Gdańsk 27.08.2011 47 Międzynarodowe Zawody w Chodzie Sportowym. MPJ. MPW |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 16:23 r | MŁYNEK Wiktoria | LKS Stal Mielec | 1998 | U14 | PK | III | # | |||||||||||
2 | 1 | 17:26 r | SULISZ Anna | LKS Stal Mielec | 1998 | U14 | PK | III | # | |||||||||||
3 | 1 | 17:43 r | LACHCIK Katarzyna | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | IV | ||||||||||||
4 | 1 | 18:01 r | KALINA Weronika | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | IV | # | |||||||||||
5 | 1 | 18:08 r | DWORAK Kinga | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | IV | # | |||||||||||
6 | 1 | 18:39 r | CZAJA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | IV | CZAJA Bogdan # | 2 | ||||||||||
7 | 1 | 18:56 r | CUKIERDA Magdalena | UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary | 2000 | U12 | PK | IV | ||||||||||||
8 | 1 | 19:07 r | BANDOSZ Anna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U14 | WP | V | # | |||||||||||
1 | 2 | 14:40 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | U16 | PK | II | TOMALA Grzegorz # | Z/0934/12 | 2024 | MM | ||||||||
2 | 2 | 14:56 r | AUGUSTYN Angelika | UKS Olimp Kozienice # | 1996 | U16 | MZ | II | AUGUSTYN Krzysztof # | Z/0008/12 | 2022 | 3 | LDK! | |||||||
4 | 2 | 15:37 r | AUGUSTYN Wiktoria | UKS Olimp Kozienice # | 1997 | U16 | MZ | II | ||||||||||||
5 | 2 | 15:54 r | KALINA Natalia | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U16 | PK | II | # | |||||||||||
6 | 2 | 16:12 r | GWIAZDA Alicja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | III | ||||||||||||
7 | 2 | 16:44 r | PRUSS Katarzyna | UKS 12 Kalisz | 1996 | U16 | WP | III | ||||||||||||
8 | 2 | 16:52 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U16 | MZ | III | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | ||||||||
9 | 2 | 16:55 r | PANKOWSKA Marietta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U16 | WP | III | ||||||||||||
10 | 2 | 17:27 r | LACHCIK Anna | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U16 | PK | III | ||||||||||||
11 | 2 | 17:46 r | WOJTYŚ Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U16 | WP | IV | # | |||||||||||
12 | 2 | 18:17 r | BORUCKA Klaudia | PLKS Gwda Piła | 1996 | U16 | WP | IV | ||||||||||||
13 | 2 | 18:51 r | NAGŁA Marika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U16 | WP | IV | ||||||||||||
14 | 2 | 19:09 r | GRĘBOWIEC Bogna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | V | ||||||||||||
15 | 2 | 20:49 r | LEWANDOWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
16 | 2 | 21:03 r | NIEDZIAŁEK Klaudia | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
17 | 2 | 21:07 r | CECKA Patrycja | PLKS Gwda Piła | 1997 | U16 | WP | -- | # | |||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 25:13 r | MOTOR Joanna | AZS UMCS Lublin # | 1994 | U18 | LU | II | # | |||||||||||
2 | 1 | 25:44 r | WLAZŁO Natalia | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | II | ||||||||||||
3 | 1 | 25:47 r | KOPEĆ Emilia | WLKS Nowe Iganie # | 1994 | U18 | MZ | II | ||||||||||||
5 | 1 | 27:04 r | KANTOROWSKA Barbara | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | III | ||||||||||||
7 | 1 | 27:23 r | ZIELIŃSKA Krystyna | UKS Przełaj Żerków | 1995 | U18 | WP | III | ||||||||||||
9 | 1 | 28:28 r | LUPA Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | III | ||||||||||||
10 | 1 | 28:35 r | BIŃCZYK Marta | UKS 12 Kalisz | 1995 | U18 | WP | III | ||||||||||||
11 | 1 | 29:45 r | STEMPLOWSKA Joanna | LKS Olimpic Szczecin | 1994 | U18 | ZP | III | ||||||||||||
1 | 3 | 30:03 r | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda # | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0034/13 | 2024 | BEZ | ||||||||
