Toruń 08 - 10.02.2019 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25.28 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U18 | SL | II | ZKN KNF | ||||||||||
2 | f | 1 | 25.47 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | II | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 25.53 | NIERUSZEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | II | ROSU ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 25.99 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 26.19 | NOWAKOWSKA Marcelina | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | II | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/2149/16 | 2023 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 26.71 | ZAJĄC Magdalena | KS AZS AWF Wrocław | 2002 | U18 | DS | III | |||||||||||
1 | f | 2 | 26.39 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | III | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 26.56 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 2 | 26.71 | KALBARCZYK Jagoda | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz | 3 | LDK! | ||||||||
4 | f | 2 | 26.76 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | III | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 2 | 27.13 | KAMIEŃ Wiktoria | MKS Unia Hrubieszów | 2002 | U18 | LU | III | MAGDZIAK Tomasz | Z/3000/16 | 2021 | 3 | |||||||
6 | f | 2 | 27.33 | GROCHOWSKA Paulina | BKS Bydgoszcz | 2003 | U18 | KP | IV | |||||||||||
1 | f | 3 | 24.08 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | I | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 3 | 24.40 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | U20 | KP | I | BAUMGART Iwona B.D. | Z/5030/15 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
3 | f | 3 | 24.81 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | I | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 3 | 24.87 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U20 | KP | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | ZKN | |||||||
5 | f | 3 | 25.46 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | II | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/3543/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
f | 3 | DNF | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KNF SKN | |||||||||||
1 | f | 4 | 24.82 | STRUZIK Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | I | GIZA Andrzej B.D. | Z/2047/16 | 2022 | ZKN SKN | |||||||
2 | f | 4 | 24.94 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 4 | 25.89 | STEFAŃSKA Iga | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | II | NOWOSIELSKI Rafał | Z/2227/15 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 4 | 25.93 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | II | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | |||||||
5 | f | 4 | 26.26 | WROŃSKA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U20 | PK | III | B.D. MAZUR Janusz # | , Z/0142/16 | , 2024 | ZKN SKN | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.83 | LESIEWICZ Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | B.D. # | Z/0863/17 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 1 | 40.07 | RUDNIK Anita | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/3425/17 | 2021 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 40.09 | WRUSZAK Aleksandra | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 40.71 | SZEWCZYK Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U18 | KP | -- | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 40.94 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 41.20 | FORC Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||||
1 | f | 2 | 41.22 | SZELIGA Martyna | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 41.66 | WOŁOWICZ Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | f | 2 | 42.06 | POGORZELSKA Karolina | UKS Młodzik Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0344/19 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 42.30 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 2 | 42.95 | JANUSZEWSKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | f | 2 | 43.99 | KOGUT Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | LDK! | ROSU | ||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.16 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | M | # | KNF SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 54.17 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | M | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 56.11 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | I | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | ZKN KNF | |||||||
4 | f | 1 | 56.47 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | I | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | KNF SKN | |||||||
5 | f | 1 | 57.13 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | II | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 57.85 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | II | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | ZKN | |||||||
1 | f | 2 | 56.43 | KRZYŻEWSKA Wanessa | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | I | GIZA Andrzej B.D. # | Z/1429/16 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 56.75 | OSIECKA Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U20 | PK | II | ZKN | ||||||||||
3 | f | 2 | 57.44 | KOSIKOWSKA Paulina | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | II | PAPUGA Sebastian B.D. | Z/0631/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
4 | f | 2 | 57.56 | GADOMSKA Julia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2001 | U20 | LU | II | KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # | Z/2074/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
5 | f | 2 | 57.59 | BARTNOWSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2676/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
6 | f | 2 | 58.86 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | II | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:31.73 | KACZMAREK Alicja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/0628/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 1:35.48 | GÓRNIAK Samanta | MUKS SZS Cieszyn | 2002 | U18 | SL | -- | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 1:35.99 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 1:38.33 | KORNIAT Ludwika | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. # | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 1:38.47 | SŁAWIŃSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
f | 1 | DQ | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
1 | f | 2 | 1:36.37 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 1:38.24 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | ROSU ZKN | |||||||
3 | f | 2 | 1:38.76 | KSIĘŻOPOLSKA Julia | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
4 | f | 2 | 1:39.28 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
5 | f | 2 | 1:39.59 | GŁOWACKA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Anna # | Z/1440/17 | 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
6 | f | 2 | 1:40.09 | HAZIK Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | -- | MAZUR Janusz | 3 | LDK! | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:10.36 | STÓJ Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | I | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1548/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 2:11.86 | CZAPKA Emilia | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | II | B.D. | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 2:11.87 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów | 2001 | U20 | MZ | II | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 2:11.90 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
5 | f | 1 | 2:13.15 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | II | MIREK Wacław B.D. | Z/2094/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
