Toruń 08 - 10.02.2019 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 1 | 7.85 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ROSU ZKN | ||||||
2 | 5 | e | 1 | 7.87 | LESZEK Weronika | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U18 | SL | -- | ZKN | |||||||||
3 | 9 | e | 1 | 7.96 | ORSZAGH Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 10 | e | 1 | 7.97 | GRZYWIŃSKA Małgorzata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U18 | ZP | -- | ZKN | |||||||||
5 | 14 | e | 1 | 8.15 | NOWOSADKO Julia | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 18 | e | 1 | 8.34 | KWIATKOWSKA Katarzyna | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/2685/17 | 2019 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 23 | e | 1 | 9.19 | KARCZEWSKA Justyna | KM Aktywni Sochaczew | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
e | 1 | DQ | SZAREK Oliwia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 7.74 | MAŁKOWSKA Dominika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
2 | 2 | e | 2 | 7.74 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U18 | PK | -- | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN KNF | ||||
3 | 7 | e | 2 | 7.89 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U18 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | 12 | e | 2 | 8.03 | SOBCZYK Kamila | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RATAJCZAK Maciej | LDK! | ||||||||
5 | 13 | e | 2 | 8.13 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
6 | 16 | e | 2 | 8.21 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U18 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. | Z/0080/17 | 2024 | |||||||
7 | 19 | e | 2 | 8.50 | KAMIEŃ Julia | MKS Unia Hrubieszów | 2002 | U18 | LU | -- | MAGDZIAK Tomasz | Z/3086/16 | 2021 | 4 | ||||||
8 | 22 | e | 2 | 8.70 | BURZYŃSKA Kinga | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U18 | MZ | -- | ZIMNY Emanuel | 4 | LDK! | |||||||
1 | 3 | e | 3 | 7.75 | GŁUCHOWSKA Kinga | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | -- | GDAŃSKI Andrzej B.D. | Z/0326/16 | 2021 | LDK! | ||||||
2 | 6 | e | 3 | 7.89 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 8 | e | 3 | 7.93 | NADŁONEK Joanna | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 11 | e | 3 | 7.97 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
5 | 15 | e | 3 | 8.16 | CIURKOT Noemi | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | MARCINIAK Roman B.D. B.D. # | Z/0071/15 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 17 | e | 3 | 8.22 | TARKOWSKA Natalia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/1576/16 | 2022 | 3 | ||||||
7 | 20 | e | 3 | 8.53 | ZIÓŁKOWSKA Oliwia | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz | 4 | LDK! | |||||||
8 | 21 | e | 3 | 8.58 | HAWRYLAK Izabela | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
1 | 2 | e | 4 | 7.47 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 5 | e | 4 | 7.63 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U20 | SL | -- | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN | |||||
3 | 11 | e | 4 | 7.74 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KNF SKN | |||||||||
4 | 17 | e | 4 | 7.92 | LIPIŃSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2758/17 | 2023 | |||||||
5 | 18 | e | 4 | 7.94 | KOWALSKA Julia | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||
6 | 23 | e | 4 | 8.14 | ŻYŁOWSKA Anna | UKS Victoria Józefów | 2001 | U20 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2953/17 | 2019 | 4 | ||||||
7 | 26 | e | 4 | 8.45 | GOŁĘBIEWSKA Hanna | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1805/16 | 2021 | |||||||
1 | 1 | e | 5 | 7.44 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 12 | e | 5 | 7.74 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U20 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | ||||||
3 | 13 | e | 5 | 7.78 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ZKN | ||||||
4 | 19 | e | 5 | 7.99 | ŚWIDERSKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2000 | U20 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0023/15 | 2021 | 2 | ||||||
5 | 24 | e | 5 | 8.21 | LENKIEWICZ Magdalena | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||
6 | 27 | e | 5 | 8.49 | KONIK Agata | KS AZS AWF Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 6 | 7.62 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 7 | e | 6 | 7.68 | STRUZIK Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. | Z/2047/16 | 2022 | ZKN SKN | ||||||
3 | 9 | e | 6 | 7.71 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | ||||||
4 | 15 | e | 6 | 7.84 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ||||||
5 | 20 | e | 6 | 8.01 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ||||||||||
6 | 22 | e | 6 | 8.12 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
7 | 25 | e | 6 | 8.29 | MASZKIEWICZ Maja | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
1 | 4 | e | 7 | 7.62 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 6 | e | 7 | 7.68 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U20 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 8 | e | 7 | 7.70 | MIKIEWICZ Dominika | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | GRYNIEWICZ Wiktor # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 9 | e | 7 | 7.71 | GĄSIOR Adriana | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | 14 | e | 7 | 7.81 | GOLANOWSKA Agata | WLKS Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | ||||||||||
6 | 16 | e | 7 | 7.88 | BORZEWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/1895/16 | , 2024 | |||||||
7 | 21 | e | 7 | 8.04 | ŻUROWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. B.D. # | Z/1754/17 | 2024 | |||||||
1 | f | 1 | 7.66 | MAŁKOWSKA Dominika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | |||||||
2 | f | 1 | 7.67 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U18 | PK | -- | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN KNF | |||||
3 | f | 1 | 7.74 | GŁUCHOWSKA Kinga | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | -- | GDAŃSKI Andrzej B.D. | Z/0326/16 | 2021 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 7.80 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 7.81 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ROSU ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 7.84 | NADŁONEK Joanna | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 7.85 | LESZEK Weronika | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U18 | SL | -- | ZKN | ||||||||||
8 | f | 1 | 7.90 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U18 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
1 | f | 2 | 7.97 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 2 | 7.97 | ORSZAGH Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 2 | 7.99 | SOBCZYK Kamila | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RATAJCZAK Maciej | LDK! | |||||||||
4 | f | 2 | 8.01 | GRZYWIŃSKA Małgorzata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U18 | ZP | -- | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 8.07 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | f | 2 | 8.17 | CIURKOT Noemi | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | MARCINIAK Roman B.D. B.D. # | Z/0071/15 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | f | 2 | 8.19 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U18 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. | Z/0080/17 | 2024 | ||||||||
8 | f | 2 | 8.31 | NOWOSADKO Julia | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 3 | 7.43 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | 3 | 7.51 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 3 | 7.56 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U20 | SL | -- | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN | ||||||
4 | f | 3 | 7.60 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
5 | f | 3 | 7.63 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
6 | f | 3 | 7.72 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U20 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
7 | f | 3 | 7.78 | MIKIEWICZ Dominika | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | GRYNIEWICZ Wiktor # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
8 | f | 3 | 7.79 | STRUZIK Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. | Z/2047/16 | 2022 | ZKN SKN | |||||||
1 | f | 4 | 7.64 | GĄSIOR Adriana | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 4 | 7.66 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | |||||||
3 | f | 4 | 7.70 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KNF SKN | ||||||||||
4 | f | 4 | 7.73 | GOLANOWSKA Agata | WLKS Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 4 | 7.79 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | |||||||
6 | f | 4 | 7.80 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
7 | f | 4 | 7.85 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U20 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | e | 1 | 26.44 | ZAJĄC Magdalena | KS AZS AWF Wrocław | 2002 | U18 | DS | III | ||||||||||
2 | 12 | e | 1 | 27.27 | GROCHOWSKA Paulina | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | III | ||||||||||
3 | 23 | e | 1 | 28.70 | BOLUK Kamila | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | ROSU | |||||||||
4 | 24 | e | 1 | 29.17 | MACIASZCZYK Klaudia | MKL Toruń # | 2002 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/3584/17 | 2024 | |||||||
e | 1 | DQ | RZESZEWSKA Olga | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. OSIK Tadeusz # | , Z/0630/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 25.42 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | II | B.D. B.D. | ZKN | ||||||||
2 | 8 | e | 2 | 26.58 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | III | ZKN | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 26.88 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | III | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | ZKN | ||||||
4 | 13 | e | 2 | 27.33 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | IV | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | |||||||
5 | 19 | e | 2 | 27.96 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | IV | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | |||||||
1 | 4 | e | 3 | 25.85 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 9 | e | 3 | 26.71 | KALBARCZYK Jagoda | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz | 3 | LDK! | |||||||
3 | 16 | e | 3 | 27.62 | BIELACKA Weronika | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/3342/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
4 | 21 | e | 3 | 28.37 | MAREK Zofia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | IV | B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
e | 3 | DQ | ZWOLIŃSKA Judyta | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/3127/16 | 2024 | ZKN | ||||||||
1 | 3 | e | 4 | 25.58 | NIERUSZEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | II | ROSU ZKN | |||||||||
2 | 5 | e | 4 | 26.09 | NOWAKOWSKA Marcelina | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | II | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/2149/16 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 14 | e | 4 | 27.36 | RYBAK Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | IV | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
4 | 15 | e | 4 | 27.45 | WIŚNIEWSKA Joanna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/3759/17 | 2021 | 4 | ||||||
5 | 18 | e | 4 | 27.83 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | IV | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 1 | e | 5 | 25.40 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U18 | SL | II | ZKN KNF | |||||||||
2 | 7 | e | 5 | 26.48 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | III | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 11 | e | 5 | 27.12 | KAMIEŃ Wiktoria | MKS Unia Hrubieszów | 2002 | U18 | LU | III | MAGDZIAK Tomasz | Z/3000/16 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 17 | e | 5 | 27.70 | ŻABIEREK Nina | STS Pomerania Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | IV | B.D. # | Z/4749/17 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 20 | e | 5 | 28.25 | BARTODZIEJ Wioletta | LUKS Strzałków | 2002 | U18 | LD | IV | ||||||||||
