Tarnów 21 - 22.09.2019 PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza Kusocińskiego |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 22 | s | 1 | 42.63 | GOŚCINIAK Marcelina | MKL Jarocin | 2004 | U16 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/0688/19 | , 2023 | 3 | LDK! | |||||
2 | 28 | s | 1 | 43.11 | ĆWIK Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U16 | MA | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 30 | s | 1 | 43.66 | TUCKA Róża | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 32 | s | 1 | 44.20 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | III | LDK! | |||||||||
5 | 33 | s | 1 | 44.37 | ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | III | WOŹNIAK Jacek | Z/2396/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 34 | s | 1 | 44.69 | KUPISZEWSKA Beata | MKS Stal Nowa Dęba | 2004 | U16 | PK | III | ŻAK Dariusz | Z/0602/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
1 | 18 | s | 2 | 42.37 | BORKOWSKA Wiktoria | PTT Delta Płock | 2004 | U16 | MZ | II | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/0087/18 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 19 | s | 2 | 42.58 | STOLC Oliwia | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | II | WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0926/18 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 24 | s | 2 | 42.72 | GLAZA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | II | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 26 | s | 2 | 42.75 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 27 | s | 2 | 43.06 | STODOŁA Anna | LKS Jantar Ustka | 2005 | U16 | PM | III | LDK! | |||||||||
6 | 29 | s | 2 | 43.22 | ADAMCIO Dagmara | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | III | WALCZAK Michał | Z/1055/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 13 | s | 3 | 41.81 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | II | MANTYK Łukasz # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 16 | s | 3 | 42.15 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | II | REJEWSKI Robert # | Z/4946/18 | 2024 | |||||||
3 | 20 | s | 3 | 42.59 | SADURSKA Lena | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | II | PODOLAK Michał PODOLAK Michał # | , Z/3068/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 21 | s | 3 | 42.61 | JASZCZAK Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | II | JASIŃSKI Cyprian # | Z/2201/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 25 | s | 3 | 42.74 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3304/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 31 | s | 3 | 44.01 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | III | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 9 | s | 4 | 41.51 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 10 | s | 4 | 41.53 | STROIKE Maria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U16 | PM | II | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 11 | s | 4 | 41.55 | KLAR Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | II | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 23 | s | 4 | 42.67 | BINIEK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | II | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0272/18 | , 2020 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 6 | s | 5 | 41.24 | PUZIO Agata | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | U16 | PK | II | ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz | , Z/0608/18 | , 2023 | 2 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 5 | 41.46 | KANICKA Inga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | II | WALCZAK Michał | Z/1058/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 12 | s | 5 | 41.60 | MOKROSIŃSKA Alicja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | II | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 14 | s | 5 | 41.94 | KUŹMIŃSKA Justyna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U16 | SL | II | MORKA Piotr | Z/1004/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
5 | 15 | s | 5 | 42.11 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | II | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 17 | s | 5 | 42.20 | CZAJKA Olga | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | II | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # | Z/4198/18 | 2022 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 6 | 39.49 | SEŃ Martyna | KS Agros Zamość | 2005 | U16 | LU | II | STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # | , Z/0513/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 39.60 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | II | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 6 | 39.68 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 4 | s | 6 | 39.77 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | II | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 5 | s | 6 | 39.93 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | II | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | ||||||
6 | 7 | s | 6 | 41.45 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock # | 2004 | U16 | MZ | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:56.80 | GRUCHAŁA Julia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2004 | U16 | PM | II | NOWAKOWSKI Karol | Z/2028/18 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:57.64 | STRZEŻYSZ Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | II | WRONA Grzegorz B.D. | Z/5070/18 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:59.07 | RĘBACZ Paulina | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U16 | LD | II | NOWAK Mieczysław | Z/4077/17 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:59.52 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | U16 | PM | II | PEPLIŃSKI Tadeusz # | Z/0690/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | s | 1 | 2:59.55 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | KS SMS Szklarska Poręba # | 2004 | U16 | DS | II | ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr | Z/4930/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 3:01.55 | ŁUSZCZ Martyna | KS Komunalni Sanok | 2004 | U16 | PK | II | DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej | Z/2275/17 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 3:01.89 | URBAN Monika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | II | SZAŁACH Krzysztof # | Z/4860/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 9 | s | 1 | 3:02.57 | LUBIŃSKA Oliwia | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/1981/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
