Bielsko-Biała 23.06.2013 III rzut ligi młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.95 | CIBA Kamila | O¦ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | +0.9 | I | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||
2 | s | 1 | 12.60 | SUROWIECKA Justyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | +0.9 | II | HOMA Wioleta # | Z/1226/14 | 2016 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 12.69 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | +0.9 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.75 | MYSZOR Karolina | MOSM Tychy | 1994 | U20 | SL | +0.9 | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 12.90 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +0.9 | III | B.D. | |||||||||
6 | s | 1 | 12.93 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.9 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 13.02 | HOŁYK Weronika | MOSM Tychy | 1996 | U18 | SL | +0.9 | III | ||||||||||
8 | s | 1 | 13.10 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.9 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
9 | s | 1 | 13.15 | GLEGOŁA Aldona | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | +0.9 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.02 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | +2.6 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.21 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | +2.6 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 13.31 | WO¬NIAK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U20 | SL | +2.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.33 | SZEWCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1995 | U20 | SL | +2.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.48 | PŁONKA Julia | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | +2.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.49 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | +2.6 | IV | ||||||||||
7 | s | 2 | 13.57 | ROIK Paulina | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | +2.6 | IV | # | |||||||||
8 | s | 2 | 13.60 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +2.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.65 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | -0.2 | IV | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | ||||||
2 | s | 3 | 13.82 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | -0.2 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.99 | BORNITA Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -0.2 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.04 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -0.2 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.04 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.2 | V | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.08 | CISZEWSKA Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -0.2 | V | # | |||||||||
7 | s | 3 | 14.16 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -0.2 | V | ||||||||||
8 | s | 3 | 14.20 | NIEWIADOMSKA Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -0.2 | V | # | |||||||||
9 | s | 3 | 14.29 | CZOPEK Weronika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 2001 | U14 | OP | -0.2 | V | # | |||||||||
1 | s | 4 | 13.89 | GWOREK Wiktoria | LKS Brzezina Osiek | 1998 | U16 | MA | +1.3 | V | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.91 | CZADER Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +1.3 | V | # | |||||||||
3 | s | 4 | 14.01 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +1.3 | V | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | ||||||
4 | s | 4 | 14.02 | PODOLAK Wiktoria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | +1.3 | V | # | |||||||||
5 | s | 4 | 14.03 | TREJDA Joanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +1.3 | V | ||||||||||
6 | s | 4 | 14.10 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +1.3 | V | ||||||||||
7 | s | 4 | 14.24 | KURKIEWICZ Maria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U14 | SL | +1.3 | V | ||||||||||
8 | s | 4 | 14.42 | PRENCEL Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +1.3 | V | ||||||||||
9 | s | 4 | 14.52 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.98 | SKORA Barbara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | +1.9 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.27 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +1.9 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.33 | HAJDUŁA Martyna | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | +1.9 | V | PĘKALA Łukasz # | 5 | ||||||||
4 | s | 5 | 14.40 | KOZAKIEWICZ Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | +1.9 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.62 | SEWERYN Natalia | JKLA Jawor Jaworzno # | 1997 | U18 | SL | +1.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 14.75 | KONARCZAK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U14 | MA | +1.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 15.09 | KACPRZYK Maria | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +1.9 | -- | # | |||||||||
8 | s | 5 | 16.34 | SMOŁKA Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U14 | SL | +1.9 | -- | # | |||||||||
s | 5 | DQ | WOJNICZ Michalina | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | +1.9 | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 13.50 | JASIK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +0.3 | IV | # | |||||||||
2 | s | 6 | 13.71 | GOMUŁA Aleksandra | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +0.3 | IV | # | |||||||||
3 | s | 6 | 13.95 | RAŻAKOWSKA Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | +0.3 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 14.25 | PRZYBYŁA Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +0.3 | V | ||||||||||
