Tampere (FIN) 10 - 14.07.2013 9. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U23) |
||||||||||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
11 | f | 4:25.42 | HAŁASA Monika | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | U23 | SL | I | MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/2441/11 | 2019 | 1 | ||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
11 | f | 16:24.81 | WACŁAWSKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 1991 | U23 | MA | I | ||||||||||||
23 | f | 17:19.20 | NAPIERAJ Dominika | KB Falstart Rudniki # | 1991 | U23 | OP | II | NADOLSKI Zbigniew # | Z/1085/12 | 2021 | |||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 3:29.74 |
GORZKOWSKA Magdalena HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KARCZMARCZYK Agnieszka ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna |
POLSKA | 1992 1992 1993 1992 |
U23 | POL | -- |
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. MAKSYMIUK Zbigniew MATUSIŃSKI Aleksander |
Z/1747/11 Z/0286/11 Z/2913/11 |
2018 2024 2024 |
M MM |
||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
6 | f | 53.86 | PRZYBYLSKA Andżelika | KKL Rodło Kwidzyn | 1992 | U23 | PM | I | B.D. | 1 | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
10 | f | 3:47.49 | ROSZKO Damian | KS Podlasie Białystok | 1991 | U23 | PD | I | ||||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
11 | f | 9:01.78 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec | 1991 | U23 | PK | I | ||||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 39.14 |
OLSZEWSKI Remigiusz SŁOWIKOWSKI Przemysław ZALEWSKI Karol ZIMNIEWICZ Grzegorz |
POLSKA | 1992 1993 1993 1991 |
U23 | POL | -- |
KOTUŁA Krzysztof OGONOWSKI Jakub GÓRSKI Dariusz |
Z/3333/11 Z/2480/11 Z/3398/11 |
2024 2024 2022 |
M |
||||||
2 | f | 38.81 |
OLSZEWSKI Remigiusz SŁOWIKOWSKI Przemysław ZALEWSKI Karol ZIMNIEWICZ Grzegorz |
POLSKA | 1992 1993 1993 1991 |
U23 | POL | -- |
KOTUŁA Krzysztof OGONOWSKI Jakub GÓRSKI Dariusz |
Z/3333/11 Z/2480/11 Z/3398/11 |
2024 2024 2022 |
M |
||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 5.60 | SOBERA Robert | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | U23 | DS | MM | ŁOŚ Dariusz | Z/4015/11 | 2024 | MM | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.28007698059082 sekund |