Kraków 20.06.2009 Mityng 90-LECIA WKS WAWEL Kraków. Memoriał Anny Dejner. Otwarte mistrzoswa Krakowa |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.90 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.7 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.16 | GWIAZDOŃ Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U18 | SL | +0.7 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.18 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | +0.7 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 12.20 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.7 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.42 | SIEMIEŃSKA Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | +0.7 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.53 | KOBAKA Weronika | CWKS Resovia Rzeszów | 1988 | U23 | PK | +0.7 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 12.57 | SUCHOWIECKA Paula | niest. Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.7 | II | NOWAK Marcin | 1 | ||||||||
8 | s | 1 | 12.86 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.7 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.06 | GORZKOWSKA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | +0.4 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 13.06 | GRABOWSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.4 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 13.10 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U14 | MA | +0.4 | III | B.D. # | |||||||||
4 | s | 2 | 13.11 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | +0.4 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.12 | ŁABNO Ewa | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.14 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
7 | s | 2 | 13.15 | BRZOZOWSKA Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
8 | s | 2 | 13.81 | ZŁOCKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.28 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +0.5 | IV | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.56 | ROŻEN Ewa | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1991 | U20 | MA | +0.5 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.71 | BYCZEK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | +0.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.72 | RYŚ Roksana | SKS Kusy Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.5 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.77 | PLUSKWIK Paulina | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | +0.5 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.21 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | +0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.86 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.1 | -- | # | |||||||||
2 | s | 4 | 14.02 | TRZMIEL Katarzyna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1995 | U16 | MA | -0.1 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 14.13 | SOBASZEK Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | -0.1 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 14.19 | RZEPKA Klaudia | ZKS Unia Tarnów | 1995 | U16 | MA | -0.1 | V | WAŁASZEK Jarosław | BEZ | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.42 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | +0.6 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 25.61 | SIEMIEŃSKA Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | +0.6 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.33 | STASIŃSKA Paulina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | +0.6 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 26.59 | KOWALSKA Hanna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | +0.6 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 26.72 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.6 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 26.89 | ŁUKASIK Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | +0.6 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 27.22 | TRZASKOWSKA Milena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1994 | U16 | OP | +0.6 | III | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/4376/11 | 2012 | BEZ | ||||||
1 | s | 2 | 27.05 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U14 | MA | +0.1 | III | B.D. # | |||||||||
2 | s | 2 | 27.37 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | +0.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 27.91 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +0.1 | IV | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||
4 | s | 2 | 28.03 | BYCZEK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | +0.1 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 28.26 | ZŁOCKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 28.47 | ZAJĄC Katarzyna | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | +0.1 | IV | ||||||||||
7 | s | 2 | 29.04 | KRZECZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.1 | V | ||||||||||
1 | s | 3 | 27.60 | ŁABNO Ewa | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U16 | MA | -0.5 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 28.14 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.5 | -- | # | |||||||||
3 | s | 3 | 28.58 | PLUSKWIK Paulina | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -0.5 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 28.96 | WIERTEL Iwona | UKS Polfin Oświęcim | 1994 | U16 | MA | -0.5 | V | KRZYZAK Stanisław # | Z/5239/11 | 2013 | BEZ | ||||||
5 | s | 3 | 29.22 | SOBASZEK Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | -0.5 | V | ||||||||||
6 | s | 3 | 29.59 | DRAGOSZ Justyna | SKS Kusy Kraków | 1994 | U16 | MA | -0.5 | V | ||||||||||
1 | s | 4 | 28.57 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.1 | V | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 4 | 29.28 | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.1 | -- | # | |||||||||
3 | s | 4 | 29.58 | MORMUL Joanna | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1996 | U14 | OP | +0.1 | V | # | |||||||||
5 | s | 4 | 31.70 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U14 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.00 | GORZKOWSKA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1992 | U18 | SL | II | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # | Z/1747/11 | 2018 | M | |||||||
