Kozienice 21.05.2016 6. Memoriał Marka Łuczyńskiego, mityng młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.68 | CZYŻ Letina | RLTL Optima Radom # | 2003 | U14 | MZ | +1.8 | IV | BŁASIŃSKI Artur # | 4 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 13.95 | MECH Gabriela | MKS Agros Chełm | 2000 | U18 | LU | +1.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 13.41 | PRILL Maja | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +1.2 | IV | LESZCZYŃSKI Damian | 4 | LDK! | |||||||
2 | e | 1 | 13.53 | GAJOS Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | IV | LDK! | |||||||||
3 | e | 1 | 14.06 | DASZUK Martyna | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +1.2 | V | LESZCZYŃSKI Damian | 5 | LDK! | |||||||
4 | e | 1 | 14.09 | MAKOWSKA Nina | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | +1.2 | V | ||||||||||
5 | e | 1 | 14.52 | BIELAWSKA Julia | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.10 | GˇSIEWSKA Olga | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | +2.1 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.46 | OSIŃSKA Martyna | RLTL Optima Radom # | 2001 | U16 | MZ | +2.1 | IV | MALANOWSKI Łukasz B.D. # | Z/5568/15 | 2023 | |||||||
3 | e | 2 | 13.90 | SZYMAŃSKA Julia | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +2.1 | V | LDK! | |||||||||
4 | e | 2 | 13.96 | MAGRYTA Katarzyna | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +2.1 | V | LESZCZYŃSKI Damian B.D. | LDK! | ||||||||
5 | e | 2 | 14.05 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U16 | MZ | +2.1 | V | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
6 | e | 2 | 14.29 | TOKARSKA Patrycja | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +2.1 | V | LESZCZYŃSKI Damian | BEZ | LDK! | |||||||
7 | e | 2 | 14.59 | SAWICKA Weronika | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +2.1 | -- | LESZCZYŃSKI Damian | BEZ | LDK! | |||||||
8 | e | 2 | 15.11 | KARPIUK Katarzyna | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +2.1 | -- | LDK! | |||||||||
1 | e | 3 | 13.31 | KALINKA Martyna | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +3.0 | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
2 | e | 3 | 13.46 | BIERNACKA Julia | GKS Wilga Garwolin | 2002 | U16 | MZ | +3.0 | IV | # | |||||||||
3 | e | 3 | 13.82 | PAWLIK Klaudia | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +3.0 | V | LESZCZYŃSKI Damian | 4 | LDK! | |||||||
4 | e | 3 | 13.84 | KLOCHOWICZ Zuzanna | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +3.0 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 14.13 | GŁADYSZ Julia | UKS MTE Milanówek # | 2002 | U16 | MZ | +3.0 | V | ||||||||||
6 | e | 3 | 14.37 | FIJAŁKOWSKA Kamila | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | +3.0 | V | ||||||||||
7 | e | 3 | 14.46 | SUROWIECKA Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +3.0 | V | ||||||||||
8 | e | 3 | 16.46 | BŁAŻEJCZUK Aleksandra | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +3.0 | -- | LESZCZYŃSKI Damian # | 5 | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 13.04 | GˇSIEWSKA Olga | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | +1.2 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.24 | OSIŃSKA Martyna | RLTL Optima Radom # | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | IV | MALANOWSKI Łukasz B.D. # | Z/5568/15 | 2023 | |||||||
3 | f | 1 | 13.41 | KALINKA Martyna | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +1.2 | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 13.50 | BIERNACKA Julia | GKS Wilga Garwolin | 2002 | U16 | MZ | +1.2 | IV | # | |||||||||
5 | f | 1 | 13.64 | GAJOS Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | IV | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 13.65 | PRILL Maja | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +1.2 | IV | LESZCZYŃSKI Damian | 4 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 13.81 | PAWLIK Klaudia | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +1.2 | V | LESZCZYŃSKI Damian | 4 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 14.02 | KLOCHOWICZ Zuzanna | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | V | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 44.01 | ZIĘTKO Aleksandra | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | III | LDK! | ||||||||||
2 | s | 1 | 44.15 | GAJOS Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | III | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 45.33 | GOS Klaudia | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | IV | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 45.38 | NIEMOŃSKA Weronika | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 46.91 | SZWARCZEWSKA Zofia | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | V | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2182/16 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 47.49 | ROKITA Natalia | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | V | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 47.76 | SŁOMKA Agata | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | V | LESZCZYŃSKI Damian | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 45.08 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | IV | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 46.87 | KLOCHOWICZ Zuzanna | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 47.99 | CHUDA¦ Weronika | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | V | LDK! | ||||||||||
4 | s | 2 | 48.96 | PAWLACZYK Anna | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 49.37 | ZAWADZKA Aleksandra | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 50.32 | CHRABˇSZCZ Natasza | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 50.44 | WŁODARSKA Dominika | UKS MTE Milanówek # | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 40.79 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 46.39 | SUROWIECKA Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 47.43 | DZBAŃSKA Marta | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 47.88 | NOWOSIELSKA Julia | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 48.22 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy # | 2004 | U14 | LU | V | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18, Z/0892/18 | 2023, | LDK! | |||||||
