Gdańsk 03.09.2011 Mistrzostwa Okręgu Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.88 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | +3.4 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.91 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U20 | PM | +3.4 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 13.22 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +3.4 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.88 | ANDRYSIAK Kornelia | KKB Starogard Gdański # | 1995 | U18 | PM | +3.4 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 12.99 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +0.7 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 13.57 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.68 | SOITZ Michalina | UKS Jedynka Reda | 1995 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.78 | RUDEK Julita | WKS Flota Gdynia | 1995 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.98 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U18 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 14.06 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +0.7 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.89 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U18 | PM | +1.5 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.67 | BOLESKA Jacquelina | MMKS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.84 | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U14 | PM | +1.5 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 3 | 14.40 | DMOWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U14 | PM | +1.5 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 15.23 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +1.5 | -- | B.D. | |||||||||
6 | s | 3 | 16.44 | KORNELUK Monika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 12.61 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +0.8 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 13.48 | WINIARCZYK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +0.8 | IV | # | |||||||||
3 | e | 1 | 13.95 | SZLAGE Patrycja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | +0.8 | V | # | |||||||||
4 | e | 1 | 14.19 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
5 | e | 1 | 15.54 | LIBAN Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.39 | GESEK Karolina | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +1.2 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 14.04 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.2 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 14.66 | MITAKIS Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.64 | DUCZMAL Izabela | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +0.9 | II | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.97 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | +0.9 | III | # | |||||||||
3 | e | 3 | 13.97 | MUCZYŃSKA Julia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +0.9 | V | # | |||||||||
4 | e | 3 | 14.07 | DUBLASIEWICZ Magdalena | RKS Rumia | 1997 | U16 | PM | +0.9 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 14.83 | GRZECA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 15.72 | DĄBROWSKA Julia | WKS Flota Gdynia | 1997 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 13.05 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.65 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U14 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 13.75 | DOCZEKALSKA Alicja | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
4 | e | 4 | 15.57 | JACHIM Karolina | WKS Flota Gdynia | 1997 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 12.42 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +1.9 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.72 | DUCZMAL Izabela | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.9 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.97 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | +1.9 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.07 | GESEK Karolina | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.14 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 13.37 | WINIARCZYK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +1.9 | IV | # | |||||||||
7 | f | 1 | 13.60 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U14 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 13.95 | DOCZEKALSKA Alicja | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.22 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 42.03 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U20 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 46.89 | GÓRECKA Patrycja | SKLA Słupsk | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 48.90 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 49.29 | ARLUKIEWICZ Karolina | UKS Dziewiątka Starogard Gdański | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.36 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.10 | LABUDA Nicole | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U14 | PM | IV | B.D. | 4 | |||||||||
3 | s | 2 | 47.03 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 52.17 | SIRY Magdalena | UKS Jedynka Reda # | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 53.95 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 2 | 54.82 | KNAPIK Julia | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U14 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
7 | s | 2 | 58.77 | KORNELUK Monika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 42.08 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 42.46 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 44.12 | ZUBRZYCKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 3 | 46.36 | SZLAGE Patrycja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 49.03 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 45.04 | JABŁOŃSKA Aneta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 45.74 | HENDRYK Wiktoria | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 4 | 47.23 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 47.30 | JAKUBOWSKA Karolina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 4 | 47.71 | LIBAN Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 4 | 48.55 | GORCZYCA Wiktoria | MKL Lider Malbork | 1997 | U16 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz | 5 | |||||||||