6 | f | 1 | 2:17.63 | BRELA Zuzanna | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | OBROCKI Bogdan B.D. # | Z/2319/15 | 2021 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 2:19.65 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U20 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 2:20.88 | OSTROWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | III | SUDOŁ Grzegorz # | Z/2768/16 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10:01.99 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. | Z/2008/15 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | s | 1 | 10:03.38 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U20 | SL | II | KNF SKN | ||||||||||
3 | s | 1 | 10:04.33 | KARPIUK Diana | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | II | # | ZKN | |||||||||
4 | s | 1 | 10:07.30 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | ZKN SKN | ||||||
5 | s | 1 | 10:11.51 | MIKSZUTA Emilia | LUKS Start Nakło # | 2001 | U20 | KP | II | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1549/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
6 | s | 1 | 10:15.51 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U20 | SL | II | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | ZKN SKN | ||||||
7 | s | 1 | 10:20.28 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U20 | PD | II | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
8 | s | 1 | 10:21.65 | LATAŃSKA Zuzanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2001 | U20 | KP | II | LATAŃSKI Grzegorz | Z/1980/15 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
9 | s | 1 | 10:21.87 | PAWLUS Klaudia | WKS Śląsk Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | KNF SKN | ||||||||||
10 | s | 1 | 10:47.20 | RYBAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | III | LDK! | ||||||||||
11 | s | 1 | 10:58.47 | JĘDRZEJCZAK Wiktoria | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | III | ZKN | ||||||||||
12 | s | 1 | 11:12.18 | MATYSIK Nikola | KKB MOSiR Krosno | 2001 | U20 | PK | IV | SOCHA Tomasz | Z/2393/18 | 2024 | 3 | |||||||
13 | s | 1 | 11:22.14 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. B.D. | Z/2637/15 | 2024 | ZKN | |||||||
14 | s | 1 | 11:38.17 | PIETRUCZUK Alicja | LKS Korab Olecko | 2000 | U20 | WN | IV | LDK! | ||||||||||
s | 1 | DQ | HAPUNOWICZ Joanna | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | -- | # | |||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 9 | s | 1 | 6:55.36 | MIKOŁAJEWSKA Weronika | GKS Żukowo | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/3180/17 | 2023 | 4 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 10 | s | 1 | 6:55.69 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 12 | s | 1 | 6:59.53 | WYROŚLAK Martyna | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/2739/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 1 | 7:05.59 | ŁOZIŃSKA Karolina | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | |||||||||
5 | 14 | s | 1 | 7:13.14 | ROŚ Martyna | KKB MOSiR Krosno # | 2003 | U18 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/5252/18 | 2021 | |||||||
6 | 15 | s | 1 | 7:13.65 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
7 | 16 | s | 1 | 7:24.88 | WALĘCIAK Weronika | UMKS Nadir Jędrzejów | 2002 | U18 | SK | -- | # | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 6:06.22 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0096/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 2 | s | 2 | 6:16.91 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U18 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof B.D. | Z/3014/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | s | 2 | 6:19.89 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 6:23.24 | KARPIUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U18 | PD | -- | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # | Z/0431/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 5 | s | 2 | 6:28.86 | LUBOWSKA Agnieszka | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U18 | SL | -- | RUŚNIAK Stefan # | Z/3180/16 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
6 | 6 | s | 2 | 6:31.15 | BIELAK Natalia | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. B.D. B.D. # | Z/0442/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
7 | 7 | s | 2 | 6:34.90 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
8 | 8 | s | 2 | 6:54.21 | WALISIEWICZ Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CHOCHLIUK Grażyna # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
9 | 11 | s | 2 | 6:58.38 | DALIDOWICZ Maja | MKS Truso Elbląg | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
10 | 17 | s | 2 | 7:45.13 | ZAWROTNIAK Urszula | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.53 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
2 | 5 | e | 1 | 8.91 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 7 | e | 1 | 9.02 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
4 | 9 | e | 1 | 9.09 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | 12 | e | 1 | 9.29 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 2003 | U18 | SL | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
6 | 15 | e | 1 | 9.52 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
7 | 18 | e | 1 | 9.76 | KSEPKO Katarzyna | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 8.70 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
2 | 6 | e | 2 | 8.94 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
3 | 11 | e | 2 | 9.19 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 13 | e | 2 | 9.32 | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | ZKN | |||||||
5 | 17 | e | 2 | 9.71 | JARCZAK Sandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | 19 | e | 2 | 9.97 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | |||||||
1 | 3 | e | 3 | 8.75 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ZKN | ||||||
2 | 4 | e | 3 | 8.77 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | 8 | e | 3 | 9.03 | PIECZYŃSKA Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 10 | e | 3 | 9.15 | SKOWROŃSKA Dominika | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert | Z/0039/16 | 2022 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 14 | e | 3 | 9.52 | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | 16 | e | 3 | 9.64 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
7 | 20 | e | 3 | 10.46 | RESEL Martyna | LUKS Strzałków | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.58 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 8.70 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 8.77 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 8.89 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 8.94 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 8.99 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
7 | f | 1 | 8.99 | PIECZYŃSKA Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
f | 1 | DNF | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
1 | f | 2 | 8.84 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 9.10 | SKOWROŃSKA Dominika | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert | Z/0039/16 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 2 | 9.14 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 9.21 | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 2003 | U18 | SL | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
5 | f | 2 | 9.30 | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | f | 2 | 9.33 | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
7 | f | 2 | 9.36 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
8 | f | 2 | 9.58 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.58 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 5 | e | 1 | 8.85 | ZIEMBICKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/2577/15 | 2023 | KNF SKN | ||||||
3 | 6 | e | 1 | 8.85 | OZGA Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN SKN | |||||||||
4 | 12 | e | 1 | 9.09 | KŁOS Zuzanna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0644/18 | 2019 | 2 | ||||||
5 | 13 | e | 1 | 9.16 | FILAR Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | |||||||||
