Zaniemyśl 28.04.2007 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:03 r | KISZKA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | III | |||||||||||||
2 | 16:22 r | MUCHA Kinga | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 16:59 r | RUSIN Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | III | |||||||||||||
4 | 17:43 r | ŻMUDA Ewelina | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
5 | 17:55 r | PRZĄDKA Klaudia | MKS Polonia Warszawa # | 1992 | U16 | MZ | IV | |||||||||||||
6 | 18:13 r | ŚPIEWAK Patrycja | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
7 | 18:25 r | KUBIK Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1993 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
8 | 18:29 r | DERESZ Agata | KS Gwardia Piła # | 1993 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
9 | 18:48 r | DĘBSKA Natalia | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
10 | 19:18 r | GIERNACKA Ewa | niest. Poznań # | 1992 | U16 | WP | V | |||||||||||||
11 | 19:58 r | RYBARCZYK Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | V | |||||||||||||
12 | 20:27 r | GROMADA Magdalena | niest. Poznań # | 1993 | U16 | WP | V | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 26:37 r | KOSZAŁKO Joanna | MKS Żak Biała Podlaska # | 1990 | U18 | LU | II | |||||||||||||
2 | 26:58 r | HAZY Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 27:12 r | KARAŚ Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||||
4 | 27:27 r | REJEWSKA Marta | KS Gwardia Piła # | 1990 | U18 | WP | III | |||||||||||||
5 | 27:35 r | KORZENIOWSKA Katarzyna | MKL Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
6 | 27:41 r | JASIŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
7 | 28:05 r | ŁATKA Agnieszka | MKS Unia Hrubieszów # | 1991 | U18 | LU | III | # | ||||||||||||
8 | 28:15 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
9 | 28:57 r | KUBLAS Mariola | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
10 | 28:58 r | FURMAN Magdalena | MKL Szczecin | 1990 | U18 | ZP | III | B.D. # | ||||||||||||
11 | 30:26 r | PATERCZYK Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1991 | U18 | WP | III | |||||||||||||
12 | 31:10 r | PŁOSZCZYCA Kamila | TS AKS Chorzów # | 1984 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/3489/23 | 2023 | ||||||||||
13 | 31:21 r | KUBIK Agata | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
14 | 31:39 r | ZOLNIK Paulina | UKS Korczak Rumia | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
15 | 31:59 r | LITWINIUK Agata | AZS UMCS Lublin # | 1991 | U18 | LU | IV | # | ||||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 45:18 r | KORZENIOWSKA Sylwia | niest. Katowice # | 1980 | Sen | SL | M | |||||||||||||
2 | 48:02 r | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||||
3 | 48:26 r | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U23 | SL | I | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||||
4 | 48:29 r | MIELCAREK Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | I | # | ||||||||||||
6 | 49:42 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | I | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
7 | 50:00 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | U23 | PK | I | # | ||||||||||||
8 | 51:02 r | CHRUŚCIEL Lucyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | |||||||||||||
9 | 51:54 r | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | I | |||||||||||||
10 | 52:03 r | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | Sen | SL | II | CZECH Jan | ||||||||||||
11 | 53:33 r | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||||
12 | 53:52 r | BURDZIŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
13 | 56:33 r | RYBAK Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
14 | 56:47 r | MILEWSKA Dominika | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. | ||||||||||||
15 | 56:59 r | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda # | 1959 | Masters | PM | III | B.D. # | Z/0034/13 | 2024 | BEZ | |||||||||
16 | 58:01 r | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U20 | PM | -- | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:40:19 r | OLESZ Agnieszka | AZS-AWF Katowice | 1979 | Sen | SL | M | |||||||||||||
3 | 1:58:58 r | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U23 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 15:06 r | GRUSZKA Adam | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 15:08 r | GOŁAWSKI Adam | WLKS Nowe Iganie # | 1993 | U16 | MZ | -- | |||||||||||||
3 | 15:38 r | PORCZAK Radosław | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
4 | 16:31 r | KUBLAS Maciej | UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # | 1993 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 16:34 r | RADOŃ Adam | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
6 | 16:52 r | SKAWIŃSKI Mariusz | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
7 | 17:42 r | RUSEK Karol | KS Gwardia Piła # | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
8 | 17:56 r | STĘPNIAK Mateusz | MKL Nefryt Lubartów # | 1992 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||||
