Toruń 12 - 14.02.2021 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.56 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U18 | PM | I | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 25.15 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||
3 | f | 1 | 25.82 | ADAMCZEWSKA Zuzanna | AZS Łódź | 2005 | U18 | LD | II | BLAUSZ Henryka | Z/0238/18 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 25.84 | ZIMOLĄG Oliwia | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U18 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof | Z/0457/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 26.54 | BRODOWSKA Maja | KS Wisła Puławy | 2004 | U18 | LU | III | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4560/18 | 2023 | 4 | OSU | ||||||
6 | f | 1 | 26.54 | DZIADZIA Anna | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U18 | SL | III | ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof | , Z/3294/18 | , 2024 | II | LDK! | ZKN | |||||
1 | f | 2 | 26.09 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | II | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
2 | f | 2 | 26.31 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | III | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 2 | 26.43 | BIBIK Anna | KS Agros Zamość # | 2005 | U18 | LU | III | GDAŃSKI Andrzej # | Z/0401/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 2 | 26.69 | KUŁAKOWSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U18 | WN | III | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
5 | f | 2 | 26.95 | STASIK Nicole | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U18 | SL | III | # | LDK! | |||||||||
6 | f | 2 | 26.99 | SZCZEPANIK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U18 | PK | III | SUGIER Maria | Z/0324/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.70 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 40.20 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 40.51 | KUŹMIŃSKA Justyna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U18 | SL | -- | MORKA Piotr | Z/1004/18 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | |||||
4 | f | 1 | 40.64 | KOŁODZIEJCZUK Maria | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U18 | KP | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona | , Z/0755/19 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN | ||||||
5 | f | 1 | 41.55 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | REJEWSKI Robert # | Z/4946/18 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
6 | f | 1 | 41.58 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||
1 | f | 2 | 40.84 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U18 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | ZKN KNF | ||||||
2 | f | 2 | 41.27 | NOWAK Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | OSU | |||||||||
3 | f | 2 | 41.49 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock | 2004 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 2 | 41.75 | LEWANDOWSKA Wiktoria | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U18 | LD | -- | NOWAK Mieczysław | Z/3529/18 | 2023 | 3 | ZKN | ||||||
f | 2 | DNF | CZAJKA Olga | MKL Jarocin | 2004 | U18 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # | Z/4198/18 | 2022 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
f | 2 | DNS | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:33.06 | SUCHOWOLAK Lena | UKS Filipides Teresin | 2005 | U18 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/3276/17 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN KNF | |||||
2 | f | 1 | 1:34.76 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 1:35.54 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U18 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 1:35.55 | STRZEŻYSZ Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/5070/18 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
5 | f | 1 | 1:37.97 | JANICKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2005 | U18 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0054/18 | 2023 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
f | 1 | DQ | CYBULSKA Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | PODOLAK Michał PODOLAK Michał | Z/3463/17 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
1 | f | 2 | 1:35.61 | NAGIĘĆ Nikola | KS AZS AWF Kraków | 2005 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/2156/20 | , 2022 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
2 | f | 2 | 1:36.91 | MAGDOŃ Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U18 | PK | -- | ŁACHETA Grażyna | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
3 | f | 2 | 1:36.99 | KAROLCZUK Martyna | LUKS Boguszyce | 2005 | U18 | LD | -- | B.D. MAJCHER Elżbieta | , Z/0221/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 2 | 1:37.73 | CYGAN Natalia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2005 | U18 | PK | -- | KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław | , Z/3651/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||
5 | f | 2 | 1:37.79 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/2695/18 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | f | 2 | 1:38.17 | DYBALAK Marita | UKS Czempion Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | 4 | LDK! | ZKN | |||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:16.26 | SZYDŁOWSKA Julia | UKS Żaczek Połaniec | 2004 | U18 | SK | -- | SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. | , Z/3619/17 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF | |||||
2 | 2 | s | 1 | 6:17.81 | PERYT Maja | KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # | 2004 | U18 | SK | -- | KUBIEC Dawid | Z/5354/18 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN KNF | ||||
3 | 3 | s | 1 | 6:19.37 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # | Z/3735/17 | 2024 | LDK! | KNF OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 6:29.66 | RĘBISZ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U18 | SL | -- | SZYJKA Beata MORKA Piotr | , Z/1013/18 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||
5 | 5 | s | 1 | 6:30.09 | KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela | KS Czempion Warszawa | 2005 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4731/19 | 2024 | ZKN KNF | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:31.49 | ZATORSKA Maia | SRS Kondycja Piaseczno # | 2004 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław | Z/0647/20 | 2024 | ZKN | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:33.05 | BARSZCZ Alicja | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U18 | KP | -- | B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka | , Z/2671/15 | , 2023 | LDK! | ZKN OSU | |||||