6 | 18 | e | 1 | 9.65 | ŚNIADKOWSKA Gabriela | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | KLIN Aleksandra | 4 | LDK! | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 8.72 | KIRYLUK Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # | Z/0596/16 | 2023 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 4 | e | 2 | 8.73 | JÓŹWIACZUK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | ŁUKASIAK Michał B.D. # | LDK! | KNF SKN | |||||||
3 | 8 | e | 2 | 8.96 | KRASICKA Wiktoria | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela # | Z/0632/15 | 2023 | 1 | KNF SKN | |||||
4 | 10 | e | 2 | 9.01 | PLIZGA Daria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | |||||||||
5 | 11 | e | 2 | 9.03 | ZACZKIEWICZ Wiktoria | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | GRYNIEWICZ Wiktor | 1 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
6 | 17 | e | 2 | 9.64 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -- | ||||||||||
1 | 2 | e | 3 | 8.72 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ZKN | ||||||
2 | 7 | e | 3 | 8.88 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 8.97 | GAJEWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0576/15 | 2024 | ZKN SKN | ||||||
4 | 14 | e | 3 | 9.17 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
5 | 15 | e | 3 | 9.53 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN | |||||||||
6 | 16 | e | 3 | 9.63 | GOSS Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 8.43 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | 1 | 8.70 | KIRYLUK Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # | Z/0596/16 | 2023 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 8.73 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 8.76 | ZIEMBICKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/2577/15 | 2023 | KNF SKN | |||||||
5 | f | 1 | 8.79 | JÓŹWIACZUK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | ŁUKASIAK Michał B.D. # | LDK! | KNF SKN | ||||||||
6 | f | 1 | 8.87 | OZGA Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN SKN | ||||||||||
7 | f | 1 | 8.89 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2023 | ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 9.04 | KRASICKA Wiktoria | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela # | Z/0632/15 | 2023 | 1 | KNF SKN | ||||||
1 | f | 2 | 8.92 | GAJEWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0576/15 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
2 | f | 2 | 8.98 | PLIZGA Daria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | ||||||||||
3 | f | 2 | 9.04 | ZACZKIEWICZ Wiktoria | KS Podlasie Białystok | 2001 | U20 | PD | -- | GRYNIEWICZ Wiktor | 1 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
4 | f | 2 | 9.12 | FILAR Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 9.15 | KŁOS Zuzanna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0644/18 | 2019 | 2 | |||||||
6 | f | 2 | 9.23 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
7 | f | 2 | 9.46 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN | ||||||||||
8 | f | 2 | 9.54 | GOSS Martyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2001 | U20 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | ||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 1.78 | LEWANDOWSKA Martyna | MLKL Płock | 2000 | U20 | MZ | I | ZIĘCINA Kazimierz # | LDK! | KNF SKN | ||||||||
2 | f | 2 | 1.76 | MIĄSO Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | I | TITTINGER Michał B.D. | Z/2337/16 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 2 | 1.70 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | I | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 2 | 1.68 | WITKOWSKA Kinga | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 1.62 | SZCZUKO Urszula | STS Pomerania Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | II | B.D. # | Z/6560/15 | 2023 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
5 | f | 2 | 1.62 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | B.D. | 1 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
7 | f | 2 | 1.62 | ZABROCKA Agata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | |||||||||||
8 | f | 2 | 1.62 | WILK Karolina | RLTL ZTE Radom | 2000 | U20 | MZ | II | |||||||||||
9 | f | 2 | 1.59 | DZIDO Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | III | DZIDO Dariusz B.D. | Z/2226/16 | 2021 | ZKN | |||||||
10 | f | 2 | 1.55 | DŁUŻNIEWSKA Klaudia | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2001 | U20 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/2701/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 4.00 | ŁYKO Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | I | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/3600/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 2 | 3.65 | BIAŁOGOŃSKA Katarzyna | RKS Łódź # | 2001 | U20 | LD | I | B.D. LISIAK Adam | , Z/3633/15 | , 2023 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
3 | f | 2 | 3.40 | CZARNECKA Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | I | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
4 | f | 2 | 3.30 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | I | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 2 | 3.20 | JURZAK Maja | UKS Olimp Mazańcowice | 2001 | U20 | SL | II | |||||||||||
6 | f | 2 | 3.00 | GÓRNIAK Kamila | AZS UMCS Lublin | 2001 | U20 | LU | II | ZKN | ||||||||||
7 | f | 2 | 2.80 | TRACZYK Agata | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
f | 2 | NM | SUDOŁ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | -- | LDK! | ZKN SKN | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.69 | MILEWSKA Elżbieta | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | II | KALINOWSKI Paweł | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 5.58 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
3 | f | 1 | 5.52 | ŚLUSARCZYK Oliwia | MOSM Tychy | 2003 | U18 | SL | II | PRZYBYCIN Bogdan | Z/0458/17 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 5.48 | JĘDRASZAK Roksana | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz B.D. # | Z/2912/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 5.39 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra # | 2002 | U18 | LB | III | # | ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 5.27 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | III | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
7 | f | 1 | 5.20 | ROJEK Natalia | RMKS Rybnik | 2003 | U18 | SL | III | FOJCIK Dorota # | Z/3624/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
8 | f | 1 | 5.18 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U18 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 5.05 | SZULC Martyna | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2002 | U18 | PD | IV | KOTOWSKI Jan # | Z/1824/16 | 2021 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
10 | f | 1 | 5.02 | KWIATKOWSKA Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | IV | B.D. B.D. | LDK! | |||||||||
11 | f | 1 | 5.01 | POLEROWICZ Ada | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U18 | DS | IV | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 12.65 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U20 | ZP | I | KNF SKN | ||||||||||
2 | f | 2 | 12.37 | JANUS Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | I | B.D. | ZKN SKN | |||||||||
3 | f | 2 | 12.17 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U20 | SL | I | KNF SKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 11.93 | TORBA Gabriela | LKS Stal Mielec | 2001 | U20 | PK | II | KNF SKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 11.79 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | II | KNF SKN | ||||||||||
6 | f | 2 | 11.57 | RÓŻAŃSKA Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | II | KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # | , Z/5260/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 2 | 11.21 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