6 | 22 | e | 5 | 28.65 | LEWANDOWSKA Weronika | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | e | 6 | 24.19 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | I | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 5 | e | 6 | 24.92 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | II | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/3543/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 12 | e | 6 | 25.75 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | II | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ||||||
4 | 21 | e | 6 | 26.65 | LENKIEWICZ Magdalena | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | III | # | |||||||||
5 | 22 | e | 6 | 26.90 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
1 | 3 | e | 7 | 24.71 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | I | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 10 | e | 7 | 25.63 | STEFAŃSKA Iga | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | II | NOWOSIELSKI Rafał | Z/2227/15 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
3 | 16 | e | 7 | 25.94 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U20 | SL | II | BIELA Marek B.D. | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | ||||||
4 | 23 | e | 7 | 26.95 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | III | B.D. | |||||||||
1 | 2 | e | 8 | 24.40 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | U20 | KP | I | BAUMGART Iwona B.D. | Z/5030/15 | 2024 | ZKN SKN | ||||||
2 | 13 | e | 8 | 25.76 | GĄSIOR Adriana | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | CZAJKOWSKI Waldemar # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 24 | e | 8 | 28.38 | CZACHOR Karolina | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2001 | U20 | PK | IV | KARKUT Bogdan | Z/6463/15 | 2020 | 4 | ||||||
e | 8 | DQ | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość # | 2000 | U20 | LU | -- | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | |||||||||
1 | 8 | e | 9 | 25.24 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 9 | e | 9 | 25.38 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U20 | SL | II | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN | |||||
3 | 18 | e | 9 | 26.11 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | II | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 25 | e | 9 | 29.05 | MATUSZCZAK Izabela | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U20 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof B.D. | Z/0173/17 | 2024 | |||||||
1 | 4 | e | 10 | 24.87 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | ||||||
2 | 6 | e | 10 | 25.03 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | KNF SKN | |||||||||
3 | 14 | e | 10 | 25.89 | OSTROWSKA Alicja | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | II | SADACH Aneta B.D. | LDK! | ZKN | |||||||
4 | 17 | e | 10 | 26.05 | LIPIŃSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2758/17 | 2023 | |||||||
5 | 26 | e | 10 | 29.06 | KONIK Agata | KS AZS AWF Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ||||||||||
1 | 7 | e | 11 | 25.15 | STRUZIK Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | II | GIZA Andrzej B.D. | Z/2047/16 | 2022 | ZKN SKN | ||||||
2 | 11 | e | 11 | 25.70 | WROŃSKA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U20 | PK | II | B.D. MAZUR Janusz # | , Z/0142/16 | , 2024 | ZKN SKN | ||||||
3 | 15 | e | 11 | 25.93 | SOKOŁOWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/2324/15 | , 2024 | |||||||
4 | 19 | e | 11 | 26.18 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U20 | ZP | II | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
5 | 20 | e | 11 | 26.64 | KOWALSKA Julia | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | III | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 40.07 | LESIEWICZ Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | B.D. # | Z/0863/17 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 15 | e | 1 | 43.12 | WOJNOWSKA Natalia | BKS Bydgoszcz # | 2002 | U18 | KP | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
3 | 19 | e | 1 | 43.26 | CZAJKOWSKA Magda | UKS Czwórka Żory | 2003 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 26 | e | 1 | 43.94 | SZWARCZEWSKA Zofia | OKS Start Otwock | 2002 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2182/16 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
5 | 27 | e | 1 | 44.56 | WITKOWSKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | , Z/0362/17 | , 2023 | |||||||
1 | 4 | e | 2 | 40.59 | SZEWCZYK Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U18 | KP | -- | ZKN | |||||||||
2 | 9 | e | 2 | 42.02 | POGORZELSKA Karolina | UKS Młodzik Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0344/19 | 2021 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 11 | e | 2 | 42.50 | KOGUT Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 16 | e | 2 | 43.15 | ZAGAJSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2002 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | Z/1403/16 | 2022 | ZKN | ||||||
5 | 30 | e | 2 | 47.15 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
1 | 6 | e | 3 | 40.89 | FORC Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. | LDK! | ROSU ZKN SKN | |||||||
2 | 8 | e | 3 | 41.40 | SZELIGA Martyna | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 22 | e | 3 | 43.46 | STAWICKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | 25 | e | 3 | 43.85 | ŚWIRBUTOWICZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U18 | LB | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | 29 | e | 3 | 44.73 | KLASIK Joanna | TL ROW Rybnik | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
1 | 12 | e | 4 | 42.81 | JANUSZEWSKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 14 | e | 4 | 43.10 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ZKN | ||||||
3 | 17 | e | 4 | 43.17 | MURASIEWICZ Maja | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
4 | 21 | e | 4 | 43.45 | GRUBIAK Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2002 | U18 | OP | -- | ||||||||||
5 | 32 | e | 4 | 48.85 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
e | 4 | DQ | ZIELIŃSKA Jessika | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U18 | KP | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 5 | e | 5 | 40.81 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 10 | e | 5 | 42.28 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 13 | e | 5 | 42.98 | SIURDYBAN Karolina | SSMKS Parasol Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | ||||||||||
4 | 20 | e | 5 | 43.30 | NIEMOŃSKA Weronika | OKS Start Otwock | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 23 | e | 5 | 43.48 | MIERZEJEWSKA Martyna | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon | Z/3047/16 | 2022 | 4 | ||||||
6 | 31 | e | 5 | 48.11 | WINTROWICZ Zofia | LUKS Start Nakło | 2003 | U18 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | e | 6 | 40.15 | WRUSZAK Aleksandra | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | ||||||||||
2 | 3 | e | 6 | 40.48 | RUDNIK Anita | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/3425/17 | 2021 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 7 | e | 6 | 41.35 | WOŁOWICZ Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 18 | e | 6 | 43.25 | WESOŁOWSKA Natalia | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 24 | e | 6 | 43.80 | CITAK Wiktoria | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 28 | e | 6 | 44.73 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 55.52 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | I | # | KNF SKN | ||||||||
2 | 3 | e | 1 | 56.54 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | II | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | ZKN KNF | ||||||
3 | 12 | e | 1 | 58.58 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | II | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
4 | 22 | e | 1 | 63.79 | WOŁEK Julia | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | IV | KOŁODZIEJ Roman | Z/2271/16 | 2021 | 4 | ||||||
5 | 23 | e | 1 | 68.17 | OLESINSKA Daria | UMKS Nadir Jędrzejów | 2001 | U20 | SK | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | e | 2 | 55.19 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | I | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | KNF SKN | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 56.63 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | KNF SKN | ||||||
3 | 6 | e | 2 | 57.20 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | II | ZKN | |||||||||
4 | 13 | e | 2 | 59.34 | LEGIERSKA Zuzanna | MUKS SZS Cieszyn | 2001 | U20 | SL | III | ZKN | |||||||||
5 | 20 | e | 2 | 62.32 | PRZYBYSZ Aleksandra | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U20 | MZ | IV | KUBIK Ilona B.D. | Z/1363/18 | 2020 | |||||||
1 | 5 | e | 3 | 57.13 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | II | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 8 | e | 3 | 57.36 | GADOMSKA Julia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2001 | U20 | LU | II | KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # | Z/2074/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 15 | e | 3 | 59.68 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||
4 | 21 | e | 3 | 63.48 | PILARSKA Paulina | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | IV | ||||||||||
e | 3 | DQ | JANIK Michalina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | B.D. # | |||||||||||
1 | 9 | e | 4 | 57.37 | KRZYŻEWSKA Wanessa | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/1429/16 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 11 | e | 4 | 57.82 | BARTNOWSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2676/16 | 2024 | ZKN SKN | ||||||
3 | 14 | e | 4 | 59.40 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | III | LDK! | |||||||||
4 | 17 | e | 4 | 60.88 | RODAK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | ZKN | |||||||||
5 | 19 | e | 4 | 62.30 | SOCHA Helena | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U20 | MZ | IV | ||||||||||
1 | 7 | e | 5 | 57.30 | OSIECKA Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U20 | PK | II | ZKN | |||||||||
2 | 10 | e | 5 | 57.42 | KOSIKOWSKA Paulina | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | II | PAPUGA Sebastian B.D. | Z/0631/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
3 | 16 | e | 5 | 60.02 | KAŁMUK Marta | UKS Czwórka Żory | 2001 | U20 | SL | III | ||||||||||
4 | 18 | e | 5 | 62.16 | KĘDZIOR Ewelina | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | IV | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. | Z/3950/15 | 2022 | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 1:35.98 | KACZMAREK Alicja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/0628/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 3 | e | 1 | 1:37.21 | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 4 | e | 1 | 1:37.58 | KORNIAT Ludwika | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. # | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 5 | e | 1 | 1:37.92 | SŁAWIŃSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | ZKN | |||||||||
5 | 9 | e | 1 | 1:39.67 | HAZIK Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | 3 | LDK! | |||||||
6 | 14 | e | 1 | 1:43.07 | WALIŁKO Kamila | KKS Victoria Stalowa Wola | 2002 | U18 | PK | -- | ||||||||||
7 | 15 | e | 1 | 1:44.56 | FRIESKE Anna | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/3799/17 | 2021 | |||||||
8 | 16 | e | 1 | 1:44.96 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0104/15 | 2024 | |||||||
9 | 25 | e | 1 | 1:50.39 | WĄŻ Anastazja | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/1527/17 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
1 | 1 | e | 2 | 1:35.12 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 8 | e | 2 | 1:39.67 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | ROSU ZKN | ||||||