8 | 8 | s | 1 | 6:34.18 | LUBIŃSKA Oliwia | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/1981/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
9 | 9 | s | 1 | 6:43.20 | HAŁKA Oliwia | GKS Piast Gliwice | 2004 | U18 | SL | -- | ŚNIEGÓRSKI Adam | Z/0395/18 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
10 | 10 | s | 1 | 6:47.65 | KAROLCZUK Aleksandra | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U18 | KP | -- | MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian | , Z/1433/18 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
11 | 11 | s | 1 | 6:48.47 | PIECHOWSKA Roksana | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U18 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław | , Z/0040/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ZKN OSU | ||||
12 | 12 | s | 1 | 6:50.33 | MUSIELAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna # | Z/1944/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
13 | 13 | s | 1 | 6:53.09 | TEOFILEWSKA Zofia | UKS Achilles Leszno | 2005 | U18 | WP | -- | ZDONEK Filip # | Z/0987/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
14 | 14 | s | 1 | 6:53.17 | DZIERWA Martyna | MLUKS Tarnów | 2004 | U18 | MA | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
15 | 15 | s | 1 | 6:54.88 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U18 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/0351/18 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN OSU | ||||
16 | 16 | s | 1 | 6:59.47 | URBAN Monika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U18 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof # | Z/4860/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
1 | 17 | s | 2 | 7:09.50 | CHMIELARZ Sandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U18 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila | Z/5023/19 | 2023 | |||||||
2 | 18 | s | 2 | 7:10.71 | DUTKA Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2005 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/1828/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 2 | 7:14.31 | PONIKOWSKA Alicja | GKS Start Długołęka | 2005 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0497/20 | 2022 | OSU | ||||||
4 | 20 | s | 2 | 7:16.61 | ANHALT Anna | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga | Z/3112/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ZKN OSU | ||||
5 | 21 | s | 2 | 7:22.87 | MARCISZEWSKA Klaudia | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # | Z/2313/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 22 | s | 2 | 7:34.77 | MICHOŃ Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U18 | MA | -- | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
7 | 23 | s | 2 | 7:36.19 | JAŚKACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U18 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 24 | s | 2 | 7:36.20 | JABŁOŃSKA Adrianna | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U18 | KP | -- | # | LDK! | OSU | |||||||
9 | 25 | s | 2 | 7:41.13 | ŻULIŃSKA Kamila | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3484/19 | 2024 | LDK! | ||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | e | 1 | 8.68 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||
2 | 8 | e | 1 | 8.97 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U18 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | ||||
3 | 9 | e | 1 | 9.05 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ||||||||||
4 | 15 | e | 1 | 9.17 | MAGER Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U18 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | 16 | e | 1 | 9.27 | MOJŻYSZEK Wiktoria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U18 | SL | -- | LDK! | OSU | ||||||||
6 | 24 | e | 1 | 9.63 | KALINOWSKA Kamila | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław | Z/0447/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
7 | 25 | e | 1 | 9.69 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 8.65 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18, Z/0892/18 | 2023, | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | |||||
2 | 4 | e | 2 | 8.75 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||
3 | 11 | e | 2 | 9.06 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U18 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2024 | ZKN | ||||||
4 | 14 | e | 2 | 9.15 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN | ||||
5 | 17 | e | 2 | 9.39 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | ZKN OSU | |||||
6 | 22 | e | 2 | 9.54 | ROKICKA Weronika | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2005 | U18 | SL | -- | JAŹWIŃSKI Krzysztof | Z/1930/19 | 2023 | ZKN | ||||||
1 | 6 | e | 3 | 8.91 | ZEGAN Julia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3464/18 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||
2 | 7 | e | 3 | 8.94 | ANTONOWICZ Dominika | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław | Z/0448/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 10 | e | 3 | 9.06 | SURDY Zuzanna | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U18 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | 17 | e | 3 | 9.39 | ŁOKIETKO Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1260/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
5 | 20 | e | 3 | 9.43 | NICPOŃ Paulina | LZS KL Kotwica Brzeg | 2005 | U18 | OP | -- | ZOK Roman | Z/0394/19 | 2021 | 5 | LDK! | ZKN | ||||
6 | 23 | e | 3 | 9.59 | WOJTECKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. # | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
1 | 1 | e | 4 | 8.64 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||
2 | 5 | e | 4 | 8.87 | GIELICZ Natalia | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
3 | 12 | e | 4 | 9.10 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | e | 4 | 9.13 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
5 | 19 | e | 4 | 9.41 | KRASIŃSKA Natalia | UKS Cyprianka | 2005 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr | Z/4890/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 21 | e | 4 | 9.50 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2005 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 26 | e | 4 | 10.18 | BIENIAK Natalia | MKLA Łęczyca | 2005 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/0071/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | f | 1 | 8.52 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 8.65 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18, Z/0892/18 | 2023, | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 8.69 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||||
