Stalowa Wola 15.06.2019 Letnie mistrzostwa województwa podkarpackiego Grup Naborowych LDK!. Liga LDK! - II rzut 2019 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.91 | OSTROWSKA Martyna | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | +2.3 | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | e | 1 | 9.47 | BAK Natalia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +2.3 | -- | LDK! | |||||||||
3 | e | 1 | 9.55 | DWORAK Milena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | +2.3 | -- | CZACHOR Karolina # | Z/6767/21 | 2022 | |||||||
4 | e | 1 | 9.61 | GRYNDZIA Wiktoria | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | +2.3 | -- | KULIG Marzena # | Z/3536/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | e | 1 | 9.85 | KOŁODZIEJ Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +2.3 | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/0972/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | e | 1 | 10.24 | DOBROWOLSKA Laura | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | +2.3 | -- | ŻAK Dariusz # | Z/1722/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | e | 1 | 10.44 | WISZ Jagoda | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +2.3 | -- | ||||||||||
8 | e | 1 | 12.60 | JUHAN Julia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | +2.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.93 | KRZANOWSKA Julia | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | FUTYMA Zygmunt # | Z/5551/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | e | 2 | 9.37 | MIELNIK Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | SUGIER Maria # | Z/2610/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | e | 2 | 9.41 | PTAK Martyna | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | TORBA Tomasz # | Z/3599/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | e | 2 | 9.58 | KUDYBA Hanna | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 9.67 | CZELNY Wiktoria | KKB MOSiR Krosno | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2565/21 | 2021 | |||||||
6 | e | 2 | 9.68 | JANUS Julia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 9.96 | DWORAK Martyna | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | CZACHOR Karolina # | Z/6766/21 | 2022 | |||||||
8 | e | 2 | 10.17 | KROK Sandra | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 9.48 | MAJEWSKA Martyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -0.6 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 9.86 | LETNIOWSKA Julia | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | -0.6 | -- | ŻAK Dariusz | Z/3433/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | e | 3 | 10.37 | NYKIEL Ewa | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 10.52 | BABULA Monika | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 10.63 | CZACHOR Maria | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2009 | U12 | PK | -0.6 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/6765/21 | 2024 | |||||||
6 | e | 3 | 10.69 | KOŁODZIEJCZYK Milena | MKL Sparta Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | -0.6 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 10.78 | ANDRUSIEWICZ Alicja | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | -0.6 | -- | ŻAK Dariusz # | Z/1721/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | e | 3 | 10.92 | LORENC Karolina | KKB MOSiR Krosno | 2008 | U12 | PK | -0.6 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2566/21 | 2021 | |||||||
1 | e | 4 | 9.49 | DEJNAKA Maria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.1 | -- | LDK! | |||||||||
2 | e | 4 | 9.90 | PIECHNIAK Nikola | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | +0.1 | -- | LDK! | |||||||||
3 | e | 4 | 9.98 | BAŁA Sara | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2009 | U12 | PK | +0.1 | -- | BIGUS Anna # | Z/3233/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | e | 4 | 10.16 | KRAMEK Amelia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2010 | U12 | PK | +0.1 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 10.36 | BŁAZIAK Maja | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +0.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 10.76 | PRACHOWSKA Hanna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | e | 4 | 11.36 | STACHURA Daria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.1 | -- | ||||||||||
8 | e | 4 | 11.51 | ULASZEK Weronika | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 9.41 | SĘK Laura | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | ||||||||||
2 | e | 5 | 9.67 | ŻAK Nella | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | e | 5 | 9.96 | FALKOWSKA Klaudia | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | OLEKSYK Grzegorz # | |||||||||
4 | e | 5 | 10.06 | DUFAJ Klaudia | KKB MOSiR Krosno | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 10.06 | CZARNY Julia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | BARSZCZ Mirosław # | Z/0058/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | e | 5 | 10.15 | LIS Marlena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | MOŹDZIOCH Adolf # | Z/3239/19 | 2021 | |||||||
7 | e | 5 | 10.45 | PROCYK Maja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +2.2 | -- | ||||||||||
8 | e | 5 | 10.82 | NAZARCZUK Lena | KML Lubaczów # | 2010 | U12 | PK | +2.2 | -- | WAŻNY Stanisław # | Z/3395/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | e | 6 | 10.17 | MECLAR Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | -0.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 6 | 10.22 | KIJOWSKA Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -0.1 | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | e | 6 | 10.68 | NIEMIEC Kornelia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | e | 6 | 10.95 | STRZAŁKA Kamila | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2009 | U12 | PK | -0.1 | -- | BIGUS Anna # | Z/3237/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | e | 6 | 11.04 | PANKIEWICZ Amelia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | -0.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 6 | 11.27 | RZOŃCA Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 8.89 | KRZANOWSKA Julia | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | FUTYMA Zygmunt # | Z/5551/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | f | A | 9.01 | OSTROWSKA Martyna | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | f | A | 9.24 | PTAK Martyna | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | TORBA Tomasz # | Z/3599/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | A | 9.40 | MIELNIK Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | SUGIER Maria # | Z/2610/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | A | 9.50 | SĘK Laura | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | f | A | 9.51 | BAK Natalia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | LDK! | |||||||||