5 | s | 6 | 14.30 | SYREK Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +0.3 | V | ||||||||||
6 | s | 6 | 14.47 | GAJOWY Magdalena | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U16 | SL | +0.3 | V | ||||||||||
7 | s | 6 | 14.66 | NOWAK Kinga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.3 | -- | # | |||||||||
1 | s | 7 | 13.95 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.6 | V | # | |||||||||
2 | s | 7 | 14.01 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 2000 | U14 | SL | +0.6 | V | # | |||||||||
3 | s | 7 | 14.26 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 7 | 14.79 | KUPCZAK Adrianna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | +0.6 | -- | # | |||||||||
5 | s | 7 | 15.06 | KUPCZAK Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 7 | 15.94 | GOIK Kinga | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U14 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 16.69 | ZIĘBA Agnieszka | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.85 | SIEKIERZYCKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | +2.3 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.31 | GŁOGOWSKA Elżbieta | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | +2.3 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.50 | SAJDAK Renata | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | +2.3 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 26.85 | CHIBOWSKA Natalia | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | +2.3 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 28.36 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | +2.3 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 27.09 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | +1.6 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 28.80 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | +1.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 29.01 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | +1.6 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | ||||||
4 | s | 2 | 29.31 | WIDZYK Paulina | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U18 | SL | +1.6 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
8 | s | 50.29 | BĘBENEK Nikoletta | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
1 | s | 1 | 42.93 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U16 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 43.66 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 43.91 | DZIEDZIC Katarzyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 44.21 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U16 | MZ | III | B.D. # | Z/0511/14 | 2021 | ||||||||
5 | s | 1 | 44.83 | GRYGIEL Ilona | MKS Siechnice # | 1999 | U16 | DS | III | SOBCZYK Tomasz B.D. # | Z/2517/15 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 45.38 | SZARPAK Aleksandra | RMKS Rybnik | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 45.73 | TYPER Michalina | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | IV | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1317/16 | 2023 | ||||||||
8 | s | 1 | 46.22 | NIEDWOROK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 44.96 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 45.02 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.91 | PNIOK Martyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 46.07 | GIRYCKA Katarzyna | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 46.59 | PIERZCHAŁA Paulina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 46.91 | KRYSZTOFORSKA Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 47.23 | NOWAK Laura | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 2 | 47.42 | BIERNAT Marcelina | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | V | JARCZOK Miłosz | Z/2027/16 | 2016 | BEZ | |||||||
1 | s | 3 | 45.64 | WAŁĘGA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 46.97 | CEBRAT Anna | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 47.51 | ŁUŻNIAK Marta | MOSiR Mysłowice # | 2001 | U14 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 47.53 | GAJOWY Magdalena | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 47.95 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 48.38 | ADAMSKA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 49.43 | DRAGAN Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 50.07 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | |||||||
1 | s | 4 | 46.36 | MERTA Sandra | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 46.52 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | V | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | |||||||
3 | s | 4 | 47.31 | ZALEJSKA Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 48.19 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 48.38 | STANEK Weronika | UKS Chromik Mysłowice # | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 48.71 | SKOMSKA Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 50.14 | OSTROWICZ Dominika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 47.46 | JAWOREK Laura | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 48.61 | GˇSIOREK Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 49.67 | SZYMKO Wiktoria | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 49.70 | LANGER Agnieszka | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 52.16 | KORZEC Aleksandra | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 53.67 | BENKO Kinga | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 48.48 | JANECKA Marta | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U16 | SL | V | BONK Stanisław | ||||||||||
