Ostrawa 09.02.2020 Halowe mistrzostwa województwa ¶l±skiego U16, U14, U12 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.73 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole # | 2009 | U12 | OP | -- | OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # | , Z/14305/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 1 | 9.69 | TUCKA Emilia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor # | Z/1589/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 1 | 9.80 | WALASZCZYK Natalia | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | TRˇBCZYŃSKA Żaneta | Z/3933/20 | 2022 | LDK! | |||||||
4 | e | 1 | 9.82 | FRYDRYSZEK Zofia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2010 | U12 | SL | -- | SZYJKA Beata | Z/2809/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 1 | 10.63 | KRUŻOŁEK Jagoda | LKS Pogórze Skoczów | 2010 | U12 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 11.85 | SPILOK Aleksandra | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2011 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.89 | ŁASZEWICZ Violetta | MKS-MOS Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/5588/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 2 | 9.64 | WIERA Martyna | LKS Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.82 | RYT Zuzanna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/3861/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 2 | 10.00 | ORZECHOWSKA Oliwia | UKS Czwórka Żory | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 2 | 10.10 | SPILOK Patrycja | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. | Z/3328/20 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | e | 2 | 11.16 | WAWRZYŃCZAK Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 3 | 9.18 | GÓRSKA Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | JELONEK Jakub # | Z/4606/19 | 2019 | LDK! | |||||||
2 | e | 3 | 9.99 | SZOMBARA Julia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. | Z/2285/20 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | e | 3 | 10.02 | KLI¦ Oliwia | MKS Żywiec | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 3 | 10.21 | MUSIK Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2010 | U12 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/3438/24 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 3 | 10.28 | AFINIEC Marta | GKS Piast Gliwice | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 10.49 | KACZOROWSKA Iga | MKS Iskra Pszczyna | 2011 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/1712/20 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | e | 3 | 11.26 | DOLIBOG Nikola | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | PASEK Magdalena # | Z/1391/20 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | e | 4 | 9.33 | PAJKERT Weronika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 9.45 | JANIK Alicja | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 9.97 | RODAK Elżbieta | UKS Czwórka Żory | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 4 | 10.12 | ZAWIERUCHA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 4 | 10.28 | OPIOŁA Emilia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2110/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | e | 4 | 10.32 | KOLMAN Martyna | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2010 | U12 | SL | -- | JA¬WIŃSKI Krzysztof | Z/1449/22 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | e | 4 | 10.46 | WRONA Patrycja | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
e | 5 | 10.30 | BŁAWICKA Zofia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | U12 | OP | -- | ||||||||||||
1 | e | 5 | 9.34 | KOTOWICZ Hanna | MKS-MOS Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | DUDAŁA Piotr | Z/4448/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 5 | 9.82 | PASIERBEK Zofia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2112/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 5 | 10.73 | BIESZCZAD Tamara | MKS Iskra Pszczyna | 2010 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/1711/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 5 | 10.78 | KOCZAR Hiacynta | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 5 | 10.98 | DUDZIK Zofia | LKS Pszczyna | 2011 | U12 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/13262/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | e | 5 | 12.14 | HAJDUCZEK Izabela | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2013 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 6 | 8.41 | PUŁAWSKA Maria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | PRENCEL Piotr | Z/5604/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | e | 6 | 9.03 | JENDRZEJ Alicja | MKS-MOS Katowice | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 6 | 9.12 | ZAWALSKA Jagoda | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 6 | 9.32 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/2179/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 6 | 9.49 | BIEŃKOWSKA Oliwia | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 6 | 9.97 | KOWALSKA Kinga | RMKS Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
7 | e | 6 | 9.98 | KAMUDA Nikola | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
e | 7 | 8.88 | BŁAWICKA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł # | Z/9269/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | e | 7 | 8.90 | CICHOWSKA Laura | MKS Żywiec | 2007 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/1072/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 7 | 9.27 | ROPSKA Nikola | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 9.54 | KRUPIŃSKA Agata | GKS Piast Gliwice | 2008 | U14 | SL | -- | RAMUS Józef # | Z/2680/20 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | e | 7 | 9.55 | BUDKOWSKA Stella | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U14 | SL | -- | PROKSA Robert # | Z/2905/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | e | 7 | 10.05 | KÓSKA Mira | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | e | 7 | 10.47 | KOMINEK Anna | RMKS Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
e | 8 | 9.18 | KACZOR Amelia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||||
1 | e | 8 | 8.73 | WÓJCIK Magdalena | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 8 | 8.78 | BARYCKA Oliwia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | SZYJKA Anna # | Z/2804/21 | 2022 | LDK! | |||||||
4 | e | 8 | 9.21 | DUNIKOWSKA Julia | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | KRUPA Iwona # | Z/2684/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 8 | 9.23 | KADZIMIERZ Jessica | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/1396/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | e | 8 | 9.72 | TOMASZEK Zofia | MKS Żywiec | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
7 | e | 8 | 10.31 | CZUBAK Alicja | RMKS Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 8.43 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2787/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 9 | 8.88 | BAŁAZY Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | SZYJKA Anna # | Z/2803/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 9 | 9.24 | WI¦NIEWSKA Maja | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 9 | 9.29 | DREJ Julia | RMKS Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | FOJCIK Dorota | ||||||||||
5 | e | 9 | 10.18 | JURGA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | e | 9 | 10.47 | KACZMARSKA Anna | RMKS Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 9 | 10.51 | WOJTERA Marta | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 10 | 8.69 | GŁˇBEK Milena | LKS Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/4548/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | e | 10 | 9.21 | PODGÓRSKA Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | JONDA Czesław # | Z/1747/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 10 | 9.56 | NIECKARZ Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 10 | 9.56 | SZMATLOCH Zuzanna | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 10 | 9.58 | KICIA Milena | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 10 | 9.68 | MANOWSKA Magdalena | MKS Iskra Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/3860/19 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | e | 10 | 10.20 | SZATAN Amelia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2118/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 11 | 8.76 | KOTULSKA Marianna | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | KRUPA Iwona # | Z/1386/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | e | 11 | 9.17 | DONIEVA Adelina | LKS Pogórze Skoczów | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 11 | 9.30 | BRALICH Wiktoria | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 11 | 9.33 | KRUPA Nikola | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 11 | 9.62 | DOPIERAŁA Zofia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 11 | 10.11 | KRAVCHENKO Julia | MCKiS Jaworzno | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 12 | 8.71 | KARMELITA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2007 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | Z/1533/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 12 | 9.22 | ŁAZARCZYK Lena | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 12 | 9.68 | ¦WIDERSKA Kinga | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 12 | 9.69 | TWARDOWSKA Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 13 | 8.63 | KUC Agata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2007 | U14 | SL | -- | RU¦NIAK Stefan | Z/4562/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 13 | 9.08 | HELLER Lena | LKS Orzeł Kozy | 2008 | U14 | SL | -- | HARAT Beata | Z/4576/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 13 | 9.40 | WRONA Jagoda | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 13 | 9.43 | KOLANOWSKA Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | MARMUR Stanisław # | Z/1398/20 | 2024 | ||||||||
5 | e | 13 | 9.57 | KARWICKA Nina | MKS-MOS Katowice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 13 | 9.64 | NOWAK Katarzyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 13 | 10.25 | GRZECHUŁA Maja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/1583/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 14 | 9.21 | MIKOŁAJEWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 14 | 9.21 | SZARATA Maja | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/1403/20 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | e | 14 | 9.37 | ZIOBRO Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 14 | 9.93 | DˇBROWSKA Wiktoria | LKS Pogórze Skoczów | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 14 | 10.18 | JAROSZEK Aleksandra | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 14 | 10.27 | WIKŁO Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 15 | 8.23 | CHROSTEK Klaudia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2006 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/3394/18 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
2 | e | 15 | 8.65 | CZYSZCZON Daria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 15 | 9.07 | ADAMEK Julia | MKS Iskra Pszczyna | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 15 | 9.11 | WALˇG Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | SZYJKA Beata # | LDK! | |||||||||
5 | e | 15 | 9.14 | MAJDAK Wiktoria | MKS Żywiec | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 15 | 9.23 | LIPSKA Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/2265/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 16 | 7.96 | ZIMOLˇG Oliwia | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/0457/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 16 | 8.62 | WALICA Anna | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 16 | 8.68 | GAŻA Oliwia | LKS Pszczyna | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 16 | 8.83 | PRZYPALIŃSKA Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/0951/19 | 2023 | BEZ | |||||||
5 | e | 16 | 9.28 | BADURA Maria | RMKS Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | e | 16 | 9.54 | POTWORA Karolina | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | e | 17 | 8.14 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | e | 17 | 8.68 | SUROWIECKA Klaudia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 17 | 8.87 | KONIOR Emilia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 17 | 9.04 | METLAK Martyna | TL Athletics Jastrzębie | 2006 | U16 | SL | -- | STA¦KIEWICZ Jakub | Z/1178/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 17 | 9.10 | WICHEREK-DROST Wiktoria | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 17 | 9.26 | STRONCZEK Natalia | RMKS Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota | Z/5573/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | e | 18 | 8.32 | ŻUKOWSKA Jagoda | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/1994/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 18 | 8.45 | KAZIMIERCZYK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | U16 | SL | -- | GÓRECKA Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | e | 18 | 8.56 | WO¦ Kinga | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/1527/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | e | 18 | 8.56 | MIKOŁAJCZYK Joanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 18 | 8.85 | DUDEK Oliwia | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/2643/21 | 2022 | ||||||||