8 | f | 2 | 10.90 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot | 2000 | U20 | PM | III | |||||||||||
9 | f | 2 | 10.88 | FUCHS Anita | SSMKS Parasol Wrocław | 2001 | U20 | DS | III | ZKN | ||||||||||
10 | f | 2 | 10.73 | GRZELEWSKA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | IV | LDK! | ||||||||||
11 | f | 2 | 10.63 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | IV | LDK! | ZKN | |||||||||
12 | f | 2 | 10.31 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | IV | |||||||||||
13 | f | 2 | 10.18 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN | ||||||||||
f | 2 | NM | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.32 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | I | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 13.47 | BANACH Patrycja | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | II | # | ROSU ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 13.32 | GAJEWSKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | II | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/0441/18 | 2024 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 13.32 | KURDEJ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.14 | FRONCZYK Wiktoria | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | II | B.D. | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 12.56 | LEPA Roksana | LKS Polkowice | 2003 | U18 | DS | III | PIERZCHAŁA Władysław # | Z/0443/17 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 12.36 | CHYCIŃSKA Julia | UKS 55 Łódź | 2002 | U18 | LD | III | WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej | Z/2391/16 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
8 | f | 1 | 12.29 | KACZMARCZYK Andżelika | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 2002 | U18 | MZ | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 12.05 | DUDKIEWICZ Alicja | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | III | KORSAK Przemysław WISZ Dariusz | Z/0500/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
10 | f | 1 | 11.79 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
11 | f | 1 | 11.66 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | III | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
12 | f | 1 | 11.62 | STASIOŁEK Kornelia | LKS Fenix Słupsk # | 2003 | U18 | PM | III | B.D. B.D. GRECKA Ewa # | , Z/0040/16 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
13 | f | 1 | 11.50 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | III | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
14 | f | 1 | 10.52 | ŁUKOMSKA Wiktoria | MKS Inowrocław | 2002 | U18 | KP | IV | KWIATKOWSKI Waldemar # | Z/3766/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
15 | f | 1 | 9.58 | ORLIŃSKA Martyna | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2003 | U18 | LD | -- | ZIMNY Emanuel B.D. | , Z/0284/18 | , 2022 | LDK! | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.71 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U20 | PD | I | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 12.67 | NOWAK Barbara | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | I | # | LDK! | KNF SKN | ||||||||
3 | f | 1 | 12.55 | MUSZYŃSKA Weronika | AZS UMCS Lublin | 2001 | U20 | LU | I | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/6092/15 | 2023 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 12.41 | STARUCH Nina | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | II | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/4824/15 | 2022 | ZKN SKN | |||||||
5 | f | 1 | 12.34 | KRAWCZYK Karolina | LKS Polkowice | 2001 | U20 | DS | II | PIERZCHAŁA Władysław # | Z/2687/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 11.93 | KARWOWSKA Martyna | KS Podlasie Białystok # | 2001 | U20 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. | Z/1954/15 | 2024 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 11.33 | PIESIK Nina | RKS Rumia | 2000 | U20 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.85 | DZIĘGIELEWSKA Kamila | UKS Cyprianka | 2001 | U20 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5654/15 | 2019 | 3 | |||||||
9 | f | 1 | 10.37 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U20 | SL | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
10 | f | 1 | 10.36 | TABACZYŃSKA Weronika | AZS UMCS Lublin | 2001 | U20 | LU | III | KOZŁOWSKI Robert B.D. # | Z/3361/16 | 2023 | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.55 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | I | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 21.73 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | I | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||
3 | f | 1 | 22.25 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U18 | LU | II | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 22.39 | KULIGOWSKI Michał | RMKS Rybnik | 2002 | U18 | SL | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 22.99 | GRZYWACZ Kacper | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2002 | U18 | SL | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 23.48 | GRĄBCZEWSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | III | LDK! | ||||||||||
1 | f | 2 | 22.97 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | III | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 23.02 | ZALEWSKI Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2003 | U18 | SL | III | LDK! | ZKN | |||||||||
3 | f | 2 | 23.05 | TURAJ Mateusz | AZS Łódź | 2002 | U18 | LD | III | BRÓDKA Daniel | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 2 | 23.34 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U18 | ZP | III | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 23.46 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | f | 2 | 23.59 | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | III | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
1 | f | 3 | 21.38 | WYKROTA Patryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2000 | U20 | WP | M | WALCZAK Michał B.D. | Z/1067/17 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
2 | f | 3 | 21.62 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | I | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | SKN | ||||||
3 | f | 3 | 21.93 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | II | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ZKN SKN | |||||||
4 | f | 3 | 22.24 | SZACHNIEWICZ Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | II | ROSTEK William | Z/1867/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
5 | f | 3 | 22.26 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | II | # | KNF SKN | |||||||||
6 | f | 3 | 22.71 | TARADAJ Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. | Z/5732/15 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
1 | f | 4 | 22.15 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2000 | U20 | SL | II | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | ZKN SKN | ||||||
2 | f | 4 | 22.79 | ZIOBRO Wiktor | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | II | KRAUZE Jerzy | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | f | 4 | 23.13 | WÓJCIK Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | III | # | ZKN | |||||||||
f | 4 | DNF | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U20 | SL | -- | ZKN SKN | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.43 | GRZEGORZEWICZ Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | -- | MORKA Piotr B.D. # | Z/0303/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 34.47 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | ROSU ZKN KNF | |||||||
3 | f | 1 | 35.09 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | -- | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KNF | ||||||
4 | f | 1 | 35.47 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 36.30 | MAŁECKI Adrian | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert | , Z/2613/16 | , 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 35.65 | KONDERLA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U18 | DS | -- | WÓJCIAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 35.79 | JOŃCZYK Maciej | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | f | 2 | 35.89 | FOJUTH Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | , Z/1505/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 2 | 36.26 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | -- | # | ZKN | |||||||||