2 | s | 1 | 57.24 | HANDZLIK Jolanta | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 57.81 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | II | KUKLA Rafał # | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 58.56 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U20 | SL | II | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
5 | s | 1 | 59.39 | ZAMBROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 59.47 | BRZOZOWSKA Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 60.65 | SZEFER Karolina | MLUKS Tarnów | 1992 | U18 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 60.95 | BODURKA Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 60.88 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 61.17 | ŚLĘZAK Karolina | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 62.66 | GĘGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 65.41 | KLIMEK Iwona | MLUKS Tarnów | 1995 | U16 | MA | V | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 65.73 | RYŚ Roksana | SKS Kusy Kraków | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 65.76 | PAPUGA Justyna | MLUKS Tarnów | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 66.94 | MALINOWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -- | # | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:10.47 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | I | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | |||||||
2 | s | 1 | 2:15.32 | ZIELINKIEWICZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | II | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:16.26 | BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1981 | Sen | OP | II | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/4372/11 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 2:17.48 | BORAWSKA Anna | MUKS ILKUS Olkusz | 1988 | U23 | MA | II | BORAWSKI Krzysztof B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 2:19.78 | OBRAŁ Jadwiga | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | III | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:21.02 | MIKLER Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:21.84 | MATUSZEWSKA Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:22.56 | MRUGACZ Magdalena | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1990 | U20 | MA | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:28.32 | KASPRZYCKA Daria | niest. Katowice # | 1990 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:17.88 | BIAŁKOWSKA Ewelina | MUKS Gim 2 Nysa | 1991 | U20 | OP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:18.71 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | |||||||
3 | s | 2 | 2:19.17 | DULAK Katarzyna | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | III | KLIMEK Józef # | Z/0369/11 | 2018 | 3 | |||||||
4 | s | 2 | 2:19.21 | SZCZEPAŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:21.16 | CHŁOSTA Justyna | MUKS ILKUS Olkusz | 1987 | U23 | MA | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 2 | 2:22.06 | PODSIADŁO Roksana | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:29.01 | WĘGRZYN Magdalena | MLUKS Tarnów | 1995 | U16 | MA | IV | SŁUPSKA Agnieszka | 3 | |||||||||
8 | s | 2 | 2:29.75 | HEREŚNIAK Małgorzata | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:38.05 | POCIECHA Patrycja | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1994 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4:43.78 | LEMPART Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U18 | SL | II | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 4:58.58 | MARMON Sara | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 5:03.91 | PLĄDER Marzena | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 5:04.67 | ŁASKAWIEC Marta | IKS Olkusz | 1992 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 5:09.98 | SPÓLNIK Monika | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 5:11.22 | MÓJ Amelia | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5:14.80 | KONIK Diana | UKS Gminy Brzeszcze # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 5:15.98 | KOWALCZYK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | -- | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 15.13 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.3 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.87 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.3 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 16.99 | WOLNY Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.3 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 23.39 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U14 | MA | +0.3 | -- | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.35 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.3 | I | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.36 | CHRUST-ROŻEJ Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | M | |||||||||||
2 | s | 1 | 62.00 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 63.46 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 65.48 | TABACZEK Angelika | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 68.28 | HAJNOSZ Barbara | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 64.19 | BANASIK Monika | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 64.90 | OLSZEWSKA Emanuela | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 65.21 | ŻUREK Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | B.D. | M | |||||||||
4 | s | 2 | 69.53 | MAZAN Żaneta | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U18 | PK | IV | B.D. | 3 | |||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6:32.93 | WOJNA Anna | ULKS Lipinki | 1986 | Sen | MA | -- | ŚWIERZOWSKI Tomasz # | Z/2484/11 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 7:29.32 | KONDYS Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1993 | U18 | OP | II | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/4371/11 | 2012 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 7:43.66 | SZWARNÓG Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 7:56.19 | MAZUR Dominika | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U18 | PK | III | B.D. | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | BUKOWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | I | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | PRAŻUCH Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | KUCHARZAK Izabela | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1991 | U20 | OP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | TURCZANIK Regina | SKS Kusy Kraków | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | WĄS Joanna | SKS Kusy Kraków | 1994 | U16 | MA | IV | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.77 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | +0.2 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.41 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | +0.7 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.34 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1990 | U20 | SL | +1.1 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | f | 1 | 5.25 | KOWALSKA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | -0.2 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.15 | ZIOMEK Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica | 1989 | U23 | PK | +1.4 | III | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.04 | SZCZUREK Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.5 | IV | # | |||||||||
