Poznań 11 - 12.06.2016 Mistrzostwa Okręgu U18 & U20 2016 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.80 | BUTKIEWICZ Anna | LKS Lubusz Słubice | 1999 | U18 | LB | -1.1 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 26.08 | KŁODAWSKA Karina | AZS Łódź # | 1996 | U23 | LD | -1.1 | II | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 26.15 | ŚWIERCZYŃSKA Daria | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | -1.1 | II | B.D. | 2 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 26.22 | PANEK Angelika | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | -1.1 | II | BIEDERMANN Roman | Z/1324/13 | 2024 | 2 | |||||
5 | 5 | s | 1 | 26.61 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | -1.1 | III | # | ||||||||
6 | 7 | s | 1 | 27.07 | MICHALSKA Jagoda | KS Gwardia Piła | 1994 | U23 | WP | -1.1 | III | |||||||||
1 | 6 | s | 2 | 26.75 | MRUGALSKA Nikola | LUKS Orkan Września # | 2002 | U16 | WP | -0.6 | III | CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej # | , Z/0922/16 | , 2021 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 2 | 27.82 | LISEK Martyna | KS Energetyk Poznań | 2001 | U16 | WP | -0.6 | IV | # | ||||||||
3 | 9 | s | 2 | 28.43 | KLIMACKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U23 | WP | -0.6 | -- | JAGACIAK Jarosław B.D. # | Z/0938/12 | 2024 | 2 | |||||
4 | 10 | s | 2 | 29.84 | TOMASZEWSKA Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U16 | WP | -0.6 | V | CHMIELARZ Lucyna # | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 31.98 | SUCHY Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U14 | WP | -0.6 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 25.37 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -0.6 | II | B.D. # | ||||||||
2 | 2 | s | 3 | 27.07 | ZIELNIEWICZ Aleksandra | SL Olimpia Poznań | 1998 | U20 | WP | -0.6 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 3 | 27.21 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | -0.6 | III | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | |||||
4 | 4 | s | 3 | 28.43 | SZCZEPANEK Julia | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U20 | WP | -0.6 | IV | WALCZAK Marek B.D. | Z/0843/15 | 2017 | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 29.23 | BASIŃSKA Kinga | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | -0.6 | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1417/14 | 2018 | 3 | |||||
6 | 6 | s | 3 | 29.97 | JARZYŃSKA Julia | SL Olimpia Poznań | 1998 | U20 | WP | -0.6 | -- | |||||||||
7 | 7 | s | 3 | 30.99 | STEMPNIAK Marta | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U20 | WP | -0.6 | -- | |||||||||
8 | 8 | s | 3 | 31.59 | LUPA Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | -0.6 | -- | ZWIRN Krystyna | Z/1418/14 | 2018 | BEZ | |||||
1 | 1 | s | 4 | 24.84 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U18 | KP | -1.5 | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 25.45 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U18 | WP | -1.5 | II | |||||||||
3 | 3 | s | 4 | 25.66 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -1.5 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | ||||||
4 | 6 | s | 4 | 27.83 | MICHALSKA Oliwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -1.5 | IV | JAGACIAK Jarosław | Z/1941/17 | 2024 | 3 | |||||
5 | 8 | s | 4 | 28.31 | POKRZYWNIAK Adrianna | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -1.5 | IV | |||||||||
6 | 11 | s | 4 | 30.68 | JAJCZYK Marta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -1.5 | -- | # | ||||||||
1 | 4 | s | 5 | 27.35 | ŚCIERNICKA Angelika | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | -0.7 | IV | PUJDAK Andrzej | Z/1814/16 | 2018 | 3 | |||||
2 | 5 | s | 5 | 27.46 | HOFMAN Maria | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -0.7 | IV | # | ||||||||
3 | 7 | s | 5 | 28.29 | KUSA Gabriela | SL Olimpia Poznań | 2000 | U18 | WP | -0.7 | IV | |||||||||
4 | 9 | s | 5 | 28.94 | LULKA Jagoda | OŚ AZS Poznań | 1999 | U18 | WP | -0.7 | -- | |||||||||
5 | 10 | s | 5 | 29.95 | GARSTKA Antonina | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U18 | WP | -0.7 | -- | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 2:20.79 | OBST Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | III | # | |||||||||
2 | 4 | s | 1 | 2:21.17 | WIEDERA Dominika | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 5 | s | 1 | 2:23.32 | MESZYŃSKA Anna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 9 | s | 1 | 2:30.70 | FRYDRYSZAK Karolina | UKS Jedynka Gostyń | 2000 | U18 | WP | IV | SADOWSKI Waldemar | Z/1460/15 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 10 | s | 1 | 2:34.19 | GORCZYŃSKA Michalina | MKS Gniezno | 1999 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/4285/15 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | 11 | s | 1 | 2:35.94 | DUFFY Ewelina | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
7 | 13 | s | 1 | 2:39.84 | ŚLUGAJ Klaudia | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
8 | 14 | s | 1 | 3:03.91 | KUJAWA Weronika | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:18.76 | STAŃCZAK Weronika | UKS Jedynka Gostyń | 2001 | U16 | WP | III | SADOWSKI Waldemar # | Z/1456/15 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:19.22 | MATUSZCZAK Michalina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | III | ||||||||||
3 | 6 | s | 2 | 2:24.82 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U14 | SL | III | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 2 | 2:29.64 | KRAJEWSKA Hanna | PLKS Gwda Piła | 2002 | U16 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # | Z/0946/16 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