7 | s | 4 | 49.69 | BABIŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 48.02 | PODOLSKA Olimpia | KUKS Remus Kościerzyna | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 48.69 | SZEWCZYK Daria | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 48.95 | LASKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 50.72 | KASZUBOWSKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 56.82 | DUNST Klaudia | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.76 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | Sen | PM | I | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 56.59 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 58.08 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.79 | WIŚNIEWSKA Magdalena | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:41.75 | SZACHTA Marta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0722/12 | 2016 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 1:43.11 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:43.29 | JAGIELSKA Marta | MKL Lider Malbork | 1996 | U16 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz | Z/1627/12 | 2012 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 1:43.84 | GLANDER Sandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:46.11 | LYPP Justyna | KKL Rodło Kwidzyn | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:46.20 | LABUDA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:47.27 | OPENKOWSKA Dagmara | LLKS Smętowo Graniczne | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:46.31 | KLIN Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:47.56 | ZWARA Weronika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:48.05 | BERENT Agata | LLKS Smętowo Graniczne | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:50.12 | PÓŁCZYŃSKA Karolina | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:50.58 | WENIG Paula | LKB im. Braci Petk Lębork | 1996 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0198/13 | 2013 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 1:53.79 | KSIĘŻOPOLSKA Iwona | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:00.55 | GUZMAN Dominika | KUKS Remus Kościerzyna | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 1:48.04 | NIEĆKO Martyna | KS Wejher Wejherowo # | 1997 | U16 | PM | V | ROLBIECKI Zbigniew # | Z/0697/13 | 2015 | 2 | |||||||
2 | s | 3 | 2:00.86 | PAŁUBICKA Regina | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:02.61 | STRUPIŃSKA Natalia | LKB im. Braci Petk Lębork | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0421/13 | 2020 | BEZ | |||||||
4 | s | 3 | 2:03.45 | KURS Paulina | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:03.77 | MOSTOWSKA Agnieszka | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:11.47 | GRABAS Justyna | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:13.38 | MAKOWSKA Maria | SKL Filippides Starogard Gdański | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:35.66 | KARCZMARCZYK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:38.74 | KOSTYRKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 1:46.94 | SARNOWSKA Anita | MKS Truso Elbląg | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 1:47.77 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 1:54.13 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U14 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | ||||||
6 | s | 4 | 1:56.42 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 1:57.10 | KOSTKA Natalia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 1:58.38 | ZIELIŃSKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 1997 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
9 | s | 4 | 2:01.75 | WENIG Angelika | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 5 | 1:50.50 | WOLSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U14 | ZP | -- | B.D. # | 4 | |||||||||
2 | s | 5 | 1:55.11 | PUSTUŁKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 1:55.19 | KIELBRATOWSKA Patrycja | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U14 | PM | -- | PETKA Lucyna # | Z/1525/14 | 2018 | BEZ | |||||||
4 | s | 5 | 1:55.71 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 5 | 1:56.20 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 5 | 1:56.59 | KIEJZIK Marta | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 1:56.61 | GOŁĘBIEWSKA Róża | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 5 | 1:59.52 | FIJAŁ Amelia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | s | 5 | 2:05.21 | DUŁAK Ewelina | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 5 | 2:07.42 | TALAŚKA Anna | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 5 | 2:16.15 | STUPIŃSKA Mariola | LKB im. Braci Petk Lębork | 1999 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0548/16 | 2018 | BEZ | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:03.89 | CZAPIEWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:04.40 | DIAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1997 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/0051/13 | 2019 | ||||||||
3 | s | 1 | 3:06.98 | PRZYBYSZEWSKA Paulina | LKS Jantar Ustka | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:07.30 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:13.35 | SAZON Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:15.40 | KUFTA Daria | LLKS Smętowo Graniczne | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:16.98 | STERANKA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:18.49 | NITZKA Sabina | UKS Wiking Rychnowy | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:19.37 | WOSZCZYK Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U14 | PM | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:24.71 | ELWART Klaudia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:38.16 | TUR Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:44.32 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:54.01 | OSSOWSKA Magdalena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:59.69 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 3:03.34 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:04.52 | RATKOWSKA Zuzanna | niest. Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:06.71 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U18 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek # | Z/9190/21 | 2021 | ||||||||
6 | s | 2 | 3:17.23 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.23 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U16 | PM | +2.1 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 16.15 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +2.1 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 18.80 | SZOK Katarzyna | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U16 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.71 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | Sen | PM | -0.4 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.83 | KUŹNICKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | -0.4 | III | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.99 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 47.71 | PÓLKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 50.31 | ŚWIECZKOWSKA Katarzyna | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 53.76 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 54.16 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 49.93 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 52.94 | SZOK Katarzyna | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 53.20 | MARCHUT Wioletta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 50.10 | ŁADA Alicja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 51.72 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 54.61 | DRAB Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 55.09 | MILCZAREK Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.57 |