9 | 17:57 r | WALCZAK Krzysztof | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 17:59 r | RZEŹNIK Krzysztof | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1993 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
11 | 18:13 r | WASLYK Daniel | UKS Sprint Przeźmierowo | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
12 | 18:29 r | RICHTER Maciej | Gimnazjum Zaniemyśl | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
13 | 18:35 r | WYREMBLEWSKI Hubert | Gimnazjum Zaniemyśl | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
14 | 19:10 r | LUDWICZAK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
15 | 19:17 r | ŚLEBIADA Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
16 | 19:59 r | STĘPNIEWICZ Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
17 | 22:09 r | KABACIŃSKI Andrzej | Gimnazjum Zaniemyśl | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
18 | 23:59 r | WOJCZAK Adam | Gimnazjum Zaniemyśl | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
19 | 24:00 r | DUKARSKI Arkadiusz | Gimnazjum Zaniemyśl | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 41:26 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | Sen | PK | I | # | ||||||||||||
2 | 41:42 r | KUCIŃSKI Benjamin | KS Piętka Katowice # | 1982 | Sen | SL | I | # | ||||||||||||
3 | 43:03 r | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | I | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 43:46 r | ROSIEWICZ Maciej | UKS 12 Kalisz | 1977 | Sen | WP | I | B.D. | ||||||||||||
5 | 44:08 r | ROGOWSKI Patryk | MKL Szczecin # | 1989 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||||
6 | 44:14 r | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
7 | 44:31 r | HALMAN Wojciech | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | I | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1229/11 | 2012 | BEZ | |||||||||
8 | 44:33 r | WIATER Tomasz | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | I | |||||||||||||
9 | 45:11 r | GOŁAWSKI Rafał | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||||
10 | 45:18 r | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U23 | PM | II | # | ||||||||||||
11 | 45:26 r | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||||
12 | 45:27 r | KOSTAŃSKI Michał | LKS Olimpic Szczecin # | 1989 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
13 | 45:38 r | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
14 | 45:40 r | BŁOCKI Adrian | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
15 | 46:33 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U20 | OP | II | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | |||||||||
16 | 47:55 r | ŻMUDZKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | II | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1230/11 | 2013 | 1 | |||||||||
17 | 48:29 r | KOZŁOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||||
18 | 49:00 r | TREDER Mateusz | UKS Zagórzanka Rumia # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
19 | 49:11 r | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U20 | PK | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
20 | 49:45 r | WOŁCZYK Damian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
23 | 51:48 r | ROMANOWSKI Mieczysław | MKS Polonia Warszawa # | 1991 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||||
24 | 51:58 r | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
25 | 52:43 r | MOSZCZYŃSKI Mateusz | LKS Olimpic Szczecin # | 1989 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
26 | 54:06 r | GRZECA Mateusz | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U20 | WP | IV | |||||||||||||
27 | 54:25 r | JASIŃSKI Mateusz | OKS Start Otwock # | 1991 | U18 | MZ | IV | |||||||||||||
28 | 54:52 r | GRABOWSKI Sylwester | WLKS Nowe Iganie # | 1991 | U18 | MZ | IV | |||||||||||||
29 | 54:54 r | KUĆ Kacper | WLKS Nowe Iganie # | 1991 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||||
30 | 54:57 r | ŻURAWSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | IV | B.D. # | ||||||||||||
31 | 55:26 r | GOŁAWSKI Janusz | WLKS Nowe Iganie # | 1966 | Masters | MZ | -- | GOŁAWSKI Janusz # | Z/1785/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
32 | 56:06 r | DOBROŚ Dawid | LLKS Osowa Sień | 1989 | U20 | LB | IV | |||||||||||||
33 | 56:18 r | KANTORSKI Daniel | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | IV | B.D. | 4 | |||||||||||
34 | 57:07 r | KWITA Zbigniew | OŚ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | ||||||||||
35 | 60:52 r | BIAŁOUS Jan | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot # | 1937 | Masters | PM | -- | |||||||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:25:49 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | M | # | ||||||||||||
2 | 1:28:13 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U23 | SL | I | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
3 | 1:28:13 r | KALKA Kamil | PLKS Gwda Piła # | 1981 | Sen | WP | I | |||||||||||||
4 | 1:29:56 r | MAGDZIARCZYK Roman | AZS-AWFiS Gdańsk | 1977 | Sen | PM | I | |||||||||||||
5 | 1:33:16 r | DYŚ Rafał | AZS-AWF Katowice | 1982 | Sen | SL | I | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.76065301895142 sekund |