6 | e | 18 | 9.02 | BOROWSKA Iga | RMKS Rybnik | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
7 | e | 18 | 9.29 | GROSZ Kamila | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | JA¬WIŃSKI Krzysztof | Z/2242/20 | 2022 | LDK! | |||||||
1 | e | 19 | 8.26 | MUNARI Sabrina | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U16 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/0501/20 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 19 | 8.58 | ¦LUSARCZYK Julia | TL ROW Rybnik # | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 19 | 8.61 | ¦PIEWAK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3254/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | e | 19 | 8.83 | FUKLIN Adrianna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 19 | 9.00 | KALINO Paulina | AZS-AWF Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | e | 19 | 9.29 | KUCHARZEWSKA Oliwia | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 20 | 8.37 | NAWROT Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/0918/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
2 | e | 20 | 8.82 | CIEMIENGA Natalia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 20 | 9.14 | KĘDZIORA Justyna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 20 | 9.25 | HANKE Anna | UKS Trójka Mikołów | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 20 | 9.37 | MAJKA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | e | 20 | 9.47 | BRONISZEWSKA Maja | TS AKS Chorzów # | 2006 | U16 | SL | -- | B.D. # | Z/0959/19 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | e | 21 | 8.36 | TRˇBCZYŃSKA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # | Z/2920/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
2 | e | 21 | 8.53 | KRYSTOSIK Maja | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 21 | 8.59 | BOCHENEK Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/3405/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 21 | 8.78 | HAJDUK Aleksandra | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 21 | 9.42 | RZESZUTKO Julia | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 21 | 9.57 | HAT Natalia | UKS Trójka Mikołów | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.61 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole # | 2009 | U12 | OP | -- | OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # | , Z/14305/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 8.87 | ŁASZEWICZ Violetta | MKS-MOS Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/5588/19 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.04 | KOTOWICZ Hanna | MKS-MOS Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | DUDAŁA Piotr | Z/4448/19 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.14 | GÓRSKA Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | JELONEK Jakub # | Z/4606/19 | 2019 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.21 | PAJKERT Weronika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.52 | JANIK Alicja | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.65 | WIERA Martyna | LKS Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.82 | TUCKA Emilia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor # | Z/1589/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 8.31 | PUŁAWSKA Maria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | PRENCEL Piotr | Z/5604/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 8.33 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2787/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 8.60 | WÓJCIK Magdalena | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 2 | 8.64 | KUC Agata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2007 | U14 | SL | -- | RU¦NIAK Stefan | Z/4562/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 8.65 | KARMELITA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2007 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | Z/1533/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 8.71 | GŁˇBEK Milena | LKS Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/4548/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | f | 2 | 8.73 | KOTULSKA Marianna | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | KRUPA Iwona # | Z/1386/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 2 | 8.95 | BARYCKA Oliwia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | SZYJKA Anna # | Z/2804/21 | 2022 | LDK! | |||||||
1 | f | 3 | 7.97 | ZIMOLˇG Oliwia | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/0457/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 8.13 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 3 | 8.22 | CHROSTEK Klaudia | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2006 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/3394/18 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
4 | f | 3 | 8.22 | MUNARI Sabrina | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U16 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/0501/20 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 3 | 8.31 | ŻUKOWSKA Jagoda | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/1994/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 3 | 8.38 | TRˇBCZYŃSKA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # | Z/2920/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
7 | f | 3 | 8.44 | NAWROT Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/0918/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
8 | f | 3 | 8.46 | KAZIMIERCZYK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | U16 | SL | -- | GÓRECKA Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.87 | ZICHLARZ Zofia | UKS Diament Godów | 2010 | U12 | SL | -- | KALINOWSKI Stefan # | Z/2087/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 50.19 | PRZˇDKA Kinga | LKS Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/4551/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 51.21 | ŁASZEWICZ Violetta | MKS-MOS Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/5588/19 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 53.86 | MACIEICZEK Amelia | LKS Pogórze Skoczów | 2009 | U12 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław | Z/5729/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 55.12 | SARNICKA Daria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 1 | 60.25 | GAJDA Klaudia | UKS Diament Godów | 2010 | U12 | SL | -- | KALINOWSKI Stefan # | Z/2089/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 51.83 | KOTOWICZ Hanna | MKS-MOS Katowice | 2009 | U12 | SL | -- | DUDAŁA Piotr | Z/4448/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 54.49 | PIERZCHAŁA Zofia | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 2 | 55.14 | TKOCZ Maja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2010 | U12 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/2735/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 55.17 | RODAK Elżbieta | UKS Czwórka Żory | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 58.50 | KLE¦TA Maja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2010 | U12 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/2734/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 60.58 | SMYLA Amelia | UKS Diament Godów | 2011 | U12 | SL | -- | KALINOWSKI Stefan # | Z/7674/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 3 | 53.52 | CZARNECKA Agata | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | PASEK Magdalena # | Z/3941/20 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 3 | 53.52 | KACZMARCZYK Matylda | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/13990/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 57.68 | KACZOROWSKA Iga | MKS Iskra Pszczyna | 2011 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/1712/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 59.12 | BIESZCZAD Tamara | MKS Iskra Pszczyna | 2010 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/1711/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 3 | 59.71 | ADAMIK Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2010 | U12 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/1419/20 | 2024 | LDK! | |||||||
s | 4 | 50.71 | MOLENDA Zuzanna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U14 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/2816/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | s | 4 | 53.33 | WALASZCZYK Natalia | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | TRˇBCZYŃSKA Żaneta | Z/3933/20 | 2022 | LDK! | |||||||
3 | s | 4 | 55.10 | WˇSEK Hanna | MKS-MOSM Bytom | 2011 | U12 | SL | -- | PASEK Magdalena # | Z/1418/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 56.50 | MUSIK Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2010 | U12 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/3438/24 | 2024 | LDK! | |||||||
s | 5 | 45.34 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U14 | DS | IV | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 5 | 44.01 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | III | DOBIJA Katarzyna | Z/2787/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 5 | 46.24 | KUBIK Julia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | IV | MICHALSKA Alicja # | Z/4620/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 5 | 46.55 | SOCHACKA Julia | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | V | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1180/19 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
5 | s | 5 | 47.57 | TRˇBCZYŃSKA Julia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | V | MICHALSKA Alicja # | Z/4622/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 5 | 48.17 | KADZIMIERZ Jessica | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | V | KOTUŁA Krzysztof # | Z/1396/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 47.45 | BAZYLAK Maja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | V | ROLAK Dorota # | Z/0921/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 6 | 47.84 | SZARATA Maja | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | V | SZCZYRK Janusz # | Z/1403/20 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 6 | 48.17 | WRONA Jagoda | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 6 | 49.52 | ABSYL Wiktoria | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2007 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/2319/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 6 | 50.06 | LEGUT Martyna | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | HARAT Beata | Z/4584/19 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 6 | 50.32 | JARCZYK Milena | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 7 | 47.69 | KOTULSKA Marianna | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | V | KRUPA Iwona # | Z/1386/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 7 | 48.23 | ANDRZEJEWSKA Kamila | LKS Pogórze Skoczów | 2007 | U14 | SL | V | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # | Z/0981/18 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | s | 7 | 49.07 | ROCZNIAK Zofia | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1179/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 7 | 49.94 | WRONA Zuzanna | LKS Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 7 | 51.44 | ZAMOJSKA Lena | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | JACYSZYN Lechosław # | Z/0957/19 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | s | 7 | 53.43 | CHOBOT Paulina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 8 | 52.08 | WI¦NIEWSKA Maja | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 8 | 53.68 | KOTAS Paulina | MKS Iskra Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 8 | 54.11 | GÓRNY Natalia | MKS Żywiec | 2008 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4566/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 8 | 57.50 | NOWIŃSKA Maja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 8 | 57.61 | KU¦MIERCZYK Paulina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 9 | 51.34 | WIKAR Jagoda | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 9 | 53.33 | WASELA Dominika | TL ROW Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/2971/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 9 | 53.50 | MUNARI Sara | MKS Iskra Pszczyna # | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 9 | 53.57 | POTOCZNY Hanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2008 | U14 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/2488/23 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 9 | 57.21 | CHROMIK Justyna | LKS Pogórze Skoczów | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 9 | 59.11 | KAMUDA Nikola | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 10 | 52.50 | BUDKOWSKA Stella | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U14 | SL | -- | PROKSA Robert # | Z/2905/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 10 | 53.05 | MĘDRALA Emilia | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2008 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/4076/20 | 2024 | ||||||||