WILMA Roksana SCHUSTER Julianna MITAKIS Julia MUCZYŃSKA Julia |
MMKS Gdańsk | 1997 1997 1996 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 56.59 |
BABIŃSKA Alicja JABŁOŃSKA Aneta KASZUBOWSKA Klaudia WINIARSKA Dominika |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 1996 1997 1997 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | SŁOWIK Anna | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | ZAKRZEWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.45 | KŁOS Maria | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.35 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | III | RETYK Sławomir | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 1.35 | DASZKOWSKA Kamila | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.25 | KUBISZEWSKA Emanuela | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice # | 1996 | U16 | SL | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | NIEWIADOMSKA Aleksandra | WKS Flota Gdynia | 1995 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.60 | STAROSZCZYK Magdalena | KL Gdynia # | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 3.40 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.20 | MIKOŁAJCZAK Karolina | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.60 | PYZIK Marta | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.10 | JASIŃSKA Katarzyna | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.39 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | +1.5 | III | # | |||||||||
1 | f | 1 | 5.68 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +1.9 | II | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 5.28 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 5.52 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U23 | PM | +1.2 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.86 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.43 | GRZEGORZEWSKA Daria | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +1.1 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.19 | STARZYŃSKA Julia | UKS Jedynka Bytów | 1996 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.33 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | Sen | PM | +1.9 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.14 | DASZKOWSKA Kamila | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.07 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -0.5 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.85 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | +2.0 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.05 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.05 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | 0.0 | IV | # | |||||||||
8 | f | 1 | 4.90 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +1.1 | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
9 | f | 1 | 4.76 | GRUBBA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.7 | -- | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.43 | ANDRYSIAK Kornelia | KKB Starogard Gdański # | 1995 | U18 | PM | +1.0 | -- | # | |||||||||
11 | f | 1 | 4.38 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
12 | f | 1 | 4.33 | CIROCKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.12 | DMOWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U14 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.89 | PERKA Nataly | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +0.9 | -- | WRZOSEK Zbigniew | BEZ | ||||||||
15 | f | 1 | 3.86 | GOŁUŃSKA Żaneta | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -0.3 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 3.59 | SZULTKA Martyna | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.66 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U16 | PM | II | RETYK Sławomir | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 10.76 | GĄDEK Agata | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.54 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.94 | BIAŁA Monika | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.44 | SKIERSKA Joanna | KL Gdynia | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.28 | WALECZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 8.86 | RUDNIK Kamila | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.71 | POLANOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 8.50 | WALTER Sara | SKLA Sopot | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 8.40 | GROCHALSKA Patrycja | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.23 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.98 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.95 | RINK Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.63 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 7.63 | GOLLA Natalia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 7.56 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 7.49 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
18 | f | 1 | 7.48 | KOSYN Klaudia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 7.11 | WOJACZEK Nikola | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.67 | ZABROCKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1995 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.59 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 7.93 | STASZCZAK Maria | KL Gdynia | 1995 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.61 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.36 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 32.76 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U16 | PM | IV | RETYK Sławomir | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 32.03 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 30.58 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 27.63 | GROCHALSKA Patrycja | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.80 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 26.70 | KOSYN Klaudia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 26.36 | GAFFKE Chantale | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 25.85 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U14 | PM | V | |||||||||||