7 | f | 1 | 4.52 | KINDER Karolina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | +1.1 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.45 | KOZAK Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | +0.5 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.36 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.7 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.79 | WŁODARCZYK Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -0.7 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 9.73 | MARCHEWKA Angelika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | 0.0 | -- | # | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.51 | JAREK Monika | WKS Wawel Kraków # | 1993 | U18 | MA | III | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 10.88 | JĘDRASZEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.70 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||
4 | f | 1 | 10.14 | KOZIOŁ Aneta | ULKS Technik Trzcinica | 1991 | U20 | PK | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.18 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 7.34 | BURDA Katarzyna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.66 | KRUPA Lilianna | CWKS Resovia Rzeszów | 1991 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.76 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||
3 | f | 1 | 32.38 | PLECHTA Marzena | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.50 | SEBESTA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.34 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 26.30 | BURDA Katarzyna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | V | B.D. # | 2 | |||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.12 | JĘDRASZEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 32.85 | BURDA Katarzyna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 31.17 | GORAJ Magdalena | MUKS ILKUS Olkusz | 1990 | U20 | MA | IV | B.D. BONK Stanisław | BEZ | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.67 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | -0.2 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 10.68 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | -0.2 | I | # | |||||||||
3 | s | 1 | 10.80 | JĘDRUSIK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -0.2 | I | # | |||||||||
4 | s | 1 | 10.85 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | -0.2 | I | ||||||||||
5 | s | 1 | 10.98 | JURKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.2 | II | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.19 | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | Sen | MA | -0.2 | II | ||||||||||
7 | s | 1 | 11.26 | LEŚNIAKIEWICZ Tomasz | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U18 | MA | -0.2 | II | # | |||||||||
8 | s | 1 | 11.39 | OLEŚ Damian | TL ROW Rybnik # | 1993 | U18 | SL | -0.2 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.22 | CHOCZYŃSKI Dawid | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -0.5 | II | B.D. B.D. # | 3 | ||||||||
2 | s | 2 | 11.24 | GRZELKA Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.5 | II | # | |||||||||
3 | s | 2 | 11.27 | SAMBORSKI Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.5 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.44 | DYKAS Paweł | LKS Stal Mielec | 1992 | U18 | PK | -0.5 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 11.63 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.5 | III | # | |||||||||
6 | s | 2 | 11.67 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | U23 | MA | -0.5 | III | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
7 | s | 2 | 11.68 | WACHTA Bartłomiej | LKS Stal Mielec | 1992 | U18 | PK | -0.5 | III | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.57 | KUBIS Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.1 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 3 | 11.80 | STAWIARZ Dariusz | niest. Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.96 | CZUPRYNA Arnold | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.96 | SZCZUPAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | -0.1 | IV | # | |||||||||
5 | s | 3 | 11.99 | FUGAS Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | -0.1 | IV | # | |||||||||
6 | s | 3 | 12.03 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | -0.1 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 11.86 | GASEK Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.88 | WITEK Szymon | MKS Tempo Kęty | 1993 | U18 | MA | +0.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 11.92 | SUŁEK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.14 | TOKARCZYK Paweł | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1992 | U18 | MA | +0.4 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.42 | SŁAWIŃSKI Mirosław | ZKS Unia Tarnów | 1992 | U18 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 12.46 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | +0.4 | V | # | |||||||||
7 | s | 4 | 12.59 | MICHALEWSKI Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +0.4 | V | # | |||||||||
1 | s | 5 | 12.55 | ARCZYŃSKI Mirosław | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.66 | POLOK Damian | UKS Gminy Brzeszcze # | 1990 | U20 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 14.39 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1948 | Masters | MA | +0.9 | -- | B.D. # | Z/0177/19 | 2019 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.75 | JĘDRUSIK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | +0.3 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 21.86 | GAŁKA Kamil | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | +0.3 | I | # | |||||||||