2 | s | 6 | 50.78 | KUNIKOWSKA Kinga | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 51.89 | BIAŁOŻYT Kinga | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 53.28 | WOJTYNEK Daria | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 54.27 | KLAUSS Dominika | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 40.09 | SIEKIERZYCKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 7 | 41.88 | SAJDAK Renata | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 43.95 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 44.56 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:36.18 | OLSZOK Oliwia | RKS ŁódĽ # | 1998 | U16 | LD | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:36.94 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 1:37.82 | HAJDA Teresa | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:39.49 | SZYJKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:43.22 | TYTKO Sara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:43.82 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | IV | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:45.70 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:46.07 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:47.36 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:48.81 | TYPER Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:49.83 | CYCOŃ Zuzanna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
s | 1 | DNF | DWORACZEK Elżbieta | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 1:47.53 | IMIENIŃSKA Iga | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:48.80 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki # | 1998 | U16 | SL | V | DYBCZYŃSKI Tomasz # | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 1:50.42 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:51.21 | CZARNOWSKA Natalia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1999 | U16 | OP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:52.09 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | |||||||
7 | s | 2 | 1:53.60 | PALACZ Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:53.61 | SKRZYNECKA Magdalena | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:53.61 | STOPYRA Natalia | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1809/15 | 2024 | 3 | |||||||
10 | s | 2 | 1:58.23 | PAŁKA Natalia | MOSiR Mysłowice # | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 1:59.59 | MATUSEK Anna | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:43.45 | ROSA Anita | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:57.86 | MAJCHEREK Kamila | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4408/15 | 2016 | 4 | |||||||
3 | s | 3 | 2:00.93 | SAWICKA Paulina | MOSiR Mysłowice # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 2:04.23 | KRÓLICZEK Faustyna | KB MOSiR Jastrzębie | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:05.30 | BIERNAT Angelika | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:08.46 | ŻUREK Justyna | MOSiR Mysłowice # | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:10.28 | LICHOSIK Aleksandra | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:10.44 | CEBRAT Paulina | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | s | 3 | 2:10.84 | PYTLARZ Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 2:10.87 | PAGIEŁA Weronika | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:20.11 | KUCŁO Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:20.43 | BUL Julia | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:21.53 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:23.30 | ZOREMBA Karolina | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:27.90 | GRUBA Justyna | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:28.49 | MIELCZAREK Maja | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:30.32 | DERLICH Anna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:30.39 | KUJAWSKA Aleksandra | UKS Olimpia Zabrze | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:31.61 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 3:33.41 | RYDZ Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0565/15 | 2017 | 3 | |||||||
11 | s | 1 | 3:33.84 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | |||||||
12 | s | 1 | 3:42.69 | GORECKO Oliwia | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:50.10 | GAŁA Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1807/15 | 2020 | 3 | |||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.51 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +2.6 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.77 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U16 | MA | +2.6 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.00 | LUDWISZEWSKA Sylwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +2.6 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.85 | PŁONKA Julia | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | +2.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 18.15 | CZOPEK Oliwia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | +2.6 | V | # | |||||||||
s | 1 | DQ | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +2.6 | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 16.76 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +1.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 17.45 | GWOREK Wiktoria | LKS Brzezina Osiek | 1998 | U16 | MA | +1.2 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.77 | ZIEMBICKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U14 | MA | +1.2 | V | GIZA Maciej B.D. # | Z/2577/15 | 2023 | |||||||
5 | s | 2 | 18.42 | KONARCZAK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U14 | MA | +1.2 | V | ||||||||||
s | 2 | DQ | JASIK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +1.2 | -- | # | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 2 | 17.15 | KOMOROWSKA Janina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U20 | SL | +1.2 | IV | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.23 |
