Toruń 12 - 14.02.2021 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U20 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.27 | ZIMNA Marta | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | I | OSIK Tadeusz B.D. # | Z/2210/19 | 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 24.45 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U20 | PK | I | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN SKN | |||||
3 | f | 1 | 24.79 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | I | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 25.07 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U20 | PM | II | B.D. B.D. | ZKN WCSS SKN OSU | |||||||||
5 | f | 1 | 25.25 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U20 | DS | II | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||
6 | f | 1 | 25.62 | MATUSIAK Maria | LUKS Orkan Września | 2002 | U20 | WP | II | PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # | Z/3408/16 | 2021 | 4 | LDK! | ZKN OSU | |||||
1 | f | 2 | 25.32 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||
2 | f | 2 | 25.32 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | WOSIEK Jacek | 4 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
3 | f | 2 | 25.34 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
4 | f | 2 | 25.64 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U20 | PM | II | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. | Z/0080/17 | 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 2 | 26.10 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U20 | LD | II | # | ZKN | |||||||||
6 | f | 2 | 26.30 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | III | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0193/17 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.97 | LESIEWICZ Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U20 | LB | M | B.D. MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/0863/17 | 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 55.84 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | I | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 56.81 | PIETROŃ Monika | SKLA Sopot | 2002 | U20 | PM | II | B.D. LEWANDOWSKI Michał # | , Z/2850/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 56.88 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
5 | f | 1 | 58.03 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2003 | U20 | WN | II | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 58.70 | PLUTA Daria | MKL Jarocin | 2003 | U20 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1869/19 | 2022 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
1 | f | 2 | 57.85 | DAMS Wiktoria | AZS-AWF Gorzów # | 2003 | U20 | LB | II | PAPUGA Sebastian B.D. # | Z/0414/17 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
2 | f | 2 | 59.09 | ZAGAJSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U20 | SL | III | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | Z/1403/16 | 2022 | OSU | |||||||
3 | f | 2 | 59.95 | NOWAKOWSKA Marcelina | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U20 | MZ | III | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/2149/16 | 2023 | ||||||||
4 | f | 2 | 60.07 | KUSTRA Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2002 | U20 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/4144/17 | 2021 | ZKN OSU | |||||||
5 | f | 2 | 60.37 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U20 | MA | III | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
6 | f | 2 | 61.25 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | III | B.D. SKRZYPACZ Adrian | , Z/1543/16 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:17.83 | PORĘBSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U20 | SL | III | PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. | Z/1432/16 | 2023 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 2:18.13 | PRZĄDKA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2003 | U20 | SL | III | HELBIK Joachim # | Z/1186/18 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 2:18.38 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | III | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | ZKN KNF | |||||||
4 | f | 1 | 2:19.56 | PIECHOWICZ Katarzyna | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U20 | DS | III | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
5 | f | 1 | 2:23.74 | SZYMAŃSKA Dominika | RLTL Optima Radom # | 2002 | U20 | MZ | III | B.D. LEBIODA Stanisław # | , Z/6559/15 | , 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 2:23.97 | GÓRNIAK Samanta | MUKS SZS Cieszyn | 2002 | U20 | SL | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 2:24.84 | KARDASZ Maja | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U20 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
8 | f | 1 | 2:26.67 | CIEPAŁ Natasza | MKS Polonia Warszawa | 2003 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:28.46 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | I | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | ZKN KNF KN SKN OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 9:28.86 | BIELAK Natalia | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U20 | DS | I | B.D. B.D. B.D. # | Z/0442/16 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 9:30.11 | HRYCYK Anna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U20 | ZP | I | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/1313/17 | 2022 | 2 | KNF SKN OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 10:05.39 | CHROMIK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | II | B.D. WOSIEK Jacek | , Z/2286/16 | , 2024 | ZKN | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 10:06.32 | KARPIUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok | 2003 | U20 | PD | II | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # | Z/0431/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 10:13.31 | LUBOWSKA Agnieszka | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U20 | SL | II | RUŚNIAK Stefan | Z/3180/16 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