3 | 13 | e | 2 | 1:43.07 | KWIATKOWSKA Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 17 | e | 2 | 1:45.04 | PIZOŃ Wiktoria | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 19 | e | 2 | 1:46.40 | MORDAKA Marcelina | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
6 | 23 | e | 2 | 1:48.12 | ZMYŚLIŃSKA Agata | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U18 | WP | -- | KASPRZYK Marek | 5 | LDK! | |||||||
7 | 24 | e | 2 | 1:48.14 | ŁAKOTA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0250/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
e | 2 | DQ | MANTHEY Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U18 | KP | -- | B.D. # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 6 | e | 3 | 1:38.32 | GÓRNIAK Samanta | MUKS SZS Cieszyn | 2002 | U18 | SL | -- | ZKN | |||||||||
2 | 7 | e | 3 | 1:38.42 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 10 | e | 3 | 1:40.74 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
4 | 11 | e | 3 | 1:41.11 | KSIĘŻOPOLSKA Julia | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 12 | e | 3 | 1:42.18 | GŁOWACKA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Anna # | Z/1440/17 | 2022 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
6 | 18 | e | 3 | 1:45.26 | ŚMIETANKA Olga | MKS Unia Hrubieszów | 2003 | U18 | LU | -- | KAMIEŃ Mirosław # | Z/3073/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
7 | 20 | e | 3 | 1:46.71 | KUSTRA Zuzanna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/4144/17 | 2021 | |||||||
8 | 21 | e | 3 | 1:46.71 | DRZEWUCKA Maja | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
9 | 22 | e | 3 | 1:47.55 | TROŚCIANKO Kornelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U18 | WN | -- | PALUCH Krystian | 4 | LDK! | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 2:15.05 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów | 2001 | U20 | MZ | II | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 2:15.21 | CZAPKA Emilia | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | II | B.D. | ZKN | ||||||||
3 | 3 | e | 1 | 2:15.28 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
4 | 4 | e | 1 | 2:19.83 | BRELA Zuzanna | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | OBROCKI Bogdan B.D. # | Z/2319/15 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 2:20.87 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U20 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | ZKN | ||||||
6 | 6 | e | 1 | 2:24.44 | OSTROWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | III | SUDOŁ Grzegorz # | Z/2768/16 | 2021 | LDK! | ZKN | |||||
1 | 7 | e | 2 | 2:24.46 | STÓJ Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | III | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1548/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 8 | e | 2 | 2:24.49 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | III | MIREK Wacław B.D. | Z/2094/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
3 | 9 | e | 2 | 2:24.60 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U20 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | KNF SKN | |||||
4 | 10 | e | 2 | 2:24.99 | TYPER Michalina | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1317/16 | 2023 | |||||||
5 | 11 | e | 2 | 2:25.30 | LUBOJAŃSKA Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | |||||||||
6 | 12 | e | 2 | 2:26.00 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U20 | LD | IV | LASOŃ Krzysztof | Z/0297/15 | 2020 | 3 | ||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 9 | s | 1 | 3:09.08 | CIEPAŁ Natasza | MKS Polonia Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
1 | 9 | s | 1 | 3:09.08 | DZWONKOWSKA Karolina | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | 11 | s | 1 | 3:09.10 | KUPC Paulina | LKS Omega Kleszczów | 2002 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 1 | 3:09.17 | PIECHOWICZ Katarzyna | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 13 | s | 1 | 3:09.43 | CHROMIK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. WOSIEK Jacek | , Z/2286/16 | , 2024 | |||||||
6 | 15 | s | 1 | 3:10.97 | SZCZECHLA Zofia | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 16 | s | 1 | 3:11.15 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/2544/18 | 2024 | |||||||
8 | 17 | s | 1 | 3:15.52 | SIKORA Julia | SSMKS Parasol Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | ||||||||||
9 | 18 | s | 1 | 3:24.15 | WSZOŁEK Paulina | KKB MOSiR Krosno | 2002 | U18 | PK | -- | KATAN Wacław | Z/1805/17 | 2021 | 4 | ||||||
10 | 19 | s | 1 | 3:28.07 | WARDĘGA Weronika | SSMKS Parasol Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:57.18 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | SKN | |||||
2 | 2 | s | 2 | 2:59.32 | PLECZYŃSKA Natalia | GKS Żukowo # | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/2926/16 | 2021 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | s | 2 | 3:00.08 | WÓJCIK Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # | , Z/1162/17 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 4 | s | 2 | 3:00.29 | PRZĄDKA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2003 | U18 | SL | -- | HELBIK Joachim # | Z/1186/18 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
5 | 5 | s | 2 | 3:00.31 | PORĘBSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. | Z/1432/16 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
6 | 6 | s | 2 | 3:02.78 | KUŹNIAR Monika | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. | Z/4125/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
7 | 7 | s | 2 | 3:03.38 | WĘGRZYN Monika | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2002 | U18 | PK | -- | KARKUT Bogdan | Z/1364/16 | 2021 | 3 | ZKN | |||||
8 | 8 | s | 2 | 3:05.66 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
9 | 14 | s | 2 | 3:09.80 | FELSKOWSKA Natalia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U18 | PM | -- | # | ZKN | ||||||||
s | 2 | DNF | SERAFIN Katarzyna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0063/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 4:49.33 | GIERACH Milena | LKS Omega Kleszczów | 2000 | U20 | LD | III | URBANIAK Mateusz B.D. | Z/4398/15 | 2024 | |||||||
2 | 8 | s | 1 | 4:52.14 | TRUSZKOWSKA Wiktoria | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U20 | PD | III | ||||||||||
3 | 11 | s | 1 | 5:02.16 | ŚWIĆ Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | IV | B.D. | |||||||||
4 | 12 | s | 1 | 5:05.45 | CHORZĘPA Agnieszka | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | IV | WOŁKOWYCKI Andrzej | Z/0482/17 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 13 | s | 1 | 5:07.17 | WERNER Anna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | IV | ||||||||||
6 | 14 | s | 1 | 5:07.96 | SZYMANOWICZ Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | IV | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/1794/18 | 2024 | |||||||
7 | 15 | s | 1 | 5:08.67 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | IV | B.D. | |||||||||
8 | 16 | s | 1 | 5:26.31 | STROJECKA Monika | UMKS Nadir Jędrzejów | 2001 | U20 | SK | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | 17 | s | 1 | 5:30.79 | KOSSAKOWSKA Julia | MKS Gniezno | 2001 | U20 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0010/15 | 2020 | 4 | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 4:30.41 | SARNECKA Oliwia | MKL Szczecin | 2001 | U20 | ZP | I | # | ZKN SKN | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 4:34.60 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U20 | PM | II | B.D. | Z/2119/15 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 4:44.87 | CIOŁAK Magdalena | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2001 | U20 | LD | III | ZKN | |||||||||
4 | 5 | s | 2 | 4:49.99 | FIUTEK Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | B.D. # | LDK! | ZKN | |||||||
5 | 6 | s | 2 | 4:50.38 | JABŁOŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | ZKN | |||||||||
6 | 7 | s | 2 | 4:50.93 | ENGELMANN Weronika | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | III | ZKN SKN | |||||||||
7 | 9 | s | 2 | 4:53.78 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik | 2000 | U20 | WN | III | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ZKN | |||||
8 | 10 | s | 2 | 4:55.89 | BUTLER Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2001 | U20 | MZ | III | ŁUNIEWSKI Grzegorz # | Z/1755/15 | 2021 | LDK! | ZKN | |||||
s | 2 | DNF | ŁACHOWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN SKN | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.72 | KAŹMIERCZAK Weronika | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | I | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/1644/16 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 1.70 | POLL Roksana | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | I | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0949/16 | 2023 | 1 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
3 | f | 1 | 1.70 | BURLEWICZ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | I | RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | , Z/0311/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 1.65 | TURKIEWICZ Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U18 | DS | II | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | JANKOWSKA Aleksandra | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U18 | LU | II | GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata | , Z/0448/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
6 | f | 1 | 1.62 | WYSOCKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U18 | PK | II | TITTINGER Michał B.D. # | Z/3508/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 1.62 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | II | ZKN | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.59 | OWCZAREK Patrycja | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | III | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/4816/15 | 2024 | ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 1.59 | KOZERA Natalia | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U18 | KP | III | # | LDK! | ZKN | ||||||||
10 | f | 1 | 1.55 | PARZYCHOWSKA Karolina | MKS Pułtusk | 2003 | U18 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
11 | f | 1 | 1.55 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | III | BENKOWSKI Henryk | Z/2188/17 | 2022 | 4 | ROSU | ||||||
12 | f | 1 | 1.50 | MADEJ Katarzyna | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | 4 | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 1.50 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | IV | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
14 | f | 1 | 1.50 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U18 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | |||||||
f | 1 | NM | ZDYBAŁ Nikola | LKS Fenix Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/5282/18 | 2021 | 5 | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 6.10 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U20 | WP | I | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 2 | 6.04 | JÓŹWIACZUK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | I | ŁUKASIAK Michał B.D. # | LDK! | KNF SKN | ||||||||
3 | f | 2 | 6.00 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U20 | ZP | I | KNF SKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 5.67 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | II | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
5 | f | 2 | 5.58 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2024 | ZKN | |||||||
6 | f | 2 | 5.52 | KACZMAREK Zuzanna | KSLZS Kruszwica # | 2000 | U20 | KP | II | LUZAK Małgorzata | Z/1942/15 | 2021 | ZKN | |||||||
7 | f | 2 | 5.47 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | II | ZKN | ||||||||||
8 | f | 2 | 5.32 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U20 | LD | III | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
9 | f | 2 | 5.30 | KAMIŃSKA Zuzanna | MKS Pułtusk | 2001 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