5 | f | 2 | 36.66 | JAWORSKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | f | 2 | 36.92 | SADOLEWSKI Alan Wiktor | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.14 | SARR-MALINOWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | I | KNF SKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 48.44 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | I | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 49.26 | PIASECKI Ryszard | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0948/18 | 2023 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 49.66 | BOROWIK Dawid | BKS Bydgoszcz | 2001 | U20 | KP | II | WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. | LDK! | ZKN | ||||||||
5 | f | 1 | 50.19 | KSEPKA Jędrzej | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | GRENDA Jan | ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 50.64 | TRZÓSŁO Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | III | B.D. | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 49.87 | PAŹDZIERZ Adam | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander B.D. | Z/4651/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 50.63 | MORZEWSKI Marceli | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 2 | 50.70 | ŻYGOWSKI Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 51.00 | DZIMIRA Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | III | B.D. | ||||||||||
5 | f | 2 | 52.57 | PLATA Karol | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U20 | SL | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:20.33 | WYDERKA Maciej | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1315/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 1:20.47 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NAGY Czesław B.D. # | Z/0051/17 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 1:20.91 | RÓŻNICKI Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/1520/18 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN | |||||
4 | f | 1 | 1:21.42 | GUTOWSKI Dawid | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | ZRADA Piotr B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 1:23.21 | WOŚKO Kacper | UKS Czempion Bełchatów # | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 1:25.38 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
1 | f | 2 | 1:24.08 | SKOWYRA Dawid | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # | , Z/0847/16 | , 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 2 | 1:24.39 | CYDEJKO Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1417/17 | 2022 | 3 | |||||||
3 | f | 2 | 1:24.40 | RÓŻAŃSKI Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | f | 2 | 1:25.24 | JURAK Bartosz | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4754/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 2 | 1:25.35 | LIPIŃSKI Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2002 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:53.01 | AUGUSTYNIAK Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 2001 | U20 | KP | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0931/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 1:53.85 | MASACZYŃSKI Adam | KKL Kielce | 2001 | U20 | SK | II | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/3631/15 | 2023 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 1:54.13 | SZKUDLAREK Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | II | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/6308/15 | , 2024 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 1:54.67 | SOKÓŁ Karol | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U20 | PK | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 1:55.01 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | II | # | KNF SKN | |||||||||
6 | f | 1 | 1:55.71 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | II | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 1:57.11 | KOZAK Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | III | CZEPIEL Mateusz | 2 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
8 | f | 1 | 1:57.53 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | III | B.D. | ZKN | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 19 | s | 1 | 2:41.22 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 21 | s | 1 | 2:45.36 | JARZĘBECKI Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U18 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 22 | s | 1 | 2:45.83 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U18 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew | Z/3056/17 | 2024 | |||||||
4 | 23 | s | 1 | 2:47.21 | RYMUT Konrad | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 24 | s | 1 | 2:47.67 | GRZENKOWICZ Marcel | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1538/16 | , 2022 | 4 | LDK! | |||||
6 | 25 | s | 1 | 2:51.00 | PYSZKA Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon | Z/0579/16 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 26 | s | 1 | 2:53.35 | BRĄGIEL Filip | UKB Szubin | 2002 | U18 | KP | -- | PAWLAK Sandra | Z/0219/15 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 27 | s | 1 | 2:54.64 | SWĘDERSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 2:34.66 | KULIK Robert | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # | , Z/0488/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 11 | s | 2 | 2:37.71 | ZYGMUNT Łukasz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U18 | MA | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | 12 | s | 2 | 2:38.02 | DOBRZAŃSKI Piotr | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | 13 | s | 2 | 2:38.15 | RĄBKOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | 14 | s | 2 | 2:38.30 | CHMIELARZ Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0692/19 | 2024 | |||||||
6 | 15 | s | 2 | 2:38.35 | RUMIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 16 | s | 2 | 2:38.72 | GRABSKI Mateusz | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/2155/17 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
8 | 17 | s | 2 | 2:40.14 | FOLGA Bartłomiej | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej # | , Z/0984/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
9 | 18 | s | 2 | 2:40.22 | HUTNY Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U18 | SL | -- | # | ZKN | ||||||||
10 | 20 | s | 2 | 2:41.27 | BUCH Filip | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2002 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 2:29.52 | POCZWARDOWSKI Jędrzej | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/2386/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 3 | 2:32.22 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN SKN | ||||||||
3 | 3 | s | 3 | 2:32.85 | CITAK Miłosz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | U18 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota # | Z/0785/17 | 2024 | 3 | ZKN | |||||
4 | 4 | s | 3 | 2:33.89 | ROMBERG Adrian | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1159/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 5 | s | 3 | 2:34.26 | BODURA Szymon | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
6 | 6 | s | 3 | 2:34.38 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | U18 | SK | -- | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1398/17 | 2023 | ZKN | ||||||
7 | 8 | s | 3 | 2:34.86 | LIKWIARZ Dawid | KS Prefbet-Sonarol # | 2002 | U18 | PD | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
8 | 9 | s | 3 | 2:35.13 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1440/16 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
9 | 10 | s | 3 | 2:36.93 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
1 | w | 1 | 2:56.16 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 702 | |||||