4 | f | 1 | 8.74 | ZEGAN Julia | OKS Skra Warszawa | 2005 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3464/18 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN KNF OSU | |||||
5 | f | 1 | 8.75 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U18 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 8.77 | GIELICZ Natalia | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
7 | f | 1 | 8.83 | ANTONOWICZ Dominika | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław | Z/0448/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 9.07 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U18 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
1 | f | 2 | 8.90 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U18 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 8.96 | SURDY Zuzanna | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U18 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
3 | f | 2 | 9.04 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 2 | 9.08 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 9.13 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | |||||
6 | f | 2 | 9.24 | MOJŻYSZEK Wiktoria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U18 | SL | -- | LDK! | OSU | |||||||||
f | 2 | DNF | MAGER Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U18 | PK | -- | TITTINGER Katarzyna | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
f | 2 | DNS | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
4x400 m MIX | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:40.39 |
MARZYŃSKI Paweł GOŚCINIAK Marcelina CZAJKA Olga CHMIEL Maciej |
MKL Jarocin | 2005 2004 2004 2004 |
U18 | WLP | -- |
KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja GOŚCINIAK Mateusz |
Z/3061/20 , Z/0688/19 Z/4198/18 Z/5161/19 |
2023 , 2023 2022 2023 |
3 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:40.67 |
FLOREK Mikołaj CYBULSKA Wiktoria LIS Aleksandra GÓRCZYŃSKI Bartosz |
KS AZS UWM Olsztyn | 2004 2004 2004 2004 |
U18 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława PODOLAK Michał PODOLAK Michał LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława PODOLAK Michał |
Z/3463/17 , Z/3311/17 |
2023 , 2024 |
3 3 3 3 |
||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:40.71 |
ADAMCIO Dagmara CEGŁA Kacper KLAR Oliwia ZIMNIAK Kacper |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 2004 2005 2004 |
U18 | WLP | -- |
WALCZAK Michał WALCZAK Michał WALCZAK Michał |
Z/1055/18 Z/5024/19 Z/0651/19 |
2024 2024 2023 |
4 |
||||||
4 | 5 | s | 1 | 3:45.16 |
ŁOWICKI Michał GLAZA Julia JAROCKA Alicja CHLEBICKI Stanisław |
AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 2005 2004 2005 |
U18 | POM | -- |
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna |
, Z/0468/18 Z/1172/20 |
, 2024 2024 |
4 |
||||||
5 | 9 | s | 1 | 3:49.45 |
OLISIEJKO Samuel ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica JACKOWIAK Antonina PIWOŃSKI Mikołaj |
MKL Toruń | 2004 2005 2005 2004 |
U18 | KPO | -- |
BUTKIEWICZ Jacek WOŹNIAK Jacek WOŹNIAK Jacek B.D. BYTNIEWSKI Szymon |
Z/2750/16 Z/2396/19 Z/4589/18 , Z/2012/18 |
2022 2023 2024 , 2024 |
2 4 5 |
||||||
1 | 6 | s | 2 | 3:45.75 |
GLAZA Mateusz BYCZKOWSKA Amelia KONERA Wiktoria BRODALA Maksym |
UKS Czapla Białe Błota | 2004 2005 2005 2005 |
U18 | KPO | -- |
KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew |
, Z/4507/17 Z/2658/16 Z/1069/19 |
, 2024 2022 2023 |
2 |
||||||
2 | 7 | s | 2 | 3:46.31 |
GOSTOMCZYK Jan SKAPOWICZ Hanna KSIĄŻEK Daria KOŁODZIEJSKI Oliwier |
AML Słupsk | 2005 2004 2005 2005 |
U18 | POM | -- |
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz RUMIŃSKI Wojciech B.D. CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz |
Z/3217/19 Z/0017/18 , Z/4002/18 |
2024 2024 , 2023 |
4 5 |
||||||
3 | 11 | s | 2 | 3:53.22 |
PIETRZAK Kamil SZULSKA Aleksandra JANICKA Dominika CHOJNOWSKI Antoni |
SKLA Sopot | 2005 2005 2005 2005 |
U18 | POM | -- |
ANDRZEJCZAK Paweł SZAŁACH Krzysztof NOWAKOWSKI Karol ANDRZEJCZAK Paweł |
Z/0026/18 Z/1479/18 Z/0054/18 Z/0029/19 |
2024 2024 2023 2024 |
5 |
||||||
4 | 12 | s | 2 | 3:53.35 |
GAMROT Zuzanna JANAS Filip WIŚNIEWSKA Aleksandra MAJEWSKI Adam |
SSMKS Parasol Wrocław | 2005 2004 2004 2004 |
U18 | DOL | -- |
B.D. KOBIAŁKA Kamil GOLEC Dominik ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr |
, Z/0051/22 Z/1589/18 Z/4930/18 |
, 2024 2024 2024 |
BEZ |
||||||
1 | 4 | s | 3 | 3:43.83 |
KOZIOROWSKA Jolanta SZWED Maksymilian MARCINIAK Julia MATERA Mateusz |
AZS Łódź | 2005 2004 2004 2004 |
U18 | LDZ | -- |
WĘGLARSKI Krzysztof BLAUSZ Henryka BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof |
Z/0459/19 Z/5319/19 , Z/0658/18 |
2024 2024 , 2023 |
4 |
||||||
2 | 14 | s | 3 | 3:54.76 |
WOLIŃSKI Stanisław PINKOSZ Julia KUNCEWICZ Tamara SZCZERBA Hubert |
MKS MOS Wrocław | 2004 2004 2004 2004 |
U18 | DOL | -- |
WOLIŃSKI Wojciech SKRZYPIŃSKI Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek |
Z/1299/18 Z/1335/19 Z/2104/20 |
2024 2023 2023 |
5 |
||||||
3 | 15 | s | 3 | 3:56.85 |
BANASIK Marcelina CZERWIŃSKI Piotr GUT Agata GONKIEWICZ Jan |
GKS Start Długołęka | 2004 2005 2004 2005 |
U18 | DOL | -- |
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk |
Z/1275/18 Z/3763/19 , Z/1283/18 , Z/5731/18 |
2022 2024 , 2020 , 2024 |
4 5 |
||||||
s | 3 | DQ |
NOWAK Natalia JANDUŁA Wiktor GOŁĘBIOWSKI Mikołaj BROŻYNA Nikola |
RLTL Optima Radom | 2004 2005 2005 2005 |
U18 | MAZ | -- |
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta |
, Z/1552/18 , Z/4548/18 , Z/1554/18 |
, 2024 , 2023 , 2024 |
|||||||||
1 | 8 | s | 4 | 3:49.17 |
NAWACKA Martyna TOBOLSKI Konrad SIEDLECKA Hanna SWOROWSKI Krzysztof |
GKS Olimpia Grudziądz | 2005 2005 2005 2005 |
U18 | KPO | -- |
RUDNIK Damian DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka |
Z/0526/19 , Z/3888/18 |
2024 , 2024 |
|||||||
2 | 10 | s | 4 | 3:49.98 |
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario WOŹNIAK Barbara SĘCZEK Martyna JARMUNDOWICZ Igor |
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2005 2005 2004 2005 |
U18 | LDZ | -- |
WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław |
Z/0055/19 Z/5148/18 Z/5149/18 Z/2360/19 |
2023 2024 2024 2023 |
5 4 4 |
||||||
3 | 13 | s | 4 | 3:54.34 |