9 | 12 | s | 1 | 3:04.17 | PUK Victoria | MKS Stal Nowa Dęba | 2004 | U16 | PK | III | ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. | , Z/4635/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
10 | 17 | s | 1 | 3:07.16 | OLSZEWSKA Malwina | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | III | LDK! | |||||||||
11 | 23 | s | 1 | 3:15.57 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | IV | PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # | Z/3735/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 8 | s | 2 | 3:02.38 | CIEŚLIK Wiktoria | KS SMS Szklarska Poręba | 2004 | U16 | DS | II | ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr | Z/5048/18 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 10 | s | 2 | 3:03.49 | SZYDŁOWSKA Julia | UKS Żaczek Połaniec | 2004 | U16 | SK | III | SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. | , Z/3619/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 11 | s | 2 | 3:04.05 | TEOFILEWSKA Zofia | UKS Achilles Leszno | 2005 | U16 | WP | III | ZDONEK Filip # | Z/0987/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 2 | 3:06.03 | KSIĄŻEK Daria | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | III | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/0017/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 16 | s | 2 | 3:06.88 | WRÓBEL Wiktoria | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. | Z/0212/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 18 | s | 2 | 3:08.12 | GÓRSKA Małgorzata | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | III | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 20 | s | 2 | 3:11.62 | ULIDOWSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0277/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 21 | s | 2 | 3:12.93 | POBŁOCKA Amelia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | IV | ZBLEWSKI Leszek | Z/1814/18 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
9 | 26 | s | 2 | 3:16.97 | PIECHOWSKA Roksana | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | IV | RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0040/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
10 | 27 | s | 2 | 3:20.67 | TOMALA Emilia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U16 | SL | IV | SZYJKA Beata # | 4 | LDK! | |||||||
s | 2 | DNF | SEREK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -- | MIREK Wacław # | Z/5229/18 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 14 | s | 3 | 3:06.45 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | III | WOŹNIAK Jacek | Z/4589/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 15 | s | 3 | 3:06.78 | STEMPNIAK Paulina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U16 | WP | III | GRENDA Jan | Z/1642/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 3 | 3:08.46 | KAROLCZUK Martyna | LUKS Boguszyce | 2005 | U16 | LD | III | B.D. MAJCHER Elżbieta | , Z/0221/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 22 | s | 3 | 3:13.68 | OSOWIEC Nicola | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U16 | SL | IV | JARCZOK Miłosz | Z/2033/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 24 | s | 3 | 3:16.64 | CZUBASZEK Weronika | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U16 | KP | IV | CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław | Z/3882/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
6 | 25 | s | 3 | 3:16.96 | MICHOŃ Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U16 | MA | IV | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
7 | 28 | s | 3 | 3:22.01 | DZIDA Maria | MKS Iskra Pszczyna | 2005 | U16 | SL | IV | ||||||||||
8 | 29 | s | 3 | 3:25.44 | PRZYBYLAK Oliwia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | V | KECLER Szymon | Z/1088/19 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||
9 | 30 | s | 3 | 3:34.54 | POPIEL Kaja | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/3924/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
10 | 31 | s | 3 | 3:38.17 | ZIELONKO Zuzanna | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0653/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.98 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -0.3 | II | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 7 | e | 1 | 12.33 | JUSZCZAK Gabriela | AZS Łódź # | 2004 | U16 | LD | -0.3 | II | PALISZEWSKI Maciej | 2 | LDK! | ||||||
3 | 15 | e | 1 | 12.58 | ZEGAN Julia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -0.3 | III | BALCERZAK Piotr # | Z/3464/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
4 | 17 | e | 1 | 12.64 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -0.3 | III | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
5 | 19 | e | 1 | 12.81 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -0.3 | III | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | |||||
6 | 22 | e | 1 | 12.98 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -0.3 | III | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 25 | e | 1 | 13.05 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | -0.3 | IV | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 32 | e | 1 | 14.34 | MUCHA Patrycja | UKS Czwórka Ostrowiec Św. | 2005 | U16 | SK | -0.3 | V | OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # | , Z/3936/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||
1 | 3 | e | 2 | 12.02 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | +1.2 | II | GIZA Maciej | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 5 | e | 2 | 12.20 | GIELICZ Natalia | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | +1.2 | II | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 12 | e | 2 | 12.47 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | +1.2 | III | MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # | , Z/1270/16 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 13 | e | 2 | 12.48 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U16 | SL | +1.2 | III | LDK! | ||||||||
