Częstochowa 14.09.2014 Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 12.76 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -0.2 | III | |||||||||
2 | 3 | e | 1 | 12.85 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -0.2 | III | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | ||||||
3 | 10 | e | 1 | 13.40 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
4 | 21 | e | 1 | 13.86 | KOT Natalia | LUKS Dwójka Namysłów | 1999 | U16 | OP | -0.2 | V | |||||||||
5 | 32 | e | 1 | 14.55 | KUPCZAK Adrianna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | -0.2 | -- | # | ||||||||
1 | 9 | e | 2 | 13.19 | WOLSZCZAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | +1.0 | III | |||||||||
2 | 11 | e | 2 | 13.47 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | +1.0 | IV | |||||||||
3 | 14 | e | 2 | 13.61 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +1.0 | IV | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | |||||
4 | 29 | e | 2 | 14.26 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +1.0 | V | |||||||||
5 | 30 | e | 2 | 14.31 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | +1.0 | V | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||
1 | 15 | e | 3 | 13.65 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -0.4 | IV | |||||||||
2 | 27 | e | 3 | 14.09 | RAŻAKOWSKA Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -0.4 | V | |||||||||
3 | 37 | e | 3 | 14.72 | KRAKOWSKA Anna | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -0.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 4 | 12.76 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -0.2 | III | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||
2 | 7 | e | 4 | 13.12 | OLSZAK Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -0.2 | III | |||||||||
3 | 23 | e | 4 | 13.96 | GRALIKOWSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -0.2 | V | |||||||||
4 | 33 | e | 4 | 14.57 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
5 | 36 | e | 4 | 14.72 | MˇSIOR Justyna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
6 | 38 | e | 4 | 14.83 | SZCZEPAŃSKA Zuzanna | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
7 | 41 | e | 4 | 15.42 | MICHALSKA Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
1 | 12 | e | 5 | 13.49 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | +1.4 | IV | |||||||||
2 | 13 | e | 5 | 13.52 | FEDOROWICZ Karolina | UKS-MOS Opole | 2000 | U16 | OP | +1.4 | IV | |||||||||
3 | 25 | e | 5 | 13.99 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +1.4 | V | |||||||||
4 | 35 | e | 5 | 14.70 | KOZAKIEWICZ Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | +1.4 | -- | |||||||||
5 | 39 | e | 5 | 14.86 | TRZĘSICKA Klaudia | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | +1.4 | -- | |||||||||
6 | 43 | e | 5 | 15.75 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | +1.4 | -- | |||||||||
1 | 20 | e | 6 | 13.84 | OZGA Aleksandra | RKS ŁódĽ # | 2001 | U14 | LD | -0.1 | V | |||||||||
2 | 31 | e | 6 | 14.36 | RĘBISZ Julia | niest. Katowice # | 1997 | U18 | SL | -0.1 | -- | B.D. | Z/1637/13 | 2016 | ||||||
3 | 34 | e | 6 | 14.60 | WIĘCKOWSKA Aleksandra | LUKS Strzałków | 1999 | U16 | LD | -0.1 | -- | |||||||||
4 | 42 | e | 6 | 15.65 | DUDEK Katarzyna | LUKS Strzałków | 2003 | U12 | LD | -0.1 | -- | |||||||||
1 | 4 | e | 7 | 12.96 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | +0.2 | III | |||||||||
2 | 5 | e | 7 | 13.00 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U18 | SL | +0.2 | III | # | ||||||||
3 | 6 | e | 7 | 13.12 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | +0.2 | III | |||||||||
4 | 8 | e | 7 | 13.15 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U20 | SL | +0.2 | III | B.D. | 2 | |||||||
5 | 16 | e | 7 | 13.67 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | +0.2 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
6 | 17 | e | 7 | 13.70 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
7 | 19 | e | 7 | 13.82 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | +0.2 | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | |||||
1 | 18 | e | 8 | 13.81 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
2 | 22 | e | 8 | 13.95 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U18 | MZ | 0.0 | -- | B.D. | Z/0511/14 | 2021 | ||||||
3 | 24 | e | 8 | 13.97 | MĘDRALA Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 26 | e | 8 | 14.01 | GREŃ Aleksandra | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U20 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 28 | e | 8 | 14.19 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | 0.0 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
6 | 40 | e | 8 | 14.92 | KUPCZAK Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U20 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.68 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -0.5 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.70 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -0.5 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||
3 | f | 1 | 13.15 | OLSZAK Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -0.5 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 13.26 | WOLSZCZAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -0.5 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.37 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | -0.5 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.61 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | -0.5 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 14.98 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -0.5 | -- | ||||||||||
f | 1 | DQ | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -0.5 | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.22 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | II | B.D. | |||||||||
2 | 4 | s | 1 | 42.09 | STĘPIEŃ Magdalena | TL ROW Rybnik | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
3 | 5 | s | 1 | 42.42 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
4 | 9 | s | 1 | 43.39 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
5 | 13 | s | 1 | 44.02 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
1 | 8 | s | 2 | 43.33 | CIE¦LAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
2 | 14 | s | 2 | 44.20 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 18 | s | 2 | 44.54 | SYNOWIEC Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | III | B.D. | |||||||||
4 | 21 | s | 2 | 45.05 | RYNDAK Wiktoria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | IV | LDK! | |||||||||
1 | 7 | s | 3 | 43.06 | KARPF Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 16 | s | 3 | 44.40 | WOJNOWSKA Kamila | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | III | B.D. # | LDK! | ||||||||
3 | 23 | s | 3 | 45.60 | SIEDLECKA Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | IV | B.D. # | Z/1196/15 | 2018 | 2 | ||||||
4 | 28 | s | 3 | 45.87 | SŁOMIŃSKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | 31 | s | 3 | 46.86 | WAŁĘGA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 24 | s | 4 | 45.62 | NIEDWOROK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 25 | s | 4 | 45.66 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 26 | s | 4 | 45.68 | MERTA Sandra | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
4 | 30 | s | 4 | 46.27 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 32 | s | 4 | 46.88 | MICHALSKA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 36 | s | 4 | 49.00 | NAWROCKA Julia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 38 | s | 5 | 49.19 | MˇKOSA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
2 | 37 | s | 5 | 49.19 | EBERT Natalia | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 39 | s | 5 | 49.79 | PAWLETA Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 41 | s | 5 | 50.07 | ZALEJSKA Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 6 | 43.66 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | III | # | |||||||||
2 | 17 | s | 6 | 44.48 | AUGUSTYN Dominika | AZS-AWF Katowice | 1994 | U23 | SL | -- | ||||||||||