10 | f | 2 | 5.29 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ZKN KNF SKN | |||||||
11 | f | 2 | 5.21 | WABIA Tatiana | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2001 | U20 | PK | III | ZKN | ||||||||||
12 | f | 2 | 5.09 | GRZEGOROWSKA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2000 | U20 | WP | IV | # | ||||||||||
12 | f | 2 | 5.09 | OLECHNO Kinga | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2000 | U20 | LU | IV | MAKARUK Tadeusz | Z/2002/17 | 2024 | ||||||||
14 | f | 2 | 4.93 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice | 2001 | U20 | SL | IV | ZKN | ||||||||||
15 | f | 2 | 4.90 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U20 | MA | IV | |||||||||||
16 | f | 2 | 4.85 | SZPOCZEK Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice | 2001 | U20 | SL | IV | B.D. | ||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 6.91 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | |||||
2 | 8 | e | 1 | 7.15 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 16 | e | 1 | 7.31 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U18 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | |||||||
4 | 22 | e | 1 | 7.43 | CZESIŃSKI Kacper | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | -- | ZKN | |||||||||
5 | 27 | e | 1 | 7.58 | MIRKOWSKI Krystian | MKS Pilica Białobrzegi # | 2003 | U18 | MZ | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/5554/18 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 29 | e | 1 | 7.67 | SAMULEWICZ Jan | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | , Z/1128/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
e | 1 | DQ | ŁUCZYŃSKI Dominik | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil B.D. # | Z/0553/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 2 | e | 2 | 6.96 | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | -- | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
2 | 10 | e | 2 | 7.20 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
3 | 13 | e | 2 | 7.25 | KOZELAN Hubert | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U18 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/2635/17 | 2024 | ZKN | ||||||
4 | 14 | e | 2 | 7.30 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | |||||||||
5 | 20 | e | 2 | 7.36 | KRUPIŃSKI Dawid | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | -- | KUŚ Tomasz | Z/4078/18 | 2022 | 3 | ||||||
6 | 28 | e | 2 | 7.61 | DURLIK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 4 | e | 3 | 7.07 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 6 | e | 3 | 7.12 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | -- | ZKN | |||||||||
3 | 9 | e | 3 | 7.16 | GRZEGRZÓŁKA Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj B.D. # | Z/0440/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | e | 3 | 7.35 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 18 | e | 3 | 7.35 | DĄBROWSKI Paweł | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4658/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | 23 | e | 3 | 7.44 | KOWALSKI Jędrzej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz | , Z/3553/16 | , 2023 | BEZ | LDK! | |||||
e | 3 | DQ | ADAMCZYK Szymon | UKB Szubin | 2003 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||||
1 | 7 | e | 4 | 7.14 | BACHÓRSKI Anton | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -- | IWIŃSKI Jerzy B.D. # | Z/3853/18 | 2024 | |||||||
2 | 12 | e | 4 | 7.25 | WISZNIOWSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | BIALIC Marek B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 15 | e | 4 | 7.30 | ALEKSANDROWICZ Oskar | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
4 | 25 | e | 4 | 7.45 | MARIASZ Mikołaj | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | ||||||||||
5 | 26 | e | 4 | 7.49 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
e | 4 | DQ | WESTER Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | ROSU ZKN | |||||||||||
1 | 3 | e | 5 | 7.04 | ŻYCZYŃSKI Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 5 | e | 5 | 7.12 | MATEŃKO Wiktor | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # | , Z/2618/16 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 11 | e | 5 | 7.23 | KASZYŃSKI Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 17 | e | 5 | 7.34 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | ||||||
5 | 21 | e | 5 | 7.39 | BARTECZKA Bartek | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | -- | ZKN | |||||||||
6 | 24 | e | 5 | 7.44 | ISKRA Bartosz | UKB Szubin | 2003 | U18 | KP | -- | WOCHNA Marek | Z/1131/16 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
e | 5 | DQ | MINORCZYK Borys | MKS Czechowice-Dziedzice | 2003 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 1 | e | 6 | 6.85 | KOMAŃSKI Albert | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/5152/15 | 2024 | ZKN KNF | ||||||
2 | 4 | e | 6 | 6.93 | ŁĘCZYCKI Artur | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. | , Z/1532/15 | , 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 12 | e | 6 | 7.04 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 21 | e | 6 | 7.16 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz | 2001 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | |||||||
5 | 22 | e | 6 | 7.18 | KULESZA Oktawiusz | MKS-MOS Katowice | 2001 | U20 | SL | -- | ||||||||||
6 | 30 | e | 6 | 7.34 | SOLECKI Mikołaj | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U20 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 32 | e | 6 | 7.44 | PRZYŻECKI Dominik | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/2641/16 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
1 | 5 | e | 7 | 6.94 | ŁUPIŃSKI Rafał | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | GRANASZEWSKI Artur # | Z/2667/18 | 2022 | M | KNF SKN | |||||
2 | 8 | e | 7 | 7.01 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | ||||||||||
3 | 11 | e | 7 | 7.03 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
4 | 19 | e | 7 | 7.13 | JANIK Marcin | KS Agros Zamość | 2001 | U20 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/1507/18 | 2020 | 3 | ||||||
5 | 26 | e | 7 | 7.24 | CZARNECKI Marcin | UKS Czwórka Białystok | 2000 | U20 | PD | -- | ||||||||||
6 | 28 | e | 7 | 7.31 | CYL Norbert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
7 | 33 | e | 7 | 7.50 | PROKOPOWICZ Patryk | CKS Budowlani Częstochowa # | 2001 | U20 | SL | -- | CIUK Marek | Z/2118/17 | 2024 | |||||||
1 | 2 | e | 8 | 6.85 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | -- | # | KNF SKN | ||||||||
2 | 13 | e | 8 | 7.05 | SIKORSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4779/15 | 2024 | II | ||||||
3 | 14 | e | 8 | 7.06 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. # | Z/2244/18 | 2023 | |||||||
4 | 17 | e | 8 | 7.09 | TUCZYŃSKI Michał | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2000 | U20 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # | Z/1066/17 | 2023 | |||||||
5 | 20 | e | 8 | 7.13 | JAKSINA Jakub | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | # | |||||||||
6 | 29 | e | 8 | 7.33 | CHOJNOWSKI Kamil | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 34 | e | 8 | 7.52 | GRABOWSKI Daniel | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 9 | 6.87 | LEMPACH Jakub | AZS UMCS Lublin # | 2001 | U20 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/3875/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 7 | e | 9 | 7.00 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ZKN SKN | ||||||
3 | 15 | e | 9 | 7.07 | PAWEŁCZYK Maciej | WLKS Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ZKN | |||||||||
4 | 18 | e | 9 | 7.13 | ZALEWSKI Mikołaj | MKL Szczecin | 2001 | U20 | ZP | -- | ZKN | |||||||||
5 | 25 | e | 9 | 7.24 | BRODZIK Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
6 | 27 | e | 9 | 7.25 | LIŚKIEWICZ Zbigniew | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 31 | e | 9 | 7.37 | ZIOBRO Wiktor | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | -- | KRAUZE Jerzy | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | 6 | e | 10 | 6.95 | ZUBEL Krystian | KSLZS Kruszwica # | 2001 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. | , Z/2401/16 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | |||||
2 | 9 | e | 10 | 7.01 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN SKN | |||||||||
3 | 10 | e | 10 | 7.02 | CHARZYŃSKI Sebastian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2000 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/1781/15 | 2023 | ZKN | ||||||
4 | 16 | e | 10 | 7.08 | PAWLAK Jakub | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U20 | PM | -- | ||||||||||
5 | 23 | e | 10 | 7.21 | DUCH Jakub | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U20 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | 24 | e | 10 | 7.24 | KĘDZIA Krzysztof | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U20 | LD | -- | ||||||||||
7 | 35 | e | 10 | 7.60 | WRÓBEL Adam | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U20 | MZ | -- | CZYŻ Maciej # | Z/2133/17 | 2024 | 3 | ||||||
1 | f | 1 | 6.87 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
2 | f | 1 | 7.03 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
3 | f | 1 | 7.04 | BACHÓRSKI Anton | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -- | IWIŃSKI Jerzy B.D. # | Z/3853/18 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 7.05 | ŻYCZYŃSKI Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 7.12 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U18 | SL | -- | |||||||||||
f | 1 | DQ | MATEŃKO Wiktor | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # | , Z/2618/16 | , 2022 | LDK! | ||||||||
f | 1 | DQ | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | -- | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
f | 1 | DQ | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | -- | ZKN | |||||||||||
1 | f | 2 | 7.14 | KOZELAN Hubert | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U18 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/2635/17 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 7.15 | GRZEGRZÓŁKA Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj B.D. # | Z/0440/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 7.16 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 7.19 | KASZYŃSKI Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 2 | 7.20 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 7.22 | WISZNIOWSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | BIALIC Marek B.D. | LDK! | |||||||||
7 | f | 2 | 7.28 | ALEKSANDROWICZ Oskar | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
8 | f | 2 | 7.36 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U18 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | ||||||||
1 | f | 3 | 6.87 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | -- | # | KNF SKN | |||||||||
2 | f | 3 | 6.88 | LEMPACH Jakub | AZS UMCS Lublin # | 2001 | U20 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/3875/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 3 | 6.91 | ŁUPIŃSKI Rafał | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | GRANASZEWSKI Artur # | Z/2667/18 | 2022 | M | KNF SKN | ||||||
4 | f | 3 | 6.94 | KOMAŃSKI Albert | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/5152/15 | 2024 | ZKN KNF | |||||||
5 | f | 3 | 7.07 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 3 | 7.17 | ŁĘCZYCKI Artur | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. | , Z/1532/15 | , 2024 | KNF SKN | |||||||
f | 3 | DQ | ZUBEL Krystian | KSLZS Kruszwica # | 2001 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. | , Z/2401/16 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
f | 3 | DQ | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ZKN SKN | ||||||||
1 | f | 4 | 6.97 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN SKN | ||||||||||
2 | f | 4 | 7.05 | CHARZYŃSKI Sebastian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2000 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/1781/15 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | f | 4 | 7.06 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