2 | w | 1 | 2:57.76 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | 686 | |||||||
3 | w | 1 | 2:58.21 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 682 | ||||
4 | w | 1 | 2:58.65 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 678 | ||||
5 | w | 1 | 3:04.44 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 621 | |||||
6 | w | 1 | 3:07.19 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 596 | ||||
7 | w | 1 | 3:10.52 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 565 | ||||||||||
8 | w | 1 | 3:10.90 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 561 | |||||
9 | w | 1 | 3:23.81 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU ZKN | 450 | ||||||||
1 | w | 2 | 2:58.72 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 677 | |||||
2 | w | 2 | 3:04.51 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 621 | ||||
3 | w | 2 | 3:05.10 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | 615 | |||||||||
4 | w | 2 | 3:08.07 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | 587 | |||||||||
5 | w | 2 | 3:08.08 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 587 | |||||||
6 | w | 2 | 3:08.09 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 587 | ||||||
7 | w | 2 | 3:09.09 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | 578 | ||||||||||
8 | w | 2 | 3:12.47 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 547 | |||||
9 | w | 2 | 3:13.61 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 537 | |||||
10 | w | 2 | 3:18.95 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | -- | KNF SKN | 491 | |||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:29.33 | WIĄCEK Aleksander | OKS Start Otwock | 2000 | U20 | MZ | II | B.D. # | Z/4260/15 | 2024 | 2 | KNF SKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 8:29.80 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów # | 2000 | U20 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek # | Z/1296/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 8:38.47 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy | 2000 | U20 | PM | II | KRÓL Krzysztof | Z/1155/15 | 2020 | 2 | KNF SKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 8:54.11 | TRACZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 8:58.14 | GUŻKOWSKI Szymon | KKB MOSiR Krosno | 2001 | U20 | PK | III | KATAN Wacław | Z/2971/15 | 2024 | 3 | ZKN | |||||
6 | 6 | s | 1 | 8:59.67 | MICHALSKI Jan | MKS Polonia Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | III | JOBT Andrzej | Z/3951/15 | 2023 | ZKN | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 9:00.63 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U20 | PM | III | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
8 | 8 | s | 1 | 9:01.26 | CZYŻEWSKI Jakub | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | III | B.D. | ZKN | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 9:02.73 | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U20 | SL | III | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 9:04.25 | WNOROWSKI Damian | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | III | # | ZKN | ||||||||
11 | 11 | s | 1 | 9:08.43 | BIELAK Miłosz | UKS Barnim Goleniów # | 2001 | U20 | ZP | III | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1911/15 | , 2022 | LDK! | ZKN | |||||
12 | 12 | s | 1 | 9:11.75 | ROMAŃCZUK Marek | KS Parkiet Hajnówka | 2001 | U20 | PD | III | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 9:19.68 | OSET Piotr | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | IV | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 9:52.43 | WILANOWSKI Błażej | UKS Dziewiątka Kutno | 2000 | U20 | LD | IV | B.D. | |||||||||
15 | 15 | s | 1 | 9:53.38 | ZARĘBA Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2001 | U20 | MZ | IV | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/2347/16 | 2024 | 3 | ||||||
16 | 16 | s | 1 | 10:16.72 | PALUCH Sylwester | GUKS Asy Dywity | 2001 | U20 | WN | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.74 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ROSU ZKN | ||||||
2 | 6 | e | 1 | 8.25 | RADOMSKI Dawid | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 7 | e | 1 | 8.28 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 12 | e | 1 | 8.89 | STEFANOWICZ Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 15 | e | 1 | 9.08 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 4 | e | 2 | 8.24 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U18 | PD | -- | STACHURSKA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 8.25 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 8 | e | 2 | 8.36 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U18 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | |||||||
4 | 11 | e | 2 | 8.68 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | 14 | e | 2 | 8.97 | JANCIK Tymoteusz | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
e | 2 | DQ | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
1 | 2 | e | 3 | 8.15 | WIEWIÓRKA Paweł | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | -- | ROLAK Dorota # | Z/3197/16 | 2023 | 2 | ZKN | |||||
2 | 3 | e | 3 | 8.17 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
3 | 9 | e | 3 | 8.54 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 10 | e | 3 | 8.66 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | 13 | e | 3 | 8.89 | KOZIAR Bartosz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | |||||||||
6 | 16 | e | 3 | 9.19 | BIŃKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/2503/16 | 2019 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
1 | f | 1 | 7.73 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 7.97 | WIEWIÓRKA Paweł | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | -- | ROLAK Dorota # | Z/3197/16 | 2023 | 2 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 8.06 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.14 | RADOMSKI Dawid | RKS Łódź | 2002 | U18 | LD | -- | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 8.24 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 8.25 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U18 | PD | -- | STACHURSKA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 8.30 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U18 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 8.32 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 8.37 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 8.46 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | f | 2 | 8.48 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 2 | 8.79 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 2 | 8.90 | KOZIAR Bartosz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U18 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 9.07 | JANCIK Tymoteusz | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | f | 2 | 9.31 | STEFANOWICZ Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
f | 2 | DNF | BIŃKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/2503/16 | 2019 | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | 3 | w | 1 | 8.40 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 884 | |||
2 | 7 | w | 1 | 9.12 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 720 | |||
3 | 8 | w | 1 | 9.35 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 671 | ||||
4 | 9 | w | 1 | 9.73 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 593 | |||||||||
1 | 1 | w | 2 | 8.14 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 947 | |||
2 | 2 | w | 2 | 8.26 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 917 | ||||
3 | 4 | w | 2 | 8.41 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU ZKN | 881 | |||||||
4 | 5 | w | 2 | 8.74 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 804 | ||||
5 | 6 | w | 2 | 8.85 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | 779 | ||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.03 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. # | Z/5567/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 5 | e | 1 | 8.26 | PILARCZYK Adam | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | |||||||||