5 | 14 | e | 2 | 12.52 | SZCZEPANIK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | +1.2 | III | SUGIER Maria | Z/0324/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 20 | e | 2 | 12.91 | BOREK Alicja | KKL Kielce | 2005 | U16 | SK | +1.2 | III | JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł | , Z/5280/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
7 | 26 | e | 2 | 13.30 | MIELCZAREK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów | 2005 | U16 | LD | +1.2 | IV | MORAWIEC Agnieszka | 5 | LDK! | ||||||
8 | 27 | e | 2 | 13.36 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U16 | MA | +1.2 | IV | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2024 | LDK! | |||||
1 | 4 | e | 3 | 12.08 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U16 | MA | -0.7 | II | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | ||||||
2 | 9 | e | 3 | 12.38 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U16 | LU | -0.7 | II | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18, Z/0892/18 | 2023, | LDK! | |||||
3 | 10 | e | 3 | 12.39 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -0.7 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||
4 | 18 | e | 3 | 12.75 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -0.7 | III | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 28 | e | 3 | 13.41 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | -0.7 | IV | MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4803/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 29 | e | 3 | 13.59 | KRZESZEWSKA Olga | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U16 | MA | -0.7 | IV | SZKOŁA Sebastian # | Z/2155/20 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 30 | e | 3 | 13.59 | MAJOWICZ Mariola | CWKS Resovia Rzeszów # | 2005 | U16 | PK | -0.7 | IV | # | LDK! | |||||||
8 | 31 | e | 3 | 13.60 | BLUTKO Zuzanna | TL Athletics Jastrzębie # | 2004 | U16 | SL | -0.7 | IV | |||||||||
1 | 2 | e | 4 | 11.99 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -1.5 | II | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 6 | e | 4 | 12.22 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | -1.5 | II | JANUCHTA Krzysztof # | 2 | LDK! | ||||||
3 | 8 | e | 4 | 12.36 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -1.5 | II | # | ||||||||
4 | 11 | e | 4 | 12.46 | GAWIN Wiktoria | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U16 | MA | -1.5 | III | |||||||||
5 | 16 | e | 4 | 12.63 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -1.5 | III | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | ||||||
6 | 21 | e | 4 | 12.91 | JACHYMEK Sabina | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | -1.5 | III | GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # | Z/0988/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | |||
7 | 23 | e | 4 | 13.01 | GRZYB Aleksandra | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U16 | SK | -1.5 | IV | MIREK Andrzej | Z/2713/16 | 2021 | 3 | |||||
8 | 24 | e | 4 | 13.04 | MOJŻYSZEK Wiktoria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U16 | SL | -1.5 | IV | LDK! | ROSU | |||||||
1 | f | 1 | 11.83 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -0.5 | II | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 11.86 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | -0.5 | II | JANUCHTA Krzysztof # | 2 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 11.92 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.5 | II | GIZA Maciej | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 11.96 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -0.5 | II | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 12.02 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U16 | MA | -0.5 | II | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 12.16 | GIELICZ Natalia | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | -0.5 | II | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | f | 1 | 12.31 | JUSZCZAK Gabriela | AZS Łódź # | 2004 | U16 | LD | -0.5 | II | PALISZEWSKI Maciej | 2 | LDK! | |||||||
f | 1 | DNF | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -0.5 | -- | # | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.71 | GRABOWSKA Hanna | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | I | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # | , Z/0015/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 1.69 | KOKOT Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | II | DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # | , Z/3892/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 1.67 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk # | 2005 | U16 | PM | II | KOPEĆ Bernadeta | Z/1059/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 1.59 | PIĘDZIAK Julia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2004 | U16 | WN | III | GIERYSZEWSKI Andrzej # | Z/0917/19 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 1.55 | ŚLUSARCZYK Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | III | # | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | GROCHULSKA Julia | UKS Czempion Bełchatów | 2005 | U16 | LD | III | RYBARCZYK Dariusz | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | LODKOWSKA Amelia | UKS LA Basket Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | III | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | KALEMBA Kinga | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | III | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk | , Z/1310/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
9 | f | 1 | 1.55 | KUŹNIAR Julia | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U16 | MA | III | ZAPART Stanisław | Z/3049/18 | 2023 | 4 | |||||||
10 | f | 1 | 1.50 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | IV | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3724/17 | 2024 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 1.50 | RYBAK Daria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