3 | s | 10 | 55.95 | JAROS Magdalena | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U14 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz # | Z/1543/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 10 | 57.39 | BECHER Oliwia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 10 | 58.17 | GRZECHUŁA Maja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/1583/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 11 | 46.93 | KAPŁAN Oliwia | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2007 | U14 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 11 | 52.05 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/2179/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 11 | 53.79 | KOMANDER Natalia | LKS Pszczyna | 2008 | U14 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/6107/21 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 11 | 54.24 | SZMATLOCH Zuzanna | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 11 | 66.77 | KORALEWSKA Blanka | TL Athletics Jastrzębie | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 12 | 52.28 | WIEJA Klaudia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna # | Z/5577/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 12 | 54.13 | DURCZOK Julia | TL Athletics Jastrzębie | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 12 | 57.05 | WOJTERA Marta | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 12 | 57.56 | WODARCZYK Maja | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 13 | 42.76 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U16 | SL | II | LDK! | ||||||||||
2 | s | 13 | 42.89 | SŁOMSKA Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | II | ROLAK Dorota | Z/1946/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 13 | 43.09 | PRZEWIE¬LIK Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | III | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/0919/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
4 | s | 13 | 43.78 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | III | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 13 | 43.91 | KRUCZEK Martyna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2006 | U16 | SL | III | JUSTYNIAK Joanna | Z/2983/18 | 2024 | LDK! | |||||||
s | 13 | DQ | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 14 | 44.22 | BOCHENEK Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | III | SZCZYRK Janusz | Z/3405/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 14 | 45.07 | YOUSSEF Hanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | IV | SPISAK Barbara # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 14 | 45.08 | ZAJˇC Zuzanna | KS AZS AWF Katowice # | 2006 | U16 | SL | IV | ZAJˇC Adam # | Z/4905/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 14 | 45.86 | CYCOŃ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2005 | U16 | SL | IV | ROSU | ||||||||||
5 | s | 14 | 46.23 | GAWIN Otylia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | IV | LDK! | ||||||||||
6 | s | 14 | 51.70 | WALICKA Anna | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | s | 15 | 45.22 | SOŁTYS Wiktoria | LKS Pszczyna | 2006 | U16 | SL | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 15 | 46.49 | MUNARI Sabrina | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U16 | SL | IV | MORKA Piotr # | Z/0501/20 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 15 | 48.09 | DASZYŃSKA Karolina | UKS Trójka Mikołów | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
4 | s | 15 | 48.18 | CZYSZCZON Daria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
5 | s | 15 | 48.50 | MOŃKA Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | V | MICHALSKA Alicja # | Z/2512/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | s | 15 | 49.11 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | s | 16 | 45.66 | BANKO Dominika | UKS Diament Godów | 2005 | U16 | SL | IV | KALINOWSKI Stefan # | Z/2076/20 | 2024 | ||||||||
2 | s | 16 | 46.56 | BRZOZOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 16 | 46.58 | GIBIEC Pola | MUKS SZS Cieszyn | 2005 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 16 | 46.71 | GRENIUCH Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 2006 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 16 | 47.44 | ROMANIAK Jagoda | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | V | PRENCEL Piotr # | Z/0001/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 16 | 49.27 | JAŃCZAK Magda | GKS Piast Gliwice | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | s | 17 | 44.96 | TRˇBCZYŃSKA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | III | MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # | Z/2920/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 17 | 46.68 | STĘPIEŃ Emilia | TL ROW Rybnik | 2006 | U16 | SL | V | KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # | , Z/4168/19 | , 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 17 | 47.66 | GRUBA Paulina | TL ROW Rybnik | 2006 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 17 | 48.33 | SMALCUGA Oliwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 17 | 50.15 | BEDNARZ Aleksandra | LKS Pogórze Skoczów | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 17 | 51.55 | KUCHARZEWSKA Oliwia | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 18 | 47.93 | BIELECKA Zofia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
2 | s | 18 | 49.22 | KUPCZAK Sara | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 18 | 50.64 | BARCZYK Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 18 | 52.03 | ŻBIK Alicja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 18 | 53.61 | MACIANTOWICZ Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | # | ROSU | |||||||||
6 | s | 18 | 55.55 | GACEK Matylda | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 19 | 44.83 | MUCHA Kinga | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U16 | SL | III | ROLAK Dorota | Z/3699/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 19 | 46.17 | KAZIMIERCZYK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | U16 | SL | IV | GÓRECKA Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 19 | 46.85 | SZCZE¦NIAK Maria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | s | 19 | 48.25 | NICIA Emilia | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 19 | 49.85 | WIATROWSKA Maria | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | s | 19 | 50.88 | OSTYŃSKA Zuzanna | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 19 | 53.16 | LIPSKA Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/2265/20 | 2024 | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:57.07 | RUBKA Maja | MOSM Tychy | 2009 | U12 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan | Z/2942/19 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:57.21 | MAJEWSKA Emilia | CKS Budowlani Częstochowa | 2010 | U12 | SL | -- | TRˇBCZYŃSKA Żaneta # | Z/3936/20 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 1:58.37 | LESZCZYŃSKA Oliwia | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/1413/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 2:04.81 | WALCZUCH Anna | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/3942/20 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 2:09.24 | GAŻA Hanna | LKS Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/4640/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 2:09.48 | CHOJNACKA Emilia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 2:12.90 | THAMM Malwina | MKS-MOS Katowice | 2010 | U12 | SL | -- | DUDAŁA Piotr | Z/4443/19 | 2023 | ||||||||
8 | s | 1 | 2:21.55 | SZCZUREK Iga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:26.80 | GUSTYN Emilia | MOSiR Łaziska Górne | 2010 | U12 | SL | -- | BONK Anna # | Z/2543/20 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | s | 1 | 2:29.89 | GÓRKA Maria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
s | 1 | DNF | GOLEC Jadwiga | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2009 | U12 | SL | -- | ||||||||||||
s | 2 | 2:03.94 | BRONOWICKA Wiktoria | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2010 | U12 | OP | -- | WOLAK Magdalena | Z/0869/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 1:56.84 | MACHEJ Emilia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2009 | U12 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/3575/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 2 | 2:01.42 | SZEWCZYK Kamila | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2009 | U12 | SL | -- | BOJKO Bogdan | Z/3721/19 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 2:12.73 | GLOMB Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2010 | U12 | SL | -- | SZYJKA Beata # | Z/1907/22 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 2:15.17 | GRADOŃ Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2010 | U12 | SL | -- | TRˇBCZYŃSKA Żaneta | Z/3944/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 2 | 2:15.68 | PAPROTA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/3320/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 2:15.73 | PIETRYKA Emilia | TL Athletics Jastrzębie | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
7 | s | 2 | 2:20.02 | SAJDOK Martyna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/1715/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 2 | 2:22.52 | JUNKA Lena | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2010 | U12 | SL | -- | KĘDZIOR Paweł | Z/1911/22 | 2023 | ||||||||
9 | s | 2 | 2:42.31 | GAIK Zuzanna | LKS Orzeł Kozy | 2010 | U12 | SL | -- | HARAT Beata | Z/1569/22 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | s | 3 | 1:46.56 | PORWOLIK Oliwia | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U14 | SL | V | LDK! | ||||||||||
2 | s | 3 | 1:46.60 | THAMM Michalina | MKS-MOS Katowice | 2007 | U14 | SL | V | DUDAŁA Piotr | Z/3487/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 3 | 1:48.05 | CYGANEK Marta | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | V | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1192/19 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 1:48.47 | CENDROWSKA Martyna | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | V | MICHALSKA Alicja # | Z/4617/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 3 | 1:51.48 | WYSYPOŁ Karolina | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:52.03 | GRADOŃ Zuzanna | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta # | , Z/4616/19 | , 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | s | 3 | 1:52.81 | DUDA Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/0928/19 | 2022 | LDK! | |||||||
8 | s | 3 | 1:56.69 | GAZDA Hanna | LKS Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. # | Z/1591/24 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | s | 3 | 1:57.12 | GWIAZDA Gabriela | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/3321/20 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | s | 3 | 1:58.51 | WI¦NIOWSKA Lena | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 3 | 1:59.54 | SZARATA Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1420/20 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | s | 3 | 1:59.83 | ZIĘBA Lena | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
13 | s | 3 | 2:00.93 | ŁUKASZCZUK Zuzanna | LKS Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
14 | s | 3 | 2:01.42 | KACZMAREK Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
15 | s | 3 | 2:02.32 | MILCZAREK Oliwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor # | Z/5534/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 4 | 1:54.81 | MARCJANEK Wiktoria | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | TRˇBCZYŃSKA Żaneta | Z/3928/20 | 2022 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 1:57.68 | JAWORSKA Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0866/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 4 | 1:59.01 | JAROŃ Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/1415/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 2:00.72 | LEMAŃSKA Amelia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 4 | 2:01.44 | KRAKOWCZYK Julia | UKS Diament Godów | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 4 | 2:01.94 | JAGIELSKA Emilia | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 4 | 2:04.05 | DˇDELA Wiktoria | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3930/20 | 2022 | LDK! | |||||||