7 | f | A | 9.59 | DEJNAKA Maria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | LDK! | |||||||||
8 | f | A | 9.59 | MAJEWSKA Martyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.94 | CISŁO Emilia | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -1.0 | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 1 | 14.23 | SZYMCZYSZYN Milena | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -1.0 | V | # | LDK! | ||||||||
3 | e | 1 | 14.65 | SZYMASZEK Wiktoria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | -1.0 | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3195/18 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | e | 1 | 14.73 | ZIOŁOWICZ Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -1.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 15.12 | TOMKOWICZ Oliwia | KS Komunalni Sanok | 2007 | U14 | PK | -1.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | e | 1 | 15.18 | PIECZONKA Lena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | -1.0 | -- | MARSZAŁEK Alicja | Z/3709/19 | 2022 | LDK! | ||||||
7 | e | 1 | 15.39 | NAKONIECZNA Katarzyna | LKS Stal Mielec | 2007 | U14 | PK | -1.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
8 | e | 1 | 15.93 | ZAJDEL Zuzanna | KKB MOSiR Krosno | 2006 | U14 | PK | -1.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/5750/18 | 2021 | |||||||
1 | e | 2 | 14.72 | MARKOWICZ Weronika | MKS Stal Nowa Dęba | 2007 | U14 | PK | -2.4 | -- | ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz | Z/0607/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
2 | e | 2 | 14.75 | URBAŃSKA Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -2.4 | -- | SUGIER Maria # | Z/0612/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | e | 2 | 15.26 | CHOLEWA Natalia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | -2.4 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 15.29 | WÓJTOWICZ Patrycja | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | -2.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 15.74 | ŚWIĄTEK Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -2.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 16.44 | KOSZUT Julia | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2006 | U14 | PK | -2.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 14.51 | RAŚ Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -0.5 | -- | BIGUS Anna | Z/3940/19 | 2021 | |||||||
2 | e | 3 | 14.52 | BŁASZCZAK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -0.5 | -- | SUGIER Maria # | Z/3098/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | e | 3 | 14.61 | MIKA Aleksandra | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -0.5 | -- | GREGA Bartłomiej | LDK! | ||||||||
4 | e | 3 | 14.65 | WISZ Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | -0.5 | -- | KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # | , Z/4604/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | e | 3 | 14.82 | KULINOWSKA Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -0.5 | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/5574/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | e | 3 | 15.33 | WĘGLARZ Martyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | -0.5 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 16.37 | SZYMONA Izabela | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -0.5 | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3197/18 | 2021 | BEZ | ||||||
8 | e | 3 | 16.92 | WINIARSKA Zuzanna | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | -0.5 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2569/21 | 2021 | |||||||
1 | e | 4 | 14.62 | GALIK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -0.6 | -- | BIGUS Anna # | Z/4630/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
2 | e | 4 | 14.66 | KUDYBA Michalina | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -0.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 15.79 | POBUTA Łucja | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | -0.6 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2072/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | e | 4 | 15.91 | LORENC Klaudia | KKB MOSiR Krosno | 2006 | U14 | PK | -0.6 | -- | SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz | , Z/5068/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | |||||
5 | e | 4 | 16.04 | KOWALIK Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -0.6 | -- | LDK! | |||||||||
6 | e | 4 | 16.10 | KURAŚ Kinga | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | -0.6 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2718/21 | 2022 | LDK! | ||||||
7 | e | 4 | 16.13 | MAŁEK Wiktoria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -0.6 | -- | ||||||||||
8 | e | 4 | 17.95 | SZYBIAK Aleksandra | KML Lubaczów | 2007 | U14 | PK | -0.6 | -- | LDK! | |||||||||
1 | e | 5 | 16.20 | KUROWSKA Julia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | +1.8 | -- | LDK! | |||||||||
2 | e | 5 | 16.23 | WARCHOŁ Zuzanna | OLA Zachodniopomorskie | 2006 | U14 | ZP | +1.8 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 17.13 | FILA Julia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | +1.8 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 17.24 | BRZYSKA Weronika | KKL Stal Stalowa Wola # | 2007 | U14 | PK | +1.8 | -- | LDK! | |||||||||
5 | e | 5 | 18.37 | POWĘZKA Maria | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | +1.8 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 14.27 | CISŁO Emilia | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -1.8 | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | A | 14.45 | RAŚ Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -1.8 | V | BIGUS Anna | Z/3940/19 | 2021 | |||||||
3 | f | A | 14.46 | SZYMCZYSZYN Milena | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -1.8 | V | # | LDK! | ||||||||
4 | f | A | 14.65 | BŁASZCZAK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -1.8 | -- | SUGIER Maria # | Z/3098/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | A | 14.81 | GALIK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -1.8 | -- | BIGUS Anna # | Z/4630/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
6 | f | A | 15.00 | MIKA Aleksandra | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -1.8 | -- | GREGA Bartłomiej | LDK! | ||||||||
7 | f | A | 15.13 | SZYMASZEK Wiktoria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | -1.8 | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3195/18 | 2024 | BEZ | ||||||
8 | f | A | 15.33 | WISZ Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | -1.8 | -- | KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # | , Z/4604/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.95 | KIJOWSKA Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 1 | 59.01 | FALKOWSKA Klaudia | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | ||||||||||
