Sztum 20.06.2020 Mityng okręgowy POZLA Gdańsk [DMP] [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.95 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | +1.5 | III | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 13.68 | STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 2006 | U16 | PM | +1.5 | IV | KASZUBA Tomasz | Z/4646/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 14.28 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | +1.5 | V | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.44 | CHORĄŻEWSKA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | +1.5 | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 14.25 | RYGIELSKA Antonia | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | +1.9 | V | B.D. PAPROCKA Dorota # | , Z/1703/19 | , 2022 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 14.47 | SOKALSKA Weronika | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | +1.9 | V | B.D. # | LDK! | |||||||||
3 | s | 2 | 14.75 | KWIATKOWSKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U16 | PM | +1.9 | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 15.91 | KOWAL Hanna | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | +1.9 | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 16.77 | ZARĘBA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | +1.9 | -- | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:47.59 | FREJ Milena | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U18 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/2979/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 1:52.10 | KORDA Oliwia | LKS Zantyr Sztum | 2004 | U18 | PM | -- | B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. # | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:53.81 | RYGIELSKA Antonia | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. PAPROCKA Dorota # | , Z/1703/19 | , 2022 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 1:54.67 | LEWAŃCZYK Emilia | MMKS Gdańsk | 2006 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # | , Z/1837/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 1:55.26 | JEZNACH Anna | MMKS Gdańsk | 2006 | U16 | PM | -- | B.D. | LDK! | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:00.49 | KWIATKOWSKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
7 | s | 1 | 2:02.73 | ŚMIGOWSKA Nadia | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | -- | B.D. | LDK! | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:10.01 | BEDNARSKA Julita | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2004 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:00.31 | NIEMYJSKA Beata | LKS Zantyr Sztum | 2001 | U20 | PM | -- | MAZERSKI Bartosz | Z/0860/17 | 2024 | 4 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 3:30.45 | PROĆ Natalia | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U16 | PM | V | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0107/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 3:55.95 | KERZSCHK Nikola | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | III | ZKN | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.30 | WIŚNIEWSKA Kinga | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 1.20 | KOWAL Hanna | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
4 | f | 1 | 1.15 | ZARĘBA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.60 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U23 | PM | I | MIGDA Leszek B.D. | Z/0583/15 | 2021 | SKN | ||||||||
1 | f | 1 | 3.60 | BORACZYŃSKA Agata | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U20 | MZ | I | SZYMCZAK Edward B.D. | Z/3878/16 | 2022 | LDK! | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 3.30 | RACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | I | LDK! | ROSU | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.20 | BARTEL Maria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U18 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # | , Z/1369/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||||
5 | f | 1 | 3.00 | KOZŁOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U20 | PM | II | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.72 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | +1.8 | V | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 4.56 | KRUŻA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | +0.8 | -- | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.46 | SOKALSKA Weronika | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | +1.5 | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 4.29 | STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 2006 | U16 | PM | +1.3 | -- | KASZUBA Tomasz | Z/4646/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 3.58 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||
f | 1 | NM | CHORĄŻEWSKA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.15 | KAROLAK Weronika | MKS Sambor Tczew | 2006 | U16 | PM | IV | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/4952/18 | 2024 | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 7.96 | CHAŃKO Ida | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