2 | 3 | 29:24 r | ŚLEZIONA Katarzyna | UKS Walker Bieruń # | 1970 | Masters | SL | -- | B.D. # | Z/1663/11 | 2024 | BEZ | ||||||||
3 | 3 | 35:24 r | ŻMUDZKA Grażyna | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. | |||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
51:34 r | KRAWCZUK Monika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | Sen | PM | I | ||||||||||||||
64:59 r | DUDZIK Magdalena | OTG Sokół Mielec | 1993 | U20 | PK | -- | ||||||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | 1:36:39 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | Sen | PK | MM | # | |||||||||||
5 | 2 | 1:44:51 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U23 | SL | I | ||||||||||||
7 | 2 | 1:48:50 r | CHRUŚCIEL Lucyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | II | ||||||||||||
8 | 2 | 1:58:48 r | SERAFIN Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 1988 | Sen | PK | -- | ||||||||||||
9 | 2 | 2:05:29 r | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U23 | PM | -- | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | ||||||||
1 | 3 | 1:52:19 r | PŁOMIŃSKA Natalia | UKS 12 Kalisz | 1992 | U20 | WP | III | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/2373/11 | 2018 | M | ||||||||
2 | 3 | 1:53:10 r | HEPPNER Beata | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | U20 | SL | III | B.D. | 1 | ||||||||||
3 | 3 | 1:57:44 r | STASIEWICZ Marta | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U20 | PM | -- | B.D. STASIEWICZ Mirosław | , Z/2629/11 | , 2014 | BEZ | ||||||||
4 | 3 | 1:58:04 r | WIERUS Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1874/11 | 2017 | 3 | ||||||||
5 | 3 | 1:59:08 r | IDZIKOWSKA Natalia | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/4788/11 | 2014 | BEZ | ||||||||
6 | 3 | 2:07:19 r | KOMIAŻYK Karolina | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/4791/11 | 2014 | BEZ | ||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 14:48 r | GOŁAWSKI Robert | WLKS Nowe Iganie # | 1998 | U14 | MZ | -- | GOŁAWSKI Janusz | Z/0753/14 | 2022 | 3 | |||||||||
2 | 15:59 r | BACHOR Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 19:07 r | WAŁĘSIAK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
6 | 19:40 r | CHOJECKI Jakub | WLKS Nowe Iganie # | 2001 | U12 | MZ | -- | |||||||||||||
7 | 20:19 r | KOSECKI Mikołaj | UKS Drzewiarz Osieczna | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 20:33 r | STOSIK Michał | SKLA Sopot # | 1999 | U14 | PM | -- | CZAJA Bogdan # | 3 | |||||||||||
9 | 21:17 r | RIEDEL Adam | UKS Drzewiarz Osieczna | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
2 | 1 | 25:17 r | NOWAK Mateusz | UKS Skoczek Skoki | 1996 | U16 | WP | II | NOWAK Wiesław # | Z/1555/12 | 2023 | 2 | ||||||||
3 | 1 | 26:01 r | CZARTOSZEWSKI Szymon | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U16 | MZ | III | ||||||||||||
4 | 1 | 26:07 r | TARA Sebastian | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | III | ||||||||||||
5 | 1 | 26:50 r | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | ||||||||
6 | 1 | 27:03 r | KUBAS Marek | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U16 | PK | III | ||||||||||||
7 | 1 | 28:38 r | NIEDZIAŁEK Tomasz | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||||
8 | 1 | 29:07 r | PIETKIEWICZ Paweł | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/1818/12 | 2012 | BEZ | ||||||||
9 | 1 | 29:48 r | WAŁĘSIAK Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U16 | WP | V | ||||||||||||
10 | 1 | 29:50 r | WOJTYŚ Przemysław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U16 | WP | V | # | |||||||||||
