał | ULKS Lipinki | 1992 | U20 | MA | III | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:07.86 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 6:12.33 | ZABAWSKI Jarosław | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:19.97 | OGORZAŁY Tomasz | UKS Lider Siercza # | 1986 | Sen | MA | -- | B.D. # | Z/5128/11 | 2022 | ||||||||
4 | s | 1 | 6:27.59 | PIEKARZ Krystian | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.15 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | Sen | OP | I | # | ||||||||||||
2 | 2.00 | DŁUTEK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U20 | SL | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 2.00 | ZAWIŁA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | Sen | MA | II | |||||||||||||
4 | 1.95 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | II | # | ||||||||||||
5 | 1.85 | CIEŚLIK Miłosz | LKS Narew Łomża # | 1993 | U18 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/3911/23 | 2023 | ||||||||||
6 | 1.80 | SYSAK Tomasz | MKS Tempo Kęty # | 1983 | Sen | MA | -- | SYSAK Tomasz | Z/1515/11 | 2023 | 3 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.74 | STARZAK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | Sen | LU | -1.0 | I | ||||||||||||
2 | 7.26 | WALA Sylwester | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.1 | I | ||||||||||||
3 | 6.56 | BERKOWICZ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.7 | III | # | |||||||||||
4 | 6.22 | SĄCZAWA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +1.3 | IV | # | |||||||||||
5 | 5.78 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.2 | -- | ||||||||||||
6 | 5.60 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.8 | -- | ||||||||||||
7 | 5.43 | GRZESIAK Bartosz | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | -0.2 | -- | # | |||||||||||
8 | 4.43 | LEŚKÓW Maciej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.2 | -- | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.40 | BODZEK Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | +0.4 | I | ||||||||||||
2 | 15.02 | MIODOŃSKI Robert | niest. Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.8 | I | ||||||||||||
3 | 14.98 | TWARDOWSKI Adrian | WKS Wawel Kraków | 1990 | U23 | MA | +0.4 | I | # | |||||||||||
4 | 13.88 | DONIEC Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
5 | 13.78 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1990 | U23 | MA | -0.3 | III | # | |||||||||||
6 | 13.39 | LEŚKÓW Maciej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.9 | III | ||||||||||||
7 | 13.11 | KORZEŃ Radosław | LKS Stal Mielec | 1994 | U18 | PK | +1.2 | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.34 | KRÓL Iwan | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 12.79 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||||
3 | 11.97 | KAPCIA Marcin | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 11.45 | FOLKERT Michał | MOSM Tychy | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 10.97 | GÓRNIK Sławomir | WKS Wawel Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 9.79 | PIWOWAR Michał | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
7 | 9.24 | KRUPA Kamil | ULKS Lipinki | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
6 | 12.69 | WOJTASZEK Dawid | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
7 | 10.48 | KOWALEWSKI Jakub | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.85 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | M | |||||||||||||
2 | 16.77 | GIBES Wojciech | WKS Wawel Kraków | 1984 | Sen | MA | I | |||||||||||||
3 | 15.68 | PIETRASZKO Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1988 | U23 | OP | I | |||||||||||||
4 | 14.48 | DĘBICKI Sebastian | ULKS Technik Trzcinica | 1978 | Sen | PK | II | |||||||||||||
5 | 13.42 | TRUCHAN Maksymilian | ULKS Lipinki | 1988 | U23 | MA | II | |||||||||||||
8 | 9.90 | BRODZIAK Łukasz | KU AZS UJ Kraków | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 24.51 | KRUPA Kamil | ULKS Lipinki | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.24 | KRÓL Iwan | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 38.87 | KONIECZNY Grzegorz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 35.64 | FOLKERT Michał | MOSM Tychy | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 28.38 | MUCHA Rafał | MOSM Tychy | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.55 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U20 | SL | II | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.47 | PIETRASZKO Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1988 | U23 | OP | I | |||||||||||||
2 | 51.77 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | I | |||||||||||||
3 | 48.77 | MUNIAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | I | |||||||||||||
4 | 45.50 | DĘBICKI Sebastian | ULKS Technik Trzcinica | 1978 | Sen | PK | II | |||||||||||||
5 | 39.32 | JENDRYSKO Jarosław | niest. Katowice # | 1990 | U23 | SL | III | BONK Stanisław # | 3 | |||||||||||
6 | 37.41 | WIERZBA Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.02 | BANAŚ Adrian | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | II | |||||||||||||
2 | 49.51 | KACHNIC Artur | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
3 | 34.25 | MIGDAŁ Robert | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.08 | ROKHOV Taras | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | II | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 57.88 | DYBAŁ Kamil | UKS Gminy Brzeszcze # | 1993 | U18 | MA | II | |||||||||||||
3 | 57.15 | GĄSIOR Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | II | |||||||||||||
4 | 53.76 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | III | |||||||||||||
5 | 49.22 | JENDRYSKO Jarosław | niest. Katowice # | 1990 | U23 | SL | III | BONK Stanisław # | 3 | |||||||||||
6 | 47.19 | PORADZISZ Patryk | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 9.6061410903931 sekund |