6 | s | 3 | 49.42 | U¦NIK Nikola | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 50.49 | TYWONIUK Paulina | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | -- | LDK! | ||||||||||
8 | s | 3 | 51.66 | MARSZAŁEK Weronika | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | KARPETA Beata # | BEZ | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:43.18 | PARADOWSKA Oliwia | SRS Kondycja Piaseczno | 2001 | U16 | MZ | IV | PARADOWSKA Renata B.D. B.D. # | Z/2079/15 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 1:45.62 | FIUTEK Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U16 | DS | IV | B.D. # | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 1:46.70 | WENDT Joanna | Kraków Athletics Team # | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.55 | LEGIECKA Kamila | UKS Żaczek Połaniec # | 2002 | U16 | SK | V | WAWRZKIEWICZ Agnieszka # | 4 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 1:50.95 | STROJECKA Monika | UMKS Nadir Jędrzejów | 2001 | U16 | SK | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 1 | 1:53.23 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | |||||||
7 | s | 1 | 2:17.18 | ŻYSZKOWSKA Julia | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 1:49.49 | OSTROWSKA Dominika | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | V | SUDOŁ Grzegorz # | Z/2768/16 | 2021 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 1:52.29 | GIZIŃSKA Karolina | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:52.32 | FAŁDROWICZ Dorota | RLTL Optima Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/0389/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 2:06.26 | KULESZA Izabella | UKS Olimp Kozienice | 2003 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:17.80 | HOMEL Wiktoria | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:23.86 | GOSPODARCZYK Natalia | RLTL ZTE Radom | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 3:26.11 | GÓRKA Weronika | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | V | WA¦NIEWSKI Marcin # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 3:39.93 | JAROSZEK Julia | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 3:45.39 | WˇTŁY Weronika | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | WA¦NIEWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 4:09.67 | BERNACIAK Hanna | UKS Olimp Kozienice | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.78 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | +0.5 | III | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | |||||||
2 | s | 1 | 13.08 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +0.5 | IV | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | |||||||
3 | s | 1 | 13.32 | GˇSIEWSKA Olga | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | +0.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.55 | JÓ¬WICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +0.5 | IV | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ||||||
5 | s | 1 | 22.78 | BŁAŻEJCZUK Aleksandra | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +0.5 | -- | LESZCZYŃSKI Damian # | 5 | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 12.82 | PRAŻMO Oliwia | KS Agros Zamo¶ć | 2001 | U16 | LU | +1.8 | III | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5237/15 | 2019 | 4 | ||||||
2 | s | 2 | 13.65 | ZIĘTKO Aleksandra | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +1.8 | IV | LDK! | |||||||||
3 | s | 2 | 13.71 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamo¶ć | 2002 | U16 | LU | +1.8 | IV | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 14.26 | WIECZOREK Agata | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | +1.8 | -- | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.45 | BURLEWICZ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U14 | MZ | IV | RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | , Z/0311/18 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.40 | ROZE Dominika | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.40 | KORBECKA Natalia | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.40 | SKOCZYLAS Monika | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.40 | FALKOWSKA Dominika | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | CZAJKA Aleksandra | KS Wisła Puławy | 2003 | U14 | LU | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.30 | U¦NIK Nikola | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.30 | PAWLIK Klaudia | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | 4 | LDK! | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 3.97 | FIJAŁKOWSKA Kamila | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | +0.9 | -- | |||||||||||
f | 1 | 4.33 | MAGRYTA Katarzyna | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +0.5 | -- | LESZCZYŃSKI Damian B.D. | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 4.96 | KAMIŃSKA Zuzanna | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | +1.5 | IV | # | |||||||||
2 | f | 1 | 4.93 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | IV | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | |||||||
3 | f | 1 | 4.86 | KALINKA Martyna | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | +1.7 | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 4.84 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamo¶ć | 2002 | U16 | LU | +1.5 | IV | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 4.41 | MAGRYTA Katarzyna | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | +2.5 | -- | LESZCZYŃSKI Damian B.D. | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 4.00 | FIJAŁKOWSKA Kamila | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | +2.3 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.87 | BIELAWSKA Julia | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | +1.4 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 3.36 | HOMEL Wiktoria | UKS Otrębusy | 2002 | U16 | MZ | +1.5 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.15 | WABIK Natalia | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | V | WA¦NIEWSKI Marcin # | 3 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 9.07 | PODLASKA Gabriela | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.49 | POLKOWSKA Dorota | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 7.81 | GOGACZ Izabela | KS Wisła Puławy | 2001 | U16 | LU | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.12 | KWIT