3 | 42 | s | 6 | 50.10 | KORCIPA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 44 | s | 6 | 57.94 | KAROŃSKA Iza | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 7 | 41.41 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | -- | # | |||||||||
2 | 3 | s | 7 | 41.68 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U20 | SL | -- | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 15 | s | 7 | 44.35 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U18 | SL | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 19 | s | 7 | 44.86 | GAWLAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1996 | U20 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. B.D. | Z/0135/12 | 2020 | |||||||
5 | 22 | s | 7 | 45.48 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 8 | 43.01 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 10 | s | 8 | 43.62 | SOKOŁOWSKA Kinga | LKS Orzeł Namysłów | 1996 | U20 | OP | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 8 | 43.97 | KORNY Karolina | LKS Pszczyna | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 20 | s | 8 | 44.88 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0511/14 | 2021 | |||||||
5 | 29 | s | 8 | 46.06 | KOBIÓR Klaudia | LKS Pszczyna | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 33 | s | 8 | 47.69 | STANEK Weronika | UKS Chromik Mysłowice # | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 27 | s | 9 | 45.77 | OZGA Aleksandra | RKS ŁódĽ # | 2001 | U14 | LD | IV | ||||||||||
2 | 34 | s | 9 | 48.38 | SIKORA Angelika | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | V | # | |||||||||
3 | 35 | s | 9 | 48.73 | WIĘCKOWSKA Aleksandra | LUKS Strzałków | 1999 | U16 | LD | -- | ||||||||||
4 | 40 | s | 9 | 50.07 | SZPAŁEK Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 43 | s | 9 | 54.17 | DUDEK Katarzyna | LUKS Strzałków | 2003 | U12 | LD | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:36.21 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 1 | 1:39.78 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 7 | s | 1 | 1:40.21 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | ||||||
4 | 11 | s | 1 | 1:41.62 | BOROWSKA Kamila | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 13 | s | 1 | 1:42.15 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 15 | s | 1 | 1:44.29 | HAN Julia | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | B.D. | |||||||||
7 | 16 | s | 1 | 1:44.40 | TKACZUK Sara Karolina | MUKS Gim 2 Nysa | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
8 | 19 | s | 1 | 1:46.39 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
9 | 22 | s | 1 | 1:49.97 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
1 | 10 | s | 2 | 1:41.35 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 14 | s | 2 | 1:43.93 | PIˇTEK Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 18 | s | 2 | 1:46.23 | ŁYP Marta | UKS Czwórka Żory | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 20 | s | 2 | 1:49.05 | MARSZAŁEK Alicja | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 23 | s | 2 | 1:50.60 | ŁACHOWSKA Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 25 | s | 3 | 1:51.85 | ¦NIEGÓRSKA Maria | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
2 | 26 | s | 3 | 1:52.20 | JAGIELSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
3 | 28 | s | 3 | 1:54.37 | MACHAŁA Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 29 | s | 3 | 1:55.49 | MACHAŁA Klaudia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 31 | s | 3 | 1:56.85 | TREJDA Joanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
6 | 32 | s | 3 | 1:56.89 | SKRZYNECKA Magdalena | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 33 | s | 3 | 1:57.01 | WROTNIAK Sonia | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 4 | 1:37.85 | BŁASZCZAK Jowita | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 3 | s | 4 | 1:38.59 | HAJDA Teresa | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
3 | 4 | s | 4 | 1:38.62 | RAŻAKOWSKA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 5 | s | 4 | 1:39.21 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U18 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | ||||||
5 | 8 | s | 4 | 1:40.36 | TYTKO Sara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 9 | s | 4 | 1:40.44 | TYPER Michalina | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1317/16 | 2023 | |||||||
7 | 12 | s | 4 | 1:41.88 | DEPCZYŃSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
8 | 17 | s | 4 | 1:44.42 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | -- | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2024 | |||||||
9 | 21 | s | 4 | 1:49.53 | JAROMIN Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
10 | 24 | s | 4 | 1:51.28 | JAGIEŁO Wiktoria | KB MOSiR Jastrzębie # | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
11 | 30 | s | 4 | 1:55.98 | BOROWIECKA Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
s | 4 | DNF | SZYLER Klaudia | LUKS Strzałków | 2001 | U14 | LD | -- | ||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 3:03.03 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 4 | s | 1 | 3:06.63 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | III | B.D. # | |||||||||
3 | 5 | s | 1 | 3:07.67 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | III | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | ||||||
4 | 8 | s | 1 | 3:10.10 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
5 | 9 | s | 1 | 3:10.29 | BARANOWSKA Daria | MUKS Gim 2 Nysa | 2000 | U16 | OP | III | ||||||||||
6 | 11 | s | 1 | 3:10.79 | BUL Julia | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
7 | 12 | s | 1 | 3:10.96 | RYDZ Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0565/15 | 2017 | 3 | ||||||
8 | 14 | s | 1 | 3:11.69 | GRYGIEL Ilona | MKS Siechnice # | 1999 | U16 | DS | III | SOBCZYK Tomasz B.D. | Z/2517/15 | 2024 | |||||||
9 | 16 | s | 1 | 3:12.71 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | IV | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | ||||||
10 | 17 | s | 1 | 3:14.54 | MALINA Michalina | GTS Bojszowy | 2000 | U16 | SL | IV | TOMALA Grzegorz # | Z/1407/15 | 2019 | 3 | LDK! | |||||
11 | 18 | s | 1 | 3:17.95 | DWORACZEK Elżbieta | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
12 | 20 | s | 1 | 3:24.68 | PALACZ Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
13 | 21 | s | 1 | 4:00.03 | DOBRUCKA Marta | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:49.21 | HAŁASA Monika | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | U23 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/2441/11 | 2019 | 1 | ||||||
2 | 3 | s | 2 | 3:03.18 | SITEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0764/13 | 2021 | 2 | ||||||
3 | 6 | s | 2 | 3:07.82 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 7 | s | 2 | 3:09.67 | CISZEWSKA Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 3:10.50 | ROSIKOŃ Katarzyna | UKS Chromik Mysłowice # | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 3:11.50 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 15 | s | 2 | 3:12.71 | TOLASZ Ewa | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
8 | 19 | s | 2 | 3:21.83 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 16.24 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -0.7 | III | |||||||||
2 | 3 | e | 1 | 16.62 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -0.7 | III | |||||||||
3 | 4 | e | 1 | 17.50 | DYCEWICZ Dominika Krystyna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.7 | V | |||||||||
4 | 5 | e | 1 | 17.75 | WACŁAWCZYK Kinga | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | -0.7 | V | |||||||||
5 | 7 | e | 1 | 17.95 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.7 | V | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | ||||||
6 | 9 | e | 1 | 18.72 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -0.7 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 15.45 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -0.4 | II | B.D. | ||||||||
2 | 6 | e | 2 | 17.87 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.4 | V | |||||||||
3 | 8 | e | 2 | 18.19 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.4 | V | |||||||||