3 | s | 1 | 60.79 | WACHTA Klara | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2012 | U12 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/6340/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 61.19 | SZWEDKA Gloria | MKS GALA Gdańsk # | 2009 | U12 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/11444/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 63.26 | SIKOR Tycjana | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 55.90 | DEJNAKA Maria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 58.09 | DWORAK Milena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | -- | CZACHOR Karolina # | Z/6767/21 | 2022 | ||||||||
3 | s | 2 | 59.70 | ANDRUSIEWICZ Alicja | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | -- | ŻAK Dariusz # | Z/1721/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 63.29 | BABULA Marika | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 3 | 53.03 | PTAK Martyna | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -- | TORBA Tomasz # | Z/3599/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 3 | 54.46 | LETNIOWSKA Julia | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | -- | ŻAK Dariusz | Z/3433/19 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 54.83 | BAK Natalia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 57.04 | DOBROWOLSKA Laura | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | -- | ŻAK Dariusz # | Z/1722/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 3 | 57.39 | GRYNDZIA Wiktoria | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -- | KULIG Marzena # | Z/3536/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 4 | 51.88 | MATYJASIK Helena | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 58.41 | OZIMEK Hanna | KML Lubaczów | 2008 | U12 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 4 | 63.49 | RYBCZAK Oliwia | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 65.98 | MALEC Julia | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 56.90 | GRABIŃSKA Amelia | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 5 | 57.67 | MUCHA Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 58.63 | STANKIEWICZ Pola | KML Lubaczów # | 2008 | U12 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 5 | 61.14 | GUZ Oktawia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 5 | 62.82 | ADAMAREK Wiktoria | KML Lubaczów | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 46.25 | WAL Olga | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | IV | ŻĄDŁO Magdalena # | LDK! | |||||||||
2 | s | 6 | 46.78 | MARKOWICZ Weronika | MKS Stal Nowa Dęba | 2007 | U14 | PK | V | ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz | Z/0607/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 6 | 47.67 | SZYMCZYSZYN Milena | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | V | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 6 | 47.90 | BŁASZCZAK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | V | SUGIER Maria # | Z/3098/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | s | 6 | 51.68 | WISZ Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | -- | KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # | , Z/4604/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 6 | 54.89 | WILK Anna | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/2567/21 | 2021 | ||||||||
7 | s | 6 | 60.67 | PARYLAK Anna | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 48.66 | KORZĘPA Karolina | MKS Stal Nowa Dęba # | 2006 | U14 | PK | -- | ZIĘBA Julian # | Z/3338/18 | 2022 | LDK! | |||||||
2 | s | 7 | 49.09 | BIS Klaudia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 49.91 | KUDYBA Michalina | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 50.66 | KULINOWSKA Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/5574/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | s | 7 | 51.13 | MIKA Aleksandra | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -- | GREGA Bartłomiej | LDK! | |||||||||
6 | s | 7 | 55.27 | KOSZUT Julia | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 7 | 63.48 | CHABKO Julita | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -- | MIELNIKIEWICZ Lucjan | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 8 | 48.58 | CHMURA Natalia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 52.88 | KOSZTYŁA Emilia | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 55.30 | KOWALIK Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 8 | 57.59 | KURAŚ Kinga | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/2718/21 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | s | 8 | 58.92 | DEMBICZAK Aleksandra | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 8 | 64.55 | WOŁTOSZ Martyna | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:57.24 | SZEWCZYK Weronika | LUKS Burza Rogi | 2008 | U12 | PK | -- | SZEWCZYK Sławomir SZEWCZYK Sławomir # | Z/5557/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 1:57.77 | MISZTAL Magdalena | KML Lubaczów # | 2008 | U12 | PK | -- | WAŻNY Stanisław # | Z/3397/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 1:58.66 | SIKOR Tycjana | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:01.12 | KUCAP Marlena | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | B.D. | Z/3477/20 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 2:02.27 | ZIĘBA Karolina | MKS Stal Nowa Dęba | 2009 | U12 | PK | -- | ZIĘBA Julian # | Z/1194/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 2:26.99 | WAŻNY Gabriela | KML Lubaczów | 2009 | U12 | PK | -- | WAŻNY Stanisław # | Z/3398/20 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 2:27.86 | KOWALSKA Matylda | KKS Victoria Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:34.33 | WSZOŁA Michalina | niest. Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:45.17 | ŻACZEK Daria | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:52.99 | ISKRA Julia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:46.87 | WAL Martyna | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | V | ŻĄDŁO Magdalena # | LDK! | |||||||||
2 | s | 2 | 1:48.55 | MILCZANOWSKA Zuzanna | MKS Stal Nowa Dęba | 2006 | U14 | PK | V | ZIĘBA Julian # | Z/1193/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 1:51.33 | GRZELAK Aleksandra | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -- | TORBA Agnieszka # | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 2 | 1:53.03 | CHUDZIK Amelia | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -- | ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # | , Z/2386/18 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 2 | 1:56.18 | JASKOT Emilia | MKS Stal Nowa Dęba | 2006 | U14 | PK | -- | ŻAK Dariusz # | Z/1461/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 2 | 1:56.49 | ZIOŁOWICZ Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:56.54 | PROCYK Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | -- | SUGIER Maria # | Z/5761/18 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 2 | 2:01.35 | MAKOŚ Amelia | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/2075/21 | 2022 | LDK! | |||||||