11 | f | 1 | 25.71 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
12 | f | 1 | 25.32 | GĄDEK Agata | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
13 | f | 1 | 23.79 | RUDNIK Kamila | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 21.06 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 20.71 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 18.60 | GOLLA Natalia | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 18.53 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 16.01 | SIERADZKA Liwia | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 28.84 | WDOWIAREK Honorata | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 25.87 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | -- | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.71 | WEDEŁ Luiza | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 34.91 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 31.17 | KOKOSZYŃSKA Ewa | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 30.98 | URMANIN Martyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 25.52 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 23.29 | MARCHUT Wioletta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 22.40 | TRUN Alicja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.83 | WDOWIAREK Honorata | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.28 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 47.05 | MADEJCZYK Barbara | LKS Jantar Ustka | 1976 | Masters | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 36.15 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U16 | PM | III | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 39.65 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | II | B.D. # | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 35.43 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 36.50 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | Sen | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 31.55 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U14 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 35.23 | BIAŁA Monika | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 21.37 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U14 | PM | -- | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
5 | f | 1 | 34.84 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 14.61 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 33.10 | SKONIECZNA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 29.92 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 29.29 | OSTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | WALCZAK Leszek # | Z/1394/13 | 2024 | 1 | |||||||
9 | f | 1 | 26.58 | SZYCA Sabina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 26.10 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 23.16 | WINIARSKA Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 22.12 | WALECZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 21.84 | KOKOSZYŃSKA Ewa | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17:13.38 | STANKIEWICZ Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 17:18.34 | KOBIEROWSKA Anna | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 20:59.43 | RINK Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.96 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1987 | Sen | KP | +2.6 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.00 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U20 | ZP | +2.6 | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | |||||||
3 | s | 1 | 11.11 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +2.6 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.24 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U20 | PM | +2.6 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.40 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | +2.6 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 11.54 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +2.6 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 12.08 | RADZISZEWSKI Adam | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | +2.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.39 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | +1.1 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 11.64 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.1 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 11.69 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +1.1 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 11.73 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U20 | PM | +1.1 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 11.86 | TUREK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.1 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 11.93 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.1 | IV | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | ||||||
7 | s | 2 | 11.97 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.1 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.84 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.3 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 11.88 | KOWALCZYK Artur | MMKS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.13 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.20 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U18 | PM | +1.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 3 | 13.73 | FRYCZ Łukasz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.28 | DIAK Mateusz | SKLA Słupsk | 1991 | U23 | PM | +1.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 4 | 12.46 | WEIER Sebastian | UKS Jedynka Bytów | 1998 | U14 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.45 | BIELANG Seweryn | SKLA Sopot | 1998 | U14 | PM | +1.3 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 14.39 | KRZYŻOPOLSKI Mariusz | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.95 | WALENTUKIEWICZ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.33 | DURYCH Maciej | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +0.9 | V | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.64 | MIENTKI Bartłomiej | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +0.9 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.87 | KLEIN Łukasz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +0.9 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 1 | 13.27 | PERCZAK Krzysztof | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 13.40 | BŁASZCZYK Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.74 | WOSIŃSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | +2.6 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.05 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U16 | WN | +2.6 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.46 | GIERWATOWSKI Maciej | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.69 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +2.5 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.10 | JABŁOŃSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.5 | IV | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.87 | DĘBCZAK Bartłomiej | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | +2.5 | -- | # | |||||||||