4 | 10 | e | 2 | 19.36 | KAWECKA Agata | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | -0.4 | -- | |||||||||
5 | 11 | e | 2 | 21.52 | JABORSKA Anna | UKS-MOS Opole | 2000 | U16 | OP | -0.4 | -- | |||||||||
e | 2 | DNF | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U16 | SL | -0.4 | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 15.57 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -0.7 | III | B.D. | |||||||||
2 | f | 1 | 16.60 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -0.7 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 16.89 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -0.7 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 17.57 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.7 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 17.69 | WACŁAWCZYK Kinga | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | -0.7 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 17.69 | DYCEWICZ Dominika Krystyna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.7 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 17.99 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.7 | V | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 18.67 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -0.7 | -- | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.81 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U18 | MA | +0.1 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 17.04 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | +0.1 | IV | B.D. | 3 | |||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 46.09 | KOKOT Honorata | LKS Pszczyna | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 46.73 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | II | B.D. | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 47.13 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 50.29 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | IV | B.D. # | |||||||||
s | 1 | DNF | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 50.57 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | IV | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 52.00 | MACHYNIA Teresa | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 53.47 | KRYSZTOFORSKA Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 54.34 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | V | ||||||||||
1 | 4 | s | 3 | 48.84 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | III | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 5 | s | 3 | 49.32 | ZIEMBICKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U14 | MA | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/2577/15 | 2023 | |||||||
3 | 8 | s | 3 | 51.36 | DYCEWICZ Dominika Krystyna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
4 | 10 | s | 3 | 53.45 | WACŁAWCZYK Kinga | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | V | ||||||||||
5 | 13 | s | 3 | 54.52 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | V | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | |||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.01 |
BARTOSZ Patrycja SZCZEPANIK Klaudia HRUZIK Patrycja BORYS Katarzyna |
GKS Piast Gliwice | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 52.04 |
SYNOWIEC Wiktoria BIELAK Sandra LEPA Klaudia PIˇTEK Wiktoria |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 1999 1999 2000 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
3 | s | 1 | 52.98 |
KUPCZAK Adrianna CIE¦LAR Katarzyna ZAMORA Małgorzata MOŁDRZYK Wiktoria |
MUKS SZS Cieszyn | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 53.49 |
TOPOLNICKA Adrianna GRALIKOWSKA Katarzyna KORBUT Milena RUSIN Anna |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 2000 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
BARSZCZ Mirosław B.D. BARSZCZ Mirosław B.D. |
Z/3569/15 Z/2389/15 |
2024 2024 |
||||||||
5 | s | 1 | 54.78 |
GREŃ Joanna KAWECKA Agata SŁOMIŃSKA Anna MERTA Sandra |
KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
JUSTYNIAK Joanna |
BEZ |
|||||||||
1 | s | 2 | 50.36 |
SITEK Justyna KARA¦ Klaudia BARANEK Weronika GLEGOŁA Aldona |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 2 | 53.93 |
UŁAMEK Urszula KRAKOWSKA Anna OSTROWICZ Dominika ZALEJSKA Monika |
CKS Budowlani Częstochowa | 2000 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
CIUK Marek |
Z/3899/15 |
2018 |
2 |
|||||||
3 | s | 2 | 54.17 |
EBERT Natalia TOMANEK Olga PEŁKA Zuzanna KARPF Magdalena |
MKS-MOS Katowice | 2000 2000 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 54.77 |
MICHALSKA Monika ZAWRONEK Natalia NIEDWOROK Karolina DRAGAN Justyna |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | s | 2 | 56.15 |
SZYMANKIEWICZ Magdalena FALKOWSKA Karolina ŻYŁA Aleksandra FEDOROWICZ Karolina |
UKS-MOS Opole | 1999 1999 2000 2000 |
U16 | OPL | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.55 | AUGUSTYN Dominika | AZS-AWF Katowice | 1994 | U23 | SL | III | ||||||||||
2 | 3 | f | 1 | 1.50 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | IV | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.50 | BEJM Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | IV | B.D. | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.45 | BRODKORB Kamila | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | IV | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1014/15 | 2017 | 4 | ||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.40 | DRAGAN Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
5 | 7 | f | 1 | 1.40 | PRZELOR Monika | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
7 | 8 | f | 1 | 1.40 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
8 | 5 | f | 1 | 1.40 | SIEDLACZEK Sara | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.35 | LIS Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.20 | DOBROWOLSKA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.15 | KOTYNIA Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/1018/15 | 2017 | 4 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 1.10 | MARIOWSKA Agnieszka | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | PIERZCHAWKA Oliwia | LUKS Dwójka Namysłów | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.62 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 1992 | U23 | MA | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.02 | PUCHAŁKA Agata | UKS Olimp Mazańcowice | 1997 | U18 | SL | II | KRUPIŃSKI Piotr | Z/1702/13 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 5 | f | 1 | 2.72 | PŁONKA Agnieszka | MKS Ustroń | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 3 | f | 1 | 2.72 | DZIENDZIEL Klaudia | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 4 | f | 1 | 2.72 | KĘDZIERSKA Sylwia | MKS Ustroń | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 2.62 | PIELA Patrycja | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
7 | 9 | f | 1 | 2.22 | SZLĘK Dominika | MKS Ustroń | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 2.22 | SZKUCIK Marta | UKS Olimp Mazańcowice | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
9 | 8 | f | 1 | 2.22 | KĘDZIERSKA Oliwia | MKS Ustroń | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.95 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.3 | IV | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 4.94 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U16 | SL | +1.7 | IV | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.81 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +0.8 | IV | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.79 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | +1.2 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.75 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.2 | V | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.72 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | +0.8 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.65 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | -0.9 | V | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.55 | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | +0.4 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.54 | PEŁKA Zuzanna | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | +0.3 | V | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.53 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -0.1 | V | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.52 | TOMANEK Olga | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | +0.1 | V | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.47 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.33 | PRZELOR Monika | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.5 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 4.30 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -0.3 | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.30 | BORKOWSKA Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | 0.0 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 4.30 | GREŃ Joanna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2000 | U16 | SL | -0.1 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 4.28 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +0.5 | -- | # | ||||||||