7 | 7 | s | 1 | 10:15.19 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U20 | PM | II | SZAŁACH Krzysztof B.D. | Z/3014/16 | 2024 | LDK! | ZKN KNF WCSS SKN | |||||
8 | 8 | s | 1 | 10:24.29 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U20 | PM | II | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||
9 | 9 | s | 1 | 10:25.50 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | OSU | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 10:29.58 | WOJNAR Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 2003 | U20 | SK | III | ZKN | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 11:32.72 | WALISIEWICZ Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U20 | KP | IV | CHOCHLIUK Grażyna # | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 12:20.83 | ROŚ Martyna | KKB MOSiR Krosno | 2003 | U20 | PK | -- | SOCHA Tomasz | Z/5252/18 | 2021 | |||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.46 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | |||||
2 | 5 | e | 1 | 8.76 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U20 | LU | -- | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF KN SKN OSU | |||||
3 | 6 | e | 1 | 8.92 | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||
4 | 11 | e | 1 | 9.09 | BANY Daria | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | LDK! | OSU | ||||||||
5 | 16 | e | 1 | 9.89 | WIDULIŃSKA Wiktoria | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U20 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 5 | LDK! | |||||||
6 | 17 | e | 1 | 10.35 | SZAFRAN Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0730/18 | 2024 | |||||||
e | 1 | DNF | MAREK Zofia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | B.D. | LDK! | OSU | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 8.61 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U20 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | |||||
2 | 7 | e | 2 | 8.98 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U20 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | KNF SKN | ||||
3 | 8 | e | 2 | 9.02 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U20 | PM | -- | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||||
4 | 9 | e | 2 | 9.04 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U20 | MA | -- | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | |||||
5 | 14 | e | 2 | 9.49 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U20 | WP | -- | # | |||||||||
6 | 15 | e | 2 | 9.54 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1573/16 | 2022 | 4 | ||||||
1 | 3 | e | 3 | 8.64 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U20 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||
2 | 4 | e | 3 | 8.75 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN KNF KN SKN | |||||
3 | 10 | e | 3 | 9.07 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | KNF SKN OSU | ||||||
4 | 12 | e | 3 | 9.35 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
5 | 13 | e | 3 | 9.37 | ZABIELSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U20 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/2876/20 | 2022 | ZKN | ||||||
e | 3 | DNF | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | # | LDK! | OSU | |||||||||
1 | f | 1 | 8.40 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 8.54 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U20 | MA | -- | SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 8.62 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U20 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 8.66 | BARCZ-BUCH Weronika | AZS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # | Z/2583/16 | 2024 | LDK! | ZKN KNF KN SKN | ||||||
5 | f | 1 | 8.68 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U20 | LU | -- | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF KN SKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 8.94 | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||
7 | f | 1 | 9.02 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U20 | PM | -- | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||||
f | 1 | DNF | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U20 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | KNF SKN | ||||||
1 | f | 2 | 9.00 | MASTALERZ Pola | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U20 | MA | -- | B.D. MIREK Wacław B.D. # | , Z/2171/17 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | f | 2 | 9.11 | BANY Daria | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | LDK! | OSU | |||||||||
3 | f | 2 | 9.29 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||
4 | f | 2 | 9.35 | ZABIELSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U20 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/2876/20 | 2022 | ZKN | |||||||
5 | f | 2 | 9.36 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | f | 2 | 9.57 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1573/16 | 2022 | 4 | |||||||
7 | f | 2 | 11.55 | WIDULIŃSKA Wiktoria | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U20 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 5 | LDK! | ||||||||
f | 2 | DNS | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | KNF SKN OSU | ||||||||