5 | 8 | s | 2 | 2:29.87 | RASIŃSKA Halina | OŚ AZS Poznań | 2001 | U16 | WP | IV | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0712/15 | 2024 | |||||||
6 | 12 | s | 2 | 2:36.34 | BĄK Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | -- | # | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:37.53 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | 602 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:44.11 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | 527 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 2:44.95 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | 517 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 2:45.65 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | LDK! | 510 | ||||||||
w | 1 | DNF | SZAFRAŃSKA Estera | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | -- | 0 | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:45.62 | POGODA Kamila | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1999 | U18 | LB | III | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:49.96 | GARASZ Magdalena | SL Olimpia Poznań | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:57.06 | WIEDERA Dominika | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:05.33 | PUCEK Maria | UKS Dąb Suchy Las # | 2000 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 5:07.58 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | IV | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 5:14.13 | BĄK Daria | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 5:17.41 | GORCZYŃSKA Michalina | MKS Gniezno | 1999 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/4285/15 | 2018 | BEZ | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 5:22.99 | STARKOWSKA Klaudia | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 5:34.09 | BĄK Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | -- | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 5:56.95 | DĄBROWSKA Paulina | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U23 | WP | -- | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:31.81 | BARANIAK Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:45.14 | KAŹMIERCZAK Weronika | LKS OSiR Pleszew | 1998 | U20 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 10:54.73 | GARASZ Magdalena | SL Olimpia Poznań | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 11:07.55 | BĄK Daria | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 11:11.60 | SZYMAŃSKA Wioletta | LKS OSiR Pleszew | 1997 | U20 | WP | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 11:13.93 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | IV | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 11:30.74 | STARKOWSKA Klaudia | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | IV | LDK! | |||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 63.83 | KOWAL Weronika | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | B.D. BIEDERMANN Roman | , Z/0523/13 | , 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 68.54 | TARCZEWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 69.90 | ANTONIUK Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 71.95 | BASIŃSKA Kinga | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1417/14 | 2018 | 3 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 77.70 | USIK Aleksandra | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U20 | DS | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 80.25 | LUPA Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | -- | ZWIRN Krystyna | Z/1418/14 | 2018 | BEZ | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 63.89 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | |||||||
2 | 3 | s | 2 | 67.03 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 4 | s | 2 | 67.51 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | III | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
4 | 5 | s | 2 | 67.73 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | III | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | |||||||
5 | 8 | s | 2 | 68.50 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | III | B.D. # | LDK! | ||||||||
6 | 12 | s | 2 | 72.59 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 3 | 66.22 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | III | # | |||||||||
2 | 6 | s | 3 | 67.97 | KURKOWIAK Sandra | LKS OSiR Pleszew | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 7 | s | 3 | 68.04 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | III | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | |||||||
4 | 9 | s | 3 | 69.64 | KUPCZYK Ewa | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | IV | B.D. | |||||||||
5 | 10 | s | 3 | 70.31 | LISIECKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
6 | 11 | s | 3 | 72.59 | STASZAK Anna | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U18 | WP | IV | LDK! | |||||||||
7 | 13 | s | 3 | 74.42 | HOFMAN Marta | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:12.52 |
A O KOWAL Weronika REYER Ksenia SZCZEPANEK Julia |
KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 1997 1997 1998 |
U20 | WLP | -- |
B.D. BIEDERMANN Roman WALCZAK Michał WALCZAK Marek B.D. |
, Z/0523/13 Z/1128/14 Z/0843/15 |
, 2024 2024 2017 |
1 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:13.57 |
HOFMAN Maria HOFMAN Marta LISIECKA Maria ZABOROWSKA Magdalena |
SL Olimpia Poznań | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | WLP | -- |
|
|||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:26.84 |
JAŚKOWIAK Michalina ANTCZAK Agata ZAWISŁA Joanna ZEIDLER Paulina |
UKS Przełaj Żerków | 1999 2000 2000 2000 |
U18 | WLP | -- |
|