8 | s | 4 | 2:04.98 | UHEREK Aleksandra | UKS Diament Godów | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 4 | 2:05.07 | SMALCUGA Natalia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 4 | 2:06.52 | DEKA Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 4 | 2:10.09 | GOŁĘBIOWSKA Nina | GKS Piast Gliwice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
12 | s | 4 | 2:10.70 | LIBERDA Klaudia | TL Athletics Jastrzębie # | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
13 | s | 4 | 2:10.80 | FOŁTARZ Alicja | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
14 | s | 4 | 2:17.21 | KACZMARSKA Zuzanna | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
15 | s | 4 | 2:26.26 | GREGORCZYK Martyna | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
16 | s | 4 | 2:28.57 | KOWALSKA Jagoda | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
s | 5 | 2:16.97 | WO¬NIAK Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||||
s | 5 | 2:18.81 | CIESZYŃSKA Róża | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||||
1 | s | 5 | 1:55.67 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/5459/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 5 | 1:59.65 | HUCULAK Anna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 2:01.86 | BUDKOWSKA Sara | UKS Chromik Mysłowice | 2007 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 2:02.73 | SWOBODA Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2007 | U14 | SL | -- | BOJKO Bogdan # | Z/4170/19 | 2024 | ||||||||
5 | s | 5 | 2:04.51 | NACHREBECKA Anna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 2:07.70 | HANDZLIK Paulina | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 2:07.95 | MARCZAK Nadia | UKS Diament Godów | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | s | 5 | 2:12.87 | BUDZIŃSKA Marta | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 5 | 2:14.44 | KOSZANY Emilia | UKS Diament Godów | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | s | 5 | 2:14.84 | SMYLA Julia | UKS Diament Godów | 2008 | U14 | SL | -- | KALINOWSKI Stefan # | Z/2086/20 | 2023 | LDK! | |||||||
11 | s | 5 | 2:20.26 | MI¦KOWIEC Marlena | TL Athletics Jastrzębie | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 6 | 1:39.95 | THAMM Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | III | DUDAŁA Piotr | Z/3486/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 6 | 1:42.49 | DZIUBA Natalia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2005 | U16 | SL | III | SZYJKA Beata MORKA Piotr # | , Z/3718/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | s | 6 | 1:43.89 | KROMOŁOWSKA Iga | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | IV | LAMCH Czesław # | Z/4364/18 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 6 | 1:44.86 | CENKIER Weronika | MOSiR Łaziska Górne | 2005 | U16 | SL | IV | BONK Anna # | Z/3971/18 | 2023 | BEZ | |||||||
5 | s | 6 | 1:44.91 | ERING Emilia | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | IV | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 6 | 1:46.00 | SZOSKA Anna | LKS Pogórze Skoczów | 2005 | U16 | SL | IV | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław | Z/0974/18 | 2024 | BEZ | |||||||
7 | s | 6 | 1:47.71 | KACZMARCZYK Hanna | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
8 | s | 6 | 1:47.75 | ROMBERG Karolina | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | V | SZCZYRK Janusz | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | s | 6 | 1:47.79 | NOWICKA Martyna | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | V | SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz | , Z/0946/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
10 | s | 6 | 1:48.59 | SIKORSKA Marcelina | AZS-AWF Katowice | 2006 | U16 | SL | V | CHRIST Marek | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
11 | s | 6 | 1:49.84 | PIECZARKA Magdalena | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | V | |||||||||||
12 | s | 6 | 1:50.20 | MILICZEK Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2006 | U16 | SL | -- | MARMUR Stanisław # | Z/3242/18 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | s | 6 | 1:50.44 | WYDMUCH Michalina | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
s | 7 | 1:58.99 | HYRA Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
1 | s | 7 | 1:50.47 | TYMAN Karolina | UKS Diament Godów | 2006 | U16 | SL | -- | KALINOWSKI Stefan # | Z/2078/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 7 | 1:52.37 | OSMAŃSKA Oliwia | UKS Chromik Mysłowice | 2006 | U16 | SL | -- | PROKSA Robert | Z/2186/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 7 | 1:53.30 | ZIELKE Zuzanna | MUKS SZS Cieszyn | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 1:53.78 | JANKOWSKA Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/3160/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 7 | 1:54.81 | KURKOWSKA Patrycja | UKS Czwórka Żory | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 7 | 1:55.22 | KRĘTOSZ Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 7 | 1:55.30 | GRYGIERCZYK Weronika | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | s | 7 | 1:56.28 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | U16 | OP | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
9 | s | 7 | 1:56.51 | OSSOWSKA Julia | UKS Chromik Mysłowice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 7 | 1:57.83 | ŁA¦ Klaudia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan | 5 | LDK! | ||||||||
11 | s | 7 | 2:04.94 | KAPUSTA Weronika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
12 | s | 7 | 2:10.27 | ZNISZCZOŁ Zuzanna | UKS Diament Godów | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:20.78 | LACHOWSKA Aurelia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | IV | RU¦NIAK Stefan | Z/2783/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 3:32.06 | MADUZIA Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | V | CZYŻ Katarzyna | Z/3264/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 3:54.57 | BARON Julia | TS AKS Chorzów | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:12.60 | MARTIN Gabriella | GKS Piast Gliwice | 2006 | U16 | SL | IV | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1178/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 3:13.62 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | IV | MARKOWSKI Jacek # | Z/0961/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 3:20.59 | PARYS Maja | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | IV | KOTUŁA Krzysztof # | Z/0947/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 3:23.56 | DZIDA Maria | MKS Iskra Pszczyna | 2005 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:24.94 | CZYŻ Zuzanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | V | CZYŻ Katarzyna | Z/3212/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 2 | 3:25.52 | CHRAPKA Jagoda | UKS Chromik Mysłowice | 2006 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:28.28 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | U16 | SL | V | PASZTA Wiesław # | Z/3090/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | s | 2 | 3:31.86 | MOJ Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
9 | s | 2 | 3:33.75 | MLECZEK Natalia | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:42.37 | ZDEJSZY Marta | MUKS SZS Cieszyn | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 11.78 | BANOWSKA Dorota | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 9.76 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 1 | 10.29 | BRZOZOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 1 | 10.34 | JUNDZIŁŁ Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3255/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | e | 1 | 11.58 | GRUBA Paulina | TL ROW Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 11.60 | SZENDZIELORZ Kinga | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 1 | 11.99 | NICIA Emilia | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | e | 1 | 12.12 | WIATROWSKA Maria | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | e | 2 | 9.70 | SŁOMSKA Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/1946/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 2 | 9.80 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 2 | 10.52 | ROKICKA Weronika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | -- | JA¬WIŃSKI Krzysztof | Z/1930/19 | 2023 | ||||||||
4 | e | 2 | 11.23 | KALINOWSKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3253/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | e | 2 | 11.70 | SMORCZEWSKA Hanna | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 12.32 | NEWRZOŁ Marita | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 9.91 | ZAJˇC Zuzanna | KS AZS AWF Katowice # | 2006 | U16 | SL | -- | ZAJˇC Adam # | Z/4905/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | e | 3 | 10.01 | STĘPIEŃ Emilia | TL ROW Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # | , Z/4168/19 | , 2023 | LDK! | |||||||
3 | e | 3 | 10.58 | SZCZE¦NIAK Maria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | e | 3 | 12.17 | ¦WISTUN Nina | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 3 | 12.28 | STRONCZEK Natalia | RMKS Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | FOJCIK Dorota | Z/5573/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | e | 3 | 14.64 | BADURA Maria | RMKS Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | f | 1 | 9.60 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 9.67 | SŁOMSKA Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/1946/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.76 | ZAJˇC Zuzanna | KS AZS AWF Katowice # | 2006 | U16 | SL | -- | ZAJˇC Adam # | Z/4905/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 9.89 | STĘPIEŃ Emilia | TL ROW Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # | , Z/4168/19 | , 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.92 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 10.13 | BRZOZOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 10.35 | JUNDZIŁŁ Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3255/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
8 | f | 1 | 10.52 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.42 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | s | 1 | 10.85 | TRˇBCZYŃSKA Julia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/4622/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 11.15 | WASELA Dominika | TL ROW Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/2971/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 12.89 | MASŁOWSKA Karolina | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3416/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 13.44 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 2007 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | s | 1 | 13.86 | ŻOCHOWSKA Bianka | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2008 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/4079/20 | 2024 | ||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1.05 | PASIERBEK Zofia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2112/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 1 | 1.05 | SENYK Maja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | 2 | 1.35 | CZARNECKA Roksana | RMKS Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
2 | 2 | 1.30 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 2007 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | |||||||||
3 | 2 | 1.25 | RYNKIEWICZ Zuzanna | RMKS Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
4 | 2 | 1.25 | PLEWNIA Paulina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
5 | 2 | 1.25 | BAHER Fryel | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
6 | 2 | 1.25 | TARGAS Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
3 | 1.50 | CAŁUS Barbara | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U18 | SL | IV | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/2922/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||||
1 | 3 | 1.45 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | IV | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 3 | 1.45 | LAZAR Malwina | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | IV | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # | , Z/2528/18 | , 2023 | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | 1.45 | KRUG Oliwia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | IV | ||||||||||||
4 | 3 | 1.35 | KUZIOROWICZ Alicja | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | Z/4604/19 | 2021 | LDK! | ||||||||