4 | e | 3 | 12.90 | BOROŃ Zbigniew | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 12.95 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +2.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | e | 4 | 12.10 | WANTA Sebastian | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.36 | ZIĘTKOWSKI Kacper | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | +1.4 | V | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.70 | DĄBROWSKI Adam | UKS Jedynka Bytów | 1996 | U16 | PM | +1.4 | V | ||||||||||
4 | e | 4 | 12.76 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | NAWROCKI Dariusz # | BEZ | ||||||||
5 | e | 4 | 12.76 | ROMANOWSKI Adrian | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 14.24 | BUJAK Paweł | UKS Jedynka Bytów | 1997 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.69 | WOSIŃSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | +1.8 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.75 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.8 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.09 | WALENTUKIEWICZ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.10 | WANTA Sebastian | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.29 | DURYCH Maciej | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +1.8 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.32 | JABŁOŃSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +1.8 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 12.52 | ZIĘTKOWSKI Kacper | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | +1.8 | V | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.69 | MIENTKI Bartłomiej | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | +1.8 | V | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.15 | ZIĘTKOWSKI Kacper | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.17 | MILER Dawid | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U16 | PM | V | ELWART Roman # | Z/1163/13 | 2021 | 4 | |||||||
3 | s | 1 | 43.15 | PASZKO Wojciech | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 44.18 | MACHALEWSKI Marcin | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 41.55 | BAZALIN Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 42.21 | KLIMCZAK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 44.54 | PALIWODA Robert | UKS Lipusz | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 38.47 | FROELKE Krystian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.22 | RACHWAŁ Tobiasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 39.47 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 39.53 | SOKÓŁ Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 38.99 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 39.09 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 4 | 40.32 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 4 | 41.52 | WEIER Sebastian | UKS Jedynka Bytów | 1998 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 4 | 51.99 | MODRZEJEWSKI Błażej | UKS Lipusz | 1999 | U14 | PM | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.42 | WOŹNIAK Piotr | SKLA Sopot | 1991 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 50.02 | JEROMIN Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 50.53 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | III | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 50.75 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 51.67 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 58.54 | CZECHOLEWSKI Rafał | KKB Starogard Gdański # | 1995 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 51.31 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 52.41 | BORYŁO Mateusz | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska | 1995 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 53.94 | GODLEWSKI Damian | MKS Truso Elbląg | 1994 | U18 | WN | IV | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.38 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka # | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:28.75 | KOTŁOWSKI Patryk | GKS Żukowo | 1996 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof | Z/0719/12 | 2014 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 1:29.51 | DUCHNOWSKI Adam | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:30.03 | WYSOCKI Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:31.09 | DYS Marcin | LKS Jantar Ustka | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:33.08 | GÓRSKI Mateusz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1996 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/0199/13 | 2015 | BEZ | |||||||
7 | s | 1 | 1:38.02 | BUŁAJ Rafał | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:43.93 | POŁOM Jan | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:32.69 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:34.98 | CZUBKOWSKI Damian | GUKS Asy Dywity | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:37.72 | SOBIERAJSKI Karol | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:39.27 | OBUCHOWICZ Krystian | GUKS Asy Dywity | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:41.72 | BILSZTA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:59.20 | STOINSKI Robert | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 1:24.80 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:26.35 | KRZYŻANOWSKI Patryk | SKLA Sopot | 1995 | U18 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:34.87 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U14 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol | 3 | |||||||||
4 | s | 3 | 1:37.33 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U14 | PM | V | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 3 | 1:40.33 | NADOLNY Wojciech | MKL Lider Malbork | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:40.77 | JEDWABNIK Dawid | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | BEZ | |||||||||