|||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.43 | MRUGALSKA Nikola | LUKS Orkan Września # | 2002 | U16 | WP | 0.0 | II | CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej # | , Z/0922/16 | , 2021 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 4.32 | BUCZKOWSKA Anastazja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U14 | WP | +0.2 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.21 | SMOCZYK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U16 | WP | +0.8 | -- | CHMIELARZ Lucyna # | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 5.34 | REYER Ksenia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1997 | U20 | WP | +0.1 | III | WALCZAK Michał | Z/1128/14 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 5.07 | CIACHURSKA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U20 | WP | +0.4 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 5.04 | SOBKOWSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U20 | WP | +0.3 | IV | |||||||||
1 | 1 | f | 3 | 5.50 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U18 | WP | -0.1 | II | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 3 | 5.37 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | 0.0 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 3 | 5.07 | KUŚWIK Magdalena | UKS 12 Kalisz | 2000 | U18 | WP | -0.6 | IV | # | ||||||||
4 | 4 | f | 3 | 5.03 | GRZEGOROWSKA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2000 | U18 | WP | +0.5 | IV | # | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5.12 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +0.7 | III | 592 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 4.88 | SZAFRAŃSKA Estera | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | +0.9 | IV | 527 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 4.84 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | +0.6 | IV | # | 516 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 4.16 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +0.6 | -- | LDK! | 345 | |||||||
5 | 5 | w | 1 | 4.14 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | +0.2 | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | 340 | |||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 60.85 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 49.79 | FORYSIAK Aleksandra | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 48.92 | SKORUPIŃSKA Marta | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 41.95 | WYBIERAŁA Beata | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 39.88 | SZCZEPAŃSKA Stella | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U18 | LB | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 39.26 | PODYMA Daria | WKS Śląsk Wrocław | 1999 | U18 | DS | IV | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 37.15 | SIWICKA Barbara | LLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | IV | RÓŻYCZKA Marek | Z/1751/16 | 2018 | 2 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 34.14 | KARKOSZKA Elżbieta | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 42.51 | KOMISARCZYK Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | III | B.D. | |||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 60.64 | KACZMAREK Marika | KKL Kielce # | 1996 | U23 | SK | M | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1130/12 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 60.43 | ŁEPKOWSKA Kinga | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | M | B.D. | 1 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 53.58 | ZYCER Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/1011/13 | 2018 | 1 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 49.56 | KORDYKIEWICZ Marta | LLKS Pomorze Stargard # | 1996 | U23 | ZP | I | B.D. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # | , Z/1106/12 | , 2019 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 47.19 | OCIEPA Barbara | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | II | RÓŻYCZKA Marek | Z/1010/13 | 2018 | 2 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 31.02 | MUCHAJER Paulina | UKS Achilles Leszno | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
Oszczep (400) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 31.07 | TYCZYŃSKA Michalina | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U14 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. # | Z/1339/16 | 2023 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.46 | TYCZYŃSKA Zuzanna | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U14 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof # | Z/1340/16 | 2023 | 4 | ||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.13 | CZACHOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | II | B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.33 | TADYSZAK Julia | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U18 | WP | III | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0870/15 | 2021 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.92 | KŁOSIŃSKA Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 30.31 | RYBSKA Daniela | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 24.31 | NAWROT Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 22.12 | MARKIEWICZ Katarzyna | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 23.75 | REMUS Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 30.88 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | 493 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 28.52 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | 449 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 23.10 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | LDK! | 347 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 20.24 | SZAFRAŃSKA Estera | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | -- | 