Toruń 14 - 16.02.2020 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.99 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 25.13 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U18 | SL | II | ZKN SKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 25.63 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 26.10 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | II | WOSIEK Jacek | 4 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 26.36 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | III | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0193/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | f | 1 | 30.46 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | f | 2 | 26.04 | DEJA Liwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | II | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | f | 2 | 26.13 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | II | # | ZKN | |||||||||
3 | f | 2 | 26.65 | ĆWIK Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U18 | MA | III | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | f | 2 | 26.84 | POLANOWSKA Nina | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U18 | MZ | III | JENDRYCH Marek | 4 | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 29.37 | ŁYSKOWKA Maja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr | Z/4909/19 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | RP U18 | 38.00 | LESIEWICZ Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | B.D. # | Z/0863/17 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||
2 | f | 1 | 40.18 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | f | 1 | 40.61 | KUŹMIŃSKA Justyna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U18 | SL | -- | MORKA Piotr | Z/1004/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 1 | 41.13 | MOKROSIŃSKA Alicja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | -- | B.D. | 2 | ZKN | ||||||||
5 | f | 1 | 41.59 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 42.66 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 41.41 | SADURSKA Lena | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | PODOLAK Michał PODOLAK Michał | , Z/3068/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 2 | 42.37 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3304/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | f | 2 | 42.67 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 42.71 | STROIKE Maria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2004 | U18 | PM | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
5 | f | 2 | 42.73 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ZKN | |||||||
f | 2 | DQ | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:37.29 | PRZĄDKA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2003 | U18 | SL | -- | HELBIK Joachim # | Z/1186/18 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 1 | 1:37.85 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 1:37.93 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 1:39.58 | MAGDOŃ Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | ŁACHETA Grażyna | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 1:41.17 | DYBALAK Marita | UKS Czempion Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 1:43.23 | KORNIAT Ludwika | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. # | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | f | 2 | 1:37.00 | STRZEŻYSZ Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/5070/18 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 1:39.37 | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. GRENDA Jan | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 1:39.38 | GŁĄBEK Sabina | LKS Pszczyna | 2004 | U18 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/1185/18 | , 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 2 | 1:39.46 | TWARDOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/2580/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | f | 2 | 1:39.64 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 2 | 1:40.22 | GŁOWACKA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Anna # | Z/1440/17 | 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
7 | f | 2 | 1:42.90 | PERYT Maja | KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # | 2004 | U18 | SK | -- | KUBIEC Dawid | Z/5354/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:37.36 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # | Z/3735/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 6:42.06 | RĘBISZ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U18 | SL | -- | SZYJKA Beata MORKA Piotr # | , Z/1013/18 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 3 | s | 1 | 6:44.33 | KUŹNIAR Monika | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U18 | PK | -- | KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. | Z/4125/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 6:48.37 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:49.08 | GLAZIK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U18 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. | , Z/1926/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 6 | s | 1 | 6:51.01 | MAKUCH Julia | LKS Kłos Olkusz # | 2004 | U18 | MA | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:52.40 | STEFANOWICZ Inez | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | -- | ZKN | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 6:52.95 | HAŁKA Oliwia | GKS Piast Gliwice | 2004 | U18 | SL | -- | ŚNIEGÓRSKI Adam | Z/0395/18 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