9 | s | 2 | 2:02.83 | KYC Julia | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | s | 2 | 2:04.73 | PRESZ Julia | KML Lubaczów | 2007 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 2 | 2:09.08 | MAJKA Emilia | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | -- | DUDA Bogusław # | Z/4611/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
12 | s | 2 | 2:11.48 | WOŁK Martyna | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2007 | U14 | PK | -- | B.D. | Z/3478/20 | 2020 | LDK! | |||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.43 | MOSKAL Kinga | TS Sokół Jasło # | 2007 | U14 | PK | +1.2 | -- | NOWOSIELSKI Lucjan | Z/3689/21 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 16.59 | MAJKA Emilia | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | +1.2 | -- | DUDA Bogusław # | Z/4611/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | s | 1 | 16.69 | KORZĘPA Karolina | MKS Stal Nowa Dęba # | 2006 | U14 | PK | +1.2 | -- | ZIĘBA Julian # | Z/3338/18 | 2022 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 17.08 | ŚWIĄTEK Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | +1.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 17.40 | OZIMEK Nelly | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2007 | U14 | PK | +1.2 | -- | CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # | Z/3451/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.30 | WĘGRZYN Karolina | LKS Stal Mielec | 2007 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.25 | LACHCIK Zofia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3198/18 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 1.05 | STRZAŁKA Małgorzata | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3200/18 | 2023 | BEZ | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 4.43 | KRZANOWSKA Julia | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | FUTYMA Zygmunt # | Z/5551/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 1 | 4.15 | OSTROWSKA Martyna | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | 1 | 3.95 | MRUGAŁA Łucja | KS Komunalni Sanok | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | JANIK Emilia # | Z/2578/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 1 | 3.90 | CZELNY Wiktoria | KKB MOSiR Krosno | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2565/21 | 2021 | ||||||||
5 | 1 | 3.79 | GRABIŃSKA Amelia | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | 1 | 3.77 | DUFAJ Klaudia | KKB MOSiR Krosno | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
7 | 1 | 3.75 | PIECHNIAK Nikola | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||
8 | 1 | 3.68 | MUCHA Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
9 | 1 | 3.68 | MAJEWSKA Martyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
10 | 1 | 3.68 | LIS Marlena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | MOŹDZIOCH Adolf # | Z/3239/19 | 2021 | ||||||||
11 | 1 | 3.65 | JANUS Julia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
12 | 1 | 3.63 | CZACHOR Maria | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/6765/21 | 2024 | ||||||||
13 | 1 | 3.61 | KOŁODZIEJ Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/0972/21 | 2024 | LDK! | |||||||
14 | 1 | 3.54 | BŁAZIAK Maja | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
15 | 1 | 3.52 | KROK Sandra | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
16 | 1 | 3.50 | CZARNY Julia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | BARSZCZ Mirosław # | Z/0058/21 | 2024 | LDK! | |||||||
17 | 1 | 3.48 | MIĄSO Emilia | CWKS Resovia Rzeszów | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | WRÓBEL Marcin # | Z/3687/21 | 2024 | LDK! | |||||||
18 | 1 | 3.42 | SZWEDKA Gloria | MKS GALA Gdańsk # | 2009 | U12 | PM | 0.0 | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/11444/21 | 2024 | LDK! | |||||||
19 | 1 | 3.47 | SĘK Laura | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
20 | 1 | 3.38 | WYSOCKA Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
20 | 1 | 3.38 | GUZ Oktawia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
22 | 1 | 3.38 | KOŁODZIEJCZYK Milena | MKL Sparta Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
23 | 1 | 3.38 | STRZAŁKA Kamila | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | BIGUS Anna # | Z/3237/19 | 2024 | LDK! | |||||||
24 | 1 | 3.38 | NYKIEL Ewa | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
25 | 1 | 3.36 | WISZ Jagoda | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
26 | 1 | 3.36 | PRACHOWSKA Hanna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
27 | 1 | 3.35 | ŻAK Nella | KKL Stal Stalowa Wola # | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
28 | 1 | 3.34 | PROCYK Maja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
29 | 1 | 3.30 | BAŁA Sara | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | BIGUS Anna # | Z/3233/19 | 2024 | LDK! | |||||||
30 | 1 | 3.27 | JUHAN Julia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
31 | 1 | 3.24 | MECLAR Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
32 | 1 | 3.22 | WOLSKA Natalia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | MOŹDZIOCH Adolf # | Z/3235/19 | 2024 | LDK! | |||||||
33 | 1 | 3.22 | LORENC Karolina | KKB MOSiR Krosno | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2566/21 | 2021 | ||||||||
34 | 1 | 3.18 | STACHURA Daria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
35 | 1 | 3.01 | RZOŃCA Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
36 | 1 | 2.95 | ULASZEK Weronika | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
37 | 1 | 2.70 | SZAŁAŃSKA Dominika | CWKS Resovia Rzeszów # | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | SAMAGALSKI Tomasz # | Z/2798/23 | 2024 | LDK! | |||||||
38 | 1 | 2.57 | ANDRUSIEWICZ Oliwia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
39 | 1 | 2.32 | KRAMEK Amelia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2010 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
40 | 1 | 2.14 | PANKIEWICZ Amelia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
1 | 2 | 4.58 | SZYMASZEK Wiktoria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | 0.0 | V | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3195/18 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | 2 | 4.55 | URBAŃSKA Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | 0.0 | V | SUGIER Maria # | Z/0612/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 2 | 4.47 | CHMURA Natalia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
4 | 2 | 4.33 | WAL Olga | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | ŻĄDŁO Magdalena # | LDK! | |||||||||
5 | 2 | 4.25 | WĘGRZYN Karolina | LKS Stal Mielec | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | # | ||||||||||
6 | 2 | 4.25 | RAŚ Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | BIGUS Anna | Z/3940/19 | 2021 | ||||||||