293 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 19.76 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | 284 | ||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.46 | GRONOWSKA Angelika | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | II | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.25 | CHUDA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | III | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.87 | FRAJER Aleksandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1420/14 | 2018 | 1 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.51 | JERZYNIAK Anna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U20 | WP | -- | ||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4187 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4019 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 3078 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 2892 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 2537 | SZAFRAŃSKA Estera | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 21.81 | WAŚCIŃSKI Przemysław | WKS Śląsk Wrocław # | 1995 | U23 | DS | -0.1 | I | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.12 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | -0.1 | II | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 22.58 | WRÓBEL Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1996 | U23 | WP | -0.1 | II | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 23.29 | PAWELCZAK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U23 | WP | -0.1 | III | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 24.41 | ZAWADZKI Bartosz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U16 | WP | -0.1 | V | # | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 26.50 | NIEDBALSKI Grzegorz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U16 | WP | -0.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 21.94 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | -1.3 | II | B.D. | Z/0387/14 | 2022 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 21.98 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -1.3 | II | # | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 22.66 | MILIŃSKI Mikołaj | MKS Juvenia Puszczykowo | 1997 | U20 | WP | -1.3 | II | |||||||||
1 | 4 | s | 3 | 23.42 | RODZIAK Łukasz | SL Olimpia Poznań | 1998 | U20 | WP | -0.5 | III | |||||||||
2 | 5 | s | 3 | 24.18 | KRAJKA Jan | UKS Achilles Leszno # | 1998 | U20 | WP | -0.5 | IV | |||||||||
3 | 6 | s | 3 | 24.37 | RUTA Bartosz | UKS Halszka Szamotuły | 1998 | U20 | WP | -0.5 | IV | ŚWIST Jerzy | Z/0800/14 | 2016 | 3 | |||||
4 | 7 | s | 3 | 24.52 | MARCINKOWSKI Dominik | LKS Sana Kościan | 1998 | U20 | WP | -0.5 | -- | TALIKADZE Roman | Z/2412/15 | 2018 | 3 | |||||
5 | 8 | s | 3 | 25.38 | KACZMAREK Wojciech | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | -0.5 | -- | |||||||||
1 | 2 | s | 4 | 23.30 | GRZEGOROWSKI Christian | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | -0.9 | III | |||||||||
2 | 3 | s | 4 | 23.40 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -0.9 | III | |||||||||
3 | 4 | s | 4 | 23.54 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U18 | WP | -0.9 | III | |||||||||
4 | 5 | s | 4 | 23.71 | MICHAŁOWSKI Bartosz | UKS Achilles Leszno # | 1999 | U18 | WP | -0.9 | IV | |||||||||
5 | 7 | s | 4 | 24.02 | KRĘŻEL Dominik | OŚ AZS Poznań | 1999 | U18 | WP | -0.9 | IV | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/3374/18 | 2023 | ||||||
6 | 8 | s | 4 | 24.10 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | -0.9 | IV | B.D. # | ||||||||
1 | 1 | s | 5 | 22.90 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -1.2 | III | # | ||||||||
2 | 6 | s | 5 | 23.98 | IGNYŚ Arkadiusz | KS Energetyk Poznań | 2000 | U18 | WP | -1.2 | IV | # | ||||||||
3 | 9 | s | 5 | 24.56 | DOMAGALSKI Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -1.2 | -- | |||||||||
4 | 10 | s | 5 | 24.77 | MACHOŃSKI Jakub | MKL Jarocin # | 2000 | U18 | WP | -1.2 | -- | B.D. B.D. | Z/2384/16 | 2019 | ||||||
5 | 11 | s | 5 | 26.96 | KALINA Michał | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U18 | WP | -1.2 | -- | # | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 17 | s | 1 | 2:03.31 | ZAGACKI Szymon | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
2 | 25 | s | 1 | 2:07.85 | MAŃKOWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 26 | s | 1 | 2:08.01 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Gniezno | 2000 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/1159/16 | 2019 | 3 | ||||||
4 | 27 | s | 1 | 2:08.59 | MACIASZCZYK Bartosz | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 28 | s | 1 | 2:12.24 | DACHTERA Jan | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
6 | 29 | s | 1 | 2:15.63 | SARBAK Grzegorz | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 30 | s | 1 | 2:15.68 | MARCINIAK Jakub | UKS Jedynka Gostyń | 2000 | U18 | WP | -- | SADOWSKI Waldemar | Z/1228/16 | 2018 | 4 | ||||||
1 | 15 | s | 2 | 2:01.99 | KWAPISZEWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | III | # | |||||||||
2 | 16 | s | 2 | 2:02.41 | GULCZYŃSKI Marek | UKS Dąb Suchy Las # | 1999 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
3 | 19 | s | 2 | 2:04.91 | BOROWIK Przemysław | LUKS Orkan Września # | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 20 | s | 2 | 2:05.96 | MAŁECKI Kacper | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
5 | 22 | s | 2 | 2:06.44 | KOSTYSIAK Piotr | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