9 | 9 | s | 1 | 6:53.59 | SĘCZEK Martyna | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U18 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/5149/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
10 | 10 | s | 1 | 6:53.81 | ARIK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
11 | 11 | s | 1 | 6:54.69 | WOJNAR Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 2003 | U18 | SK | -- | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 7:01.74 | WOJTKOWIAK Wiktoria | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/1891/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
13 | 13 | s | 1 | 7:01.94 | ROZPĘDZIK Marzena | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # | , Z/1324/17 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||
14 | 14 | s | 1 | 7:03.89 | CHOCIANOWSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. PTAK Krzysztof | , Z/2453/17 | , 2021 | 3 | LDK! | |||||
15 | 15 | s | 1 | 7:07.34 | DZIERWA Martyna | MLUKS Tarnów | 2004 | U18 | MA | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
16 | 16 | s | 1 | 7:09.79 | ROŚ Martyna | KKB MOSiR Krosno # | 2003 | U18 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/5252/18 | 2021 | |||||||
17 | 17 | s | 1 | 7:31.15 | CHMURA Anastazja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U18 | PK | -- | KOWAL Piotr | Z/1225/20 | 2024 | |||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 1 | 8.73 | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 7 | e | 1 | 8.95 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 9 | e | 1 | 9.05 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 13 | e | 1 | 9.19 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
5 | 18 | e | 1 | 9.36 | MOJŻYSZEK Wiktoria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U18 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 19 | e | 1 | 9.57 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics # | 2004 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
1 | 1 | e | 2 | 8.55 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ZKN SKN | ||||||
2 | 2 | e | 2 | 8.61 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||
3 | 15 | e | 2 | 9.27 | WŁOCH Adriana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U18 | PK | -- | SUGIER Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | 21 | e | 2 | 9.63 | THEBLINE Elisa | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | -- | B.D. TOMCZYK Kazimierz | , Z/2829/17 | , 2021 | 4 | ||||||
5 | 23 | e | 2 | 9.84 | SZAFRAN Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0730/18 | 2024 | |||||||
e | 2 | DNF | GUTT Emilia | RMKS Rybnik | 2003 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | ||||||||||
e | 2 | DNF | SZCZĘSNA Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | 6 | e | 3 | 8.84 | MERZOWICZ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 8 | e | 3 | 8.99 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 10 | e | 3 | 9.09 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 12 | e | 3 | 9.12 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | # | ZKN | ||||||||
5 | 14 | e | 3 | 9.23 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ZKN | ||||
6 | 16 | e | 3 | 9.32 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
7 | 22 | e | 3 | 9.72 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 3 | e | 4 | 8.73 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | 5 | e | 4 | 8.84 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | JANUCHTA Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 11 | e | 4 | 9.11 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U18 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2023 | |||||||
4 | 17 | e | 4 | 9.33 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1573/16 | 2022 | 4 | ||||||
5 | 20 | e | 4 | 9.61 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
6 | 24 | e | 4 | 10.01 | MICHOŃ Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U18 | MA | -- | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
e | 4 | DNF | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
1 | f | 1 | 8.40 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ZKN SKN | |||||||
2 | f | 1 | 8.63 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
3 | f | 1 | 8.70 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
4 | f | 1 | 8.73 | MERZOWICZ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
5 | f | 1 | 8.80 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 8.87 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | JANUCHTA Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 8.87 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
f | 1 | DNF | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 8.80 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | f | 2 | 8.89 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U18 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2023 | ||||||||
3 | f | 2 | 8.97 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
4 | f | 2 | 8.98 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | f | 2 | 9.08 | WŁOCH Adriana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U18 | PK | -- | SUGIER Krzysztof | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
6 | f | 2 | 9.14 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
7 | f | 2 | 9.22 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
8 | f | 2 | 9.30 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
4x400 m MIX | ||||||||||||||||||||
1 | 8 | s | 1 | 3:49.87 |