4x400 m MIX | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:36.95 |
TABORSKI Andrzej PODWIKA Lena SITEK Zuzanna KADYŁO Adam |
MKS MOS Wrocław | 2003 2002 2003 2003 |
U20 | DOL | -- |
ROŻEJ Marek B.D. |
Z/5139/18 |
2024 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:41.05 |
KAWIŃSKI Karol BENKOWSKA Hanna PUZIO Dorota BRZEZIŃSKI Konrad |
GKS Start Długołęka | 2003 2002 2003 2003 |
U20 | DOL | -- |
BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk B.D. BENKOWSKI Henryk B.D. BENKOWSKI Henryk B.D. |
Z/2847/17 Z/0104/15 Z/0251/17 Z/2442/17 |
2022 2024 2024 2024 |
4 |
||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:42.29 |
SOBÓL Damian PIECHOCKA Alicja ZIÓŁEK Weronika KOZACKI Jakub |
KS AZS UWM Olsztyn | 2003 2003 2003 2002 |
U20 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława NIESTATEK Szymon LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. |
Z/1130/17 Z/1477/16 |
2022 2023 |
2 3 |
||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:42.31 |
SENK Dominik WOŁOWICZ Wiktoria SŁAWIŃSKA Paulina MAJCHRZAK Wiktor |
AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 2002 2002 2003 |
U20 | POM | -- |
B.D. |
2 |
||||||||
5 | 8 | s | 1 | 3:51.65 |
WINTROWICZ Zofia PYSZKA Mikołaj STRZELEWICZ Zuzanna TRZCIŃSKI Dawid |
LUKS Start Nakło | 2003 2002 2002 2002 |
U20 | KPO | -- |
BYTNIEWSKI Szymon BYTNIEWSKI Szymon B.D. JANKOWSKI Marcin |
Z/0579/16 Z/0024/15 Z/1327/16 |
2024 2024 2023 |
BEZ |
||||||
1 | 5 | s | 2 | 3:42.32 |
CZAJKOWSKA Magda DRABIK Szymon STĘPKA Patrycja WRÓBEL Michał |
UKS Czwórka Żory | 2003 2002 2003 2002 |
U20 | SLK | -- |
KRUPA Iwona B.D. |
Z/5054/18 |
2024 |
|||||||
2 | 6 | s | 2 | 3:42.81 |
BIESZKE Kacper MAKARA Julianna PIETROŃ Monika DOBRZAŃSKI Piotr |
SKLA Sopot | 2003 2003 2002 2003 |
U20 | POM | -- |
B.D. B.D. LEWANDOWSKI Michał B.D. |
, Z/2850/16 |
, 2024 |
3 2 |
||||||
3 | 7 | s | 2 | 3:45.03 |
OLESZCZYŃSKA Amelia ZAZULA Remigiusz ZAWROTNIAK Urszula BAŃKA Łukasz |
MKS Agros Chełm | 2003 2003 2003 2003 |
U20 | LBE | -- |
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian HOŁUB Grzegorz |
, Z/0091/17 Z/2806/17 |
, 2024 2023 |
3 4 |
||||||
4 | 9 | s | 2 | 3:56.19 |
WALIDUDA Damian TWARÓG Anna SZCZEPAŃSKI Tomasz WALIDUDA Klaudia |
LZS KL Kotwica Brzeg | 2002 2003 2003 2003 |
U20 | OPL | -- |
ZOK Roman PILCH Danuta ZOK Roman ZOK Roman ZOK Roman ZOK Roman ZOK Roman |
Z/1463/19 , Z/3066/19 , Z/1378/17 , Z/1380/17 |
2022 , 2021 , 2022 , 2021 |
BEZ 4 |
||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.74 | JANKOWSKA Aleksandra | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U20 | LU | I | GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata | , Z/0448/16 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 1.72 | TURKIEWICZ Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U20 | DS | I | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 1.72 | WYSOCKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U20 | PK | I | TITTINGER Michał B.D. # | Z/3508/17 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN | ||||||
4 | f | 1 | 1.68 | KALENIK Izabela | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U20 | DS | II | WIŚNIEWSKI Paweł B.D. # | Z/3623/17 | 2023 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 1.68 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U20 | PM | II | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 1.65 | BURLEWICZ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | II | RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | , Z/0311/18 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
7 | f | 1 | 1.65 | BUCZEK Kinga | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U20 | MZ | II | BOROŃ Adam # | Z/0343/17 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
7 | f | 1 | 1.65 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | SIERADZKI Andrzej B.D. | Z/1161/18 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
9 | f | 1 | 1.62 | OWCZAREK Patrycja | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | II | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/4816/15 | 2024 | ZKN | |||||||
9 | f | 1 | 1.62 | PIECH Maria | RKS Łódź | 2003 | U20 | LD | II | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | ZKN | |||||||
11 | f | 1 | 1.62 | ZABŁOCKA Adrianna | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | II | CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. | , Z/0910/16 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
12 | f | 1 | 1.59 | ŻYŁKA Marta | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.59 | MIŚCIUR Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | III | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/19 | 2022 | ||||||||
f | 1 | NM | KOZERA Natalia | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U20 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||||
f | 1 | NM | KUŹMIŃSKA Karolina | RKS Łódź | 2003 | U20 | LD | -- | KRAKOWIAK Lech | Z/1654/20 | 2022 | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | CHAMOT Maja | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U20 | SL | I | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/3368/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 3.90 | GÓRNY Kinga | MKS Ustroń | 2002 | U20 | SL | I | # | KNF SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 3.60 | PLAK Malwina | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | I | LISIAK Adam B.D. | Z/3535/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