4 | f | 4 | 7.06 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz B.D. # | Z/2244/18 | 2023 | ||||||||
5 | f | 4 | 7.10 | SIKORSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4779/15 | 2024 | II | |||||||
6 | f | 4 | 7.12 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 4 | 7.13 | PAWLAK Jakub | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 4 | 7.18 | PAWEŁCZYK Maciej | WLKS Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 7.37 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU ZKN | 755 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 7.37 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 755 | ||||
3 | 6 | w | 1 | 7.53 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 703 | |||
4 | 7 | w | 1 | 7.59 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 684 | |||
1 | 3 | w | 2 | 7.38 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 752 | |||
2 | 4 | w | 2 | 7.39 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 749 | ||||||
3 | 5 | w | 2 | 7.40 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 745 | ||||
4 | 8 | w | 2 | 7.66 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 662 | ||||
5 | 9 | w | 2 | 7.87 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 598 | |||||||||
1 | 3 | w | 3 | 7.47 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 723 | ||||
2 | 6 | w | 3 | 7.70 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | 650 | ||||||||
3 | 7 | w | 3 | 7.72 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | 643 | |||||||||
4 | 8 | w | 3 | 7.80 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 619 | |||||
5 | 9 | w | 3 | 7.80 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 619 | ||||
6 | 10 | w | 3 | 7.91 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 586 | ||||
1 | 1 | w | 4 | 7.16 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | 826 | ||||||||
2 | 2 | w | 4 | 7.43 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 736 | |||
3 | 4 | w | 4 | 7.61 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 678 | ||||||
4 | 5 | w | 4 | 7.63 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | -- | KNF SKN | 671 | ||||||||
5 | 11 | w | 4 | 8.25 | SOMMER Paweł | MKS Sambor Tczew # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/5375/15 | 2023 | ZKN | 489 | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 21.82 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | I | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 6 | e | 1 | 22.89 | GRĄBCZEWSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | III | LDK! | |||||||||
3 | 9 | e | 1 | 23.25 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U18 | ZP | III | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
4 | 18 | e | 1 | 23.94 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | IV | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | ROSU | ||||||
5 | 22 | e | 1 | 24.24 | KACZMARCZYK Kacper | LUKS Strzałków | 2002 | U18 | LD | IV | # | |||||||||
1 | 4 | e | 2 | 22.45 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U18 | LU | II | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 8 | e | 2 | 23.11 | TURAJ Mateusz | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | III | BRÓDKA Daniel | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 12 | e | 2 | 23.59 | KOTYNIA Kacper | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2003 | U18 | LD | III | ||||||||||
4 | 14 | e | 2 | 23.65 | DRABIK Szymon | UKS Czwórka Żory | 2002 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 24 | e | 2 | 24.34 | SZYMAŃSKI Cezary | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | IV | ZKN | |||||||||
1 | 2 | e | 3 | 22.03 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | II | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN SKN | |||||
2 | 10 | e | 3 | 23.36 | ZALEWSKI Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2003 | U18 | SL | III | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | 17 | e | 3 | 23.89 | FARAJ Wiktor | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | IV | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/0150/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 21 | e | 3 | 24.19 | MISEK Kamil | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | IV | URBATZKA Natalia | Z/3928/17 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
e | 3 | DNF | KASIBORSKI Bartosz | AZS UMCS Lublin | 2002 | U18 | LU | -- | LDK! | |||||||||||
e | 3 | DQ | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | 3 | e | 4 | 22.41 | KULIGOWSKI Michał | RMKS Rybnik | 2002 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 7 | e | 4 | 22.98 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | III | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 11 | e | 4 | 23.52 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | 15 | e | 4 | 23.66 | STRYCZEK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 2003 | U18 | SL | IV | HOMA Wioleta # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | 20 | e | 4 | 24.03 | BURKIEWICZ Eryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2003 | U18 | MA | IV | ŻĄDŁO Jacek B.D. # | , Z/0354/17 | , 2023 | LDK! | ||||||
6 | 26 | e | 4 | 25.22 | TRZCIŃSKI Dawid | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/1327/16 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 5 | e | 5 | 22.79 | GRZYWACZ Kacper | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 12 | e | 5 | 23.59 | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | III | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | 16 | e | 5 | 23.78 | PUTO Mateusz | MKS Czechowice-Dziedzice | 2003 | U18 | SL | IV | HOMA Wioleta B.D. | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 19 | e | 5 | 24.02 | PALARCZYK Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | IV | GIZA Maciej # | Z/0141/17 | 2021 | ZKN | ||||||
5 | 23 | e | 5 | 24.30 | PILARSKI Mateusz | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | IV | WYSOCKI Rafał | 4 | LDK! | |||||||
6 | 25 | e | 5 | 24.39 | GRZEGORZEWSKI Szymon | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | IV | FIRLIT Roman | Z/0258/19 | 2023 | 4 | ||||||
1 | 1 | e | 6 | 21.44 | WYKROTA Patryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2000 | U20 | WP | M | WALCZAK Michał B.D. | Z/1067/17 | 2024 | ZKN SKN | ||||||
2 | 9 | e | 6 | 22.54 | ZIOBRO Wiktor | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | II | KRAUZE Jerzy | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 13 | e | 6 | 22.90 | PAWEŁCZYK Maciej | WLKS Wrocław | 2001 | U20 | DS | III | ZKN | |||||||||
4 | 19 | e | 6 | 23.37 | CHUDAK Franciszek | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U20 | MZ | III | OBROCKI Bogdan | Z/4214/15 | 2024 | 3 | ||||||
5 | 21 | e | 6 | 23.44 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok # | 2000 | U20 | PD | III | B.D. B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2024 | |||||||
e | 6 | DQ | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 5 | e | 7 | 22.19 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 11 | e | 7 | 22.80 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U20 | SL | II | ZKN SKN | |||||||||
3 | 24 | e | 7 | 23.59 | PLĂCINTĂ Wiktor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U20 | PM | III | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | 25 | e | 7 | 24.37 | WRÓBEL Adam | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U20 | MZ | IV | CZYŻ Maciej # | Z/2133/17 | 2024 | 3 | ||||||
e | 7 | DQ | LEWANDOWSKI Jakub | RKS Łódź # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. # | |||||||||||
1 | 4 | e | 8 | 22.17 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | II | # | KNF SKN | ||||||||
2 | 7 | e | 8 | 22.38 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2000 | U20 | SL | II | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | ZKN SKN | |||||
3 | 12 | e | 8 | 22.81 | WÓJCIK Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | III | # | ZKN | ||||||||
4 | 15 | e | 8 | 23.12 | WIECZOREK Kacper | WLKS Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | ||||||||||
1 | 17 | e | 9 | 23.17 | GARSTECKI Mikołaj | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | B.D. | |||||||||
2 | 22 | e | 9 | 23.53 | PRZYŻECKI Dominik | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U20 | MZ | III | OBROCKI Bogdan | Z/2641/16 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
3 | 23 | e | 9 | 23.56 | WŁODAREK Bartek | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | III | ||||||||||
e | 9 | DQ | KOMAŃSKI Albert | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. | Z/5152/15 | 2024 | ZKN KNF | ||||||||
1 | 3 | e | 10 | 21.83 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | I | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ZKN SKN | ||||||
2 | 6 | e | 10 | 22.29 | TARADAJ Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. | Z/5732/15 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
3 | 14 | e | 10 | 23.09 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz | 2001 | U20 | LD | III | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | |||||||
4 | 16 | e | 10 | 23.14 | KĘDZIA Krzysztof | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U20 | LD | III | ||||||||||
5 | 18 | e | 10 | 23.23 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | ||||||||||
1 | 2 | e | 11 | 21.64 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | I | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | SKN | |||||
2 | 8 | e | 11 | 22.44 | ZUBEL Krystian | KSLZS Kruszwica # | 2001 | U20 | KP | II | KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. | , Z/2401/16 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | |||||
3 | 10 | e | 11 | 22.63 | JANIK Marcin | KS Agros Zamość | 2001 | U20 | LU | II | MURAT Tomasz Sławomir | Z/1507/18 | 2020 | 3 | ||||||
4 | 20 | e | 11 | 23.38 | DUCH Jakub | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U20 | MZ | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | 26 | e | 11 | 24.43 | ZARASKA Łukasz | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman # | Z/0778/18 | 2020 | 3 | ||||||
6 | 27 | e | 11 | 28.25 | KĘDZIERSKI Mateusz | ULKS MOSiR Sieradz | 2000 | U20 | LD | -- | KUŚ Tomasz | Z/0259/19 | 2020 | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 34.64 | GRZEGORZEWICZ Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | -- | MORKA Piotr B.D. # | Z/0303/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 8 | e | 1 | 35.90 | JOŃCZYK Maciej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 18 | e | 1 | 36.76 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | 25 | e | 1 | 37.78 | DUCHNOWSKI Igor | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | DĄBKOWSKI Przemysław # | Z/1589/17 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 3 | e | 2 | 35.16 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | -- | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KNF | |||||
2 | 15 | e | 2 | 36.72 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 17 | e | 2 | 36.76 | ROWIŃSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. KALINOWSKA Joanna | , Z/3152/16 | , 2020 | 3 | ROSU | |||||
4 | 33 | e | 2 | 39.41 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U18 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
e | 2 | DQ | KUSZ Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | 4 | e | 3 | 35.53 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 13 | e | 3 | 36.54 | WRÓBEL Michał | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/5054/18 | 2024 | |||||||
3 | 28 | e | 3 | 38.15 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 31 | e | 3 | 38.92 | SOBCZAK Bartłomiej | KSLZS Kruszwica # | 2003 | U18 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
e | 3 | DQ | ZAJĄC Szymon | UKS Trójka Mikołów | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 10 | e | 4 | 35.96 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | -- | # | ZKN | ||||||||