MALENDOWICZ Filip OSTROWSKA Anna KRAWIEC Wiktoria SELERZYŃSKI Hubert |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 2004 2004 2004 |
U18 | KPO | -- |
KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman KARNAS Kinga KOHUTEK Artur |
Z/0168/18 , Z/0760/16 |
2024 , 2024 |
3 4 |
||||||
2 | 9 | s | 1 | 3:50.28 |
KEMPA Filip MORSZNER Zofia TROCHOLEPSZA Martyna BIELECKI Marek |
MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 2003 2004 2003 |
U18 | WLP | -- |
GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian BYTNIEWSKI Szymon |
, Z/0297/17 |
, 2024 |
|||||||
3 | 11 | s | 1 | 3:51.61 |
CZAJKOWSKA Magda KANIA Damian STĘPKA Patrycja BRILLA Cyprian |
UKS Czwórka Żory | 2003 2004 2003 2003 |
U18 | SLK | -- |
KRUPA Iwona KRUPA Iwona |
Z/1305/20 Z/0803/17 |
2023 2023 |
3 |
||||||
4 | 15 | s | 1 | 3:58.28 |
KOWALSKA Justyna ZGLIŃSKI Hubert ABRAMOWICZ Róża ŁUKASIAK Szymon |
UKS Herkules Sulejówek | 2004 2004 2004 2003 |
U18 | MAZ | -- |
CZYŻ Maciej CZYŻ Maciej |
Z/2219/16 Z/2216/16 |
2024 2024 |
4 3 |
||||||
5 | 16 | s | 1 | 3:59.87 |
KAROW Damian WINOGRODZKA Julia GLAZA Mateusz ROZPĘDZIK Marzena |
UKS Czapla Białe Błota | 2004 2004 2004 2003 |
U18 | KPO | -- |
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew B.D. KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. |
, Z/4508/17 Z/2279/16 , Z/4507/17 , Z/1324/17 |
, 2023 2024 , 2024 , 2023 |
3 |
||||||
1 | 2 | s | 2 | 3:47.24 |
KORYCIŃSKI Wojciech WÓJCIK Alicja GALUCH Vanessa ROMBERG Adrian |
MKS-MOSM Bytom | 2004 2003 2003 2003 |
U18 | SLK | -- |
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. B.D. SZCZYRK Janusz B.D. |
Z/0448/18 , Z/1162/17 Z/1159/17 |
2023 , 2023 2024 |
5 |
||||||
2 | 4 | s | 2 | 3:47.76 |
JAWORSKI Kacper GAWEŁ Martyna ŚWIĘTEK Aleksandra MOLEK Mateusz |
LKS Stal Mielec | 2003 2004 2004 2004 |
U18 | PDK | -- |
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka |
2 2 4 4 |
||||||||
3 | 10 | s | 2 | 3:51.10 |
BYDOŃ Oskar SEREK Katarzyna SKIMINA Emilia BARCIK Jakub |
KS AZS AWF Kraków | 2004 2004 2004 2003 |
U18 | MLP | -- |
GIZA Andrzej GIZA Maciej MIREK Wacław GIZA Andrzej GIZA Maciej GIZA Andrzej MIREK Wacław |
, Z/0276/18 Z/5229/18 , Z/0274/18 , Z/0074/17 |
, 2024 2022 , 2022 , 2022 |
|||||||
4 | 12 | s | 2 | 3:51.97 |
KUŹMIŃSKA Justyna KUZIAK David DRAZIK Kasper TOMALA Emilia |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 2004 2004 2004 |
U18 | SLK | -- |
MORKA Piotr KRUPA Iwona SZYJKA Beata |
Z/1004/18 Z/3617/18 |
2024 2023 |
3 4 |
||||||
5 | 13 | s | 2 | 3:52.65 |
MATUSZEWICZ Anna OLISIEJKO Samuel WĄŻ Anastazja PIWOŃSKI Mikołaj |
MKL Toruń | 2003 2004 2003 2004 |
U18 | KPO | -- |
BUTKIEWICZ Jacek B.D. BUTKIEWICZ Jacek WOŹNIAK Jacek B.D. BYTNIEWSKI Szymon |
Z/3343/17 Z/2750/16 Z/1527/17 , Z/2012/18 |
2024 2022 2021 , 2024 |
2 4 |
||||||
1 | 1 | s | 3 | 3:43.54 |
BOGACZYŃSKI Igor GOŚCINIAK Marcelina PLUTA Daria CHMIEL Maciej |
MKL Jarocin | 2003 2004 2003 2004 |
U18 | WLP | -- |
GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz |
, Z/1779/18 , Z/0688/19 Z/1869/19 Z/5161/19 |
, 2024 , 2023 2022 2023 |
2 3 |
||||||
2 | 3 | s | 3 | 3:47.66 |
DUCHNOWSKI Igor DĄBROWSKI Piotr DZWONKOWSKA Karolina ŁYSKOWKA Maja |
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2003 2003 2003 2004 |
U18 | POD | -- |
DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej B.D. MARUSZEWSKI Piotr |
Z/1589/17 Z/0987/17 Z/4909/19 |
2021 2024 2023 |
|||||||
3 | 5 | s | 3 | 3:48.84 |
GREINER Olivia AUGUSTYNIAK Janusz JASZCZAK Aleksandra RAK Filip |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 2003 2004 2003 |
U18 | OPL | -- |
LACH Magdalena JASIŃSKI Cyprian OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek |
Z/1145/20 Z/2201/17 , Z/3466/16 |
2024 2024 , 2024 |
|||||||
4 | 6 | s | 3 | 3:49.05 |
SAMULEWICZ Jan KORNACKA Karolina KORNACKA Kinga WOLDAN Marcin |
GSLA Gierzwałd | 2003 2003 2003 2004 |
U18 | WMZ | -- |
PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon |
, Z/1128/17 , Z/1124/17 , Z/1125/17 , Z/0713/19 |
, 2024 , 2022 , 2022 , 2022 |
|||||||
5 | 7 | s | 3 | 3:49.63 |
SZCZEPANIAK Paulina DROZDOWSKI Damian LOSY Anna ADAMCIO Cyprian |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 2003 2003 2003 |
U18 | WLP | -- |
WALCZAK Michał B.D. WALCZAK Michał |
Z/1075/18 Z/0845/17 |
2023 2024 |
|||||||
6 | 14 | s | 3 | 3:52.82 |
CIEŚLA Bartosz SZYMKOWIAK Zofia DUBERT Martyna PRZYBYLSKI Jakub |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 2003 2004 2003 |
U18 | WLP | -- |
ZAWORSKI Marek B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek OSTROWSKI Ryszard B.D. |
Z/1167/20 , Z/0221/17 , Z/1240/17 Z/4274/18 |
2022 , 2024 , 2022 2024 |
2 |
||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.91 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U18 | KP | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | KNF | |||||||
2 | f | 1 | 5.57 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | KNF | ||||||
3 | f | 1 | 5.48 | ŚLUSARCZYK Oliwia | MOSM Tychy | 2003 | U18 | SL | II | PRZYBYCIN Bogdan | Z/0458/17 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 5.40 | SŁABIŃSKA Julia | KS Podlasie Białystok # | 2004 | U18 | PD | II | STACHURSKA Agnieszka # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 5.26 | ŚLIWA Julia | MOSM Tychy # | 2003 | U18 | SL | III | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3182/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 5.23 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U18 | MA | III | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