1 | 3 | s | 3 | 1:57.57 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 4 | s | 3 | 1:58.16 | WASIELEWSKI Sebastian | LKS Sana Kościan | 1999 | U18 | WP | III | TALIKADZE Roman | Z/1734/15 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | 5 | s | 3 | 1:58.36 | BĄK Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 7 | s | 3 | 1:59.28 | BOROWSKI Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U18 | WP | III | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/2413/15 | 2024 | |||||||
5 | 8 | s | 3 | 1:59.38 | WALCZAK Marcin | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
6 | 13 | s | 3 | 2:01.17 | GOSZCZYŃSKI Roch | OŚ AZS Poznań | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
7 | 18 | s | 3 | 2:04.13 | PRZYBYLAK Tomasz | OŚ AZS Poznań | 2001 | U16 | WP | IV | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0711/15 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 24 | s | 3 | 2:07.38 | DUDZIAK Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 1:55.70 | MANC Szymon | MKS Gniezno | 1995 | U23 | WP | II | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0943/12 | 2017 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 1:56.11 | RATAJCZAK Adrian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | II | ||||||||||
3 | 6 | s | 4 | 1:58.55 | ZDROJEWSKI Amadeusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | III | B.D. | |||||||||
4 | 9 | s | 4 | 1:59.46 | KORCZ Dawid | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U20 | WP | III | ||||||||||
5 | 10 | s | 4 | 1:59.58 | TUROWSKI Kamil | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U23 | WP | III | ||||||||||
6 | 11 | s | 4 | 1:59.93 | KLUPP Michał | OŚ AZS Poznań | 1993 | Sen | WP | III | ||||||||||
7 | 12 | s | 4 | 2:00.52 | POPKO Miłosz | SL Olimpia Poznań | 1994 | U23 | WP | III | ||||||||||
8 | 14 | s | 4 | 2:01.75 | SKIBIAK Kacper | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2000 | U18 | DS | III | SZAŁEK Andrzej # | Z/2602/15 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 21 | s | 4 | 2:06.25 | SIERSCHUŁA Bartosz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | IV | ||||||||||
10 | 23 | s | 4 | 2:07.25 | DZIUBA Filip | PLKS Gwda Piła | 2001 | U16 | WP | IV | WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | |||||||
s | 4 | DNF | BINIEK Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 2001 | U16 | WP | -- | # | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4:57.54 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U20 | WP | -- | 574 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 5:22.85 | OLBIŃSKI Adrian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | -- | 435 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 5:58.03 | PIĄTEK Przemysław | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U20 | WP | -- | 272 | |||||||||
1 | 1 | w | 2 | 4:55.52 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | -- | # | 586 | ||||||||
2 | 2 | w | 2 | 4:56.41 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 581 | ||||||
3 | 3 | w | 2 | 5:14.90 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | 477 | |||||||||
4 | 4 | w | 2 | 5:26.35 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | -- | 418 | |||||||||
5 | 5 | w | 2 | 5:56.42 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | 279 | |||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:01.06 | KUKUŁKA Daniel | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 9:03.61 | OLSZEWSKI Bartłomiej | UMKS Iskra Wolsztyn | 1994 | U23 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:14.15 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | III | B.D. | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 9:29.25 | CZYŻ Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 9:49.47 | POCZEWSKI Jan | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | IV | SZYMAŃSKI Andrzej | Z/4341/15 | 2021 | 3 | ||||||
s | 1 | DNF | KICKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 15.82 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | -0.8 | IV | # | 753 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 16.20 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | -0.8 | IV | 710 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 16.58 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -0.8 | -- | 669 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 16.79 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -0.8 | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 646 | |||||
5 | 5 | w | 1 | 17.67 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -0.8 | -- | 556 | ||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.37 | OLBIŃSKI Adrian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | -1.1 | III | 692 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 16.39 | PIĄTEK Przemysław | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U20 | WP | -1.1 | III | 689 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 18.39 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U20 | WP | -1.1 | -- | 487 | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 55.09 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.29 | KRUS Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/3164/15 | 2018 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.77 | WOJCIECHOWSKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 58.83 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba # | 2000 | U18 | DS | IV | B.D. B.D. # | Z/2601/15 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 61.60 | SIEJAK Tomasz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2001 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 55.02 | HAMPEL Ernest | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 55.68 | WYLĘGA Nikodem | LKS Orkan Ostrzeszów | 1998 | U20 | WP | II | B.D. NALEPA Marek # | , Z/1519/14 | , 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 57.20 | STAWNY Rafał | LUKS Orkan Września | 1996 | U23 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 62.48 | MACIEJEWSKI Artur | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | WEDEMAN Krzysztof | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:29.90 |