JASIK Karolina MYSZOR Marta LEPA Klaudia ZAWRONEK Natalia |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1998 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 51.94 |
DZIEDZIC Katarzyna KOZIOŁ Paulina KWA¦NIAK Oliwia SUROWIECKA Justyna |
LUKS Zabrzeg | 1998 1998 1999 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. HOMA Wioleta |
Z/1226/14 |
2016 |
3 |
|||||||
3 | s | 1 | 52.33 |
GRYGIEL Ilona PODOLAK Wiktoria BORNITA Karolina WĘGLARZ Natalia |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
SOBCZYK Tomasz B.D. |
Z/2517/15 |
2024 |
||||||||
4 | s | 1 | 52.88 |
GLEGOŁA Aldona LUDWISZEWSKA Sylwia MAJKA Patrycja BARANEK Weronika |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 1998 1998 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | s | 1 | 53.51 |
RUSIN Anna CISZEWSKA Ewelina ADAMSKA Weronika TOPOLNICKA Adrianna |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 1998 1998 1999 |
U16 | SLK | -- |
BARSZCZ Mirosław B.D. |
Z/3569/15 |
2024 |
||||||||
6 | s | 1 | 55.82 |
IMIENIŃSKA Iga KOPKA Marcelina ZALEJSKA Monika OSTROWICZ Dominika |
CKS Budowlani Częstochowa | 1998 1998 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
Z/0511/14 |
2021 |
||||||||
7 | s | 1 | 55.87 |
NIEWIADOMSKA Wiktoria PRENCEL Aleksandra JAWOREK Laura DRAGAN Martyna |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 1998 2001 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
8 | s | 1 | 58.81 |
MALIK Sonia KACPRZYK Maria JAUERNIG Karolina STOPYRA Natalia |
TS AKS Chorzów | 1999 1999 1999 2001 |
U16 | SLK | -- |
ZIEMBA Dariusz CZECH Klaus |
Z/3187/15 Z/1809/15 |
2024 2024 |
3 3 |
|||||||
1 | s | 2 | 52.34 |
RAŻAKOWSKA Małgorzata HAJDA Teresa OLSZOK Oliwia TYTKO Sara |
MKS-MOSM Bytom | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 53.90 |
PARZYCH Weronika SZARPAK Aleksandra TREJDA Joanna JABŁOŃSKA Julia |
RMKS Rybnik | 2000 1998 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 54.39 |
BORYS Katarzyna GORZAWSKA Nicola HRUZIK Patrycja SZCZEPANIK Klaudia |
GKS Piast Gliwice | 1999 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 55.21 |
KUPCZAK Adrianna ZAMORA Małgorzata MOŁDRZYK Wiktoria NOWAK Laura |
MUKS SZS Cieszyn | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | s | 2 | 59.75 |
MĘTEL Wiktoria WOJNICZ Michalina KORZEC Aleksandra BUL Julia |
GKS Piast Gliwice | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 3 | 54.18 |
PRZYBYŁA Anna CZADER Anna KOWALSKA Weronika OSIKA Magdalena |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 3 | 55.82 |
ROIK Paulina PYKA Milena ŁUŻNIAK Marta HAJDUŁA Martyna |
MOSiR Mysłowice | 2000 2000 2001 1999 |
U16 | SLK | -- |
PĘKALA Łukasz |
5 |
|||||||||
3 | s | 3 | 60.46 |
SZCZYPKA Magdalena GREŃ Agnieszka BIAŁOŻYT Kinga ZWIAS Justyna |
LKS Pogórze Skoczów | 1999 1998 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. DYBCZYŃSKI Tomasz |
Z/0238/14 |
2018 |
BEZ |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.45 | KORDEK Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
2 | 1.40 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 1.40 | PUSTELNIK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
4 | 1.40 | RUDZIŃSKA Małgorzata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | |||||||||||||
5 | 1.35 | SIEDLACZEK Sara | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
6 | 1.35 | LIS Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 1.35 | CHMIELOWIEC Daria | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.61 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 1992 | U23 | MA | I | # | ||||||||||||
2 | 3.31 | WIZNER Barbara | UKS Olimp Mazańcowice | 1996 | U18 | SL | I | |||||||||||||
3 | 3.21 | ¦WIERKOT Dominika | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | II | KRUPIŃSKI Piotr # | Z/0504/15 | 2020 | 1 | |||||||||
4 | 2.91 | PUCHAŁKA Agata | UKS Olimp Mazańcowice | 1997 | U18 | SL | III | KRUPIŃSKI Piotr | Z/1702/13 | 2020 | 1 | |||||||||
5 | 2.71 | RELIGA Aleksandra | UKS Olimp Mazańcowice | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 2.31 | GÓRNA Karolina | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
7 | 2.21 | PIELA Patrycja | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
8 | 2.11 | DZIENDZIEL Klaudia | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
9 | 2.01 | MROCZKO Magdalena | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
10 | 2.01 | KUGLARZ Natalia | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
11 | 1.91 | MROCZKO Aleksandra | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
12 | 1.91 | DZIEMIŃSKA Natalia | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3.38 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 2000 | U14 | SL | +0.2 | -- | # | ||||||||||||
3.60 | NOWAK Anna | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +1.4 | -- | |||||||||||||
3.64 | MĘTEL Wiktoria | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | 0.0 | -- | # | ||||||||||||
4.29 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | -0.7 | -- | |||||||||||||
4.47 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -3.3 | -- | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||||||
1 | 5.06 | MYSZOR Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +1.7 | IV | ||||||||||||
2 | 4.89 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +2.8 | IV | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||||
3 | 4.71 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | +1.7 | V | ||||||||||||
4 | 4.52 | MAJKA Patrycja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -1.3 | V | ||||||||||||
5 | 4.49 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||||
6 | 4.49 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 4.43 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | +2.2 | -- | ||||||||||||