10 | f | 1 | 1.50 | WIĘCKOWSKA Emilia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U16 | SL | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
10 | f | 1 | 1.50 | SZULC Kalina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 1.50 | MOLEK Oliwia | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | IV | TORBA Agnieszka | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
15 | f | 1 | 1.50 | ORZŁOWSKA Katarzyna | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | IV | |||||||||||
16 | f | 1 | 1.50 | LAZAR Malwina | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | IV | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # | , Z/2528/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
17 | f | 1 | 1.45 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.40 | BARTEL Maria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | I | KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # | , Z/1369/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 3.35 | OLSZEWSKA Natalia | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | I | GAWENDA Andrzej # | Z/2262/18 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 3.25 | PAWLAK Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.20 | GOSCHORSKA Gabriela | MAL-MKLA Mława | 2004 | U16 | MZ | II | REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # | , Z/3889/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 3.00 | RACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | II | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | 1 | 3.00 | LEWANDOWSKA Natalia | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | II | JURGA Łukasz # | Z/0374/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
7 | f | 1 | 2.90 | BALCAR Martyna | MKS Ustroń | 2004 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 2.90 | MACURA Zuzanna | MKS Ustroń | 2004 | U16 | SL | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 2.80 | WODZIŃSKA Weronika | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U16 | LD | III | OSTOJSKI Piotr # | Z/0295/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
9 | f | 1 | 2.80 | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | III | MASTALERZ Janusz # | Z/1121/18 | 2024 | 4 | |||||||
11 | f | 1 | 2.80 | BISKUPSKA Natalia | KKL Kielce | 2005 | U16 | SK | III | JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka | , Z/0483/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
12 | f | 1 | 2.60 | MACIEJEWSKA Wiktoria | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | IV | JURGA Łukasz # | Z/3898/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
12 | f | 1 | 2.60 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | IV | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 2.60 | BRIAŃSKA Nina | SL Olimpia Poznań | 2005 | U16 | WP | IV | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 2.60 | KOPERSKA Kalina | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | IV | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0422/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
f | 1 | NM | KŁOSIŃSKA Sara | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. # | ROSU | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.08 | MAŚLANA Zuzanna | MLKL Płock | 2004 | U16 | MZ | I | NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław # | Z/2308/17 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 12.71 | KICIŃSKA Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | III | WOJCIECHOWSKI Leszek | Z/5738/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 12.13 | PRZYBYŚ Julia | WKS Wawel Kraków | 2004 | U16 | MA | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.91 | MARSZELEWSKA Joanna | MKL Jurand Szczytno # | 2004 | U16 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej # | Z/0131/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 11.73 | MALISZEWSKA Marika | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.69 | WOŹNIAK Dominika | KS Podlasie Białystok | 2004 | U16 | PD | III | DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. | Z/4782/17 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 11.36 | PIOTROWSKA Daria | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | III | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
8 | f | 1 | 10.72 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | IV | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/3286/19 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 10.53 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U16 | MA | IV | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 10.42 | GOŁĄBEK Gabriela | UKS Technik Radom | 2005 | U16 | MZ | IV | FALIŃSKI Jacek # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
11 | f | 1 | 10.27 | MANUSZEWSKA Zuzanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | IV | RÓŻYCKI Ryszard | Z/3797/18 | 2022 | 4 | |||||||
12 | f | 1 | 10.14 | CZUBIK Bogumiła | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | IV | KRET Waldemar | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 10.09 | RÓŻAŃSKA Katarzyna | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 9.99 | KRZEMIENIEWSKA Agata | SKLA Sopot # | 2005 | U16 | PM | IV | # | ROSU | |||||||||
15 | f | 1 | 9.97 | MROWIŃSKA Gabriela | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U16 | LD | IV | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 9.48 | KORENDA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | V | SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
17 | f | 1 | 9.33 | FLASIŃSKA Maria | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ROSU | |||||||||