Anna | KS Wisła Puławy | 2003 | U14 | LU | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 6.93 | SZATAN Nikola | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 6.53 | GÓRECKA Karolina | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 5.32 | SZKODZIŃSKA Klaudia | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | BEZ | LDK! | ||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.92 | SZAFRAŃSKA Wiktoria | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 30.11 | PODLASKA Gabriela | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 28.48 | JASKULSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.05 | GOGACZ Izabela | KS Wisła Puławy | 2001 | U16 | LU | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 19.36 | JASIŃSKA Wiktoria | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 19.06 | GÓRECKA Karolina | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 17.91 | POLKOWSKA Dorota | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.41 | CEGIELKA Klaudia | KS Wisła Puławy | 2001 | U16 | LU | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 29.17 | WABIK Natalia | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | V | WA¦NIEWSKI Marcin # | 3 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 17.96 | KWIT Anna | KS Wisła Puławy | 2003 | U14 | LU | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 15.34 | SZKODZIŃSKA Klaudia | MKS Agros Chełm | 2002 | U16 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 13.82 | SZATAN Nikola | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.05 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | +2.1 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.57 | PŁAZA Bartosz | RLMKS Orlęta Radom | 2000 | U18 | MZ | +2.1 | III | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/5044/15 | 2017 | 2 | ||||||
3 | s | 1 | 11.91 | GUTKOWSKI Adrian | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U20 | MZ | +2.1 | IV | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/2012/16 | 2017 | 4 | ||||||
4 | s | 1 | 12.04 | KACPRZAK Konrad | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U20 | MZ | +2.1 | IV | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/1581/14 | 2017 | 4 | ||||||
5 | s | 1 | 12.41 | KRZEMIŃSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | +2.1 | -- | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/4910/15 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 12.54 | JANIKOWSKI Nicholas | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | +2.1 | -- | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 12.69 | JASTRZĘBSKI Jan | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | +2.1 | -- | LDK! | |||||||||
8 | s | 1 | 12.95 | WŁODARCZYK Kacper | MKS Agros Chełm | 2003 | U14 | LU | +2.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 12.92 | KRÓL Dawid | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | +2.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.98 | PFÖSTL Tobiasz | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | +2.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.47 | SELEDECK Krystian | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +2.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.81 | KOPEĆ Adrian | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2002 | U16 | MZ | +2.0 | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # | Z/2504/16 | 2018 | 4 | ||||||
5 | e | 1 | 14.56 | STAWCZYK Filip | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +2.0 | -- | KRZOSEK Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
1 | e | 2 | 12.05 | MUC Karol | RLTL ZTE Radom # | 2002 | U16 | MZ | +1.3 | IV | LDK! | |||||||||
2 | e | 2 | 12.24 | STACHERA Damian | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +1.3 | V | KARPETA Beata # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | e | 2 | 12.39 | SUMIŃSKI Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +1.3 | V | B.D. # | |||||||||
4 | e | 2 | 12.63 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | +1.3 | V | ||||||||||
5 | e | 2 | 12.94 | ZDUŃCZYK Mikołaj | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | +1.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 12.94 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +1.3 | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 12.05 | MUC Karol | RLTL ZTE Radom # | 2002 | U16 | MZ | +2.3 | IV | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 12.32 | SUMIŃSKI Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +2.3 | V | B.D. # | |||||||||
3 | f | 1 | 12.42 | STACHERA Damian | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +2.3 | V | KARPETA Beata # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 12.72 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | +2.3 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.98 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +2.3 | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 12.99 | PFÖSTL Tobiasz | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | +2.3 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.08 | ZDUŃCZYK Mikołaj | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | +2.3 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.18 | KRÓL Dawid | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | +2.3 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 22.41 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | +2.0 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 23.75 | PŁAZA Bartosz | RLMKS Orlęta Radom | 2000 | U18 | MZ | +2.0 | IV | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/5044/15 | 2017 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 24.60 | GUTKOWSKI Adrian | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U20 | MZ | +2.0 | -- | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/2012/16 | 2017 | 4 | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.52 | SZYMAŃSKI Szymon | STS Skarżysko-Kamienna | 2001 | U16 | SK | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 38.53 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 40.60 | KITA Radosław | MKS Agros Chełm | 2000 | U18 | LU | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 42.54 | PODSIEDLIK Mateusz | LZS Sigma OSIR Staszów | 2002 | U16 | SK | -- | WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka | , Z/0768/16 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | s | 2 | 39.16 | DENIS Maciej | OKS Start Otwock | 2001 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 45.91 | RUTKOWSKI Kornel | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 2 | 49.72 | KOPEĆ Adrian | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2002 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # | Z/2504/16 | 2018 | 4 | |||||||