8 | 4.39 | ZARĘBSKA Ewelina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||||
9 | 4.31 | CIE¦LOK Zuzanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +2.7 | -- | ||||||||||||
10 | 4.25 | PAJˇK Marzena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
11 | 4.22 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +1.6 | -- | ||||||||||||
12 | 3.79 | MĘTEL Wiktoria | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | +2.1 | -- | # | |||||||||||
13 | 3.69 | NOWAK Anna | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +2.4 | -- | ||||||||||||
14 | 3.64 | BIAŁOUSOW Olga | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||||
15 | 3.48 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 2000 | U14 | SL | +3.3 | -- | # | |||||||||||
16 | 3.43 | RYBIŃSKA Anna | UKS Olimp Mazańcowice | 1998 | U16 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||||
17 | 3.39 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||||
18 | 3.39 | TURKOWSKA Alicja | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U14 | SL | +2.0 | -- | # | |||||||||||
19 | 3.09 | KONDERLA Natalia | niest. Katowice # | 2001 | U14 | SL | +1.5 | -- | JUSTYNIAK Joanna B.D. # | , Z/3472/15 | , 2016 | 5 | LDK! | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.92 | RAŃDA Aleksandra | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 9.94 | HARĘDZIŃSKA Magdalena | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 9.77 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
4 | 9.41 | SMENTEK Paulina | UKS Chromik Mysłowice # | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 9.25 | MAKSYMOWICZ Sonia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
6 | 9.08 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 8.66 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
8 | 8.61 | MRACHACZ Dagmara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
9 | 7.19 | ZIMNY Ewelina | UKS Olimp Mazańcowice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
10 | 5.64 | SZOT Angelika | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.88 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 27.88 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 44.94 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 35.18 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin | 1996 | U18 | SL | IV | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | |||||||||
2 | 30.18 | ŻELAZOWSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 28.08 | SCHABEK Wiktoria | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | # | ||||||||||||
4 | 27.13 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
5 | 24.07 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 21.87 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
7 | 19.99 | LEBIODA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17:07.49 | UJMA Daria | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 17:27.67 | FIMOWICZ Patrycja | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 19:20.10 | MARZEC Daria | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | V | KOBĘDZA Jan | Z/0364/15 | 2016 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 19:37.54 | MĘDROŃ Patrycja | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 21:13.12 | LUBECKA Paulina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan | Z/0366/15 | 2016 | 4 | |||||||
6 | s | 1 | 22:53.78 | GROBARCZYK Natalia | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -- | KOBĘDZA Jan # | Z/4404/15 | 2016 | 4 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.29 | DUSZYŃSKI Kajetan | AZS ŁódĽ # | 1995 | U20 | LD | 0.0 | II | WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | Z/3203/11 | 2024 | M | ||||||
2 | s | 1 | 11.34 | MITKA Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U20 | MA | 0.0 | III | B.D. # | M | ||||||||
3 | s | 1 | 11.41 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.62 | DOBOSZ Igor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.69 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.72 | ROLLIK Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 11.86 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
8 | s | 1 | 11.98 | OLBER Tomasz | LUKS Zabrzeg | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.92 | TARNAWA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.96 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
3 | s | 2 | 11.97 | KUBICA Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | B.D. # | 4 | ||||||||
4 | s | 2 | 12.02 | ROKITKA Szymon | LUKS Zabrzeg | 1996 | U18 | SL | 0.0 | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0954/13 | 2015 | BEZ | ||||||
5 | s | 2 | 12.06 | MARSZAŁEK Marcel | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.08 | MLECZKO Wojciech | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
7 | s | 2 | 12.35 | MAZUR Mateusz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
8 | s | 2 | 12.38 | LASOTA Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U20 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.26 | WALA Sławomir | niestowarzyszony # | 1996 | U18 | -1.2 | -- | B.D. | Z/1185/12 | 2016 | BEZ | |||||||
2 | s | 3 | 12.45 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U16 | SL | -1.2 | V | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | ||||||
3 | s | 3 | 12.50 | SOCHIERA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -1.2 | V | # | |||||||||
4 | s | 3 | 12.51 | PRZYBYŁA Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -1.2 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.72 | SCHABIKOWSKI Dominik | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -1.2 | V | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.85 | KOŁODZIEJ Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -1.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.93 | SIKORA Patryk | MKS Tempo Kęty | 1997 | U18 | MA | -1.2 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 13.10 | PRZERADZKI Kamil | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -1.2 | -- | ||||||||||