BIZOŃ Marcin MOJŻYSZEK Wiktoria LUBIŃSKA Oliwia HERZYK Kamil |
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 2004 2004 2004 |
U18 | SLK | -- |
GIZA Maciej WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. KOS Kamil |
Z/2318/19 Z/1981/18 Z/5086/19 |
2024 2024 2024 |
|||||||
4 | 16 | s | 4 | 3:57.74 |
MŁYNARCZYK Mateusz ANTONOWICZ Dominika KALINOWSKA Kamila PIETRASZKO Szymon |
KS Podlasie Białystok | 2004 2005 2005 2005 |
U18 | POD | -- |
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław |
Z/0448/19 Z/0447/19 |
2024 2024 |
|||||||
5 | 17 | s | 4 | 4:00.61 |
KOĆ Michał BORKOWSKA Tatiana RUCIŃSKA Wiktoria WOJCIUK Michał |
MKS Pogoń Siedlce | 2004 2005 2005 2004 |
U18 | MAZ | -- |
MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia MACIEJEWSKI Janusz |
Z/4027/18 Z/3374/17 Z/3376/17 Z/3598/19 |
2021 2021 2022 2022 |
5 BEZ |
||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.75 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | II | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 5.66 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U18 | MZ | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 5.43 | BOGUSZEWSKA Klaudia | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | II | BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert # | , Z/4815/19 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 5.31 | STERENGA Martyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | U18 | DS | III | BANASZEK Grzegorz | Z/5733/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 5.30 | NOBIK Julia | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U18 | WP | III | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/20 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 5.28 | ADAMCIO Dagmara | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U18 | WP | III | WALCZAK Michał | Z/1055/18 | 2024 | 4 | LDK! | OSU | |||||
7 | f | 1 | 5.27 | SŁABIŃSKA Julia | KS Podlasie Białystok | 2004 | U18 | PD | III | STACHURSKA Agnieszka # | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
8 | f | 1 | 5.22 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | U18 | MA | III | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
9 | f | 1 | 5.21 | PODRUCZNA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U18 | WP | III | WALCZAK Michał | Z/4988/18 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||
10 | f | 1 | 5.16 | SZEMPLIŃSKA Aleksandra | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U18 | MZ | III | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2355/19 | 2024 | ||||||||
11 | f | 1 | 5.02 | BORCHARDT Maja | AZS Łódź # | 2004 | U18 | LD | IV | SADACH Aneta # | Z/1609/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
12 | f | 1 | 4.96 | CHMIELEWSKA Wiktoria | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | IV | |||||||||||
13 | f | 1 | 4.91 | GANCARSKA Amelia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2005 | U18 | PK | IV | BIGUS Anna | Z/4631/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.13 | MAŚLANA Zuzanna | MLKL Płock | 2004 | U18 | MZ | I | NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław | Z/2308/17 | 2024 | 3 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 14.44 | KICIŃSKA Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U18 | PK | I | WOJCIECHOWSKI Leszek | Z/5738/18 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
3 | f | 1 | 14.35 | MARSZELEWSKA Joanna | MKL Jurand Szczytno # | 2004 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej | Z/0131/19 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 14.07 | PRZYBYŚ Julia | WKS Wawel Kraków | 2004 | U18 | MA | I | # | ZKN KNF WCSS SKN OSU | |||||||||
5 | f | 1 | 12.39 | GOŁĄBEK Gabriela | UKS Technik Radom | 2005 | U18 | MZ | III | FALIŃSKI Jacek # | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
6 | f | 1 | 11.61 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U18 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław | Z/3286/19 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
7 | f | 1 | 11.51 | MICHALEC Marta | KS Podlasie Białystok | 2004 | U18 | PD | III | LDK! | ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 11.48 | TARASIEWICZ Sylwia | UKS Czwórka Białystok | 2005 | U18 | PD | III | WOJSZKO Krzysztof PIĄTEK Mirosław | Z/1327/20 | 2022 | ZKN | |||||||
9 | f | 1 | 11.28 | JĘDRZEJCZAK Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | III | JOACHIMIAK Robert | Z/2777/17 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||
10 | f | 1 | 11.19 | KACZMAREK Kinga | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | III | JOACHIMIAK Robert | Z/0088/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
11 | f | 1 | 11.06 | MROWIŃSKA Gabriela | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | III | LDK! | OSU | |||||||||
12 | f | 1 | 10.49 | KWIATKOWSKA Kornelia | MLKL Płock | 2004 | U18 | MZ | IV | LDK! | ||||||||||
13 | f | 1 | 10.15 | MOSZCZYŃSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2004 | U18 | KP | IV | AFELTOWICZ Karol | Z/0236/19 | 2022 | 4 | |||||||
14 | f | 1 | 10.08 | PAŁASIŃSKA Małgorzata | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | IV | NOWAK Grzegorz # | Z/2945/21 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
15 | f | 1 | 9.89 | WYGNAŁ Marta | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U18 | PD | IV | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 8.92 | PAŁYGA Zuzanna | KKL Kielce | 2005 | U18 | SK | -- | FURMANEK Grzegorz | Z/0485/19 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN KNF OSU | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 22.20 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U18 | PM | II | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 22.35 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | II | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 22.56 | CEGŁA Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U18 | WP | II | WALCZAK Michał | Z/5024/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 22.58 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U18 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN KNF | |||||