4 | f | 1 | 3.50 | KANIA Malwina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U20 | KP | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 3.40 | IAKOVENKO Valentyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2003 | U20 | KP | I | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/0209/17 | 2024 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 3.40 | KOZŁOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U20 | PM | I | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||||
5 | f | 1 | 3.40 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U20 | WP | I | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ZKN SKN OSU | |||||||
8 | f | 1 | 3.40 | SZCZYGIEŁ Ada | UKS OSoT Szczecin | 2003 | U20 | ZP | I | FERFET Marek | 4 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
9 | f | 1 | 3.40 | KAMIEŃ Monika | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | I | MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz | 3 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||||
10 | f | 1 | 3.20 | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin # | 2002 | U20 | ZP | II | B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # | , Z/3354/17 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
11 | f | 1 | 3.00 | ŚMIAŁKOWSKA Maja | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | II | LISIAK Adam B.D. | Z/2708/16 | 2024 | ZKN | |||||||
12 | f | 1 | 2.80 | SKUBISZ Julia | WKS Flota Gdynia | 2003 | U20 | PM | III | |||||||||||
f | 1 | NM | OGIEGŁO Pola | WKS Flota Gdynia | 2002 | U20 | PM | -- | B.D. PISKULSKI Paweł | , Z/3692/15 | , 2024 | 4 | ||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.92 | WYRWAS Julia | LKS Lubusz Słubice | 2003 | U20 | LB | I | CZERNIK Edward | Z/2111/17 | 2023 | 5 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 12.73 | MOSIEK Joanna | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U20 | WP | I | ŚWITAŁA Aldona B.D. | Z/2140/16 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 12.00 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 11.94 | STASZCZUK Kinga | KS Agros Zamość | 2003 | U20 | LU | II | KUZDRA Dariusz B.D. # | Z/3323/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 11.88 | MOSKAL Monika | KKB MOSiR Krosno | 2003 | U20 | PK | II | SOCHA Tomasz B.D. | Z/3935/17 | 2023 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 11.68 | NAGÓRSKA Zofia | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2003 | U20 | PD | II | KOTOWSKI Jan B.D. # | Z/2525/17 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 11.37 | SZULC Martyna | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2002 | U20 | PD | III | KOTOWSKI Jan # | Z/1824/16 | 2021 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
8 | f | 1 | 11.34 | DZIADAK Nikolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | III | ŁUKASIAK Michał B.D. | Z/5112/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 11.09 | KANTECKA Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2003 | U20 | WP | III | GÓRSKA Hanna # | 5 | LDK! | OSU | |||||||
10 | f | 1 | 11.03 | STOBIERSKA Julia | LKS Stal Mielec | 2003 | U20 | PK | III | TORBA Tomasz | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
11 | f | 1 | 10.98 | GAWRYŚ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U20 | SL | III | JACYSZYN Lechosław | Z/1149/17 | 2022 | 2 | LDK! | ||||||
12 | f | 1 | 10.95 | KUBALA Amelia | SKLA Sopot # | 2003 | U20 | PM | III | LEWANDOWSKI Michał # | Z/2982/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
13 | f | 1 | 10.67 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U20 | DS | IV | SIERADZKI Andrzej B.D. | Z/1161/18 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
14 | f | 1 | 10.66 | DUBISZ Michalina | UKS Achilles Leszno | 2003 | U20 | WP | IV | # | LDK! | OSU | ||||||||
15 | f | 1 | 10.24 | POTERAJ Zuzanna | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2003 | U20 | PD | IV | KOTOWSKI Jan | Z/1294/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
f | 1 | NM | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków | 2003 | U20 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ZKN WCSS OSU | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.71 | ŁUCZAK Wiktoria | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | I | BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # | , Z/0323/16 | , 2022 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | f | 1 | 13.05 | GAJEWSKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/0441/18 | 2024 | KNF WCSS SKN OSU | |||||||
3 | f | 1 | 12.67 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | KNF WCSS SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 12.46 | FRONCZYK Wiktoria | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U20 | LD | II | B.D. | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
5 | f | 1 | 12.42 | CHARKIEWICZ Wiktoria | KS Podlasie Białystok | 2003 | U20 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław B.D. # | Z/1458/20 | 2024 | ZKN OSU | |||||||
6 | f | 1 | 12.30 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U20 | WP | II | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ZKN SKN OSU | |||||
7 | f | 1 | 12.10 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U20 | WN | II | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
8 | f | 1 | 11.40 | LEPA Roksana | LKS Polkowice | 2003 | U20 | DS | III | PIERZCHAŁA Władysław | Z/0443/17 | 2021 | 3 | ZKN SKN | ||||||
9 | f | 1 | 10.81 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | III | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.51 | KAROLEWSKI Marcin | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2002 | U20 | WP | I | ROŻEJ Marek # | Z/0690/19 | 2024 | ZKN KNF SKN OSU | |||||||