7 | 2 | 4.09 | MAKOŚ Amelia | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2075/21 | 2022 | LDK! | |||||||
8 | 2 | 4.08 | PIECZONKA Lena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | MARSZAŁEK Alicja | Z/3709/19 | 2022 | LDK! | |||||||
9 | 2 | 4.05 | TOMKOWICZ Oliwia | KS Komunalni Sanok | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | 2 | 4.02 | NAKONIECZNA Katarzyna | LKS Stal Mielec | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
11 | 2 | 4.02 | MAŁEK Wiktoria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
12 | 2 | 3.90 | GALIK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | BIGUS Anna # | Z/4630/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
13 | 2 | 3.90 | UCHEREK Emilia | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | SZEWCZYK Sławomir # | Z/5404/19 | 2019 | LDK! | |||||||
14 | 2 | 3.78 | CZAJKA Karolina | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
15 | 2 | 3.75 | CHABKO Julita | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | MIELNIKIEWICZ Lucjan | BEZ | LDK! | ||||||||
16 | 2 | 3.70 | RYŚ Weronika | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | TORBA Agnieszka # | BEZ | LDK! | ||||||||
17 | 2 | 3.68 | WĘGLARZ Martyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
18 | 2 | 3.64 | ULIASZ Julita | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
19 | 2 | 3.61 | WINIARSKA Zuzanna | KKB MOSiR Krosno | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2569/21 | 2021 | ||||||||
20 | 2 | 3.57 | BYZDRA Natalia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
21 | 2 | 3.46 | GÓRECZNY Oliwia | MKL Sparta Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
22 | 2 | 3.44 | MALAWICKA Ewa | LUKS Burza Rogi | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
23 | 2 | 3.30 | OZIMEK Nelly | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # | Z/3451/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
24 | 2 | 3.18 | PIECUCH Nina | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
25 | 2 | 2.94 | WARCHOŁ Zuzanna | KKS Victoria Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
26 | 2 | 2.84 | FILA Julia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
27 | 2 | 2.78 | POWĘZKA Maria | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.70 | MADURA Wiktoria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf # | Z/3231/19 | 2021 | ||||||||
2 | f | 1 | 9.62 | CIEĆKO Zuzanna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2007 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.31 | ZAWOJOWSKA Aleksandra | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.27 | STRZAŁKA Małgorzata | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3200/18 | 2023 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 8.20 | LACHCIK Zofia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3198/18 | 2021 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 7.85 | KUPINIAK Honorata | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2007 | U14 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 7.63 | MOSKAL Kinga | TS Sokół Jasło # | 2007 | U14 | PK | -- | NOWOSIELSKI Lucjan | Z/3689/21 | 2022 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 7.02 | ZAJĄC Monika | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2007 | U14 | PK | -- | B.D. | Z/3480/20 | 2020 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 7.00 | RYŚ Izabela | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3199/18 | 2021 | BEZ | |||||||
10 | f | 1 | 6.67 | SZYMONA Izabela | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3197/18 | 2021 | BEZ | |||||||
11 | f | 1 | 6.67 | ZASADNI Aleksandra | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | MOŹDZIOCH Adolf | Z/3648/18 | 2021 | BEZ | |||||||
12 | f | 1 | 6.40 | ZYGMUNT Weronika | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.00 | ZAWOJOWSKI Wojciech | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | +2.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 1 | 9.05 | KOSZUT Jan | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | +2.1 | -- | B.D. | Z/3472/20 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | e | 1 | 9.64 | KOT Paweł | KS Komunalni Sanok | 2009 | U12 | PK | +2.1 | -- | JANIK Emilia # | Z/13608/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | e | 1 | 9.75 | PASZKOWSKI Kajetan | KKB MOSiR Krosno | 2009 | U12 | PK | +2.1 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2568/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | e | 1 | 9.81 | BROŻONOWICZ Leon | LKS Stal Mielec | 2009 | U12 | PK | +2.1 | -- | TORBA Tomasz # | Z/2588/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | e | 1 | 9.82 | FAMURAT Oliwier | ULKS Technik Trzcinica | 2009 | U12 | PK | +2.1 | -- | ||||||||||
7 | e | 1 | 10.70 | STEFANIK Patryk | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | +2.1 | -- | ||||||||||
8 | e | 1 | 10.74 | MIELNIK Igor | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 2011 | U12 | PK | +2.1 | -- | SUGIER Krzysztof | Z/4454/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | e | 2 | 8.82 | NIEZGODA Oskar | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | +0.7 | -- | B.D. | Z/3240/19 | 2019 | |||||||
2 | e | 2 | 9.20 | MYŚLIWIEC Tomasz | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | +0.7 | -- | LDK! | |||||||||
3 | e | 2 | 9.53 | SZYMCZYSZYN Szymon | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.7 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.66 | KOWALCZYK Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 10.16 | SZYPUŁA Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | +0.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 10.31 | BŁYSKAL Michał | MKL Sparta Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 10.77 | BURKIEWICZ Norbert | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | +0.7 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/0013/23 | 2024 | |||||||
8 | e | 2 | 10.79 | ŚNIOSEK Hubert | KKS Victoria Stalowa Wola | 2010 | U12 | PK | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 9.04 | MAJKA Dominik | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | +0.3 | -- | KOWAL Piotr # | Z/4610/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | e | 3 | 9.58 | GRZYWACZ Aleksander | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +0.3 | -- | SUGIER Maria # | Z/5748/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | e | 3 | 9.75 | ŁADZIAK Szymon | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.99 | PYZNAR Oskar | ULKS Technik Trzcinica | 2009 | U12 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 10.12 | LACH Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 10.27 | JASIURSKI Karol | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2011 | U12 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 10.28 | BORKOWSKI Piotr | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