f | 1 | NM | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.14 | GAJEWSKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | I | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/0441/18 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 15.31 | KURDEJ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | I | # | KNF SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 14.70 | MAŚLANA Zuzanna | MLKL Płock | 2004 | U18 | MZ | I | NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław | Z/2308/17 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
4 | f | 1 | 14.61 | PRZYBYŚ Julia | WKS Wawel Kraków | 2004 | U18 | MA | I | # | KNF | |||||||||
5 | f | 1 | 14.20 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | I | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||||
6 | f | 1 | 14.05 | MYĆKA Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | I | LDK! | ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 13.25 | LEPA Roksana | LKS Polkowice | 2003 | U18 | DS | II | PIERZCHAŁA Władysław # | Z/0443/17 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 12.97 | MARSZELEWSKA Joanna | MKL Jurand Szczytno # | 2004 | U18 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej # | Z/0131/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 12.82 | PRYGIEL Martyna | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | III | WAŚNIEWSKI Marcin | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
10 | f | 1 | 12.43 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | III | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
11 | f | 1 | 12.04 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | III | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
12 | f | 1 | 10.98 | PIETRASZ Karolina | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U18 | SL | IV | LDK! | ZKN | |||||||||
13 | f | 1 | 10.88 | MICHALEC Marta | KS Podlasie Białystok | 2004 | U18 | PD | IV | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 22.09 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin | 2003 | U18 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 1 | 22.74 | MALENDOWICZ Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2003 | U18 | KP | II | KARNAS Zbigniew | 3 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 22.79 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U18 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 23.05 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U18 | WP | III | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 23.29 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | III | # | ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 23.33 | CZTERNASTY Jan | UKS Achilles Leszno | 2003 | U18 | WP | III | BIEDERMANN Roman | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 23.22 | WAŁASZEK Nikodem | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U18 | MA | III | # | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | f | 2 | 23.36 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie | 2003 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 23.38 | KACZOR Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | III | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/4323/17 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 2 | 23.53 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U18 | DS | III | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 2 | 23.79 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U18 | KP | IV | ROSIŃSKI Zenon | Z/0237/19 | 2022 | 2 | |||||||
f | 2 | DQ | CEGŁA Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/5024/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.15 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 1 | 35.18 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 35.63 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 36.17 | CHMIEL Maciej | MKL Jarocin | 2004 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/5161/19 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 36.32 | UDYCZ Artur | AL Międzyzdroje | 2003 | U18 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/4959/18 | 2022 | 4 | ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 36.18 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 2 | 36.23 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | f | 2 | 36.55 | NAPIERAJ Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | ZKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 36.72 | FOJUTH Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | , Z/1505/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | f | 2 | 36.87 | ŁOWICKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U18 | PM | -- | POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/0468/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
f | 2 | DNF | DUCHNOWSKI Igor | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | DĄBKOWSKI Przemysław # | Z/1589/17 | 2021 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | RP U18 | 1:20.06 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -- | NAGY Czesław B.D. # | Z/0051/17 | 2024 | ZKN SKN | ||||||