5 | f | 1 | 22.88 | CHAŁADZIŃSKI Oskar | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | III | # | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 23.17 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | III | # | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 23.10 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U18 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 23.16 | MARUSA Maksymilian | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U18 | SL | III | KOTUŁA Krzysztof | Z/5531/19 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 2 | 23.22 | WÓJCIAK Adrian | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U18 | LD | III | GRABOLUS Marek | Z/1902/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 23.28 | PILAWA Błażej | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U18 | PK | III | SUGIER Krzysztof | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
5 | f | 2 | 23.32 | GOSTOMCZYK Jan | AML Słupsk | 2005 | U18 | PM | III | CZUBAK Tomasz # | Z/3217/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
6 | f | 2 | 23.45 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | III | LDK! | ZKN | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.73 | CHMIEL Maciej | MKL Jarocin | 2004 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/5161/19 | 2023 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 35.08 | MIKOŁAJCZAK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U18 | SL | -- | HOMA Wioleta # | Z/2034/18 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN KNF | |||||
3 | f | 1 | 35.41 | MATERA Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof | , Z/0658/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ZKN KNF KN | |||||
4 | f | 1 | 35.58 | ŁOWICKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U18 | PM | -- | POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/0468/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ZKN OSU | |||||
5 | f | 1 | 35.78 | KANIA Damian | UKS Czwórka Żory | 2004 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona | Z/1305/20 | 2023 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 37.07 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U18 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 36.30 | SŁOWIK Maciej | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U18 | MA | -- | WÓJCIK Teodor | Z/0086/18 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 2 | 36.97 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
3 | f | 2 | 37.12 | LEGUTKO Wiktor | MLUKS Tarnów | 2005 | U18 | MA | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | f | 2 | 37.29 | KOŁODZIEJSKI Oliwier | AML Słupsk | 2005 | U18 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/4002/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||
5 | f | 2 | 37.47 | STĘPIEŃ Mateusz | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U18 | WN | -- | B.D. | Z/0132/19 | 2024 | ZKN | |||||||
f | 2 | DNS | GONKIEWICZ Jan | GKS Start Długołęka | 2005 | U18 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk | , Z/5731/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:20.91 | KITLIŃSKI Bartosz | AZS UMCS Lublin | 2004 | U18 | LU | -- | KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr | , Z/0630/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ZKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 1:21.12 | PIWOŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/2012/18 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | ||||||
3 | f | 1 | 1:22.35 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej # | Z/4152/19 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 1:23.44 | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 1:23.91 | HAWEŁKO Igor | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # | , Z/3491/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 1:24.76 | WĄCHAŁA Adam | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
1 | f | 2 | 1:24.35 | CHUDZIK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 2004 | U18 | PK | -- | KOWAL Piotr # | Z/0440/22 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 1:24.73 | MAKIŁA Karol | GKS Cartusia Kartuzy # | 2005 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/2250/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 2 | 1:25.55 | KIJEWSKI Michał | UKS Sokół Węgorzewo | 2005 | U18 | WN | -- | PALUCH Krystian PALUCH Krystian | Z/0910/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 2 | 1:25.55 | MAREK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | B.D. GIZA Maciej | , Z/0271/18 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 2 | 1:25.85 | FRANCZAK Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba | 2004 | U18 | DS | -- | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
f | 2 | DNF | GÓRCZYŃSKI Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | PODOLAK Michał | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:28.24 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U18 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | KNF WCSS OSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 2:29.47 | HERZYK Kamil | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U18 | SL | -- | KOS Kamil | Z/5086/19 | 2024 | LDK! | ZKN KNF | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:32.92 | KLIMIUK Łukasz | KS Parkiet Hajnówka | 2004 | U18 | PD | -- | ZKN OSU | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:35.17 | CHLEBICKI Stanisław | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U18 | PM | -- | ZKN OSU | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:36.76 | SZWED Damian | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U18 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech # | LDK! | ZKN | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:37.57 | MACHULEC Jakub | LKS Pszczyna | 2005 | U18 | SL | -- | HELBIK Marzanna | Z/4565/18 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||
7 | 7 | s | 1 | 2:39.47 | KORNASIEWICZ Kacper | KS Komunalni Sanok | 2004 | U18 | PK | -- | DŁUGOSZ Ryszard | Z/3383/18 | 2022 | 5 | ZKN | |||||
8 | 9 | s | 1 | 2:40.66 | WRÓBLEWSKI Błażej | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/0396/19 | 2024 | ZKN | ||||||
9 | 11 | s | 1 | 2:41.46 | GRABARCZYK Aleksander | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
s | 1 | DNF | GANCARZ Mikołaj | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 2005 | U18 | LD | -- | WOJTAREK Jacek # | Z/1487/20 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | 8 | s | 2 | 2:40.48 | KASPROWICZ Krzysztof | MLKS Baszta Bytów | 2004 | U18 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz # | Z/4739/17 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
2 | 13 | s | 2 | 2:42.01 | BIELASZEWSKI Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1561/18 | 2023 | |||||||