9 | s | 3 | 13.75 | KONDERLA Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.64 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +1.5 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.50 | GOJD¬ Dorian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +1.5 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.95 | LIPIŃSKI Patryk | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 13.00 | RAJWA Jakub | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +1.5 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 13.05 | KAMPIK Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 13.09 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | +1.5 | -- | # | |||||||||
7 | s | 4 | 13.15 | SADOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +1.5 | -- | # | |||||||||
8 | s | 4 | 13.23 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.86 | STRZELIŃSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | +0.6 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.53 | GÓRALSKI Karol | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | +0.6 | V | # | |||||||||
3 | s | 5 | 13.02 | TURAŁA Maurycy | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 13.40 | SZWAGIERCZAK Maciej | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +0.6 | -- | # | |||||||||
5 | s | 5 | 13.42 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 13.44 | MAĆKOWIAK Jakub | MOSM Tychy | 2000 | U14 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 13.90 | SOPORSKI Michał | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
8 | s | 5 | 14.04 | MANTYKIEWICZ Dawid | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 13.74 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -0.6 | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | ||||||
2 | s | 6 | 13.97 | KOCHAŃSKI Patryk | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 14.02 | CYPCER Mateusz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 14.32 | BOBIŃSKI Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 14.54 | GILNER Tomasz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -0.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 14.64 | SZWEDA Mikołaj | MOSM Tychy | 2000 | U14 | SL | -0.6 | -- | ||||||||||
s | 6 | DQ | WYSOCKI Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -0.6 | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.94 | SMOLEŃ Rafał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1994 | U20 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 22.37 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.99 | LECHOSZEST Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 24.52 | KURUC Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 25.51 | SŁOWIOK Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.70 | KUBICKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 39.24 | KOWAL Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 39.57 | NOREK Jakub | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 39.88 | SZPUNAR Dawid | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 40.72 | ZALASIŃSKI Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 43.17 | KRAKOWSKI Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 44.54 | GAWRYSZ Aleksander | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
s | 1 | DQ | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.05 | WALA Sławomir | niestowarzyszony # | 1996 | U18 | -- | B.D. | Z/1185/12 | 2016 | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 41.24 | ZATORSKI Mikołaj | MKS Iskra Pszczyna | 1999 | U16 | SL | V | BIELA Marek B.D. | Z/0308/15 | 2017 | ||||||||
3 | s | 2 | 41.25 | JUZYSZYN Patryk | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 44.85 | CZADER Hubert | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 45.27 | TRZECIAKIEWICZ Marek | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 45.92 | SZYCHTA Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 2 | 47.05 | PAJˇK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 49.69 | KUCZERA Artur | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 38.42 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 40.10 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | IV | BONK Stanisław # | ||||||||||
3 | s | 3 | 41.28 | MAKSYMOWICZ Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | V | CZECH Klaus | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 41.53 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | ||||||||
5 | s | 3 | 42.83 | LATKA Adrian | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 43.59 | STANISZEWSKI Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 44.79 | ANTOSZCZAK Kamil | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 3 | 54.26 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie # | 2003 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 34.66 | DUSZYŃSKI Kajetan | AZS ŁódĽ # | 1995 | U20 | LD | -- | WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | Z/3203/11 | 2024 | M | |||||||
2 | s | 4 | 35.75 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 37.24 | LECHOSZEST Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 37.46 | MARSZAŁEK Marcel | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 38.53 | MLECZKO Wojciech | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 38.74 | KURUC Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