5 | 3 | 1.35 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 3 | 1.35 | MARCINIAK Anna | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan | BEZ | LDK! | |||||||||
7 | 3 | 1.30 | KALINO Paulina | AZS-AWF Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
8 | 3 | 1.30 | ŁUKACZ Nikola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||||
9 | 3 | 1.30 | MAJOR Nikola | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
9 | 3 | 1.30 | MOŃKA Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/2512/19 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||||
11 | 3 | 1.25 | ADAMSKA Emilia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
12 | 3 | 1.20 | ANTOSIEWICZ Julia | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/4602/19 | 2021 | LDK! | ||||||||
13 | 3 | 1.20 | RESZKO Patrycja | KS Sprint Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
14 | 3 | 1.20 | STOLARSKA Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2005 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 4.70 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole # | 2009 | U12 | OP | V | OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # | , Z/14305/21 | , 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 1 | 3.89 | SYCHLA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | U12 | SL | -- | PASZTA Anna # | Z/2147/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 1 | 3.74 | TUCKA Emilia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor # | Z/1589/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | 1 | 3.71 | GÓRSKA Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | JELONEK Jakub # | Z/4606/19 | 2019 | LDK! | ||||||||
5 | 1 | 3.50 | KLYTA Barbara | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | # | |||||||||||
6 | 1 | 3.49 | KLI¦ Oliwia | MKS Żywiec | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
7 | 1 | 3.48 | RYT Zuzanna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/3861/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
8 | 1 | 3.11 | KOCZAR Hiacynta | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 2 | 4.63 | KUC Agata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2007 | U14 | SL | V | RU¦NIAK Stefan | Z/4562/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 2 | 4.50 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U14 | DS | V | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 2 | 4.47 | FILIPOWSKA Paula | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | Z/1292/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | 2 | 4.42 | KARMELITA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2007 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek | Z/1533/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 2 | 4.41 | LEGUT Martyna | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | HARAT Beata | Z/4584/19 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 2 | 4.36 | OSSOWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | U14 | SL | -- | GÓRECKA Małgorzata | Z/1719/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
7 | 2 | 4.33 | GŁˇBEK Milena | LKS Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/4548/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 2 | 4.29 | CICHOWSKA Laura | MKS Żywiec | 2007 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/1072/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
9 | 2 | 4.16 | LIBERDA Klaudia | TL Athletics Jastrzębie # | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
10 | 2 | 4.14 | ŁAZARCZYK Lena | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
11 | 2 | 4.13 | ABSYL Wiktoria | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2007 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/2319/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
12 | 2 | 4.04 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | |||||||||
13 | 2 | 3.98 | GÓRNY Natalia | MKS Żywiec | 2008 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4566/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
14 | 2 | 3.92 | MIKOŁAJEWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
15 | 2 | 3.88 | KACZOR Amelia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||||
16 | 2 | 3.85 | CUBER Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U14 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/2806/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
17 | 2 | 3.76 | KLINOWSKA Nina | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2007 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
18 | 2 | 3.73 | ZIOBRO Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
19 | 2 | 3.72 | TOMASZEK Zofia | MKS Żywiec | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
20 | 2 | 3.63 | NAWROCKA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
21 | 2 | 3.41 | MICHALIK Agnieszka | MCKiS Jaworzno | 2008 | U14 | SL | -- | KUZAK Piotr # | Z/2600/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
22 | 2 | 3.39 | WRÓŻEK Nadia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
23 | 2 | 3.38 | SZATAN Amelia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2118/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
24 | 2 | 3.35 | KRAVCHENKO Julia | MCKiS Jaworzno | 2008 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
25 | 2 | 3.28 | KACZMARSKA Anna | RMKS Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 3 | 4.73 | JUNDZIŁŁ Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | V | MICHALSKA Alicja # | Z/3255/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 3 | 4.66 | NAWROT Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | U16 | SL | V | ROLAK Dorota | Z/0918/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | 4.61 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | V | CHRIST Marek CHRIST Marek | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 3 | 4.47 | ŻUKOWSKA Jagoda | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/1994/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 3 | 4.41 | HYRA Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
6 | 3 | 4.39 | SMORCZEWSKA Hanna | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
7 | 3 | 4.39 | JANKOWSKA Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/3160/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
8 | 3 | 4.36 | MAJOR Nikola | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
9 | 3 | 4.26 | ¦WISTUN Nina | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
10 | 3 | 4.10 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | U16 | OP | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
11 | 3 | 4.03 | BANOWSKA Dorota | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
12 | 3 | 3.95 | SKORUPA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | ROSU | |||||||||||
13 | 3 | 3.89 | ADAMEK Julia | MKS Iskra Pszczyna | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
14 | 3 | 3.83 | KRUCZEK Martyna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2006 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/2983/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
15 | 3 | 3.82 | KALINOWSKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3253/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
16 | 3 | 3.69 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
17 | 3 | 3.56 | MAJDAK Wiktoria | MKS Żywiec | 2005 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
18 | 3 | 3.30 | KWIATKOWSKA Wiktoria | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.46 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ||||||||||
2 | 9.53 | FILIPOWSKA Paula | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | Z/1292/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
3 | 8.91 | BARTECZKO Maja | GKS Piast Gliwice | 2008 | U14 | SL | -- | RAMUS Józef # | Z/3206/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
4 | 8.67 | KONCEWICZ Zofia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||||
5 | 8.50 | BARGIEŁ Maja | LKS Orzeł Kozy | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 7.79 | BUDZIŃSKA Marta | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 7.60 | ROPSKA Nikola | LKS Orzeł Kozy | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
8 | 7.56 | LEWANDOWSKA Nikola | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | LAMCH Czesław # | Z/4073/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
9 | 7.20 | MUC Maria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||||
10 | 7.18 | GÓRNY Oliwia | TS AKS Chorzów | 2008 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3589/20 | 2023 | ||||||||||
11 | 7.09 | JANIK Julia | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | RAMUS Józef # | Z/1184/19 | 2022 | LDK! | |||||||||
12 | 7.06 | BOROWIK Natalia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||||
13 | 6.96 | FOŁTARZ Alicja | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||||
14 | 6.81 | OSKWAREK Zuzanna | MCKiS Jaworzno | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
15 | 6.80 | MICHALSKA Daria | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||||
16 | 6.42 | HELLER Lena | LKS Orzeł Kozy | 2008 | U14 | SL | -- | HARAT Beata | Z/4576/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||||
17 | 6.14 | SADOWNIK Martyna | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | RAMUS Józef # | Z/3310/18 | 2022 | LDK! | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.73 | MALINA Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2005 | U16 | SL | IV | BOJKO Bogdan # | Z/4509/18 | 2024 | 5 | |||||||||
2 | 10.24 | FLASIŃSKA Maria | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | IV | LDK! | ||||||||||||
3 | 9.01 | ¦PIEWAK Julia | UKS 10 Zagórze # | 2005 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2915/20 | , 2020 | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 8.82 | KOCUBA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | 8.75 | HYRA Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
6 | 8.44 | GORGOŃ Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 8.23 | WILIŃSKA Julia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2006 | U16 | SL | -- | GALON Piotr Jan # | Z/2270/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
8 | 8.14 | KWIATKOWSKA Wiktoria | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
9 | 7.55 | GRUCHEL Kamila | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
10 | 6.59 | CHODACKA Anna | MCKiS Jaworzno | 2006 | U16 | SL | -- | KUZAK Piotr # | Z/3782/19 | 2023 | LDK! | |||||||||
11 | 6.55 | PODURGIEL Anastazja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | SZYJKA Beata | LDK! | |||||||||||
Chód 1 km K | ||||||||||||||||||||
s | 1 | 6:12.19 | ŁOPATA Nadia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
s | 1 | 6:14.27 | NIZIÓRSKA Nicola | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 1 | 5:15.15 | SZPARA Martyna | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | s | 1 | 6:05.63 | ŁA¦ Sylwia | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan # | Z/2472/20 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | s | 1 | 6:08.71 | CHEJDYSZ Julita | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.98 | KURZYNIEC Jan | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2108/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 1 | 9.50 | STRUZIK Mateusz | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota | ||||||||||
3 | e | 1 | 9.69 | MARCINIAK Amadeusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 10.22 | LIPSKI Franciszek | MCKiS Jaworzno | 2009 | U12 | SL | -- | KUZAK Piotr # | Z/1362/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 1 | 10.30 | PAWULA Igor | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor | Z/7948/21 | 2021 | LDK! | |||||||
6 | e | 1 | 10.44 | STĘŻAŁY Grzegorz | TL ROW Rybnik | 2010 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
7 | e | 1 | 11.73 | KALUS Igor | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2011 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 2 | 9.12 | SZOŁTYSIK Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | JACYSZYN Lechosław # | Z/3943/20 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 2 | 9.23 | NIECHCIAŁ Daniel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. # | Z/1587/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | e | 2 | 9.36 | WOJDYŁO Mateusz | TL ROW Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/3064/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 2 | 9.53 | PORAWSKI Dominik | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | ŁUCZYŃSKI Tomasz # | Z/1304/20 | 2024 | ||||||||
5 | e | 2 | 10.34 | SZOMBARA Miłosz | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2010 | U12 | SL | -- | B.D. | Z/2284/20 | 2022 | LDK! | |||||||