3 | 15 | s | 2 | 2:42.36 | PETROSYAN Artur | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 2005 | U18 | LD | -- | WOJTAREK Jacek # | Z/1488/20 | 2023 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 17 | s | 2 | 2:42.96 | ARMUŁA Karol | Kraków Athletics Team | 2005 | U18 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3526/20 | 2024 | ZKN OSU | ||||||
5 | 18 | s | 2 | 2:43.51 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | WRONA Grzegorz | Z/2850/19 | 2024 | OSU | ||||||
6 | 19 | s | 2 | 2:43.91 | OGONOWSKI Filip | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U18 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota | , Z/1717/18 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
7 | 21 | s | 2 | 2:44.04 | FIJAŁKOWSKI Mikołaj | SKLA Sopot | 2005 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0124/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
8 | 25 | s | 2 | 2:47.28 | DYBAŁA Marek | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U18 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0444/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
9 | 27 | s | 2 | 2:49.13 | BALCEWICZ Szymon | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | POŚPIECH Anna # | LDK! | ZKN OSU | |||||||
s | 2 | DQ | JAKUBOWSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | -- | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/4942/18 | 2022 | 5 | ZKN OSU | |||||||
1 | 10 | s | 3 | 2:41.06 | MIERZEJEWSKI Miłosz | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur | , Z/3530/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 14 | s | 3 | 2:42.01 | JASZEWSKI Kacper | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U18 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/0265/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 16 | s | 3 | 2:42.47 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1067/20 | 2024 | |||||||
4 | 20 | s | 3 | 2:43.93 | KORTAS Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U18 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof | Z/2249/19 | 2024 | |||||||
5 | 22 | s | 3 | 2:44.11 | HADASZ Adam | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U18 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz | Z/2067/18 | 2023 | 5 | ||||||
6 | 23 | s | 3 | 2:46.07 | TRZEBIŃSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | SKORUPSKI Szymon | Z/3326/20 | 2023 | |||||||
7 | 24 | s | 3 | 2:46.25 | ANTONOWICZ Jan | SRS Kondycja Piaseczno | 2005 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław | Z/0797/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 29 | s | 3 | 2:51.31 | MACIĄŻKA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej # | Z/3091/19 | 2022 | LDK! | ZKN OSU | |||||
9 | 33 | s | 3 | 2:58.23 | KUNICKI Michał | LUKS Start Nakło | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin | , Z/1197/18 | , 2024 | 4 | LDK! | OSU | ||||
1 | 12 | s | 4 | 2:41.95 | HRYNIEWICKI Łukasz | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # | , Z/4893/19 | , 2023 | LDK! | ZKN OSU | |||||
2 | 26 | s | 4 | 2:48.19 | WALENDZIAK Jan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 28 | s | 4 | 2:49.13 | DRZAZGA Dawid | LKS Omega Kleszczów | 2005 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 30 | s | 4 | 2:53.80 | BORECKI Antoni | AML Słupsk | 2005 | U18 | PM | -- | B.D. RUMIŃSKI Wojciech | , Z/0014/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 31 | s | 4 | 2:55.20 | MAŃKA Eryk | KS Team ZabieganeDni Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | ZASĘPA Sebastian | Z/3178/20 | 2023 | |||||||
6 | 32 | s | 4 | 2:56.31 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U18 | PM | -- | SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław | , Z/0049/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
7 | 34 | s | 4 | 3:06.27 | KACPERSKI Mateusz | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2005 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/3165/20 | 2023 | |||||||
8 | 35 | s | 4 | 3:14.73 | SMYKA Michał | LKS Koluszki | 2005 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:56.92 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | 695 | |||
2 | 2 | w | 1 | 3:00.17 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN KNF | 663 | |||
3 | 3 | w | 1 | 3:00.74 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 657 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 3:02.70 | WIELOSZ Mikołaj | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | # | 638 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 3:05.33 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | 613 | ||||
6 | 6 | w | 1 | 3:06.04 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | 606 | ||||||
7 | 7 | w | 1 | 3:09.20 | RYCHLICKI Damian | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | 577 | ||||||||
8 | 8 | w | 1 | 3:10.69 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U18 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | 563 | |||
9 | 9 | w | 1 | 3:11.88 | WOJTON Robert | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5135/19 | 2023 | LDK! | 553 | |||||
10 | 10 | w | 1 | 3:12.73 | SZULER Kamil | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3496/19 | 2024 | ZKN | 545 | |||||
11 | 11 | w | 1 | 3:14.40 | WOŹNIAK Hubert | MKLA Łęczyca | 2005 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert # | Z/0086/20 | 2024 | OSU | 530 | |||||
12 | 12 | w | 1 | 3:15.49 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN OSU | 520 | |||||
13 | 13 | w | 1 | 3:32.10 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 384 | |||||
14 | 14 | w | 1 | 3:37.44 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | 345 | |||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 8.14 | DIALLO Amadou | MKS Piast Głogów | 2005 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4332/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | ||||
2 | 3 | e | 1 | 8.21 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U18 | MA | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | |||||||
3 | 12 | e | 1 | 8.76 | RABURSKI Maciej | MLKS Echo Twardogóra | 2005 | U18 | DS | -- | OLSZAŃSKI Paweł # | Z/2960/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
4 | 16 | e | 1 | 8.93 | PIOTROWSKI Olaf | KL Gdynia | 2005 | U18 | PM | -- | B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława | , Z/0479/19 | , 2024 | BEZ | ||||||
5 | 21 | e | 1 | 9.08 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/0722/19 | 2024 | |||||||