2 | 11 | e | 4 | 36.30 | SADOLEWSKI Alan Wiktor | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 19 | e | 4 | 36.99 | BAŃKA Łukasz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U18 | LU | -- | HOŁUB Grzegorz # | Z/2806/17 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 22 | e | 4 | 37.58 | BRILLA Cyprian | UKS Czwórka Żory | 2003 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona | Z/0803/17 | 2023 | 3 | ||||||
5 | 32 | e | 4 | 38.97 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 6 | e | 5 | 35.71 | MAŁECKI Adrian | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert | , Z/2613/16 | , 2021 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 7 | e | 5 | 35.89 | KONDERLA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U18 | DS | -- | WÓJCIAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 34 | e | 5 | 39.93 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
e | 5 | DQ | BAKALARZ Jakub | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | # | LDK! | ZKN | |||||||||
e | 5 | DQ | JUSZCZAK Mateusz | UKS 55 Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | 4 | LDK! | |||||||||
1 | 9 | e | 6 | 35.92 | FOJUTH Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | , Z/1505/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 14 | e | 6 | 36.61 | WAŁASZEK Nikodem | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U18 | MA | -- | # | LDK! | ZKN | |||||||
3 | 23 | e | 6 | 37.62 | SZTUK Kamil | MOSiR Łaziska Górne | 2002 | U18 | SL | -- | BONK Anna # | Z/3904/18 | 2022 | 4 | ||||||
4 | 24 | e | 6 | 37.69 | BADEŁEK Marek | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 29 | e | 6 | 38.30 | JANIAK Adam | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
1 | 5 | e | 7 | 35.67 | MAZUR Krystian | UKS Kusy Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/2053/15 | 2021 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 12 | e | 7 | 36.35 | JAWORSKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej | LDK! | ZKN | |||||||
3 | 20 | e | 7 | 37.39 | A A | Mazovia ProActiv Ciechanów | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
4 | 21 | e | 7 | 37.40 | AUGUSTYNIAK Janusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U18 | OP | -- | # | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 26 | e | 7 | 37.98 | KONEK Paweł | PLKS Gwda Piła | 2002 | U18 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | |||||||
1 | 2 | e | 8 | 35.07 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||
2 | 16 | e | 8 | 36.75 | KRĘCZEWSKI Piotr | SL GKS Olsza Olszyna # | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0219/16 | 2024 | |||||||
3 | 27 | e | 8 | 38.07 | MALENDOWICZ Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2003 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 30 | e | 8 | 38.79 | KORYCKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 48.66 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | KNF SKN | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 49.69 | KSEPKA Jędrzej | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | GRENDA Jan | ZKN | ||||||||
3 | 10 | e | 1 | 50.21 | MORZEWSKI Marceli | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | II | ZKN | |||||||||
4 | 25 | e | 1 | 53.72 | TOKARZ Marcin | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | IV | ||||||||||
5 | 26 | e | 1 | 53.74 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U20 | WN | IV | ||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 48.37 | SARR-MALINOWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | I | KNF SKN | |||||||||
2 | 6 | e | 2 | 49.85 | TRZÓSŁO Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | B.D. | ZKN | ||||||||
3 | 13 | e | 2 | 50.50 | PĘKAŁA Patryk | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | II | ZKN | |||||||||
4 | 14 | e | 2 | 50.73 | WIŚNIEWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U20 | KP | III | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2264/15 | 2024 | 3 | ||||||
5 | 27 | e | 2 | 55.16 | PŁACHECKI Robert | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U20 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek | , Z/3474/15 | , 2021 | 4 | LDK! | |||||
1 | 7 | e | 3 | 49.92 | PAJĄK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | II | KNF SKN | |||||||||
2 | 9 | e | 3 | 50.19 | DZIMIRA Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | II | B.D. | |||||||||
3 | 12 | e | 3 | 50.45 | PLATA Karol | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U20 | SL | II | ||||||||||
4 | 15 | e | 3 | 50.81 | SOBCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | III | ZKN SKN | |||||||||
1 | 5 | e | 4 | 49.77 | BOROWIK Dawid | BKS Bydgoszcz | 2001 | U20 | KP | II | WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. | LDK! | ZKN | |||||||
2 | 11 | e | 4 | 50.25 | ŻYGOWSKI Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | ||||||||||
3 | 16 | e | 4 | 50.92 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 18 | e | 4 | 51.07 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba | 2000 | U20 | DS | III | B.D. B.D. # | Z/2601/15 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 21 | e | 4 | 51.23 | DĄBROWSKI Patryk | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | III | ||||||||||
1 | 3 | e | 5 | 49.39 | PIASECKI Ryszard | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0948/18 | 2023 | ZKN | ||||||
2 | 8 | e | 5 | 49.93 | PAŹDZIERZ Adam | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander B.D. | Z/4651/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 20 | e | 5 | 51.23 | PERKOWSKI Jakub | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | III | ||||||||||
4 | 23 | e | 5 | 52.20 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U20 | LD | III | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 24 | e | 5 | 52.75 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U20 | SL | III | BIELA Marek B.D. | Z/4608/15 | 2019 | |||||||
1 | 17 | e | 6 | 51.00 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | III | ZKN | |||||||||
2 | 19 | e | 6 | 51.14 | KOS Mirosław | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | |||||||||
3 | 22 | e | 6 | 51.46 | GŁĄBEK Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | III | ||||||||||
e | 6 | DQ | BRONISZEWSKI Kacper | LIUKS Kruszwica | 2001 | U20 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/3168/17 | 2019 | 3 | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | e | 1 | 1:24.37 | WYDERKA Maciej | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1315/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 19 | e | 1 | 1:27.17 | HAJDUK Norbert | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | U18 | SL | -- | ZKN | |||||||||
3 | 21 | e | 1 | 1:27.65 | GRZYBOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | ROSU | ||||||||
4 | 22 | e | 1 | 1:27.97 | GRODEK Fabian | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CHOCHLIUK Grażyna | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 23 | e | 1 | 1:28.03 | JAWORSKI Kacper | LKS Stal Mielec | 2003 | U18 | PK | -- | TORBA Tomasz # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | 27 | e | 1 | 1:29.49 | MAŁECKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | 30 | e | 1 | 1:31.26 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | ROSU | |||||
8 | 31 | e | 1 | 1:31.87 | MAJCHRZAK Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | -- | ||||||||||
e | 1 | DQ | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||||
1 | 7 | e | 2 | 1:24.64 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NAGY Czesław B.D. # | Z/0051/17 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 10 | e | 2 | 1:25.41 | JURAK Bartosz | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4754/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 13 | e | 2 | 1:25.95 | SKIMINA Wiktor | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0079/17 | 2024 | |||||||
4 | 15 | e | 2 | 1:26.06 | POROŻYŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 20 | e | 2 | 1:27.47 | LEWANDOWSKI Filip | GKS Cartusia Kartuzy # | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/2219/17 | , 2021 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | 28 | e | 2 | 1:29.97 | WOJDYŁA Dawid | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | U18 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman B.D. | Z/3622/17 | 2021 | |||||||
7 | 29 | e | 2 | 1:30.68 | KUŁDO Jakub | OŚ AZS Poznań | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
e | 2 | DNF | URBANIAK Sergiusz | LKS Omega Kleszczów | 2002 | U18 | LD | -- | URBANIAK Mateusz | Z/0639/16 | 2022 | 4 | ||||||||
1 | 3 | e | 3 | 1:23.05 | RÓŻNICKI Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/1520/18 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 5 | e | 3 | 1:24.28 | SKOWYRA Dawid | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # | , Z/0847/16 | , 2022 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
3 | 8 | e | 3 | 1:24.90 | RÓŻAŃSKI Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | 11 | e | 3 | 1:25.51 | CYDEJKO Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1417/17 | 2024 | 3 | ||||||
5 | 14 | e | 3 | 1:26.02 | SUBOCZ Bartosz | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 16 | e | 3 | 1:26.19 | BIESZKE Kacper | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
7 | 17 | e | 3 | 1:26.39 | KOMODA Dawid | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew | , Z/1700/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
8 | 25 | e | 3 | 1:28.85 | BIELECKI Marek | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 1 | e | 4 | 1:22.50 | WOŚKO Kacper | UKS Czempion Bełchatów # | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | 2 | e | 4 | 1:22.80 | GUTOWSKI Dawid | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | ZRADA Piotr B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 4 | e | 4 | 1:23.80 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
4 | 9 | e | 4 | 1:25.21 | SKOMSKI Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | PODOLAK Michał # | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | 12 | e | 4 | 1:25.56 | LIPIŃSKI Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2002 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 18 | e | 4 | 1:26.43 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U18 | ZP | -- | SKN | |||||||||
7 | 24 | e | 4 | 1:28.50 | TUSZYŃSKI Krystian | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | ||||||||||
8 | 26 | e | 4 | 1:29.37 | KARWOWSKI Krystian | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 1:56.89 | AUGUSTYNIAK Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 2001 | U20 | KP | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0931/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 3 | e | 1 | 1:56.93 | SOKÓŁ Karol | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | II | ZKN | |||||||||
3 | 6 | e | 1 | 1:57.76 | KOZAK Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | III | CZEPIEL Mateusz | 2 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
4 | 14 | e | 1 | 2:00.50 | SKROBIŃSKI Arkadiusz | KS Sprintwarsaw # | 2000 | U20 | MZ | III | MALANOWSKI Łukasz # | Z/2052/15 | 2024 | |||||||
5 | 15 | e | 1 | 2:01.05 | SZPEJNA Paweł | BKS Bydgoszcz # | 2000 | U20 | KP | III | B.D. | |||||||||
6 | 18 | e | 1 | 2:01.99 | SZYMAŃSKI Krystian | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U20 | MA | III | ||||||||||
7 | 20 | e | 1 | 2:05.19 | JAKUBIK Patryk | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2001 | U20 | DS | IV | ||||||||||
1 | 4 | e | 2 | 1:57.56 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | III | B.D. | ZKN | ||||||||
2 | 7 | e | 2 | 1:57.77 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | III | # | KNF SKN | ||||||||
3 | 8 | e | 2 | 1:57.80 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | ZKN | ||||||
4 | 9 | e | 2 | 1:58.52 | DACHTERA Adam | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||
5 | 10 | e | 2 | 1:58.55 | DOMINIAK Daniel | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U20 | DS | III | URBATZKA Natalia # | Z/0817/16 | 2023 | 3 | ||||||
6 | 12 | e | 2 | 2:00.05 | ZIELEŹNIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | III | BIELA Marek | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ||||||