1 | f | 2 | 11.08 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | III | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/0094/17 | 2021 | 3 | ZKN | |||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.41 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. | ZKN | ||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.80 | WIŚNIEWSKA Kinga | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 32.97 | WENDOWSKA Klaudia | MKS Sambor Tczew | 2003 | U18 | PM | IV | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/0094/17 | 2021 | 3 | ZKN | |||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.13 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | IV | B.D. | ZKN | ||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.29 | LIPPKE Mateusz | MKS Sambor Tczew | 2002 | U20 | PM | +1.0 | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 12.39 | JĘDRZEJEWSKI Damian | MMKS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | +1.0 | V | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.55 | ŻMICH Jakub | KL Gdynia | 2003 | U18 | PM | +1.0 | -- | B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława | , Z/0071/17 | , 2023 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 13.97 | LEWANDOWSKI Oskar | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | +1.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 2 | 12.08 | BEDNARZ Jacek | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2004 | U18 | PM | +0.9 | IV | B.D. | Z/11023/21 | 2021 | ||||||||
2 | s | 2 | 13.18 | KWIATKOWSKI Nikodem | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | +0.9 | -- | B.D. SZPALERSKI Adam # | , Z/1173/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 14.31 | ZŁOCH Aleksander | KL Gdynia | 2006 | U16 | PM | +0.9 | -- | KASZUBA Tomasz B.D. | Z/5598/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:20.70 | OSTROWSKI Filip | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. JASZCZAK Stanisław # | , Z/0336/15 | , 2024 | ZKN | ||||||||
2 | s | 1 | 1:22.08 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U18 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 1 | 1:25.95 | URBAŃSKI Jakub | KKL Rodło Kwidzyn | 2002 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.07 | KUNOWSKI Tomasz | MKS Sambor Tczew | 2006 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:46.11 | KIL Tymoteusz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U18 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/1366/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 2:48.38 | TYBURSKI Igor | LKS Zantyr Sztum | 2004 | U18 | PM | -- | B.D. MAZERSKI Bartosz # | 5 | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 3:01.94 | SŁOJEWSKI Arkadiusz | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2003 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/4132/20 | 2021 | |||||||||
4 | s | 1 | 3:11.00 | WRÓBLEWSKI Dominik | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:12.78 | PIEKARSKI Jan | MKS Sambor Tczew | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
6 | s | 1 | 3:19.21 | KLEINSZMIDT Alan | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2006 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
7 | s | 1 | 3:42.47 | WÓJCIK Paweł | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2004 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | SIDYA Cezar | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U18 | KP | -- | KAŃSKI Ryszard # | Z/4854/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.20 | ŁOPATA Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy | 2001 | U20 | PM | II | B.D. | Z/2972/16 | 2022 | ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 4.10 | JAWORSKI Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz | 3 | LDK! | ROSU KNF | ||||||||
3 | f | 1 | 4.00 | RACZKOWSKI Kacper | WKS Flota Gdynia # | 2003 | U18 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. | , Z/4043/17 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 3.90 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1997 | Sen | PM | III | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | |||||||||
5 | f | 1 | 3.60 | ŁABSZ Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U18 | PM | III | RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK Paweł # | Z/0704/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 3.00 | ZŁOCH Konrad | KL Gdynia | 2008 | U14 | PM | V | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/5599/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.38 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | +1.9 | I | KAŃSKI Ryszard | KNF | |||||||||
2 | f | 1 | 6.09 | JĘDRZEJEWSKI Damian | MMKS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | +1.4 | IV | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.96 | SOMMER Paweł | MKS Sambor Tczew # | 2001 | U20 | PM | +1.6 | IV | B.D. | Z/5375/15 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 5.57 | LIPPKE Mateusz | MKS Sambor Tczew | 2002 | U20 | PM | +1.9 | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.18 | KWIATKOWSKI Nikodem | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | +1.7 | -- | B.D. SZPALERSKI Adam # | , Z/1173/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 4.98 | LEWANDOWSKI Oskar | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | +1.6 | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 4.27 | ZŁOCH Aleksander | KL Gdynia | 2006 | U16 | PM | +1.6 | -- | KASZUBA Tomasz B.D. | Z/5598/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.95 | RAGAN Jakub | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | V | B.D. | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.96 | WOJTAŚ Mateusz | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.47 | WOJTAŚ Mateusz | LKS Zantyr Sztum | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.18 | LEWANDOWSKI Oskar | LKS Zantyr Sztum | 2006 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.24 | DZWONKOWSKI Andrzej | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U18 | PM | II | ZKN | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.4367849826813 sekund |