3 | 7 | e | 1 | 8.31 | DEJNEKO Kamil | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | KNF SKN | |||||||||
4 | 9 | e | 1 | 8.42 | MACIASZCZYK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2001 | U20 | MZ | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
5 | 14 | e | 1 | 8.69 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 18 | e | 1 | 8.90 | PRZYSTRZELSKI Karol | MKS Sambor Tczew | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||
e | 1 | DQ | ORMAŃCZYK Miłosz | MKS Sambor Tczew | 2001 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | 3 | e | 2 | 8.15 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | ||||||||
2 | 6 | e | 2 | 8.31 | SINIŁO Krystian | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz B.D. | Z/1535/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 8 | e | 2 | 8.35 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
4 | 11 | e | 2 | 8.43 | ŁUKASZEK Konstanty | KS Agros Zamość | 2000 | U20 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/2121/17 | 2020 | 2 | ZKN | |||||
5 | 16 | e | 2 | 8.82 | WIERZBA Jakub | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U20 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/2392/18 | 2021 | 3 | ||||||
6 | 17 | e | 2 | 8.84 | NADŁONEK Rafał | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | -- | ZKN | |||||||||
7 | 19 | e | 2 | 9.58 | TREDER Szymon | WKS Flota Gdynia | 2001 | U20 | PM | -- | SADKOWSKI Ryszard | Z/0136/19 | 2024 | |||||||
1 | 2 | e | 3 | 8.09 | FRĄCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U20 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. | Z/2964/16 | 2022 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 4 | e | 3 | 8.22 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
3 | 10 | e | 3 | 8.42 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
4 | 12 | e | 3 | 8.43 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 13 | e | 3 | 8.47 | KALISZEWSKI Jakub | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | -- | B.D. # | |||||||||
6 | 15 | e | 3 | 8.71 | WIECZOREK Kacper | WLKS Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.86 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. # | Z/5567/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 8.00 | FRĄCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U20 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. | Z/2964/16 | 2022 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 8.01 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
4 | f | 1 | 8.19 | DEJNEKO Kamil | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | KNF SKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 8.22 | SINIŁO Krystian | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz B.D. | Z/1535/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
6 | f | 1 | 8.27 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
7 | f | 1 | 8.28 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 11.90 | PILARCZYK Adam | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
1 | f | 2 | 8.25 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U20 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 8.29 | ŁUKASZEK Konstanty | KS Agros Zamość | 2000 | U20 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/2121/17 | 2020 | 2 | ZKN | ||||||
3 | f | 2 | 8.37 | KALISZEWSKI Jakub | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 2 | 8.50 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 8.59 | MACIASZCZYK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2001 | U20 | MZ | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
6 | f | 2 | 8.63 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 8.71 | WIECZOREK Kacper | WLKS Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 2 | 8.74 | WIERZBA Jakub | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U20 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/2392/18 | 2021 | 3 | |||||||
1 | 3 | w | 1 | 8.88 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 772 | |||
2 | 4 | w | 1 | 8.92 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | 764 | ||||||||
3 | 7 | w | 1 | 9.19 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 704 | ||||
4 | 8 | w | 1 | 9.20 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 702 | ||||
1 | 1 | w | 2 | 8.50 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | 860 | ||||||||
2 | 2 | w | 2 | 8.58 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 841 | ||||||
3 | 5 | w | 2 | 8.95 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 757 | |||||
4 | 6 | w | 2 | 9.18 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 707 | ||||
5 | 9 | w | 2 | 9.27 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | 687 | |||||||||
6 | 10 | w | 2 | 10.41 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | -- | KNF SKN | 466 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 2.08 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U20 | OP | I | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 2.05 | WIŚNIEWSKI Gracjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | II | MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # | Z/0798/15 | 2023 | LDK! | ZKN KNF | ||||||
3 | f | 2 | 2.05 | RUTOWICZ Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | GRABOLUS Marek | Z/2231/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 2 | 2.05 | SZTANDUR Piotr | MKS Inowrocław | 2000 | U20 | KP | II | KNF SKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 2.02 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | II | ZKN | ||||||||||
6 | f | 2 | 2.02 | JACHYM Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U20 | PK | II | TITTINGER Michał B.D. | Z/6349/15 | 2024 | ZKN | |||||||
7 | f | 2 | 1.99 | WĄSEK Emanuel | MKS Żywiec | 2001 | U20 | SL | II | ZKN | ||||||||||
8 | f | 2 | 1.91 | OSTROWSKI Norbert | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | III | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/5776/15 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
9 | f | 2 | 1.87 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U20 | MA | III | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | |||||||
f | 2 | NM | ŻEBROWSKI Piotr | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | -- | KENSIK Jan B.D. | Z/1503/16 | 2019 | |||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 4.00 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | II | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 617 | |||||
2 | w | 1 | 3.60 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | III | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 509 | |||||
3 | w | 1 | 3.60 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | III | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | 509 | |||||
4 | w | 1 | 3.60 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | III | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | 509 | ||||
5 | w | 1 | 3.30 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | 431 | |||||||
6 | w | 1 | 3.00 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | 357 | ||||
7 | w | 1 | 2.90 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 333 | ||||
8 | w | 1 | 2.90 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU ZKN | 333 | ||||||||
9 | w | 1 | 2.00 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | 140 | ||||||||||
1 | w | 2 | 3.70 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | III | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | 535 | |||||
2 | w | 2 | 3.60 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | 509 | ||||||
3 | w | 2 | 3.60 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | III | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | 509 | |||||
4 | w | 2 | 3.60 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | III | ZKN | 509 | |||||||||
5 | w | 2 | 3.30 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | IV | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | 431 | ||||
6 | w | 2 | 3.30 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | 431 | |||||