2 | f | 1 | 1:20.76 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek | , Z/3466/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 1:22.77 | CYDEJKO Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1417/17 | 2022 | 3 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 1:22.95 | POGORZELSKI Konrad | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 2003 | U18 | LB | -- | DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian | Z/1234/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 1:23.80 | JURAK Bartosz | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4754/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 1:23.87 | LEWANDOWSKI Filip | GKS Cartusia Kartuzy # | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/2219/17 | , 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 1:24.39 | SIMIŃSKI Konrad | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek B.D. | Z/3696/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 1:24.59 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U18 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
3 | f | 2 | 1:25.18 | PIWOŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/2012/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 1:25.42 | MAREK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | B.D. GIZA Maciej | , Z/0271/18 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 2 | 1:25.72 | CIĘŻKOWSKI Piotr | KS Cracovia 1906 Kraków | 2004 | U18 | MA | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
f | 2 | DNF | BIELECKI Marek | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon | LDK! | ROSU | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:33.29 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:33.51 | CITAK Miłosz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | U18 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/0785/17 | 2024 | 3 | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:35.38 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U18 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
4 | 4 | s | 1 | 2:37.37 | KAŁWIŃSKI Dawid | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U18 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/0254/17 | 2022 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
5 | 5 | s | 1 | 2:38.48 | BIESZKE Kacper | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:38.61 | WĄCHAŁA Adam | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | JÓŹWIK Krzysztof # | Z/0488/19 | 2022 | LDK! | ZKN | |||||
7 | 8 | s | 1 | 2:39.05 | JAWORSKI Kacper | LKS Stal Mielec | 2003 | U18 | PK | -- | TORBA Tomasz | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
8 | 9 | s | 1 | 2:40.29 | FOLGA Bartłomiej | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | -- | DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/0984/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
9 | 11 | s | 1 | 2:41.59 | HERZYK Kamil | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U18 | SL | -- | KOS Kamil | Z/5086/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
10 | 13 | s | 1 | 2:43.58 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U18 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew | Z/3056/17 | 2024 | |||||||
11 | 18 | s | 1 | 2:49.13 | TWARDOŃ Szymon | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/4315/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
12 | 19 | s | 1 | 2:49.22 | SZMIT Patryk | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U18 | DS | -- | ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. | Z/3933/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
13 | 20 | s | 1 | 2:49.47 | UŁAŃSKI Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 2004 | U18 | LD | -- | NOWAK Mieczysław | Z/0133/19 | 2024 | ZKN | ||||||
s | 1 | DNF | PIĄTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1831/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 2:39.00 | HUTNY Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 2:40.53 | KORYCIŃSKI Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0448/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
3 | 12 | s | 2 | 2:42.50 | DYBAŁA Marek | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0444/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
4 | 14 | s | 2 | 2:43.98 | KABATA Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | 3 | LDK! | |||||||
5 | 15 | s | 2 | 2:45.35 | KORNASIEWICZ Kacper | KS Komunalni Sanok | 2004 | U18 | PK | -- | DŁUGOSZ Ryszard | Z/3383/18 | 2022 | 5 | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 2:46.96 | CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | ||||||||||
7 | 17 | s | 2 | 2:47.91 | BENDYK Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3069/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 21 | s | 2 | 2:50.31 | BEREŹNICKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2003 | U18 | PK | -- | LDK! | |||||||||
9 | 22 | s | 2 | 2:51.71 | HADASZ Adam | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U18 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz | Z/2067/18 | 2023 | 5 | ||||||
10 | 23 | s | 2 | 2:52.25 | KUNICKI Michał | LUKS Start Nakło | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin | , Z/1197/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
11 | 24 | s | 2 | 2:52.63 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1067/20 | 2024 | |||||||
12 | 25 | s | 2 | 2:53.39 | KRASIŃSKI Krystian | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
13 | 26 | s | 2 | 3:03.76 | GRAŻUL Alan | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:49.11 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol B.D. # | Z/2698/17 | 2024 | ZKN | 775 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 2:53.71 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | 727 | |||
3 | 3 | w | 1 | 2:54.13 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 723 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 2:58.76 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 676 | |||||