2 | f | 1 | 21.68 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U20 | LU | I | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 21.97 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | II | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 22.34 | CHROSTA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U20 | MA | II | B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian | , Z/0168/16 | , 2023 | LDK! | ZKN SKN OSU | ||||||
f | 1 | DQ | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
f | 1 | DQ | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin | 2003 | U20 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
1 | f | 2 | 22.30 | FARAJ Wiktor | OKS Skra Warszawa | 2002 | U20 | MZ | II | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/0150/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
2 | f | 2 | 22.34 | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | LDK! | ZKN | |||||||||
3 | f | 2 | 22.45 | ZAZULA Remigiusz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U20 | LU | II | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # | , Z/0091/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
f | 2 | DNF | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ZKN KNF SKN OSU | ||||||||
f | 2 | DNS | BACHÓRSKI Anton | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | -- | IWIŃSKI Jerzy B.D. # | Z/3853/18 | 2024 | ZKN SKN OSU | ||||||||
f | 2 | DNS | WITKE Jakub | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U20 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/4092/17 | 2021 | 5 | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.92 | GRZEGORZEWICZ Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U20 | LU | I | MORKA Piotr B.D. # | Z/0303/16 | 2024 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 48.64 | SOBURA-DURMA Jakub | KKL Kielce | 2002 | U20 | SK | II | TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł | Z/1101/16 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 48.79 | KADYŁO Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | II | ROŻEJ Marek B.D. | Z/5139/18 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
4 | f | 1 | 49.21 | KOZACKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U20 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/1477/16 | 2023 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 49.24 | WRÓBEL Michał | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U20 | SL | II | KRUPA Iwona B.D. # | Z/5054/18 | 2024 | ZKN KNF KN | |||||||
f | 1 | DQ | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | -- | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | KNF SKN | ||||||||
1 | f | 2 | 49.14 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U20 | DS | II | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||||
2 | f | 2 | 49.54 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U20 | PD | II | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 2 | 50.01 | MAJCHRZAK Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | II | ZKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 50.18 | MALENDOWICZ Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U20 | KP | II | KARNAS Zbigniew | 3 | LDK! | OSU | |||||||
5 | f | 2 | 50.27 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U20 | MA | II | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
f | 2 | DNS | ADAMCIO Cyprian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/0845/17 | 2024 | ZKN | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:49.77 | RÓŻNICKI Krzysztof | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U20 | PM | I | KRÓL Krzysztof | Z/1520/18 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN WCSS SKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 1:50.70 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U20 | WN | I | NAGY Czesław B.D. # | Z/0051/17 | 2024 | KNF KN WCSS SKN OSU | |||||||
3 | f | 1 | 1:53.35 | CHMIELARZ Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0692/19 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 1:54.72 | GOLAŃSKI Stanisław | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U20 | ZP | II | WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał | , Z/4639/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 1:54.94 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team | 2002 | U20 | MA | II | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1440/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 1:55.11 | MACIASZCZYK Michał | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U20 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0870/16 | 2021 | 3 | |||||||
7 | f | 1 | 1:57.36 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | U20 | SK | III | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1398/17 | 2024 | ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 1:57.51 | LEWANDOWSKI Filip | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U20 | PM | III | B.D. B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/2219/17 | , 2021 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:40.69 | SZRAJNER Gustaw | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | LDK! | 866 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:47.75 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU | 789 | ||||
3 | 3 | w | 1 | 2:51.73 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U20 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN OSU | 748 | |||
4 | 4 | w | 1 | 2:55.91 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 705 | ||||||
5 | 5 | w | 1 | 2:56.69 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 697 | |||||
6 | 6 | w | 1 | 2:57.43 | NIEDZIELA Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | # | 690 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 2:57.56 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 688 | |||||