1 | s | 3 | 41.46 | NAPIÓRKOWSKI Kamil | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 44.81 | ROSZOWSKI Krystian | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | KARPETA Beata | LDK! | |||||||||
3 | s | 3 | 49.24 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 53.54 | MROZIK Jakub | UKS Olimp Kozienice | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:36.64 | MORDEL Jan | SRS Kondycja Piaseczno | 2001 | U16 | MZ | V | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 1:42.75 | LASKOWSKI Szymon | UKS Olimp Kozienice | 2002 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 1:46.31 | BURGESS Piotr | MTE Milanówek | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:47.36 | MICHALSKI Jan | MKS Polonia Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | IV | JOBT Andrzej # | Z/3951/15 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 2:49.20 | KRAWCZYK Paweł | RLTL ZTE Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 2:57.43 | KILISZEK Mateusz | KS Wisła Puławy | 2002 | U16 | LU | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 2:58.41 | GRZYB Damian | KS Wisła Puławy | 2002 | U16 | LU | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 3:12.36 | KACPRZAK Mateusz | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 3:14.48 | STRZELCZYK Jakub | UKS Olimp Kozienice | 2003 | U14 | MZ | -- | MISZTAL Janusz # | Z/3513/17 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 3:24.07 | ORACZKO Denis | RLTL Optima Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0388/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 3:26.71 | BAJORSKI Adam | RLTL Optima Radom # | 2004 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/4547/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.72 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +1.7 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 17.18 | MACIASZCZYK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +1.7 | IV | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 19.39 | JASTRZĘBSKI Jan | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | +1.7 | -- | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 21.58 | RUTKOWSKI Kornel | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +1.7 | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 21.78 | STAWCZYK Filip | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | +1.7 | -- | KRZOSEK Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | V | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | ZDUŃCZYK Mikołaj | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | PFÖSTL Tobiasz | UKS MTE Milanówek # | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.99 | DEPTUŁA Daniel | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | +1.7 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.04 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +1.6 | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | |||||||
f | 1 | 5.16 | KOSIEC Marcel | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | +0.8 | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 6.03 | KACPRZAK Konrad | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U20 | MZ | +1.5 | IV | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/1581/14 | 2017 | 4 | ||||||
2 | f | 1 | 5.77 | KRZEMIŃSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -1.9 | -- | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/4910/15 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 5.20 | KOSIEC Marcel | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | +2.4 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.20 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | +2.3 | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 5.18 | KULESZA Patryk | UKS Olimp Kozienice | 2001 | U16 | MZ | +1.6 | -- | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 5.15 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | +1.2 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.14 | DEPTUŁA Daniel | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | +2.7 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.63 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | +1.8 | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ||||||
9 | f | 1 | 3.78 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U16 | MZ | +1.9 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.86 | UJAZDOWSKI Kamil | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.91 | PIETRUSZCZAK Igor | OKS Start Otwock | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.69 | BEDNARCZYK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2002 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta # | 4 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 9.50 | URBANEK Konrad | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 8.98 | NAPIÓRKOWSKI Kamil | MKS Pułtusk | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.75 | GRZEGORZEK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | WA¦NIEWSKI Marcin # | 4 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 7.46 | GĘBSKI Dawid | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.67 | LEWOSZEWSKI Sebastian | KS Wisła Puławy | 2002 | U16 | LU | IV | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/3001/16 | 2023 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 33.47 | WRÓBEL Radosław | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 28.71 | WIELGO Dawid | MKS Pułtusk | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.95 | WRÓBEL Radosław | MKS Agros Chełm | 2001 | U16 | LU | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.78 | BEDNARCZYK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2002 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 34.80 | URBANEK Konrad | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 34.28 | GRZEGORZEK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | WA¦NIEWSKI Marcin # | 4 | LDK! | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3818359375 sekund |