6 | 24 | e | 1 | 9.32 | TOMYS Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/3120/19 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.12 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 7 | e | 2 | 8.37 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | 10 | e | 2 | 8.56 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | e | 2 | 8.73 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 18 | e | 2 | 9.02 | SZCZERBA Hubert | MKS MOS Wrocław | 2004 | U18 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/2104/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 22 | e | 2 | 9.12 | GRZESIOWSKI Igor | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2005 | U18 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/2000/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ZKN OSU | ||||
1 | 4 | e | 3 | 8.21 | FILAR Igor | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | PAPUGA Sebastian # | Z/3111/18 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | |||||
2 | 5 | e | 3 | 8.22 | WOLIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław | 2004 | U18 | DS | -- | WOLIŃSKI Wojciech | Z/1299/18 | 2024 | 5 | ZKN OSU | |||||
3 | 9 | e | 3 | 8.55 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U18 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 14 | e | 3 | 8.81 | WITOS Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej | Z/4249/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 15 | e | 3 | 8.86 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | |||||
6 | 23 | e | 3 | 9.22 | MATUSIAK Szymon | MKLA Łęczyca | 2005 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | LDK! | OSU | |||||||
e | 3 | DQ | WOJTAL Sebastian | AZS-AWF Katowice | 2004 | U18 | SL | -- | LDK! | ZKN | ||||||||||
1 | 6 | e | 4 | 8.30 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | |||||
2 | 8 | e | 4 | 8.51 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 13 | e | 4 | 8.77 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0070/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 17 | e | 4 | 9.02 | GAFFKE Bruno | KL Gdynia | 2005 | U18 | PM | -- | KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. | Z/0681/19 | 2024 | |||||||
5 | 19 | e | 4 | 9.02 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | ||||
6 | 20 | e | 4 | 9.03 | PIETRASZKO Szymon | KS Podlasie Białystok | 2005 | U18 | PD | -- | ZKN OSU | |||||||||
1 | f | 1 | 8.03 | WOLIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław | 2004 | U18 | DS | -- | WOLIŃSKI Wojciech | Z/1299/18 | 2024 | 5 | ZKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 8.12 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 8.12 | FILAR Igor | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | PAPUGA Sebastian # | Z/3111/18 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
4 | f | 1 | 8.14 | DIALLO Amadou | MKS Piast Głogów | 2005 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4332/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
5 | f | 1 | 8.23 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
6 | f | 1 | 8.24 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U18 | MA | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 8.33 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 8.52 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
1 | f | 2 | 8.50 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U18 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 8.65 | RABURSKI Maciej | MLKS Echo Twardogóra | 2005 | U18 | DS | -- | OLSZAŃSKI Paweł # | Z/2960/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 2 | 8.65 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 8.67 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | f | 2 | 8.70 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 8.78 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0070/19 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 8.81 | PIOTROWSKI Olaf | KL Gdynia | 2005 | U18 | PM | -- | B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława | , Z/0479/19 | , 2024 | BEZ | |||||||
f | 2 | DQ | WITOS Mikołaj | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej | Z/4249/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 8.08 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN KNF | 962 | |||
2 | 2 | w | 1 | 8.44 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 874 | ||||
3 | 3 | w | 1 | 8.64 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | 827 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 8.70 | WOŹNIAK Hubert | MKLA Łęczyca | 2005 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert # | Z/0086/20 | 2024 | OSU | 813 | |||||
5 | 5 | w | 1 | 8.79 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN OSU | 793 | |||||
6 | 11 | w | 1 | 9.17 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U18 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | 709 | |||
7 | 12 | w | 1 | 9.20 | SZULER Kamil | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3496/19 | 2024 | ZKN | 702 | |||||
1 | 6 | w | 2 | 8.80 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | 791 | ||||||
2 | 7 | w | 2 | 8.88 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | 772 | |||
3 | 8 | w | 2 | 8.96 | RYCHLICKI Damian | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | 755 | ||||||||
4 | 9 | w | 2 | 8.98 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | 750 | |||
5 | 10 | w | 2 | 9.05 | WOJTON Robert | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5135/19 | 2023 | LDK! | 735 | |||||
6 | 13 | w | 2 | 9.27 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 687 | |||||
7 | 14 | w | 2 | 9.33 | WIELOSZ Mikołaj | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | # | 675 | ||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 3.90 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | III | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | 590 | |||
2 | 2 | w | 1 | 3.60 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | III | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN KNF | 509 | |||
3 | 3 | w | 1 | 3.30 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | 431 | ||||||
4 | 5 | w | 1 | 3.20 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN OSU | 406 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 3.20 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | 406 | ||||
6 | 6 | w | 1 | 3.10 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | 381 | |||
7 | 7 | w | 1 | 3.00 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 357 | |||||
8 | 8 | w | 1 | 3.00 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 357 | ||||
9 | 9 | w | 1 | 2.90 | WOŹNIAK Hubert | MKLA Łęczyca | 2005 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert # | Z/0086/20 | 2024 | OSU | 333 | |||||