18 | f | 1 | 9.10 | PECYNA Kinga | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | V | KORSAK Przemysław WISZ Dariusz | Z/4729/17 | 2024 | LDK! | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.43 | TOBIASZ Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2004 | U16 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2885/16 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 37.45 | MARKIEWICZ Marcelina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | III | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 35.92 | ADAMCZYK Małgorzata | RMKS Rybnik | 2004 | U16 | SL | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 1 | 35.44 | LIP Wiktoria | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | IV | WOCHNA Robert | Z/0533/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 35.33 | GOŁĄBEK Gabriela | UKS Technik Radom | 2005 | U16 | MZ | IV | FALIŃSKI Jacek # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
6 | f | 1 | 31.98 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2004 | U16 | MA | V | MICHNIAK Jan # | Z/2410/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | f | 1 | 31.64 | KOSIOREK Wiktoria | UKS Olimp Duszniki | 2005 | U16 | WP | V | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/3932/17 | 2023 | BEZ | |||||||
8 | f | 1 | 31.35 | DŹWILEWSKA Daria | LKS Korab Olecko | 2005 | U16 | WN | V | LDK! | ROSU | |||||||||
9 | f | 1 | 31.13 | STAŃCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | V | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 30.81 | WÓJCIK Malina | UKS Jedynka Łowicz | 2004 | U16 | LD | V | B.D. KRET Waldemar | , Z/3342/18 | , 2019 | 3 | |||||||
11 | f | 1 | 30.31 | POSZYTEK Olga | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | V | HULISZ Robert | Z/2254/18 | 2023 | ||||||||
12 | f | 1 | 30.28 | CZUBIK Bogumiła | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | KRET Waldemar | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 30.00 | WILCZEWSKA Natalia | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | V | |||||||||||
14 | f | 1 | 29.46 | KUBIŃSKA Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U16 | MA | V | LDK! | ||||||||||
15 | f | 1 | 29.30 | PRZYBYSZ Maja | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | V | BUSZTA Stanisław | Z/4199/19 | 2024 | ||||||||
16 | f | 1 | 29.13 | POBŁOCKA Wanesa | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | V | KRASKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | ||||||||
17 | f | 1 | 28.62 | JASIŃSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | V | WALCZAK Leszek | Z/4636/19 | 2024 | ||||||||
18 | f | 1 | 27.46 | KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2005 | U16 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/2637/20 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
19 | f | 1 | 24.85 | STRZAŁKA Aleksandra | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2004 | U16 | PK | -- | BIGUS Anna # | Z/3204/18 | 2024 | 5 | |||||||
20 | f | 1 | 19.85 | LOREK Oliwia | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/5036/19 | 2019 | LDK! | ROSU | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 16 | s | 1 | 37.41 | LEGUTKO Wiktor | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | II | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 24 | s | 1 | 37.96 | MIARKA Dawid | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U16 | LD | III | # | |||||||||
3 | 29 | s | 1 | 38.69 | DAWISKIBA Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/3693/18 | 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 30 | s | 1 | 39.48 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | IV | LDK! | |||||||||
5 | 31 | s | 1 | 41.84 | BORECKI Kasper | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | ||||||||||
1 | 9 | s | 2 | 36.69 | PILAWA Błażej | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | II | SUGIER Krzysztof | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 36.93 | KOŁODZIEJSKI Oliwier | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | II | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/4002/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 19 | s | 2 | 37.53 | TATARA Dawid | KL Lumel Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | III | MANTYK Łukasz # | Z/3178/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 21 | s | 2 | 37.67 | DRAZIK Kasper | UKS Czwórka Żory # | 2004 | U16 | SL | III | KRUPA Iwona # | Z/3617/18 | 2023 | |||||||
5 | 22 | s | 2 | 37.86 | GOSTOMCZYK Jan | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | III | CZUBAK Tomasz # | Z/3217/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
s | 2 | DQ | PIECHOWIAK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
1 | 12 | s | 3 | 37.08 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U16 | LD | II | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 14 | s | 3 | 37.24 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | II | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 20 | s | 3 | 37.59 | MIKOŁAJCZAK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U16 | SL | III | HOMA Wioleta # | Z/2034/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 27 | s | 3 | 38.23 | MLECZEK Piotr | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U16 | SL | III | PILAREK Sławomir | Z/2650/20 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
s | 3 | DQ | SMOLNICKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | 13 | s | 4 | 37.15 | KASPRZYK Kacper | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | II | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/0016/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
2 | 15 | s | 4 | 37.30 | MIROSŁAW-PYDA Łukasz | AZS UMCS Lublin | 2004 | U16 | LU | II | JAROS Andrzej # | Z/4999/19 | 2024 | |||||||
3 | 18 | s | 4 | 37.49 | CZEKAŁA Oskar | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U16 | WP | II | # | |||||||||
4 | 25 | s | 4 | 38.04 | CEGŁA Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | III | WALCZAK Michał | Z/5024/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 26 | s | 4 | 38.13 | OŻÓG Rafał | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2004 | U16 | MA | III | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 3 | s | 5 | 36.19 | ŁOWICKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | II | POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/0468/18 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
2 | 6 | s | 5 | 36.45 | ŚLIWA Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 2004 | U16 | WN | II | NIESTATEK Szymon # | Z/0226/18 | 2024 | |||||||