18 | 18 | f | 1 | 4.25 | KOT Natalia | LUKS Dwójka Namysłów | 1999 | U16 | OP | -0.1 | -- | |||||||||
19 | 19 | f | 1 | 4.23 | SZYMURA Natalia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -0.4 | -- | |||||||||
20 | 20 | f | 1 | 4.18 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.1 | -- | |||||||||
21 | 21 | f | 1 | 4.11 | METELSKA Marta | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | +0.1 | -- | |||||||||
22 | 22 | f | 1 | 4.08 | KOCKA Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | +0.7 | -- | # | ||||||||
23 | 23 | f | 1 | 4.02 | SZKUDLAREK Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -0.8 | -- | |||||||||
24 | 24 | f | 1 | 3.98 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.3 | -- | |||||||||
25 | 25 | f | 1 | 3.84 | OLSZEWSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.7 | -- | |||||||||
26 | 26 | f | 1 | 3.81 | MANN Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | +1.5 | -- | # | ||||||||
27 | 27 | f | 1 | 3.44 | SZYMAŃSKA Dominika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | +0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
28 | 28 | f | 1 | 3.43 | PIERZCHAWKA Oliwia | LUKS Dwójka Namysłów | 2000 | U16 | OP | -0.8 | -- | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.09 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.34 | MIREK Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | III | NIERODA Renata B.D. # | Z/1361/13 | 2021 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.03 | MAKSYMOWICZ Sonia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.26 | KOMOR Aneta | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.62 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.89 | ADAMASZEK Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.02 | JASIK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.06 | GRYGIEL Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.23 | SZCZYRBA Katarzyna | RMKS Rybnik # | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.52 | KOZERA Marlena | LUKS Strzałków | 1998 | U18 | LD | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.07 | KOLEK Magdalena Maria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.01 | KOŁODZIEJ Daria | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | V | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 8.50 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 8.33 | DOMAGAŁA Agnieszka | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 6.01 | GAWEŁ Milena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1016/15 | 2015 | BEZ | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 6.00 | PREUSSNER Anna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1025/15 | 2015 | BEZ | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.73 | PYTKA Agata Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.00 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 35.21 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 35.05 | CIE¦LOK Zuzanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 34.52 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U16 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 30.86 | MODRZEJEWSKA Anna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 29.12 | KOLEK Magdalena Maria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 26.61 | KUCIA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1307/15 | 2016 | 3 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 21.66 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 18.12 | MALINOWSKA Katarzyna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1027/15 | 2015 | 5 | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 17.71 | HUTNIK Olimpia Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1017/15 | 2015 | BEZ | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 15.10 | ISKRZYCKA Monika | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 27.78 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 25.67 | MIREK Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | NIERODA Renata B.D. # | Z/1361/13 | 2021 | |||||||
3 | 4 | f | 1 | 23.55 | GRYGIEL Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 3 | f | 1 | 24.81 | KOZERA Marlena | LUKS Strzałków | 1998 | U18 | LD | -- | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.57 | SZCZYRBA Katarzyna | RMKS Rybnik # | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.10 | KUCIA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1307/15 | 2016 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 30.20 | JAKUBOWSKA Marta | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | V | GRUDZIEŃ Adam # | Z/4664/15 | 2019 | 4 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.40 | KONIECZNA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 23.94 | HUTNIK Olimpia Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1017/15 | 2015 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 21.01 | BOGONOWICZ Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 20.70 | KOŁODZIEJ Daria | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 19.83 | PYTKA Agata Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 19.80 | MARIOWSKA Agnieszka | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 18.80 | KOTYNIA Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/1018/15 | 2017 | 4 | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 17.90 | GAWEŁ Milena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1016/15 | 2015 | BEZ | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 17.08 | MALINOWSKA Katarzyna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1027/15 | 2015 | 5 | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 11.85 | PREUSSNER Anna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1025/15 | 2015 | BEZ | ||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 30.26 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.45 | WASILEWSKA Nikola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 27.71 | SOBIK Simona | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.71 | MAĆKÓW Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 25.32 | KONIECZNA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 24.92 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 24.32 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 23.48 | MROCHEŃ Justyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 21.68 | ŁAPSZYŃSKA Sandra | LUKS Dwójka Namysłów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 21.40 | ISKRZYCKA Monika | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 20.83 | METELSKA Marta | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | ŻELAZOWSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | BORKOWSKA Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 30.66 | GADOMSKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 29.85 | ADAMASZEK Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | 3 | f | 2 | 29.28 | GADOMSKA Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:38.71 | MARZEC Daria | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | III | KOBĘDZA Jan | Z/0364/15 | 2016 | 4 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 16:57.48 | BORAL Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 17:23.06 | REMSAK Kamila | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17:28.17 | MĘDROŃ Patrycja | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 18:16.93 | WACHOWSKA Victoria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 18:35.70 | GROBARCZYK Natalia | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/4404/15 | 2016 | 4 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 19:00.56 | DAROWNA Marta | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 19:23.19 | WOJARSKA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 19:33.49 | ¦WIERCZEWSKA Monika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 19:58.18 | ¦WIERCZEWSKA Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 20:02.04 | PRZYSTAWSKA Lidia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ROSIŃSKI Stanisław # | Z/1019/15 | 2015 | 5 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 20:02.10 | BOCHEŃSKA Wiktoria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1013/15 | 2015 | 5 | ||||||