8 | 8 | w | 1 | 3:01.84 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 646 | ||||
9 | 9 | w | 1 | 3:02.21 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2024 | 2 | LDK! | ZKN | 643 | |||
10 | 10 | w | 1 | 3:02.61 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | 639 | ||||
11 | 11 | w | 1 | 3:19.27 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | -- | OSU | 488 | ||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:30.66 | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U20 | PK | II | KOWAL Piotr B.D. # | Z/3739/16 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 8:30.98 | GOS Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2002 | U20 | MZ | II | BŁASIŃSKI Artur | Z/0783/20 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 8:31.50 | ROMBERG Adrian | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | II | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1159/17 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 8:34.96 | SKALSKI Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U20 | PM | II | B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof # | , Z/2827/16 | , 2024 | ZKN OSU | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 8:40.82 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U20 | ZP | II | PODLEŚNY Jan | Z/0311/16 | 2023 | 3 | ZKN OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 8:46.57 | OCHNIK Adam | KS Polonia Pasłęk | 2002 | U20 | WN | III | KOSZYK Robert # | Z/4698/19 | 2024 | ZKN KNF | ||||||
7 | 8 | s | 1 | 8:48.34 | ŻUK Bartosz | MKS Polonia Warszawa | 2003 | U20 | MZ | III | ZKN | |||||||||
8 | 10 | s | 1 | 8:53.06 | ADAMCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | III | WOSIEK Jacek B.D. | Z/1073/18 | 2024 | ZKN | ||||||
9 | 11 | s | 1 | 8:55.45 | ARENDT Kacper | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U20 | KP | III | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2216/19 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN OSU | ||||
10 | 12 | s | 1 | 8:58.64 | PIĄTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U20 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/1831/18 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||
11 | 13 | s | 1 | 9:00.27 | BAKA Jakub | SKLA Sopot | 2003 | U20 | PM | III | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
12 | 17 | s | 1 | 9:11.14 | JANTA Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U20 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/2236/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
1 | 7 | s | 2 | 8:46.87 | BODURA Szymon | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 8:48.39 | SZMIT Patryk | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U20 | DS | III | ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. | Z/3933/17 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
3 | 14 | s | 2 | 9:06.76 | MOSZCZYŃSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U20 | KP | III | LDK! | ZKN WCSS | ||||||||
4 | 15 | s | 2 | 9:07.60 | GRALA Dorian | KS Stal Pleszew | 2003 | U20 | WP | III | ||||||||||
5 | 16 | s | 2 | 9:08.66 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team # | 2003 | U20 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. | Z/1154/17 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 18 | s | 2 | 9:14.19 | JANIEC Radosław | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U20 | LB | III | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0972/17 | 2022 | 4 | LDK! | OSU | ||||
7 | 19 | s | 2 | 9:20.59 | SZCZEŚNIAK Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U20 | KP | IV | ||||||||||
8 | 20 | s | 2 | 9:31.26 | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1491/16 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
9 | 21 | s | 2 | 9:32.40 | MOLCZYK Jakub | MLUKS Tarnów | 2002 | U20 | MA | IV | JASICZ Ryszard | Z/0082/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.73 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U20 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | 3 | e | 1 | 8.09 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U20 | PD | -- | STACHURSKA Agnieszka | 2 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | 8 | e | 1 | 8.35 | UZAREK Aleksander | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U20 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | , Z/2749/17 | , 2022 | 4 | LDK! | ZKN OSU | ||||
4 | 11 | e | 1 | 8.47 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 2003 | U20 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||
5 | 16 | e | 1 | 8.76 | KUCZEK Piotr | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U20 | MA | -- | KUCZEK Piotr | Z/3620/19 | 2022 | |||||||
6 | 18 | e | 1 | 8.86 | MRÓZEK Mikołaj | GKS Piast Gliwice | 2003 | U20 | SL | -- | RAMUS Józef RAMUS Józef | Z/2322/17 | 2022 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
7 | 22 | e | 1 | 19.17 | FLORCZAK Jakub | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/2563/16 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | ||||
1 | 2 | e | 2 | 8.07 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
2 | 7 | e | 2 | 8.30 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U20 | DS | -- | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
3 | 9 | e | 2 | 8.36 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U20 | WP | -- | ZKN SKN | |||||||||
4 | 10 | e | 2 | 8.43 | BABULA Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3475/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
5 | 13 | e | 2 | 8.58 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U20 | WP | -- | ||||||||||