7 | 19 | e | 2 | 2:03.18 | PIETRZKO Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U20 | MA | IV | ||||||||||
8 | 21 | e | 2 | 2:06.74 | KALINOWSKI Jakub | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U20 | MA | IV | KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna | Z/2847/15 | 2019 | 4 | ||||||
1 | 1 | e | 3 | 1:56.76 | MASACZYŃSKI Adam | KKL Kielce | 2001 | U20 | SK | II | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/3631/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 5 | e | 3 | 1:57.59 | SZKUDLAREK Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | III | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/6308/15 | , 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 11 | e | 3 | 1:59.31 | WIECZOREK Alan | AML Słupsk | 2000 | U20 | PM | III | # | LDK! | ZKN | |||||||
4 | 13 | e | 3 | 2:00.29 | STAROŃ Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U20 | LD | III | WASIAK Jarosław | Z/1882/15 | 2024 | 2 | ||||||
5 | 16 | e | 3 | 2:01.14 | STANIAK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | III | KRAWCZAK Tomasz | Z/0185/15 | 2023 | 4 | ||||||
6 | 17 | e | 3 | 2:01.89 | SOLDAT Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | III | ||||||||||
7 | 22 | e | 3 | 2:15.29 | DĄBROWSKI Aleksander | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
e | 3 | DQ | WEREMCZUK Krzysztof | MKS Polonia Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 4:03.56 | RAPTA Paweł | Kraków Athletics Team # | 2000 | U20 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. | Z/1694/17 | 2021 | ZKN | ||||||
2 | 12 | s | 1 | 4:09.06 | BERNAL Konrad | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | III | B.D. | |||||||||
3 | 16 | s | 1 | 4:11.74 | PAWLAK Mateusz | UKS Czempion Bełchatów # | 2001 | U20 | LD | III | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
4 | 17 | s | 1 | 4:13.24 | SADŁOWSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U20 | PD | IV | ||||||||||
5 | 18 | s | 1 | 4:13.26 | TYBOROWSKI Natan | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U20 | WN | IV | ||||||||||
6 | 21 | s | 1 | 4:15.58 | TOBERA Mieszko | PLKS Gwda Piła | 2001 | U20 | WP | IV | B.D. | |||||||||
7 | 22 | s | 1 | 4:17.46 | RACZEK Piotr | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U20 | SL | IV | ||||||||||
8 | 23 | s | 1 | 4:19.73 | GRZEGRZÓŁKA Szymon | UKS Młodzik Warszawa | 2001 | U20 | MZ | IV | RADKE Karol | Z/2535/18 | 2020 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
9 | 25 | s | 1 | 4:22.91 | ŻUK Łukasz | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U20 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/2513/17 | 2020 | 4 | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 3:59.35 | PRZYBYLAK Tomasz | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0711/15 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 9 | s | 2 | 4:06.93 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Gniezno | 2000 | U20 | WP | III | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/1159/16 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 4:07.21 | PRZYDZIAŁ Jakub | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 2000 | U20 | PK | III | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2667/15 | 2024 | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 4:08.34 | KUCHARSKI Jarosław | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | III | B.D. | |||||||||
5 | 14 | s | 2 | 4:11.14 | PRZESTRZELSKI Kajetan | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | WOSIEK Jacek B.D. | Z/5610/15 | 2024 | |||||||
6 | 15 | s | 2 | 4:11.33 | SZTEJTER Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | ZKN | |||||||
7 | 20 | s | 2 | 4:15.38 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | IV | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | ||||||
8 | 24 | s | 2 | 4:21.16 | PASZKO Mikołaj | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2001 | U20 | SL | IV | # | |||||||||
9 | 26 | s | 2 | 4:31.33 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1273/15 | 2023 | SKN | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 3:59.26 | KUCHMAN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | II | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 3 | s | 3 | 3:59.40 | TOMASIAK Piotr | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2000 | U20 | MA | II | KLIMEK Józef | Z/0911/15 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
3 | 4 | s | 3 | 4:00.59 | SZYNAKA Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | B.D. B.D. B.D. | , Z/2385/16 | , 2024 | ZKN | ||||||
4 | 5 | s | 3 | 4:02.40 | BUDZIŃSKI Maciej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U20 | LD | III | WASIAK Jarosław | Z/1875/15 | 2024 | 3 | ZKN | |||||
5 | 7 | s | 3 | 4:06.16 | SKIBIAK Kacper | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2000 | U20 | DS | III | SZAŁEK Andrzej # | Z/2602/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
6 | 8 | s | 3 | 4:06.86 | WOJCIECHOWSKI Klaudiusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | III | B.D. | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | 13 | s | 3 | 4:09.11 | BIERNACKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | |||||||||
8 | 19 | s | 3 | 4:14.38 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U20 | WN | IV | LDK! | ZKN | ||||||||
s | 3 | DNF | KOWALSKI Marcin | GKS Żukowo | 2001 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/1010/17 | 2019 | 2 | KNF SKN | |||||||
s | 3 | DNF | OSTROWSKI Filip | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. JASZCZAK Stanisław # | , Z/0336/15 | , 2024 | KNF SKN | ||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 14 | s | 1 | 6:01.37 | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | MKS Inowrocław | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 18 | s | 1 | 6:05.66 | KUROWSKI Marcin | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 19 | s | 1 | 6:08.22 | MOLCZYK Jakub | MLUKS Tarnów | 2002 | U18 | MA | -- | JASICZ Ryszard # | Z/0082/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 21 | s | 1 | 6:15.54 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 23 | s | 1 | 6:32.02 | SZCZEŚNIAK Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 24 | s | 1 | 6:36.56 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | UKB Szubin | 2003 | U18 | KP | -- | PAWLAK Sandra | Z/0209/15 | 2022 | 5 | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 5:55.69 | SZMIT Patryk | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U18 | DS | -- | ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. | Z/3933/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 9 | s | 2 | 5:57.73 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław | , Z/0783/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 12 | s | 2 | 6:00.69 | BAKA Jakub | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | 13 | s | 2 | 6:00.70 | ŁUKASIK Michał | UKS Olimpia Zabrze | 2002 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 2 | 6:01.99 | JANIEC Radosław | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0972/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 16 | s | 2 | 6:03.71 | KOZŁOWSKI Marcel | LKS Omega Kleszczów | 2002 | U18 | LD | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
7 | 17 | s | 2 | 6:04.98 | WIDAWSKI Bazyli | MKS-MOS Katowice | 2003 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 20 | s | 2 | 6:14.07 | UŁANOWSKI Lucjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | ||||||||||
9 | 22 | s | 2 | 6:22.21 | SKÓRKA Dominik | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 1 | s | 3 | 5:43.70 | PYTEL Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U18 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/1105/15 | 2021 | 2 | KNF SKN | |||||
2 | 2 | s | 3 | 5:43.79 | KOWALSKI Maciej | OŚ AZS Poznań | 2003 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan NOWAK Łukasz | Z/0605/18 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 5:45.68 | CYRANKOWSKI Dominik | LKS Vectra Włocławek | 2003 | U18 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka | , Z/0849/16 | , 2021 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
4 | 4 | s | 3 | 5:48.94 | ADAMCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek B.D. | Z/1073/18 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 5:54.80 | ROMANOWICZ Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/2545/16 | 2021 | 4 | ZKN | |||||
6 | 6 | s | 3 | 5:54.86 | PIĄTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1831/18 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
7 | 8 | s | 3 | 5:56.59 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team # | 2003 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz B.D. | Z/1154/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
8 | 10 | s | 3 | 5:58.10 | ŻUK Bartosz | MKS Polonia Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
9 | 11 | s | 3 | 5:59.51 | RUDAWSKI Dominik | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | ZKN | |||||||||
s | 3 | DNF | MOSZCZYŃSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
s | 3 | DQ | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U18 | PK | -- | KOWAL Piotr B.D. # | Z/3739/16 | 2024 | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 1.92 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | III | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 731 | |||||
2 | w | 1 | 1.83 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | III | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 653 | ||||
3 | w | 1 | 1.83 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | III | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 653 | |||||
4 | w | 1 | 1.80 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | IV | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 627 | ||||
5 | w | 1 | 1.80 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 627 | ||||
6 | w | 1 | 1.65 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 504 | |||||
7 | w | 1 | 1.65 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 504 | |||||||
8 | w | 1 | 1.62 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU ZKN | 480 | ||||||||
9 | w | 1 | 1.59 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 457 | ||||||||||
1 | w | 2 | 1.89 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | III | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 705 | |||||
2 | w | 2 | 1.86 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | III | KNF SKN | 679 | |||||||||
3 | w | 2 | 1.80 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 627 | |||||
3 | w | 2 | 1.80 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | IV | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 627 | ||||
5 | w | 2 | 1.80 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 627 | |||||||
6 | w | 2 | 1.77 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 602 | |||||
7 | w | 2 | 1.74 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | 577 | |||||||||
8 | w | 2 | 1.74 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | 577 | |||||||||
9 | w | 2 | 1.71 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 552 | ||||||
10 | w | 2 | 1.71 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | 552 | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.60 | KUPCZAK Adrian | UKS Olimp Mazańcowice | 2002 | U18 | SL | I | KRUPIŃSKI Piotr # | Z/3514/16 | 2023 | 1 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 4.25 | JAWORSKI Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 4.25 | MACIEJEWSKI Kacper | WKS Flota Gdynia | 2003 | U18 | PM | II | PISKULSKI Paweł B.D. B.D. | Z/3424/17 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 4.20 | SENK Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | II | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | f | 1 | 4.15 | FURSEWICZ Eryk | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. | Z/3880/16 | 2024 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 4.00 | RACZKOWSKI Kacper | WKS Flota Gdynia # | 2003 | U18 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. | , Z/4043/17 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 3.80 | GRACZYK Oskar | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | III | OSTOJSKI Piotr # | Z/0588/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