8 | e | 3 | 10.70 | MOSKAL Antoni | TS Sokół Jasło | 2009 | U12 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 9.28 | TROJNAR Eryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +1.5 | -- | SUGIER Maria # | Z/2573/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | e | 4 | 9.82 | BURDA Filip | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 10.07 | KOPEĆ Dominik | MKS Stal Nowa Dęba | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | ŻAK Dariusz | Z/3545/19 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | e | 4 | 10.12 | KIEŁTYKA Dominik | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2009 | U12 | PK | +1.5 | -- | B.D. | Z/3481/20 | 2022 | LDK! | ||||||
5 | e | 4 | 10.71 | SEGELIN Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 10.98 | WĘGLARZ Dawid | KKS Victoria Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
7 | e | 4 | 12.94 | MICHAŁKIEWICZ Szymon | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 9.06 | ZARZYCZNY Bartłomiej | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | B.D. | Z/3453/20 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | e | 5 | 9.12 | KOBYLARZ Jakub | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 9.43 | WOŁOSZYN Franciszek | MKL Sparta Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 10.01 | TUREK Konrad | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 10.52 | LITWA Jakub | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 9.34 | CZARNECKI Jakub | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | +1.1 | -- | TORBA Tomasz # | Z/2591/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | e | 6 | 10.64 | OCZOŚ Tymoteusz | KKB MOSiR Krosno | 2010 | U12 | PK | +1.1 | -- | ||||||||||
3 | e | 6 | 10.96 | WIŚNIOWSKI Ksawery | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +1.1 | -- | ||||||||||
4 | e | 6 | 11.38 | BROŹ Kamil | KML Lubaczów | 2010 | U12 | PK | +1.1 | -- | WAŻNY Stanisław | Z/6038/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | e | 6 | 11.85 | MIELNIKIEWICZ Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | +1.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 6 | 12.83 | TULEJ Dawid | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2011 | U12 | PK | +1.1 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 9.04 | NIEZGODA Oskar | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | B.D. | Z/3240/19 | 2019 | |||||||
2 | f | A | 9.19 | ZAWOJOWSKI Wojciech | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | ||||||||||
3 | f | A | 9.24 | ZARZYCZNY Bartłomiej | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | B.D. | Z/3453/20 | 2022 | LDK! | ||||||
4 | f | A | 9.31 | MYŚLIWIEC Tomasz | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | LDK! | |||||||||
5 | f | A | 9.33 | MAJKA Dominik | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | KOWAL Piotr # | Z/4610/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
6 | f | A | 9.37 | TROJNAR Eryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | -1.9 | -- | SUGIER Maria # | Z/2573/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | A | 9.41 | KOSZUT Jan | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | B.D. | Z/3472/20 | 2022 | LDK! | ||||||
8 | f | A | 9.43 | KOBYLARZ Jakub | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | -1.9 | -- | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.07 | ZIOBRO Mateusz | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -0.9 | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 1 | 13.97 | KOŹMIC Paweł | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -0.9 | -- | ŻĄDŁO Jacek | BEZ | LDK! | |||||||
3 | e | 1 | 14.20 | SZWEDKA Emanuel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2006 | U14 | PM | -0.9 | -- | RATAJCZAK Maciej # | Z/3361/20 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | e | 1 | 14.31 | PRZETACZNIK Adrian | CWKS Resovia Rzeszów # | 2007 | U14 | PK | -0.9 | -- | WIERZBICKI Mirosław # | Z/2175/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | e | 1 | 14.32 | PIETRYCKI Paweł | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -0.9 | -- | LDK! | |||||||||
6 | e | 1 | 14.96 | WÓJCIK Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -0.9 | -- | MARSZAŁEK Alicja MARSZAŁEK Alicja | , Z/4628/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | |||||
7 | e | 1 | 15.28 | MARZEC Wiktor | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -0.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 14.06 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -0.7 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/3339/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | e | 2 | 14.32 | JANIK Jakub | KKB MOSiR Krosno | 2006 | U14 | PK | -0.7 | -- | SOCHA Tomasz | Z/5467/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
3 | e | 2 | 14.34 | KAWAŁEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 14.46 | SZALACHA Konrad | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.72 | JAWORSKI Maksymilian | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2006 | U14 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.99 | CHMURA Szymon | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -0.7 | -- | LDK! | |||||||||
7 | e | 2 | 16.94 | KONIOR Hubert | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 15.00 | RUSIN Szymon | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 15.18 | BŁAŻEJ Krzysztof | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 15.48 | WOJTAS Bartosz | ULKS Technik Trzcinica | 2007 | U14 | PK | +0.3 | -- | WOJTAS Tomasz | Z/1157/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | e | 3 | 16.13 | GRZYB Miłosz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2007 | U14 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 16.89 | SĘK Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 17.15 | METLAK Bartłomiej | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 13.16 | ZIOBRO Mateusz | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -0.3 | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | A | 13.85 | KOŹMIC Paweł | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -0.3 | -- | ŻĄDŁO Jacek | BEZ | LDK! | |||||||
3 | f | A | 13.95 | PIETRYCKI Paweł | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -0.3 | -- | LDK! | |||||||||
4 | f | A | 14.12 | JANIK Jakub | KKB MOSiR Krosno | 2006 | U14 | PK | -0.3 | -- | SOCHA Tomasz | Z/5467/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
5 | f | A | 14.15 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -0.3 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/3339/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