7 | s | 3 | 1:58.39 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 3 | 2:03.77 | JACKOWSKI Piotr | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U14 | PM | -- | PETKA Lucyna # | Z/1524/14 | 2022 | BEZ | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:49.55 | KUNC Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | IV | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0519/13 | 2021 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:50.09 | WILKOWSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:51.27 | OBECNY Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:54.53 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:56.11 | KLAWIKOWSKI Damian | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:56.97 | SOWIŃSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | V | B.D. # | Z/0520/12 | 2023 | ||||||||
7 | s | 1 | 2:58.19 | LISOWSKI Dominik | LKS Zantyr Sztum # | 1998 | U14 | PM | V | GODLEWSKI Łukasz | 3 | |||||||||
8 | s | 1 | 2:58.52 | WIRKUS Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:02.31 | ANDRUSZYŃSKI Maciej | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:05.46 | KAMIŃSKI Filip | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:08.09 | JASKULSKI Szymon | SKL Filippides Starogard Gdański | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:08.61 | PŁOWY Jakub | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:08.64 | MROŻEK Filip | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:16.22 | RZEPA Mateusz | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | s | 1 | 3:17.55 | RAZUMIENKO Patryk | UKS Jedynka Reda | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | s | 1 | 3:25.90 | CHMURA Krystian | RKS Rumia # | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:36.12 | PEK Daniel | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1991 | U23 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/3509/11 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 2:55.90 | KONOPSKI Kacper | MKS Truso Elbląg | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:57.35 | OSTASZEWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/5023/11 | 2012 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 3:03.74 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:25.97 | WOLANIN Mateusz | UKS Wiking Rychnowy | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:13.74 | ZAPOLSKI Piotr | WKS Flota Gdynia | 1990 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:17.61 | LEMAŃSKI Jakub | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:20.18 | ROBAK Wojciech | WKS Flota Gdynia | 1991 | U23 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:20.65 | BRAUN Wojciech | LLKS Smętowo Graniczne | 1995 | U18 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol | Z/0820/11 | 2013 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 4:48.39 | KASPEREK Patryk | KKB Starogard Gdański # | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:00.78 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U16 | PM | III | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 6:02.41 | SERAFINOWSKI Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:04.80 | KOPECKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 6:05.52 | JOST Zbigniew | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 6:10.09 | ZAWADZKI Sebastian | GKS Żukowo | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 6:19.70 | FLORCZYŃSKI Łukasz | SKS Sokół Malbork # | 1996 | U16 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | Z/1629/12, Z/1629/12 | , 2014 | BEZ | |||||||
7 | s | 1 | 6:32.17 | GUZOWSKI Denis | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0637/12 | 2024 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 6:32.93 | DZIENNIAK Mikołaj | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 6:35.39 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | |||||||||
10 | s | 1 | 7:10.10 | STRUPIŃSKI Adam | LKB im. Braci Petk Lębork | 1996 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1860/12 | 2013 | BEZ | |||||||
11 | s | 1 | 7:16.63 | LASS Adrian | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.90 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +2.5 | III | B.D. | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 16.18 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | +2.5 | III | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | ||||||
3 | s | 1 | 17.02 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | +2.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 17.35 | SZPRENIEC Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.5 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 17.66 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +2.5 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 18.67 | LIPIŃSKI Oliwer | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 18.79 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 21.91 | KULIK Piotr | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +2.5 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.62 | GRUDKA Marcin | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U18 | PM | +2.0 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 16.21 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 15.24 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.46 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.85 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 41.55 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.85 | DUCHNOWSKI Adam | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 47.00 | LIPIŃSKI Oliwer | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.84 | KULIK Piotr | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.54 | DYBOWSKI Robert | KS Wejher Wejherowo | 1996 | U16 | PM | -- | WALCZAK Mariusz | Z/0855/12 | 2012 | 4 | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.19 |
JAKUBEK Patryk SOKÓŁ Paweł RACHWAŁ Tobiasz WOSIŃSKI Damian |
ULKS Talex Borzytuchom | 1997 1996 1996 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 49.11 |
DURYCH Maciej BESTFAL Paweł WOŹNIAK Patryk WALENTUKIEWICZ Mikołaj |
KL Lechia Gdańsk | 1996 1996 1996 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 49.73 |
ROMANOWSKI Adrian WELTROWSKI Piotr DĘBCZAK Bartłomiej KLEIN Łukasz |
SKLA Sopot | 1996 1996 1997 1996 |
U16 | POM | -- |
CZAJA Bogdan B.D. |
BEZ BEZ |
|||||||||
4 | s | 1 | 50.28 |
DĄBROWSKI Adam KULIK Piotr WEIER Sebastian BUJAK Paweł |
UKS Jedynka Bytów | 1996 1996 1998 1997 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 50.78 |