8 | f | 1 | 3.60 | PAWLICKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | III | B.D. # | ||||||||||
9 | f | 1 | 3.60 | ŻEMIGAŁA Bartosz | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
f | 1 | NM | MARCINIEWICZ Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/2627/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | f | 2 | 4.60 | BIALIC Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | I | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
2 | f | 2 | 4.40 | GAWŁOWSKI Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||
3 | f | 2 | 4.20 | NIEMCZYK Marcin | MKS MOS Wrocław | 2001 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 4.10 | PUCZKO Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U20 | LB | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 4.10 | NAWOCKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | ŁOŚ Dariusz | Z/3604/15 | 2024 | ZKN | |||||||
6 | f | 2 | 4.10 | KRZEMPEK Maciej | UKS Olimp Mazańcowice | 2001 | U20 | SL | II | ZKN | ||||||||||
7 | f | 2 | 4.00 | SKURAS Filip | KL Gdynia | 2001 | U20 | PM | II | B.D. | 2 | ZKN | ||||||||
8 | f | 2 | 4.00 | GRACZYK Maciej | UKS 55 Łódź | 2001 | U20 | LD | II | LDK! | ZKN | |||||||||
9 | f | 2 | 3.90 | KOLLAR Alessandro | WKS Flota Gdynia | 2000 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
10 | f | 2 | 3.80 | ŻAK Piotr | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | III | ZKN | ||||||||||
11 | f | 2 | 3.60 | CHOMICZ Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | |||||||||||
f | 2 | NM | NADZIEJKO Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U20 | LB | -- | ZKN | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.78 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | III | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 6.72 | WĘCLEWSKI Dawid | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U18 | KP | III | LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata | , Z/2610/16 | , 2020 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 6.69 | TOMCZYK Wojciech | KS Podlasie Białystok | 2002 | U18 | PD | III | NAZARKIEWICZ Robert | Z/2836/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 6.66 | MAJSAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | III | # | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | f | 1 | 6.51 | KRÓLIKOWSKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 6.50 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | III | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 6.45 | LASKOWSKI Mikołaj | RMKS Rybnik | 2002 | U18 | SL | III | SITARSKI Michał # | Z/0577/19 | 2024 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 6.35 | KWIATKOWSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | III | ZABOROWSKI Marcin | BEZ | LDK! | ZKN | |||||||
9 | f | 1 | 6.33 | WOLSKI Patryk | KKB MOSiR Krosno # | 2002 | U18 | PK | III | SOCHA Tomasz | Z/2441/16 | 2021 | ||||||||
10 | f | 1 | 6.28 | PRZYBYLSKI Marcin | MLKS Krajna Sępólno | 2003 | U18 | KP | IV | PATYNA Tomasz # | Z/0349/18 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
11 | f | 1 | 6.14 | UCHEREK Kacper | RMKS Rybnik # | 2002 | U18 | SL | IV | FOJCIK Dorota B.D. # | Z/5053/18 | 2024 | ||||||||
12 | f | 1 | 6.09 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U18 | LD | IV | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
13 | f | 1 | 6.01 | ZAMOROWSKI Bartosz | LUKS Start Nakło | 2003 | U18 | KP | IV | JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. | Z/0208/16 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
14 | f | 1 | 5.41 | MIŚTAK Nikodem | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | -- | JASICZ Ryszard | 4 | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | ROSZCZAK Bartosz | UKS Achilles Leszno | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
1 | f | 2 | 7.12 | MIECZKOWSKI Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2000 | U20 | PD | II | KNF SKN | ||||||||||
2 | f | 2 | 7.03 | WIŚNIEWSKI Karol | LUKS Start Nakło | 2001 | U20 | KP | II | # | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | f | 2 | 7.02 | KRZEMIŃSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | II | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/4910/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 6.88 | SIMONIUK Dawid | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 6.86 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U20 | LD | II | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
6 | f | 2 | 6.86 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | II | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 2 | 6.76 | NOWAK Igor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | III | ZKN | ||||||||||
8 | f | 2 | 6.73 | KUŚ Emanuel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
9 | f | 2 | 6.68 | MICHALAK Mateusz | WLKS Nowe Iganie # | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
10 | f | 2 | 6.66 | LEMIESZEK Kacper | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2000 | U20 | LU | III | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # | Z/5232/15 | 2024 | ZKN | |||||||
11 | f | 2 | 6.63 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
12 | f | 2 | 6.54 | PODSIADŁY Adam | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | III | # | ZKN | |||||||||
13 | f | 2 | 6.54 | OLSZÓWKA Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U20 | MA | III | WAŁASZEK Jarosław # | Z/3745/16 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
14 | f | 2 | 6.52 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U20 | MA | III | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ZKN | ||||||
15 | f | 2 | 6.31 | KISTER Jakub | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | TUSTANOWSKI Roman | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
16 | f | 2 | 6.03 | JOACHIMIAK Juliusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | IV | |||||||||||
1 | w | 1 | 6.46 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | III | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 688 | ||||
2 | w | 1 | 6.39 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | III | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 673 | |||||
3 | w | 1 | 6.37 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | III | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 668 | |||||
4 | w | 1 | 6.34 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 661 | |||||||
5 | w | 1 | 6.31 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | III | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 655 | ||||
6 | w | 1 | 6.22 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | IV | LDK! | ROSU ZKN | 635 | ||||||||
7 | w | 1 | 6.16 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | IV | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 621 | ||||
8 | w | 1 | 5.73 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 529 | |||||
9 | w | 1 | 5.21 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 423 | ||||||||||
1 | 1 | w | 2 | 6.77 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | 760 | ||||||||
2 | 2 | w | 2 | 6.18 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | IV | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 626 | |||
3 | 3 | w | 2 | 6.10 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | IV | KNF SKN | 608 | ||||||||
4 | 4 | w | 2 | 6.01 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 589 | ||||||
5 | 5 | w | 2 | 6.00 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | IV | 587 | |||||||||
6 | 6 | w | 2 | 5.99 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 584 | ||||
7 | 7 | w | 2 | 5.97 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 580 | ||||
8 | 8 | w | 2 | 5.97 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 580 | ||||
9 | 9 | w | 2 | 5.90 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | IV | ZKN | 565 | ||||||||
10 | 10 | w | 2 | 5.45 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 471 | |||||
w | 2 | NM | SOMMER Paweł | MKS Sambor Tczew # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/5375/15 | 2023 | ZKN | 0 | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 13.00 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 667 | |||||||
2 | w | 1 | 12.71 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | IV | LDK! | ROSU ZKN | 650 | ||||||||
3 | w | 1 | 12.57 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 641 | |||||
4 | w | 1 | 12.00 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 606 | |||||
5 | w | 1 | 11.75 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 591 | |||||
6 | w | 1 | 11.49 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 575 | ||||
7 | w | 1 | 10.53 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 518 | ||||
8 | w | 1 | 10.48 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 515 | ||||
9 | w | 1 | 8.51 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 397 | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.98 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość | 2000 | U20 | LU | I | B.D. | Z/4325/15 | 2022 | 1 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 18.61 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U20 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 18.17 | KOKOSZEWSKI Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U20 | KP | I | GASSOWSKI Janusz | Z/3150/17 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 17.05 | BORKOWSKI Jakub | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U20 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej B.D. | Z/5618/15 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
5 | f | 1 | 16.72 | ŻEBROWSKI Oskar | OKLA Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | I | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 16.62 | KOZAK Gracjan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | I | LDK! | KNF SKN | |||||||||
7 | f | 1 | 16.38 | SKOPIŃSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | I | WALCZAK Jerzy | Z/5262/15 | 2024 | 1 | KNF SKN | ||||||
8 | f | 1 | 15.98 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | II | ZKN | ||||||||||
9 | f | 1 | 15.47 | NOGA Konrad | LUKS Namysłów | 2000 | U20 | OP | II | ZKN SKN | ||||||||||
10 | f | 1 | 15.41 | CUBER Bartosz | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U20 | MZ | II | B.D. | ZKN | |||||||||
11 | f | 1 | 14.99 | PIETRUSZCZAK Igor | OKS Start Otwock | 2001 | U20 | MZ | II | |||||||||||
12 | f | 1 | 14.93 | OTOK Bartosz | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | II | |||||||||||
13 | f | 1 | 14.73 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | II | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 14.22 | WAWRZYNIAK Maciej | MKLA Łęczyca | 2000 | U20 | LD | II | ANDRYSIAK Mirosław | Z/3824/15 | 2023 | 2 | |||||||
f | 1 | NM | NIEDŹWIECKI Damian | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2000 | U20 | MZ | -- | SZUSTER Konrad | Z/1812/15 | 2022 | 1 | ZKN SKN | |||||||
1 | w | 1 | 12.66 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 647 | |||||
2 | w | 1 | 12.35 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | 628 | |||||||||
3 | w | 1 | 12.30 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | IV | KNF SKN | 625 | |||||||||
4 | w | 1 | 10.74 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 530 | |||||
5 | w | 1 | 10.70 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | 528 | ||||||||||
6 | w | 1 | 10.48 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 515 | ||||
7 | w | 1 | 10.37 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | 508 | |||||||||
8 | w | 1 | 10.26 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 501 | |||||||
9 | w | 1 | 9.85 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 477 | |||||
10 | w | 1 | 9.23 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 440 | ||||||
w | 1 | DNS | SOMMER Paweł | MKS Sambor Tczew # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/5375/15 | 2023 | ZKN | 0 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.0795969963074 sekund |