Braunschweig (GER) 21 - 22.06.2014 5. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga) |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 8 | s | 1 | 24.03 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | +1.3 | I | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 4:17.24 | CIEŚLAK Danuta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1989 | Sen | PK | M | |||||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
8 | 15:49.40 | NADOLSKA Karolina | KU AZS UAM Poznań # | 1981 | Sen | WP | M | B.D. # | Z/1645/11 | 2021 | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 13.13 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U23 | KP | -0.4 | MM | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | ||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
5 | 5 | s | 2 | 3:29.02 |
BEDNAREK Agata HOŁUB-KOWALIK Małgorzata ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna WYCISZKIEWICZ Patrycja |
POLSKA | 1988 1992 1992 1994 |
Sen | POL | -- |
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew MATUSIŃSKI Aleksander KOSTRZEBA Jacek B.D. |
Z/0286/11 Z/2913/11 Z/0658/11 |
2024 2024 2024 |
M MM MM |
||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
3 | 1.90 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok | 1986 | Sen | PD | M | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
8 | 6.30 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | +2.9 | M | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
9 | 16.28 | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | M | NOWAK Grzegorz # | Z/2107/11 | 2022 | M | |||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
2 | 72.23 | FIODOROW Joanna | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | MM | # | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 20.56 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | +2.0 | MM | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 1:46.36 | KSZCZOT Adam | RKS Łódź | 1989 | Sen | LD | MM | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
10 | 8:05.49 | DEMCZYSZAK Mateusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1986 | Sen | PD | I | # | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
6 | 7 | s | 2 | 13.89 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | Sen | KP | +1.0 | M | B.D. # | M | |||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
7 | 8:37.55 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów | 1989 | Sen | ZP | M | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
5 | 5 | s | 2 | 3:03.93 |
KRAWCZUK Łukasz JAROS Andrzej FÓRMAŃSKI Mateusz OMELKO Rafał |
POLSKA | 1989 1990 1991 1989 |
Sen | POL | -- |
B.D. |
1 |
||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
6 | 5.42 | LISEK Piotr | KMS Szczecin # | 1992 | U23 | ZP | M | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/1183/11 | 2024 | MM | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
5 | 16.25 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław | 1986 | Sen | DS | -0.1 | M | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | ||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
2 | 65.35 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław | 1983 | Sen | DS | MM | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
7 | 78.42 | GRZESZCZUK Łukasz | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | Sen | MZ | MM | KRUKOWSKI Michał | Z/2741/11 | 2020 | MM | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.36680912971497 sekund |