6 | e | 2 | 11.63 | HAJDUCZEK Hubert | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2011 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 3 | 9.22 | JAROSZEK Karol | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 3 | 9.39 | GIBUŁA Radosław | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 3 | 10.10 | PŁONKA Szymon | UKS Chromik Mysłowice | 2010 | U12 | SL | -- | PASZTA Anna | Z/2017/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 3 | 10.30 | SADOWSKI Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 3 | 10.31 | OGÓREK Jakub | LKS Pogórze Skoczów | 2010 | U12 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław | Z/5731/19 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | e | 3 | 10.50 | TOKARSKI Marcel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 4 | 9.41 | OLSZEWSKI Marcel | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota | Z/4412/20 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 4 | 9.53 | BARANOWSKI Jan | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 4 | 10.47 | KRZAK Beniamin | LKS Pogórze Skoczów | 2010 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 4 | 10.52 | ŻAK Tomasz | MCKiS Jaworzno | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 10.61 | SZOPNIEWSKI Jacek | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. | Z/2283/20 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | e | 4 | 11.70 | STEFAŃSKI Borys | TL Athletics Jastrzębie | 2010 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 5 | 8.21 | MAJEWSKI Dominik | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3163/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 5 | 8.49 | SIKORSKI Michał | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/2200/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 5 | 8.72 | KRĘBLEWSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor # | Z/1584/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 5 | 8.94 | SZEDEL Szymon | MKS-MOS Katowice # | 2007 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota # | Z/0579/22 | 2024 | ||||||||
5 | e | 5 | 8.96 | NOWAK Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | e | 5 | 9.72 | KOLMAN Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2007 | U14 | SL | -- | JA¬WIŃSKI Krzysztof | Z/1448/22 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 6 | 8.49 | WIDŁAK Julian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/2148/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 6 | 8.84 | KLIMA Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 8.85 | CICHOŃ Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 6 | 8.88 | KUPCZYK Tymoteusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 6 | 8.94 | BANACH Antoni | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 6 | 8.99 | PIETRUSIŃSKI Kevin | TL ROW Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/2348/20 | 2024 | 52 | LDK! | ||||||
7 | e | 6 | 9.97 | NOCUŃ Patryk | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 8.37 | MATLINGIEWICZ Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 7 | 8.65 | BIELA Maksymilian | MKS Iskra Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/2843/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 7 | 8.95 | KOTULA Jakub | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 9.21 | KULA Piotr | RMKS Rybnik | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 7 | 9.29 | ZANDER Filip | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | e | 7 | 9.50 | NOCOŃ Konrad | RMKS Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 7 | 10.47 | GRUSZKA Ryszard | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | MARMUR Stanisław # | Z/0931/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | e | 8 | 8.55 | WUWER Bartosz | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | SYZDEK Mariusz # | Z/1364/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 8 | 8.64 | ANUS Maksymilian | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2129/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 8 | 8.79 | FRˇCZYK Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 2007 | U14 | SL | -- | CIUK Marek | Z/4129/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 8 | 8.96 | CZAJA Franciszek | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | WRÓBEL Krzysztof # | Z/4072/20 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | e | 8 | 9.04 | MˇDRY Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 8 | 9.34 | ZAWISZA Oskar | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | e | 8 | 9.86 | SYNOWIEC Maksymilian | UKS Trójka Mikołów | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
8 | e | 8 | 10.62 | PA¦ Szymon | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 9 | 7.54 | LIBURA Jakub | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/0978/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 9 | 7.77 | PIETRZYK Filip | MKS-MOS Katowice # | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/2323/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 9 | 8.17 | SKOWRONEK Igor | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2006 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
4 | e | 9 | 8.23 | SZOPNIEWSKI Rafał | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2005 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/3404/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | e | 9 | 8.42 | ZIMNY Wiktor | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 9 | 8.58 | DROŻNIAK Antoni | TL Athletics Jastrzębie | 2006 | U16 | SL | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
7 | e | 9 | 9.34 | JONKISZ Michał | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 10 | 7.44 | MLECZEK Piotr | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | Z/2650/20 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | e | 10 | 7.79 | MADRAK Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał # | Z/2984/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 10 | 7.91 | MIKUŁA Adam | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 10 | 8.05 | GRYGIERCZYK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # | , Z/2531/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | e | 10 | 8.09 | ZAGÓRSKI Tobiasz | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 10 | 8.10 | TURSKI Jan Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
7 | e | 10 | 8.25 | BĘBENEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
8 | e | 10 | 8.59 | WRÓBEL Michał | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 11 | 7.57 | LIBURA Sebastian | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/0979/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 11 | 7.60 | DERES Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/4282/18 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | e | 11 | 7.93 | PALECZNY Bartosz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | e | 11 | 7.96 | PAJˇK Maksymilian | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 11 | 8.20 | TARADAJ Artur | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 11 | 8.40 | JAFERNIK Michał | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
7 | e | 11 | 8.44 | GADAJ Kacper | GKS Piast Gliwice | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | e | 11 | 8.56 | GÓRNY Ricardo | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 12 | 7.51 | MISTEREK Mateusz | MOSM Tychy | 2005 | U16 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3006/18 | 2024 | 4 | |||||||
2 | e | 12 | 7.61 | MRUGAŁA Oskar | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/0943/19 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | e | 12 | 7.88 | PORĘBSKI Robert | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | -- | JA¬WIŃSKI Krzysztof | Z/1929/19 | 2022 | ||||||||
4 | e | 12 | 8.02 | CYGAN Jan | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 12 | 8.04 | JAREMKO Grzegorz | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan # | Z/2532/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | e | 12 | 8.23 | GAWRON Mateusz | MKS Żywiec | 2006 | U16 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4170/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 8.94 | KURZYNIEC Jan | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2108/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 8.95 | SZOŁTYSIK Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | JACYSZYN Lechosław # | Z/3943/20 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.19 | JAROSZEK Karol | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.40 | WOJDYŁO Mateusz | TL ROW Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/3064/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.40 | NIECHCIAŁ Daniel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. # | Z/1587/21 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.42 | OLSZEWSKI Marcel | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota | Z/4412/20 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 9.45 | GIBUŁA Radosław | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
f | 1 | DQ | STRUZIK Mateusz | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota | |||||||||||
1 | f | 2 | 7.94 | MAJEWSKI Dominik | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3163/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 8.28 | MATLINGIEWICZ Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 2 | 8.50 | SIKORSKI Michał | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U14 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/2200/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 8.58 | BIELA Maksymilian | MKS Iskra Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/2843/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 8.60 | WIDŁAK Julian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/2148/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 8.61 | WUWER Bartosz | UKS Czwórka Żory | 2008 | U14 | SL | -- | SYZDEK Mariusz # | Z/1364/19 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 8.75 | ANUS Maksymilian | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2129/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 8.77 | KRĘBLEWSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor # | Z/1584/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 3 | 7.40 | MLECZEK Piotr | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | Z/2650/20 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 3 | 7.42 | MISTEREK Mateusz | MOSM Tychy | 2005 | U16 | SL | -- | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3006/18 | 2024 | 4 | |||||||
3 | f | 3 | 7.47 | LIBURA Jakub | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/0978/18 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 3 | 7.50 | LIBURA Sebastian | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/0979/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 3 | 7.54 | DERES Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/4282/18 | 2024 | BEZ | |||||||
6 | f | 3 | 7.62 | MRUGAŁA Oskar | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/0943/19 | 2024 | BEZ | |||||||
7 | f | 3 | 7.76 | PIETRZYK Filip | MKS-MOS Katowice # | 2006 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/2323/18 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 3 | 7.83 | MADRAK Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał # | Z/2984/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.14 | CYGANEK Damian | GKS Piast Gliwice | 2009 | U12 | SL | -- | ¦NIEGÓRSKI Adam # | Z/2473/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 51.18 | WˇTROBA Tymoteusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2121/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 55.33 | HEMLECKI Paweł | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2010 | U12 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/5564/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 55.53 | RAKOCZY Jan | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2114/20 | 2024 | LDK! | |||||||
s | 1 | DQ | SOJKA Tymoteusz | UKS 10 Zagórze # | 2011 | U12 | SL | -- | PILAREK Sławomir | LDK! | ||||||||||
1 | s | 2 | 52.37 | PORAWSKI Dominik | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | ŁUCZYŃSKI Tomasz # | Z/1304/20 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 55.03 | TRZEBA Dawid | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 55.22 | BOŃCZYK Tymoteusz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | PASEK Magdalena # | Z/10994/21 | 2022 | ||||||||
4 | s | 2 | 58.71 | ZIELIŃSKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 63.47 | BIENIEK Przemysław | LKS Pogórze Skoczów | 2010 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 3 | 54.13 | MARCINIAK Amadeusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 55.52 | GIBUŁA Radosław | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 3 | 58.06 | BRÓZDA Szymon | TL Athletics Jastrzębie | 2010 | U12 | SL | -- | STA¦KIEWICZ Jakub # | Z/1177/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 58.67 | BRYŁA Kajetan | TL Athletics Jastrzębie | 2010 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 3 | 60.04 | BUKOWCZAN Robert | LKS Pogórze Skoczów | 2010 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 4 | 54.63 | ROSÓŁ Konrad | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/1409/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 54.64 | NIECHCIAŁ Dawid | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | GŁˇB Magdalena # | Z/1588/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 4 | 56.40 | SADOWSKI Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 4 | 58.56 | PRZˇDKA Jakub | MKS Iskra Pszczyna # | 2011 | U12 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/6090/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 4 | 59.58 | SWODCZYK Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 2010 | U12 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | LDK! | |||||||||