7 | w | 2 | 3.30 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | 431 | |||||||||
8 | w | 2 | 3.20 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | IV | KNF SKN | 406 | |||||||||
9 | w | 2 | 3.00 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 357 | |||||||
w | 2 | NM | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | 0 | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.75 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | III | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 13.58 | PRZYGODZKI Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | III | LIPIŃSKI Leszek B.D. # | Z/0587/17 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 13.49 | NOWAKOWSKI Dominik | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | III | ANDRYSIAK Mirosław | Z/2572/16 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 1 | 13.10 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | IV | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 12.72 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 12.60 | KOZAK Marcin | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | IV | BENKOWSKI Henryk | Z/2187/17 | 2021 | 4 | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 12.34 | BROŻEK Tobiasz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2003 | U18 | SL | -- | SZYJKA Beata | 3 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 12.20 | WIŃSKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Arkadiusz | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 12.16 | TEBEL Pawel | RMKS Rybnik | 2002 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 12.08 | JAGIEŁŁO Łukasz | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U18 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/1351/16 | 2020 | 4 | ZKN | ||||||
11 | f | 1 | 11.92 | CIEŃ Marcel | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2002 | U18 | SL | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 11.69 | WOJTYSIAK Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | f | 2 | 14.66 | LESZCZUK Bartosz | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2000 | U20 | LU | II | # | ZKN | |||||||||
2 | f | 2 | 14.42 | PODSIADŁY Adam | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | # | ZKN | |||||||||
3 | f | 2 | 14.37 | CETLICER Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | III | B.D. | ZKN KNF | |||||||||
4 | f | 2 | 14.18 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | III | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
5 | f | 2 | 14.16 | RUDNIK Kacper | MKL Toruń # | 2001 | U20 | KP | III | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/0593/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
6 | f | 2 | 14.15 | KRAWCZYK Kacper | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | III | SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. | Z/3833/15 | 2023 | LDK! | KNF SKN | ||||||
7 | f | 2 | 14.10 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U20 | MA | III | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ZKN | ||||||
8 | f | 2 | 14.01 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U20 | MA | III | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2023 | ZKN | |||||||
9 | f | 2 | 13.66 | GŁÓWCZYK Piotr | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U20 | MA | III | B.D. B.D. | , Z/6457/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
10 | f | 2 | 13.65 | KRZEMIŃSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/4910/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
11 | f | 2 | 13.63 | OSTAPOWICZ Daniel | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | III | # | ||||||||||
12 | f | 2 | 13.54 | MIKUŚKIEWICZ Julian | LUKS Namysłów | 2001 | U20 | OP | III | ZKN | ||||||||||
13 | f | 2 | 13.53 | YARUSHINSKIY Nikita | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
14 | f | 2 | 13.02 | WARSZYCKI Konrad | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U20 | LD | IV | ZKN | ||||||||||
f | 2 | NM | WIŚNIEWSKI Piotr | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | -- | ZKN | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.00 | KANIK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U18 | DS | II | B.D. | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 16.05 | KUCZAJ Kamil | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U18 | DS | II | KUCZAJ Tomasz B.D. # | Z/2796/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 16.01 | ŁAZARSKI Szymon | UKS Technik Augustów | 2002 | U18 | PD | II | SOWÓL Bogusław | 2 | LDK! | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 15.58 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 15.54 | BRANKIEWICZ Kamil | LUKS Hańcza Suwałki | 2002 | U18 | PD | II | KLIN Aleksandra | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 15.01 | KOPEĆ Mateusz | KKL Stal Stalowa Wola # | 2002 | U18 | PK | II | ŁYP Jacek MATUSZAK Robert | Z/3134/16 | 2022 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
7 | f | 1 | 14.69 | KRZYSTANEK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 14.60 | KRYSZYN Paweł | UKS Technik Augustów | 2003 | U18 | PD | III | SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław | , Z/0652/17 | , 2022 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
9 | f | 1 | 14.47 | LEWOSZEWSKI Sebastian | KS Wisła Puławy | 2002 | U18 | LU | III | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/3001/16 | 2023 | 1 | KNF SKN | ||||||
10 | f | 1 | 14.27 | ZAWROTNIAK Marcin | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | III | MARCINÓW Józef # | Z/2190/17 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
11 | f | 1 | 14.18 | CYDEJKO Bartosz | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | III | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 14.16 | ANTCZAK Julian | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U18 | LD | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
13 | f | 1 | 13.84 | WALCZAK Adrian | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | III | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 13.55 | KISIELOWSKI Karol | MKS-MOS Katowice | 2002 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 13.55 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U18 | SL | III | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
16 | f | 1 | 13.09 | KLEINERT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | IV | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/4001/17 | 2024 | ZKN | |||||||
17 | f | 1 | 13.02 | GÓRECZNY Filip | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | IV | ZKN | ||||||||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4812 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 4755 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 4601 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 1 | 4542 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
5 | f | 1 | 4477 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | ||||||||
6 | f | 1 | 4184 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 4181 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
8 | f | 1 | 4102 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 3173 | RYSMAN Kacper | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4697 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 4475 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 4328 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 4180 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 4160 | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 4098 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 4036 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 3946 | PIETRAS Maciej | LUKS Hańcza Suwałki | 2001 | U20 | PD | -- | KNF SKN | ||||||||||
9 | f | 1 | 3935 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | |||||||
10 | f | 1 | 3575 | ŚLIWIŃSKI Filip | SKLA Sopot | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | DNF | SOMMER Paweł | MKS Sambor Tczew # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/5375/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.1348640918732 sekund |