3 | s | 1 | 22.36 | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | Sen | MA | +0.3 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 22.40 | SAMBORSKI Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.3 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 22.67 | CHOCZYŃSKI Dawid | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | +0.3 | II | B.D. B.D. # | 3 | ||||||||
6 | s | 1 | 22.94 | DYKAS Paweł | LKS Stal Mielec | 1992 | U18 | PK | +0.3 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 23.74 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.3 | -- | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
1 | s | 2 | 23.01 | LEŚNIAKIEWICZ Tomasz | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 23.06 | OLEŚ Damian | TL ROW Rybnik # | 1993 | U18 | SL | +0.3 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 23.62 | WACHTA Bartłomiej | LKS Stal Mielec | 1992 | U18 | PK | +0.3 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 23.65 | STAWIARZ Dariusz | niest. Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 23.96 | GASEK Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 24.24 | KULCZYCKI Rafał | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1992 | U18 | OP | +0.3 | IV | ||||||||||
7 | s | 2 | 24.29 | CZUPRYNA Arnold | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | +0.3 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 24.12 | SZCZUPAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | +0.2 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 26.12 | MICHALEWSKI Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +0.2 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 29.30 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1948 | Masters | MA | +0.2 | -- | B.D. # | Z/0177/19 | 2019 | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.74 | BAŃKA Witold | SPLA Tychy # | 1984 | Sen | SL | M | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 47.72 | PIETRZAK Michał | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.49 | STRZELCZYK Marcin | RLTL ZTE Radom # | 1988 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 49.46 | WAŁTOSZ Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 50.31 | CICHECKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1990 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 50.77 | DUDEK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U23 | OP | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 51.63 | MUCHA Arkadiusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 52.72 | BEER Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 53.03 | MAŁUSECKI Wojciech | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U18 | MA | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 53.17 | GAUDYN Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 53.65 | MICHALAK Michał | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 53.90 | FIUK Kamil | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 54.06 | LIS Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 54.57 | KUBAT Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
1 | s | 3 | 54.97 | MADEJ Paweł | WKS Wawel Kraków | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 54.98 | PLEWA Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 55.81 | CZARNECKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 58.47 | GÓRNIK Ireneusz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 58.92 | MANTERYS Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:48.12 | DĄBROWSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | M | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:48.99 | PAPUGA Sebastian | BKL Bełchatów # | 1985 | Sen | LD | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:55.06 | PIĄTKOWSKI Piotr | Kraków Athletics Team # | 1983 | Sen | MA | II | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3636/22 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 1:50.90 | CZERWIŃSKI Adam | UKS Lider Siercza # | 1988 | U23 | MA | I | CZERWIŃSKI Adam | Z/3849/11 | 2023 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 1:56.13 | ZIELINKIEWICZ Arkadiusz | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | II | KOLODZIEJ Roman B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 1:51.56 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1988 | U23 | SL | I | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:52.40 | BRONIATOWSKI Maciej | WKS Wawel Kraków | 1987 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:52.69 | MURZYN Kamil | WKS Wawel Kraków # | 1986 | Sen | MA | II | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:55.68 | PIASECKI Maksymilian | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | II | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:55.78 | MISA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U23 | OP | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:56.28 | BUCZKOWSKI Sławomir | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 1:57.41 | SAMBORSKI Arkadiusz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1990 | U20 | OP | III | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:57.60 | KOSIŃSKI Daniel | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U18 | PK | III | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:59.30 | KNAPIK Michał | RKS Łódź # | 1993 | U18 | LD | III | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:59.33 | GORCZYCA Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:00.01 | MOTYL Damian | LKS Stal Mielec | 1992 | U18 | PK | III | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:04.16 | GAŃSZCZYK Piotr | MOSiR Mysłowice # | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:05.69 | MICHNIAK Jan | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:07.87 | BYCZEK Michał | MUKS Gim 2 Nysa | 1994 | U16 | OP | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:08.51 | SŁONINA Damian | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:08.98 | MOLEK Dariusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U16 | MA | V | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 2:09.76 | GRZĘDA Wojciech | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:10.27 | COMBIK Marcin | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:10.69 | RZEPCZYK Remigiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:11.21 | KRZYKAŁA Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:12.85 | SAMBORSKI Sebastian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1993 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:16.79 | HEKŁOWSKI Rafał | MLUKS Tarnów | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | 1 | 1:54.98 | BULA Jacek | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U20 | SL | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:54.09 | PASEK Damian | TS AKS Chorzów # | 1985 | Sen | SL | II | B.D. | Z/2342/11 | 2019 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 3:59.14 | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | U18 | MZ | II | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 4:00.30 | SIÓDMIAK Andrzej | LKS Stal Mielec | 1992 | U18 | PK | II | B.D. | ||||||||||