1 | s | 5 | 45.05 | SZYMOŃSKI Michał | MKS Żywiec | 2007 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna # | Z/4171/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 5 | 46.03 | MˇDRY Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 46.16 | FRˇCZYK Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 2007 | U14 | SL | -- | CIUK Marek | Z/4129/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 5 | 48.19 | MUSIAŁ Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 5 | 48.93 | DUDZIK Krzysztof | LKS Pszczyna | 2008 | U14 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/4567/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 5 | 51.72 | GAJEWSKI Franciszek | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U14 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/4629/19 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 48.48 | MIKUŁA Dennis | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 50.74 | MIRECKI Grzegorz | GKS Piast Gliwice | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 6 | 51.03 | SZWEDA Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 53.11 | SUTOR Gabriel | LKS Pogórze Skoczów | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 54.64 | KŁODA Adam | GKS Piast Gliwice | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 7 | 51.21 | FILIPIEC Kacper | MKS Iskra Pszczyna | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 7 | 53.29 | MILICZEK Artur | UKS Olimp Mazańcowice # | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
s | 7 | DQ | NOCUŃ Patryk | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 8 | 50.27 | ZANDER Filip | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 8 | 52.49 | BURY Tomasz | MKS Żywiec | 2008 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4036/20 | 2022 | LDK! | |||||||
3 | s | 8 | 53.27 | GWÓ¬D¬ Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1395/20 | 2022 | LDK! | |||||||
4 | s | 8 | 55.61 | WIELGOSZ Kacper | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U14 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/1549/20 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 38.31 | PÓŁTORAK Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 9 | 40.13 | CZERNEL Olivier | GKS Piast Gliwice | 2006 | U16 | SL | IV | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1193/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 9 | 40.58 | CYGAN Jan | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2006 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 9 | 44.88 | DUTKIEWICZ Kuba | UKS Trójka Mikołów | 2006 | U16 | SL | -- | WAJDA Aleksandra | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 10 | 42.10 | BIEDROŃ Mateusz | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | V | HOMA Wioleta | Z/5506/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 10 | 42.40 | MADRAK Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | V | DĘBOWSKI Michał # | Z/2984/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 10 | 44.14 | ZAGÓRSKI Tobiasz | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 10 | 44.20 | ZIMNY Wiktor | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 10 | 50.25 | WILCZEK Łukasz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 11 | 40.92 | GRZESIOWSKI Igor | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | V | JUSTYNIAK Joanna | Z/2000/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 11 | 40.97 | TURSKI Jan Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | s | 11 | 42.39 | JAREMKO Grzegorz | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | V | KOBĘDZA Jan # | Z/2532/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 11 | 43.72 | MAJEWSKI Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 2005 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | Z/3376/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 11 | 44.14 | STRAUCH Grzegorz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.02 | MICHALSKI Piotr | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:56.24 | MATUSZNY Piotr | LKS Pogórze Skoczów | 2009 | U12 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # | Z/0983/18 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 1:59.29 | NICIA Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | Z/4596/19 | 2020 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 2:00.48 | SZYJKA Jakub | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2010 | U12 | SL | -- | SZYJKA Beata # | Z/2821/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 2:02.34 | GRZELAK Bartosz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2010 | U12 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/2811/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 2:02.83 | KANCLERZ Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2010 | U12 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/2828/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 2:02.87 | BARTUSEK Patryk | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/1719/19 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 1 | 2:05.07 | STAWINOGA Piotr | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | JONDA Czesław | Z/3124/20 | 2024 | ||||||||
9 | s | 1 | 2:08.23 | KMIECIK Marcin | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | s | 1 | 2:16.80 | TURBAJ Dawid | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:17.89 | ZACZYK Piotr | MKS-MOSM Bytom # | 2010 | U12 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/3172/20 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | s | 1 | 2:18.34 | STAJKOWSKI Cezary | MOSiR Łaziska Górne | 2009 | U12 | SL | -- | BONK Anna # | Z/4010/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
13 | s | 1 | 2:36.10 | URBAŃCZYK Paweł | LKS Orzeł Kozy | 2009 | U12 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:43.11 | PAWLUCY Mikołaj | RMKS Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:43.69 | SŁOWIKOWSKI Sebastian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota | Z/5529/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 1:45.35 | BUDA Piotr | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U14 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/1771/19 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 1:50.14 | NOWAK Kacper | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:55.00 | REMISZ Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | JONDA Czesław | Z/3125/20 | 2024 | ||||||||
6 | s | 2 | 1:55.34 | OKRZESIK Maksymilian | MKS Żywiec | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:03.99 | LUBOŃ Szymon | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/3322/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 2 | 2:10.94 | ARIK Emin | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/1412/20 | 2023 | ||||||||
1 | s | 3 | 1:53.94 | WO¬NIAK Hubert | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LAMCH Czesław # | Z/3922/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 3 | 1:56.43 | PASTUSZKA Adam | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. # | Z/2185/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 1:56.56 | GRZYBOWSKI Jeremiasz | MKS-MOS Katowice # | 2007 | U14 | SL | -- | DUDAŁA Piotr | Z/2018/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 1:59.72 | WOLAK Filip | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 3 | 2:00.56 | ZYGARYN Brian | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0958/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 3 | 2:05.75 | SERAFIN Samuel | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/1402/20 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | s | 3 | 2:07.91 | BACZYŃSKI Jakub | LKS Pszczyna | 2008 | U14 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/4650/19 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 3 | 2:09.30 | GLOMB Jakub | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:34.35 | SOCHA Tymon | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | IV | CZYŻ Katarzyna | Z/3278/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 4 | 1:34.51 | GIED¬ Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | s | 4 | 1:37.59 | CHRAPUSTA Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | s | 4 | 1:38.11 | PRZYBYŁA Kamil | KS AZS AWF Wrocław # | 2005 | U16 | DS | V | WOSIEK Jacek | Z/5452/19 | 2024 | ||||||||
5 | s | 4 | 1:39.73 | SURLEJ Dominik | TS AKS Chorzów | 2005 | U16 | SL | V | CZECH Klaus | Z/4174/18 | 2020 | BEZ | |||||||
6 | s | 4 | 1:43.35 | ROTER Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | U16 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/4953/19 | 2024 | ||||||||
7 | s | 4 | 1:46.49 | ŻUKOWSKI Jan | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 1:47.53 | WOJACZEK Remigiusz | TL Athletics Jastrzębie | 2006 | U16 | SL | -- | STA¦KIEWICZ Jakub # | LDK! | |||||||||
9 | s | 4 | 1:49.84 | STAWINOGA Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | -- | JONDA Czesław | Z/2739/20 | 2024 | ||||||||
10 | s | 4 | 1:53.11 | ¦LIWOŃ Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/4599/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
11 | s | 4 | 1:53.90 | CZERNECKI Franciszek | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:10.31 | DARLIŃSKI Dawid | KS ADEA Team Gliwice # | 2007 | U14 | SL | -- | DARLIŃSKI Artur # | Z/0136/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 3:14.98 | RYCHLIK Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2008 | U14 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/3788/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 3:16.05 | PEREK Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz # | Z/0949/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 3:17.76 | KO¬LIK Artur | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2007 | U14 | SL | -- | BOJKO Bogdan # | Z/4174/19 | 2022 | ||||||||
5 | s | 1 | 3:22.50 | SURMA Igor | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/3272/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 3:28.25 | KUBIAK Bartosz | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1294/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 3:29.92 | ANDRYSIAK Jan | UKS Olimpia Zabrze | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | s | 1 | 3:47.20 | SKIBA Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:45.37 | MACHULEC Jakub | LKS Pszczyna | 2005 | U16 | SL | IV | HELBIK Marzanna | Z/4565/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | s | 2 | 2:48.73 | LACHOWSKI Maciej | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | IV | RU¦NIAK Stefan | Z/2994/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 2:51.53 | BORAWSKI Mikołaj | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | V | RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # | , Z/1026/19 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | s | 2 | 3:00.19 | PORADA Radosław | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | U16 | SL | -- | TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # | , Z/2445/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | s | 2 | 3:00.52 | MIELIMˇKA Tadeusz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2005 | U16 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/1900/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 3:00.84 | GRUSZCZYŃSKI Filip | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:02.81 | MAJERANOWSKI Maciej | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1400/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 2 | 3:03.53 | KARWAT Bartłomiej | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:04.61 | RACEWICZ Aleksander | MKS-MOS Katowice | 2005 | U16 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/1949/19 | 2024 | ||||||||
10 | s | 2 | 3:06.00 | CZUBAK Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 2006 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz | , Z/0927/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
11 | s | 2 | 3:10.38 | WAWROWSKI Dominik | UKS Olimpia Zabrze | 2005 | U16 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz | Z/1548/20 | 2024 | ||||||||