s | 1 | DQ | LUBECKA Paulina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | KOBĘDZA Jan | Z/0366/15 | 2016 | 4 | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | e | 1 | 11.50 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.2 | III | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
2 | 16 | e | 1 | 11.85 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
3 | 32 | e | 1 | 12.52 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | +0.2 | V | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | |||||
4 | 34 | e | 1 | 12.54 | PA¬DZIERZ Adam | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | +0.2 | V | MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # | Z/4651/15 | 2024 | ||||||
5 | 35 | e | 1 | 12.56 | WÓJCIK Mateusz | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | +0.2 | V | HOMA Wioleta | Z/4446/15 | 2015 | BEZ | |||||
1 | 12 | e | 2 | 11.71 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -1.1 | III | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
2 | 19 | e | 2 | 12.05 | MAZUR Mateusz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -1.1 | IV | |||||||||
3 | 25 | e | 2 | 12.23 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -1.1 | V | |||||||||
4 | 38 | e | 2 | 12.75 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -1.1 | V | # | ||||||||
5 | 41 | e | 2 | 12.91 | SZWAGIERCZAK Maciej | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -1.1 | -- | |||||||||
6 | 52 | e | 2 | 13.69 | BEDNAREK Jakub | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -1.1 | -- | |||||||||
1 | 21 | e | 3 | 12.05 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -1.3 | IV | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | ||||||
2 | 36 | e | 3 | 12.67 | GWIŻDŻ Dawid | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -1.3 | V | |||||||||
3 | 40 | e | 3 | 12.88 | ŻYDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U16 | OP | -1.3 | -- | # | ||||||||
4 | 47 | e | 3 | 13.16 | SADOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -1.3 | -- | |||||||||
5 | 48 | e | 3 | 13.49 | SKUPIEŃ Jakub | RMKS Rybnik | 2001 | U14 | SL | -1.3 | -- | |||||||||
1 | 15 | e | 4 | 11.83 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -0.5 | IV | |||||||||
2 | 43 | e | 4 | 12.98 | CYWIŃSKI Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.5 | -- | |||||||||
3 | 44 | e | 4 | 13.00 | GAWRYSZ Aleksander | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -0.5 | -- | |||||||||
4 | 49 | e | 4 | 13.51 | CHONCEL Bartłomiej | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | -0.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 5 | 11.23 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -1.6 | II | # | ||||||||
2 | 3 | e | 5 | 11.41 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -1.6 | III | B.D. # | 3 | |||||||
3 | 7 | e | 5 | 11.62 | KUŁACZ Igor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -1.6 | III | B.D. | ||||||||
4 | 9 | e | 5 | 11.64 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | -1.6 | III | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||
5 | 14 | e | 5 | 11.81 | TWARDECKI Szymon | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | -1.6 | IV | |||||||||
6 | 20 | e | 5 | 12.05 | MIEDZIŃSKI Mateusz | niest. Katowice # | 1996 | U20 | SL | -1.6 | IV | B.D. B.D. | , Z/1366/13 | , 2017 | BEZ | |||||
7 | 39 | e | 5 | 12.81 | BOJCZUK Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 6 | 11.29 | MŁYNARCZYK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | -0.2 | II | B.D. | 1 | |||||||
2 | 4 | e | 6 | 11.50 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | -0.2 | III | |||||||||
3 | 6 | e | 6 | 11.61 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -0.2 | III | |||||||||
4 | 8 | e | 6 | 11.64 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -0.2 | III | |||||||||
5 | 10 | e | 6 | 11.66 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -0.2 | III | |||||||||
6 | 11 | e | 6 | 11.67 | KOŁODZIEJCZYK Maksymilian | niest. Katowice # | 1993 | U23 | SL | -0.2 | III | B.D. | Z/2590/11 | 2016 | 3 | |||||
7 | 13 | e | 6 | 11.78 | PIEŃKUS Daniel | TS AKS Chorzów | 1994 | U23 | SL | -0.2 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3213/11 | 2015 | BEZ | |||||
1 | 17 | e | 7 | 11.99 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U18 | SL | +0.1 | IV | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||
2 | 18 | e | 7 | 12.02 | TARASEK Filip | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | +0.1 | IV | # | ||||||||
3 | 22 | e | 7 | 12.11 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | +0.1 | IV | B.D. | 3 | |||||||
4 | 23 | e | 7 | 12.13 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
5 | 26 | e | 7 | 12.29 | WALA Sławomir | niestowarzyszony # | 1996 | U20 | +0.1 | -- | B.D. | Z/1185/12 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | 28 | e | 7 | 12.43 | NIZIOŁEK Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
7 | 30 | e | 7 | 12.46 | HURAS Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
1 | 24 | e | 8 | 12.18 | KIJEWSKI Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -0.9 | IV | |||||||||
2 | 29 | e | 8 | 12.46 | POPELKA Radim | UKS-MOS Opole | 1998 | U18 | OP | -0.9 | -- | |||||||||
3 | 31 | e | 8 | 12.51 | SŁOWIOK Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | -0.9 | -- | |||||||||
4 | 37 | e | 8 | 12.73 | NOWAKOWSKI Jan | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | -0.9 | -- | |||||||||
5 | 42 | e | 8 | 12.92 | SOLORZ Maciej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | -0.9 | -- | |||||||||
1 | 27 | e | 9 | 12.40 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -0.4 | V | # | ||||||||
2 | 33 | e | 9 | 12.53 | SZOŁDRA Sergiusz | LUKS Dwójka Namysłów | 2000 | U16 | OP | -0.4 | V | |||||||||
3 | 45 | e | 9 | 13.11 | PTAK Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -0.4 | -- | # | ||||||||
4 | 46 | e | 9 | 13.14 | STELMACH Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -0.4 | -- | |||||||||
5 | 50 | e | 9 | 13.72 | KIEŁPIŃSKI Jan | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -0.4 | -- | # | ||||||||
6 | 51 | e | 9 | 13.88 | MICHALIK Kamil | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -0.4 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 11.47 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -0.7 | III | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 11.65 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -0.7 | III | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | |||||||
3 | f | 1 | 11.81 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -0.7 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.98 | MAZUR Mateusz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -0.7 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.10 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -0.7 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.11 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -0.7 | IV | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
7 | f | 1 | 12.85 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | -0.7 | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 36.82 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U16 | MZ | II | # | |||||||||