10 | 10 | w | 1 | 2.80 | WIELOSZ Mikołaj | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | # | 309 | ||||||||
11 | 11 | w | 1 | 2.70 | SZULER Kamil | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3496/19 | 2024 | ZKN | 286 | |||||
12 | 12 | w | 1 | 2.60 | RYCHLICKI Damian | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | 264 | ||||||||
12 | 13 | w | 1 | 2.60 | WOJTON Robert | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5135/19 | 2023 | LDK! | 264 | |||||
14 | 14 | w | 1 | 2.50 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U18 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | 242 | |||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.11 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
2 | f | 1 | 13.77 | RÓG Jakub | LKS Stal Mielec | 2004 | U18 | PK | III | TORBA Tomasz | Z/0576/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 13.64 | KACZOR Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | III | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/4323/17 | , 2024 | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||
4 | f | 1 | 13.51 | KRYSZTOFIAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | III | B.D. | 4 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
5 | f | 1 | 12.98 | TATARA Dawid | KL Lumel Zielona Góra # | 2004 | U18 | LB | IV | MANTYK Łukasz # | Z/3178/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | f | 1 | 12.79 | KRAWCZYK Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | IV | SADACH Aneta | Z/2888/20 | 2023 | ||||||||
7 | f | 1 | 12.67 | SZEWCZYK Maciej | MUKS Park Zduńska Wola | 2004 | U18 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz | , Z/0672/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ZKN OSU | |||||
8 | f | 1 | 12.33 | SZURKIEWICZ Kacper | UKS Wyspiański Szubin | 2004 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 12.26 | NIEKRASZEWICZ Kajetan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | -- | BELTER Artur | BEZ | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 12.09 | BAŃKOWSKI Aleksander | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U18 | WP | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
11 | f | 1 | 12.06 | WALCZAK Marcin | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 11.89 | GLINKOWSKI Wiktor | MUKS Park Zduńska Wola | 2005 | U18 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz | , Z/4374/18 | , 2021 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
13 | f | 1 | 11.78 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||||
f | 1 | NM | BANASIAK Patryk | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | -- | BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # | , Z/1408/18 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.46 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 16.14 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U18 | OP | II | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | ZKN KNF | ||||||
3 | f | 1 | 15.69 | KIJEWSKI Karol | MKL Jurand Szczytno # | 2005 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/3348/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ZKN KNF OSU | |||||
4 | f | 1 | 15.66 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U18 | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 15.22 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | II | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
6 | f | 1 | 15.17 | SALDAT Jakub | UKS Duo-Set Świecie | 2004 | U18 | KP | II | WYSOCKI Waldemar | Z/1003/19 | 2021 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 15.00 | RODZIAK Karol | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | II | KOBIERSKI Andrzej | Z/4804/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
8 | f | 1 | 14.96 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | III | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # | , Z/2914/18 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
9 | f | 1 | 14.42 | BĘBENEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2005 | U18 | SL | III | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ZKN | |||||||
10 | f | 1 | 14.35 | WOJCIECHOWSKI Maciej | LKS Górnik Wałbrzych | 2004 | U18 | DS | III | ULIASZ Małgorzata | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
11 | f | 1 | 14.30 | OŚKIEWICZ Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | III | JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert | Z/0296/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
12 | f | 1 | 13.87 | AMBROZIAK Marcel | MKL Jurand Szczytno | 2004 | U18 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej | Z/2745/19 | 2023 | ZKN OSU | |||||||
13 | f | 1 | 13.79 | WÓJCICKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U18 | MZ | III | |||||||||||
14 | f | 1 | 13.23 | WITA Patryk | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5341/19 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 12.78 | MAKURAT Jakub | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U18 | PM | IV | ZBLEWSKI Leszek | Z/1816/18 | 2022 | 4 | ZKN | ||||||
16 | f | 1 | 12.17 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U18 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5047 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN KNF | |||||
2 | f | 1 | 4445 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | ||||||
3 | f | 1 | 4442 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
4 | f | 1 | 4343 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 4169 | WOJTON Robert | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5135/19 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 3982 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 3977 | WOŹNIAK Hubert | MKLA Łęczyca | 2005 | U18 | LD | -- | KUBIAK Robert # | Z/0086/20 | 2024 | OSU | |||||||
8 | f | 1 | 3961 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
9 | f | 1 | 3943 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
10 | f | 1 | 3868 | RYCHLICKI Damian | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||
11 | f | 1 | 3734 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U18 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
12 | f | 1 | 3605 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U18 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | |||||||
13 | f | 1 | 3550 | SZULER Kamil | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U18 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3496/19 | 2024 | ZKN | |||||||
14 | f | 1 | 3354 | WIELOSZ Mikołaj | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.5564429759979 sekund |