Pasłęk 07.11.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2020 (MAZ-WMZ) |
||||||||||||||||||||
Przełaj K | ||||||||||||||||||||
1 | b | 1 | :99:99 r | SUCHOWOLAK Lena | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/3276/17 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | b | 1 | :99:99 r | WALCZAK Julia | RLTL Optima Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # | , Z/1557/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | b | 1 | :99:99 r | LEŚNIEWSKA Małgorzata | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | b | 1 | :99:99 r | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | b | 1 | :99:99 r | SŁOWIŃSKA Maja | UKS Filipides Teresin | 2006 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | b | 1 | :99:99 r | ORZECHOWSKA Dorota | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz # | Z/1560/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
7 | b | 1 | :99:99 r | ZIENKIEWICZ Kinga | UKS Gimpas Pasłęk | 2006 | U16 | WN | -- | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr | , Z/0784/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | b | 1 | :99:99 r | TUSZYŃSKA Nikola | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
9 | b | 1 | :99:99 r | FOKS Anika | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | b | 2 | :99:99 r | GALIŃSKA Eliza | UKS Filipides Teresin | 2006 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2399/17 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | b | 2 | :99:99 r | BORKOWSKA Aleksandra | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/0337/18 | 2024 | 5 | |||||||
3 | b | 2 | :99:99 r | CIURZYŃSKA Amelia | UKS Filipides Teresin | 2006 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | b | 2 | :99:99 r | WIERZBOWSKA Małgorzata | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | b | 2 | :99:99 r | DUDZIEC Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
6 | b | 2 | :99:99 r | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U16 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | |||||||
7 | b | 2 | :99:99 r | WARZYŃSKA Zuzanna | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/2339/19 | 2022 | ||||||||
8 | b | 2 | :99:99 r | SZCZERBIŃSKA Hanna | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
9 | b | 2 | :99:99 r | KUKLIŃSKA Aleksandra | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
10 | b | 2 | :99:99 r | NELKE Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
Przełaj M | ||||||||||||||||||||
1 | b | 1 | :99:99 r | RODZIEWICZ Michał | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | NAGY Czesław | Z/0161/19 | 2024 | ||||||||
2 | b | 1 | :99:99 r | JANICKI Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1369/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | b | 1 | :99:99 r | WASIELEWSKI Wojciech | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek # | Z/3600/19 | 2023 | ||||||||
4 | b | 1 | :99:99 r | MIŁKOWSKI Wiktor | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | MIŁKOWSKI Karol # | Z/2183/19 | 2024 | ||||||||
5 | b | 1 | :99:99 r | KUPIDURA Jan | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
6 | b | 1 | :99:99 r | ŁACIAK Antoni | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/3906/19 | 2024 | ||||||||
7 | b | 1 | :99:99 r | TOMCZAK Alan | RLTL Optima Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/4170/20 | 2022 | LDK! | |||||||
8 | b | 1 | :99:99 r | GAWENDA Bartłomiej | UKS 48 Warszawa | 2006 | U16 | MZ | -- | MIŁKOWSKI Karol # | Z/2181/19 | 2024 | ||||||||
9 | b | 1 | :99:99 r | POPIS Kamil | UKS Technik Radom | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/5076/19 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||||
10 | b | 1 | :99:99 r | KOZAKIEWICZ Jeremi | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/2101/19 | 2023 | ||||||||
11 | b | 1 | :99:99 r | CZAPSKI Mateusz | GUKS Asy Dywity | 2005 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2715/20 | 2023 | ||||||||
12 | b | 1 | :99:99 r | KOZIBSKI Tomasz | Orka Iława Athletics | 2006 | U16 | WN | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
13 | b | 1 | :99:99 r | WYSOCKI Adam | KS Polonia Pasłęk # | 2005 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/5285/18 | 2024 | ||||||||
1 | b | 2 | :99:99 r | JANDUŁA Wiktor | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1552/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | b | 2 | :99:99 r | WRÓBLEWSKI Błażej | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/0396/19 | 2024 | ||||||||
3 | b | 2 | :99:99 r | KLECZEWSKI Piotr | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | b | 2 | :99:99 r | RAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2006 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # | , Z/3222/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | b | 2 | :99:99 r | TUBIAK Kacper | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | b | 2 | :99:99 r | ABRAMCZYK Piotr | RLTL Optima Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/4171/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | b | 2 | :99:99 r | BORECKI Kasper | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.35259914398193 sekund |