12 | s | 2 | 3:14.54 | WALA Piotr | TL Athletics Jastrzębie | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 3 | 3:04.69 | PISZ Mikołaj | LKS Pogórze Skoczów | 2006 | U16 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław | Z/0980/18 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 3 | 3:04.78 | KĘDZIOR Marcin | LKS Pogórze Skoczów | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 3:05.62 | MAREKWICA Jakub | MKS-MOS Katowice | 2006 | U16 | SL | -- | DUDAŁA Piotr | Z/1209/20 | 2024 | ||||||||
4 | s | 3 | 3:06.08 | SEMPER Jan | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | -- | MALARZ Beata PASZTA Wiesław # | , Z/3733/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 3 | 3:11.38 | BEDNORZ Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 3:11.59 | SADOWSKI Szymon | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2005 | U16 | SL | -- | HACZEK Mariusz # | Z/4173/18 | 2023 | ||||||||
7 | s | 3 | 3:12.46 | LAMPART Antoni | RMKS Rybnik | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
8 | s | 3 | 3:18.71 | SIKORA Szymon | LKS Pogórze Skoczów | 2006 | U16 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław | Z/1469/19 | 2024 | ||||||||
9 | s | 3 | 3:20.40 | WANGLORZ Mateusz | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2006 | U16 | SL | -- | BOJKO Bogdan | Z/2414/20 | 2024 | ||||||||
10 | s | 3 | 3:21.20 | LEWANDOWSKI Łukasz | UKS Olimpia Zabrze | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
11 | s | 3 | 3:23.11 | KALISZ Maciej | UKS Trójka Mikołów | 2006 | U16 | SL | -- | WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra | , Z/4518/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
12 | s | 3 | 3:26.46 | BOCHYNEK Dawid | UKS Olimpia Zabrze | 2006 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M | ||||||||||||||||||||
s | 1 | 11.41 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 1 | 9.73 | MAJEWSKI Dominik | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/3163/19 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 11.58 | KOCZUR Karol | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/1994/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 9.52 | GRZESIOWSKI Igor | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/2000/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
2 | s | 2 | 9.64 | SPYRA Dawid | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | s | 2 | 11.28 | KLUCZNY Alan | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/4597/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 11.80 | ¦LIWOŃ Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/4599/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1.25 | NOWAK Emanuel | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2009 | U12 | SL | -- | MALARZ Beata # | BEZ | LDK! | |||||||||
2 | 1 | 1.20 | KMIECIK Marcin | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
3 | 1 | 1.20 | MYSZOR Hubert | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | Z/4418/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
4 | 1 | 1.15 | GASZCZYK Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 2 | 1.40 | BIELA Maksymilian | MKS Iskra Pszczyna | 2007 | U14 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/2843/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 2 | 1.35 | DYJA Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | Z/4607/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 2 | 1.35 | CICHOŃ Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
4 | 2 | 1.30 | WO¬NIAK Hubert | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LAMCH Czesław # | Z/3922/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 2 | 1.20 | JURA Tymoteusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
5 | 2 | 1.20 | STAWOWY Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | U14 | SL | -- | PASZTA Anna # | Z/4166/19 | 2023 | LDK! | ||||||||
7 | 2 | 1.10 | CZAJA Franciszek | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | WRÓBEL Krzysztof # | Z/4072/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
2 | NM | JEŻEWSKI Filip | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | LDK! | |||||||||||
1 | 3 | 1.60 | BIRECKI Bartłomiej | MKS Żywiec | 2006 | U16 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4169/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 3 | 1.55 | ¬ALOUDIK Andrzej | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
3 | 3 | 1.55 | ZACHARA Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/1398/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 3 | 1.45 | GAWRON Mateusz | MKS Żywiec | 2006 | U16 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4170/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 3 | 1.45 | HAJOK Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
6 | 3 | 1.40 | ZAJˇC Igor | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
7 | 3 | 1.35 | KLUCZNY Alan | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/4597/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 3 | 1.35 | PAŁASZ Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 4.27 | KURZYNIEC Jan | KS Sprint Bielsko-Biała | 2009 | U12 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2108/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 1 | 4.17 | STRUZIK Mateusz | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota | |||||||||||
3 | 1 | 4.13 | WOJDYŁO Mateusz | TL ROW Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/3064/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | 1 | 4.02 | SZOŁTYSIK Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U12 | SL | -- | JACYSZYN Lechosław # | Z/3943/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
5 | 1 | 3.71 | NIECHCIAŁ Daniel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | B.D. # | Z/1587/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
6 | 1 | 3.71 | MYSZOR Hubert | RMKS Rybnik | 2009 | U12 | SL | -- | FOJCIK Dorota # | Z/4418/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
7 | 1 | 3.65 | NICIA Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa | 2009 | U12 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | Z/4596/19 | 2020 | LDK! | ||||||||
8 | 1 | 3.57 | BARANOWSKI Jan | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2009 | U12 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
9 | 1 | 3.53 | NOWAK Emanuel | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2009 | U12 | SL | -- | MALARZ Beata # | BEZ | LDK! | |||||||||
10 | 1 | 3.44 | LIPSKI Franciszek | MCKiS Jaworzno | 2009 | U12 | SL | -- | KUZAK Piotr # | Z/1362/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
11 | 1 | 3.36 | STĘŻAŁY Grzegorz | TL ROW Rybnik | 2010 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
12 | 1 | 3.34 | BRÓZDA Szymon | TL Athletics Jastrzębie | 2010 | U12 | SL | -- | STA¦KIEWICZ Jakub # | Z/1177/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
13 | 1 | 3.02 | SOJKA Tymoteusz | UKS 10 Zagórze # | 2011 | U12 | SL | -- | PILAREK Sławomir | LDK! | ||||||||||
2 | 4.26 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | |||||||||
1 | 2 | 4.89 | PAWLUCY Mikołaj | RMKS Rybnik | 2006 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
2 | 2 | 4.82 | SZYMOŃSKI Michał | MKS Żywiec | 2007 | U14 | SL | -- | FIJAK Krystyna # | Z/4171/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 2 | 4.62 | MATLINGIEWICZ Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
4 | 2 | 4.51 | DYJA Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | Z/4607/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 2 | 4.42 | OKRZESIK Maksymilian | MKS Żywiec | 2007 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
6 | 2 | 4.37 | BANACH Antoni | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
7 | 2 | 4.27 | KOTULA Jakub | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2007 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
8 | 2 | 4.25 | KUBIAK Bartosz | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2008 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1294/21 | , 2024 | LDK! | ||||||||
9 | 2 | 4.22 | SZYMAŃSKI Nikodem | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
10 | 2 | 4.22 | PIETRUSIŃSKI Kevin | TL ROW Rybnik | 2008 | U14 | SL | -- | OLSZAR Michał | Z/2348/20 | 2024 | 52 | LDK! | |||||||
11 | 2 | 4.21 | JEŻEWSKI Filip | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | LDK! | ||||||||||
12 | 2 | 4.15 | PENCAKOWSKI Oliwier | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/9252/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
13 | 2 | 4.09 | DIDKOWSKI Tobiasz | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 2007 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/4074/20 | 2024 | |||||||||
14 | 2 | 4.09 | KOCZUR Karol | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/1994/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
15 | 2 | 4.08 | ANUS Maksymilian | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U14 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2129/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
16 | 2 | 4.02 | JURA Tymoteusz | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
17 | 2 | 3.90 | STAWOWY Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | U14 | SL | -- | PASZTA Anna # | Z/4166/19 | 2023 | LDK! | ||||||||
18 | 2 | 3.89 | MIKUŁA Dennis | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2008 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
3 | 4.71 | ZACHARA Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/1398/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 3 | 5.82 | MLECZEK Piotr | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2005 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir | Z/2650/20 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 3 | 5.70 | MISTEREK Mateusz | MOSM Tychy | 2005 | U16 | SL | V | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3006/18 | 2024 | 4 | ||||||||
3 | 3 | 5.35 | BIRECKI Bartłomiej | MKS Żywiec | 2006 | U16 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/4169/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 3 | 5.12 | PALECZNY Bartosz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
5 | 3 | 5.12 | GRYGIERCZYK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # | , Z/2531/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 3 | 5.05 | SKOWRONEK Igor | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2006 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 3 | 5.04 | SPYRA Dawid | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
8 | 3 | 5.01 | WALESZCZYK Mikołaj | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
9 | 3 | 4.87 | SIWIŁO Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna # | Z/2116/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
10 | 3 | 4.57 | SALA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2006 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
3 | NM | ADAMUSZEK Jakub | MCKiS Jaworzno # | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 8.70 | CENDROWSKI Marcel | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||||
2 | 8.01 | SOKOŁOWSKI Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 2007 | U14 | SL | -- | DĘBOWSKI Michał | Z/2117/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
3 | 7.59 | BADOŃ Oliwier | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||||
4 | 7.28 | WIERZGOŃ Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U14 | SL | -- | SZYJKA Beata | Z/2822/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
5 | 6.78 | ŻAK Dominik | MCKiS Jaworzno | 2007 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 6.56 | CZERNY Przemysław | GKS Piast Gliwice | 2007 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.49 | KUKUŁA Adam | MCKiS Jaworzno | 2006 | U16 | SL | V | BEDNARCZYK Józef | Z/2597/19 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | 12.03 | GIAMPIETRO Giovanni | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 11.86 | MAZUR Piotr | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2005 | U16 | SL | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
4 | 11.74 | BĘBENEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | 10.19 | WRÓBEL Dominik | CKS Budowlani Częstochowa | 2006 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/4641/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 9.61 | SZYMICZEK Michał | UKS Czwórka Żory | 2006 | U16 | SL | -- | KRUPA Iwona # | Z/1363/19 | 2023 | LDK! | |||||||||
7 | 9.50 | GAJOWIEC Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2005 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
8 | 9.43 | SZOPNIEWSKI Rafał | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2005 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/3404/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | 8.86 | MICHAŁEK Oskar | UKS 10 Zagórze # | 2005 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | Z/2908/20 | 2020 | LDK! | ROSU | ||||||||
10 | 8.07 | KOWALSKI Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0199/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
11 | 7.40 | BUJAK Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 2006 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.2643239498138 sekund |