3 | 8 | s | 5 | 36.66 | KACZOR Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | II | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/4323/17 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 11 | s | 5 | 36.96 | KOCHMAŃSKI Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U16 | PK | II | TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz | , Z/2671/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 23 | s | 5 | 37.87 | PIERZCHAŁA Gabriel | UKS Olimp Kozienice | 2004 | U16 | MZ | III | MISZTAL Janusz | Z/2864/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 28 | s | 5 | 38.46 | WÓJCIK Damian | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U16 | MA | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 1 | s | 6 | 35.61 | CHMIEL Maciej | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz | Z/5161/19 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 36.03 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 4 | s | 6 | 36.29 | SŁOWIK Maciej | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U16 | MA | II | WÓJCIK Teodor | Z/0086/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
4 | 5 | s | 6 | 36.44 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | II | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
5 | 7 | s | 6 | 36.58 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | II | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 17 | s | 6 | 37.45 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:39.61 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | III | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
2 | 3 | s | 1 | 2:41.57 | WĄCHAŁA Adam | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | III | # | LDK! | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 2:41.82 | SOKOŁOWSKI Kamil | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | III | GRENDA Jan | Z/1110/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 5 | s | 1 | 2:42.39 | JACHEĆ Nikodem | LZS KL Kotwica Brzeg | 2004 | U16 | OP | III | ZOK Roman ZOK Roman # | , Z/1264/18 | , 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 6 | s | 1 | 2:43.14 | WYDMUCH Kajetan | UKS Kusy Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | IV | KĘDZIORA Robert # | Z/3342/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 7 | s | 1 | 2:43.25 | UŁAŃSKI Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 2004 | U16 | LD | IV | NOWAK Mieczysław | Z/0133/19 | 2024 | |||||||
7 | 8 | s | 1 | 2:44.18 | KOWALCZYK Dominik | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | IV | KITLIŃSKI Piotr # | Z/1098/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 10 | s | 1 | 2:45.16 | KOKOSIŃSKI Jakub | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U16 | LD | IV | ||||||||||
9 | 12 | s | 1 | 2:45.57 | CIĘŻKOWSKI Piotr | KS Cracovia 1906 Kraków | 2004 | U16 | MA | IV | LDK! | |||||||||
10 | 13 | s | 1 | 2:46.92 | MACHULEC Jakub | LKS Pszczyna | 2005 | U16 | SL | IV | HELBIK Marzanna | Z/4565/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
11 | 22 | s | 1 | 2:51.27 | SZAJRYCH Aleksander | UKS Sprinter Słodków | 2004 | U16 | WP | V | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 2:40.64 | JAWORSKI Oliwier | SSMKS Parasol Wrocław | 2005 | U16 | DS | III | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 2:45.06 | BIELASZEWSKI Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # | Z/1561/18 | 2023 | |||||||
3 | 11 | s | 2 | 2:45.18 | HERZYK Kamil | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U16 | SL | IV | KOS Kamil | Z/5086/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 2:48.05 | KORYCIŃSKI Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U16 | SL | IV | SZCZYRK Janusz | Z/0448/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
5 | 16 | s | 2 | 2:48.49 | CHAMOT Szymon | MKL Sparta Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | IV | # | |||||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:49.25 | JANDUŁA Wiktor | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | IV | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1552/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 18 | s | 2 | 2:49.43 | WRÓBLEWSKI Błażej | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/0396/19 | 2024 | |||||||
8 | 20 | s | 2 | 2:49.61 | KORNASIEWICZ Kacper | KS Komunalni Sanok | 2004 | U16 | PK | IV | DŁUGOSZ Ryszard | Z/3383/18 | 2022 | 5 | ||||||
9 | 21 | s | 2 | 2:50.93 | DYBAŁA Marek | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U16 | SL | V | SZCZYRK Janusz | Z/0444/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
10 | 24 | s | 2 | 2:52.15 | SZWED Damian | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U16 | SL | V | GAJEWSKI Wojciech # | LDK! | ||||||||
1 | 15 | s | 3 | 2:48.33 | MIERZEJEWSKI Miłosz | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur | , Z/3530/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 19 | s | 3 | 2:49.48 | WDOWIAK Karol | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | IV | ZIELIŃSKI Ireneusz # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 23 | s | 3 | 2:52.07 | JASZEWSKI Kacper | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | V | ZBLEWSKI Leszek | Z/0265/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 25 | s | 3 | 2:52.40 | FIJAŁKOWSKI Mikołaj | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | V | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0124/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 26 | s | 3 | 2:52.56 | TYBURSKI Igor | LKS Zantyr Sztum | 2004 | U16 | PM | V | B.D. MAZERSKI Bartosz # | 5 | LDK! | |||||||
6 | 27 | s | 3 | 2:52.96 | ANDRUSIEWICZ Jerzy | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | V | BELTER Artur # | LDK! | ||||||||
7 | 28 | s | 3 | 2:57.13 | SZYMAŃSKI Filip | AKL Ursynów Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | V | KĘDZIORA Robert # | Z/3764/19 | 2024 | |||||||
8 | 29 | s | 3 | 2:59.42 | MAŁECKI Mateusz | LKS Osuchów # | 2005 | U16 | MZ | V | ZDUNEK Stanisław # | Z/3485/19 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 30 | s | 3 | 3:02.05 | BOGUSZEWSKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # | Z/1926/18 | 2024 | |||||||