11 | 1 | 31:18 r | WADAS Artur | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U16 | MZ | V | ||||||||||||
1 | 3 | 22:56 r | BARBUŻYŃSKI Bogusław | KL Lechia Gdańsk # | 1966 | Masters | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/10553/21 | 2024 | |||||||||
2 | 3 | 25:29 r | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | ||||||||
3 | 3 | 32:00 r | BIAŁOUS Jan | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1937 | Masters | PM | -- | ||||||||||||
4 | 3 | 24:21 r | GOŁAWSKI Janusz | WLKS Nowe Iganie # | 1966 | Masters | MZ | -- | GOŁAWSKI Janusz | Z/1785/11 | 2024 | BEZ | ||||||||
5 | 3 | 36:27 r | RUTYNA Mieczysław | niestowarzyszony | 1931 | Masters | -- | |||||||||||||
6 | 3 | 27:54 r | ZAWORSKI Marek | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1959 | Masters | WP | -- | ||||||||||||
7 | 3 | 28:09 r | KWITA Zbigniew | OŚ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | |||||||||
8 | 3 | 27:38 r | PRAŹNIEWSKI Zbigniew | LKS Olimpic Szczecin | 1964 | Masters | ZP | -- | ||||||||||||
9 | 3 | 26:06 r | STOSIK Stanisław | UKS Drzewiarz Osieczna | 1972 | Masters | PM | -- | ||||||||||||
10 | 3 | 37:48 r | BANDURSKI Jacek | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1935 | Masters | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
11 | 3 | 30:22 r | HARASIŃSKI Ryszard | KS Z Nogami w Chmurach Łódź # | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. # | Z/1351/21 | 2024 | |||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
53:20 r | MAŁECKI Paweł | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1991 | U23 | SL | -- | ||||||||||||||
1 | 46:49 r | KOSTKA Łukasz | GTS Bojszowy | 1994 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 49:16 r | RYGAŁ Jan | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 49:44 r | ZIELIŃSKI Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1995 | U18 | WP | III | |||||||||||||
5 | 51:51 r | KULZA Jacek | PLKS Gwda Piła | 1994 | U18 | WP | IV | |||||||||||||
6 | 52:32 r | MATUSZEWSKI Adrian | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/4784/11 | 2015 | BEZ | |||||||||
7 | 54:07 r | CHOJECKI Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 1995 | U18 | MZ | IV | |||||||||||||
9 | 59:19 r | WOJCIECHOWSKI Wiktor | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1995 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/2030/11 | 2017 | BEZ | |||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | 1:26:41 r | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | Sen | WP | M | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | |||||||||
4 | 2 | 1:31:56 r | ROSIEWICZ Maciej | UKS 12 Kalisz | 1977 | Sen | WP | I | B.D. | |||||||||||
5 | 2 | 1:36:54 r | GOŁAWSKI Rafał | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | Sen | MZ | II | ||||||||||||
7 | 2 | 1:40:20 r | ŻMUDZKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/1230/11 | 2013 | 1 | ||||||||
8 | 2 | 1:57:46 r | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | Sen | PM | -- | ||||||||||||
1 | 3 | 1:40:26 r | ŁOBACZEWSKI Andrzej | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/4785/11 | 2015 | BEZ | ||||||||
2 | 3 | 1:41:05 r | HERBA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | III | ||||||||||||
3 | 3 | 1:46:43 r | PORCZAK Radosław | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U20 | PK | III | ||||||||||||
4 | 3 | 1:47:11 r | SKONIECKI Łukasz | WLKS Nowe Iganie # | 1993 | U20 | MZ | III | ||||||||||||
5 | 3 | 1:53:51 r | PIEŃKOWSKI Wiesław | WLKS Nowe Iganie # | 1992 | U20 | MZ | IV | ||||||||||||
6 | 3 | 2:06:40 r | LIPKA Łukasz | MKS Polonia Warszawa | 1992 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0193839073181 sekund |