6 | f | A | 14.36 | PRZETACZNIK Adrian | CWKS Resovia Rzeszów # | 2007 | U14 | PK | -0.3 | -- | WIERZBICKI Mirosław # | Z/2175/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | A | 14.38 | KAWAŁEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -0.3 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.87 | KLEIBA Maciej | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/1044/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 48.22 | MAJKA Dominik | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -- | KOWAL Piotr # | Z/4610/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 49.11 | KOBYLARZ Jakub | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 52.19 | CISŁO Piotr | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | -- | ŻĄDŁO Magdalena | LDK! | |||||||||
5 | s | 1 | 52.51 | KASZANY Karol | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | Z/6110/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 55.74 | SZYMCZYSZYN Szymon | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 51.44 | ZARZYCZNY Bartłomiej | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | B.D. | Z/3453/20 | 2022 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 57.97 | NIEBIESZCZAŃSKI Dawid | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 59.81 | MOŁODYŃSKI Aleksy | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/6337/21 | 2021 | ||||||||
4 | s | 2 | 64.33 | JASIURSKI Karol | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2011 | U12 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 69.25 | PISZ Łukasz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 54.50 | TKACZ Bruno | UKS MTE Milanówek # | 2009 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/2052/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 3 | 55.73 | KOT Paweł | KS Komunalni Sanok | 2009 | U12 | PK | -- | JANIK Emilia # | Z/13608/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 57.11 | LACH Wiktor | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 59.87 | KORYL Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 59.96 | LEŚ Jan | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 64.53 | KIEŁTYKA Dominik | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2009 | U12 | PK | -- | B.D. | Z/3481/20 | 2022 | LDK! | |||||||
1 | s | 4 | 58.65 | MALEC Antoni | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 59.58 | KOMARSKI Sylwester | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | B.D. | Z/3471/20 | 2022 | LDK! | |||||||
3 | s | 4 | 62.06 | MAKOŚ Grzegorz | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 62.94 | BORKOWSKI Piotr | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 63.63 | PAJĄCZKOWSKI Piotr | KML Lubaczów | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 44.49 | ZIOBRO Mateusz | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | s | 5 | 45.91 | GABRYCHOWICZ Miłosz | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 47.00 | DĄBEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -- | KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr # | , Z/4602/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 5 | 47.07 | PIETRYCKI Paweł | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 5 | 47.92 | RUSIN Szymon | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 50.77 | JAWORSKI Maksymilian | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 58.69 | SZALACHA Michał | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.88 | KASZANY Karol | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2008 | U12 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | Z/6110/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 1:55.90 | SZWEDKA Nataniel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U12 | PM | -- | B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/11445/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 1:58.25 | JASKOT Nikodem | MKS Stal Nowa Dęba | 2008 | U12 | PK | -- | ZIĘBA Julian # | Z/1462/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 1:59.96 | KOSZUT Jan | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | B.D. | Z/3472/20 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 2:01.44 | KOPEĆ Dominik | MKS Stal Nowa Dęba | 2008 | U12 | PK | -- | ŻAK Dariusz | Z/3545/19 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 2:03.33 | TKACZ Bruno | UKS MTE Milanówek # | 2009 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/2052/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 2:13.91 | KOZAK Szymon | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2010 | U12 | PK | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:30.88 | SZUBRYCHT Maciej | LUKS Burza Rogi | 2008 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:46.92 | BOSAK Michał | KML Lubaczów # | 2007 | U14 | PK | -- | WAŻNY Stanisław # | Z/2916/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 1:47.56 | MOSKWA Radosław | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | s | 2 | 1:54.40 | SERAFIN Dominik | MKS Stal Nowa Dęba | 2007 | U14 | PK | -- | ŻAK Dariusz | Z/0634/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 2:02.83 | PACŁAWSKI Kacper | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:04.46 | ŁOSKOT Paweł | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2006 | U14 | PK | -- | B.D. | Z/3476/20 | 2021 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 2:08.97 | BOSAK Mateusz | KML Lubaczów # | 2007 | U14 | PK | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | e | 2 | 2:13.83 | MAJER Kacper | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2007 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | Z/3478/21 | 2022 | BEZ | |||||||
100 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.63 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -1.6 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/3339/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | s | 1 | 17.80 | MOSKWA Radosław | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -1.6 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | s | 1 | 19.78 | KOŹMIC Paweł | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -1.6 | -- | ŻĄDŁO Jacek | BEZ | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 20.59 | DĄBEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | -1.6 | -- | KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr # | , Z/4602/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
5 | s | 1 | 20.80 | WOJTAS Bartosz | ULKS Technik Trzcinica | 2007 | U14 | PK | -1.6 | -- | WOJTAS Tomasz | Z/1157/20 | 2024 | LDK! | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.40 | ŁUCZKA Mikołaj | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.35 | SZTUKA Igor | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | -- | TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # | , Z/3540/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 1.20 | ZDUŃ Hubert | ULKS Technik Trzcinica | 2007 | U14 | PK | -- | WOJTAS Tomasz | Z/3688/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.00 | NOWOSIELSKI Michał | TS Sokół Jasło | 2009 | U12 | PK | -- | NOWOSIELSKI Lucjan | Z/4634/21 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
NM | BROŻONOWICZ Leon | LKS Stal Mielec | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | TORBA Tomasz # | Z/2588/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