4 | f | 1 | 4:00.42 | MATNER Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 4:00.46 | DWOJAK Paweł | ULKS Lipinki | 1988 | U23 | MA | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 4:01.97 | DADEJ Dawid | ZKS Unia Tarnów | 1991 | U20 | MA | II | B.D. | 2 | |||||||||
7 | f | 1 | 4:02.32 | PAŁKA Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | Sen | SL | III | PAŁKA Piotr # | Z/1643/11 | 2024 | 2 | |||||||
8 | f | 1 | 4:04.82 | NAWROT Adam | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 4:08.14 | MOTAK Jakub | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U18 | MA | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
10 | f | 1 | 4:08.22 | CIEPŁAK Marcin | TL ROW Rybnik # | 1991 | U20 | SL | III | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3967/11 | 2024 | 2 | |||||||
11 | f | 1 | 4:08.77 | CZARNOTA Tomasz | IKS Olkusz | 1988 | U23 | MA | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 4:09.62 | POTOK Daniel | ULKS Lipinki # | 1993 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 4:11.55 | WSZOŁEK Paweł | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||
14 | f | 1 | 4:12.36 | TOTH Paweł | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||
15 | f | 1 | 4:13.01 | KUŹNIAR Piotr | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U18 | PK | IV | |||||||||||
16 | f | 1 | 4:13.26 | KAROŃ Bartosz | KS Olkusz # | 1991 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 4:13.80 | WRONA Łukasz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||
18 | f | 1 | 4:15.83 | KLUBA Marcin | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
19 | f | 1 | 4:16.07 | DADEJ Piotr | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | IV | |||||||||||
20 | f | 1 | 4:37.34 | GOŁOMBEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.34 | PISZCZEK Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | 0.0 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.47 | KUŚNIERZ Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.85 | KOLAWA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 16.88 | ARCZYŃSKI Mirosław | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 17.07 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 14.46 | BODZEK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | Sen | MA | +0.5 | I | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.58 | STANISZEWSKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | +0.5 | I | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.70 | POGONOWSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.5 | I | ||||||||||
4 | s | 2 | 15.47 | GAJDA Mateusz | ULKS Technik Trzcinica | 1989 | U23 | PK | +0.5 | II | # | |||||||||
5 | s | 2 | 16.21 | SUŁEK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.5 | III | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.94 | RZEWNICKI Szymon | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 59.16 | KUŚNIERZ Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 60.70 | PASTERNAK Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 64.42 | ŁUKASIK Łukasz | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | -- | WAŁASZEK Jarosław | Z/4313/11 | 2011 | 4 | |||||||
5 | f | 1 | 66.20 | KOZIOŁ Przemysław | ULKS Lipinki | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.28 | OSTROWSKI Rafał | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1985 | Sen | MA | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 52.21 | OMELKO Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U23 | DS | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 52.86 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | I | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 53.75 | POGONOWSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 54.16 | DUSIŃSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | Sen | MA | I | |||||||||||
6 | f | 1 | 54.80 | JAJUGA Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 56.40 | GWIAZDOŃ Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | II | B.D. # | M | |||||||||
8 | f | 1 | 57.13 | MISZCZAK Jakub | WKS Wawel Kraków | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6:02.53 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 6:08.34 | DYKAS Damian | ULKS Technik Trzcinica | 1988 | U23 | PK | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 6:18.07 | PIOTROWSKI Piotr | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1993 | U18 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/4374/11 | 2017 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 6:26.22 | MAZUREK Daniel | LUKS Azymek Zdzieszowice # | 1990 | U20 | OP | III | B.D. ANTOSIAK Tomasz | , Z/4439/11 | , 2012 | BEZ | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.00 | ZAWIŁA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | Sen | MA | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.95 | BRZUCHACZ Sylwester | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | ŚNIEĆ Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | KURZYDŁO Jakub | MKS Tempo Kęty | 1990 | U20 | MA | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.75 | ZIAJA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U16 | MA | IV | ZAPART Stanisław # | Z/0080/11 | 2020 | BEZ | |||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.86 | FUTYMA Michał | WKS Wawel Kraków | 1985 | Sen | MA | +0.5 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.63 | KURZYDŁO Jakub | MKS Tempo Kęty | 1990 | U20 | MA | +0.6 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.41 | CZOLIJ Łukasz | RMKS Rybnik | 1992 | U18 | SL | +0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.34 | KĘDZIOR I Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1992 | U18 | PK | -0.5 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.28 | PAJOR Przemysław | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1986 | Sen | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.27 | LEŚKÓW Maciej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.8 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 6.17 | BERKOWICZ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | +0.2 | IV | # | |||||||||