s | 4 | DQ | SMOLEŃ Rafał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1994 | U20 | SL | -- | # | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.84 | MIROWSKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 51.46 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 52.70 | PIECZKO Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 52.75 | WRZAŁEK Wojciech | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 53.51 | NADOLSKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 53.90 | KRAKOWCZYK Kamil | KB MOSiR Jastrzębie | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 54.95 | BABULA Przemysław | GKS Piast Gliwice | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.54 | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:32.77 | MŁYNEK Rafał | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:34.99 | MICHALAK Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:35.36 | HOJKA Daniel | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:35.88 | GNIDA Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:36.42 | PODYMA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:37.23 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:37.82 | GÓRSKI Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:38.08 | BARNACH Krzysztof | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:38.91 | SKRZYPOŃ Mateusz | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:41.96 | SKOWRONEK Kamil | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | TUREK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0522/14 | 2019 | 3 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:37.01 | KUPCZEWSKI Krystian | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:39.05 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:47.54 | E A | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:41.02 | KORCZYK Dariusz | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:43.06 | ZAJAC Sebastian | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:43.96 | KOWALCZYK Piotr | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:44.05 | HADAMIK Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:45.82 | ZIELIŃSKI Dawid | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:46.84 | KUPCZEWSKI Arkadiusz | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:47.06 | MITRĘGA Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 1:48.41 | GRABARCZYK Bartłomiej | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 1:51.75 | CHMIELEWSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 1:54.18 | LIS Przemysław | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
13 | s | 2 | 2:04.17 | BABKIEWICZ Damian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:35.28 | WĘGLER Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 2:35.73 | ZACZEK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:47.92 | FICA Damian | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:49.30 | ZADWORNY Jan | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:50.35 | KRYWULT Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:50.89 | GRYGIEL Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:52.82 | WALECZKO Mario | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:53.27 | JĘDRUCH Przemysław | UKS Olimpia Zabrze | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:53.43 | LEWICKI Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:00.24 | ZAWODNIAK Tomasz | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:01.41 | DIMITRUK Kamil | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:01.59 | KALUS Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:40.34 | BIAŁEK Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:53.48 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:57.71 | KMIECIK Bartosz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:00.25 | DUBEL Rafał | UKS Olimpia Zabrze | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:01.85 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | ||||||||
6 | s | 2 | 3:09.68 | KOCUREK Bartłomiej | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:15.77 | NALBORCZYK Tymoteusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:19.11 | POCIECHA Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:20.19 | BEKER Norman | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:31.79 | CYRAN Przemysław | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -- | # | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 19.24 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 20.27 | KORZUCH Błażej | MOSM Tychy | 1998 | U16 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.20 | ROKITKA Szymon | LUKS Zabrzeg | 1996 | U18 | SL | +1.4 | III | KOBĘDZA Jan | Z/0954/13 | 2015 | BEZ | ||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 15.31 | DAMASIEWICZ Aleksander | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | +1.4 | II | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.89 |
¦WIERCZYNA Bartosz KASZA Artur CHEŁCZYŃSKI Norbert POCZĘTY Jakub |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
KORZEŃ Robert B.D. B.D. BONK Stanisław |
Z/0485/14 |
2024 |
||||||||
2 | s | 1 | 48.77 |
KAMPIK Michał PRZYBYŁA Marcin FICA Damian SOCHIERA Patryk |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 48.88 |
ZALASIŃSKI Wiktor DOBOSZ Igor MICHALAK Mateusz TUREK Aleksander |
CKS Budowlani Częstochowa | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
LAMCH Czesław |
Z/0522/14 |
2019 |
3 |
|||||||
4 | s | 1 | 50.80 |
SADOWSKI Kamil KUBICKI Kamil KAMIŃSKI Krzysztof WILCZEK Bartosz |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. B.D. |
3 |
|||||||||
1 | s | 2 | 46.81 |
STEFANOWICZ Kamil ROLLIK Dawid SZTANDERSKI Kamil LIPIŃSKI Patryk |
MKS-MOSM Bytom | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
Z/0680/14 |
2019 |
1 |
|||||||
2 | s | 2 | 50.15 |
BARNACH Krzysztof KULPECKI Filip CIE¦LIK Wojciech LEWICKI Patryk |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 51.26 |
KOŁODZIEJCZYK Daniel SZWAGIERCZAK Maciej GÓRCZYŃSKI Jonatan GAWRYSZ Aleksander |