5 | 5 | w | 1 | 2:59.97 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | 665 | |||
6 | 6 | w | 1 | 3:00.37 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 661 | ||||
7 | 7 | w | 1 | 3:02.26 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 642 | |||
8 | 8 | w | 1 | 3:03.35 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | 632 | |||||
9 | 9 | w | 1 | 3:07.27 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN | 595 | |||||
10 | 10 | w | 1 | 3:12.40 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | 548 | |||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | e | 1 | 8.25 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 8.31 | UZAREK Aleksander | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | , Z/2749/17 | , 2022 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 6 | e | 1 | 8.39 | BABULA Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3475/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 7 | e | 1 | 8.41 | JANIAK Adam | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 8 | e | 1 | 8.44 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | 14 | e | 1 | 8.69 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 21 | e | 1 | 9.28 | PIĘCEK Jakub | UKS Gepard Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.18 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U18 | PD | -- | STACHURSKA Agnieszka | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 8.37 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 11 | e | 2 | 8.57 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 12 | e | 2 | 8.57 | WOJTAL Sebastian | AZS-AWF Katowice | 2004 | U18 | SL | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | 13 | e | 2 | 8.67 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
6 | 16 | e | 2 | 8.71 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 20 | e | 2 | 8.88 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
8 | 22 | e | 2 | 9.68 | WITOS Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej | Z/4249/17 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 3 | 8.22 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
2 | 9 | e | 3 | 8.49 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | 10 | e | 3 | 8.50 | MRÓZEK Mikołaj | GKS Piast Gliwice | 2003 | U18 | SL | -- | RAMUS Józef RAMUS Józef | Z/2322/17 | 2022 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
4 | 15 | e | 3 | 8.70 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | 17 | e | 3 | 8.72 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | 18 | e | 3 | 8.78 | ZAZULA Remigiusz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U18 | LU | -- | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # | , Z/0091/17 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
7 | 19 | e | 3 | 8.87 | KOWALEWSKI Rafał | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 8.01 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U18 | PD | -- | STACHURSKA Agnieszka | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 8.02 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.18 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 8.31 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 8.37 | BABULA Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3475/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 8.42 | JANIAK Adam | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 8.49 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
8 | f | 1 | 8.49 | UZAREK Aleksander | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | , Z/2749/17 | , 2022 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
1 | f | 2 | 8.42 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 8.42 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 2 | 8.55 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.56 | WOJTAL Sebastian | AZS-AWF Katowice | 2004 | U18 | SL | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | f | 2 | 8.58 | MRÓZEK Mikołaj | GKS Piast Gliwice | 2003 | U18 | SL | -- | RAMUS Józef RAMUS Józef | Z/2322/17 | 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
6 | f | 2 | 8.69 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 2 | 8.71 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
8 | f | 2 | 8.87 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 1 | w | 1 | 8.42 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | 879 | |||
2 | 3 | w | 1 | 8.50 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 860 | ||||
3 | 4 | w | 1 | 8.68 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | 818 | |||
4 | 5 | w | 1 | 8.81 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol B.D. # | Z/2698/17 | 2024 | ZKN | 788 | |||||
5 | 6 | w | 1 | 8.81 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 788 | |||
1 | 2 | w | 2 | 8.46 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 869 | ||||
2 | 7 | w | 2 | 8.91 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN | 766 | |||||
3 | 8 | w | 2 | 9.15 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | 713 | |||||||||
4 | 9 | w | 2 | 9.71 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | 597 | |||||
5 | 10 | w | 2 | 9.78 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 583 | |||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 3.80 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | III | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | 562 | |||
2 | 2 | w | 1 | 3.70 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | III | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | 535 | |||