FROELKE Krystian BAZALIN Daniel KLIMCZAK Damian STOJAK Damian |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 1997 1997 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.75 | NUSZEL Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | HINC Radosław | SKLA Sopot # | 1994 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | SOWA Jakub | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.90 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U23 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | MOTYLIŃSKI Damian | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | FLAK Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.60 | CZEKAŁA Piotr | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | KIELBRATOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.50 | BOROWICZ Maciej | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.90 | DELIŃSKI Igor | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 3.40 | NACZKE Krystian | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U18 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 3.40 | MOLENDA Arkadiusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U18 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.80 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 2.60 | JAGNOW Łukasz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 3.20 | PILC Damian | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.10 | BUI MINH Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.28 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.6 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.27 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U23 | KP | +1.1 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.07 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 7.10 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | +0.6 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.67 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.46 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.5 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.58 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +1.4 | -- | B.D. | 1 | ||||||||
4 | f | 1 | 6.31 | LIGUZ Benjamin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U18 | PM | +1.6 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 5.51 | WOŹNIAK Patryk | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.01 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +1.6 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.08 | WELTROWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.0 | -- | CZAJA Bogdan # | BEZ | ||||||||
6 | f | 1 | 5.89 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U20 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.01 | OSTROWSKI Michał | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.42 | STANIUK Mateusz | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.79 | NARLOCH Grzegorz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.2 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 4.90 | KAMIŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.43 | URBAŃSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.26 | FRYCZ Łukasz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.43 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 13.27 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 8.23 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 11.63 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.88 | WIŚNIEWSKI Mateusz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.82 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.55 | PEK Klaudiusz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | V | B.D. | 5 | |||||||||
6 | f | 1 | 10.30 | KOPROWSKI Wojciech | SKLA Sopot | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.64 | OSIŃSKI Marek | SKLA Słupsk | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 9.19 | KONSTANTY Kacper | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.15 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.27 | WIŚNIEWSKI Mateusz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 39.65 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 39.35 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 32.83 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U14 | PM | V | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 32.10 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 31.27 | ZIELIŃSKI Mikołaj | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 30.95 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 29.75 | KOWALSKI Kamil | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 25.58 | GÓRNY Mariusz | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 25.15 | GILLMEISTER Oskar | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 24.15 | ZALEWSKI Michał | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 18.47 | SKRZOSKA Jakub | MKS Sambor Tczew | 1997 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.20 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | B.D. | 1 | |||||||||
1 | f | 1 | 58.66 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 34.01 | KRĘCKI Krzysztof | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 49.73 | FLAK Gracjan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 19.32 | FLAK Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.61 | WRÓBEL Szymon | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 56.46 | STOJAK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 45.11 | GAWINA Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 43.95 | LIPSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.91 | GÓRNY Mariusz | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 37.05 | GILLMEISTER Oskar | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 36.96 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
8 | f | 1 | 34.84 | NARLOCH Piotr | SKLA Sopot | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 31.51 | MIROWICZ Dominik | UKS Lipusz | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 30.92 | GLAZA Przemysław | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 30.64 | KONSTANTY Kacper | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 73.52 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 61.80 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | U23 | PM | II | MICHALSKI Henryk | Z/2503/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | f | 1 | 43.57 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 38.02 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.01 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 33.04 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | V | B.D. | 1 | |||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24:45.86 | MATUSZEWSKI Adrian | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/4784/11 | 2015 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 26:58.66 | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 27:14.25 | PIETKIEWICZ Paweł | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/1818/12 | 2012 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 31:43.17 | MAŁAGOWSKI Adam | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1862/12 | 2015 | 3 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.6509809494019 sekund |