6 | 15 | e | 2 | 8.76 | JANCIK Tymoteusz | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | LDK! | OSU | ||||||||
7 | 19 | e | 2 | 8.92 | JAŚKIEWICZ Adam | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 4 | e | 3 | 8.21 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
2 | 5 | e | 3 | 8.27 | WIEWIÓRKA Paweł | MKS-MOS Katowice | 2002 | U20 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/3197/16 | 2023 | 2 | ZKN OSU | |||||
3 | 6 | e | 3 | 8.29 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
4 | 12 | e | 3 | 8.58 | MIEZIANKO Paweł | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz B.D. | Z/1650/20 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 14 | e | 3 | 8.67 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom | 2003 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU | ||||
6 | 17 | e | 3 | 8.83 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | -- | # | LDK! | ZKN OSU | |||||||
7 | 20 | e | 3 | 9.00 | GRZESIOWSKI Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2003 | U20 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna | Z/1983/18 | 2022 | 5 | LDK! | OSU | ||||
8 | 21 | e | 3 | 9.20 | PIĘCEK Jakub | UKS Gepard Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | LDK! | OSU | ||||||||
1 | f | 1 | 7.75 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U20 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||
2 | f | 1 | 8.00 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 8.05 | RYBACKI Kornel | LUKS Hańcza Suwałki | 2003 | U20 | PD | -- | STACHURSKA Agnieszka | 2 | LDK! | KNF SKN | |||||||
4 | f | 1 | 8.15 | ŁUCKI Oskar | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | B.D. RĄCZKA Paweł B.D. | , Z/0166/16 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 8.22 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U20 | DS | -- | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
6 | f | 1 | 8.24 | WIEWIÓRKA Paweł | MKS-MOS Katowice | 2002 | U20 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/3197/16 | 2023 | 2 | ZKN OSU | ||||||
7 | f | 1 | 8.29 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
8 | f | 1 | 8.39 | UZAREK Aleksander | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U20 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | , Z/2749/17 | , 2022 | 4 | LDK! | ZKN OSU | |||||
1 | f | 2 | 8.24 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U20 | WP | -- | ZKN SKN | ||||||||||
2 | f | 2 | 8.31 | BABULA Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3475/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 2 | 8.45 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 2003 | U20 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||
4 | f | 2 | 8.54 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U20 | WP | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 8.63 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom | 2003 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU | |||||
6 | f | 2 | 8.70 | JANCIK Tymoteusz | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | LDK! | OSU | |||||||||
7 | f | 2 | 8.71 | MIEZIANKO Paweł | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz B.D. | Z/1650/20 | 2024 | ZKN | |||||||
8 | f | 2 | 8.76 | KUCZEK Piotr | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U20 | MA | -- | KUCZEK Piotr | Z/3620/19 | 2022 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 8.26 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 917 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 8.44 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | 874 | ||||
3 | 3 | w | 1 | 8.75 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U20 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN OSU | 802 | |||
4 | 4 | w | 1 | 8.78 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2024 | 2 | LDK! | ZKN | 795 | |||
5 | 5 | w | 1 | 8.79 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU | 793 | ||||
6 | 8 | w | 1 | 9.01 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 744 | ||||
1 | 6 | w | 2 | 8.84 | SZRAJNER Gustaw | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | LDK! | 781 | ||||||||
2 | 7 | w | 2 | 8.91 | NIEDZIELA Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | # | 766 | ||||||||
3 | 9 | w | 2 | 9.27 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 687 | |||||
4 | 10 | w | 2 | 9.74 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 591 | |||||
5 | 11 | w | 2 | 10.67 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | -- | OSU | 421 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.15 | KOŁODZIEJSKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U20 | KP | I | KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. | , Z/3296/17 | , 2024 | LDK! | KNF KN WCSS SKN | ||||||
2 | f | 1 | 2.06 | DONAKOWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U20 | KP | II | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/4605/17 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 2.06 | NIELUB Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | II | RADKIEWICZ Przemysław # | Z/5098/19 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 2.03 | MOSZCZYŃSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok | 2003 | U20 | PD | II | NAZARKIEWICZ Robert | Z/3064/16 | 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
5 | f | 1 | 2.00 | KOWALSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U20 | WP | II | PAWLAK Przemysław | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||||
6 | f | 1 | 1.97 | KLIMIUK Jakub Tomasz | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | II | CZERNIK Edward | Z/1216/17 | 2022 | ZKN OSU | |||||||