DROP Wojciech KORCZ Dawid MACIEJEWSKI Artur SIERSCHUŁA Bartosz |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 1997 1998 1998 |
U20 | WLP | -- |
|
|||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:30.18 |
NAWROT Mikołaj KOSTYSIAK Piotr WALCZAK Marcin SARNOWSKI Daniel |
SL Olimpia Poznań | 2000 1999 1999 1999 |
U18 | WLP | -- |
BYTNIEWSKI Szymon B.D. |
Z/0793/15 |
2024 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:31.94 |
BOROWSKI Dawid JANKOWSKI Tomasz RYCHTER Przemysław LOSY Bartosz |
KS Stal Ostrów Wlkp. | 1999 1999 1999 1999 |
U18 | WLP | -- |
WOSIEK Jacek B.D. WALCZAK Katarzyna |
Z/2413/15 Z/0837/15 |
2024 2024 |
|||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:34.00 |
SZYMKOWIAK Artur BĄK Maciej DUDZIAK Piotr MACHOŃSKI Jakub |
MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 1999 2000 2000 |
U18 | WLP | -- |
B.D. B.D. |
Z/2384/16 |
2019 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2.00 | KOSSMANN Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 1996 | U23 | WP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 2.00 | BASZCZYŃSKI Mariusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1993 | Sen | WP | II | B.D. | 2 | ||||||||
1 | 2 | f | 2 | 1.80 | ZARZYCKI Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | IV | ||||||||||
2 | 1 | f | 2 | 1.80 | CHWIAŁKIEIWCZ Bartosz | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.75 | MIKOŁAJCZAK Mikołaj | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 1.75 | MIKOŁAJCZYK Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2.60 | OLBIŃSKI Adrian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | -- | 264 | |||||||||
2 | 3 | w | 1 | 2.40 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U20 | WP | -- | 220 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2.40 | PIĄTEK Przemysław | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U20 | WP | -- | 220 | |||||||||
1 | 1 | w | 2 | 3.30 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | IV | 431 | |||||||||
2 | 2 | w | 2 | 2.80 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | -- | 309 | |||||||||
3 | 3 | w | 2 | 2.40 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | -- | # | 220 | ||||||||
4 | 4 | w | 2 | 2.10 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 159 | ||||||
w | 2 | NM | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | 0 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.44 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | -0.1 | III | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.24 | SWORA Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | 0.0 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.08 | KUŚ Emanuel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U18 | WP | +0.5 | IV | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.92 | WOŻNIKIEWICZ Tobiasz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U18 | WP | +0.4 | IV | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.76 | KUZDROWSKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 2000 | U18 | WP | +0.6 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.66 | MIKOŁAJCZAK Mikołaj | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U18 | WP | +0.9 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 7.22 | KLĘSK Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | +0.5 | II | NOWAK Łukasz | ||||||||
2 | 2 | f | 2 | 6.38 | KASPRZAK Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | +0.7 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 5.52 | PRZYBYLSKI Jan | LUKS Orkan Września | 1997 | U20 | WP | +0.7 | -- | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 4.77 | A O | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U20 | WP | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 3 | 5.01 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U16 | WP | +0.8 | -- | |||||||||
2 | 2 | f | 3 | 4.74 | MATUSZEWSKI Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U16 | WP | +0.8 | -- | CHMIELARZ Lucyna # | 4 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 17.77 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U18 | LU | I | B.D. | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 15.34 | SKOPIŃSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U18 | LB | II | WALCZAK Jerzy | Z/5262/15 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 15.26 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 13.63 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 1 | 13.06 | CHUDZIAK Przemysław | UKS Halszka Szamotuły | 1999 | U18 | WP | IV | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0644/16 | 2018 | 3 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 12.90 | SIPKA Patryk | UKS 12 Kalisz | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 10.75 | JEŻEWICZ Piotr | UKS Krotowski Mosina | 2000 | U18 | WP | -- | B.D. | Z/3449/15 | 2016 | BEZ | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 15.02 | GOŹDZIEWICZ Piotr | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | II | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/3653/15 | 2024 | |||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.81 | TIL Krzysztof | UKS Halszka Szamotuły | 1998 | U20 | WP | III | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0801/14 | 2018 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.93 | KOŹLIK Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U20 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.55 | NOWAK Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U20 | LB | IV | B.D. | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 12.47 | WOJTUŚ Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | IV | KOBIERSKI Andrzej | Z/4191/15 | 2020 | 2 | ||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 16.84 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 1996 | U23 | WP | I | NOWAK Grzegorz B.D. # | Z/1594/12 | 2024 | 1 | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 59.74 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U16 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 50.50 | GOŹDZIEWICZ Piotr | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | II | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/3653/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 42.86 | PIECHOCKI Dobromir | LUKS Orkan Września | 2001 | U16 | WP | III | PAWLAK Przemysław | Z/4474/15 | 2022 | 2 | ||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 54.77 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U18 | LU | I | B.D. | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 48.64 | MATUSZEWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U18 | DS | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 47.73 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U18 | WP | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 42.96 | CHUDZIAK Przemysław | UKS Halszka Szamotuły | 1999 | U18 | WP | III | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0644/16 | 2018 | 3 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 41.31 | JANOCH Konrad | LLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 41.15 | SIPKA Patryk | UKS 12 Kalisz | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 41.06 | CHAŁUPKA Tyberiusz | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | III | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 40.49 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 34.48 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | 553 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 28.82 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | -- | # | 441 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 28.23 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 430 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 27.25 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | -- | 411 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 24.85 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | 364 | |||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 46.08 | WEISS Wojciech | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | II | CZARNECKI Mateusz | Z/0320/13 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.93 | TIL Krzysztof | UKS Halszka Szamotuły | 1998 | U20 | WP | II | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0801/14 | 2018 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 43.63 | ŁABA Jan | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 40.48 | WOJTUŚ Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/4191/15 | 2020 | 2 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 33.06 | WAL Adam | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | IV | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 36.07 | OLBIŃSKI Adrian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | IV | 585 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 35.01 | PIĄTEK Przemysław | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U20 | WP | IV | 564 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 28.86 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U20 | WP | -- | 442 | |||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.92 | JĘDRUSIAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1996 | U23 | WP | I | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 48.28 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | IV | 563 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 45.68 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | IV | 525 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 37.42 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | -- | # | 405 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 32.08 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | 329 | ||||||
5 | 5 | w | 1 | 29.18 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | 288 | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 40.84 | PIĄTEK Przemysław | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U20 | WP | IV | 454 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 39.73 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U20 | WP | IV | 438 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 32.05 | OLBIŃSKI Adrian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | -- | 328 | |||||||||
10-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5704 | ŚWITOŃ Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 5489 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 5475 | JASTRZĘBSKI Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 4768 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 3945 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
f | 1 | DNF | GWIAZDA Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | -- | # | |||||||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5446 | OLBIŃSKI Adrian | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5218 | PIĄTEK Przemysław | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U20 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4785 | MALCHEREK Marek | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U20 | WP | IV | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.8921868801117 sekund |