10 | 31 | s | 3 | 3:02.64 | MORCINEK Szymon | UKS Chromik Mysłowice | 2004 | U16 | SL | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | e | 1 | 15.65 | FILAR Igor | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.4 | II | PAPUGA Sebastian # | Z/3111/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 7 | e | 1 | 15.91 | BARTŁOMIEJCZYK Radosław | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | +0.4 | III | MICHALSKA Alicja # | 2 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 8 | e | 1 | 15.93 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +0.4 | III | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||
4 | 10 | e | 1 | 16.14 | WITOS Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | +0.4 | III | GIZA Andrzej | Z/4249/17 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 13 | e | 1 | 16.71 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | +0.4 | III | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 15 | e | 1 | 16.89 | KOWALIK Mikołaj | MKS Żak Biała Podlaska | 2004 | U16 | LU | +0.4 | III | CHMIELARZ Mirosław | 5 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 21 | e | 1 | 17.62 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.4 | IV | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | |||
1 | 1 | e | 2 | 15.29 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -1.2 | II | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 9 | e | 2 | 16.01 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -1.2 | III | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 11 | e | 2 | 16.63 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -1.2 | III | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 12 | e | 2 | 16.67 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -1.2 | III | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
5 | 16 | e | 2 | 16.90 | JERCHA Michał | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | -1.2 | III | LDK! | ROSU | |||||||
6 | 17 | e | 2 | 17.01 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -1.2 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 20 | e | 2 | 17.43 | GÓRNY Dawid | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U16 | PM | -1.2 | IV | |||||||||
1 | 2 | e | 3 | 15.33 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -0.3 | II | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 3 | e | 3 | 15.57 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.3 | II | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | ||||||
3 | 4 | e | 3 | 15.59 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -0.3 | II | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 5 | e | 3 | 15.63 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | -0.3 | II | |||||||||
5 | 14 | e | 3 | 16.83 | WIECZOREK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -0.3 | III | PLASKOTA Krzysztof # | Z/4201/18 | 2024 | ||||||
6 | 18 | e | 3 | 17.03 | WIŚNIEWSKI Dominik | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -0.3 | IV | MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # | 5 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 19 | e | 3 | 17.38 | MROK Radosław | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | -0.3 | IV | # | ROSU | |||||||
1 | f | 1 | 15.24 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +0.8 | II | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 15.36 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | +0.8 | II | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 15.56 | FILAR Igor | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.8 | II | PAPUGA Sebastian # | Z/3111/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 15.58 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | +0.8 | II | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 15.85 | BARTŁOMIEJCZYK Radosław | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | +0.8 | III | MICHALSKA Alicja # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 16.00 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +0.8 | III | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
7 | f | 1 | 16.12 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | +0.8 | III | ||||||||||
f | 1 | DQ | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | +0.8 | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.59 | ROBOTNIKOWSKI Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.9 | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 6.56 | WIECZOREK Jan | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | +0.8 | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/4564/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 6.47 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.1 | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | f | 1 | 6.36 | MOLEK Mateusz | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | -0.3 | III | TORBA Agnieszka # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 6.27 | RÓG Jakub | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | +1.8 | IV | TORBA Tomasz | Z/0576/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 1 | 6.23 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U16 | MA | +1.1 | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | ||||||
7 | f | 1 | 6.19 | ROGALA Jan | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +0.6 | IV | KOBIAŁKA Kamil | Z/2838/18 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 6.19 | GŁASZCZKA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +0.8 | IV | ŁUKASIAK Michał | Z/1006/19 | 2024 | |||||||
9 | f | 1 | 5.95 | WOLIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław | 2004 | U16 | DS | +1.0 | IV | WOLIŃSKI Wojciech # | Z/1299/18 | 2024 | 5 | ||||||
10 | f | 1 | 5.93 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | +0.9 | IV | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
11 | f | 1 | 5.90 | KRYSZTOFIAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | -1.4 | IV | B.D. | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
12 | f | 1 | 5.87 | KORYCIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | +1.5 | V | # | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 5.69 | ŁASOCHA Szymon | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2004 | U16 | LU | +2.4 | V | GDAŃSKI Andrzej # | Z/0627/18 | 2023 | 5 | ||||||