2 | 6 | s | 1 | 37.19 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
3 | 7 | s | 1 | 37.26 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | II | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
4 | 10 | s | 1 | 37.44 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | II | # | |||||||||
5 | 14 | s | 1 | 38.08 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
1 | 19 | s | 2 | 39.01 | ORLIKOWSKI Mateusz | LUKS Namysłów # | 1999 | U16 | OP | IV | # | |||||||||
2 | 21 | s | 2 | 39.37 | JUZYSZYN Patryk | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
3 | 20 | s | 2 | 39.37 | NOREK Jakub | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
4 | 28 | s | 2 | 40.52 | GˇSZCZAK Maciej | LUKS Dwójka Namysłów | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
5 | 32 | s | 2 | 41.58 | WOLNIK Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 24 | s | 3 | 40.04 | MIZERA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 27 | s | 3 | 40.46 | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2000 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 30 | s | 3 | 41.36 | LISIECKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 33 | s | 3 | 41.93 | KOCHAN Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 35 | s | 3 | 42.32 | LIPIŃSKI Mateusz | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
6 | 36 | s | 3 | 42.86 | FORAJTER Patryk | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 31 | s | 4 | 41.39 | SOWA Karol | CKS Budowlani Częstochowa | 2001 | U14 | SL | V | CIUK Marek LAMCH Mariola # | Z/3837/15 | 2019 | 2 | LDK! | |||||
2 | 34 | s | 4 | 42.09 | KAPINOS Radosław | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 37 | s | 4 | 43.29 | PROSKE Przemysław | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 38 | s | 4 | 43.34 | KYSIAK Adam | CKS Budowlani Częstochowa | 2001 | U14 | SL | -- | LAMCH Mariola # | 5 | LDK! | |||||||
1 | 16 | s | 5 | 38.59 | PASZKOWSKI Miłosz | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | III | ||||||||||
2 | 22 | s | 5 | 39.89 | SIKORSKI Piotr | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
3 | 26 | s | 5 | 40.40 | TURSKI Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | IV | CIUK Marek | Z/4339/15 | 2020 | 3 | ||||||
4 | 29 | s | 5 | 41.00 | ŻYDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U16 | OP | V | # | |||||||||
5 | 41 | s | 5 | 47.08 | KOTYL Marcel | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 6 | 35.37 | HAŁGAS Damian | GKS Piast Gliwice | 1993 | U23 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 3 | s | 6 | 36.43 | ZBYDNIEWSKI Andrzej | GKS Piast Gliwice | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 5 | s | 6 | 36.89 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 6 | 37.32 | MIEDZIŃSKI Mateusz | niest. Katowice # | 1996 | U20 | SL | -- | B.D. B.D. | , Z/1366/13 | , 2017 | BEZ | ||||||
5 | 13 | s | 6 | 37.86 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 15 | s | 6 | 38.25 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 7 | 36.08 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | |||||||
2 | 11 | s | 7 | 37.60 | SOCHIERA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
3 | 17 | s | 7 | 38.87 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | BONK Stanisław # | |||||||||
4 | 23 | s | 7 | 39.89 | PŁOCHA Rafał | GKS Piast Gliwice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 40 | s | 7 | 46.27 | MYSIUK Dawid | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | -- | ¦NIEGÓRSKI Adam | 2 | LDK! | |||||||
1 | 8 | s | 8 | 37.28 | JURCZYŃSKI Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1997 | U18 | OP | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 12 | s | 8 | 37.77 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 18 | s | 8 | 38.88 | OLEJNIK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 25 | s | 8 | 40.09 | HURAS Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 39 | s | 8 | 45.26 | MOTYKA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 1:27.30 | GAŁUSZKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 7 | s | 1 | 1:28.04 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 8 | s | 1 | 1:28.43 | SROKOSZ Denis | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 9 | s | 1 | 1:29.17 | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 11 | s | 1 | 1:29.75 | HOJKA Daniel | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 15 | s | 1 | 1:35.52 | CHMIELEWSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 16 | s | 1 | 1:36.01 | ZIELE¬NIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U16 | SL | V | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ||||||
8 | 18 | s | 1 | 1:37.24 | BEŁC Paweł | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
9 | 19 | s | 1 | 1:37.25 | PRZEDZIŃSKI Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
10 | 24 | s | 1 | 1:41.98 | GÓRSKI Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 2 | 1:31.63 | FUHL Łukasz | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | III | ||||||||||
2 | 14 | s | 2 | 1:34.85 | LEWANDOWSKI Patryk | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
3 | 17 | s | 2 | 1:36.69 | GNIDA Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 21 | s | 2 | 1:38.97 | PISTELOK Mateusz | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 22 | s | 2 | 1:39.31 | PIˇTEK Mikołaj | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
6 | 25 | s | 2 | 1:42.04 | OLEJNIK Filip | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 27 | s | 2 | 1:53.01 | E A | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 26 | s | 2 | 1:42.94 | GAJECKI Kacper | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
8 | 27 | s | 2 | 1:43.75 | BATOR Szymon | MKL Szczecin # | 2000 | U16 | ZP | -- | B.D. # | Z/2605/15 | 2024 | |||||||
9 | 28 | s | 2 | 1:45.41 | CZERNECKI Remigiusz | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
10 | 29 | s | 2 | 1:54.81 | WˇSOWICZ Kajetan | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U12 | SL | -- | MICHALSKA Alicja | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:22.36 | MAGIERA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 3 | 1:24.73 | KUBICKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 3 | 1:24.94 | KUBAT Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 3 | 1:25.56 | MICHALAK Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 3 | 1:27.15 | PIECZKA Adam | AZS-AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | 10 | s | 3 | 1:29.36 | SZAFARCZYK Marcin | LKS Pogórze Skoczów | 1990 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
7 | 12 | s | 3 | 1:30.38 | KRYWULT Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 20 | s | 3 | 1:37.45 | HADAMIK Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 23 | s | 3 | 1:41.90 | PIECHACZEK Adam | UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
10 | 30 | s | 3 | 1:55.77 | NEJMAN Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
s | 3 | DNF | PAJˇK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
s | 3 | DNF | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10 | s | 1 | 2:43.9 r | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -- | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | ||||||
2 | 11 | s | 1 | 2:43.9 r | CHODURA Marcel | LKS Victoria Olesno # | 1999 | U16 | OP | -- | B.D. B.D. # | , Z/1194/15 | , 2023 | |||||||
3 | 12 | s | 1 | 2:45.1 r | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
4 | 14 | s | 1 | 2:48.1 r | GULBIŃSKI Kacper | LKS Orzeł Namysłów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 1 | 2:50.0 r | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 16 | s | 1 | 2:50.2 r | SŁONKA Piotr | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
7 | 18 | s | 1 | 2:52.3 r | CIE¦LA Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
8 | 20 | s | 1 | 2:55.6 r | WALECZKO Mario | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 21 | s | 1 | 2:56.5 r | WITCZAK Filip | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 22 | s | 1 | 2:57.5 r | BORKOWSKI Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
11 | 23 | s | 1 | 2:59.2 r | ANTOŃCZYK Denis | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