3 | 3 | w | 1 | 3.30 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | IV | RADKE Karol B.D. # | Z/2698/17 | 2024 | ZKN | 431 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 3.30 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 431 | ||||
5 | 5 | w | 1 | 3.20 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | IV | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | 406 | |||
6 | 6 | w | 1 | 3.00 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 357 | ||||
7 | 7 | w | 1 | 2.90 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 333 | |||||
8 | 8 | w | 1 | 2.60 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN | 264 | |||||
9 | 9 | w | 1 | 2.30 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | 199 | |||||
10 | 10 | w | 1 | 2.20 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | 179 | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.98 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 13.82 | PRZYGODZKI Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | III | LIPIŃSKI Leszek B.D. | Z/0587/17 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 13.78 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | III | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 13.74 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U18 | LD | III | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | ROSU KNF | ||||||
5 | f | 1 | 13.55 | STELMASIK Krzysztof | WLKS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | III | B.D. # | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 13.16 | GABRYSIAK Szymon | MUKS Park Zduńska Wola | 2003 | U18 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. | , Z/3875/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 13.07 | KRYSZTOFIAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | IV | B.D. | 4 | LDK! | ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 12.73 | KULON Kacper | WLKS Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 12.65 | RÓG Jakub | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | IV | TORBA Tomasz | Z/0576/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
10 | f | 1 | 12.47 | BEDRA Patryk | KS Zawkrze Mława | 2004 | U18 | MZ | -- | KOZIATEK Krzysztof | 5 | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 12.46 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U18 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | ZKN | ||||||
12 | f | 1 | 12.44 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
13 | f | 1 | 12.04 | WĄŻ Mateusz | LKS Stal Mielec | 2003 | U18 | PK | -- | LDK! | ||||||||||
14 | f | 1 | 11.96 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.58 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U18 | WP | I | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 16.85 | STARAK Radosław | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław | Z/3133/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF | |||||
3 | f | 1 | 16.27 | KRYSZYN Paweł | UKS Technik Augustów | 2003 | U18 | PD | II | SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław | , Z/0652/17 | , 2022 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 1 | 15.80 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U18 | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 15.14 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2004 | U18 | OP | II | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 15.08 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U18 | SL | II | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 15.03 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 14.98 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U18 | OP | III | DOMIN Adam DOMIN Adam # | , Z/3212/17 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 14.80 | BOBER Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U18 | PK | III | SAMAGALSKI Tomasz # | Z/3742/16 | 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 14.68 | SALDAT Jakub | UKS Duo-Set Świecie | 2004 | U18 | KP | III | WYSOCKI Waldemar | Z/1003/19 | 2021 | ||||||||
11 | f | 1 | 14.29 | PILARSKI Noel | MKS-MOS Katowice | 2004 | U18 | SL | III | KNF | ||||||||||
12 | f | 1 | 13.67 | KOCIK Olaf | MUKL Brodnica | 2003 | U18 | KP | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 13.34 | CIURZYŃSKI Mateusz | UKS Ares Nowa Sól | 2004 | U18 | LB | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 13.25 | BORKOWSKI Kamil | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | U18 | SL | IV | ZKN | ||||||||||
15 | f | 1 | 12.95 | KULA Przemysław | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | IV | LDK! | ||||||||||
f | 1 | NM | GÓRECZNY Filip | UKS Dziewiątka Kutno | 2003 | U18 | LD | -- | ZKN | |||||||||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4873 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 4825 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U18 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | f | 1 | 4608 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 4478 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol B.D. # | Z/2698/17 | 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 4375 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | f | 1 | 4313 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 4224 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 3675 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 3507 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | |||||||
10 | f | 1 | 3334 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.2325010299683 sekund |