14 | f | 1 | 5.68 | JĘDRZEJEWSKI Damian | MMKS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -0.8 | V | LDK! | ROSU | ||||||||
15 | f | 1 | 5.68 | PANKOWSKI Maciej | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | +0.9 | V | ||||||||||
16 | f | 1 | 5.67 | BANACHOWICZ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.1 | V | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | |||||||
17 | f | 1 | 5.48 | ŁAPETA Krystian | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | -0.3 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.75 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | 0.0 | -- | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.88 | OŚKIEWICZ Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U16 | LD | II | JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert | Z/0296/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 58.21 | LEWKOWICZ Wojciech | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | II | CHMIELEWSKI Krzysztof # | Z/3628/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 56.21 | PILARSKI Noel | MKS-MOS Katowice | 2004 | U16 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 55.74 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | II | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 52.45 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | II | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 51.30 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | II | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | f | 1 | 50.58 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2004 | U16 | OP | II | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
8 | f | 1 | 48.03 | WOJCIECHOWSKI Maciej | LKS Górnik Wałbrzych | 2004 | U16 | DS | II | ULIASZ Małgorzata # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
9 | f | 1 | 46.90 | WNĘTRZAK Wiktor | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2004 | U16 | LD | II | GOŹDZIK Beata | Z/0767/18 | 2021 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 45.43 | MARKOWSKI Przemysław | OKS Start Otwock | 2004 | U16 | MZ | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 45.22 | MAKURAT Jakub | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U16 | PM | III | ZBLEWSKI Leszek | Z/1816/18 | 2022 | 4 | |||||||
12 | f | 1 | 44.04 | SALDAT Jakub | UKS Duo-Set Świecie | 2004 | U16 | KP | III | WYSOCKI Waldemar | Z/1003/19 | 2021 | ||||||||
13 | f | 1 | 43.04 | KIJEWSKI Karol | MKL Jurand Szczytno # | 2005 | U16 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/3348/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
14 | f | 1 | 41.62 | GAJEWSKI Michał | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | III | LDK! | ||||||||||
15 | f | 1 | 40.80 | NIEMCZYK Eryk | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | IV | RATAJCZAK Maciej | Z/5142/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
16 | f | 1 | 40.78 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | IV | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | |||||||
17 | f | 1 | 39.60 | ORZEŁ Mikołaj | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2004 | U16 | SL | IV | |||||||||||
18 | f | 1 | 39.02 | SIKORA Wiktor | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/0571/19 | 2024 | BEZ | |||||||
19 | f | 1 | 38.53 | BAGIŃSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2005 | U16 | PD | IV | KORYTKOWSKI Andrzej # | Z/4996/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
20 | f | 1 | 37.44 | PISKULSKI Oliwer | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | IV | POGORZELSKA Marta # | 5 | LDK! | ||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.19 | SOBIESIAK Marcin | AZS UMCS Lublin | 2004 | U16 | LU | III | KOZŁOWSKI Robert | Z/5264/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 50.59 | ZŁOTOWSKI Wiktor | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/4965/18 | 2024 | 5 | |||||||
3 | f | 1 | 50.26 | WITAS Alan | KKL Stal Stalowa Wola # | 2004 | U16 | PK | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 48.21 | BANACH Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 44.44 | MARCZAK Kamil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | IV | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/5137/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 43.22 | SZYMAŃSKI Szymon | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | IV | HULISZ Robert # | Z/3315/19 | 2022 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | f | 1 | 43.10 | BANIK Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | IV | KURDZIEL Andrzej | Z/3735/18 | 2022 | 5 | |||||||
8 | f | 1 | 40.96 | MES Jerzy | MKS Zduńska Wola | 2005 | U16 | LD | IV | SULIŃSKI Andrzej # | Z/4277/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 40.40 | MLEKO Rafael | AZS UMCS Lublin | 2004 | U16 | LU | IV | KOZŁOWSKI Robert | Z/3678/18 | 2023 | 5 | |||||||
10 | f | 1 | 39.27 | KOWALSKI Wiktor | MUKS Park Zduńska Wola | 2004 | U16 | LD | V | SZEWCZYK Tomasz | Z/4382/18 | 2021 | BEZ | |||||||
11 | f | 1 | 37.20 | DZIECIĄTKOWSKI Konrad | MKS Zduńska Wola | 2005 | U16 | LD | V | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 35.82 | MAZUR Piotr | TL Pogoń Ruda Śląska | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ROSU | |||||||||
13 | f | 1 | 34.45 | GÓRNIAK Sokrates | OŚ AZS Poznań | 2005 | U16 | WP | V | |||||||||||
14 | f | 1 | 33.40 | TATARYNOWICZ Maciej | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | RÓŻYCZKA Marek | Z/4536/19 | 2019 | ||||||||
15 | f | 1 | 31.90 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | V | KORDASIEWICZ Damian # | Z/0528/19 | 2023 | ROSU | |||||||
16 | f | 1 | 28.32 | BAGIŃSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2005 | U16 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej # | Z/4996/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
f | 1 | NM | WIERZBICKI Kajetan | LKS Brzezina Osiek | 2004 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | BAJER Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | -- | BIERNACKI Jacek | Z/1093/18 | 2024 | 4 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.2895059585571 sekund |