12 | 24 | s | 1 | 3:04.6 r | WEIDEMAN Dawid | UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
13 | 25 | s | 1 | 3:05.6 r | LIS Przemysław | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
14 | 26 | s | 1 | 3:10.6 r | SULIGA Marcel | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
15 | 27 | s | 1 | 3:21.2 r | BOSY Daniel | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:32.90 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U20 | SL | -- | PASZTA Wiesław | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:33.02 | ZACZEK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:34.26 | MARCINKOWSKI Piotr | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 2:34.72 | OSTROWSKI Szymon | LKS Pszczyna | 1995 | U20 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0515/11 | 2017 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 2:40.51 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
6 | 6 | s | 2 | 2:40.70 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U20 | SL | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 2 | 2:41.19 | FICA Damian | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 2 | 2:41.35 | KOMOROWSKI Bartosz | LKS Orzeł Namysłów | 1998 | U18 | OP | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 2 | 2:42.90 | MRACHACZ Piotr | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
10 | 13 | s | 2 | 2:46.25 | KOWALIK Damian | UKS Chromik Mysłowice # | 1994 | U23 | SL | -- | # | |||||||||
11 | 17 | s | 2 | 2:51.98 | JĘDRUCH Przemysław | UKS Olimpia Zabrze | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
12 | 19 | s | 2 | 2:55.42 | KALUS Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 6:08.36 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | |||||||
2 | 5 | s | 1 | 6:09.39 | KRAWCZUK Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1195/15 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 6:09.54 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | |||||||
4 | 9 | s | 1 | 6:13.93 | PANEK Maciej | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 10 | s | 1 | 6:15.21 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | IV | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 11 | s | 1 | 6:21.44 | MUTWIL Oliwier | TL ROW Rybnik # | 1999 | U16 | SL | V | B.D. B.D. # | , Z/2051/16 | , 2024 | |||||||
7 | 12 | s | 1 | 6:23.38 | WO¬NIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | V | LAMCH Czesław B.D. # | Z/3365/15 | 2024 | |||||||
8 | 13 | s | 1 | 6:41.41 | CHUDZIK Stanisław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
9 | 14 | s | 1 | 6:49.35 | HOHMANN Sebastian | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 15 | s | 1 | 6:52.86 | GRABARCZYK Bartłomiej | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
11 | 16 | s | 1 | 6:58.37 | RADUCHOWSKI Arkadiusz | LKS Orzeł Namysłów | 1999 | U16 | OP | -- | LDK! | |||||||||
s | 1 | DNF | OLESIŃSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | -- | B.D. | |||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 5:44.89 | TUSZYŃSKI Jerzy | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 5:52.37 | BEDNAREK Marcin | AKL Ursynów Warszawa # | 1996 | U20 | MZ | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 6:08.32 | POPCZYK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 6:12.02 | TUREK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0522/14 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 8 | s | 2 | 6:12.04 | KMIECIK Bartosz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.75 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -0.1 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.93 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | III | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | ||||||
3 | f | 1 | 16.44 | ZAJˇC Dawid | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -0.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 17.49 | MŁOT Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -0.1 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 17.54 | MITKIEWICZ Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -0.1 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 17.68 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 18.68 | CIE¦LA Kacper | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | -0.1 | -- | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.71 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | III | ||||||||||
2 | 3 | s | 1 | 41.73 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 43.57 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 2000 | U16 | SL | IV | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 44.19 | SZUMIŃSKI Bartłomiej | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 46.32 | MŁOT Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 41.72 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 45.93 | KRAKOWSKI Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 46.48 | CIE¦LA Kacper | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | V | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 46.91 | CZUDAK Jacek | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 10 | s | 2 | 48.44 | PALIWODA Tomasz | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.24 |
TURSKI Krzysztof KUBACKI Wojciech KALINOWSKI Kamil DZIUBA Szymon |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
WOJTKOWSKI Maciej |
Z/0703/15 |
2024 |
1 |
|||||||
2 | s | 1 | 46.52 |
GROMALA Grzegorz PAJˇK Rafał NIESYTKO Błażej WÓJCIK Mateusz |
LUKS Zabrzeg | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
HOMA Wioleta HOMA Wioleta B.D. HOMA Wioleta |
Z/4413/15 Z/0363/15 Z/4446/15 |
2016 2023 2015 |
BEZ BEZ |
|||||||
3 | s | 1 | 46.58 |
JUZYSZYN Patryk NOREK Jakub SZWAGIERCZAK Maciej GÓRCZYŃSKI Jonatan |
TS AKS Chorzów | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 48.04 |
GADZIK Robert KOWAL Bartłomiej MIZERA Mateusz PRZERADZKI Kacper |
GKS Piast Gliwice | 1999 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 52.19 |
SADOWSKI Kamil KOCHAN Kamil GÓRSKI Dominik PROSKE Przemysław |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1999 1999 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 47.70 |
JAŁOWIEC Paweł PASZKOWSKI Miłosz FUHL Łukasz KUKUŁA Bartłomiej |
UKS-MOS Opole | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | OPL | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 49.66 |
GWIŻDŻ Dawid PA¬DZIERZ Adam KONSTANTYNOWICZ Wiktor BŁAŻKOWSKI Artur |
MKS-MOS Katowice | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
MATUSIŃSKI Aleksander B.D. |
Z/4651/15 |
2024 |
||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.91 | SYGULSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.85 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | III | B.D. | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.80 | MARCYNIUK Michał | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
4 | 5 | f | 1 | 1.70 | JAWORSKI Marek | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 4 | f | 1 | 1.70 | JUSZCZYSZYN Sebastian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
6 | 7 | f | 1 | 1.65 | JAŁOWIEC Paweł | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.65 | CHŁˇDZYŃSKI Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.60 | BIDZIŃSKI Michał Grzegorz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.60 | KAROL Mateusz | LUKS Dwójka Namysłów | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
10 | 11 | f | 1 | 1.50 | TOBOŁA Krzysztof Jan | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
