Olsztyn 19.07.2007 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 27.01 | SZYLAKOWSKA Justyna | ZLKL Zielona Góra # | 1992 | U16 | LB | +0.2 | III | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.17 | ROMANIUK Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1991 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||||
2 | 43.14 | BERKA Anna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1992 | U16 | WN | III | |||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 58.96 | FIGAT Magdalena | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1991 | U18 | WN | II | |||||||||||||
2 | 59.26 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:58.81 | LISOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | -- | WOSIEK Jacek # | Z/3500/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 3:04.48 | IWAŃSKA Monika | MOS Zatoka Braniewo # | 1991 | U18 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek # | 3 | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.15 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | 0.0 | II | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.53 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1987 | U23 | MA | 0.0 | II | B.D. # | Z/5612/23 | 2024 | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 46.69 | ANKIEWICZ Emilia | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
2 | 47.11 | ROMANIUK Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1991 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 5:01.05 | PRZYGÓDZKA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | -- | # | ||||||||||||
2 | 5:07.50 | WOJTULEWICZ Anna | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U23 | PD | -- | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 5:09.62 | PARSZCZYŃSKA Izabela | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | -- | DĄBROWSKI Tomasz B.D. # | Z/0795/11 | 2024 | 1 | |||||||||
4 | 5:11.88 | WINCZEWSKA Ewa | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1990 | U18 | PD | II | B.D. | 3 | |||||||||||
5 | 5:18.03 | WALTER Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | # | ||||||||||||
6 | 5:37.88 | ROBAK Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.82 | KOWALEWSKA Olga | KS Zawkrze Mława # | 1992 | U16 | MZ | 0.0 | IV | # | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.98 | OSTANEK Aneta | KS Jeziorak Iława # | 1991 | U18 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||||
2 | 9.75 | KWAŚNIEWSKA Michalina | ZLKL Zielona Góra # | 1991 | U18 | LB | 0.0 | -- | B.D. # | M | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 15:49.11 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
2 | 16:36.42 | SZYMAŃSKA Olga | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 18:08.37 | PIWOWARCZYK Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1992 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.57 | KALITA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | III | # | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:29.31 | WOLIŃSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1982 | Sen | WN | -- | |||||||||||||
2 | 2:30.22 | NIEMIRSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U23 | MZ | -- | |||||||||||||
5 | 2:38.23 | ZAWADZKI Mariusz | MUKL Brodnica | 1991 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||||
6 | 2:38.68 | SŁODOWNIK Fabian | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||||
8 | 2:40.53 | LIPOWSKI Mateusz | UKS MOSiR Działdowo # | 1990 | U18 | WN | -- | B.D. | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.82 | MRÓWKA Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | Sen | WN | 0.0 | III | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.14 | LEWANDOWSKI Maciej | UKS MOSiR Działdowo # | 1991 | U18 | WN | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 41.33 | MULKITYN Sylwester | UKS MOSiR Działdowo # | 1992 | U16 | WN | II | |||||||||||||
3 | 44.21 | RAMA Piotr | UKS MOSiR Działdowo # | 1990 | U18 | WN | -- | B.D. | 4 | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | FRĄCZKOWSKI Bartosz | KS Jeziorak Iława # | 1991 | U18 | WN | II | # | ||||||||||||
3 | 1.90 | JASKULSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.50 | KUROSZ Rafał | LKS Zantyr Sztum # | 1990 | U18 | PM | +0.1 | III | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.67 | BOGUSZ Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | +0.1 | III | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.56 | BALUKIEWICZ Paweł | MKS Truso Elbląg # | 1990 | U18 | WN | II | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.42728900909424 sekund |