1 | 1 | 4.32 | MYŚLIWIEC Tomasz | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||
2 | 1 | 4.21 | ZAWOJOWSKI Wojciech | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
3 | 1 | 4.21 | KLEIBA Maciej | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | MAJCHROWICZ Rena # | Z/1044/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 1 | 3.99 | SZWEDKA Nataniel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U12 | PM | 0.0 | -- | B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/11445/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | 1 | 3.93 | JASKOT Nikodem | MKS Stal Nowa Dęba | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | ZIĘBA Julian # | Z/1462/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 1 | 3.92 | KOBYLARZ Jakub | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
7 | 1 | 3.90 | CZARNECKI Jakub | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | TORBA Tomasz # | Z/2591/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | 1 | 3.81 | PYZNAR Oskar | ULKS Technik Trzcinica | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
9 | 1 | 3.81 | NIEZGODA Oskar | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | B.D. | Z/3240/19 | 2019 | ||||||||
10 | 1 | 3.70 | BURDA Filip | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
11 | 1 | 3.68 | CISŁO Piotr | LKS Stal Mielec | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | ŻĄDŁO Magdalena | LDK! | |||||||||
12 | 1 | 3.66 | WOŁOSZYN Franciszek | MKL Sparta Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
13 | 1 | 3.62 | BŁYSKAL Michał | MKL Sparta Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
14 | 1 | 3.62 | KORYL Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
15 | 1 | 3.61 | MALEC Antoni | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
16 | 1 | 3.60 | ŁADZIAK Szymon | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
17 | 1 | 3.56 | LEŚ Jan | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
18 | 1 | 3.54 | PASZKOWSKI Kajetan | KKB MOSiR Krosno | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/2568/21 | 2024 | LDK! | |||||||
19 | 1 | 3.48 | NIEBIESZCZAŃSKI Dawid | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
20 | 1 | 3.52 | WĘGLARZ Dawid | KKS Victoria Stalowa Wola | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
21 | 1 | 3.51 | GRZYWACZ Aleksander | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | SUGIER Maria # | Z/5748/21 | 2024 | LDK! | |||||||
22 | 1 | 3.42 | LITWA Jakub | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
23 | 1 | 3.29 | WOŁCZAŃSKI Miłosz | LUKS Burza Rogi | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
24 | 1 | 3.24 | KOWALCZYK Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
25 | 1 | 3.16 | ŚNIOSEK Hubert | KKS Victoria Stalowa Wola | 2010 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
26 | 1 | 3.16 | OCZOŚ Tymoteusz | KKB MOSiR Krosno | 2010 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
27 | 1 | 3.16 | SZYPUŁA Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
28 | 1 | 3.11 | BURKIEWICZ Norbert | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | WĘGRZYN Monika # | Z/0013/23 | 2024 | ||||||||
29 | 1 | 3.10 | FAMURAT Oliwier | ULKS Technik Trzcinica | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
30 | 1 | 3.06 | TUREK Konrad | ULKS Technik Trzcinica | 2008 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
31 | 1 | 3.02 | STACHACZYŃSKI Igor | TS Sokół Jasło | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
32 | 1 | 3.02 | WIŚNIOWSKI Ksawery | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
33 | 1 | 2.88 | STEFANIK Patryk | KKS Victoria Stalowa Wola | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
34 | 1 | 2.70 | BROŹ Kamil | KML Lubaczów | 2010 | U12 | PK | 0.0 | -- | WAŻNY Stanisław | Z/6038/21 | 2024 | LDK! | |||||||
35 | 1 | 2.69 | SEGELIN Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
36 | 1 | 2.55 | PISZ Łukasz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
37 | 1 | 2.50 | MIELNIKIEWICZ Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
38 | 1 | 2.36 | MOSKAL Antoni | TS Sokół Jasło | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
39 | 1 | 2.16 | MICHAŁKIEWICZ Szymon | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
1 | 2 | 4.83 | GABRYCHOWICZ Miłosz | KS Komunalni Sanok | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||
2 | 2 | 4.55 | JANIK Jakub | KKB MOSiR Krosno | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | SOCHA Tomasz | Z/5467/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 2 | 4.44 | SZTUKA Igor | LKS Stal Mielec | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # | , Z/3540/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | 2 | 4.42 | KAWAŁEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
5 | 2 | 4.39 | PRZETACZNIK Adrian | CWKS Resovia Rzeszów # | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | WIERZBICKI Mirosław # | Z/2175/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | 2 | 4.32 | WÓJCIK Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | MARSZAŁEK Alicja MARSZAŁEK Alicja | , Z/4628/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 2 | 4.05 | SZALACHA Konrad | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
8 | 2 | 4.00 | MARZEC Wiktor | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
9 | 2 | 3.79 | SĘK Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
10 | 2 | 3.70 | BŁAŻEJ Krzysztof | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
11 | 2 | 3.58 | KONIOR Hubert | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
12 | 2 | 3.51 | RYCHLAK Marcel | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
13 | 2 | 3.47 | PACŁAWSKI Kacper | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
14 | 2 | 3.21 | SZALACHA Michał | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | U14 | PK | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.43 | PYRKA Adrian | KKS Victoria Stalowa Wola | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 6.96 | SKOWRON Kacper | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2006 | U14 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.46 | OLSZOWY Paweł | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 6.45 | CHODOROWSKI Hubert | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 6.01 | MIERCZYŃSKI Michał | KKL Stal Stalowa Wola # | 2007 | U14 | PK | -- | ŁYP Jacek # | Z/0125/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 5.95 | RYCHLAK Marcel | KKS Victoria Stalowa Wola | 2007 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.41 | KOMARSKI Sylwester | UKS Gimball Tarnawa Dolna # | 2008 | U12 | PK | -- | B.D. | Z/3471/20 | 2022 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 5.20 | METLAK Bartłomiej | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U14 | PK | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.1218039989471 sekund |