11 | 10 | f | 1 | 1.50 | PIEKARCZYK Maciej | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 1.40 | ¦WIˇĆ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.32 | CIESIELSKI Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.02 | MACIEJOWSKI Dawid | UKS Olimp Mazańcowice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 2.92 | GAWŁOWSKI Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.62 | WRÓBEL Mateusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.14 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +0.6 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.49 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +1.5 | III | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 6.33 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | -0.1 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.95 | ZATORSKI Mikołaj | MKS Iskra Pszczyna | 1999 | U16 | SL | -0.1 | IV | BIELA Marek B.D. | Z/0308/15 | 2017 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.85 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -1.7 | V | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.85 | PALUSZEK Michał | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +0.1 | V | # | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.57 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.56 | TOBOŁA Krzysztof Jan | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | +0.1 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.52 | GÓRCZYŃSKI Jonatan | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -0.3 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.51 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | +0.2 | -- | # | ||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.46 | OLEJNIK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U18 | SL | +0.4 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.41 | JAWORSKI Krzysztof | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U20 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 5.24 | CISZEK Szymon | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | -0.1 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 5.13 | GˇSZCZAK Maciej | LUKS Dwójka Namysłów | 1999 | U16 | OP | -0.4 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.84 | KUKUŁA Bartłomiej | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.1 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 4.72 | ¦WIST Jakub | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +1.0 | -- | |||||||||
17 | 17 | f | 1 | 4.47 | TUDZIEŻ Mateusz | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
f | 1 | NM | WRÓBEL Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 2000 | U16 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.98 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.17 | HALKIEWICZ Bartłomiej | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.20 | KACZMAREK Marek | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.15 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 11.11 | NOGA Konrad | LUKS Namysłów # | 2000 | U16 | OP | V | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.06 | KIN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 10.84 | KLIMCZAK Tytus | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U16 | OP | V | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.79 | ZˇBKOWSKI Alan | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3188/15 | 2020 | 3 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 8.47 | MAREK Andrzej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 8.38 | DAJEWSKI Dominik | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 7.82 | FUDALI Aleksander | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 13.96 | PAWLAK Jarosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 13.51 | KRÓLIK Radosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 11.97 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 11.42 | PRZYBYŁA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 2 | 9.76 | PAWELEC Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.08 | SKRZYPCZYK Jacek | TS AKS Chorzów | 1986 | Sen | SL | I | B.D. | Z/3241/11 | 2024 | BEZ | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.67 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | II | BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. | Z/3214/15 | 2021 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.10 | GRZYWOCZ Sebastian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 44.50 | GÓRSKI Nikodem | WLKS Wrocław # | 2000 | U16 | DS | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 44.39 | HALKIEWICZ Bartłomiej | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | III | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 43.35 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 41.70 | GRZYWOCZ Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 40.45 | KLEKOCIŃSKI Dawid | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 36.65 | SZCZEPANIAK Michał | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1308/15 | 2015 | BEZ | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 31.35 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 30.46 | SOBIK Filip | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 29.79 | GODEK Bartosz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 27.82 | MAREK Andrzej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 27.23 | NOGA Konrad | LUKS Namysłów # | 2000 | U16 | OP | -- | # | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 27.08 | KLIMCZAK Tytus | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
15 | 15 | f | 1 | 25.14 | WAWRYK Daniel | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1024/15 | 2021 | BEZ | ||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.80 | PRZYBYŁA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.23 | WIECZOREK Bartosz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 44.05 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | II | PIˇTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | |||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.20 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 50.20 | KLEKOCIŃSKI Dawid | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 28.88 | SZCZEPANIAK Michał | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1308/15 | 2015 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 28.50 | FUDALI Aleksander | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 20.21 | WAWRYK Daniel | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1024/15 | 2021 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 18.74 | BRODKORB Adrian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1010/15 | 2015 | BEZ | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 18.01 | DAJEWSKI Dominik | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 17.92 | BIDZIŃSKI Michał Grzegorz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 16.24 | STRZELCZYK Patryk | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1021/15 | 2015 | BEZ | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 15.95 | PAWLICKI Grzegorz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1028/15 | 2015 | BEZ | ||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.19 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.65 | PANICZ Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 40.78 | GÓRSKI Nikodem | WLKS Wrocław # | 2000 | U16 | DS | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 39.01 | WINKOWSKI Arkadiusz | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 32.41 | DZIEDZIC Paweł | LUKS Dwójka Namysłów | 2000 | U16 | OP | -- | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 32.28 | KACZMAREK Marek | LUKS Podium Kup | 2000 | U16 | OP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 30.67 | NIESYTKO Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 29.92 | STRZELCZYK Patryk | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1021/15 | 2015 | BEZ | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 20.27 | PAWLICKI Grzegorz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1028/15 | 2015 | BEZ | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 18.14 | BRODKORB Adrian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1010/15 | 2015 | BEZ | ||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | NM | DYCZEK Kajetan | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 31:04.68 | KARA¦ Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 31:54.68 | GRZECH Rafał | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1571/15 | 2015 | 5 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 32:16.32 | WYSOWSKI Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1573/15 | 2015 | 5 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 33:29.59 | BIEDA Dawid Krzysztof | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.8333489894867 sekund |