TS AKS Chorzów | 1998 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
4 | s | 2 | 52.06 |
GILNER Tomasz LATKA Adrian ¦WIST Jakub MAZUR Mateusz |
RMKS Rybnik | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 53.00 |
RAJWA Jakub JUZYSZYN Patryk ANTOSZCZAK Kamil NOREK Jakub |
TS AKS Chorzów | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
6 | s | 2 | 53.13 |
CZADER Hubert WANDZEL Mateusz STANISZEWSKI Kamil SCHABIKOWSKI Dominik |
KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.85 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 1.60 | OSTROWSKI Jakub | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
3 | 1.60 | ¦WIDERGOŁ Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 1.55 | WILCZEK Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | 1.55 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 1.45 | ŻEBRANOWICZ Robert | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.81 | KUPKA Kamil | UKS Olimp Mazańcowice | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 2.51 | GAWŁOWSKI Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U14 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 2.31 | CIESIELSKI Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 2.31 | WRÓBEL Mateusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 2.11 | KANIA Piotr | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 2.01 | FOLEK Damian | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3.25 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -0.3 | -- | # | ||||||||||||
1 | 7.16 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +1.0 | II | ||||||||||||
2 | 6.46 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | U23 | SL | +1.5 | III | B.D. JUSTYNIAK Joanna # | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | ||||||||
3 | 6.33 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | 0.0 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
4 | 6.10 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||||
5 | 6.02 | KUBALA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | +0.3 | IV | ||||||||||||
6 | 5.97 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +1.7 | IV | ||||||||||||
7 | 5.86 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||||
8 | 5.67 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +1.0 | V | # | |||||||||||
9 | 5.55 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | B.D. | |||||||||||
10 | 5.48 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | +1.5 | -- | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | |||||||||
11 | 5.27 | PAWLIK Kamil | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +1.7 | -- | ||||||||||||
12 | 5.19 | SCHABIKOWSKI Dominik | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||||
13 | 5.02 | KOŁODZIEJCZYK Daniel | TS AKS Chorzów | 1998 | U16 | SL | +0.3 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
14 | 4.97 | PODOLSKI Filip | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||||
15 | 4.96 | SMOLAK Paweł | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
16 | 4.81 | GOJD¬ Dorian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||||
17 | 4.66 | GÓRCZYŃSKI Jonatan | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||||
18 | 4.12 | ¦WIST Jakub | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -0.7 | -- | ||||||||||||
19 | 4.00 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | +3.3 | -- | # | |||||||||||
20 | 3.17 | RELIGA Kamil | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.91 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | III | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | ||||||||||
2 | 10.93 | KURA Paweł | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 9.26 | HAŁAT Marcin | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 9.08 | KOSTKA Adam | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | 9.01 | WILK Olivier | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 8.91 | PIˇTEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 8.91 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 7.26 | MROWIEC Patryk | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
9 | 6.75 | SOBIK Filip | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.52 | SMOŁKA Przemysław | niest. Katowice | 1992 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.06 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | II | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | ||||||||||
2 | 36.60 | WIECZOREK Bartosz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
3 | 34.06 | GAWLAS Szymon | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.28 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 37.92 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | IV | PIˇTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | ||||||||||
3 | 34.04 | ORŁOWSKI Rafał | RMKS Rybnik | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 29.68 | TROSZKA Jonasz | RMKS Rybnik | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.02 | HUCZEK Kamil | LKS Brzezina Osiek | 1997 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 32.88 | KLEKOCIŃSKI Dawid | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.37 | DYCZEK Kajetan | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
2 | 39.61 | HAŁAT Marcin | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | V | |||||||||||||
3 | 35.96 | GAWEŁEK Mateusz | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 25.56 | KU¬NICKI Konrad | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.14 | BARGIEL Arkadiusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
NM | ORŁOWSKI Rafał | RMKS Rybnik | 1996 | U18 | SL | -- | ||||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.04 | MENDELSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | II | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.3825500011444 sekund |