6 | f | 1 | 1.97 | FIAŁA Igor | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | II | B.D. # | ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 1.97 | KRZYWIŃSKI Bartosz | LUKS Namysłów | 2002 | U20 | OP | II | ZKN | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.89 | BAŃKOWSKI Kacper | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | III | SKRODZKI Dariusz B.D. # | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 1.89 | KUCHCZYŃSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U20 | KP | III | B.D. MICHALSKI Włodzimierz | , Z/6464/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
11 | f | 1 | 1.89 | JANIA Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2003 | U20 | SL | III | # | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
12 | f | 1 | 1.89 | MOROŃ Michał | MKS Iskra Pszczyna | 2002 | U20 | SL | III | BIELA Marek | Z/3772/17 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
f | 1 | NM | HOŁUB Jakub | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U20 | LU | -- | B.D. HOŁUB Beata | , Z/1443/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.00 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | II | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2024 | 2 | LDK! | ZKN | 617 | |||
2 | 2 | w | 1 | 3.70 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | III | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | 535 | ||||
3 | 3 | w | 1 | 3.70 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | III | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | 535 | ||||
4 | 6 | w | 1 | 3.30 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | 431 | ||||||
5 | 4 | w | 1 | 3.30 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U20 | DS | IV | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN OSU | 431 | |||
6 | 5 | w | 1 | 3.30 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 431 | |||||
7 | 7 | w | 1 | 3.10 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 381 | |||||
8 | 8 | w | 1 | 3.10 | NIEDZIELA Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | # | 381 | ||||||||
9 | 9 | w | 1 | 2.90 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU | 333 | ||||
10 | 10 | w | 1 | 2.80 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | -- | OSU | 309 | ||||||||
11 | 11 | w | 1 | 2.70 | SZRAJNER Gustaw | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | LDK! | 286 | ||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.64 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków | 2002 | U20 | MA | II | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. | Z/0848/18 | 2024 | ZKN WCSS OSU | |||||||
2 | f | 1 | 14.39 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U20 | LD | III | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 14.30 | GABRYSIAK Szymon | MUKS Park Zduńska Wola | 2003 | U20 | LD | III | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. | , Z/3875/17 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 13.88 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U20 | DS | III | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN | |||||
5 | f | 1 | 13.87 | PRZYGODZKI Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | III | LIPIŃSKI Leszek B.D. | Z/0587/17 | 2023 | ZKN | |||||||
6 | f | 1 | 13.81 | STELMASIK Krzysztof | WLKS Wrocław # | 2003 | U20 | DS | III | B.D. # | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
7 | f | 1 | 13.08 | FORTUŃSKI Jan | KKL Kielce | 2003 | U20 | SK | IV | OSU | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.97 | KOZAK Marcin | GKS Start Długołęka | 2002 | U20 | DS | IV | BENKOWSKI Henryk | Z/2187/17 | 2021 | 4 | OSU | ||||||
9 | f | 1 | 12.97 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U20 | DS | IV | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 12.96 | WOJTYSIAK Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U20 | LD | IV | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 12.88 | ZAMOROWSKI Bartosz | LUKS Start Nakło | 2003 | U20 | KP | IV | JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. | Z/0208/16 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN OSU | |||||
12 | f | 1 | 12.82 | SOPORSKI Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U20 | SL | IV | |||||||||||
13 | f | 1 | 12.63 | KURUC Jakub | MUKS Park Zduńska Wola | 2003 | U20 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz | Z/3878/17 | 2021 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
14 | f | 1 | 12.48 | WĄŻ Mateusz | LKS Stal Mielec | 2003 | U20 | PK | -- | LDK! | ZKN OSU | |||||||||
15 | f | 1 | 12.09 | WIŚNIEWSKI Dawid | TL Athletics Jastrzębie | 2003 | U20 | SL | -- | CIEMAŁA Krystian | Z/2062/18 | 2024 | ||||||||
7-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4819 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 4740 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U20 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ZKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 4735 | ŻYŁA Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/0305/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 4632 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
5 | f | 1 | 4322 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 4175 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | f | 1 | 4169 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | |||||||
8 | f | 1 | 4105 | NIEDZIELA Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 4088 | SZRAJNER Gustaw | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 3544 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | |||||||
11 | f | 1 | 3247 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | -- | OSU | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9864869117737 sekund |