8 | f | 1 | 6.16 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | +0.5 | -- | # | |||||||||
9 | f | 1 | 5.92 | SĄCZAWA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.5 | IV | # | |||||||||
10 | f | 1 | 5.84 | LISOŃ Patryk | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.79 | EKSTOWICZ Paweł | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | -0.3 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.74 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U16 | MA | +0.9 | V | # | |||||||||
13 | f | 1 | 5.66 | PAPIEŻ Artur | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.1 | -- | # | |||||||||
14 | f | 1 | 5.17 | ALBINIAK Leszek | UKS Gminy Brzeszcze # | 1971 | Masters | MA | -0.5 | -- | B.D. WŁODARCZYK Mirosław | , Z/2708/22 | , 2023 | |||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.09 | BODZEK Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | 0.0 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.42 | MIODOŃSKI Robert | niest. Kraków # | 1986 | Sen | MA | 0.0 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.19 | TWARDOWSKI Adrian | WKS Wawel Kraków | 1990 | U20 | MA | 0.0 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 14.18 | MAJEWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1987 | U23 | MA | -0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.49 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.1 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 12.47 | SOKULSKI Jakub | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U18 | PK | +0.2 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 12.23 | EKSTOWICZ Paweł | WKS Wawel Kraków | 1992 | U18 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.64 | KNAPIK Wojciech | ULKS Lipinki | 1996 | U14 | MA | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.75 | JANUS Arnold | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1992 | U18 | MA | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.91 | GRZYWACZ Tomasz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U18 | PK | III | WŁADYKA Jacek # | Z/2220/11 | 2014 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 13.00 | ŻEBRACKI Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U18 | PK | IV | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.30 | MISZCZYSZYN Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1991 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.94 | GŁUSZEK Jakub | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.98 | GĄSIOROWSKI Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1981 | Sen | MA | I | B.D. | Z/3880/20 | 2023 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 14.68 | GAŁĄZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U23 | OP | I | # | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.94 | KNAPIK Wojciech | ULKS Lipinki | 1996 | U14 | MA | IV | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.39 | GRZYWACZ Tomasz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U18 | PK | III | WŁADYKA Jacek # | Z/2220/11 | 2014 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 40.18 | KRÓL Iwan | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 39.59 | JANUS Arnold | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1992 | U18 | MA | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 37.64 | BIELEC Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 35.94 | KONIECZNY Grzegorz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 35.71 | ZDANOWSKI Bartłomiej | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U18 | SL | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 35.50 | ŻEBRACKI Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U18 | PK | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 34.77 | ALBINIAK Leszek | UKS Gminy Brzeszcze # | 1971 | Masters | MA | -- | B.D. WŁODARCZYK Mirosław | , Z/2708/22 | , 2023 | ||||||||
9 | f | 1 | 30.56 | KURAŚ Tomasz | ULKS Lipinki | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 26.09 | PRĄDZYŃSKI Michał | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 23.84 | WÓJTOWIEC Artur | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 22.60 | ROSIAK Jakub | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.90 | GŁUSZEK Jakub | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.46 | GĄSIOROWSKI Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1981 | Sen | MA | II | B.D. | Z/3880/20 | 2023 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 33.65 | MUNIAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | Sen | MA | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 31.14 | POLAŃSKI Sławomir | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.73 | ALBINIAK Leszek | UKS Gminy Brzeszcze # | 1971 | Masters | MA | -- | B.D. WŁODARCZYK Mirosław | , Z/2708/22 | , 2023 | ||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.52 | BANAŚ Adrian | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 51.32 | DYBAŁ Kamil | UKS Gminy Brzeszcze # | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.77 | KACHNIC Artur | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 37.70 | MIKRUT Tomasz | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | -- | STYCZYŃSKI Piotr | ||||||||||
5 | f | 1 | 37.65 | KOLAWA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | f | 1 | 33.46 | JAROWSKI Dominik | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | -- | STYCZYŃSKI Piotr | ||||||||||
7 | f | 1 | 30.58 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.73 | POLAŃSKI Sławomir | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 54.12 | PORADZISZ Patryk | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 52.63 | NYCZ Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1991 | U20 | PK | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 49.71 | CZAJA Remigiusz | TL ROW Rybnik # | 1990 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.1674611568451 sekund |